5 najlepších poskytovateľov hostingu VPS 2020 (hodnotené!)

Ak toto čítate, pravdepodobne hľadáte riešenie VPS, ktoré vyhovuje vašim potrebám hostingu. V tomto článku vás prevedieme našimi 5 najobľúbenejšími službami VPS a prečo ich považujeme za také prekrásne úžasné.


Ale predtým, ako to urobíme, poďme sa trochu pozrieť na to, čo vlastne VPS je a prečo ľudia chcú takéto služby.

Čo je to VPS?

VPS (alebo Virtual Private Server) Hosting je jedinečná hostingová technológia, ktorá pekne sedí medzi štandardným zdieľaným webhostingom a vyhradenými serverovými službami..

Je najvhodnejší pre podniky, ktoré vyžadujú plán hostenia, ktorý poskytuje viac výkonu servera, funkčnosť a flexibilitu ako zdieľané servery, ale bez cenovky dedikovaných serverov..

Inými slovami, hosting VPS vám dáva to najlepšie z oboch svetov. Získate viac všetkého, ale za cenu, ktorá nie je príliš poburujúca.

Tu je stručné zhrnutie základov, ale ak máte chuť na viac, existuje veľa úžasných sprievodcov hostením VPS, ktoré môžete skontrolovať online..

Viac informácií o VPS

VPS vám umožňuje umiestniť vaše webové stránky do virtuálnych oddielov na fyzickom serveri. Aj keď by to mohlo znieť mocne blízko zdieľaného hostingového servera, v skutočnosti je to celkom iné, pretože máte vlastný operačný systém, vyhradené zdroje (CPU a RAM) a vyhradený úložný priestor na virtuálnom súkromnom serveri..

Hosting VPS

VPS Hosting stojí iba zlomok celého servera. (Zdroj)

Je preto perfektný, ak potrebujete výhody súkromného servera, ale uprednostňujete nízke náklady.

Aký je rozdiel?

“Existuje skutočne nejaký rozdiel?”

Samozrejme, že je a je väčšia, než si myslíte!

Aby sme lepšie porozumeli rozdielom, pozrime sa na vnútorné fungovanie každej hostiteľskej služby.

Zdieľaný server hosting

Pri hostovaní zdieľaného servera je vaša webová stránka hostená na jednom fyzickom serveri spolu so stovkami ďalších webových stránok. Je to často najlacnejší plán hostenia, ale zároveň aj ten, ktorý najviac obmedzuje vaše zdieľanie všetkých vašich serverových prostriedkov s ostatnými používateľmi.

Je to takmer ako bývať v byte so spolubývajúcimi. Všetko je zábavné a hry, kým niekto nezasiahne záchod.

Áno, hovorím o vás, Karen. Prestaňte prať na toaletu.

Všeobecne povedané, zdieľaný serverový server je vhodnejší pre menšie webové stránky, ktoré nevyžadujú veľa šírky pásma alebo serverové prostriedky. Väčšina poskytovateľov bude spravovať údržbu servera, čo uľahčuje používanie pre tých, ktorí nemajú technické znalosti.

Nevýhodou je, že máte veľmi obmedzené zdroje a ak skončíte so zlým používateľom, pravdepodobne skončia ošípané so všetkými zdrojmi, ktoré spôsobujú spomalenie vášho webu..

Viete, čo sa stane, keď sa váš web spomalí? Znižuje počet konverzií. To je niečo, čo nikto nemá rád.

Hosting virtuálneho súkromného servera (VPS)

Nikdy naozaj nepochopíte slobodu, kým sa neodsťahujete z bytu s vašimi prchavými kamarátmi na záchode a neprejdete do svojho podkrovia.

Dobrý výsmech, Karen!

Takto vyzerá hosting VPS. Máte celý byt pre seba, a aj keď ste stále ubytovaní na fyzickom serveri s ostatnými používateľmi, prostriedky servera sú vaše a len vaše..

S VPS sa nemusíte báť, že zlí používatelia budú chovať zdroje servera tak, ako ste od seba izolovaní, napriek tomu, že zdieľate rovnaký fyzický server..

To znamená, že vaše stránky sa budú zobrazovať rýchlejšie, čo povedie k vyššiemu počtu konverzií a predajov.

Máte tiež lepšiu bezpečnosť s VPS, pretože všetky vaše údaje sú oddelené od ostatných používateľov, čo znižuje pravdepodobnosť hackerov v prístupe na vaše webové stránky..

Najlepšia časť?

VPS zvyčajne stojí asi zlomok dedikovaného servera. V podstate získate výhody súkromného servera znížené o prehnanú cenu.

