راه اندازی وب سایت در سنگاپور در واقع بسیار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که میزبان را انتخاب کنید که قابل اعتماد ، معتبر باشد و عملکرد خوبی در آن منطقه داشته باشد زیرا سرعت مهم است و عدم سرعت به طور مستقیم به ضرر فروش ترجمه می شود..

به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است?

جواب منفی.

انتخاب بهترین وب سایت های میزبانی وب در سنگاپور ممکن است دشوارترین انتخابی باشد که ما تا به حال تصمیم گرفتیم که تصمیم بگیریم وب سایت درست در اینجا در شهر لیون راه اندازی کنیم. ارائه دهندگان و گزینه های بسیار زیادی وجود دارند ، و همه آنها خوب هستند!

بنابراین به منظور کمک به شما بچه ها در انتخاب بهترین میزبان وب در سنگاپور ، تصمیم گرفتیم آستین های خود را جمع کنیم ، پایین و کثیف شویم و در دنیای میزبانی وب در سنگاپور غرق شویم..

Contents

آنچه در انتخاب یک هاست هاست مهم است

فقط ارزانترین را انتخاب کنید و با آن اجرا کنید! این فقط یک وب سایت است ،?

اشتباه!

انتخاب میزبان وب اشتباه می تواند کاملاً مضر برای حضور در کسب و کار و حضور وب شما باشد. یک میزبان وب مانند پایه و اساس یک ساختمان است – بدون پایه مناسب ، همه چیز سرانجام از هم پاشیده می شود. در حالت ایده آل ، می خواهید بنیاد شما قوی ، سریع و قابل اعتماد باشد.

بیایید نگاهی به فاکتورها و ویژگی های هر میزبان خوب داشته باشیم.

 1. با گفتن سرعت ، این از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این دنیای سریع و رضایت بخش فوری فناوری اطلاعات ، مشتریان بالقوه شما فقط کافیست روی سایت شما کلیک کنند اگر سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نشود. در Bitcatcha ، ما سرعت سرور را اندازه می گیریم و از A + تا D به هر میزبان امتیاز می دهیم.
 2. به سرعت در جایی که مخاطب شما به صورت غیر مستقیم است ، می خواهید سرور شما سریعتر در مکان مخاطبان هدفمند شما عمل کند. داشتن هدف سریع سرور در لندن در هنگام هدف قرار دادن سنگاپورها کاملاً مهم نیست!
 3. Uptime هیچ کس دوست ندارد هزینه خدمات میزبانی وب و خرابی در سایت های خود را بپردازد. به دنبال یک وب سایتی باشید که حداقل 99.8٪ بتواند به زمان خود متعهد شود.
 4. سایت SecurityYour یک نام تجاری شما است و ممکن است تمام داده های گرانبها شما را در اختیار داشته باشد. شما میزبان نمی خواهید که به راحتی هک شود! اطمینان حاصل کنید که میزبان شما دارای اعتبار امنیتی قوی و اسکن بدافزار خودکار است.
 5. خدمات مشتری در قانون مورفی اظهار داشت که هر چیزی که می تواند به اشتباه انجام شود ، در بدترین زمان ممکن اشتباه خواهد شد. این امر در مورد سرورها و وب سایتها نیز صدق می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، خوشحال می شود افرادی را که می توانید به آنها وابسته شوید برای کمک به شما کمک کنند ، بنابراین پشتیبانی 24/7/365 خدمات پشتیبانی مشتری ضروری است.
 6. پشتیبان گیری همیشه یک برنامه پشتیبان تهیه کنید. در این حالت ، یک میزبان خوب همیشه باید از داده های شما پشتیبان گیری خودکار داشته باشد ، در صورت بروز هرگونه خرابی.
 7. ذخیره سازی و پهنای باند هرچه بیشتر از اینها می خواهید ، زیرا این امر به طور مستقیم بر میزان بارگذاری داده ها روی سرورها (تصاویر ، محتوا و غیره) تأثیر می گذارد. همچنین کنترل میزان ترافیک در هر ماه مجاز است.
 8. Price شما می دانید که آداب قدیمی که می گوید “هیچ چیز ارزان نیست ، هیچ چیز ارزان نیست”؟ بله می خواهید توجه کنید. با این حال ، چیزی را متناسب با نیازهای خود دریافت کنید – اگر فقط یک وب سایت کوچک راه اندازی کرده اید ، نیازی به یک وب سایت فوق العاده گران قیمت ندارید. فقط با موارد ارزان قیمت کمی مراقب باشید.

