Veebisaidi seadistamine Singapuris on tegelikult üsna lihtne. Kõik, mida peate tegema, on valida host, mis on usaldusväärne, hea mainega ja töötab selles piirkonnas hästi, kuna kiirus on oluline ja kiiruse puudumine tähendab otseselt müügi vähenemist..

Kõlab piisavalt lihtsalt, eks?

Ei.

Parimate veebimajutuskohtade valimine Singapuris võib olla lihtsalt kõige keerulisem valik, mida oleme kunagi teinud, kui otsustasime luua veebisaidi siinsamas Lion Citys. Pakkujaid ja valikuvõimalusi on lihtsalt nii palju ja nende hulgast on kõik üsna kuradi head!

Nii et aitame teil, Singapuri parimat veebimajutajat valida, otsustasime oma varrukad lahti rullida, määrduda ja määrduda ning süveneda Singapuri veebimajutuste maailma.

Mis on veebimajutuse valimisel oluline

Lihtsalt vali kõige odavam ja jookse kaasa! See on lihtsalt veebisait, kes hoolib õigesti?

VIGA!

Vale veebimajutaja valimine võib teie ettevõttele ja veebi kohalolekule kahjustada. Veebimajutus on nagu hoone vundament – ilma õige aluseta laguneb kõik lõpuks ära. Ideaalis soovite, et teie vundament oleks tugev, kiire ja usaldusväärne.

Vaatame tegureid ja funktsioone, mis igal heal veebimajutajal peaksid olema.

 1. KiirusMa pole vaja öelda, et see on ülimalt oluline. Selles kiiresti arenevate tehnoloogiate ja viivitamatu rahulduse maailmas klõpsavad teie potentsiaalsed kliendid lihtsalt x-il, kui teie sait ei laadita piisavalt kiiresti. Bitcatcha juures mõõdame serveri kiirust ja anname igale hostile hinde A + kuni D.
 2. Kiirusega, kus teie vaatajaskond on, tavaliselt soovite, et server toimiks teie sihtrühma asukohas kõige kiiremini. Kui teil on Londonis väga kiire serverikiirus, pole see Singapuri sihtrühma jaoks eriti asjakohane!
 3. Uptime Kellelegi ei meeldi veebimajutusteenuse eest maksmine ja oma saitidel seisakuid. Otsige veebimajutust, mis suudaks kasutada vähemalt 99,8% tööaega.
 4. TurvalisusSait on teie kaubamärgi laiendus ja see võib sisaldada kõiki teie väärtuslikke andmeid. Te ei tahaks hõlpsalt häkkeritavat hosti! Veenduge, et teie hostil oleks tugev turbevolitus ja automaatne pahavara skannimine.
 5. KlienditeenindusMurphy seadus ütleb, et kõik, mis võib valesti minna, läheb valesti võimalikul ajal valesti. See kehtib ka serverite ja veebisaitide kohta. Kui see juhtub, on tore, kui leidub inimesi, kellest võite sõltuda, et teid aidata, seega on 24/7/365 klienditeeninduse pakkumine hädavajalik.
 6. Varukoopiad on alati varuplaaniga. Sel juhul peaks heal hostil alati olema teie andmete automaatne varundamine, igaks juhuks, kui midagi läheb valesti.
 7. Salvestusruum ja ribalaiusSoovite sellest võimalikult palju, kuna see mõjutab otseselt seda, kui palju andmeid saate serveritesse laadida (pildid, sisu jne). See kontrollib ka seda, kui palju liiklust teile kuus lubatakse.
 8. HindKas teate seda vanasõna, mis ütleb: “miski hea pole odav, mitte midagi odavat pole hea”? Jah, sa tahad olla tähelepanelik. Hankige siiski midagi, mis sobib teie vajadustega – te ei vaja super kallist veebimajutust, kui haldate lihtsalt väikest veebisaiti. Lihtsalt olge über-odavatega ettevaatlik.

Kuidas testime Singapuri veebimajutajaid

Parim Singapuri veebisaidi majutamine

Veebimajutajate õiglaseks järjestamiseks ja ülevaatamiseks ostsime nende hostimisplaanid ja seadsime iga veebimajutaja jaoks üles testimissaidid, katsetades neid tööaja, klienditoe ja mis kõige tähtsam – serveri kiiruse osas.

Veendusime, et meie testimissaidid asuvad füüsiliselt ettevõtete Singapuri andmekeskustes, et saaksime kõigi meie 5 brändi serveri kiiruse testi käitada samade parameetritega.

