{"@متن نوشته":"https://schema.org","type":"FAQPage","اصلی": [{"type":"سوال","نام":"آیا کنکوری رایگان است?","پاسخ پذیرفته شده است": {"type":"پاسخ","متن":"خیر ، Minecraft یک بازی دارای مجوز است که اکنون متعلق به مایکروسافت است. نسخه های مختلفی برای انواع مختلف سیستم عامل در نظر گرفته شده است ، اما هزینه ها متفاوت است. برای مثال ، پایه Minecraft برای پلتفرم ویندوز 29.99 دلار هزینه دارد ، در حالی که نسخه PS4 19.99 دلار قیمت دارد."} ، {"type":"سوال","نام":"میزبانی سرور Minecraft رایگان است?","پاسخ پذیرفته شده است": {"type":"پاسخ","متن":"خیر ، از آنجا که زیرساخت ها و تجهیزات گران قیمت درگیر هستند ، میزبانی هزینه دارد. اگر با یک شرکت میزبان وب میزبان آنلاین هستید ، این هزینه می تواند به اشتراک گذاشته شود و بسته به نیاز خود هزینه ماهانه معقول تری پرداخت می کنید."} ، {"type":"سوال","نام":"چه مقدار رم برای سرور Minecraft نیاز دارم?","پاسخ پذیرفته شده است": {"type":"پاسخ","متن":"مانند سایر برنامه ها ، هر چه تعداد پخش کننده های روی سرور بیشتر باشد ، رم بیشتری نیز برای پشتیبانی از آنها نیاز دارد. برای راه اندازی اولیه با حداکثر 10 بازیکن ، حداقل 1 گیگابایت در سرور وب توصیه می شود. بیشتر احتمالاً تجربه گیم پلی بسیار نرم تری به شما ارائه می دهد."} ، {"type":"سوال","نام":"که بهترین سرویس میزبانی Minecraft است?","پاسخ پذیرفته شده است": {"type":"پاسخ","متن":"دست پایین ، هاستینجر در حال حاضر پیشرو این لیست است. این برنامه به ویژه برنامه های Minecraft را برای افرادی که به دنبال میزبانی خود هستند ارائه می دهد و کادر پشتیبانی لازم را برای مشاوره شما در مورد همه چیز از انتخاب تا نصب دارد.."} ، {"type":"سوال","نام":"بهترین میزبان سرور Minecraft رایگان چیست؟?","پاسخ پذیرفته شده است": {"type":"پاسخ","متن":"میزبانی مجانی معمولاً توصیه نمی شود و حتی برای کارهای پرتحرک تر مانند میزبانی Minecraft حتی قابل استفاده نیز خواهد بود. در حالت ایده آل ، شما یک برنامه میزبانی VPS را در نظر می گیرید تا از منابع اختصاصی موجود در آن برنامه ها استفاده کنید."}]

با بازی ای مانند Minecraft محبوب و چابک است ، جای تعجب ندارد که بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی سرور Minecraft خود هستند.

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید Minecraft را با دوستان خود بازی کنید ، اما همه کاره ترین آنها روی یک سرور Minecraft است که به صورت آنلاین میزبانی می شود..

Contents

Minecraft چیست؟?

کنفرانس

از Minecraft به عنوان نسخه مدرن کلاسیک استفاده کنید که از سبک خارج نشده است. در واقع ، من دیده ام که قبلاً از آن به عنوان لگو مجازی یاد می شده است. این ممکن است دقیق نباشد اگرچه Minecraft آنقدر محبوب شده است که حتی یک موضوع کامل لگو نیز در آن وجود دارد!

گرافیک ساده و ساده همراه با گیم پلی اصلی که هنوز هم امکان نوآوری زیادی را فراهم می کند این بازی را به محبوبیت خود تبدیل کرده است.

