Kā var izveidot uzņēmuma e-pastus?

Tā ir izšķiroša lieta mazajiem uzņēmumiem, taču daudzi uzņēmumu īpašnieki nezina, kā to izveidot, un nav neviena, pie kā griezties pēc padoma. Nepalīdz arī tas, ka internetam nav arī daudz informācijas.

Tāpēc viņi vienkārši ņem visu, kas ir ērti, un biežāk nekā nē, viņi pārmaksā par lietām, kas viņiem pat nav vajadzīgas.

Dažreiz viņi iet lētu (labi, bezmaksas) maršrutu un izmanto gmail, taču tas rada pavisam citu problēmu kopumu (kontroles trūkums, surogātpasts, neprofesionāls attēls utt., Jums rodas ideja).

Šodien mēs iepazīstināsim jūs ar dažiem labākajiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, kā arī plusus un mīnusus, un parādīsim dažas iespējas, kuras arī jums vajadzētu apsvērt..

Bet pirms mēs dodamies tur, mums ir jārunā par to, kāpēc jums vajadzētu saņemt e-pasta adresi savā domēna nosaukumā.

Contents

Profesionālās e-pasta adreses iegūšanas priekšrocības

Labākais e-pasta hostings: kā iegūt profesionālu e-pasta adresi

Profesionāla e-pasta adrese parāda cilvēkiem, ka jūs domājat biznesu. Patiesībā viņi to sagaida. Cilvēki ir pārāk pieklājīgi, lai kaut ko pateiktu, bet apbēdina jūsu Gmail adresi un lielāko daļu laika viņi neuztver jūs vai jūsu biznesu nopietni.

1. Brendings & atzīšana

Kad jūsu uzņēmuma nosaukums ir atspoguļots jūsu e-pasta adresē, tas klientiem palīdz atgādināt, ka jūsu uzņēmums pastāv un tas ir likumīgs. Faktiski tas darbojas uz visu. Ja redzat sava uzņēmuma vārdu jebkur, tas patiešām palīdz zīmola veidošanā.

2. Tas ieaudzina uzticību

Mūsdienās uzticība ir reta prece. Ar visiem šausmu stāstiem par notiekošo krāpniecību mēs neesam pārsteigti. Profesionāla e-pasta adrese cilvēkiem saka, ka jūs darbojaties izveidotā uzņēmumā.

3. Tas neļauj jums atrast surogātpastu

Surogātpasta izplatītāji parasti izmanto bezmaksas e-pasta pakalpojumus, lai izsūtītu surogātpastu & ļaunprātīgu programmatūru, tāpēc e-pasta ziņojumi, kurus sūtāt no bezmaksas e-pasta pakalpojumiem, var nonākt tieši klienta surogātpasta mapē. Profesionāla e-pasta adrese ir absolūti kritiska, ja vēlaties nodrošināt, lai jūsu e-pasti sasniegtu klientus.

Kā iegūt e-pasta adresi ar savu domēna vārdu

Pirmkārt, jums būs nepieciešams domēna vārds. Tas darbojas kā jūsu e-pasta glabāšanas adrese (Domēns un e-pasta krātuve ir divi atsevišķi pakalpojumi, vairāk par to vēlāk).

Tāpēc dodieties uz GoDaddy vai NameCheap, lai iegādātos savu domēna vārdu. Pārdomājiet to! Jūs nevēlaties, lai domēna vārds būtu tik neveiksmīgs kā viens Pen Island Pens.

Izvēlieties e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Kad esat iegādājies savu domēna vārdu, jums būs jāizvēlas e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, lai jūsu e-pastam būtu fiziskas glabāšanas vieta (jā, mēs zinām, ka tas tiek saukts par “elektronisko pastu”, taču tas joprojām sastāv no datiem, kas ir jāuzglabā kaut kur fiziskā diskā).

Atkarībā no jūsu budžeta jums būs 2 iespējas.

  1. Vislabākā cenas un vērtības attiecība Jūs varat nogalināt 2 putnus ar vienu akmeni, izvēloties mitināt jūsu e-pasta adresi ar savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, ja vien viņiem ir tāda iespēja. To darot, jūs dalīsit savu krātuves vietu starp vietņu failiem un e-pastiem.
  2. Papildu e-pasts Ja jūsu budžets to atļauj, jūs varētu vērsties pēc piemaksu e-pasta pakalpojumu sniedzēja, kuram ir citas funkcijas, piemēram, uzlabota drošība, dažādu ierīču piekļuve un augstākie rezerves pakalpojumi.