Kasutades Bitcatcha enda serverikiiruse kontrollijat, saatsime pingid kaheksast erinevast kohast üle maailma, mõõtes aega, mis kulub serveritel igale sellisele pingi reageerimisele. Seejärel järjestame veebihostide punktid A-st D-ni, sõltuvalt sellest, kui hästi nad Google’i soovitatud 200 ms reageerimisajaga võrreldes hakkama saavad (kui nende reageerimisaeg on alla 200 ms, antakse neile A-punkt).

See on tegelikult üsna oluline, kuna kui valite aeglase reageerimisajaga host, võtab teie saidi laadimine kauem aega, põhjustades teie klientide huvi kaotamist, mis kaotab teile müügi.

Lõbus fakt – Amazon võib kaotada kuni 1,6 miljardit USD aastas, kui nende saiti aeglustatakse vaid ühe sekundiga!

Edetabel: 4 parimat veebimajutust Singapuri veebisaitidele

Olgu, nii et oleme piisavalt kaua arutanud oma igavate testimismeetodite ja juhiste üle, nii et vaatame läbi meie testitulemused, alustades meie lemmikmasinist SiteGround!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus SDY + SG + JP

56 ms

Hind (SGD)

8.00 / kuu

Põhijooned

 • 20 GB SSD salvestusruum
 • 25 000 külastust kuus
 • SuperCacher
 • 24/7 tehnika. toetus
 • Lisatasu varukoopia

"Mitmekülgne ja väga hästi ümar peremees. Me võõrustame nendega isegi Bitcatchat!"

4 esiletõstetud veebisaidi hulgast on Siteground kõige usaldusväärsem, tuntud rahvusvaheliselt oma suurepärase klienditeeninduse poolest.

Nad vastavad kõikidele teie probleemidele kiiresti ja nad on tohutult asjatundlikud rühmad. Kui te kenasti küsite, ütlevad nad teile isegi, kust leida Singapuri parimat tšilli-krabi (OK, ma ütlen, et ma suudlen!).

Meie probleemid lahendati ilma, et oleksime viinud eri osakondadesse, hoides meid ikka ja jälle probleemide kordamisega vaeva, kuni keegi saab meid aidata, mis on peamine aja kokkuhoid..

Funktsiooni osas olime üllatunud, et Siteground andis meile parima löögi, eriti kui nad on seal suurim bränd:

 • SSD salvestusruum – kontrollige.
 • Panipaigad – 20 freakini keikat.
 • Veebisaidid on lubatud – nii palju kui soovite.
 • Ribalaius – kuni 25 000 külastust.
 • Kiirus: A+

Kõike super taskukohase madala hinnaga SGD8 kuus (söön suupisteid kallimalt!).

Visake täiendavaid eeliseid, nagu nende kasutusvalmis vahemällusüsteem ja SuperCacher, ning SiteGroundil on selge eelis ülejäänud osas.

Kui me võtame serveri läbi meie ainulaadse serveri kiirusekontrolli, andis SiteGround fenomenaalseid tulemusi, mille keskmine hinne maailmas oli 159,9 ms ja Sydneys, Singapuris ja Jaapanis keskmiselt 56 ms.!

Meie lugejate huvides, kes ei saa aru, mida need numbrid tähendavad – see lõõmab kiiresti!

SiteGround Singapur tegutseb

 • Vaadake meie saidi SiteGround testimiskohta.
 • Külastage SiteGround ametlikku saiti.

Märge : 

Jälgime SiteGroundi tähelepanelikult, kui koos nendega majutame. Vaadake meie põhjalikku ülevaadet kõige kohta, mida peate SiteGroundi kohta teadma (meie testimiskohad, serveri kiiruse test, termin jne).

2. Exabytes SG

https://www.exabytes.sg/

Exabytes Singapore

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus SDY + SG + JP

74 ms

Hind (SGD)

14,99 / kuu

Põhijooned

 • 10 GB SSD salvestusruum
 • Piiramatu ribalaius
 • Lubatud on 1 veebisait
 • 100 päeva raha tagasi
 • Igapäevane tasuta varukoopia

"Kõigi veebis viibimise vajaduste jaoks vajalik universaalteenus."

Kui keegi räägib kohalikust Singapuri veebimajutusest, tuleb alati meelde üks bränd Exabytes.

2001. aastal asutatud Exabytes on vanim mängija viiest. Aastate jooksul on nad loonud turul tugeva kohaloleku, luues suhteid ja suheldes oma klientidega. Mõned meie sõbrad vannutavad neid, olles kasutanud oma teenust juba üle kümne aasta. Nii et nende maine kui “suure venna” tööstuses ei saanud me oodata, millal nad näevad, kuidas nad teiste suurte poistega võrreldes maksavad..