Minecraft به لطف فن پشتیبانی پشتیبان خود توانسته است تقریباً بر روی تمامی سیستم عامل های دیجیتالی ، از رایانه های رومیزی گرفته تا دستگاه های تلفن همراه و کنسول ها فشار بیاورد. امروزه ، Minecraft در وانیل ساده یا به عنوان یکی از بسیاری از ساختهای سفارشی که طرفداران و توسعه دهندگان ایجاد کرده اند در دسترس است.

حالت چند نفره در Minecraft

اگرچه می توان Minecraft را به صورت انفرادی بازی کرد ، اما یکی از جذابیت های اصلی آن حالت چند نفره است که به کاربران اجازه می دهد تا با یکدیگر درگیر شوند. این بسته به محیط می تواند منجر به بسیاری از موارد شود.

به عنوان مثال ، بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که جنگ را آغاز کنند ، از طریق برنامه های مشترک اقدام به اجرای جنگ کنند ، یا در زمینه آرامش در زمین های کوچک خود در زمین مجازی به راحتی زندگی کنند. برای حالت چند نفره ، چهار گزینه اصلی وجود دارد.

 • پخش در شبکه محلی (LAN)
  شبکه LAN گروهی از رایانه ها را در یک فضای کوچکتر (محلی تر) متصل می کند. به عنوان مثال ، اتصال چند رایانه در یک اتاق ، LAN محسوب می شود.
 • قلمرو کنکوری
  مفهوم Realms توسط طراحان Minecraft ایجاد شده است تا بازیکنان بتوانند به سرعت از طریق این سرویس بازی های Minecraft را میزبانی کنند. این اشتراک براساس هزینه Minecraft است.
 • صفحه تقسیم
  این فقط مخصوص کنسول ها است و به حداکثر چهار کاربر امکان می دهد Minecraft را با هم و با استفاده از یک صفحه نمایش به صورت همزمان بازی کنند.
 • سرور آنلاین
  این جالب ترین از همه است و شامل یک کاربر می شود که در کل محیط آنلاین را از ابتدا تا میزبان بازی های Minecraft تنظیم کند. معمولاً میزبان فضای سرور را از یک شرکت میزبانی وب برای این منظور اجاره می کند.

حداقل مورد نیاز میزبان سرور Minecraft

همانطور که ممکن است آگاه باشید ، میزبانی بازی ها معمولاً دشوار است ، زیرا آنها معمولاً از بیشتر برنامه های وب گرسنه هستند. خوشبختانه ، Minecraft دقیقا یک سرگرمی منبع عظیم نیست و می توانید آن را در برخی از مشخصات اصلی اساسی در سرورهای وب میزبانی کنید.

با این حال ، این با در نظر گرفتن راه اندازی های اساسی Minecraft – وانیل خالص همانطور که آنها می نامند. برای این نصب ها و یک گروه پخش متوسط ​​10 نفره ، می توانید با میزبانی کم VPS در میزبانی VPS ، کمترین امتیاز را داشته باشید.

بیایید به موارد احتمالی میزبانی ساده وینیل کنکرافت به تعداد بیاندازیم.

حداقل مقدار Req.

 • رم 1 گیگابایتی
 • 1 هسته پردازنده

Req توصیه می شود.

 • رم 2 گیگابایتی
 • 2 هسته پردازنده

فضای ذخیره سازی متناسب با آنچه ارائه می شود بسیار ناچیز است ، بنابراین ما آن را فراموش خواهیم کرد تا زمانی که SSD باشد.

اگر از برنامه های قبلی استفاده می کنید و در مورد میزبانی Minecraft جدی تر می شوید ، به دنبال تعداد بیشتری برای گروه های پخش کننده 50 و بالاتر خواهید بود. همچنین ممکن است دوست داشته باشید سایر امکانات مانند استفاده از مود ها را نیز در نظر بگیرید که این امر باعث می شود شرایط مورد نیاز حتی بیشتر شود.

