Налаштувати веб-сайт у Сінгапурі насправді досить просто. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати хоста, який буде надійним, авторитетним і добре працює в цьому регіоні, оскільки важлива швидкість, а відсутність швидкості безпосередньо призводить до втрати продажів.

Звучить досить просто?

Ні.

Вибір найкращих веб-сайтів для хостингу в Сінгапурі може бути просто найскладнішим вибором, який ми коли-небудь мали робити, коли ми вирішили створити веб-сайт саме тут, у місті Лев. Є так багато постачальників і варіантів на вибір, і всі вони досить чортово хороші!

Тож, щоб допомогти вам вибрати кращого веб-хостингу в Сінгапурі, ми вирішили засунути рукави, опуститись та забруднитись та поглибитись у світ веб-хостингу в Сінгапурі.

Contents

Що важливо у виборі Webhost

Просто виберіть найдешевший і біжіть з ним! Це просто веб-сайт, який піклується правильно?

НЕПРАВИЛЬНО!

Вибір неправильного веб-хостингу може бути негативним для вашого бізнесу та веб-присутності. Веб-хост – це як фундамент для будівлі – без потрібної основи все з часом розвалиться. В ідеалі ви хочете, щоб ваш фундамент був міцним, швидким і надійним.

Давайте подивимося на фактори та особливості, які повинен мати кожен хороший веб-хостинг.

 1. Швидкість говорити, але це надзвичайно важливо. У цьому світі швидких технологій та миттєвого задоволення ваші потенційні клієнти просто натискають “x”, якщо ваш сайт не завантажується досить швидко. У Bitcatcha ми вимірюємо швидкість сервера і даємо кожному хосту оцінку від A + до D.
 2. Швидкість, де ваша аудиторія, в основному, ви хочете, щоб ваш сервер працював швидше в розташуванні цільової аудиторії. Постійно великі швидкості сервера в Лондоні не дуже важливі, коли ви орієнтуєтесь на сингапурців!
 3. Безрезультатно Ніхто не любить платити за послугу веб-хостингу та простої на своїх сайтах. Шукайте веб-хостинга, який може взяти на себе щонайменше 99,8% часу роботи.
 4. Сайт SecurityYour – це розширення вашого бренду, і він може містити всі ваші дорогоцінні дані. Ви б не хотіли хоста, який легко зламати! Переконайтеся, що ваш хост має надійні дані щодо безпеки та автоматичне сканування шкідливих програм.
 5. Закон про обслуговування клієнтівMurphy зазначає, що все, що може піти не так, піде не так у найгірший можливий час. Це стосується і серверів, і веб-сайтів. Коли це станеться, буде приємно, щоб люди, від яких ви можете залежати, допомогли вам допомогти, тому необхідна підтримка 24/7/365 обслуговування клієнтів є важливою..
 6. Завжди має план резервного копіювання. У цьому випадку хороший хост повинен завжди мати автоматичне резервне копіювання даних, на всякий випадок, якщо щось піде не так.
 7. Зберігання та пропускна здатність Вам потрібно якомога більше цього, оскільки це безпосередньо впливає на кількість даних, які ви можете завантажувати на сервери (зображення, вміст тощо). Він також контролює, скільки трафіку на місяць вам дозволено.
 8. ЦінаВи знаєте, що стара приказка, що йдеться про те, що “нічого хорошого не є дешевим, нічого дешевого – хорошого”? Так, ви хочете прислухатися. Однак знайдіть щось, що відповідає вашим потребам – вам не потрібен надто дорогий веб-хостинг, якщо ви просто запускаєте невеликий веб-сайт. Просто будьте обережні з дешевими uber.

Як ми тестуємо сінгапурські веб-хости

Кращий хостинг веб-сайтів у Сінгапурі

Для того, щоб ми справедливо оцінювали та переглядали веб-хостів, ми придбали їх хостинг-плани та створили тестові сайти для кожного з веб-хостів, протестуючи їх на час роботи, підтримку клієнтів та, що найголовніше, швидкість сервера.

Ми переконалися, що наші тестові майданчики були фізично розміщені в сингапурських центрах даних компаній, щоб ми могли провести тест на швидкість роботи сервера на всіх 5 брендах, використовуючи однакові параметри.