Kiirelt esines Exabytes üsna hästi. Nad tootsid meie serveri kiirusekontrollis kogu maailmas keskmiselt 173,9 ms, Singapuris, Sydneys ja Jaapanis keskmiselt 74 ms. Nad on kindlasti rahvusvahelise mängijaga võrdsed.

Vaadates funktsioone ja eeliseid, on Exabytes Exabest.

Nad müüvad kõike, mida veebisaidi loomiseks vaja on. See on sisuliselt saidi loomise ja hostimise universaalteenus. Samuti märgistavad nad kõik õiged ruudud ja neil on kõik vajalikud funktsioonid (mis ei pruugi olla nii põnevad kui konkurendid, kuid on siiski üsna korralikud). Vaatame seda nimekirja:

 • SSD salvestusruum – jah! Kuid ainult lisatasukavade korral
 • Salvestusruum – mõõdukalt 10 GB. Seda on siiski palju!
 • Veebisaidid on lubatud – 1.
 • Ribalaius – piiramatu.
 • Kiirus: A+

Nagu mainitud, ei pruugi nende omadused olla nii tugevad kui konkurentidel, kuid Exabytes korvab selle mugavuse mõttes – kõik, mida ma vajan, asub nende saidil, ei pea ma otsima eraldi saidi ehitajat.

Sellel on siiski ainult üks puudus – hind. Exabytes pakub samu funktsioone nagu nende rahvusvahelised kolleegid …, kuid ainult oma premium-paketiga Ebiz Lite Pro, mis maksab 14,99 SGD kuus. Minu isiklik arvamus on pisut liiga kõrge ja ma ei suudaks seda kulu õigustada.

Exabytes Singapore tegevuses

 • Vaadake meie testimiskohta, mida hostitakse Exabytes Singapore’is.
 • Külastage Exabytes Singapore ametlikku kodulehte.

3. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus SDY + SG + JP

89 ms

Hind (SGD)

5,08 / kuu

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Piiramatu salvestusruum
 • Piiramatu ribalaius
 • hPanel
 • Lokaliseeritud tugi

"Rahvusvaheline veebimajutus koos kohalolekuga. Väga hea algajatele. "

See väike Leedu veebimajutusettevõte tegi oma erakordselt madala sissejuhatava hinna ja täheteenustega rahvusvahelisi laineid.

Kui avastasime, et neil on andmekeskus Singapuris, otsustasime luua koos nendega katsesaidi, et näha, kuidas nad konkureerivad parimate parimate veebimajutusettevõtete parimatega.

Pärast mõningast testimist otsustasime, et nad väärivad kohta siin suure nimekirjaga siin suure nimega poisi laual. Hostinger Singapore kindlasti ei reeda.

Nende Singapuri serveril õnnestus meie serveri reageerimisaja testis üsna hästi, maailma keskmiselt 153,8 ms ja 66,6 ms Singapuris, Sydneys ja Jaapanis, kuid seda on juba oodata, kuna see on rahvusvaheline veebimajutaja ja kõik.

Mis meile tõeliselt muljet avaldas, oli see, kui palju väärtust saime nende vastupandamatult madala hinnaga. Meie premium-jagatud pakett maksis ainult 2,90 SGD kuus (48-kuulise tellimusega) (5,08 SGD kuus 12-kuulise tellimuse korral) ja selle funktsioonide arv, mis me selle abil saime, tundus olevat peaaegu kriminaalne.

Saime peaaegu kõik samad eelised, mis premium-tüüpi veebimajutuskaaslastel, nimelt:

 • Piiramatu ribalaius
 • Piiramatu SSD salvestusruum
 • Piiramatu arv e-kirju
 • NGINX-vahemälu
 • PHP7 tugi
 • GIT-i tugi

Need on vaid mõned funktsioonid, mida me saime (kui soovite vaadata, milline on täielik nimekiri, siis vaadake meie täielikku arvustust siin), kuid selle väga ilusa koogi jäätumine on see, et Hostinger pakub oma lisatasu jagatud kasutajatele 1 tasuta domeeni nimi! See on väike žest, millel on tõesti suur mõju, eriti algajatele ettevõtete omanikele, kes on mures lumepallide käivituskulude pärast.

Leiame, et Hostinger hoolib tõesti oma klientidest tänu sellele, kuidas nad oma tugimeeskonda struktureerivad ja koolitavad. Nende toetamise vidina leiate hõlpsalt juhtpaneeli paremas alanurgas, mis leevendab pettumust, sest kes soovib jahtida reaalajas vestluse neetud linki, kui meie veebisaitidel midagi valesti läheb?

