Vytvoření webové stránky v Singapuru je ve skutečnosti docela snadné. Jediné, co musíte udělat, je vybrat hostitele, který je spolehlivý, seriózní a v dané oblasti funguje dobře, protože rychlost je důležitá a nedostatek rychlosti se přímo promítá do ztráty prodeje.

Zní to dostatečně jednoduše?

ani náhodou.

Výběr nejlepších webů pro webhosting v Singapuru může být tou nejobtížnější volbou, jakou jsme kdy museli udělat, když jsme se rozhodli založit web přímo zde v Lion City. Existuje jen tolik poskytovatelů a možností, jak si vybrat, a všichni jsou docela zatraceně dobří!

Abychom vám pomohli vybrat nejlepšího hostitele webu v Singapuru, rozhodli jsme se vyhrnout si rukávy, dostat se dolů a špinavě a ponořit se hluboko do světa webhostingu v Singapuru..

Co je důležité při výběru webhostingu

Stačí si vybrat nejlevnější a běžet s ním! Je to jen web, který se stará?

ŠPATNĚ!

Výběr nesprávného webového hostitele může být přímo škodlivý pro vaše podnikání a přítomnost na webu. Webhosting je jako základ budovy – bez správné základny se vše nakonec rozpadne. V ideálním případě budete chtít, aby váš základ byl silný, rychlý a spolehlivý.

Pojďme se podívat na faktory a funkce, které by měl mít každý dobrý webhosting.

 1. SpeedNeedless to say, to je nanejvýš důležité. V tomto světě rychle se pohybujících technologií a okamžitého uspokojení budou vaši potenciální zákazníci kliknout na „x“, pokud se váš web nenačte dostatečně rychle. V Bitcatcha měříme rychlosti serveru a dáváme každému hostiteli skóre od A do D.
 2. Rychlost, kde se vaše publikum nachází, budete chtít, aby váš server fungoval nejrychleji v místě, na které je cílové publikum umístěno. Mít opravdu vysoké rychlosti serveru v Londýně není opravdu důležité, pokud cílíte na Singapur!
 3. Uptime Nikdo nemá rád platit za webhostingové služby a mít prostoje na svých stránkách. Hledejte webhosting, který se může zavázat k nejméně 99,8% dostupnosti.
 4. SecurityYour web je rozšíření vaší značky a může obsahovat všechna vaše drahocenné údaje. Nechtěli byste hostitele, který je snadno hacknutelný! Ujistěte se, že váš hostitel má silné bezpečnostní údaje a automatické skenování malwaru.
 5. Customer ServiceMurphy’s Law uvádí, že cokoli, co se může pokazit, se pokazí v nejhorším možném čase. To platí i pro servery a webové stránky. Až se to stane, bude hezké mít lidi, na které se můžete spolehnout, aby vám pomohli, takže je nezbytná podpora zákaznických služeb 24/7/365.
 6. BackupsAlways mají plán zálohování. V tomto případě by dobrý hostitel měl mít vždy automatické zálohování vašich dat, jen v případě, že se něco pokazí.
 7. Úložiště a šířka pásma Budete to chtít co nejvíce, protože to přímo ovlivňuje, kolik dat můžete načíst na servery (obrázky, obsah atd.). Také určuje, kolik provozu za měsíc máte povoleno.
 8. PriceYou víte, že staré pořekadlo, které jde „nic dobrého není levné, nic levného není dobré“? Jo, budeš chtít dávat pozor. Získejte však něco, co vyhovuje vašim potřebám – nepotřebujete super drahý webhosting, pokud právě provozujete malý web. Jen buďte trochu opatrní s uberovými levnými.

Jak testujeme singapurské webové hostitele

Nejlepší webhosting v Singapuru

Abychom spravedlivě hodnotili a kontrolovali hostitele webu, zakoupili jsme jejich hostovací plány a nastavili testovací weby pro každého z hostitelů webu, testovali je na provozuschopnost, zákaznickou podporu a co je nejdůležitější, rychlost serveru.

Ujistili jsme se, že naše testovací weby byly fyzicky hostovány v singapurských datových centrech společností, abychom mohli spustit test rychlosti serveru na všech 5 značkách za použití stejných parametrů..