چگونه میزبان وب سنگاپور را آزمایش می کنیم

بهترین میزبانی وب سایت سنگاپور

برای اینکه ما بتوانیم میزبان وب را به صورت عادلانه رتبه دهیم و بررسی کنیم ، ما برنامه هاستینگ آنها را خریداری کردیم و برای هر یک از میزبان وب سایتهای آزمایشی را تنظیم کردیم ، آنها را برای بروزرسانی ، پشتیبانی مشتری و از همه مهمتر سرعت سرور آزمایش کردیم..

ما اطمینان حاصل کردیم که سایت های تست ما در پایگاه داده های سنگاپور شرکت ها میزبانی شده اند تا بتوانیم تست سرعت سرور خود را در هر 5 مارک با استفاده از همان پارامترها اجرا کنیم.

با استفاده از چک سرعت سرور بسیار مناسب Bitcatcha ، ما از 8 مکان مختلف در سراسر جهان پینگ ارسال کردیم و زمان پاسخگویی سرورها به هر یک از این پینگ ها را اندازه می گیریم. سپس بستگی به میزان عملکرد آنها در برابر زمان پاسخگویی توصیه شده 200 میلی ثانیه از Google به میزبان وب از A تا D رتبه بندی می کنیم (اگر زمان پاسخ آنها کمتر از 200 ms باشد ، آنها در رتبه A قرار می گیرند).

این در واقع بسیار مهم است زیرا اگر میزبان با زمان پاسخ آهسته انتخاب می کنید ، بارگذاری سایت شما بیشتر طول می کشد ، باعث می شود مشتریان شما علاقه خود را از دست دهند و این باعث فروش شما می شود.

واقعیت جالب – اگر سایت آنها تنها با یک ثانیه کاهش یابد ، آمازون می تواند 1.6 میلیارد دلار در سال از دست بدهد!

رتبه بندی شده: 4 بهترین میزبانی وب برای وب سایت های سنگاپور

خوب ، بنابراین ما به اندازه کافی طولانی در مورد روش ها و دستورالعمل های خسته کننده تست خود تلاش کرده ایم ، بنابراین بیایید نگاهی به نتایج آزمون خود داشته باشیم و از میزبان مورد علاقه ما ، SiteGround شروع کنیم.!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در SDY + SG + JP

56 میلی ثانیه

قیمت (SGD)

8.00 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 20 GB حافظه SSD
 • 25،000 بازدید / ماه
 • SuperCacher
 • 24/7 فناوری. پشتیبانی
 • نسخه پشتیبان تهیه حق بیمه

"یک میزبان همه کاره و بسیار خوب. ما حتی با آنها میزبان Bitcatcha هستیم!"

از بین 4 میزبان وب سایت ارائه شده ، Siteground معتبرترین ، شناخته شده بین المللی برای خدمات عالی مشتری است.

آنها به سرعت به هر یک از مسائل شما پاسخ خواهند داد ، و آنها یک گروه بسیار با دانش هستند. اگر به خوبی سؤال کنید ، آنها حتی به شما خواهند گفت که بهترین خرچنگ فلفل قرمز را در سنگاپور پیدا کنید (خوب من بچه هستم!).

مشکلات ما بدون انتقال ما به بخش های مختلف حل شد و دردسر تکرار مسائل خود را بارها و بارها برای ما پس انداز کردیم تا اینکه کسی بتواند به ما کمک کند ، که یک وقت پس انداز مهم است..

از ویژگی های عاقلانه ، ما از تعجب متوجه شدیم که Siteground به ما بهترین زنگ زدن را داده است ، به ویژه هنگامی که آنها بزرگترین مارک موجود در آنجا هستند:

 • ذخیره سازی SSD – بررسی کنید.
 • فضای ذخیره سازی – حراج های 20 freakin.
 • وب سایت ها مجاز هستند – تا آنجا که می خواهید.
 • پهنای باند – حداکثر 25000 بازدید.
 • سرعت: الف+

همه با قیمت بسیار پایین SGD8 بسیار مقرون به صرفه در ماه (من تنقلات گران تر از آن را می خورم!).

قدرت اضافی مانند سیستم حافظه پنهان آماده و SuperCacher خود را پرتاب کنید ، و SiteGround یک مزیت آشکار نسبت به بقیه دارد.

هنگامی که ما میزبان را از طریق کنترل سرعت سرور منحصر به فرد خود قرار می دهیم ، SiteGround نتایج خارق العاده ای را تولید کرد ، با میانگین رتبه جهانی 159.9 ms ، و به طور متوسط ​​56 ms در سیدنی ، سنگاپور و ژاپن!

