5 geriausios žiniatinklio prieglobos programos, skirtos Singapūro tinklalapiams 2020 m. (Reitingas!)

Sukurti svetainę Singapūre iš tikrųjų yra gana paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti pagrindinį kompiuterį, kuris yra patikimas, patikimas ir gerai veikia tame regione, nes greitis yra svarbus, o greičio trūkumas tiesiogiai reiškia pardavimų praradimą..


Skamba pakankamai paprastai, teisingai?

Ne.

Geriausių Singapūro žiniatinklio prieglobos svetainių pasirinkimas gali būti tiesiog pats sunkiausias sprendimas, kurį mes kada nors turėjome padaryti, kai nusprendėme įkurti svetainę čia, Lion City. Tiesiog yra tiek tiekėjų ir variantų, iš kurių galima rinktis, ir jie visi yra velniškai geri!

Taigi, norėdami padėti jums, vaikinams, išsirinkti geriausią žiniatinklio prieglobą Singapūre, nusprendėme apsiversti rankoves, nusimesti ir nešvariai nusileisti ir įsigilinti į žiniatinklio prieglobos pasaulį Singapūre..

Kas svarbu renkantis žiniatinklio prieglobą

Tiesiog išsirink pigiausią ir bėk su juo! Tai tiesiog svetainė, kuriai rūpi?

KELIAS!

Pasirinkus netinkamą žiniatinklio prieglobą, gali būti padaryta žala jūsų verslui ir buvimui internete. Žiniatinklio priegloba yra tarsi pastato pamatas – neturint tinkamos bazės, viskas galų gale sugrius. Idealiu atveju jūs norite, kad jūsų pagrindas būtų stiprus, greitas ir patikimas.

Pažvelkime į veiksnius ir savybes, kurias turėtų turėti kiekvienas geras žiniatinklio priegloba.

 1. SpeedNereikia nė sakyti, kad tai yra nepaprastai svarbu. Šiame sparčiai besikeičiančių technologijų ir greito pasitenkinimo pasaulyje jūsų potencialūs klientai tiesiog spustelės „x“, jei jūsų svetainė nebus įkeliama pakankamai greitai. „Bitcatcha“ metu mes išmatuojame serverio greitį ir kiekvienam kompiuteriui suteikiame balą nuo A + iki D.
 2. Greitis ten, kur yra jūsų auditorijaIš tikrųjų, norėsite, kad serveris greičiausiai veiktų jūsų tikslinės auditorijos vietoje. Turėti tikrai greitą serverio greitį Londone nėra labai svarbu, kai taikote Singapūre!
 3. Uptime Niekam nepatinka mokėti už žiniatinklio prieglobos paslaugą ir turėti prastovų savo svetainėse. Ieškokite žiniatinklio prieglobos, galinčios įsipareigoti ne mažiau kaip 99,8 proc.
 4. ApsaugaJūsų svetainė yra jūsų prekės ženklo plėtinys ir joje gali būti visi jūsų vertingi duomenys. Jūs nenorėtumėte, kad kompiuterio būtų lengva įsilaužti! Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris turi patikimus saugos duomenis ir automatinį kenkėjiškų programų nuskaitymą.
 5. Klientų aptarnavimo tarnybos įstatymas teigia, kad viskas, kas gali suklysti, įvyks blogiausiu įmanomu metu. Tai taikoma ir serveriams bei svetainėms. Kai tai atsitiks, bus malonu turėti žmones, nuo kurių galite priklausyti, kad padėtumėte jums, todėl palaikymas 24/7/365 klientų aptarnavimo tarnyba yra būtinas..
 6. Atsarginės kopijos Visada turi atsarginį planą. Tokiu atveju geras kompiuteris visada turėtų turėti automatines jūsų duomenų atsargines kopijas, tik tuo atveju, jei kas nors nutiktų blogai.
 7. Saugykla ir pralaidumasTurėtumėte kuo daugiau to, nes tai daro tiesioginę įtaką duomenų kiekiui, kurį galite įkelti į serverius (vaizdus, ​​turinį ir kt.). Tai taip pat kontroliuoja, kiek srauto per mėnesį leidžiate.
 8. KainaAr žinote tą seną posakį, kad „nieko gero nėra pigu, nieko pigu nėra gerai“? Taip, jūs norite atsižvelgti į tai. Tačiau įsigykite tai, kas tinka jūsų poreikiams – jums nereikia labai brangaus žiniatinklio prieglobos, jei jūs tiesiog naudojate mažą svetainę. Tiesiog būkite šiek tiek atsargūs su „uber“ pigiais.

