Geriausias el. Pašto talpinimas – kaip gauti profesionalų el. Pašto adresą jūsų verslui

Kaip sukuriama įmonės el. Paštas?


Tai labai svarbus dalykas mažoms įmonėms, tačiau daugelis verslo savininkų nežino, kaip jas įsteigti, ir nėra kam kreiptis patarimo. Nepadeda ir tai, kad internete taip pat nėra daug informacijos.

Taigi jie tiesiog imasi bet ko, kas patogu, ir dažniausiai permoka už daiktus, kurių jiems net nereikia.

Kartais jie eina pigiu (gerai, nemokamu) keliu ir naudojasi „gmail“, tačiau tai sukelia visai kitą problemų rinkinį (kontrolės trūkumas, šlamštas, neprofesionalus įvaizdis ir tt, jums kyla idėja).

Šiandien mes pateiksime jums keletą geriausių el. Pašto paslaugų teikėjų, privalumus ir trūkumus, ir parodysime keletą variantų, kuriuos taip pat turite apsvarstyti..

Bet prieš važiuodami ten turime pasikalbėti apie tai, kodėl turėtumėte gauti el. Pašto adresą savo domeno pavadinime.

Privalumai norint gauti profesionalų el. Pašto adresą

Geriausias el. Pašto talpinimas: Kaip gauti profesionalų el. Pašto adresą

Profesionalus el. Pašto adresas žmonėms parodo, kad turite omenyje verslą. Tiesą sakant, jie to tikisi. Žmonės yra per daug mandagūs, kad ką nors pasakytų, tačiau klaidžioja jūsų „Gmail“ adresą ir dažniausiai nepriims jūsų ar jūsų verslo rimtai.

1. Prekės ženklo kūrimas & pripažinimas

Kai jūsų įmonės vardas atsispindi jūsų el. Pašto adresuose, tai klientams padeda priminti, kad jūsų verslas egzistuoja ir jis yra teisėtas. Tiesą sakant, tai tinka viskam. Pamatyti savo įmonės pavadinimą bet kur iš tikrųjų padeda prekės ženklas.

2. Tai ugdo pasitikėjimą

Pasitikėjimas šiomis dienomis yra reta prekė. Visomis siaubo istorijomis, susijusiomis su sukčiavimu, mes nenustebome. Profesionalus el. Pašto adresas žmonėms sako, kad jūs turite nusistovėjusį verslą.

3. Tai apsaugo jus nuo šlamšto aplanko

Šlamšto platintojai dažniausiai naudoja nemokamas el. Pašto paslaugas, kad išsiųstų šlamštą & kenkėjiškų programų, todėl el. laiškai, kuriuos siunčiate iš nemokamų el. pašto paslaugų, gali patekti tiesiai į kliento šlamšto aplanką. Profesionalus el. Pašto adresas yra be galo svarbus, jei norite įsitikinti, kad el. Laiškai pasiekia jūsų klientus.

Kaip gauti el. Pašto adresą su savo domeno vardu

Pirmiausia, jums reikės domeno vardo. Tai veikia kaip jūsų el. Pašto saugyklos adresas (Domenas ir el. Pašto saugykla yra dvi atskiros paslaugos, plačiau apie tai vėliau).

Taigi, eikite į „GoDaddy“ ar „NameCheap“, kad nusipirktumėte savo domeno vardą. Būtinai pagalvokite! Jūs nenorite, kad gaila domeno vardo, kokį turi patys „Pen Island Island“ rašikliai.

Pasirinkite el. Pašto paslaugų teikėją

Įsigiję savo domeno vardą, turėsite pasirinkti el. Pašto prieglobos paslaugų teikėją, kad jūsų el. Pašto adresas būtų fizinio saugojimo vieta (taip, mes žinome, kad jis vadinamas „elektroniniu paštu“, tačiau jį vis tiek sudaro duomenys, kuriuos reikia saugoti kažkur fiziniame diske).

Priklausomai nuo biudžeto, turėsite 2 parinktis.

