Якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, шукаєте рішення VPS, яке відповідає вашим потребам хостингу. З цією статтею ми познайомимо вас з нашими 5 улюбленими послугами VPS, і чому ми вважаємо їх такими дивовижними.

Але перш ніж ми це зробимо, давайте трохи розберемося, що насправді є VPS і чому люди хочуть таких служб.

Contents

Що таке VPS?

VPS (або віртуальний приватний сервер) Хостинг – це унікальна технологія хостингу, яка чудово сидить між стандартним спільним веб-хостингом та спеціальними серверними послугами.

Він найкраще підходить для підприємств, яким потрібен план хостингу, який забезпечує більше потужності, функціональності та гнучкості сервера, ніж спільні сервери, але без цінника виділених серверів.

Іншими словами, VPS хостинг дає вам найкраще з обох світів. Ви отримуєте більше всього, але ціною, яка не надто обурює.

Ось короткий опис основ, але якщо ви хочете отримати більше, є безліч дивовижних посібників з хостингу VPS, які ви можете перевірити в Інтернеті.

Більше про VPS

VPS дозволяє розмістити веб-сайт у віртуальних відділеннях на фізичному сервері. Хоча це може здатися неподалік від спільного хостинг-сервера, це насправді зовсім інакше, оскільки у вас є власна операційна система, виділені ресурси (процесор і оперативна пам’ять) та виділене сховище у віртуальному приватному сервері.

VPS хостинг

VPS хостинг коштує лише частку всього сервера. (джерело)

Отже, це ідеально, якщо вам потрібні переваги приватного сервера, але вважайте за краще, щоб витрати були низькими.

Яка різниця?

“Чи є насправді якась різниця?”

Звичайно, є, і він більший, ніж ви думаєте!

Щоб краще зрозуміти відмінності, розглянемо внутрішню роботу кожного хостинг-сервісу.

Спільний хостинг сервера

За допомогою спільного розміщення сервера ваш веб-сайт розміщується на одному фізичному сервері разом із сотнями інших веб-сайтів. Це часто найдешевший план хостингу, але і самий обмежуючий, оскільки ви ділитесь усіма своїми серверними ресурсами з іншими користувачами.

Це майже так, як жити в квартирі з домогосподарками. Це все весело та ігри, поки хтось не зависне в туалет.

Так, я говорю про тебе, Карен Перестаньте вивішувати туалет.

Взагалі кажучи, спільний хостинг-сервер краще підходить для менших веб-сайтів, які не потребують великої пропускної здатності або ресурсів сервера. Більшість провайдерів керуватиме сервісним обслуговуванням, що робить його простим у використанні для тих, хто не має технічних знань.

Мінус полягає в тому, що у вас дуже обмежені ресурси, і якщо у вас виявиться поганий користувач, вони, ймовірно, в кінцевому підсумку перетягнуть усі ресурси, внаслідок чого ваш веб-сайт зазнає уповільнення.

Чи знаєте ви, що відбувається, коли ваш веб-сайт сповільнюється? Це зменшує конверсії. Це щось нікому не подобається.

Віртуальний приватний сервер (VPS)

Ви ніколи по-справжньому не розумієте свободу, поки не переїдете з квартири зі своїми тужливими туалетними друзями і не переселитесь у власне горище.

Гарна загадка, Карен!

Так виглядає хостинг VPS. Ви маєте всю квартиру для себе, і поки ви все ще перебуваєте на фізичному сервері з іншими користувачами, ресурси вашого сервера – це лише ваші..

З VPS вам не доведеться турбуватися про те, що погані користувачі перехоплюють ресурси сервера, як ви ізольовано один від одного, незважаючи на спільний доступ до того ж фізичного сервера.

Це означає, що ваш веб-сайт працюватиме швидше, що спричинить більше КОНВЕРСІЙ та ПРОДАЖ.

Ви також маєте кращу безпеку через VPS, оскільки всі ваші дані відокремлені від інших користувачів, що зменшує шанси хакера отримати доступ до вашого веб-сайту.

Найкраща частина?

VPS зазвичай коштує приблизно частку виділеного сервера. По суті, ви отримуєте переваги приватного сервера за вирахуванням непомірної ціни.

Виділений хостинг сервера

Досягнувши певного моменту життя, вам захочеться жити в розкішному особняку з туалетами, більшими за житлову кімнату вашої старої квартири.

Саме це і є виділеними серверами. В основному у вас є весь сервер для себе з доступом до стільки ресурсів, скільки вам потрібно, але так само, як володіння будинком, виділені сервери – найдорожчий варіант з усіх хостинг-сервісів.