Kaip mes išbandome Singapūro žiniatinklio prieglobas

Geriausias Singapūro svetainės talpinimas

Kad galėtume teisingai įvertinti ir peržiūrėti žiniatinklio prieglobas, mes įsigijome jų prieglobos planus ir kiekvienam iš žiniatinklio prieglobų sukūrėme bandymo svetaines, išbandydami jas, ar jos neveikia, ar palaikoma klientų pagalba, o svarbiausia – serverio greitis..

Įsitikinome, kad mūsų bandymo svetainės buvo patalpintos bendrovių Singapūro duomenų centruose, kad galėtume atlikti serverio greičio testą su visais 5 prekių ženklais, naudodamiesi tais pačiais parametrais..

Naudodamiesi pačiu „Bitcatcha“ serverio greičio tikrintuvu, mes išsiuntėme taškus iš 8 skirtingų vietų visame pasaulyje, išmatuodami laiką, per kurį serveriai reaguoja į kiekvieną iš tų taškų. Tada mes priskiriame žiniatinklio prieglobos vietas nuo A iki D, atsižvelgiant į tai, ar jos gerai veikia pagal „Google“ rekomenduojamą 200 ms reagavimo laiką (jei jų atsakymo laikas yra mažesnis nei 200 ms, jie bus reitinguojami A).

Tai iš tikrųjų yra gana svarbu, nes jei pasirinksite pagrindinį kompiuterį, kurio atsakymo laikas bus lėtas, jūsų svetainės įkėlimas užtruks ilgiau, todėl jūsų klientai praras susidomėjimą, o tai praras jūsų pardavimą.

Įdomus faktas – „Amazon“ gali prarasti iki 1,6 milijardo JAV dolerių per metus, jei jų svetainė sulėtėja tik viena sekunde!

Reitingas: 4 geriausios interneto svetainių talpinimo vietos Singapūro svetainėms

Gerai, kad mes pakankamai ilgai svarstėme apie nuobodius bandymo metodus ir gaires, todėl pažvelkime į mūsų bandymų rezultatus, pradedant nuo mūsų mėgstamiausio kompiuterio „SiteGround“.!

1. „SiteGround“

https://www.siteground.com

„SiteGround“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis SDY + SG + JP

56 ms

Kaina (SGD)

8.00 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 20 GB SSD atmintinė
 • 25 000 vizitų per mėnesį
 • „SuperCacher“
 • 24/7 tech. palaikymas
 • Aukščiausio lygio atsarginė kopija

"Universalus ir labai gerai suapvalintas šeimininkas. Mes netgi priimame „Bitcatcha“ su jais!"

Iš 4 rodomų svetainių prieglobos „Siteground“ yra labiausiai patikima, žinoma visame pasaulyje dėl puikių klientų aptarnavimo.

Jie greitai atsakys į bet kurią jūsų problemą ir yra be galo gerai suprantantys būrį. Jei gražiai paprašysite, jie net pasakys, kur rasti geriausią aitriųjų paprikų Singapūre (Gerai, aš kalbu!).

Mūsų problemos buvo išspręstos neperkeliant mūsų į skirtingus departamentus ir vėl ir vėl kartojant savo problemas, kol kas nors gali mums padėti, o tai yra svarbiausia laiko taupymo priemonė..

Priemonės atžvilgiu, mes nustebome, kai „Siteground“ suteikė mums geriausią sprogimą, ypač kai jie yra didžiausias prekės ženklas:

 • SSD saugykla – patikrinkite.
 • Sandėliavimo vieta – 20 nemokamų koncertų.
 • Svetainės leidžiamos – tiek, kiek norite.
 • Pralaidumas – iki 25 000 apsilankymų.
 • Greitis: A+

Viskas už ypač prieinamą ir žemą SGD8 kainą per mėnesį (valgau užkandžius brangesnius!).

Įmeskite papildomų privilegijų, tokių kaip jų parengta naudoti talpyklų kaupimo sistema ir „SuperCacher“, o „SiteGround“ turi aiškų pranašumą prieš kitus.