به سود خوانندگان ما که درک نمی کنند این اعداد چیست – سریع چشمک می زند!

SiteGround سنگاپور در عمل

 • سایت آزمایش ما را با SiteGround مشاهده کنید.
 • به سایت رسمی SiteGround مراجعه کنید.

توجه داشته باشید : 

ما SiteGround را از نزدیک میزبانی می کنیم و با آنها میزبانی می کنیم. بررسی همه جانبه ما را برای همه چیزهایی که باید در مورد SiteGround بدانید (سایت های تست ما ، تست سرعت سرور ، مدت و غیره) بررسی کنید.

2. SG Exabytes

https://www.exabytes.sg/

اگزابایت سنگاپور

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در SDY + SG + JP

74 میلی ثانیه

قیمت (SGD)

14.99 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 10 GB حافظه SSD
 • پهنای باند نامحدود
 • 1 وب سایت مجاز است
 • 100 روز پول برگشت
 • تهیه پشتیبان رایگان روزانه

"فروشگاه یک طرفه برای تمام نیازهای حضور شما در وب."

وقتی کسی در مورد میزبانی وب محلی سنگاپور صحبت می کند ، یکی از مارک های مورد نظر همیشه Exabytes است.

در سال 2001 ، Exabytes قدیمی ترین بازیکن 5 سال است که با گذشت سالها ، آنها حضور پررنگی در بازار برقرار کرده اند و روابط و روابط خود را با مشتریان برقرار می کنند. برخی از دوستان ما به آنها سوگند می خورند که بیش از ده سال از خدماتشان استفاده کرده اند. بنابراین ، با شهرت آنها به عنوان “برادر بزرگ” در صنعت ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که چطور با سایر پسرهای بزرگ مقایسه می شوند.

اگزابایت ها با سرعت عمل کردند. آنها به طور متوسط ​​173.9 ms در سراسر جهان در چک سرعت سرور ما با میانگین 74 ms در سنگاپور ، سیدنی و ژاپن تولید کردند. آنها به طور قطع با بازیکن بین المللی مطابقت دارند.

با بررسی ویژگی ها و مزایا ، Exabytes Exabest است.

همه آنچه برای ساختن یک وب سایت نیاز دارید ، آنها می فروشند. این در اصل یک فروشگاه یک مرحله ای برای ایجاد سایت و میزبانی سایت است. همچنین همه جعبه های مناسب را علامت زده و تمام ویژگی های لازم را دارند (که ممکن است به اندازه رقبا جذاب نباشند ، اما هنوز هم بسیار مناسب هستند). بیایید نگاهی به لیست بیاندازیم:

 • حافظه SSD – بله! اما فقط در برنامه های حق بیمه
 • فضای ذخیره سازی – کمی 10 GB. هنوز هم چیزهای زیادی است!
 • وب سایت های مجاز – 1.
 • پهنای باند – نامحدود.
 • سرعت: الف+

همانطور که گفته شد ممکن است ویژگی های آنها به اندازه رقبا قوی نباشد ، اما Exabytes از نظر راحتی آن را جبران می کند – هر آنچه را که لازم دارم درست در سایت آنهاست ، لازم نیست که به دنبال یک سازنده سایت جداگانه باشم.

تنها یک اشکال وجود دارد – قیمت. Exabytes ویژگی های مشابه سایر همتایان بین المللی خود را ارائه می دهد … اما فقط با برنامه ممتاز Ebiz Lite Pro آنها ، که هزینه آن 14.99 SGD در هر ماه است. نظر شخصی من ، این کمی در سطح بالا است ، و من نمی توانم هزینه را توجیه کنم.

سنگاپور در اکشن Exabytes

 • به سایت تست ما که در Exabytes سنگاپور میزبان است مراجعه کنید.
 • به سایت رسمی Exabytes سنگاپور مراجعه کنید.

3. میزبان

https://www.hostinger.com/

میزبان

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در SDY + SG + JP

89 میلی ثانیه

قیمت (SGD)

5.08 در ماه

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • ذخیره سازی نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • hPanel
 • پشتیبانی محلی

"یک میزبان وب بین المللی با حضور محلی. برای مبتدیان بسیار مناسب است. "

این شرکت میزبان میزبانی وب لیتوانی لیتوانی در سطح بین المللی با قیمت های بسیار پایین و مقدماتی و خدمات ستاره ای موج زد.