За допомогою самої власної перевірки швидкості сервера Bitcatcha ми надсилали пінгви з 8 різних місць по всьому світу, вимірюючи час, необхідний серверам для відповіді на кожен з цих пінг. Потім ми ранжируємо веб-хостів від A до D, залежно від того, наскільки добре вони працюють у порівнянні з рекомендованим часом відповіді Google 200 мс (якщо їх час відповіді нижче 200 мс, вони будуть віднесені до А).

Це насправді досить важливо, тому що якщо ви виберете хоста з повільним часом відгуку, ваш сайт завантажуватиметься довше, внаслідок чого ваші клієнти втрачають інтерес, через що ви втрачаєте продаж.

Веселий факт – Amazon може втратити до 1,6 мільярдів доларів на рік, якщо їх сайт сповільниться лише на одну секунду!

Рейтинг: 4 найкращих веб-хостингу для сінгапурських веб-сайтів

Гаразд, тому ми досить довго розбираємося про наші нудні методи тестування та рекомендації, тож давайте подивимося на наші результати тестів, починаючи з нашого улюбленого хоста SiteGround!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у SDY + SG + JP

56 мс

Ціна (SGD)

8.00 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб SSD-накопичувача
 • 25 000 відвідувань / міс
 • SuperCacher
 • 24/7 техн. підтримка
 • Преміум резервне копіювання

"Універсальний і дуже добре округлений господар. Ми навіть приймаємо з ними Bitcatcha!"

З 4 представлених хостів веб-сайтів Siteground – це найвідоміший, відомий у всьому світі за відмінне обслуговування клієнтів.

Вони відповідуть на будь-яке ваше питання швидко, і це надзвичайно обізнана група. Якщо ви добре запитаєте, вони навіть підкажуть вам, де знайти найкращий краб чилі в Сінгапурі (ОКЕЙ Я МАЙТЕ!).

Наші проблеми були вирішені, не переводячи нас у різні відділи, економивши нам клопотання повторювати свої проблеми знову і знову, поки хтось не зможе нам допомогти, що є значною економією часу.

Особливо розумно, ми з подивом виявили, що Siteground дав нам найкращий удар за долар, особливо коли вони є найбільшою маркою там:

 • Зберігання SSD – Перевірте.
 • Місце для зберігання – 20 чужих концертів.
 • Дозволені веб-сайти – скільки завгодно.
 • Пропускна здатність – до 25 000 відвідувань.
 • Швидкість: A+

Все за надзвичайно доступну низько-низьку ціну SGD8 на місяць (я їмо закуски дорожче за це!).

Додайте додаткові переваги, такі як їх готова до використання система кешування та їх SuperCacher, а SiteGround має явну перевагу перед іншими.

Коли ми розмістили хоста за допомогою нашого унікального сервера для перевірки швидкості, SiteGround дав феноменальні результати із середнім світовим рейтингом 159,9 мс та в середньому 56 мс у Сіднеї, Сінгапурі та Японії!

На користь наших читачів, які не розуміють, що означають ці цифри – це швидко спалахує!

SiteGround Сінгапур в дії

 • Перегляньте наш тестовий сайт із SiteGround.
 • Відвідайте офіційний сайт SiteGround.

Примітка : 

Ми уважно стежимо за SiteGround, оскільки ми проводимо їх. Ознайомтеся з нашим поглибленим оглядом на все, що вам потрібно знати про SiteGround (наші тестові сайти, тест швидкості сервера, термін тощо).

2. Екзабайти SG

https://www.exabytes.sg/

Екзабайти Сінгапур

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у SDY + SG + JP

74 мс

Ціна (SGD)

14,99 / міс

Ключові особливості

 • SSD-накопичувач 10 Гб
 • Необмежена пропускна здатність
 • Доступний 1 веб-сайт
 • Повернення грошей на 100 днів
 • Безкоштовне щоденне резервне копіювання

"Єдиний магазин для всіх ваших потреб в Інтернеті."

Коли хтось говорить про місцевий сингапурський веб-хостинг, то одним брендом, який завжди спадає на думку, є Exabytes.

Заснований ще в 2001 році, Exabytes є найстарішим гравцем із 5-ти років. За ці роки вони встановили сильну присутність на ринку, налагоджуючи відносини та зв’язуючись зі своїми клієнтами. Деякі наші друзі присягаються ними, користуючись їх послугою понад десять років. Отже, з їхньою репутацією “старшого брата” в галузі, ми не могли чекати, коли дізнаємось, як вони проходять в порівнянні з іншими великими хлопцями.