Kai mes įtraukėme pagrindinį kompiuterį į savo unikalų serverio greičio tikrintuvą, „SiteGround“ pateikė fenomenalius rezultatus. Pasaulio vidutinė reitingas yra 159,9 ms, o vidutinė – 56 ms Sidnėjuje, Singapūre ir Japonijoje.!

Mūsų skaitytojų, kurie nesupranta, ką šie skaičiai reiškia, labui – tai greitai mirksi!

Veiksmas „SiteGround Singapore“

 • Peržiūrėkite mūsų svetainę su „SiteGround“.
 • Apsilankykite „SiteGround“ oficialioje svetainėje.

Pastaba: 

Atidžiai stebime „SiteGround“, kai mes su jais tvarkome. Peržiūrėkite mūsų išsamią apžvalgą apie viską, ką jums reikia žinoti apie „SiteGround“ (mūsų bandomosios svetainės, serverio greičio testas, terminas ir kt.).

2. Egzaminų SG

https://www.exabytes.sg/

Exabytes Singapūras

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis SDY + SG + JP

74 ms

Kaina (SGD)

14,99 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 10GB SSD saugykla
 • Neribotas pralaidumas
 • 1 svetainė leidžiama
 • 100 dienų pinigų grąžinimas
 • Nemokamas atsarginis kopijavimas kasdien

"Vieno langelio sistema visiems jūsų buvimo internete poreikiams."

Kai kas nors kalba apie vietinį Singapūro žiniatinklio prieglobą, visada į galvą įsimenamas prekės ženklas yra „Exabytes“.

Įsikūręs 2001 m., „Exabytes“ yra seniausias žaidėjas iš penkių. Per daugelį metų jie įsitvirtino rinkoje, užmegzdami ryšius ir palaikydami ryšį su klientais. Kai kurie mūsų draugai prisiekia, naudodamiesi jų tarnyba daugiau nei dešimt metų. Taigi, jų, kaip „didžiojo brolio“ reputacija pramonėje, mes negalėjome laukti, kol pamatysime, kaip jie kainuoja, palyginti su kitais dideliais berniukais.

Greičiau „Exabytes“ pasirodė gana gerai. Mūsų serverio greičio tikrintuvas visame pasaulyje pagamino 173,9 ms, vidutiniškai 74 ms Singapūre, Sidnėjuje ir Japonijoje. Jie neabejotinai yra lygiaverčiai tarptautiniam žaidėjui.

Žvelgiant į savybes ir pranašumus, „Exabytes“ yra „Exabest“.

Viskas, ko reikia norint sukurti svetainę, jie parduoda. Iš esmės tai yra „vieno langelio“ principas svetainių kūrimui ir prieglobai. Jie taip pat pažymėjo visus reikiamus langelius ir turi visas reikiamas funkcijas (kurios gali būti ne tokios patrauklios kaip konkurentų, bet vis tiek yra gana padorios). Pažvelkime į sąrašą:

 • SSD saugykla – Taip! Bet tik pagal „premium“ planus
 • Sandėliavimo vieta – maždaug 10 GB. Vis dėlto tai vis dar daug!
 • Leidžiamos interneto svetainės – 1.
 • Pralaidumas – neribotas.
 • Greitis: A+

Kaip minėta, jų savybės gali būti ne tokios stiprios kaip konkurentų, tačiau „Exabytes“ tai kompensuos patogumo prasme – viskas, ko man reikia, yra jų svetainėje, man nereikia ieškoti atskiro svetainės kūrėjo.

Vis dėlto yra tik vienas trūkumas – kaina. „Exabytes“ siūlo tas pačias savybes, kaip ir jų tarptautiniai kolegos …, bet tik su papildomu „Ebiz Lite Pro“ planu, kuris per mėnesį kainuoja 14,99 SGD. Mano asmeninė nuomonė, kad tai šiek tiek per daug, ir aš negalėčiau pateisinti išlaidų.

„Exabytes Singapore in Action“

 • Peržiūrėkite mūsų bandymų svetainę, esančią Exabytes Singapore.
 • Apsilankykite oficialioje „Exabytes Singapore“ svetainėje.

3. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

„Hostinger“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis SDY + SG + JP

89 ms

Kaina (SGD)

5,08 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Neribota saugykla
 • Neribotas pralaidumas
 • „hPanel“
 • Vietinė parama

"Tarptautinis internetinis priegloba su vietinėmis buvimo vietomis. Labai gerai pradedantiesiems. "

Ši maža lietuviško interneto prieglobos įmonė padarė bangas tarptautiniu mastu dėl savo išskirtinai žemos įvadinės kainos ir žvaigždžių paslaugų.

Sužinoję, kad jie turi duomenų centrą Singapūre, nusprendėme kartu su jais sukurti bandymų svetainę, kad pamatytume, kaip jie elgiasi su geriausiomis geriausiomis žiniatinklio prieglobos įmonėmis.

Atlikę keletą bandymų, nusprendėme, kad jie nusipelno vietos ant didžiojo berniuko stalo čia, šiame sąraše. „Hostinger Singapore“ tikrai nenuvilia.

Jų serveris Singapūre gana gerai atliko mūsų serverio reakcijos laiko testą: vidutinis pasaulinis vidurkis yra 153,8 ms, o Singapūre, Sidnėjuje ir Japonijoje – 66,6 ms, tačiau to jau galima tikėtis, nes jis yra tarptautinis žiniatinklio prieglobos serveris ir visos.

Kas mus tikrai sužavėjo, buvo tai, kokią vertę mes gavome nenugalimai mažomis kainomis. Mūsų „Premium Shared“ planas kainavo tik 2,90 SGD per mėnesį (su 48 mėnesių prenumerata) (5,08 SGD per mėnesį už 12 mėnesių prenumeratą), o daugybė funkcijų, kurias gavome su juo, jautėsi beveik nusikalstamai..

Gavome beveik visus tuos pačius „premium“ žiniatinklio prieglobos privalumus:

 • Neribotas pralaidumas
 • Neribota SSD saugykla
 • Neribotas el
 • „NGINX“ talpyklos kaupimas
 • PHP7 palaikymas
 • GIT palaikymas

Tai tik keletas funkcijų, kurias gavome (jei norite pamatyti, koks yra visas sąrašas, peržiūrėkite mūsų išsamią apžvalgą čia), tačiau šio labai gražaus pyrago apledėjimas yra tas, kad „Hostinger“ savo premium vartotojams suteikia 1 nemokamą domeną vardas! Tai yra mažas gestas, kuris iš tiesų daro didelę įtaką, ypač pradedantiesiems verslo savininkams, kurie jaudinasi dėl „sniego gniūžtės“ pradinių išlaidų.

Jaučiame, kad „Hostinger“ iš tikrųjų rūpinasi savo klientais dėl to, kaip jie struktūriškai paruošia ir paruošia savo palaikymo komandą. Jų palaikymo valdiklį galima lengvai rasti prietaisų skydelio apačioje, dešinėje, o tai palengvina nusivylimą, nes kas nori sumedžioti prakeiktą tiesioginio pokalbio saitą, kai mūsų tinklalapiuose kažkas negerai?

Jie turi 4 paramos centrus, aptarnaujančius 20 šalių savo vietinėmis kalbomis (planuoja papildyti dar daugiau), kad būtų lengviau susisiekti. Jie tikrai yra gerai žinantys ir labai naudingi. Jie neprieštarauja, kad laikys jūsų ranką ir ves jums žingsnis po žingsnio, kad ištaisytų jūsų interneto bėdas, kad ir kokie kvailai jie bebūtų..

Nereikia nė sakyti, kad mums labai patinka „Hostinger“. Jie nėra patys geriausi aplink, tačiau yra geriausi pradedantiesiems verslo savininkams.

„Hostinger“ veiksme

 • Peržiūrėkite mūsų „Hostinger“ svetainę.
 • inger oficiali svetainė.

4. A2 talpinimas

https://www.a2hosting.sg/

A2 talpinimas

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis SDY + SG + JP

71 ms

Kaina (SGD)

6,61 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas SSD
 • Neribotas pralaidumas
 • A2 optimizuotas WP
 • Nemokama svetainės migracija
 • Bet kada grąžinti pinigus

"Geriausiai tinka mažoms įmonėms ir asmeninėms svetainėms, kurios veikia „WordPress“."

„A2 Hosting“ yra tarptautinis interneto prieglobos paslaugų teikėjas, tikimasi, kad jų paslaugos atitiks tam tikrus tarptautinius standartus. Mums labai malonu pasakyti, kad iš savo patirties „A2 Hosting“ lengvai pranoksta mūsų lūkesčius.