در این موارد ، من یک برنامه VPS مانند Minecraft Villager Plan را در Hostinger پیشنهاد می کنم ، 3 گیگابایت رم را ارائه دهید اما در هر ماه 12.95 دلار زمان می برد. همانطور که می بینید هرچه بازیکنان بیشتری بخواهید میزبان باشید ، هزینه بالقوه شما بیشتر می شود.

مزایای اجرای سرور Minecraft شخصی شما

بنابراین ، پس از رسیدن به این نکته در مقاله ، حالا آیا نمی دانید چرا بر روی زمین می خواهید سر درد خود را پیدا کنید تا میزبان Minecraft را در میزبان خود پیدا کنید?

در حالی که من شما را به دلیل خاموش کردن در این مرحله سرزنش نمی کنم ، جنبه های بسیار مثبتی از میزبانی Minecraft برای فکر کردن وجود دارد.

 1. آزادی انتخاب در وزارت دفاع

  اگر تا به حال بازی انجام داده اید و ناامید شده اید زیرا نسخه ای که روی آن قرار دارید حالت های خاصی را فعال نمی کند ، می تواند ناامید کننده باشد. این افزونه ها حتی ممکن است به راحتی در دسترس نباشند ، فقط خارج از دسترس شما. با میزبانی سرور Minecraft خود ، شما انتخاب رایگان از چه نصب می کنید.

 2. ایجاد یک انجمن

  انسان ها موجودات اجتماعی هستند و با وجود اینکه می توان با دوستان بودن بسیار سرگرم کننده بود ، زمان همیشه اجازه نمی دهد. خوشبختانه دنیای دیجیتال فاصله را حذف می کند و Minecraft می تواند راهی عالی برای شما باشد تا بتوانید یک جامعه کوچک از نزدیکترین دوستان خود بسازید. به اصطلاح دنیای خود شما در جهان است.

 3. خانه من ، قوانین من

  با میزبان هایی که از یک جامعه بزرگ پشتیبانی می کنند ، اغلب قوانینی برای تأثیر پتو بزرگ به نفع اکثریت ایجاد می شوند. اگر میزبان سرور Minecraft خود هستید ، فقط باید قوانینی را در نظر بگیرید که بر گروه کوچک شما تأثیر می گذارد. حتی بهتر – به خواست شما و هیچ کس دیگری نخواهد بود.

 4. به عنوان یک ابزار تدریس

  اگر یک مربی هستید ، ممکن است تعجب کنید که Minecraft می تواند یک ویژگی عالی برای تدریس باشد. درمورد آزمایش های اجتماعی و آموزش ذهن جوان به اهمیت جنبه های رفتاری و تصمیم گیری فکر کنید ، همگی در یک محیط پر از سرگرمی که آنها را به ساخت و کاوش تشویق می کند.

  لیست ادامه دارد ، بنابراین خلاق باشید و به فکر میزبانی Minecraft به عنوان کمتر “برخورد با یک بازی” باشید و در صورت استفاده خلاقانه از پتانسیل های بیشتری استفاده کنید.

 5. کسب درآمد

  میزبانی Minecraft می تواند در درازمدت بسیار گران تمام شود ، به خصوص اگر میزبان تعداد بیشتری بازیکن هستید. هزینه میزبان سرور قابل توجه خواهد بود اما Minecraft هنوز تحت مجوز مایکروسافت است – این را می فهمد که هزینه های لازم برای پوشش وجود دارد.

  به همین دلیل مایکروسافت کمک هزینه کرده است و راه هایی را باز می کند که از طریق آنها می توانید هزینه های خود را جبران کنید. برخی از راه هایی که می توانید از سرورهای Minecraft خود کسب درآمد کنید ، از طریق تبلیغات درون بازی ، راه اندازی فروشگاه های وب و موارد دیگر است.

آنچه را باید در میزبانی سرور Minecraft جستجو کنید?