Швидкісно, ​​Exabytes працював досить добре. На нашому контролері швидкості сервера вони склали в середньому по всьому світу 173,9 мс із середнім рівнем 74 мс у Сінгапурі, Сіднеї та Японії. Вони, безумовно, нарівні з міжнародним гравцем.

Дивлячись на функції та переваги, Exabytes – це Exabest.

Все, що потрібно для створення веб-сайту, вони продають. Це по суті єдиний магазин для створення сайтів та хостингу. Вони також відзначають усі правильні поля та мають усі необхідні функції (що може бути не таким захоплюючим, як конкуренти, але вони все ще досить пристойні). Давайте подивимось на список:

 • Зберігання SSD – Так! Але тільки на преміальних планах
 • Місце для зберігання – 10 фунтів стерлінгів. Це все-таки багато!
 • Дозволені веб-сайти – 1.
 • Пропускна здатність – необмежена.
 • Швидкість: A+

Як уже згадувалося, їх функції можуть бути не настільки сильними, як конкуренти, але Exabytes доповнює це з точки зору зручності – все, що мені потрібно, саме на їхньому сайті, мені не потрібно шукати окремого розробника сайту.

Однак є лише один недолік – ціна. Exabytes пропонує ті самі функції, що й їхні міжнародні аналоги … але тільки за допомогою преміум-плану Ebiz Lite Pro, який коштує 14,99 SGD на місяць. Моя особиста думка, це трохи на високому рівні, і я не зможу виправдати витрати.

Екзабайти Сінгапур в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт, розміщений в Екзабайте Сінгапурі.
 • Відвідайте офіційний сайт Exabytes Singapore.

3. Хостингер

https://www.hostinger.com/

Хостингер

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у SDY + SG + JP

89 мс

Ціна (SGD)

5,08 / міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Необмежене зберігання
 • Необмежена пропускна здатність
 • hPanel
 • Локалізована підтримка

"Міжнародний веб-хостинг з місцевою присутністю. Дуже добре для початківців. "

Ця маленька литовська компанія, що займається веб-хостингом, зробила хвилі на міжнародному рівні, завдяки надзвичайно низькій вступній ціні та зоряним послугам.

Дізнавшись, що у них є центр обробки даних в Сінгапурі, ми вирішили створити з ними тестовий сайт, щоб побачити, як вони співпрацюють з кращими з кращих веб-хостингових компаній навколо.

Провівши тестування, ми вирішили, що вони заслуговують місця на столику великого хлопчика тут, у цьому списку. Хостинг Сінгапур, безумовно, не розчарує.

Їх сінгапурський сервер виявився досить успішним у нашому тесті часу відгуку сервера, у середньому по всьому світу 153,8 мс і 66,6 мс у Сінгапурі, Сіднеї та Японії, але це вже очікувалося, будучи міжнародним веб-хостом і всім.

Що нас насправді вразило – це цінність, яку ми отримали в їх непереборно низькій ціні. Наш план спільного користування Premium коштував 2,90 SGD на місяць (з 48-місячною підпискою) (5,08 SGD на місяць для 12-місячної підписки), а кількість функцій, які ми отримали з ним, вважається майже злочинним.

Ми отримали майже всі ті ж переваги преміальних веб-хостингових аналогів, а саме:

 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежене зберігання SSD
 • Безлімітні електронні листи
 • Кешування NGINX
 • Підтримка PHP7
 • Підтримка GIT

Це лише кілька функцій, які ми отримали (якщо ви хочете побачити, який повний список, перегляньте наш повний огляд тут), але глазур цього прекрасного торта полягає в тому, що Hostinger надає своїм безкоштовним спільним користувачам 1 безкоштовний домен ім’я! Це маленький жест, який дійсно має великий вплив, особливо для власників бізнесу для початківців, які турбуються про витрати на початковий сніговий сніг.

Ми вважаємо, що Хостингер дійсно піклується про своїх клієнтів через те, як вони структурують та навчають свою команду підтримки. Їхній віджет підтримки можна легко знайти в нижній правій частині інформаційної панелі, що полегшує розчарування, тому що хто хоче полювати на прокляте посилання на чат в прямому ефірі, коли з нашими веб-сайтами щось не так?