Kai atlikome serverio greičio testą „A2 Hosting“, mes iš jų nesitikėjome daug, tačiau buvome maloniai nustebinti rezultatais – vidutinis pasaulinis vidurkis 173,2 ms, vidutiniškai 71,3 ms Singapūre, Sidnėjuje ir Japonijoje.

Popieriuje jų numeriai gali neveikti taip gerai, kaip mūsų pagrindiniame pagrindiniame „SiteGround“, tačiau mažesniu nei 200 ms greičiu jūsų puslapis įkeliamas praktiškai akimirksniu! Mes taip pat vertiname tai, kad niekur nesusidūrėme su jokiais klausimais, ir manome, kad jie yra gana velniškai patikimi.

Kalbėkime funkcijos!

 • SSD saugykla? o taip.
 • Saugojimo vietos? Neribota. Kaip nuostabu tai?
 • Leidžiamos internetinės svetainės – manau, kad neribotas skaičius yra panašus į šių dienų standartą
 • Pralaidumas – taip pat neribotas. A2 aiškiai nemėgsta nustatyti apribojimų!
 • Greitis: A+

Jų A2 optimizuota funkcija yra išsipūtusi ir ji tikrai gerai veikia su skirtingais CMS. Jų patentuota technologija taip pat išties gerai išgyvena su „WordPress“, „Joomla“, „Magento“ ir kitais, todėl sistema visuomet suteikia jums kuo greitesnį greitį.!

Dabar imkitės visko, ką perskaitėte apie A2 prieglobą, visas funkcijas, greitį ir viską – kiek sumokėtumėte už tokią paslaugą kaip ši?

SGD15 per mėnesį?

SGD 20?

Naaaah.

Šis paketas jums kainuos tik 6,61 SGD per mėnesį. Tai mažiau nei „Starbucks“ „Java Chip Frappuccino“!

Vienintelis dalykas, dėl kurio mes turėjome skųstis (ir tikrai mes čia kalbame) – tiesioginio pokalbio greitis. Atrodo, kad ilgiau nei įprasta susisiekti su kuo nors, bet kai tai padarėme, pamatėme, kad jų aptarnaujantis personalas yra labai patyręs ir paslaugus. Taip, į tiesioginius pokalbius reaguojama šiek tiek lėtai, tačiau kalbant apie greitį ir patikimumą, galime drąsiai teigti, kad A2 priegloba yra tinkama.

A2 priegloba veikia

 • Peržiūrėkite mūsų bandomąją svetainę, esančią „A2 Hosting“.
 • Apsilankykite oficialioje „A2 Hosting“ svetainėje.

5. Vodien

https://www.vodien.com/

Vodien Singapūras

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis SDY + SG + JP

70 ms

Kaina (SGD)

50.00 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 20 GB SSD atmintinė
 • 10 svetainių leidžiama
 • 99,9% tinklo SLA
 • „cPanel“ & Softakuliarus
 • „SpamGuard Basic“

"Vietos mėgstamiausias ir visas žiniatinklio prieglobos paslaugų asortimentas"

Toliau išbandėme vieną geriausių Singapūro prekių, apžiūrėjome jų savybes ir mielai pakalbėjome su klientų aptarnavimo komanda, kad tik padėtume jums apsispręsti, su kuriuo hostu vykti.

Keista, kad tiek garsaus prekės ženklo, kiek jų, klientų aptarnavimas yra … švelniai tariant, o ne puikus. Atsakyti į problemą, su kuria susidūrėme kurdami bandymo svetainę, užtruko 12 valandų. 12 valandų! Šuns metais tai yra 3 su puse dienos! Laimei, kai jie DID reagavo, problema buvo išspręsta greitai ir profesionaliai.

Funkcija „Vodien“ gana gerai sekėsi.

 • SSD saugykla? Taip, bet tik pagal „Premium“ planus
 • Saugojimo vietos? 20 koncertų. Neblogai, lyginant su „SiteGround“
 • Leidžiamos internetinės svetainės – ribojama iki dešimties, bet ar mums tikrai reikia tiek daug?
 • Juostos plotis – brošiūroje parašyta „neišmatuotas“. Tarkime, tai reiškia neribotą laiką.
 • Greitis: A

Neblogai? Viskas kol kas panašu į „SiteGround“. Viskas, išskyrus kainą. Matote, norėdami gauti tikslius „obuolių ir obuolių“ palyginimo duomenis, turėjome naudoti „Vodien“ bizValue planą.

