Ja lasāt šo, iespējams, meklējat VPS risinājumu, kas atbilstu jūsu mitināšanas vajadzībām. Ar šo rakstu mēs iepazīstināsim jūs ar mūsu 5 populārākajiem VPS pakalpojumiem, un kāpēc mēs tos atrodam tik sasodīti satriecoši.

Bet pirms mēs to darīsim, nedaudz apskatīsim, kas patiesībā ir VPS un kāpēc cilvēki vēlas šādus pakalpojumus.

Kas ir VPS?

VPS (vai virtuālā privātā servera) mitināšana ir unikāla mitināšanas tehnoloģija, kas labi atrodas starp parasto koplietojamo tīmekļa mitināšanu un speciāla servera pakalpojumiem..

Tas ir vispiemērotākais uzņēmumiem, kuriem nepieciešams mitināšanas plāns, kas nodrošina lielāku servera jaudu, funkcionalitāti un elastību nekā koplietojamie serveri, bet bez speciālo serveru cenu zīmes.

Citiem vārdiem sakot, VPS hostings sniedz jums labāko no abām pasaulēm. Jūs iegūstat vairāk no visa, bet par cenu, kas nav pārāk briesmīga.

Šeit ir ātri izskaidroti pamati, bet, ja jūs vairāk vēlaties izsalkt, ir ļoti daudz pārsteidzošu VPS mitināšanas ceļvežu, kurus varat pārbaudīt tiešsaistē.

Vairāk par VPS

VPS ļauj jūsu mājas lapu izvietot virtuālā nodalījumā fiziskā serverī. Kaut arī tas var šķist vareni blakus koplietotajam mitināšanas serverim, tas faktiski ir diezgan atšķirīgs, jo jums ir sava operētājsistēma, īpaši resursi (CPU un RAM) un speciāla krātuve virtuālā privātā serverī.

VPS hostings

VPS hostings maksā tikai daļu no visa servera. (avots)

Tātad, tas ir ideāli, ja jums ir nepieciešami privāta servera sniegtie ieguvumi, bet vēlaties, lai izmaksas būtu zemas.

Kāda atšķirība?

“Vai tiešām ir kāda atšķirība?”

Protams, ir, un tas ir lielāks, nekā jūs domājat!

Lai labāk izprastu atšķirības, apskatīsim katra hostinga pakalpojuma iekšējo darbību.

Kopīga servera mitināšana

Izmantojot kopīgu servera mitināšanu, jūsu vietne tiek mitināta vienā fiziskā serverī kopā ar simtiem citu vietņu. Tas bieži ir lētākais mitināšanas plāns, bet arī visierobežojošākais, jo jūs koplietojat visus servera resursus ar citiem lietotājiem.

Tas ir gandrīz kā dzīvot dzīvoklī ar mājas biedriem. Tas viss ir jautri un spēles, līdz kāds piestāj tualetē.

Jā, es runāju par tevi, Karen. Pārtrauciet kavēt tualeti.

Vispārīgi runājot, dalīta servera mitināšana ir labāk piemērota mazākām vietnēm, kurām nav nepieciešams daudz joslas platuma vai servera resursu. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju pārvaldīs servera uzturēšanu, kas padara to ērtu lietošanu tiem, kuriem nav tehnisku zināšanu.

Negatīvie ir tas, ka jums ir ļoti ierobežoti resursi, un, ja jūs galu galā kļūstat par sliktu lietotāju, viņi, iespējams, galu galā krāps visus resursus, izraisot palēninājumu jūsu vietnei.

Vai zināt, kas notiek, ja palēninās jūsu vietnes darbība? Tas samazina reklāmguvumus. Tas ir kaut kas nevienam nepatīk.

Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana

Jūs nekad īsti nesaprotat brīvību, kamēr neizkļūstat no dzīvokļa kopā ar saviem nekaunīgajiem tualetes draugiem, kuri staigās, un pārcelsities uz savu bēniņu..

Laba atbrīvošanās, Karen!