Pomocí Bitcatchovy vlastní kontroly rychlosti serveru jsme odeslali pingy z 8 různých míst po celém světě a změřili čas potřebný k tomu, aby servery reagovaly na každý z těchto pingů. Webové hostitele pak hodnotíme od A do D, v závislosti na tom, jak dobře fungují podle doporučené doby odezvy Google 200 ms (Pokud je doba odezvy pod 200 ms, budou zařazeny do kategorie A).

To je vlastně docela důležité, protože pokud vyberete hostitele s pomalými časy odezvy, bude trvat déle, než se váš web načte, což způsobí, že vaši zákazníci ztratí zájem, což ztratí prodej.

Zábavná skutečnost – Amazon by mohl ztratit až 1,6 miliardy USD ročně, pokud je jejich web zpomalen pouze o jednu sekundu!

Hodnocení: 4 nejlepší webhosting pro singapurské weby

Dobře, takže jsme se dostatečně starali o naše nudné metody testování a pokyny, takže se podívejme na naše výsledky testů počínaje naším oblíbeným hostitelem, SiteGround!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v SDY + SG + JP

56 ms

Cena (SGD)

8,00 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB SSD úložiště
 • 25 000 návštěv / mo
 • SuperCacher
 • 24/7 tech. Podpěra, podpora
 • Prémiové zálohování

"Všestranný a velmi dobře zaoblený hostitel. Dokonce s nimi hostujeme Bitcatcha!"

Ze 4 uváděných hostitelů webových stránek je Siteground nejuznávanější a mezinárodně známý pro své vynikající služby zákazníkům.

Budou rychle reagovat na všechny vaše problémy a jsou to ohromně dobře informovaní partneři. Pokud se vás zeptáte pěkně, řeknou vám dokonce, kde najdete nejlepší chilli kraba v Singapuru (OKAY IID KIDDING!).

Naše problémy byly vyřešeny, aniž by nás přenesly do různých oddělení, což nám ušetřilo potíže s opakováním našich problémů znovu a znovu, dokud nám někdo nemůže pomoci, což je hlavní úspora času.

Co je moudré, byli jsme překvapeni, když jsme zjistili, že Siteground nám dal nejlepší ránu za babku, zejména když jsou tam největší značky:

 • SSD Storage – Check.
 • Úložný prostor – 20 freakinových koncertů.
 • Webové stránky jsou povoleny – tolik, kolik chcete.
 • Šířka pásma – Až 25 000 návštěv.
 • Rychlost: A+

Vše za super dostupnou nízkou nízkou cenu SGD8 měsíčně (snědl jsem lehčí občerstvení!).

Házejte další výhody, jako je jejich systém ukládání do mezipaměti připravený k použití a jejich SuperCacher, a SiteGround má oproti ostatním jasnou výhodu.

Když umístíme hostitele pomocí našeho jedinečného zařízení pro kontrolu rychlosti serveru, server SiteGround přinesl fenomenální výsledky s celosvětovým průměrem 159,9 ms a průměrem 56 ms v Sydney, Singapuru a Japonsku!

Ve prospěch našich čtenářů, kteří nerozumí tomu, co tato čísla znamenají – je to ohnivé rychle!

SiteGround Singapur v akci

 • Podívejte se na naše testovací stránky s SiteGround.
 • Navštivte oficiální web SiteGround.

Poznámka : 

Sledujeme SiteGround pečlivě, když s nimi hostujeme. Podívejte se na naši podrobnou recenzi, kde naleznete vše, co potřebujete vědět o SiteGround (naše testovací weby, test rychlosti serveru, termín atd.).

2. Představuje SG

https://www.exabytes.sg/

Exabytuje Singapur

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v SDY + SG + JP

74 ms

Cena (SGD)

14,99 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 10 GB úložiště SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • Povolen 1 web
 • 100denní vrácení peněz
 • Zdarma denní zálohování

"Jednorázový obchod pro všechny vaše webové potřeby."

Když někdo mluví o místním singapurském webhostingu, jedna značka, která vždy přijde na mysl, je Exabytes.

Společnost Exabytes, která byla zavedena v roce 2001, je nejstarším hráčem z 5. V průběhu let si vybudovala silnou přítomnost na trhu, navázala vztahy a navázala kontakty se svými zákazníky. Někteří z našich přátel přísahají, že využívali jejich služby více než deset let. Díky jejich pověsti „velkého bratra“ v oboru jsme se nemohli dočkat, až uvidí, jak se jim daří ve srovnání s ostatními velkými chlapci..