Minecraft مانند بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر ، سخت افزار و زیرساخت ها را تحت الشعاع قرار می دهد. برای به دست آوردن یک تجربه بازی صاف در محیط های میزبان Minecraft ، باید از برخی جزئیات مالی و فنی آگاهی داشته باشید.

اگرچه بیشتر این جزئیات تقریباً در مورد همه گزینه های میزبانی وب اعمال می شود ، برخی از میزبان وب یک پله دیگر برای ارائه برنامه های میزبانی ویژه Minecraft که ممکن است شامل ویژگی های ویژه Minecraft باشد ، پیش رفته اند..

اجرای سرور Minecraft خود به صورت آنلاین به این معنی است که برای پشتیبانی از آن به سخت افزار و پهنای باند نیاز خواهید داشت. مگر اینکه یک مرکز داده داشته باشید ، این بدان معنی است که اجاره فضای سرور که توسط یک شرکت میزبان وب مانند هاستینجر میزبانی شده است.

برای اطمینان از اجرای صحیح میزبانی Minecraft ، مواردی وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک برنامه میزبانی Minecraft ، مانند آنها در نظر بگیرید.

1. پردازنده

تقریباً تمام برنامه های وب برای اجرای آن به زمان پردازش نیاز دارند اما این امر به ویژه در محیط های بازی صادق است. در سناریوهای استفاده واقعی ، زمان پردازش در چرخه ساعت محاسبه می شود (از این رو ارائه به صورت مگاهرتز یا گیگاهرتز).

در هاستینگ وب ، سرورها غالبا مجهز به پردازنده های متعدد و قدرتمند هستند. دقیقاً چقدر زمان پردازشگر شما با برنامه هایی که میزبان وب ارائه می دهید تعیین می شود. زمان پردازشگر میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته می شود ، در حالی که برنامه های VPS یا میزبانی ابری استفاده منحصر به فرد از مقادیر مشخصی از منابع را به کاربران ارائه می دهند.

2. حافظه

حافظه رم سریع ، بی ثبات است که برای اجرای فرایندها استفاده می شود. وقتی درخواستی به سرور شما ارسال می شود ، داده ها را برای پردازش سریعتر در حافظه بارگذاری می کند. اگر حافظه کمتری نسبت به مقدار لازم دارید ، لازم است سرورها به دفعات بیشتری داده ها را از داخل و خارج از RAM مبادله کنند ، در نتیجه عملکرد پایین تر.

دوباره ، مانند زمان پردازنده ، میزبانی از اشتراك حافظه بزرگ كه بین چندین حساب به اشتراک گذاشته شده است ، كار می كند. VPS یا برنامه های ابری از حافظه اختصاصی خود برای استفاده استفاده می کنند. دقیقا چه مقدار به میزبان بستگی دارد و برنامه ای را که انتخاب می کنید بستگی دارد.

3. نوع ذخیره سازی & فضا

Minecraft یک بازی فوق العاده سنگین برای ذخیره سازی نیست اما اگر سرور Minecraft را اجرا می کنید ، داشتن SSD به سرعت بخشیدن به عملکرد کمک می کند. آیا تفاوتهایی را که در این زمینه امکان پذیر است می دانید.

برخی از میزبان وب ضمن ذخیره کردن داده های شما در ذخیره سازی منظم ، نرم افزار سرور مبتنی بر SSD را ارائه می دهند (مانند سیستم عامل و نرم افزار سرور وب). این با ارائه یک راه حل کامل SSD که همه چیز در SSD ذخیره می شود متفاوت است.

4. محل سرور

این می تواند یکی از مهمترین موارد برای سرور میزبانی Minecraft شما باشد. مکانی که در آن سرور میزبان است تفاوت ایجاد می کند. سروری که خیلی دور از دسترس بازیکنان باشد ، اغلب منجر به تاخیر زیاد (تاخیر) خواهد شد.