Tieši tāds ir VPS hostings. Jums ir viss dzīvoklis pie sevis, un, kamēr jūs joprojām atrodaties fiziskā serverī kopā ar citiem lietotājiem, jūsu servera resursi ir jums un tikai jums.

Izmantojot VPS, jums nebūs jāuztraucas par to, ka sliktiem lietotājiem ir piesaistīti servera resursi, jo jūs esat izolēti viens no otra, neskatoties uz to, ka koplietojat to pašu fizisko serveri.

Tas nozīmē, ka jūsu vietne darbosies ātrāk, kā rezultātā būs vairāk konversiju un pārdošanas.

Jums ir arī labāka VPS drošība, jo visi jūsu dati ir atdalīti no citiem lietotājiem, kas samazina hakeru iespējas piekļūt jūsu vietnei.

Labākā daļa?

Parasti VPS maksā apmēram daļu no īpaša servera. Būtībā jūs saņemat privātā servera priekšrocības, atņemot pārmērīgo cenu.

Dedicated serveru mitināšana

Kad esat sasniedzis noteiktu dzīves punktu, jūs vēlaties dzīvot greznā savrupmājā ar tualetēm, kas ir lielākas nekā jūsu vecā dzīvokļa viesistaba.

Un tieši tas ir tas, kas ir veltīti serveri. Jums pamatā viss serveris ir pieejams pašam ar piekļuvi tik daudz resursiem, cik jums nepieciešams, bet tāpat kā mājas īpašums, īpaši serveri ir visdārgākā iespēja no visiem mitināšanas pakalpojumiem..

Tā kā jums ir viss fiziskais serveris pats, jums būs piekļuve visiem servera resursiem, bez nepieciešamības to dalīt vai sadalīt ar citiem lietotājiem. Jums ir arī pilnīga kontrole pār visiem jūsu servera aspektiem, ieskaitot operētājsistēmu, aparatūru un tā tālāk.

Tas ir visspēcīgākais mitināšanas pakalpojums, bet arī visdārgākais, un parasti to iesaka lietotājiem, kuri pārvalda augsta profila vietnes ar lielu trafiku, kam nepieciešams liels joslas platums.

Ja jums jāpāriet uz VPS?

Dažiem no jums varētu rasties jautājums, vai jums vajadzētu pārslēgties uz VPS.

Ja godīgi, ja jums ir maza vai hobija vietne, visticamāk, ka nē.

TIKAI.

Ja piedzīvojat kādu no tālāk uzskaitītajām lietām, tam vajadzētu būt labai norādei, ka dzīvojat kopā ar mājas biedriem, nevis tieši jums labāko variantu:

 • Jūsu vietne sāk palēnināties vai lietotāji lēnām ielādē lapas.
 • Jūs regulāri saņemat lielu trafika daudzumu.
 • Jūs pastāvīgi redzat ziņojumu “Iekšējā servera kļūda” vai “50X”.
 • Jūsu vietnē ir glabāti sensitīvi dati.
 • Jūs domājat vai darbojas tiešsaistes veikals.
 • Vēlaties instalēt pielāgotu lietojumprogrammu vai programmatūru.
 • Ielādējot vietni, joprojām tiek parādīta kļūda “Pakalpojums nav pieejams”.

Turklāt, ja jūs vadāt uzņēmējdarbību vai pakalpojumu, iespējams, vēlēsities mainīt. VPS mitināšana parasti ir ticamāka un ātrāka nekā dalītā mitināšana, un papildu ātrums palīdzēs palielināt pārdošanas apjomus un reklāmguvumus.

Novērtēts: 5 labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākais vps bitcatcha

Tagad jums vajadzētu būt pamatzināšanas par VPS un to, kā tas var palīdzēt jums pārdot vairāk, izmantojot savu vietni

Problēma ir tā, ka ir ļoti daudz pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā VPS pakalpojumus, un kā ikvienam vajadzētu izvēlēties, ņemot vērā visu milzīgo informāciju, kas ir mūsu sejās?!?

