Singapur’da bir web sitesi kurmak aslında oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, güvenilir, saygın ve bu bölgede iyi performans gösteren bir ana bilgisayar seçmektir, çünkü hız önemlidir ve hız eksikliği doğrudan satış kaybına dönüşür.

Kulağa yeterince basit geliyor?

Hayır.

Singapur’daki en iyi web barındırma sitelerini seçmek sadece şimdiye kadar Lion City’de bir web sitesi kurmaya karar verdiğimizde yapmak zorunda olduğumuz en zor seçim olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla sağlayıcı ve seçenek var ve hepsi oldukça iyi!

Bu yüzden sizlere Singapur’daki en iyi web barındırma şirketini seçmenize yardımcı olmak için, kollarımızı toplamaya, inmeye ve kirlenmeye karar verdik ve Singapur’un web barındırma dünyasına derinlemesine inmeye karar verdik.

Webhost seçerken önemli olan nedir

Sadece en ucuz olanı seçin ve onunla çalıştırın! Sadece doğru olan bir web sitesi.?

YANLIŞ!

Yanlış web barındırma seçme iş ve web varlığı için düpedüz zararlı olabilir. Bir webhost, bir binanın temeli gibidir – doğru üs olmadan, her şey sonunda ayrılacaktır. İdeal olarak, temelinizin güçlü, hızlı ve güvenilir olmasını istersiniz.

Her iyi web barındırma sahip olması gereken faktörlere ve özelliklere bir göz atalım.

 1. Söylemeye gerek yok, bu çok önemlidir. Bu hızlı hareket eden teknoloji ve anında memnuniyet dünyasında, siteniz yeterince hızlı yüklenmezse potansiyel müşterileriniz yalnızca “x” i tıklar. Bitcatcha’da sunucu hızlarını ölçüyor ve her ana bilgisayara A + ‘dan D’ ye bir puan veriyoruz.
 2. Kitlenizin olduğu yerde hızlandırma İdeal olarak, sunucunuzun hedeflediğiniz kitlenin konumunda en hızlı şekilde performans göstermesini istersiniz. Londra’da çok yüksek sunucu hızlarına sahip olmak Singapurluları hedeflerken gerçekten önemli değil!
 3. Uptime Hiç kimse bir web barındırma hizmeti için ödeme ve kendi sitelerinde kesinti olması hoşlanmıyor. En az% 99,8 kesintisiz çalışma süresi sağlayabilecek bir web barındırıcısı arayın.
 4. Siteniz markanızın bir uzantısıdır ve tüm değerli verilerinizi saklayabilir. Kolayca hacklenebilen bir ev sahibi istemezsiniz! Ana makinenizin güçlü güvenlik kimlik bilgilerine ve otomatik kötü amaçlı yazılım taramasına sahip olduğundan emin olun.
 5. Müşteri Hizmetleri Kuramı Yasası, yanlış gidebilecek her şeyin mümkün olan en kötü zamanda yanlış gideceğini belirtir. Bu, sunucular ve web siteleri için de geçerlidir. Bu olduğunda, size yardımcı olmak için güvenebileceğiniz insanlara sahip olmak güzel olacaktır, bu nedenle 7/24/365 müşteri hizmetleri desteğine sahip olmak çok önemlidir..
 6. Daima bir yedekleme planı vardır. Bu durumda, iyi bir ana bilgisayarın her şey yanlış gittiğinde her zaman verilerinizi otomatik olarak yedeklemesi gerekir.
 7. Depolama ve Bant Genişliği Sunuculara ne kadar veri yükleyebileceğinizi (resimler, içerik vb.) Doğrudan etkileyebileceğinden, bunun mümkün olduğunca fazlasını istersiniz. Ayrıca ayda ne kadar trafiğe izin verildiğini de kontrol eder.
 8. “İyi bir şey ucuz değil, ucuz bir şey iyi değildir” diye bilinen eski atasözünü biliyor musunuz? Evet dikkat etmek isteyeceksin. Ancak, ihtiyaçlarınıza uygun bir şey edinin – sadece küçük bir web sitesi çalıştırıyorsanız, çok pahalı bir web barındırıcısına ihtiyacınız yoktur. Sadece uber ucuz olanlar ile biraz dikkatli ol.