پس از کشف اینکه آنها یک مرکز داده در سنگاپور دارند ، تصمیم گرفتیم یک سایت آزمایشی را با آنها ایجاد کنیم تا ببینیم که چگونه در مقابل بهترین شرکتهای میزبان وب در اطراف.

پس از انجام برخی آزمایشات ، تصمیم گرفتیم که آنها سزاوار یک نقطه در جدول پسر بزرگ در اینجا در این لیست باشند. هاستینجر سنگاپور قطعاً ناامید نمی شود.

سرور سنگاپور آنها در تست زمان پاسخ سرور ما کاملاً خوب عمل کرده است ، با میانگین جهانی 153.8 ms و 66.6 ms در سنگاپور ، سیدنی و ژاپن ، اما انتظار می رود که میزبان وب بین المللی و همه باشد.

آنچه واقعاً ما را تحت تأثیر قرار داد مقدار ارزشی بود که در نقطه قیمتی غیرقابل مقاومت پایین به دست آوردیم. برنامه حق بیمه مشترک ما فقط 2.90 SGD در هر ماه (با اشتراک 48 ماهه) (5.08 SGD در هر ماه برای اشتراک 12 ماهه) و تعداد ویژگی های دریافت شده با آن تقریباً مجرمانه است.

تقریباً همه مزایای مشابه همتایان میزبان وب برتر را داریم ، یعنی:

 • پهنای باند نامحدود
 • فضای ذخیره سازی نامحدود SSD
 • ایمیل های نامحدود
 • حافظه پنهان NGINX
 • پشتیبانی از PHP7
 • پشتیبانی GIT

اینها فقط برخی از ویژگیهایی است که ما دریافت کرده ایم (اگر می خواهید لیست کاملی ببینید ، بررسی کامل ما را در اینجا بررسی کنید) ، اما بستن این کیک بسیار زیبا این است که هاستینجر 1 دامنه رایگان برای کاربران مشترک خود برتر ارائه می دهد. نام! این یک حرکت کوچک است که واقعاً تأثیر زیادی دارد ، به ویژه برای صاحبان مشاغل مبتدی که نگران هزینه شروع به کار با گلوله برفی هستند.

ما احساس می کنیم که هاستینجر به دلیل نحوه ساختار و آموزش تیم پشتیبانی خود ، واقعاً به مشتریان خود اهمیت می دهد. ویجت پشتیبانی آنها را می توان به راحتی در پایین سمت راست داشبورد خود پیدا کرد ، که ناامیدی را کاهش می دهد زیرا کسی که می خواهد وقتی چیزی در وب سایت های ما رخ می دهد برای پیوند لعنتی به گفتگوی زنده شکار کند.?

آنها 4 مرکز پشتیبانی دارند که به 20 کشور به زبانهای محلی خود خدمت می کنند (با برنامه هایی برای اضافه کردن بیشتر) تا ارتباطات آسان تر شود ، و آنها واقعاً آگاه و فوق العاده مفید هستند. آنها مهم نیست که دست شما را بگیرند و گام به گام برای رفع مشکلات وب سایت شما راهنمایی کنند ، مهم نیست که چقدر احمقانه باشند.

نیازی به گفتن نیست ، ما واقعا هاستینجر را دوست داریم. آنها در بین بهترین ها نیستند ، اما برای صاحبان مشاغل مبتدی بهترین هستند.

Hostinger In Action

 • به سایت آزمون ما که در هاستینجر میزبانی شده است مراجعه کنید.
 • سایت رسمی اینگر.

4. میزبانی A2

https://www.a2hosting.sg/

میزبانی A2

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در SDY + SG + JP

71 میلی ثانیه

قیمت (SGD)

6.61 / ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • A2 WP بهینه شده است
 • مهاجرت سایت رایگان
 • هر وقت پول برگشت

"بهترین راه حل برای مشاغل کوچک و سایتهای شخصی است که در وردپرس اجرا می شوند."

A2 هاستینگ یک ارائه دهنده میزبانی وب بین المللی است و انتظار می رود خدمات آنها سطح معینی بین المللی از استانداردها را برآورده کند. ما بسیار خوشحالیم که می گویم از تجربه ما ، میزبانی A2 به راحتی انتظارات ما را پشت سر می گذارد.

هنگامی که تست سرعت سرور خود را در A2 Hosting اجرا کردیم ، انتظار زیادی از آنها نداشتیم اما از نتایج خوشحال شدیم – از میانگین جهانی 173.2 ms و به طور متوسط ​​71.3 ms در سنگاپور ، سیدنی و ژاپن به طور متوسط ​​شگفت زده شدیم..