Nu fret nav.

Mēs gājām cauri viņiem visiem un sašaurinājām to līdz 5 labākajām VPS iespējām jums.

1. Vietnes zeme

https://www.siteground.com/

Vietnes zemes mākonis

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

USD 80 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 40 GB SSD krātuve
 • 5 TB datu pārsūtīšana
 • 2 serdes & 4 GB RAM
 • Apache / Nginx & CentOS
 • GIT integrēts

"Lieliska hostinga kompānija, kas piedāvā stabilu servera izpildījumu ar kvalitatīvu tiešsaistes tērzēšanas atbalstu"

Lieliska hostinga kompānija, kas piedāvā stabilu servera veiktspēju ar kvalitatīvu tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, SiteGround Hosting der gan jauniem, gan pieredzējušiem lietotājiem, kuri vēlas pāriet uz VPS savā vietnē.

Vietnes zemes mākoņa plāns ir vienā iekavās ar VPS. Tas tiek pilnībā pārvaldīts, izmantojot īpašus resursus, lai izveidotu un pārvaldītu atsevišķus paneļus.

Mākoņa plāns piedāvā arī vairākas galvenās funkcijas, kas ir būtiskas VPS pakalpojumiem, piemēram, bezmaksas CDN uzlabota ātruma nodrošināšanai, iespēja izvēlēties servera atrašanās vietas un diennakts VIP klientu atbalsts.

Vietnes vietne, kas vienmēr ir uzticama un pazīstama ar ātrumu, ir mūsu pirmais ieteikums, ja vērtējat vietnes ielādes ātrumu, stabilitāti un pārdošanu.

Atklāšana

Mēs mitinām Bitcatcha.com vietnē SiteGround Cloud – Business. .

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostingera VPS

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

4,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 20 GB SSD
 • 1 TB joslas platums
 • 1 GB RAM & 2 GB pārsprāgt RAM
 • 100 MB / S tīkls
 • IPv6 atbalsts

"30x ātrāk nekā vidējie dalītā hostinga pakalpojumi"

Hostinger saviem VPS mitināšanas pakalpojumiem nodrošina 6 līmeņu plānu, kuru varat izvēlēties, lai tas atbilstu jūsu vietnes vajadzībām. Viņu 1. plāns piedāvā pamata specifikāciju ar 1000 GB (aka 1TB) joslas platumu, 20 GB diska vietas un apmēram 1 GB RAM. Ja vēlaties vairāk, varat izvēlēties plānu 6, kas nodrošina milzīgu 8 GB RAM, 160 GB diska vietas un 6000 GB joslas platuma..

Otra galvenā Hostinger VPS hostinga priekšrocība ir tā, ka tie ir 30 reizes ātrāki nekā vidējie dalītā hostinga pakalpojumi. Tas viņus padara par vienu no ātrākajiem VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū, tāpēc, ja jums ir svarīgs ātrums, Hostinger ir lieliska izvēle.

Arī viņu cena šāda kalibra VPS ir smieklīgi zema. Lieliska cenas un vērtības attiecība, nevar sabojāt Hostinger. Ja SiteGround cenas jums ir mazliet par daudz, Hostinger būtu nākamā labākā izvēle.

3. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hostinga VPS

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

USD 27,99 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 75 GB SSD krātuve
 • 4 TB joslas platums
 • 4 GB RAM
 • CentOS w LAMP
 • Pilna cPanel licence

"Izcilas servera izrādes ar augstu darbības laiku & zems TTFB"

Izmantojot Inmotion Hosting, jūs varat cerēt uz izcilu servera veiktspēju ar lielu darbspējas laiku (>99,95%) un zems laiks līdz pirmais baits (<450ms) papildus stabilam klientu apkalpošanai. Viņu VPS mitināšanas plāns ir ļoti ieteicams, ja servera veiktspēja ir jūsu prioritāte.