Dedikovaný server hosting

Keď dosiahnete určitý bod života, budete chcieť žiť v luxusnom sídle s toaletami, ktoré sú väčšie ako obývacia izba vášho starého bytu..

A presne to sú dedikované servery. V podstate máte celý server pre seba s prístupom k toľkým zdrojom, koľko potrebujete, ale rovnako ako vlastníctvo domu, dedikované servery sú najdrahšou možnosťou zo všetkých hostiteľských služieb..

Keďže máte k dispozícii celý fyzický server, budete mať prístup ku všetkým serverovým prostriedkom bez toho, aby ste ho museli zdieľať alebo deliť s ostatnými používateľmi. Máte tiež úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi svojho servera vrátane operačného systému, hardvéru atď.

Je to najvýkonnejšia hostingová služba, ale tiež najdrahšia a vo všeobecnosti sa odporúča používateľom, ktorí prevádzkujú vysokorýchlostné webové stránky s vysokou návštevnosťou, čo vyžaduje veľkú šírku pásma..

Ak prepnete na VPS?

Niektorí z vás sa možno pýtajú, či by ste mali prepnúť na VPS.

Úprimne povedané, ak prevádzkujete malý alebo hobby web, pravdepodobne to nie je.

AVŠAK.

Ak zažívate niektorú z vecí, ktoré sú uvedené nižšie, potom by to malo byť dobré znamenie, že žijete so spolubývajúcimi, nie je pre vás to najlepšie:

 • Vaše webové stránky sa začínajú spomaľovať alebo vaši používatelia zaznamenávajú stránky s pomalým načítaním.
 • Pravidelne máte vysoký objem premávky.
 • Stále sa zobrazuje správa „Internal Server Error“ alebo „50X“.
 • Na svojom webe máte uložené citlivé údaje.
 • Uvažujete alebo prevádzkujete internetový obchod.
 • Chcete nainštalovať vlastnú aplikáciu alebo softvér.
 • Pri načítavaní webových stránok sa vám zobrazuje chyba „Služba nie je k dispozícii“.

Ak prevádzkujete firmu alebo službu, pravdepodobne budete chcieť urobiť zmenu. Hosting VPS je zvyčajne spoľahlivejšia a rýchlejšia ako zdieľaný hosting a zvýšená rýchlosť pomôže zvýšiť predaj a počet konverzií.

RANKED: 5 najlepších poskytovateľov hostingu VPS

najlepšie vps bitcatcha

Dovtedy by ste mali mať základné vedomosti o VPS a o tom, ako vám môže pomôcť predať viac na vašom webe

Problém je v tom, že existuje veľa poskytovateľov, ktorí ponúkajú služby VPS, a ako si má niekto vybrať so všetkými ohromujúcimi informáciami napĺňanými na našich tváriach.?!?

Nuž, nie.

Prešli sme ich všetkými a zúžili sme ich na 5 najlepších možností VPS pre vás.

1.Rozsah stránok

https://www.siteground.com/

Cloud služby SiteGround

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 80 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 40 GB úložného priestoru SSD
 • Prenos údajov 5TB
 • 2 Cores & 4 GB RAM
 • Apache / Nginx & CentOS
 • Integrovaný GIT

"Skvelá hostingová spoločnosť, ktorá ponúka solídne výkony serverov s kvalitnou podporou živého chatu"

Skvelá hostingová spoločnosť, ktorá ponúka solídne výkony serverov s kvalitnou podporou živého chatu, SiteGround Hosting vyhovuje novým aj skúseným používateľom, ktorí chcú pre svoju webovú stránku prejsť na VPS..

Cloudový program SiteGround je v rovnakej skupine ako VPS. Je plne riadený s vyhradenými zdrojmi na vytváranie a správu samostatných cPanels.

Cloudový plán ponúka aj niekoľko kľúčových funkcií, ktoré sú nevyhnutné pre služby VPS, ako je napríklad bezplatné CDN pre vyššiu rýchlosť, možnosť zvoliť si umiestnenie servera a nepretržitú VIP zákaznícku podporu..

SiteGround je vždy spoľahlivé a známe svojou rýchlosťou. SiteGround je naše odporúčanie č.1, ak si ceníte rýchlosť načítania stránky, stabilitu a predaj.

prezradenie

Hostujeme Bitcatcha.com na serveri SiteGround Cloud – Business. .

