چگونه می توان ایمیل های شرکت را تنظیم کرد?

این یک امر بسیار مهم برای مشاغل کوچک است ، اما بسیاری از دارندگان مشاغل نمی دانند چگونه یک راه‌اندازی کنند و کسی نیست که برای مشاوره مراجعه کند. کمکی نمی کند که اینترنت اطلاعات زیادی هم نداشته باشد.

بنابراین آنها فقط هر آنچه را که مناسب است و بیشتر از نه ، می گیرند ، بلکه هزینه هایی را که حتی به آنها احتیاج ندارند ، پرداخت می کنند..

بعضی اوقات ، آنها مسیر ارزان (خوب ، رایگان) را طی می کنند و از gmail استفاده می کنند ، اما این مسئله باعث می شود مشکلات متفاوتی به وجود بیاید (عدم کنترل ، اسپم ، تصویر غیرحرفه ای و غیره. این ایده را دریافت می کنید).

امروز ، ما قصد داریم شما را از طریق برخی از بهترین ارائه دهندگان ایمیل از آنجا ، جوانب مثبت و منفی به شما معرفی کنیم ، و برخی از گزینه ها را برای شما نشان خواهیم داد تا در نظر بگیرید.

اما قبل از اینکه به آنجا برویم ، باید درباره این موضوع صحبت کنیم که چرا باید آدرس ایمیل خود را به نام دامنه خود بدست آورید.

مزایای دریافت آدرس ایمیل حرفه ای

بهترین میزبانی ایمیل: نحوه دریافت آدرس ایمیل حرفه ای

یک آدرس ایمیل حرفه ای به مردم نشان می دهد که منظور شما از تجارت است. در واقع ، آنها انتظار دارند. مردم برای گفتن هر چیزی خیلی مودب هستند ، اما بیشتر وقت خود را برای پرهیز از آدرس Gmail انجام دهید ، آنها شما یا شغل شما را جدی نمی گیرند.

1. برندسازی & به رسمیت شناختن

وقتی نام تجارت شما در آدرس ایمیل شما نشان داده می شود ، به شما یادآوری می کند که مشاغل شما وجود دارد ، و این امر قانونی است. در واقع ، این برای همه چیز مفید است. دیدن نام کسب و کار شما در هر کجا اصلاً به برندسازی کمک می کند.

2- اعتماد را القا می کند

اعتماد این روزها کالای کمیاب است. با تمام داستانهای ترسناک در مورد کلاهبرداری در جریان است ، تعجب آور نیستیم. یک آدرس ایمیل حرفه ای به مردم می گوید که شما یک تجارت مستقر را اداره می کنید.

3. شما را از پوشه هرزنامه دور نگه می دارد

اسپم ها معمولاً از خدمات ایمیل رایگان برای ارسال اسپم خود استفاده می کنند & بدافزار ، بنابراین ایمیلهایی که از سرویس ایمیل رایگان برای شما ارسال می کنند ممکن است مستقیماً به پوشه هرزنامه مشتری شما بروند. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که ایمیل های شما به مشتری شما دسترسی پیدا می کند ، یک آدرس ایمیل حرفه ای کاملاً مهم است.

نحوه دریافت آدرس ایمیل با نام دامنه خود

اول موارد ، ابتدا به یک نام دامنه احتیاج دارید. این به عنوان یک آدرس برای ذخیره سازی ایمیل شما عمل می کند (دامنه و ذخیره سازی ایمیل دو سرویس جداگانه هستند ، بیشتر در مورد بعدی).

بنابراین برای خرید نام دامنه خود به GoDaddy یا NameCheap بروید. حتما فکرش را بکنید! شما نام دامنه را ناخوشایند نمی خواهید به همان اندازه که یک قلم Pen Island برای خود دارند.

ارائه دهنده میزبانی ایمیل را انتخاب کنید

پس از خرید نام دامنه خود ، باید یک ارائه دهنده میزبانی ایمیل را انتخاب کنید تا ایمیل شما دارای یک مکان ذخیره فیزیکی باشد (بله ، ما می دانیم که به آن “نامه الکترونیکی” گفته می شود ، اما هنوز هم از داده هایی تشکیل شده است که باید ذخیره شوند) در یک دیسک فیزیکی در جایی).

بسته به بودجه خود ، 2 گزینه خواهید داشت.

  1. بهترین ارزش برای پول شما می توانید با انتخاب میزبانی آدرس ایمیل خود با خدمات میزبانی وب خود ، 2 پرنده را با 1 سنگ بکشید ، مشروط بر اینکه آنها این گزینه را برای شما داشته باشند. با این کار ، فضای ذخیره سازی خود را بین پرونده های وب سایت و ایمیل های خود به اشتراک می گذارید.
  2. ایمیل ممتاز اگر بودجه شما این اجازه را می دهد ، ممکن است بخواهید به یک ارائه دهنده خدمات ایمیل برتر که دارای ویژگی های بیشتری است ، از جمله امنیت پیشرفته ، دسترسی به دستگاه متقاطع و خدمات پشتیبان برتر مراجعه کنید..

