5 geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m. (Reitingas!)

Jei skaitote tai, tikriausiai ieškote VPS sprendimo, kuris atitiktų jūsų prieglobos poreikius. Pateikdami šį straipsnį pateiksime jums 5 populiariausias VPS paslaugas ir kodėl mes jas suprantame taip nuostabiai.


Bet prieš tai padarydami, pasižvalgykime, kas iš tikrųjų yra VPS ir kodėl žmonės nori tokių paslaugų.

Kas yra VPS?

VPS (arba „Virtual Private Server“) priegloba yra unikali prieglobos technologija, gražiai atsidūrusi tarp standartinio bendrojo žiniatinklio prieglobos ir dedikuoto serverio paslaugų..

Tai geriausiai tinka įmonėms, kurioms reikalingas prieglobos planas, suteikiantis daugiau serverio galios, funkcionalumo ir lankstumo nei bendrinami serveriai, tačiau be dedikuotų serverių kainų etiketės.

Kitaip tariant, VPS priegloba suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių. Jūs gausite daugiau visko, bet ne už pernelyg didelę kainą.

Čia greitai atsikratysite pagrindų, tačiau jei jums trūksta daugiau, yra daugybė nuostabių VPS prieglobos vadovų, kuriuos galite patikrinti internete.

Daugiau apie VPS

VPS leidžia svetainę išdėstyti virtualiuose skyriuose fiziniame serveryje. Nors tai gali atrodyti galingai arti bendro naudojimo serverio, ji iš tikrųjų yra visai kitokia, nes turite savo operacinę sistemą, skirtus išteklius (CPU ir RAM) ir skirtą saugyklą virtualiame privačiame serveryje..

VPS talpinimas

„VPS Hostingas“ kainuoja tik dalį viso serverio. (šaltinis)

Taigi, tobula, jei jums reikia privataus serverio pranašumų, tačiau labiau norite išlaikyti mažas išlaidas.

Koks skirtumas?

„Ar tikrai yra kokių nors skirtumų?“

Žinoma, yra ir ji yra didesnė, nei jūs manote!

Norėdami geriau suprasti skirtumus, pažvelkime į kiekvienos prieglobos paslaugos vidinį veikimą.

Bendras serverio priegloba

Turėdami bendrą serverio prieglobą, jūsų svetainė priglobiama viename fiziniame serveryje kartu su šimtais kitų svetainių. Tai dažnai yra pats pigiausias prieglobos planas, tačiau kartu ir pats ribojantis, nes dalijatės visais savo serverio ištekliais su kitais vartotojais.

Tai beveik kaip gyvenimas bute su namų draugais. Viskas smagu ir žaidimai, kol kas nors neužsiima tualetu.

Taip, aš kalbu apie tave, Karen. Nustokite šluoti tualetą.

Paprastai tariant, bendras serverio priegloba geriau tinka mažesnėms svetainėms, kurioms nereikia daug pralaidumo ar serverio išteklių. Daugelis teikėjų valdys serverio priežiūrą, o tai palengvina naudojimąsi techninių žinių neturintiems asmenims.

Neigiama pusė yra ta, kad jūs turite labai ribotus išteklius ir jei jūs susidursite su blogu vartotoju, jie greičiausiai užmaskuos visus išteklius, todėl jūsų svetainė patirs sulėtėjimą.

Ar žinote, kas nutinka, kai sulėtėja jūsų svetainė? Tai sumažina konversijas. Tai yra kažkas, kas nepatinka.

Virtualaus privataus serverio (VPS) talpinimas

Niekada iš tikrųjų nesuprantate laisvės, kol neišeinate iš buto kartu su savo gėdingais tualetais, apkabinančiais draugus, ir nejudate į savo palėpę..

Puikiai atsikratyk, Karen!

Štai koks yra VPS talpinimas. Jūs turite visą butą sau, ir nors jūs vis dar esate fiziniame serveryje su kitais vartotojais, jūsų serverio ištekliai yra jūsų ir jūsų vien.

Naudodamiesi VPS, jums nereikės nerimauti, kad blogi vartotojai naudoja serverio išteklius, nes esate atskirti vienas nuo kito, nepaisant to, kad naudojatės tuo pačiu fiziniu serveriu.

Tai reiškia, kad jūsų svetainė veiks greičiau, todėl bus daugiau KONVERSIJŲ ir PARDAVIMŲ.

Jūs taip pat turite geresnį VPS saugumą, nes visi jūsų duomenys yra atskirti nuo kitų vartotojų, o tai sumažina įsilaužėlių galimybes patekti į jūsų svetainę.

Geriausia dalis?

Paprastai VPS kainuoja maždaug nedidelę dalį dedikuoto serverio. Iš esmės jūs gaunate privataus serverio pranašumus, atėmus per didelę kainą.

Dedikuoto serverio priegloba

Kai pasieksite tam tikrą gyvenimo tašką, norėsite gyventi prabangiame dvare, kurio tualetai yra didesni nei jūsų seno buto svetainė..