روی کاغذ ، ممکن است شماره آنها و همچنین میزبان شماره یک SiteGround ما عملکردی نداشته باشند ، اما با سرعتی بیش از 200 ms ، بارگیری صفحه شما عملا فوری است! ما همچنین از این واقعیت که با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم ، قدردانی می کنیم و فکر می کنیم که آنها بسیار لعنتی قابل اعتماد هستند.

بیایید ویژگی های صحبت کنیم!

 • حافظه SSD؟ آه بله.
 • فضای ذخیره سازی؟ نامحدود چقدر عالی است?
 • وب سایت های مجاز – فکر می کنم نامحدود این روزها مانند استاندارد است
 • پهنای باند – همچنین نامحدود است. A2 به وضوح دوست ندارد محدودیت هایی را اعمال کند!
 • سرعت: الف+

ویژگی A2-Optimized آنها متورم است و با CMS های مختلف بسیار خوب کار می کند. فناوری اختصاصی آنها با WordPress ، جوملا ، Magento و دیگران نیز به خوبی پیش می رود و سیستم را تحت فشار قرار می دهیم که سریعترین سرعت ممکن را در همه زمان ها به شما ارائه دهد!

اکنون ، هر آنچه را که در مورد میزبانی A2 خوانده اید ، تمام ویژگی ها ، سرعت ، همه چیز را در نظر بگیرید – چقدر هزینه این خدمات را می پردازید?

SGD15 در ماه?

SGD 20?

نااااا.

این بسته فقط در ماه صرفاً SGD6.61 هزینه خواهد داشت. این کمتر از یک تراشه جاوا تراشه Frappuccino استارباکس است!

تنها چیزی که مجبور شدیم از آن شکایت کنیم (و واقعاً در اینجا ما درحال جمع کردن هستیم) سرعت گفتگوی زنده است. به نظر می رسد طولانی تر از حد معمول برای برقراری ارتباط با کسی به نظر برسیم ، اما یک بار که این کار را انجام دادیم ، ما کارمندان پشتیبانی آنها را بسیار باتجربه و مفید دانستیم. بنابراین ، بله ، چت زنده پاسخ کمی آهسته است اما وقتی سرعت و قابلیت اطمینان پیدا می شود ، با اطمینان می توان گفت که میزبانی A2 A-Okay است.

میزبانی A2 در عمل

 • به سایت آزمون ما در A2 Hosting مراجعه کنید.
 • به سایت رسمی A2 Hosting مراجعه کنید.

5- وودین

https://www.vodien.com/

وودین سنگاپور

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در SDY + SG + JP

70 میلی ثانیه

قیمت (SGD)

50.00 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 20 GB حافظه SSD
 • 10 وب سایت مجاز است
 • 99.9٪ شبکه SLA
 • cPanel & نرم
 • SpamGuard Basic

"مورد علاقه محلی با طیف کاملی از خدمات وب سرور"

بعد ، ما یکی از بهترین های سنگاپور را امتحان کردیم ، از طریق ویژگی های آنها و صحبت کردن با تیم خدمات مشتری آنها ، فقط به شما کمک کرد تا تصمیم بگیرید که کدام میزبان با شما.

با کمال تعجب ، برای یک برند به همان اندازه برجسته تر ، خدمات به مشتریان آنها این است که آن را به صورت ملایم تر بیان کنند ، عالی نیست. 12 ساعت طول کشید تا به موضوعی که هنگام راه اندازی سایت آزمون با آنها مواجه شده ایم پاسخ دهند. 12 ساعت! این 3 و نیم روز در سالهای سگ است! خوشبختانه ، هنگامی که آنها DID پاسخ دادند ، موضوع به سرعت و حرفه ای برطرف شد.

از دیدگاه خاص ، وودین خیلی خوب عمل کرد.

 • حافظه SSD؟ بله ، اما فقط در برنامه های Premium
 • فضای ذخیره سازی؟ 20 گیگ بد نیست ، به موازات SiteGround
 • وب سایت های مجاز – محدود به ده ، اما آیا ما به تعداد زیادی از آنها احتیاج داریم?
 • پهنای باند – این بروشور را می گوید “unmetered”. بیایید فرض کنیم این یعنی نامحدود.
 • سرعت: الف

بد نیست؟ به نظر می رسد همه چیز تاکنون با SiteGround قابل مقایسه است. همه چیز به جز قیمت. می بینید ، برای اینکه بتوانیم یک داده مقایسه دقیق سیب به سیب را بدست آوریم ، مجبور شدیم از برنامه bizValue وودین استفاده کنیم.