Rychle Exabytes fungoval docela dobře. Na našem zařízení pro kontrolu rychlosti serveru vytvořili celosvětový průměr 173,9 ms průměrem 74 ms v Singapuru, Sydney a Japonsku. Jsou rozhodně na stejné úrovni jako mezinárodní hráči.

Při pohledu na funkce a výhody je Exabytes Exabest.

Vše, co potřebujete k vytvoření webové stránky, se prodávají. Jedná se v podstatě o jednotné kontaktní místo pro stavbu a hosting stránek. Zaškrtávají také všechna správná políčka a mají všechny požadované funkce (které nemusí být tak vzrušující jako konkurenti, ale jsou stále celkem slušné). Pojďme se podívat na seznam:

 • Úložiště SSD – Jo! Ale pouze na prémiových plánech
 • Úložný prostor – Úžasně 10 GB. Stále je toho však hodně!
 • Webové stránky povoleny – 1.
 • Šířka pásma – neomezená.
 • Rychlost: A+

Jak již bylo zmíněno, jejich funkce nemusí být tak silná jako konkurence, ale Exabytes si to vymyslí z hlediska pohodlí – vše, co potřebuji, je přímo na jejich webu, nemusím hledat samostatný tvůrce stránek.

Existuje však pouze jedna nevýhoda – cena. Exabytes nabízí stejné funkce jako jejich mezinárodní protějšky… ale pouze s prémiovým plánem Ebiz Lite Pro, který stojí SGD14,99 za měsíc. Můj osobní názor, je to trochu na vysoké straně, a já bych nebyl schopen ospravedlnit náklady.

Exabytuje Singapur v akci

 • Podívejte se na naše testovací stránky hostované na Exabytes Singapore.
 • Navštivte oficiální stránky Exabytes Singapore.

3. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v SDY + SG + JP

89 ms

Cena (SGD)

5,08 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Neomezené úložiště
 • Neomezená šířka pásma
 • hPanel
 • Lokalizovaná podpora

"Mezinárodní webhosting s místní přítomností. Velmi dobré pro začátečníky. "

Tato malá litevská webhostingová společnost vytvořila vlny na mezinárodní úrovni díky svým výjimečně nízkým zaváděcím cenám a hvězdným službám.

Když jsme zjistili, že v Singapuru mají datové centrum, rozhodli jsme se s nimi vytvořit testovací web, abychom zjistili, jak se jim daří proti nejlepším z nejlepších webhostingových společností v okolí..

Po provedení několika testů jsme se rozhodli, že si zaslouží místo na stole velkého chlapce na tomto seznamu. Hostinger Singapore rozhodně nezklame.

Jejich singapurský server si v našem testu doby odezvy serverů vedl docela dobře, s celosvětovým průměrem 153,8 ms a 66,6 ms v Singapuru, Sydney a Japonsku, ale to se již očekává, že se jedná o mezinárodní webový host a všechny.

Co na nás opravdu udělalo dojem, byla hodnota, kterou jsme získali v jejich neodolatelně nízké ceně. Náš prémiový sdílený plán stojí pouze 2,90 SGD za měsíc (s předplatným 48 měsíců) (5,08 SGD za měsíc za 12měsíční předplatné) a počet funkcí, které jsme s ním obdrželi, byl téměř kriminální.

Získali jsme téměř všechny stejné výhody prémiových webhostingových protějšků, jmenovitě:

 • Neomezená šířka pásma
 • Neomezené úložiště SSD
 • Neomezené e-maily
 • Ukládání do mezipaměti NGINX
 • Podpora PHP7
 • Podpora GIT

Toto je jen několik funkcí, které jsme dostali (pokud chcete vidět, co je úplný seznam, podívejte se na naši úplnou recenzi zde), ale námrazou tohoto velmi krásného dortu je, že Hostinger poskytuje svým prémiovým sdíleným uživatelům 1 bezplatnou doménu název! Je to malé gesto, které má opravdu velký dopad, zejména pro začínající podnikatele, kteří se obávají nákladů na zahájení činnosti.

Cítíme, že Hostinger se o své zákazníky opravdu zajímá kvůli tomu, jak strukturují a školí podpůrný tým. Jejich ovládací prvek podpory lze snadno najít v pravé dolní části řídicího panelu, což usnadňuje frustrace, protože kdo chce lovit zatracený odkaz na live chat, když se na našich webových stránkách něco pokazí?