У них є 4 центри підтримки, які обслуговують 20 країн на їхніх місцевих мовах (планують додати ще), щоб полегшити спілкування, і вони справді обізнані і дуже корисні. Вони не проти тримати вас за руку і керуватися поетапно, щоб виправити неприємності вашого веб-сайту, якими б дурними вони не були..

Потрібно говорити, що нам дуже подобається Хостінгер. Вони не найкращі, але вони найкращі для власників бізнесу для початківців.

Хостингер у дії

 • Дивіться наш тестовий сайт, розміщений на Hostinger.
 • офіційний сайт inger.

4. Хостинг A2

https://www.a2hosting.sg/

А2 хостинг

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у SDY + SG + JP

71 мс

Ціна (SGD)

6,61 / міс

Ключові особливості

 • Необмежений SSD
 • Необмежена пропускна здатність
 • A2 оптимізований WP
 • Безкоштовна міграція сайту
 • У будь-який час повертаємо гроші

"Найкраще для малого бізнесу та персональних сайтів, які працюють на WordPress."

А2-хостинг – це міжнародний провайдер веб-хостингу, і очікується, що їхні послуги відповідають певному міжнародному рівню. Ми дуже раді сказати, що з нашого досвіду хостинг A2 легко перевершує наші очікування.

Коли ми провели наш тест на швидкість сервера на A2 хостингу, ми не чекали від них багато, але ми були приємно здивовані результатам – середнє значення в усьому світі – 173,2 мс і в середньому 71,3 мс в Сінгапурі, Сіднеї та Японії.

На папері їх кількість може не працювати так добре, як наш номер 1 хостингу SiteGround, але при швидкості менше 200 мс завантаження вашої сторінки практично миттєве! Ми також цінуємо той факт, що у нас жодних питань не виникало, і ми вважаємо, що вони досить чортово надійні.

Давайте поговоримо!

 • Зберігання SSD? о, так.
 • Місце для зберігання? Необмежений. Як це приголомшливо?
 • Веб-сайти дозволені – я думаю, що необмеженість – це як стандарт сьогодні
 • Пропускна здатність – також необмежена. A2 явно не любить встановлювати обмеження!
 • Швидкість: A+

Їх функція, оптимізована A2, набухає, і вона дуже добре працює з різними CMS. Їх фірмові технології також дуже добре поєднуються з WordPress, Joomla, Magento та іншими, підштовхуючи систему, щоб забезпечити вам максимально швидку швидкість у будь-який час!

Тепер візьміть усе, що ви прочитали про хостинг A2, усі функції, швидкість, все – скільки б ви заплатили за таку послугу?

SGD15 на місяць?

SGD 20?

Наааа.

Цей пакет коштуватиме вам всього лише 6,6DDD на місяць. Це менше, ніж Frabupuccino Java Chip Starbucks!

Єдине, на що нам довелося поскаржитися (і насправді, ми тут непитучі) – швидкість прямого чату. Нам здається, що ми можемо довше спілкуватися з кимось, але як тільки ми це зробили, ми виявили, що їхній персонал є дуже досвідченим та корисним. Так що так, на чат в реальному часі реагує трохи повільно, але якщо говорити про швидкість та надійність, ми можемо сміливо сказати, що A2 хостинг – це добре.

A2 Хостинг в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт, розміщений на хостингу A2.
 • Відвідайте офіційний сайт хостингу A2.

5. Водієн

https://www.vodien.com/

Водієн Сінгапур

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у SDY + SG + JP

70 мс

Ціна (SGD)

50,00 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб SSD-накопичувача
 • Дозволено 10 веб-сайтів
 • 99,9% мережевої угоди про угод
 • cPanel & Софтакульозний
 • SpamGuard Basic

"Місцевий фаворит з повним спектром послуг веб-хостингу"

Далі ми перевірили одне з найкращих в Сінгапурі, розчісували їх функції та мило поговорили зі своєю командою з обслуговування клієнтів, просто щоб допомогти вам вирішити, з яким хостом поїхати..