Оскільки у вас є весь фізичний сервер для себе, ви матимете доступ до всіх ресурсів сервера, не потрібно ділитися ним або розділяти його з іншими користувачами. Ви також маєте повний контроль над усіма аспектами вашого сервера, включаючи операційну систему, апаратне забезпечення тощо.

Це найпотужніший хостинговий сервіс, але також найдорожчий і, як правило, рекомендується користувачам, які працюють з високопрофільними веб-сайтами з високим трафіком, що вимагає великої пропускної здатності..

Якщо ви перейдете на VPS?

Деякі з вас можуть задатися питанням, чи варто вам переходити на VPS.

Чесно кажучи, якщо ви маєте невеликий веб-сайт або хобі, то, швидше за все, це ні.

ЗАРАЗ.

Якщо у вас виникли будь-які речі, які ми перерахували нижче, це може бути хорошим свідченням того, що ви живете з домогосподарками – це не найкращий варіант для вас:

 • Ваш веб-сайт починає сповільнюватися або ваші користувачі відчувають повільне завантаження сторінок.
 • Ви регулярно отримуєте велику кількість трафіку.
 • Ви постійно бачите “Помилка внутрішнього сервера” або “50X” повідомлення.
 • У вас є чутливі дані, що зберігаються на вашому веб-сайті.
 • Ви розглядаєте чи працюєте в інтернет-магазині.
 • Ви хочете встановити власну програму чи програмне забезпечення.
 • Ви продовжуєте отримувати помилку “Служба недоступна” під час завантаження свого веб-сайту.

Крім того, якщо ви керуєте бізнесом чи послугою, ви, ймовірно, захочете переключитися. Хостинг VPS, як правило, більш надійний і швидший, ніж спільний хостинг, а додаткова швидкість допоможе збільшити продажі та конверсії.

РОБИТИ: 5 кращих постачальників хостингових послуг VPS

кращий vps bitcatcha

На даний момент ви повинні мати базове розуміння VPS та того, як це може допомогти вам продати більше на вашому веб-сайті

Проблема полягає в тому, що є багато постачальників, які пропонують послуги VPS, і як хтось повинен обирати всю інформацію, наповнену нашими обличчями?!?

Ну не ладьте.

Ми пройшли їх усі і звузили його до 5 найкращих варіантів VPS для вас.

1. SiteGround

https://www.siteground.com/

Хмара SiteGround

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

$ 80 / міс

Ключові особливості

 • 40 Гб SSD-накопичувача
 • Передача даних 5 ТБ
 • 2 ядра & 4 Гб оперативної пам’яті
 • Apache / Nginx & CentOS
 • GIT інтегрований

"Відмінна хостингова компанія, яка пропонує надійні серверні показники з якісною підтримкою чату"

Відмінна хостингова компанія, яка пропонує надійні серверні якості з якісною підтримкою чату в реальному часі, SiteGround Hosting підходить як новим, так і досвідченим користувачам, які хочуть перейти на VPS для свого веб-сайту.

Хмарний план SiteGround знаходиться в одній дузі з VPS. Це повністю управляється з виділеними ресурсами для створення та управління окремими cPanel.

Хмарний план також пропонує ряд основних функцій, які є важливими для послуг VPS, таких як безкоштовний CDN для покращеної швидкості, можливість вибору місця розташування сервера та цілодобова підтримка VIP VIP.

Завжди надійний і відомий своєю швидкістю, SiteGround – наша рекомендація №1, якщо ви цінуєте швидкість завантаження сайту, стабільність та продажі.

Розкриття інформації

Ми розміщуємо Bitcatcha.com на SiteGround Cloud – Business. .

2. Хостингер

https://www.hostinger.com/

Хостинг VPS

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

$ 4,99 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб SSD
 • Пропускна здатність 1 Тб
 • 1 Гб оперативної пам’яті & 2 ГБ оперативної пам’яті
 • 100 Мб / с мережа
 • Підтримка IPv6

"На 30 разів швидше, ніж середні хостингові послуги"

Хостингер надає шестирівневий план для своїх хостингових послуг VPS, який ви можете вибрати відповідно до потреб вашого веб-сайту. Їх План 1 пропонує основні характеристики з 1000 ГБ (також 1 ТБ) пропускної здатності, 20 ГБ дискового простору і близько 1 ГБ оперативної пам’яті. Якщо ви хочете більше, ви можете вибрати План 6, який дає вам колосальні 8 ГБ оперативної пам’яті, 160 ГБ дискового простору та 6000 ГБ пропускної здатності..