Mají 4 podpůrná centra, která obsluhují 20 zemí ve svých místních jazycích (s plány přidat další), aby usnadnily komunikaci, a jsou opravdu dobře informovaní a velmi nápomocní. Nevadí jim držet se za ruku a vést krok za krokem, jak opravit problémy na vašem webu, bez ohledu na to, jak hloupí mohou být.

Netřeba dodávat, že se nám Hostinger opravdu líbí. Nejsou nejlepší v okolí, ale jsou nejlepší pro začátečníky.

Hostinger v akci

 • Podívejte se na náš testovací web hostovaný na serveru Hostinger.
 • inger oficiální stránky.

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.sg/

A2 Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v SDY + SG + JP

71 ms

Cena (SGD)

6,61 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • WP optimalizované pro A2
 • Zdarma migrace stránek
 • Kdykoli peníze zpět

"Nejlepší pro malé firmy a osobní weby, které běží na WordPress."

A2 Hosting je mezinárodní poskytovatel webhostingu a očekává se, že jejich služby splní určitou mezinárodní úroveň standardů. Jsme velmi rádi, že z našich zkušeností A2 Hosting snadno překoná naše očekávání.

Když jsme provedli test rychlosti serveru na hostování A2, neočekávali jsme od nich mnoho, ale byli jsme příjemně překvapeni výsledky – celosvětový průměr 173,2 ms a průměrně 71,3 ms v Singapuru, Sydney a Japonsku.

Na papíře nemusí jejich čísla fungovat stejně dobře jako náš hostitelský server č. 1, ale při rychlostech pod 200 ms je načítání stránky prakticky okamžité! Oceňujeme také skutečnost, že jsme se nikdy nesetkali s žádnými problémy, a myslíme si, že jsou docela zatraceně spolehliví.

Pojďme si promluvit!

 • SSD úložiště? Ach ano.
 • Úložný prostor? Neomezený. Jak je to úžasné?
 • Webové stránky jsou povoleny – myslím, že neomezené je v dnešní době jako standardní
 • Šířka pásma – také neomezená. A2 zjevně nechce omezovat!
 • Rychlost: A+

Jejich A2-optimalizovaná funkce je nabobtnána a funguje to opravdu dobře s různými CMS. Jejich proprietární technologie také dobře vycházejí s WordPress, Joomla, Magento a dalšími, tlačí systém tak, aby vám poskytovala co nejrychlejší možnou rychlost za všech okolností!

Nyní vezměte vše, co jste si přečetli o hostování A2, všechny funkce, rychlost, všechno – kolik byste za takovou službu zaplatili?

SGD15 za měsíc?

SGD 20?

Naaaah.

Tento balíček vás bude stát pouze SGD6,61 měsíčně. To je méně než Starbucks Java Chip Frappuccino!

Jedinou věcí, na kterou jsme si museli stěžovat (a opravdu jsme tady dusení), je rychlost živého chatu. Vypadá to, že jsme se s někým spojili déle než obvykle, ale jakmile jsme to udělali, zjistili jsme, že jejich podpůrný personál je velmi zkušený a nápomocný. Takže jo, live chat je trochu pomalý reagovat, ale pokud jde o rychlost a spolehlivost, můžeme bezpečně říci, že A2 Hosting je A-Dobře.

A2 Hosting v akci

 • Podívejte se na naše testovací stránky hostované na hostování A2.
 • Navštivte oficiální stránky A2 Hosting.

5. Vodien

https://www.vodien.com/

Vodien Singapur

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v SDY + SG + JP

70 ms

Cena (SGD)

50,00 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB SSD úložiště
 • Povoleno 10 webových stránek
 • 99,9% SLA Sítě
 • cPanel & Softaculous
 • SpamGuard Basic

"Místní oblíbený s celou řadou webhostingových služeb"

Dále jsme vyzkoušeli jeden z nejlepších singapurských, pročesali jeho funkce a sladce hovořili s týmem zákaznických služeb, abychom vám pomohli při rozhodování, s kým hostitelem se jít.

Překvapivě, pro značku tak prominentní jako oni, je jejich zákaznický servis… dát ji mírněji, ne skvěle. Trvalo jim 12 hodin, než odpověděli na problém, se kterým jsme se setkali při nastavování testovacího místa. 12 hodin! To jsou 3 a půl dne v psích letech! Naštěstí, když DID odpověděli, byl problém vyřešen rychle a profesionálně.