 1. Geriausia kainos ir kokybės santykis Galite nužudyti 2 paukščius vienu akmeniu, pasirinkdami savo el. Pašto adresą su žiniatinklio prieglobos paslauga, jei jie turės jums galimybę tai padaryti. Tai padarius, jūs pasidalysite savo atminties vieta tarp savo svetainės failų ir el. Pašto adresų.
 2. Aukščiausio lygio el. Paštas Jei jūsų biudžetas leidžia, galbūt norėsite kreiptis į aukščiausios kokybės el. Pašto paslaugų teikėją, kuris aprūpintas daugiau funkcijų, tokių kaip padidinta sauga, kelių įrenginių prieiga ir aukščiausios atsarginės paslaugos..

  Aukščiausios kokybės el. Pašto paslauga taip pat yra su savo saugojimo vieta, kuri padeda užtikrinti patikimumą (jei viršijote paskirtą saugyklos vietą priimdami el. Paštą su žiniatinklio priegloba, jūsų svetainė IR el. Paštas gali sumažėti, ir to niekada nenorite daryti).

Taigi, kas atsitiks, kai išsirinksite savo el. Pašto paslaugų teikėją?

Kai būsite nusipirkę savo el. Pašto paslaugą, turėsite nurodyti savo domeno vardą savo prieglobos įmonei / atnaujinti savo „mx“ įrašą el. Pašto paslaugų teikėjui.

Tai, kaip mes einame, skiriasi priklausomai nuo jūsų pasirinkto paslaugų teikėjo. Gerbiamas el. Pašto paslaugų teikėjas turėtų turėti gerą palaikymą arba išsamią žinių bazę, kuri padės nustatyti jūsų el. Paštą.

Taip pat turėsite sukurti savo el. Pašto adresą, t. Y. [Apsaugotas el. Pašto adresas] el. Pašto prieglobos sistemoje. Dar kartą patikrinkite paslaugų teikėjo žinių bazę, kad nustatytumėte tai. Jei naudojate „SiteGround“, čia yra šiek tiek vadovėlio, kuris parodytų, kaip tai daroma.

Prieiga prie savo el. Pašto

Yra du būdai, kaip pasiekti el. Paštą:

 1. Internetinis paštas Tiesiog pasiekite savo žiniatinklio prieglobos „cPanel“ ir spustelėkite internetinį paštą, kad pasiektumėte savo el. Paštą. Taip pat galite įvesti domeną.com/webmail. (Mūsų atveju – bitcatcha.com/webmail).
 2. Pašto kliento naudojimas Naudoti pašto klientą paprastai yra patogiau. Galite naudoti el. Pašto programą, pvz., „Outlook“, ir nustatyti ją taip, kad ji automatiškai atsiųstų el. Laiškus už jus.

  Dabar kiekvienas el. Pašto paslaugų teikėjas turi skirtingą el. Pašto klientų konfigūraciją. Štai kaip galite nustatyti savo el. Paštą pagal „SiteGround“. Jei naudojatės kitais teikėjais, nesijaudinkite – jie turėtų turėti aiškias instrukcijas, kaip kurti ir nustatyti jūsų el. Pašto kliento el. Paštą.!

7 dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti priimant paslaugų teikėją

Yra keli dalykai, kuriuos turite atsiminti, kurie padės apsispręsti dėl el. Pašto paslaugų teikėjo.

1. Ar jums reikia svetainės?

Jei tai padarysite, taip pat galite pasirinkti gerą žiniatinklio prieglobą, kuri teikia ir el. Pašto prieglobą. Dabartinis mūsų mėgstamiausias yra „SiteGround“. Slinkite į jų svetainę ir patikrinkite!

2. Kiek saugyklos reikia?

Tai tiesiogiai priklauso nuo to, kiek darbuotojų turite. Jei turite 50 darbuotojų, bet tik 5 pagrindiniams žmonėms reikia el. Pašto, jums nereikės per daug jaudintis dėl vietos. Jei visiems 50 jūsų darbuotojų reikia el. Pašto, tuomet geriausia pasirinkti pagrindinį kompiuterį, kuriame būtų pakankamai vietos visiems!

Kai kurie el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjai gali apmokestinti jus už sunaudotą plotą, kai kurie – iš kiekvieno vartotojo. Įsitikinkite, kad einate su planu, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius!

3. Ar reikia siųsti didžiulius priedus?

Jei esate fotografas ar reklamos agentūra, jūsų vaizdai tikriausiai bus nemaži ir tai greitai sugadins jūsų žiniatinklio prieglobos saugyklos vietą. Priedo dydis ir laikymo vietos apribojimai gali sukelti jums problemų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map