Būtent tai yra skirti serveriai. Iš esmės visą serverį turite sau, kad galėtumėte naudotis tiek išteklių, kiek jums reikia, tačiau, kaip ir nuosavas namas, dedikuoti serveriai yra brangiausia galimybė iš visų prieglobos paslaugų..

Kadangi visą fizinį serverį turite sau, turėsite prieigą prie visų serverio išteklių, jo nereikės bendrinti ar skaidyti su kitais vartotojais. Jūs taip pat visiškai kontroliuojate visus savo serverio aspektus, įskaitant operacinę sistemą, aparatinę įrangą ir kt.

Tai pati galingiausia prieglobos paslauga, bet ir pati brangiausia. Paprastai ji rekomenduojama vartotojams, valdantiems didelio profilio svetaines, kuriose yra didelis srautas, kuriam reikia didelio pralaidumo.

Ar turėtumėte pereiti prie VPS?

Kai kuriems iš jūsų gali kilti klausimas, ar turėtumėte pereiti prie VPS.

Sąžiningai, jei turite mažą ar pomėgių svetainę, greičiausiai ne.

KAIP.

Jei jaučiate bet kurį iš toliau išvardytų dalykų, tai turėtų būti geras požymis, kad gyvenate su namų draugais, nėra pats geriausias pasirinkimas:

 • Jūsų svetainė pradeda lėtėti arba jūsų vartotojai lėtai įkelia puslapius.
 • Jūs reguliariai naudojate didelį srautą.
 • Jūs nuolat matote pranešimą „Vidinė serverio klaida“ arba „50X“.
 • Savo svetainėje saugote neskelbtinus duomenis.
 • Svarstote ar dirbate internetinėje parduotuvėje.
 • Norite įdiegti pasirinktinę programą ar programinę įrangą.
 • Įkeldami svetainę, jūs nuolat gaunate klaidą „Paslauga nepasiekiama“.

Be to, jei vykdote verslą ar paslaugą, greičiausiai norėsite pakeisti. Paprastai VPS talpinimas yra patikimesnis ir greitesnis nei pasidalijamasis priegloba, o papildomas greitis padės padidinti pardavimus ir konversijas.

ĮVERTINTA: 5 geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai

geriausias vps bitcatcha

Iki šiol jūs turėtumėte turėti pagrindinį supratimą apie VPS ir kaip tai gali padėti jums parduoti daugiau savo svetainėje

Problema ta, kad yra daugybė paslaugų teikėjų, siūlančių VPS paslaugas, ir kaip kas turėtų pasirinkti, turėdamas visą didžiulę mūsų veiduose esančią informaciją?!?

Na nervintis ne.

Mes perėjome juos visus ir susiaurinome iki 5 geriausių VPS variantų jums.

1. „SiteGround“

https://www.siteground.com/

„SiteGround Cloud“

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

80 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 40GB SSD saugykla
 • 5 TB duomenų perdavimas
 • 2 šerdys & 4 GB RAM
 • „Apache“ / „Nginx“ & „CentOS“
 • GIT integruota

"Puiki prieglobos įmonė, siūlanti solidžius serverio pasirodymus su kokybišku tiesioginių pokalbių palaikymu"

Puiki prieglobos įmonė, siūlanti solidžius serverių pasirodymus su kokybišku tiesioginių pokalbių palaikymu. „SiteGround Hosting“ tinka ir naujiems, ir patyrusiems vartotojams, norintiems pereiti prie VPS savo svetainėje.

„SiteGround“ debesies planas yra tame pačiame skliaustelyje kaip ir VPS. Jis yra visiškai valdomas su tam skirtais ištekliais atskiriems skydams kurti ir valdyti.

„Debesų“ plane taip pat siūlomos kelios pagrindinės funkcijos, būtinos VPS paslaugoms, pavyzdžiui, nemokamas CDN, skirtas didesniam greičiui, galimybė pasirinkti serverio vietas ir visą parą veikiantis VIP klientų palaikymas..

Visada patikimas ir žinomas dėl greičio, „SiteGround“ yra mūsų rekomendacija Nr. 1, jei vertinate svetainės įkėlimo greitį, stabilumą ir pardavimus.

Atskleidimas

Mes talpiname „Bitcatcha.com“ svetainėje „SiteGround Cloud – Business“. .

2. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

„Hostinger“ VPS

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

4,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 20 GB SSD
 • 1 TB pralaidumas
 • 1 GB RAM & 2 GB „Burst RAM“
 • 100 MB / S tinklas
 • „IPv6“ palaikymas

"30 kartų greičiau nei įprastos bendrojo prieglobos paslaugos"

„Hostinger“ pateikia 6 pakopų jų VPS prieglobos paslaugų planą, kurį galite pasirinkti, kad atitiktų jūsų svetainės poreikius. Jų „Plan 1“ siūlo pagrindines specifikacijas, turinčias 1 000 GB (dar žinomą kaip 1 TB) pralaidumą, 20 GB vietos diske ir apie 1 GB RAM. Jei norite daugiau, galite pasirinkti „6 planą“, kuris suteikia didžiulę 8 GB RAM, 160 GB vietos diske ir 6 000 GB pralaidumą..