Kitaip tariant, tai yra jų ypač brangus premium klasės paketas, kainuojantis didžiulį SGD50 per mėnesį. Aš nežinau apie jus, vaikinai, bet man tai atrodo labai brangu.

Laimei, atrodo, kad Vodien pateisina jų kainas, kai kalbama apie serverio greitį. Sidnėjuje, Japonijoje ir Singapūre, kurio vidutinė reitingas pasaulyje yra 177,6 ms ir 70,4 ms, žinote, kad jūsų klientai ilgai nelaukia įkelti jūsų svetainės..

Skaičiais, jie yra šiek tiek lėtesni, palyginti su kitais 4 aukščiau esančiais pagrindiniais kompiuteriais, tačiau esant mažesnei nei 200 ms, jūs negalėsite pasakyti skirtumo.

Vodien Singapūras veiksme

 • Peržiūrėkite mūsų bandymų svetainę, esančią Vodien Singapūre.
 • Apsilankykite oficialioje „Vodien“ svetainėje.

Verdiktas

Mes smagiai leidome laiką peržvelgdami šiuos 5 prekės ženklus, tačiau mums taip pat pasidarė labai sunku išsirinkti nugalėtoją.

Statistiškai kalbant, visi 5 jie pasirodė gerai – vieni geriau nei kiti popieriuje, bet nepakankamai, kad realiai pakeistų programas realiame pasaulyje.

Jis gali būti svarstomas atsižvelgiant į pirmenybę (kai kurie žmonės gali rinktis vietinius Singapūro šeimininkus, kai kurie gali rinktis tarptautinius), nes kiekvienas iš šių prekės ženklų yra puikus, pasižymintis įspūdingomis savybėmis ir skaičiumi, kuris juos sukuria..

Tačiau pagrindinis lemiamas faktorius mums būtų kainodara. „SiteGround“, „Hostinger“ ir „A2 Hostingas“ suteikė mums viską, ko mums reikėjo, su jų pradinio lygio paketais, kurių kaina yra mažesnė nei SGD10 per mėnesį.

Vietiniai prekės ženklai galėtų konkuruoti, tačiau tik su savo „premium“ paketais, kurie gali kainuoti iki SGD50 per mėnesį.

Jų pradinio lygio paketuose yra tik HDD saugojimo parinktys, o tai nėra idealu, nes kalbame apie greitį ir įkrovos laikus. Jiems taip pat atrodo, kad trūksta palaikymo visą parą, o tai yra gana svarbu mums.

Atrodo, kad „Hostinger“ iš niekur neišėjo, pasiūlęs nuostabų greitį, naudą ir palaikymą už tikrai žemą įvadinę kainą. Jiems trūksta tam tikrų funkcijų, tačiau mes vis tiek manome, kad jie yra geriausi statymai tiems, kurie tik pradeda veiklą.

Taigi, atsižvelgiant į jų kainą, greitį ir puikų klientų aptarnavimą, turėčiau pasakyti, kad „SiteGround“ mums yra geriausia žiniatinklio priegloba Singapūre, tačiau jei jums labiau patinka eiti su kitais prekės ženklais, jums nereikia jaudintis – visi jie veikia tikrai gerai vietiniu ir tarptautiniu mastu, tai pateisina mūsų serverio greičio tikrintuvas.

Visi jie veikia geriau nei rekomenduojama „Google“ 200 ms, tai reiškia, kad jų nuostabus įvertinimas yra 10/10!

Norėčiau priminti, kad čia yra mūsų geriausias Singapūro šeimininkas:-

PASAULINIO greitis

AVG. Greitis SDY + SG + JP

KAINA (SGD / MO)

„SiteGround“

A+

56 ms

8.00 val

Exabytes Singapūras

A

74 ms

14.99

„Hostinger“

A+

89 ms

5.08

A2 talpinimas

A+

71 ms

6.61

Vodien Singapūras

A

70 ms

50.00 val

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums apsispręsti dėl žiniatinklio prieglobos. Jei turite klausimų, atsisakykite mūsų eilutės!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map