Дивно, але для настільки видатного бренду, їх обслуговування клієнтів… м’яко кажучи, не чудово. На це знадобилося 12 годин, щоб відповісти на проблему, з якою ми стикалися під час налаштування тестового сайту. 12 годин! Це 3 з половиною дні в собачі роки! На щастя, коли вони відповіли DID, питання було вирішено швидко та професійно.

В особливостях Водієн зробив досить добре.

 • Зберігання SSD? Так, але тільки на планах Premium
 • Місце для зберігання? 20 концертів. Непогано, нарівні з SiteGround
 • Дозволені веб-сайти – обмежено десятьма, але чи насправді нам потрібно дуже багато?
 • Полоса пропускання – на брошурі написано “без вимірювання”. Припустимо, це означає необмежену кількість.
 • Швидкість: A

Непогано? Все здається порівнянним з SiteGround поки що. Все, крім ціни. Розумієте, для того, щоб отримати точні дані порівняння яблуко-яблуко, нам довелося скористатись планом Vieen bizValue..

Іншими словами, це їх супер дорогий, преміальний пакет, який коштує колосальних SGD50 на місяць. Я не знаю про вас, хлопці, але мені це здається дуже дорогим.

На щастя, Водієн, здається, виправдовує свої ціни, коли справа стосується швидкості сервера. З середнім світовим рейтингом 177,6 мс і 70,4 мс у Сіднеї, Японії та Сінгапурі, ви знаєте, що ваші клієнти не чекають довго, щоб завантажити ваш сайт.

Числово, вони трохи повільніше порівняно з іншими 4 хостами вище, але при чому нижче 200 мс, ви не зможете визначити різницю.

Водієн Сінгапур в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт, розміщений у Водієні Сінгапур.
 • Відвідайте офіційний сайт Водієна.

Вирок

Ми чудово провели огляд цих 5 марок, але це також ускладнило нам вибір переможця.

Статистично кажучи, всі 5 з них працювали добре – деякі краще, ніж інші на папері, але недостатньо, щоб дійсно змінити додатки в реальному світі.

Це зводиться до питання уподобань (деякі люди можуть віддавати перевагу місцевим сінгапурським господарям, інші можуть віддавати перевагу міжнародним), оскільки кожен з цих брендів є чудовим, з вражаючими функціями та кількістю, що підтверджує їх.

Однак головним вирішальним фактором для нас буде ціноутворення. SiteGround, Hostinger та A2 хостинг дали нам все необхідне з їх пакетами початкового рівня, який коштує нижче 10 SGD на місяць.

Місцеві бренди могли би конкурувати, але лише за свої преміум-пакети, які можуть коштувати до 50 SGD на місяць.

Їх пакети початкового рівня постачаються лише з можливістю зберігання на жорсткому диску, що не ідеально, особливо якщо ми маємо справу зі швидкістю та часом завантаження. Вони також, здається, не мають підтримки 24/7, що є досить важливим для нас.

Хостингер, здавалося б, з’явився нізвідки, з їх дивовижною швидкістю, вигодами та підтримкою за їх дуже низькою вступною ціною. Їм не вистачає певних функцій, але ми все ще вважаємо, що вони найкращі для тих, хто тільки починається.

Тому, завдяки їх ціні, швидкості та відмінній підтримці клієнтів, я мушу сказати, що SiteGround – найкращий веб-хостинг в Сінгапурі для нас, але якщо ви віддаєте перевагу спілкуватися з будь-якими іншими брендами, вас це не турбує – всі вони працюють дуже добре як на місцевому, так і на міжнародному рівнях, як це виправдовує наш сервер перевірки швидкості.

Усі вони працюють краще, ніж рекомендовано Google 200 мс, а це означає, що їх дивовижний рейтинг – 10/10!

Для резюме, ось наш головний господар Сінгапуру:-

РЕЙТИНГ ШВИДКОЇ ШВИДКОСТІ СВІТУ

AVG. ШВИДКІСТЬ У SDY + SG + JP

ЦІНА (SGD / MO)

SiteGround

А+

56 мс

8.00

Екзабайти Сінгапур

А

74 мс

14,99

Хостингер

А+

89 мс

5.08

А2 хостинг

А+

71 мс

6.61

Водієн Сінгапур

А

70 мс

50.00

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам вирішити питання про веб-хостинг. Залиште нам рядок, якщо у вас виникнуть запитання!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me