اگر میزبان بازیکنانی از سراسر جهان هستید ، در این زمینه کارهای زیادی نمی توانید انجام دهید. با این حال ، اگر شما در یک زمینه محلی تر میزبانی می کنید (شاید برای بازیکنان یک کشور / منطقه خاص) ، یک میزبان وب را با سرورهای موجود در آن منطقه یا در نزدیکی آن منطقه انتخاب کنید. این می تواند راه زیادی را برای کاهش تاخیر بازی طی کند.

توجه داشته باشید

می توانید از چک کننده سرعت سرور ما استفاده کنید تا بررسی کنید سروری که از آن استفاده می کنید سریع است یا خیر!

5. پشتیبانی ویژه Minecraft

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، بعضی از میزبان وب برنامه های میزبانی ویژه ای را ارائه می دهند که هدف آنها در میزبان های کنکوری است. این قابل توجه است زیرا برنامه هایی که انجام می دهند ، ممکن است اغلب از برنامه های میزبانی Minecraft شما که ممکن است به راحتی در جاهای دیگر یافت نشود ، پشتیبانی دیگری داشته باشند..

نمونه هایی از این نوع پشتیبانی اغلب در زمینه های کمک در نصب و راه اندازی است. برای دیدن اینکه آیا میزبان مورد نظر شما در این زمینه کمک خواهد کرد ، بهتر است قبل از انتخاب یک طرح با آنها در تماس باشید.

6. از برنامه های میزبانی کم هزینه Minecraft خودداری کنید

بسیاری از شرکت های میزبان در خارج از کشور هستند که نرخ پایین تری نسبت به موارد توصیه شده در اینجا ارائه می دهند. با این حال ، من از شما می خواهم که هنگام بررسی این برنامه ها ، احتیاط کنید. بسیاری از این برنامه ها غالباً خدمات زیر مجموعه ارائه می دهند و ممکن است گوشه هایی را در مناطقی که در نهایت روی تجربه بازی شما تأثیر می گذارد ، کاهش دهد

رتبه بندی شده: 5 بهترین سرور Minecraft میزبان 2020

1. میزبان

https://www.hostinger.com/

میزبان

رم

2 گیگابایت

تعداد بازیکنان

70

قیمت (USD)

8.95 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 99.9٪ Uptime
 • DDoS Protection
 • راه اندازی فوری
 • پانل چند کاره
 • CPU دوگانه

"Hostinger با موفقیت از قدرت سرورهای وب برای بازی استفاده کرده است."

به دلایل مختلف ، Hostinger بهترین انتخاب ما به عنوان ارائه دهنده میزبانی Minecraft است. اولین و مهمترین مسئله این است که یافتن یک هاست که برنامه هایی را برای تهیه میزبانی Minecraft تهیه کرده است ، بسیار نادر است.

برنامه های میزبانی Minecraft آنها روی سرورهای VPS ساخته شده است ، یعنی شما منابع اختصاصی لازم برای میزبانی Minecraft را بدست خواهید آورد. ساختار برنامه آنها نیز در اطراف این مفهوم ساخته شده است و حداقل حافظه 2 گیگابایتی ، نزدیک تنظیم سرور Minecraft فوری و پشتیبانی فنی را ارائه می دهد که در صورت گیر افتادن به شما کمک می کند.

هاستینجر یکی از میزبان های برتر ما است!

بررسی دقیق ما در مورد Hostinger را بخوانید تا دلیل آن را بدانید!

2. شوکبی

https://shockbyte.com/

شوکی

رم

1 گیگابایت

تعداد بازیکنان

20

قیمت (USD)

2.50 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 100٪ Uptime
 • DDoS Protection
 • راه اندازی فوری
 • پانل چند کاره
 • SSD نامحدود

"Shockbyte بازی را به یک تجارت بزرگ تبدیل کرده و قدرت و مقیاس پذیری را امکان پذیر می کند."

Shockbyte یک شرکت با استرالیا است که متخصص در اجاره سرورهای بازی است. زمینه های اصلی تمرکز آنها Minecraft ، ARK: Survival Evolution و Rust – با برنامه هایی برای پشتیبانی از عناوین بیشتر است.