    سرویس پست الکترونیکی پریمیوم نیز با فضای ذخیره سازی خاص خود همراه است ، که به قابلیت اطمینان کمک می کند (اگر از میزبانی وب خود با میزبان وب خود ، فضای وب اختصاص داده شده خود را فراتر می برید ، وب سایت و ایمیل شما ممکن است خراب شود ، و این چیزی است که شما هرگز نمی خواهید در آن اتفاق بیفتد).

پس چه اتفاقی می افتد هنگامی که ارائه دهنده خدمات ایمیل خود را انتخاب کردید?

هنگامی که خرید سرویس ایمیل خود را انجام داده اید ، باید نام دامنه خود را به شرکت میزبان خود اشاره کنید / ضبط mx خود را به ارائه دهنده ایمیل به روز کنید..

نحوه انجام این کارها بستگی به نوع ارائه دهنده خدمات شما انتخاب کرده است. یک ارائه دهنده خدمات معتبر ایمیل باید از پشتیبانی خوبی یا پایگاه دانش جامع برای کمک به تنظیم ایمیل شما برخوردار باشد.

شما همچنین باید پیش بروید و آدرس ایمیل خود را ، یعنی [ایمیل محافظت شده] در سیستم میزبان ایمیل خود ایجاد کنید. باز هم ، پایه دانش ارائه دهنده خدمات خود را بررسی کنید تا این تنظیم شود. اگر از SiteGround استفاده می کنید ، کمی آموزش برای شما نشان می دهد که چگونه این کار انجام شده است.

دسترسی به ایمیل شما

2 راه برای دسترسی به ایمیل شما وجود دارد:

  1. Webmail برای دسترسی به ایمیل خود کافیست به cPanel میزبان وب خود دسترسی پیدا کرده و بر روی ایمیل کلیک کنید. همچنین می توانید yourdomain.com/webmail را تایپ کنید. (در مورد ما ، bitcatcha.com/webmail آن).
  2. استفاده از سرویس گیرنده پست الکترونیکی استفاده از یک سرویس گیرنده ایمیل معمولاً راحت تر است. می توانید از یک مشتری ایمیل مانند Outlook استفاده کرده و آن را تنظیم کنید تا به طور خودکار ایمیل های خود را برای شما بارگیری کند.

    در حال حاضر هر ارائه دهنده ایمیل تنظیمات متفاوتی برای مشتریان ایمیل دارد. در اینجا نحوه تنظیم ایمیل خود با توجه به SiteGround آورده شده است. اگر از ارائه دهندگان دیگر استفاده می کنید ، مضطرب نکنید – آنها باید آموزش گام به گام روشهای ایجاد و تنظیم ایمیل خود را برای مشتری نامه خود داشته باشند!

7 چیزهایی که باید هنگام دریافت ارائه دهنده خدمات در نظر بگیرید

چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید که به شما کمک می کنند در مورد ارائه دهنده خدمات ایمیل تصمیم بگیرید.

1. آیا به وب سایت نیاز دارید؟?

اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است شما نیز میزبان وب خوبی را انتخاب کنید که میزبانی ایمیل را نیز فراهم می کند. مورد علاقه فعلی ما SiteGround است. به سایت آنها بروید و آنها را بررسی کنید!

2. به چه مقدار انبار نیاز دارید?

این به طور مستقیم با تعداد کارمندان شما ارتباط دارد. اگر 50 کارمند دارید ، اما فقط 5 نفر کلیدی به ایمیل احتیاج دارند ، دیگر نیازی به نگرانی بیش از حد در مورد فضا نخواهید داشت. اگر تمام 50 نفر از کارمندان شما به ایمیل احتیاج دارند ، بهتر است میزبان را انتخاب کنید که بتواند فضای کافی برای همه فراهم کند!

برخی از ارائه دهندگان میزبانی ایمیل می توانند مبلغ فضای مورد استفاده را برای شما شارژ کنند ، برخی از آنها برای هر کاربر هزینه می کنند. اطمینان حاصل کنید که با برنامه ای بروید که به بهترین شکل برای نیازهای شما مناسب باشد!

3. آیا نیاز به ارسال پیوست های عظیم دارید?

اگر عکاس یا آژانس تبلیغاتی باشید ، احتمالاً تصاویر شما مقادیر قابل توجهی خواهد بود که به سرعت فضای ذخیره سازی میزبانی وب شما را می خورد. اندازه پیوست و محدودیت فضای ذخیره سازی ممکن است مسئله ای برای شما باشد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me