Singapur Web Hostlarını Nasıl Test Ediyoruz

En İyi Singapur Web Sitesi Barındırma

Web ana bilgisayarlarını adil bir şekilde sıralayabilmemiz ve inceleyebilmemiz için, barındırma planlarını satın aldık ve her web ana bilgisayarı için test siteleri kurduk, çalışma süresi, müşteri desteği ve en önemlisi sunucu hızı için test ettik.

Test sitelerimizin, şirketlerin Singapur veri merkezlerinde fiziksel olarak barındırıldığından emin olduk, böylece sunucu hız testimizi aynı parametreleri kullanarak 5 markanın hepsinde de yürütebildik.

Bitcatcha’ın kendi Sunucu Hız Denetleyicisini kullanarak, dünyanın dört bir yanındaki 8 farklı yerden ping gönderdik ve sunucuların bu pinglerin her birine yanıt vermesi için geçen süreyi ölçtük. Daha sonra, Google’ın 200 ms’lik önerilen yanıt süresine göre ne kadar iyi performans gösterdiklerine bağlı olarak web barındırıcılarını A’dan D’ye doğru sıralarız (Yanıt süreleri 200 ms’nin altındaysa, bunlar A olarak sıralanır).

Bu aslında oldukça önemlidir, çünkü yavaş yanıt sürelerine sahip bir ev sahibi seçerseniz, sitenizin yüklenmesi daha uzun sürer ve müşterilerinizin ilgisini kaybetmesine neden olur ve bu da satışınızı kaybeder.

Eğlenceli gerçek – Siteleri sadece bir saniye yavaşlarsa Amazon yılda 1,6 Milyar USD kaybedebilir!

Sırada: Singapurlu Web Siteleri için En İyi 4 Web Hosting

Tamam, bu yüzden sıkıcı test yöntemlerimiz ve yönergelerimiz hakkında yeterince uzun süredir dolaştık, bu yüzden en sevdiğimiz sunucu SiteGround ile başlayan test sonuçlarımıza bir göz atalım!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Dünya Hız Skoru

bir+

SDY + SG + JP’deki Hız

56 ms

Fiyat (SGD)

8.00 / ay

Ana Özellikler

 • 20 GB SSD depolama
 • 25.000 ziyaret / aylık
 • SuperCacher
 • 7/24 teknoloji. destek
 • Premium yedekleme

"Çok yönlü ve çok iyi yuvarlak bir ev sahibi. Hatta onlarla Bitcatcha’yı ağırlıyoruz!"

Öne çıkan 4 web sitesi barındıran Siteground, mükemmel müşteri hizmetleri için uluslararası olarak bilinen en saygın.

Sorunlarınıza hızlı bir şekilde cevap verecekler ve çok bilgili bir grup. Eğer güzel bir şekilde sorarsanız, Singapur’daki en iyi biber yengeçini nerede bulacağınızı bile söyleyeceklerdir (TAMAM, ÇOCUK!.

Sorunlarımız bizi farklı departmanlara transfer etmeden çözüldü, biri bize yardımcı olana kadar sorunlarımızı tekrar tekrar tekrar tekrar yapma zahmetinden kurtardı, bu da büyük bir zaman tasarrufu.

Akıllıca bir özellik olarak, Siteground’ın paranın karşılığını en iyi şekilde verdiğini, özellikle de en büyük marka olduklarında şaşırdık:

 • SSD Depolama – Kontrol.
 • Depolama Alanı – 20 garip konser.
 • İzin verilen web siteleri – İstediğiniz kadar.
 • Bant Genişliği – 25.000 ziyarete kadar.
 • Hız: A+

Tüm süper düşük fiyatlı düşük bir fiyat SGD8 için bir ay (ondan daha pahalı aperatifler yemek!).

Kullanıma hazır önbellek sistemleri ve SuperCacher gibi ek avantajlar atın ve SiteGround’un diğerlerine göre net bir avantajı vardır.