برنامه های آنها بسیار متمرکز است و شما می توانید یکی از مواردی را انتخاب کنید که بسیار مناسب برای نیازهای شما باشد. تجربه آنها با Minecraft به آنها امکان می دهد پیشنهادات خوبی را ارائه دهند ، و این مکان خوبی برای مراجعه به میزبانی تخصصی Minecraft است.

3. BisectHosting

https://www.bisecthosting.com/

بیست هاستینگ

رم

1 گیگابایت

تعداد بازیکنان

12

قیمت (USD)

2.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • تهیه نسخه پشتیبان روزانه
 • DDoS Protection
 • راه اندازی فوری
 • پانل چند کاره
 • سرورهای SSD

"با ساده نگه داشتن ، BisectHosting از Minecraft Java و Bedrock پشتیبانی می کند."

BisectHosting نام محبوب دیگری در میزبانی Minecraft است هرچند که تقریباً تمام خدمات مرتبط با وب را ارائه می دهد. با توجه به دامنه برنامه های میزبانی آنها ، Bisect وقتی مورد Minecraft است ، از نسخه جاوا یا Bedrock پشتیبانی می کند..

یکی از ویژگیهای بارز برجسته این است که تمام برنامه های میزبانی کنکراست بیسکتا بیست ، حتی با ارزانترین برنامه خود ، دارای ذخیره نامحدود SSD هستند. این البته به سیاست استفاده منصفانه آنها منوط است ، به این معنی که می توانید از آن استفاده کنید اما از آن سوء استفاده نکنید.

4. GGServers

https://ggservers.com/

GGservers

رم

1 گیگابایت

تعداد بازیکنان

12

قیمت (USD)

3.00 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • راه اندازی فوری
 • DDoS Protection
 • پانل چند کاره
 • 1-روی نصب کلیک کنید
 • SSD بدون اندازه

"میزبان Minecraft را با نصبهای modpack 1-کلیک در GGServers به ​​سطح بعدی بروید."

GGServers یک شرکت میزبانی وب کاناندی است که میزبانی وب را ارائه می دهد ، اما در سرورهای بازی نیز تخصص دارد. آنها سرورهایی برای انواع بازیها از جمله Minecraft دارند و تا به امروز بیش از نیم میلیون از این ها را مستقر کرده اند.

آنها در سرورهای بازی خود مشخصات بالایی را ارائه می دهند و از بین نه مکان مرکز داده در سراسر جهان شیوع خوبی دارند. برنامه ها بسته به منابع ارائه شده متفاوت هستند و از یک حافظه اصلی 1 گیگابایتی که از 12 اسلات پخش کننده پشتیبانی می کند ، شروع می شود.

5. میزبانی Apex

https://apexminecrafthosting.com/

میزبانی Apex

رم

1 گیگابایت

تعداد بازیکنان

12

قیمت (USD)

3.99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 99.9٪ Uptime
 • راه اندازی فوری
 • DDoS Protection
 • پانل چند کاره
 • 1-روی نصب کلیک کنید

"نه تنها سخت افزار Minecraft بلکه پشتیبانی دیگری را که برای تنظیم سرور خود لازم دارید دریافت کنید."

Apex Hosting فقط روی Minecraft متمرکز است و آنها 15 مکان برای سرورهای سراسر جهان با آینده بیشتری ارائه می دهند. برنامه های آنها با رم 1 گیگابایتی آغاز می شود ، اما همه برنامه ها با یک زیر دامنه سفارشی همراه هستند.

ادعای شهرت آنها پشتیبانی گسترده ای از Minecraft است که شامل پانل کنترل آسان ، آموزش های ویدئویی و امکان سرورهای Minecraft در مدت زمان پنج دقیقه تنها است. راهنما از طریق چت زنده و یک سیستم بلیط فروشی نیز در دسترس است.