    Papildu e-pasta pakalpojumam ir arī sava atmiņas telpa, kas palīdz nodrošināt uzticamību (ja, pārsniedzot piešķirto krātuves vietu, mitinot e-pastu pie tīmekļa mitinātāja, vietne UN jūsu e-pasts var samazināties, un tas ir kaut kas, ko jūs nekad nevēlaties notikt).

Kas notiek, kad esat izvēlējies savu e-pasta pakalpojumu sniedzēju?

Kad esat pabeidzis e-pasta pakalpojuma iegādi, jums būs jānorāda savs domēna vārds uz hostinga uzņēmumu / jāatjaunina mx ieraksts e-pasta pakalpojumu sniedzējam..

Tas, kā mēs to darām, atšķiras atkarībā no jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja veida. Cienījamam e-pasta pakalpojumu sniedzējam ir jābūt labam atbalstam vai visaptverošām zināšanām, kas palīdzētu iestatīt e-pastu.

Jums arī būs jāveido sava e-pasta adrese, t.i., [aizsargāta ar e-pastu] savā e-pasta mitināšanas sistēmā. Vēlreiz pārbaudiet sava pakalpojumu sniedzēja zināšanu bāzi, lai to iestatītu. Ja izmantojat vietni SiteGround, šeit ir sniegta neliela apmācība, lai parādītu, kā tas tiek darīts.

Piekļuve jūsu e-pastam

E-pastam var piekļūt divos veidos:

  1. Webmail Tikai piekļūstiet sava tīmekļa mitināšanas vietnei cPanel un noklikšķiniet uz webmail, lai piekļūtu savam e-pastam. Varat arī ievadīt domēnu.com/webmail. (Mūsu gadījumā tā ir bitcatcha.com/webmail).
  2. E-pasta klienta lietošana E-pasta klienta lietošana parasti ir ērtāka. Varat izmantot e-pasta klientu, piemēram, Outlook, un iestatīt to tā, lai tas automātiski lejupielādētu jūsu e-pastus jums.

    Tagad katram e-pasta pakalpojumu sniedzējam ir atšķirīga e-pasta klientu konfigurācija. Tālāk ir aprakstīts, kā iestatīt e-pastu atbilstoši vietnei SiteGround. Ja izmantojat citus pakalpojumu sniedzējus, neraizējieties – viņiem vajadzētu būt skaidrām apmācībām par e-pasta izveidošanu un iestatīšanu pasta klientam.!

7 lietas, kas jāņem vērā, kļūstot par pakalpojumu sniedzēju

Ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā, un tas jums palīdzēs izlemt par e-pasta pakalpojumu sniedzēju.

1. Vai jums ir nepieciešama vietne?

Ja jūs to darāt, jūs varētu arī izvēlēties labu tīmekļa mitinātāju, kas nodrošina arī e-pasta mitināšanu. Mūsu pašreizējais favorīts ir SiteGround. Pārvietojieties uz viņu vietni un pārbaudiet tos!

2. Cik daudz krātuves jums ir nepieciešams?

Tas tieši korelē ar to, cik darbinieku jums ir. Ja jums ir 50 darbinieku, bet tikai 5 galvenajiem cilvēkiem ir nepieciešams e-pasts, jums nevajadzēs pārāk daudz uztraukties par vietu. Ja visiem 50 darbiniekiem ir nepieciešams e-pasts, vislabāk ir izvēlēties tādu resursdatoru, kas visiem nodrošina pietiekami daudz krātuves!

Daži e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var iekasēt maksu par izmantoto vietu, citi – par katru lietotāju. Pārliecinieties, ka dodaties ar plānu, kas vislabāk piemērots jūsu vajadzībām!

3. Vai jums ir jānosūta milzīgi pielikumi?

Ja esat fotogrāfs vai reklāmas aģentūra, iespējams, ka jūsu vizuālais piedāvājums būs ievērojams, un tas ātri iztērēs jūsu tīmekļa mitināšanas vietu. Pielikuma lielums un glabāšanas vietas ierobežojumi varētu būt jums aktuāla problēma.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me