به عبارت دیگر ، این پکیج فوق العاده گران قیمت و پریمیوم آنها است که ماهانه SGD50 گران قیمت دارد. من در مورد شما بچه ها نمی دانم ، اما به نظر من این بسیار گران است.

خوشبختانه ، به نظر می رسد Vodien قیمت های آنها را هنگام سرعت سرور توجیه می کند. با داشتن رتبه متوسط ​​جهانی 177.6 ms و 70.4 ms در سیدنی ، ژاپن و سنگاپور ، می دانید که مشتریان شما منتظر نیستند تا سایت شما بارگیری شود.

عاقلانه ، آنها نسبت به 4 میزبان دیگر فوق کمی آهسته هستند اما در هر چیزی کمتر از 200 ms ، شما نمی توانید تفاوت را بگویید.

وودین سنگاپور در عمل

 • به سایت آزمون ما که در وودین سنگاپور میزبان است مراجعه کنید.
 • به سایت رسمی Vodien مراجعه کنید.

حکم

ما یک زمان دوست داشتنی برای مرور این 5 مارک داشتیم ، اما همچنین انتخاب برنده را برای ما بسیار دشوار کرده است.

از نظر آماری ، همه 5 مورد خوب عمل کرده اند – برخی بهتر از دیگران روی کاغذ هستند اما برای ایجاد تفاوت در برنامه های دنیای واقعی کافی نیستند.

این موضوع از اولویت بالاتری برخوردار است (برخی از افراد ممکن است میزبان محلی سنگاپور را ترجیح دهند ، برخی ممکن است بین المللی را ترجیح دهند) زیرا هر یک از این مارک ها عالی هستند ، با ویژگی ها و شماره های چشمگیر برای پشتیبان گیری از آنها..

با این حال ، اصلی ترین عامل تعیین کننده قیمت گذاری است. SiteGround ، Hostinger و A2 Hosting هر آنچه را که لازم داریم با بسته های سطح ورودی آنها به ما دادند که هزینه آن زیر SGD10 در هر ماه است.

مارک های محلی می توانستند با هم رقابت کنند ، اما فقط با بسته های حق بیمه خود که می توانند تا SGD50 در هر ماه هزینه کنند.

بسته های سطح ورودی آنها فقط با گزینه های ذخیره سازی HDD ارائه می شود ، ایده آل نیست به خصوص هنگامی که با سرعت و بار کار می کنیم. به نظر می رسد که آنها پشتیبانی 24/7 ندارند ، چیزی که برای ما بسیار مهم است.

به نظر می رسد هاستینجر با سرعت های شگفت انگیز ، مزایا و پشتیبانی با قیمت معرفی بسیار پایین خود ، از جایی خارج نشده است. آنها ویژگی های خاصی را از دست نمی دهند ، اما ما هنوز فکر می کنیم که آنها بهترین شرط بندی برای مواردی هستند که تازه شروع می شوند.

بنابراین به دلیل قیمت ، سرعت و پشتیبانی عالی مشتری ، باید بگویم که SiteGround بهترین میزبانی وب در سنگاپور برای ما است ، اما اگر ترجیح می دهید با مارک های دیگری بروید ، دیگر لازم نیست نگران باشید – همه آنها واقعاً در سطح محلی و بین المللی عملکرد خوبی دارند ، همانطور که با بررسی سرعت سرور ما قابل توجیه است.

همه آنها عملکرد بهتر از توصیه شده 200 میلی ثانیه Google را دارند ، به این معنی که رتبه عالی آنها 10/10 است!

برای یادآوری ، اینجا میزبان برتر سنگاپور ما است:-

رتبه بندی جهانی سرعت

AVG سرعت در SDY + SG + JP

قیمت (SGD / MO)

SiteGround

آ+

56 میلی ثانیه

ساعت 8

اگزابایت سنگاپور

آ

74 میلی ثانیه

14.99

میزبان

آ+

89 میلی ثانیه

5.08

میزبانی A2

آ+

71 میلی ثانیه

6.61

وودین سنگاپور

آ

70 میلی ثانیه

50.00

امیدواریم که این مقاله به شما در تصمیم گیری در مورد میزبان وب کمک کند. اگر سؤالی دارید خط را برای ما رها کنید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me