نتیجه گیری: برای طرفداران دیهارد ماینکرفت

رم

نه از
بازیکنان

قیمت (USD / MO)

میزبان

2 گیگابایت

70

8،95 دلار

شوکبی

1 گیگابایت

20

2.50 دلار

BisectHosting

1 گیگابایت

12

$ 2.99

همانطور که احتمالاً تاکنون می توانید بگویید ، میزبانی یک سرور Minecraft لازم نیست بسیار پیچیده باشد. در واقع ، زیبایی این است که از زمانی که شما کنترل می کنید ، می توانید دقیقاً تصمیم بگیرید که دنیای کنکوری شما چقدر پیچیده باشد.

این بدان معناست که آیا این به معنای سرور گسترده ای است که از هزاران بازیکن پشتیبانی می کند یا یک پایه اصلی برای تعامل دوستان با یکدیگر ، تصمیم نهایی برای شماست. هزينه نيز به طوري كه مي بينيد ضروري نيست ، زيرا روش هاي بسياري وجود دارد كه به شما كمك مي كند تا هزينه هاي خود را به صورت بالقوه دريافت كنيد.

درنهایت ، میزبانی سرور Minecraft خود کار عاشقانه است – و برای طرفداران دیهارد بازی ، مطمئناً چیزی که باید در نظر بگیرد. اگر هنوز حاشیه هستید و تصمیم می گیرید که آیا این برای شما مناسب است ، با مردمی در Hostinger (برنامه های میزبانی واقعی Minecraft ارائه می دهید) صحبت کنید & پشتیبانی) برای دیدن اینکه آیا آنها می توانند به شما در هر صورت توصیه کنند.

میزبانی وب سرور Minecraft: سؤال متداول

1. آیا Minecraft رایگان است?

خیر ، Minecraft یک بازی دارای مجوز است که اکنون متعلق به مایکروسافت است. نسخه های مختلفی برای انواع مختلف سیستم عامل در نظر گرفته شده است ، اما هزینه ها متفاوت است. برای مثال ، پایه Minecraft برای پلتفرم ویندوز 29.99 دلار هزینه دارد ، در حالی که نسخه PS4 19.99 دلار قیمت دارد.

2. آیا میزبانی سرور Minecraft رایگان است?

خیر ، از آنجا که زیرساخت ها و تجهیزات گران قیمت درگیر هستند ، میزبانی هزینه دارد. اگر با یک شرکت میزبان وب میزبان آنلاین هستید ، این هزینه می تواند به اشتراک گذاشته شود و بسته به نیاز خود هزینه ماهانه معقول تری پرداخت می کنید.

3. چه مقدار RAM برای سرور Minecraft احتیاج دارم?

مانند سایر برنامه ها ، هر چه تعداد پخش کننده های روی سرور بیشتر باشد ، رم بیشتری نیز برای پشتیبانی از آنها نیاز دارد. برای راه اندازی اولیه با حداکثر 10 بازیکن ، حداقل 1 گیگابایت در سرور وب توصیه می شود. بیشتر احتمالاً تجربه گیم پلی بسیار نرم تری به شما ارائه می دهد.

4- کدام یک از بهترین سرویس هاست سرور Minecraft است?

دست پایین ، هاستینجر در حال حاضر پیشرو این لیست است. این برنامه به ویژه برنامه های Minecraft را برای افرادی که به دنبال میزبانی خود هستند ارائه می دهد و کادر پشتیبانی لازم را برای مشاوره شما در مورد همه چیز از انتخاب تا نصب دارد..

5- بهترین میزبان سرور Minecraft رایگان چیست؟?

میزبانی مجانی معمولاً توصیه نمی شود و حتی برای کارهای پرتحرک تر مانند میزبانی Minecraft حتی قابل استفاده نیز خواهد بود. در حالت ایده آل ، شما یک برنامه میزبانی VPS را در نظر می گیرید تا از منابع اختصاصی موجود در آن برنامه ها استفاده کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me