Neil on 4 tugikeskust, mis teenindavad 20 riiki nende kohalikes keeltes (plaanides veel lisada), et suhtlemist lihtsustada ning nad on tõesti asjatundlikud ja väga abivalmid. Nad ei pahanda, kui hoiate teie kätt ja juhendate samm-sammult teie veebisaidi hädade parandamiseks, ükskõik kui tobedad nad ka poleks.

Ütlematagi selge, et meile meeldib Hostinger. Nad ei ole parimad ümber, kuid nad on parimad ka algajatele ettevõtete omanikele.

Hostinger tegevuses

 • Vaadake meie hostingeril hostitavat testimiskohta.
 • inger ametlik sait.

4. A2 majutamine

https://www.a2hosting.sg/

A2 majutamine

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus SDY + SG + JP

71 ms

Hind (SGD)

6,61 / kuu

Põhijooned

 • Piiramatu SSD
 • Piiramatu ribalaius
 • A2 optimeeritud WP
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Igal ajal raha tagasi

"Parim väikeettevõtetele ja WordPressis töötavatele isiklikele saitidele."

A2 Hosting on rahvusvaheline veebimajutusteenuste pakkuja ja eeldatakse, et nende teenused vastavad teatud rahvusvahelistele standarditele. Meil on hea meel öelda, et A2 Hosting ületab meie kogemuste põhjal meie ootusi.

Kui tegime oma serveri kiiruse testi A2 Hostingil, ei oodanud me neilt palju, kuid olime tulemuste üle meeldivalt üllatunud – keskmine kogu maailmas 173,2 ms ja Singapuris, Sydneys ja Jaapanis keskmiselt 71,3 ms.

Paberil ei pruugi nende numbrid nii hästi toimida kui meie hostinimesel SiteGround, kuid alla 200 ms kiirusel toimub teie lehe üleslaadimine praktiliselt kohe! Hindame ka asjaolu, et me ei kohanud ühtegi probleemi ja arvame, et need on üsna kuradi usaldusväärsed.

Räägime funktsioonidest!

 • SSD salvestusruum? Oh jah.
 • Panipaigad? Piiramatu Kui vinge see on?
 • Veebisaidid on lubatud – ma arvan, et piiramatu on tänapäeval tavaline tava
 • Ribalaius – ka piiramatu. A2 ei soovi ilmselgelt piiranguid kehtestada!
 • Kiirus: A+

Nende A2-optimeeritud funktsioon on paisunud ja see töötab erinevate CMS-idega tõesti hästi. Nende patenteeritud tehnoloogia saab ka WordPressi, Joomla, Magento ja teistega hästi läbi, surudes süsteemi tagama kogu aeg kiireima võimaliku kiiruse!

Võtke nüüd kõik, mida olete A2-hostimise kohta lugenud, kõik funktsioonid, kiirus ja kõik – kui palju maksaksite sellise teenuse eest?

SGD15 kuus?

SGD 20?

Naaaah.

See pakett maksab teile kõigest 6,61 SGD kuus. See on vähem kui Starbucks Java Chip Frappuccino!

Ainuke asi, mille üle me pidime nurisema (ja mida me siin siin pildistame) on otsevestluse kiirus. Kellegagi ühenduse loomine tundub tavalisest pikem, kuid kui seda tegime, leidsime, et nende tugiteenistujad on väga kogenud ja abivalmid. Jah, reaalajas vestlusele reageerimine on veidi aeglane, kuid kiiruse ja usaldusväärsuse osas võime julgelt öelda, et A2-hostimine on A-okei.

A2 hostimine tegevuses

 • Vaadake meie A2 Hostingil hostitavat testimiskohta.
 • Külastage A2 Hosting ametlikku saiti.

5. Vodien

https://www.vodien.com/

Vodien Singapur

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus SDY + SG + JP

70 ms

Hind (SGD)

50.00 / kuu

Põhijooned

 • 20 GB SSD salvestusruum
 • Lubatud on 10 veebisaiti
 • 99,9% võrgu SLA
 • cPanel & Softaculous
 • SpamGuard Basic

"Kohalik lemmik täieliku veebimajutusteenuste valikuga"

Järgmisena testisime ühte Singapuri parimat, kammitud läbi nende funktsioonide ja armsalt vestlesime nende klienditeeninduse meeskonnaga, lihtsalt selleks, et aidata teil otsustada, millise hosti juurde minna.