Kitas pagrindinis „Hostinger VPS“ prieglobos pranašumas yra tas, kad jos yra 30 kartų greitesnės nei vidutinės bendrojo hostingo paslaugos. Tai paverčia juos vienu greičiausių VPS prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje, taigi, jei jums svarbu greitis, „Hostinger“ yra puikus pasirinkimas.

Be to, jų kaina yra juokingai maža tokio kalibro VPS. Puiki kainos ir kokybės santykis, negali suklysti su „Hostinger“. Jei „SiteGround“ kainos jums yra šiek tiek per didelės, „Hostinger“ būtų kitas geriausias pasirinkimas.

3. „Inmotion Host“

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hostingas VPS

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

27,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 75 GB SSD atmintinė
 • 4 TB pralaidumas
 • 4 GB RAM
 • „CentOS w LAMP“
 • Visa „cPanel“ licencija

"Išskirtiniai serverio pasirodymai, turintys daug laiko & žemas TTFB"

Naudodamiesi „Inmotion Hosting“, galite tikėtis gauti išskirtinių serverio veikimo galimybių su dideliu darbo laiku (>99,95%) ir mažas laikas iki pirmo baito (<450 ms), be to, kad teikia solidų klientų aptarnavimą. Jų VPS talpinimo planas yra labai rekomenduojamas, jei serverio pasirodymai yra jūsų prioritetas.

Funkcijų, kurias gausite naudodamiesi „Inmotion Hosting“, pavyzdžiui, nemokama „cPanel“ licencija su įmonės lygio „CertOS“ ir SSL, kiekis & Dėl papildomo saugumo ir greito prieglobos SSD sertifikatas daro juos puikiu pasirinkimu energijos vartotojams.

Mes su jais anksčiau lankėme www.bitcatcha.com, kad būtų galima kalbėti apie jų greitį ir aptarnavimą.

4. A2 talpinimas

https://www.a2hosting.com/

A2 talpinimo VPS

Bendras Uptime laikas

99,9%

Serverio greitis

A+

Kaina

32,99 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 75 GB SSD atmintinė
 • 2 TB perdavimas
 • 4 GB RAM & 4 vCPU
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel arba Plesk

"Su „Railgun Optimizer“ iš anksto sukonfigūruotas serverio talpyklos kaupimas & SSD, A2 rimtai vertina greitį."

Kaip ir „Hostinger“, „A2“ priegloba yra visa tai, kas jūsų VPS prieglobai suteikia geriausią greitį jūsų svetainei. Naudodamiesi tokiomis technologijomis kaip „Railgun Optimizer“, iš anksto sukonfigūruotą serverių talpyklą ir SSD saugyklą savo serveriams, „A2 Hosting“ vaikinai rimtai vertina savo greitį.

Nors jie siūlo visas svarbiausias funkcijas, kurių jums prireiks VPS prieglobai, pavyzdžiui, galimybę naudoti „cPanel“, „Linux OS“ ir netgi leidžia prieigą prie „Root“, jų didžiausia stiprybė yra neprilygstamo serverio greičio užtikrinimas, neprilygstamas prieglobos pramonėje..

5. „HostGator“

https://www.hostgator.com/

„HostGator“ VPS

Bendras Uptime laikas

100%

Serverio greitis

A+

Kaina

29,95 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 120 GB vietos diske
 • 1,5TB perkėlimas
 • 2 šerdys & 2 GB RAM
 • 2 IP adresai
 • Nemokamas paskyros perkėlimas

"Puikiai tinka tinklaraštininkams, norintiems debesų prieglobos sprendimo, kuris yra gan paprastas & lankstus."

Nors VPS yra pigesnis nei dedikuoti serveriai, daugeliui prieglobos paslaugų teikėjų jie vis dar yra gana brangūs. „HostGator“ siūlo pagrįstą VPS planą, kuris yra patikimas ir paprastas naudoti. Jų VPS planas puikiai tinka tinklaraštininkams, norintiems paprasto ir lankstaus debesų prieglobos sprendimo.

Kai kurios pagrindinės jų siūlomos funkcijos apima atnaujinimo vienu spustelėjimu sistemą, visišką prieigą prie šaknies, daugybę nemokamų kūrimo įrankių ir atsarginę atsarginę kopiją..

Įpakavimas: kurį VPS naudoti?

Mes jau anksčiau tai minėjome ir dar kartą paminėsime – nėra tokio dalyko, kaip tobulas VPS tiekėjas (bent jau nė vieno, kurį žinome). Nepaisant kainos, „Siteground“ yra gana arti.

Nepriklausomai nuo to, kurį VPS nuspręsite naudoti, aukščiau išvardyti 5 yra geriausi geriausi tiekėjai, nes jie suteikia jums puikų klientų aptarnavimą, serverio našumą, patikimumą, bendrą naudojimo paprastumą ir, svarbiausia, greitį..

Jei vertinate konversijas ir pardavimus, padės bet kokių šių 5 populiariausių VPS paslaugų greitis. Visi jie yra puikūs variantai ir galiausiai viskas priklauso nuo jūsų svetainės poreikių, norimų funkcijų ir turimo biudžeto.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map