Host’u benzersiz sunucu hız kontrol cihazımıza koyduğumuzda, SiteGround dünya çapında ortalama 159,9 ms ve Sidney, Singapur ve Japonya’da ortalama 56 ms ile olağanüstü sonuçlar üretti!

Bu sayıların ne anlama geldiğini anlamayan okuyucularımızın yararı için – Hızlı yanıp sönüyor!

SiteGround Singapur iş başında

 • SiteGround ile test sitemize bakın.
 • SiteGround resmi sitesini ziyaret edin.

Not : 

Onlarla ev sahipliği yaptığımız için SiteGround’u yakından izliyoruz. SiteGround hakkında bilmeniz gereken her şey için derinlemesine incelememize göz atın (Test sitelerimiz, sunucu hız testi, terim vb.).

2. Exabyte SG

https://www.exabytes.sg/

Exabytes Singapur

Dünya Hız Skoru

bir+

SDY + SG + JP’deki Hız

74 ms

Fiyat (SGD)

14.99 / ay

Ana Özellikler

 • 10 GB SSD depolama
 • Sınırsız bant genişliği
 • 1 web sitesine izin verildi
 • 100 günlük para iadesi
 • Ücretsiz günlük yedekleme

"Tüm web varlığı ihtiyaçlarınız için tek adres."

Birisi yerel Singapurlu web barındırma hakkında konuştuğunda, her zaman akla gelen tek marka Exabytes.

2001 yılında kurulan Exabytes, 5’in en eski oyuncusu. Yıllar geçtikçe, pazarda güçlü bir varlık kurdular, ilişkiler kurdu ve müşterileriyle bağlantı kurdular. Bazı arkadaşlarımız on yılı aşkın süredir hizmetlerini kullandıkları için yemin ediyorlar. Dolayısıyla, sektördeki ‘büyük erkek kardeş’ olarak ünleriyle, diğer büyük erkek çocuklara kıyasla nasıl ücret aldıklarını görmek için sabırsızlanıyorduk.

Hızla, Exabytes oldukça iyi performans gösterdi. Sunucu hız denetleyicimizde dünya çapında ortalama 173,9 ms, Singapur, Sydney ve Japonya’da ortalama 74 ms ürettiler. Kesinlikle uluslararası oyuncu ile eşit.

Özelliklere ve avantajlara bakıldığında, Exabytes Exabest.

Bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi satıyorlar. Aslında site oluşturma ve barındırma için tek adresli bir mağaza. Ayrıca tüm doğru kutuları işaretliyorlar ve gerekli tüm özelliklere sahipler (bu, rakipler kadar heyecan verici olmayabilir, ancak yine de oldukça iyi). Listeye bir göz atalım:

 • SSD depolama – Evet! Ancak yalnızca premium planlarda
 • Depolama Alanı – Yaklaşık 10 GB. Yine de hala çok!
 • İzin Verilen Web Siteleri – 1.
 • Bant genişliği – Sınırsız.
 • Hız: A+

Belirtildiği gibi özellikleri rakipleri kadar güçlü olmayabilir, ancak Exabytes kolaylık açısından bunu telafi ediyor – ihtiyacım olan her şey sitelerinde doğru, ayrı bir site oluşturucu aramak zorunda değilim.

Ancak tek bir dezavantajı var – fiyat. Exabytes, uluslararası meslektaşları ile aynı özellikleri sunuyor… ama sadece aylık 14,99 SGD’ye mal olan premium Ebiz Lite Pro planı ile. Kişisel fikrim, biraz yüksekte ve maliyeti haklı çıkartamazdım.

Exabytes Singapur İş Başında

 • Exabytes Singapur’da barındırılan test sitemize bakın.
 • Exabytes Singapore resmi sitesini ziyaret edin.

3. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Dünya Hız Skoru

bir+

SDY + SG + JP’deki Hız

89 ms

Fiyat (SGD)

5.08 / ay

Ana Özellikler

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız depolama alanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • hPanel
 • Yerelleştirilmiş destek

"Yerel varlığı ile barındıran uluslararası bir web. Yeni başlayanlar için çok iyi. "

Bu küçük Litvanya web hosting şirketi, son derece düşük tanıtım fiyatı ve yıldız hizmetleri ile uluslararası dalgalar yaptı.

Singapur’da bir veri merkezine sahip olduklarını keşfettikten sonra, en iyi web barındırma şirketlerinin en iyilerine karşı nasıl bir ücret aldıklarını görmek için onlarla bir test sitesi oluşturmaya karar verdik..

Biraz test yaptıktan sonra, bu listedeki büyük çocuğun masasında bir yeri hak etmeye karar verdik. Hostinger Singapore kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor.

Singapur sunucuları, sunucu yanıt süresi testimizde, Singapur, Sidney ve Japonya’da dünya genelinde ortalama 153,8 ms ve 66,6 ms ile oldukça iyi bir performans gösterdi, ancak bu, uluslararası bir web barındırıcısı ve hepsi.

Ne bizi gerçekten etkiledi dayanılmaz düşük fiyat noktada aldık değer miktarı oldu. Premium Paylaşılan planımızın maliyeti aylık 2,90 SGD’dir (48 aylık abonelikle) (12 aylık abonelik için ayda 5,08 SGD) ve beraberinde aldığımız özelliklerin sayısı neredeyse suçluydu.

Biz hemen hemen tüm aynı avantajları premium web meslektaşları barındırma, yani:

 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız SSD depolama alanı
 • Sınırsız e-posta
 • NGINX önbellekleme
 • PHP7 desteği
 • GIT desteği

Bunlar aldığımız özelliklerden sadece birkaçı (tam listenin ne olduğunu görmek istiyorsanız, tam incelememizi buradan inceleyin), ancak bu çok güzel pastanın buzlanması Hostinger’ın premium paylaşılan kullanıcılarına 1 ücretsiz alan adı sağlamasıdır. isim! Özellikle kartopu başlangıç ​​maliyetleri konusunda endişelenen yeni başlayan işletme sahipleri için gerçekten büyük bir etkisi olan küçük bir jest..

Hostinger’ın destek ekiplerini nasıl yapılandırıp eğittikleri için müşterilerine gerçekten önem verdiğini düşünüyoruz. Destek widget’ları, kontrol panelinin sağ alt tarafında kolayca bulunabilir, bu da web sitelerimizle ilgili bir sorun olduğunda canlı sohbete lanet olası bağlantı için avlanmak isteyen çünkü hayal kırıklığını hafifletir?

İletişimi kolaylaştırmak için yerel dillerinde 20 ülkeye (daha fazlasını ekleme planları ile) hizmet veren 4 destek merkezi var ve gerçekten bilgili ve süper yardımcılar. Ne kadar aptalca olurlarsa olsunlar, elinizi tutup web sitenizin sıkıntılarını düzeltmek için adım adım yol göstermeye aldırmazlar.

Söylemeye gerek yok, biz gerçekten Hostinger’ı seviyoruz. En iyisi değiller, ancak yeni başlayan işletme sahipleri için en iyisi.

Hostinger İş Başında

 • Hostinger’da barındırılan test sitemize bakın.
 • inger resmi sitesi.

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.sg/

A2 Hosting

Dünya Hız Skoru

bir+

SDY + SG + JP’deki Hız

71 ms

Fiyat (SGD)

6,61 / ay

Ana Özellikler

 • Sınırsız SSD
 • Sınırsız bant genişliği
 • A2 için optimize edilmiş WP
 • Ücretsiz site taşıma
 • Herzaman para iadesi

"WordPress’te çalışan küçük işletmeler ve kişisel siteler için en iyisi."

A2 Hosting, uluslararası bir web barındırma sağlayıcısıdır ve hizmetlerinin belirli bir uluslararası standart seviyesini karşılaması beklenmektedir. Deneyimlerimizden A2 Hosting’in beklentilerimizi kolayca aştığını söylemekten mutluluk duyuyoruz.