Pokud jde o rysy, Vodien si vedl docela dobře.

 • SSD úložiště? Ano, ale pouze na prémiových plánech
 • Úložný prostor? 20 koncertů. Není to špatné, na stejné úrovni jako SiteGround
 • Webové stránky jsou povoleny – omezeno na deset, ale opravdu jich tolik potřebujeme?
 • Šířka pásma – Na brožuře je uvedeno „neměřeno“. Předpokládejme, že to znamená neomezeně.
 • Rychlost: A

Není to špatné? Všechno se zatím zdá srovnatelné s SiteGround. Všechno kromě ceny. Uvidíte, že abychom získali přesné srovnávací údaje mezi jablky, museli jsme použít plán bizValue společnosti Vodien..

Jinými slovy, je to jejich super drahý prémiový balíček, který stojí neuvěřitelných SGD50 měsíčně. Nevím o vás klucích, ale pro mě je to moc drahé.

Naštěstí se zdá, že Vodien své ceny ospravedlňuje, pokud jde o rychlost serveru. Díky celosvětovému průměrnému hodnocení 177,6 ms a 70,4 ms v Sydney, Japonsku a Singapuru víte, že vaši zákazníci dlouho čekají na načtení vašich stránek..

Pokud jde o čísla, jsou o něco pomalejší ve srovnání s ostatními 4 hostiteli výše, ale v čase nižším než 200 ms nebudete moci rozeznat rozdíl.

Vodien Singapur v akci

 • Podívejte se na naše testovací stránky hostované na Vodien Singapore.
 • Navštivte oficiální stránky Vodien.

Výrok

Měli jsme krásný čas na přezkoumání těchto 5 značek, ale také nám to znesnadnilo vybrat vítěze.

Statisticky vzato, všech 5 z nich fungovalo dobře – některé lepší než jiné na papíře, ale ne natolik, aby skutečně změnily aplikace v reálném světě.

To se scvrkává na věc preference (někteří lidé mohou dávat přednost místním singapurským hostitelům, někteří mohou dávat přednost mezinárodním), protože každá z těchto značek je vynikající, s působivými funkcemi a čísly, které je zálohují.

Hlavním rozhodujícím faktorem pro nás však bude cena. SiteGround, Hostinger a A2 Hosting nám poskytli vše, co jsme potřebovali, s jejich vstupními balíčky, které stojí méně než 10 SGD za měsíc.

Místní značky mohly soutěžit, ale pouze se svými prémiovými balíčky, které mohou stát až SGD50 měsíčně.

Jejich základní balíčky jsou dodávány pouze s možnostmi úložiště HDD, což není ideální zejména proto, že se zabýváme rychlostí a dobou načítání. Zdá se, že jim také chybí podpora 24/7, což je pro nás docela důležité.

Hostinger zdánlivě vyšel z ničeho, s jejich úžasnými rychlostmi, výhodami a podporou za jejich skutečně nízkou úvodní cenu. Chybí jim určité funkce, ale stále si myslíme, že jsou nejlepší pro ty, kteří právě začínají.

Takže vzhledem k jejich ceně, rychlosti a vynikající zákaznické podpoře bych musel říci, že SiteGround je pro nás nejlepším webovým hostingem v Singapuru, ale pokud chcete jít s některou z dalších značek, nemusíte se obávat – všichni fungují opravdu dobře na místní i mezinárodní úrovni, jak to odůvodňuje naše kontrola rychlosti serveru.

Všichni mají lepší výkon, než doporučuje společnost Google 200 ms, což znamená, že jejich úžasné hodnocení je 10/10!

Zde je náš nejlepší host z Singapuru:-

HODNOCENÍ SVĚTOVÉ RYCHLOSTI

AVG. RYCHLOST SDY + SG + JP

PRICE (SGD / MO)

SiteGround

A+

56 ms

8,00

Exabytuje Singapur

A

74 ms

14,99

Hostinger

A+

89 ms

5,08

A2 Hosting

A+

71 ms

6,61

Vodien Singapur

A

70 ms

50,00

Doufáme, že vám tento článek pomohl při rozhodování o hostiteli webu. Pokud máte nějaké dotazy, napište nám linku!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me