To funkciju skaits, kuras jūs iegūstat, izmantojot Inmotion Hostings, piemēram, bezmaksas cPanel licence ar uzņēmuma līmeņa sertifikātiem un SSL & SSD sertifikāts par papildu drošību un ātrdarbīgu mitināšanu padara tos par lielisku izvēli enerģijas lietotājiem.

Mēs kādreiz ar viņiem mitinājām vietni www.bitcatcha.com, lai runātu par viņu ātrumu un apkalpošanu.

4. A2 mitināšana

https://www.a2hosting.com/

A2 mitināšanas VPS

Kopējais darba laiks

99,9%

Servera ātrums

A+

Cena

32,99 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • 75 GB SSD krātuve
 • 2 TB pārsūtīšana
 • 4 GB RAM & 4 vCPU
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel vai Plesk

"Ar Railgun Optimizer, iepriekš konfigurētu servera kešatmiņu & SSD, A2 nopietni domā par ātrumu."

Tāpat kā Hostinger, arī A2 hostings ir paredzēts, lai jūsu vietnei nodrošinātu vislabāko ātrumu ar viņu VPS mitināšanu. Izmantojot tādas tehnoloģijas kā Railgun Optimizer, iepriekš konfigurētu serveru kešatmiņu un SSD krātuvi saviem serveriem, A2 mitināšanas puiši nopietni domā par savu ātrumu.

Kaut arī tie piedāvā visas būtiskās funkcijas, kas jums būtu nepieciešamas VPS mitināšanai, piemēram, spēja izmantot cPanel, Linux OS un pat ļauj piekļūt saknei, to galvenā priekšrocība ir nepārspējama servera ātruma nodrošināšana, kas nepārspējams hostinga nozarē.

5. HostGator

https://www.hostgator.com/

HostGator VPS

Kopējais darba laiks

100%

Servera ātrums

A+

Cena

USD 29,95 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 120 GB diska vietas
 • 1,5TB pārsūtīšana
 • 2 serdes & 2 GB RAM
 • 2 IP adreses
 • Bezmaksas konta migrācija

"Lieliski piemērots emuāru autoriem, kuri vēlas mākoņu mitināšanas risinājumu, kas ir gan vienkāršs & elastīgs."

Kaut arī VPS ir lētāks nekā īpaši serveri, vairumam hostinga pakalpojumu sniedzēju tie joprojām ir salīdzinoši dārgi. HostGator piedāvā saprātīgu cenu VPS plānu, kas ir gan uzticams, gan vienkārši lietojams. Viņu VPS plāns ir lieliski piemērots emuāru autoriem, kuri vēlas mākoņu mitināšanas risinājumu, kas būtu gan vienkāršs, gan elastīgs.

Dažas no galvenajām to piedāvātajām funkcijām ietver viena klikšķa jaunināšanas sistēmu, pilnīgu piekļuvi saknei, vairākus bezmaksas izstrādes rīkus un rezerves daļu dublējumu.

Iesaiņošana: kuru VPS izvēlēties?

Mēs to jau esam pieminējuši un mēs to pieminēsim vēlreiz – nav tādas lietas kā ideāls VPS nodrošinātājs (vismaz tāds, par kuru mēs zinām). Tomēr vietnes laukums, neraugoties uz cenu, ir diezgan tuvu.

Neatkarīgi no tā, ar kuru VPS jūs nolemjat doties, 5 uzskaitītie, kas uzskaitīti iepriekš, šobrīd ir labākie pakalpojumu sniedzēji, jo tie sniedz jums lielisku klientu apkalpošanu, servera veiktspēju, uzticamību, vispārēju lietošanas ērtumu un, pats galvenais, ātrumu.

Ja jūs vērtējat reklāmguvumus un pārdošanas apjomus, palīdzēs ikviens no šiem top 5 VPS pakalpojumiem. Tās visas ir lieliskas iespējas, un galu galā tas viss ir atkarīgs no jūsu vietnes vajadzībām, vēlamajām funkcijām un jūsu budžeta.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me