A2 Hosting üzerinde sunucu hız testimizi gerçekleştirdiğimizde, onlardan fazla bir şey beklemiyorduk, ancak sonuçlara hoş bir sürpriz yaptık – Dünya çapında ortalama 173,2 ms ve Singapur, Sidney ve Japonya’da ortalama 71,3 ms.

Kağıt üzerinde, sayıları # 1 ana bilgisayar SiteGround’umuz kadar iyi performans göstermeyebilir, ancak 200 ms’nin altındaki hızlarda, sayfanızı yüklemek neredeyse anlıkdır! Ayrıca, herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız için teşekkür ederiz ve bunların oldukça güvenilir olduklarını düşünüyoruz.

Konuşalım özellikler!

 • SSD Depolama? Oh evet.
 • Depolama alanı? Sınırsız. Bu ne kadar harika?
 • İzin Verilen Web Siteleri – Bu günlerde sınırsız standart gibi olduğunu düşünüyorum
 • Bant genişliği – Ayrıca sınırsız. A2 açıkça sınırlama getirmek istemiyor!
 • Hız: A+

A2-Optimize edilmiş özellikleri şişer ve farklı CMS ile gerçekten iyi çalışır. Tescilli teknolojileri de WordPress, Joomla, Magento ve diğerleriyle çok iyi anlaşıyor ve sistemi size her zaman mümkün olan en yüksek hızı vermek için zorluyor!

Şimdi, A2 barındırma, tüm özellikler, hız, her şey hakkında okuduğunuz her şeyi alın – böyle bir hizmet için ne kadar ödersiniz??

Ayda SGD15?

SGD 20?

Naaaah.

Bu paket size sadece ayda sadece 6,61 SGD’ye mal olacak. Bu bir Starbucks Java Chip Frappuccino’dan daha az!

Şikayet etmemiz gereken tek şey (ve gerçekten burada titiz davranıyoruz) canlı sohbetin hızıdır. Birisine bağlanmak normalden daha uzun görünüyor, ancak bir kez yaptık, destek personelinin çok deneyimli ve yardımcı olduğunu gördük. Evet, canlı sohbete cevap vermek biraz yavaş ama hız ve güvenilirlik söz konusu olduğunda, A2 Hosting’in A-Okay olduğunu güvenle söyleyebiliriz..

A2 Hosting İş Başında

 • A2 Hosting’te barındırılan test sitemize bakın.
 • A2 Hosting resmi sitesini ziyaret edin.

5. Vodien

https://www.vodien.com/

Vodien Singapur

Dünya Hız Skoru

bir+

SDY + SG + JP’deki Hız

70 ms

Fiyat (SGD)

50.00 / ay

Ana Özellikler

 • 20 GB SSD depolama
 • 10 web sitesine izin verildi
 • % 99,9 Ağ SLA’sı
 • cPanel & Softaculous
 • SpamGuard Basic

"Çok sayıda web barındırma hizmeti sunan yerel bir favori"

Ardından, Singapur’un en iyilerinden birini test ettik, özelliklerini taradık ve sadece hangi ana makineye gideceğinize karar vermenize yardımcı olmak için müşteri hizmetleri ekibiyle tatlı bir şekilde konuştuk..

Şaşırtıcı bir şekilde, onlar kadar öne çıkan bir marka için, müşteri hizmetleri… onu daha hafif terimlerle ifade etmek, harika değil. Test sitesini kurarken karşılaştığımız bir soruyu yanıtlamaları 12 saat sürdü. 12 saat! Bu köpek yıllarında 3 buçuk gün! Neyse ki, cevap verdikleri zaman, sorun hızlı ve profesyonel bir şekilde çözüldü.

Özellik açısından, Vodien oldukça iyi yaptı.

 • SSD Depolama? Evet, ancak yalnızca Premium planlarda
 • Depolama alanı? 20 konser. Kötü değil, SiteGround ile eşit
 • İzin Verilen Web Siteleri – On ile sınırlıdır, ancak gerçekten bu kadar çok?
 • Bant genişliği – Broşürde “ölçülmemiş” yazıyor. Diyelim ki sınırsız demek.
 • Hız: A

Kötü değil mi? Şimdiye kadar her şey SiteGround ile karşılaştırılabilir görünüyor. Fiyat hariç her şey. Gördüğünüz gibi, doğru bir elma-elma karşılaştırma verileri elde etmek için Vodien’in bizValue planını kullanmak zorundaydık.