Üllataval kombel on sama silmapaistva kaubamärgi jaoks nende klienditeenindus – öeldes leebem, mitte suurepärane. Neile kulus 12 tundi, et reageerida probleemile, millega katsesaidi seadistamisel kokku puutusime. 12 tundi! See on koera-aastatel 3 ja pool päeva! Õnneks kui nad DID-ist vastasid, lahendati probleem kiiresti ja asjatundlikult.

Funktsioonidest lähtuvalt sai Vodien üsna hästi hakkama.

 • SSD salvestusruum? Jah, kuid ainult Premium-kavades
 • Panipaigad? 20 kontserti. Pole paha, võrdselt SiteGroundiga
 • Veebisaidid on lubatud – piiratud kümnega, kuid kas meil on tõesti nii palju vaja?
 • Ribalaius – brošüüris on kirjas “mõõtmata”. Oletame, et see tähendab piiramatut.
 • Kiirus: A

Pole paha, eks? Kõik näib seni võrreldava SiteGroundiga. Kõik peale hinna. Näete, et täpse õuna-õuna võrdlusandmete saamiseks pidime kasutama Vodieni bizValue’i plaani.

Teisisõnu, see on nende ülikallik, esmaklassiline pakett, mis maksab ilmatu SGD50 kuus. Ma ei tea sinust, kutid, aga mulle tundub, et see on tohutult kallis.

Õnneks näib Vodien õigustavat nende hindu serveri kiiruse osas. Kuna maailmas on Sydney, Jaapani ja Singapuri keskmine hinne 177,6 ms ja 70,4 ms, teate, et teie kliendid ei oota teie saidi laadimist kaua..

Arvuliselt on need võrreldes teiste ülaltoodud 4 hostiga pisut aeglasemad, kuid millegi alla 200 ms korral ei suuda te erinevust öelda.

Vodien Singapur tegevuses

 • Vaadake meie testimiskohta, mis asub Vodien Singapuris.
 • Külastage Vodien ametlikku saiti.

Kohtuotsus

Meil oli tore neid 5 kaubamärki üle vaadata, kuid see tegi ka võitja valimise meile üli keeruliseks.

Statistiliselt võib öelda, et kõik 5 toimisid hästi – ühed olid paremad kui teised paberil, kuid mitte piisavalt, et reaalsetes rakendustes midagi muuta.

See taandub eelistuse küsimusele (mõned inimesed võivad eelistada kohalikke Singapuri võõrustajaid, mõned võivad eelistada rahvusvahelisi), sest kõik need kaubamärgid on suurepärased, muljetavaldavate omaduste ja numbritega nende varundamiseks.

Peamine otsustav tegur meie jaoks oleks aga hinnakujundus. SiteGround, Hostinger ja A2 Hosting andsid meile kõik, mida vajame, nende algtaseme pakettidega, mis maksavad alla SGD10 kuus.

Kohalikud kaubamärgid võiksid konkureerida, kuid ainult oma premium-pakenditega, mis võivad maksta kuni SGD50 kuus.

Nende algtaseme pakettidel on ainult HDD-salvestusvõimalused, mis pole eriti ideaalne, kuna tegemist on kiiruse ja laadimisaegadega. Samuti näib, et neil puudub ööpäevaringne tugi, mis on meie jaoks üsna oluline.

Näib, et Hostinger tuli eikusagilt välja oma suurepäraste kiiruste, eeliste ja toega nende tõeliselt madala sissejuhatava hinnaga. Neil puuduvad teatud funktsioonid, kuid arvame siiski, et need on kõige paremad panused nende jaoks, kes alles alustavad.

Nii et nende hinna, kiiruse ja suurepärase klienditoe tõttu peaksin ütlema, et SiteGround on meie jaoks parim veebimajutus Singapuris, kuid kui eelistate minna mõne muu brändi juurde, ei pea te muretsema – nagu meie serveri kiiruse kontrollija õigustab, toimivad nad kõik hästi nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Kõigi nende jõudlus on parem kui Google’i soovitatud 200 ms, mis tähendab, et nende vinge hinnang on 10/10!

Lühidalt öeldes on siin meie parim Singapuri host:-

MAJANDUSLIKU KIIRUSE HINDAMINE

AVG. KIIRUS SDY + SG + JP

PRICE (SGD / MO)

SiteGround

A+

56 ms

8.00

Exabytes Singapore

A

74 ms

14,99

Hostinger

A+

89 ms

5.08

A2 majutamine

A+

71 ms

6,61

Vodien Singapur

A

70 ms

50.00

Loodame, et see artikkel aitas teid veebimajutaja kasuks otsustamisel. Kui teil on küsimusi, siis lisage meile rida!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me