Інша ключова сила хостингу VPS-хостингу – це те, що вони в 30 разів швидше, ніж середні хостингові послуги. Це ставить їх як одного з найшвидших постачальників хостингових послуг VPS на ринку, тому якщо швидкість важлива для вас, то Hostinger – прекрасний вибір.

Крім того, ціна їх смішно низька для VPS цього калібру. Відмінне співвідношення ціни та якості, не можна помилитися з Hostinger. Якщо ціни на SiteGround для вас трохи завеликі, наступним найкращим вибором стане хостингер.

3. Спонукальний господар

https://www.inmotionhosting.com/

Хостинг VPS з інтуїцією

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

27,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 13 Гб SSD-накопичувача
 • Пропускна здатність 4 Тб
 • 4 Гб оперативної пам’яті
 • CentOS w LAMP
 • Повна ліцензія cPanel

"Виняткові показники роботи сервера з великим режимом роботи & низький TTFB"

Завдяки хостингу Inmotion ви можете розраховувати на отримання виняткової продуктивності сервера з високим режимом роботи (>99,95%) і низький час від часу до першого байту (<450 мільйонів) на додаток до їх надійного обслуговування клієнтів. Їх план хостингу VPS настійно рекомендується, якщо продуктивність сервера є вашим пріоритетом.

Обсяг функцій, які ви отримуєте за допомогою хостингу Inmotion, наприклад, безкоштовної ліцензії cPanel із сертифікатом CertOS та SSL корпоративного рівня & Сертифікат SSD на додаткову безпеку та швидкісний хостинг робить їх чудовим вибором для споживачів енергії.

Ми звикли розміщувати з ними www.bitcatcha.com, що говорить про їх швидкість та сервіс.

4. Хостинг A2

https://www.a2hosting.com/

A2 хостинг VPS

Загальний час роботи

99,9%

Швидкість сервера

А+

Ціна

32,99 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 13 Гб SSD-накопичувача
 • 2ТБ переказ
 • 4 Гб оперативної пам’яті & 4 ВКПУ
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel або Plesk

"За допомогою оптимізатора Railgun заздалегідь налаштовано кешування сервера & SSD, A2 серйозно ставиться до швидкості."

Як і хостинг, A2 хостинг – це все, щоб забезпечити найкращу швидкість для вашого веб-сайту за допомогою хостингу VPS. Завдяки такій технології, як оптимізатор Railgun, попередньо налаштований кешування сервера та зберігання SSD для його серверів, хлопці з A2 хостингу серйозно ставляться до своєї швидкості.

Хоча вони пропонують усі найважливіші функції, які вам знадобляться для хостингу VPS, такі як можливість використовувати cPanel, Linux OS і навіть дозволяти Root доступ, їх основна сила полягає в тому, щоб забезпечити незрівнянну швидкість сервера, яка не має собі рівних в хостинговій галузі.

5. ХостГатор

https://www.hostgator.com/

VPS HostGator

Загальний час роботи

100%

Швидкість сервера

А+

Ціна

29,95 дол. / Міс

Ключові особливості

 • 120 Гб місця на диску
 • Передача 1,5 ТБ
 • 2 ядра & 2 Гб оперативної пам’яті
 • 2 IP-адреси
 • Безкоштовна міграція облікових записів

"Ідеально підходить для блогерів, які хочуть вирішити хмарний хостинг, який є простим & гнучка."

Хоча VPS дешевше, ніж виділені сервери, вони все ще відносно дорогі для більшості хостинг-провайдерів. HostGator пропонує надійний і простий у використанні план VPS за доступними цінами. Їхній план VPS ідеально підходить для блогерів, які хочуть простого та гнучкого хостингового рішення.

Деякі з основних функцій, які вони пропонують, включають систему оновлення в один клік, повний кореневий доступ, ряд безкоштовних інструментів розробки та резервне копіювання за межами сайту..

Зведення: до якого VPS звернутись?

Ми вже згадували про це раніше, і знову згадуємо, що немає ідеального постачальника VPS (принаймні, такого, про який ми знаємо). Однак Siteground дійсно підійшов досить близько, незважаючи на ціну.

Незалежно від того, з яким VPS ви вирішили скористатися, 5, які ми перерахували вище, в даний час є найкращими постачальниками, оскільки вони надають вам чудовий сервіс для клієнтів, продуктивність сервера, надійність, загальну простоту використання та, що найголовніше, швидкість.

Якщо ви цінуєте конверсії та продажі, допоможе швидкість БУДЬ-кого з цих топ-5 VPS-послуг. Усі вони – це чудові варіанти, і, зрештою, все залежить від потреб вашого веб-сайту, потрібних функцій та бюджету, який ви маєте.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me