Başka bir deyişle, bu onların süper pahalı, premium paketi, bu da ayda bir kuyruklu SGD50’ye mal oluyor. Sizi tanımıyorum beyler, ama bana göre bu çok pahalı görünüyor.

Neyse ki, Vodien sunucu hızı söz konusu olduğunda fiyatlarını haklı çıkarıyor gibi görünüyor. Sidney, Japonya ve Singapur’da dünya çapında ortalama 177,6 ms ve 70,4 ms sıralama ile müşterilerinizin sitenizi yüklemek için uzun süre beklemediğini biliyorsunuz.

Rakamlar açısından, yukarıdaki diğer 4 ana bilgisayarla karşılaştırıldığında biraz daha yavaşlar, ancak 200 ms’nin altındaki herhangi bir şeyde, farkı söyleyemezsiniz.

Vodien Singapur eylem

 • Vodien Singapur’da barındırılan test sitemize bakın.
 • Vodien’nin resmi sitesini ziyaret edin.

Karar

Bu 5 markayı incelerken güzel zaman geçirdik, ancak kazanan seçmemizi de zorlaştırdı.

İstatistiksel olarak konuşursak, 5 tanesi de iyi performans gösterdi – bazıları kağıt üzerinde diğerlerinden daha iyi, ancak gerçek dünya uygulamalarında gerçekten fark yaratmak için yeterli değil.

Bir tercih meselesine dayanır (bazı insanlar yerel Singapurlu ev sahiplerini tercih edebilir, bazıları uluslararası olanları tercih edebilir) çünkü bu markaların her biri mükemmel, onları destekleyecek etkileyici özellikler ve sayılarla.

Ancak, bizim için ana belirleyici faktör fiyatlandırma olacaktır. SiteGround, Hostinger ve A2 Hosting, giriş seviyesi paketleri ile ihtiyaç duyduğumuz her şeyi bize sağladı..

Yerel markalar rekabet edebilir, ancak sadece aylık 50 SGD’ye mal olabilen premium paketleri ile.

Giriş seviyesi paketleri, özellikle hız ve yükleme süreleriyle uğraşırken ideal olmayan yalnızca HDD depolama seçenekleriyle birlikte gelir. Ayrıca 7/24 destekleri yok gibi görünüyor, bu bizim için oldukça önemli bir şey.

Hostinger, inanılmaz hızları, faydaları ve destekleri ile gerçekten düşük tanıtım fiyatlarından görünmüyordu. Belirli özellikleri kaçırıyorlar, ancak henüz yeni başlayanlar için en iyi bahis olduklarını düşünüyoruz.

Fiyat, hız ve mükemmel müşteri desteği nedeniyle, SiteGround’un Singapur için bizim için en iyi web hosting olduğunu söylemek zorundayım, ancak diğer markalardan herhangi biriyle gitmeyi tercih ederseniz, endişelenmenize gerek yok – hepsi sunucu hız denetleyicimizin haklı gösterdiği gibi, yerel ve uluslararası düzeyde çok iyi performans gösteriyor.

Hepsi Google’ın önerdiği 200 ms’den daha iyi performans gösteriyor.!

Özetlemek gerekirse, en iyi Singapur sunucumuz:-

DÜNYA ÇAPINDA HIZ DERECESİ

AVG. SDY + SG + JP’DE HIZ

FİYAT (SGD / MO)

SiteGround

bir+

56 ms

8.00

Exabytes Singapur

bir

74 ms

14.99

Hostinger

bir+

89 ms

5.08

A2 Hosting

bir+

71 ms

6,61

Vodien Singapur

bir

70 ms

50.00

Bu makalenin bir web barındırma karar verirken yardımcı olacağını umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa bize bir satır bırakın!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me