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger VPS

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 4,99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 20 GB SSD
 • Šírka pásma 1 TB
 • 1 GB RAM & Burst RAM s kapacitou 2 GB
 • Sieť 100 MB / S
 • Podpora IPv6

"30x rýchlejšie ako priemerné služby zdieľaného hostingu"

Hostinger poskytuje pre svoje hostingové služby VPS šesťstupňový plán, ktorý si môžete zvoliť, aby vyhovoval potrebám vašej webovej stránky. Ich plán 1 ponúka základné špecifikácie s 1 000 GB (aka 1 TB) šírky pásma, 20 GB miesta na disku a asi 1 GB RAM. Ak chcete viac, môžete sa rozhodnúť pre plán 6, ktorý vám poskytne neuveriteľných 8 GB pamäte RAM, 160 GB miesta na disku a 6 000 GB šírky pásma.

Ďalšou kľúčovou silnou stránkou hostingu Hostinger VPS je to, že sú 30x rýchlejšie ako priemerné zdieľané hostingové služby. To ich robí jedným z najrýchlejších poskytovateľov hostingu VPS na trhu, takže ak je pre vás rýchlosť dôležitá, potom je Hostinger skvelou voľbou.

Tiež ich cena je smiešne nízka za VPS tohto kalibru. Vynikajúca hodnota za peniaze, s Hostingerom sa nemôže pokaziť. Ak sú ceny služby SiteGround pre vás príliš priveľa, Hostinger by bol ďalšou najlepšou voľbou.

3. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hosting VPS

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 27,99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 75 GB úložný priestor SSD
 • Šírka pásma 4TB
 • 4 GB RAM
 • CentOS w LAMP
 • Plná licencia cPanel

"Výnimočné výkony servera s vysokou prevádzkou & nízka TTFB"

Vďaka službe Inmotion Hosting môžete očakávať výnimočné výkony serverov s vysokou prevádzkou (>99,95%) a nízky čas do prvého bajtu (<450 ms) okrem pevného zákazníckeho servisu. Ak je vaša priorita výkon servera, dôrazne sa odporúča ich hostingový plán VPS.

Množstvo funkcií, ktoré získate pomocou služby Inmotion Hosting, napríklad bezplatná licencia cPanel s podnikovými certifikátmi CertOS a SSL. & Osvedčenie SSD pre vyššiu bezpečnosť a vysokorýchlostný hosting z nich robí skvelú voľbu pre výkonných používateľov.

Zvyčajne sme s nimi hostili webovú stránku www.bitcatcha.com, takže sa hovorí o ich rýchlosti a službe.

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting VPS

Celková doba prevádzkyschopnosti

99,9%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 32.99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 75 GB úložný priestor SSD
 • Prevod 2TB
 • 4 GB RAM & 4 vCPU
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel alebo Plesk

"S Railgun Optimizer, predkonfigurované ukladanie do vyrovnávacej pamäte servera & SSD, A2 myslí na rýchlosť vážne."

Rovnako ako hostinger, aj hosting A2 je o poskytovaní najlepšej rýchlosti pre váš web pomocou ich hostenia VPS. Vďaka technológii, ako je Railgun Optimizer, predkonfigurovaná vyrovnávacia pamäť servera a úložisko SSD pre svoje servery, sú chlapci na serveri A2 Hosting vážne o svojej rýchlosti.

Aj keď ponúkajú všetky základné funkcie, ktoré by ste potrebovali pre hosting VPS, napríklad schopnosť používať cPanel, Linux OS a dokonca umožniť prístup root, ich hlavnou silnou stránkou je bezkonkurenčná rýchlosť servera, ktorá je v hostiteľskom priemysle bezkonkurenčná..

5. HostGator

https://www.hostgator.com/

HostGator VPS

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 29,95 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 120 GB miesta na disku
 • Prevod 1,5 TB
 • 2 Cores & 2 GB RAM
 • 2 adresy IP
 • Bezplatná migrácia účtu

"Perfektne sa hodí pre blogerov, ktorí chcú jednoduché riešenie cloudového hostenia & pružný."

Zatiaľ čo VPS je lacnejší ako dedikované servery, sú stále relatívne drahé na väčšinu poskytovateľov hostingu. HostGator ponúka cenovo výhodný plán VPS, ktorý je spoľahlivý a jednoduchý na používanie. Ich plán VPS sa dokonale hodí pre blogerov, ktorí chcú jednoduché a flexibilné riešenie hostingu v cloude.

Medzi kľúčové funkcie, ktoré ponúkajú, patrí systém aktualizácie jedným kliknutím, úplný prístup root, množstvo bezplatných vývojových nástrojov a zálohovanie mimo pracoviska..

Zabalenie: Ktoré VPS by mali ísť?

Už sme sa o tom zmienili a znova sa o tom zmienime – neexistuje dokonalý poskytovateľ VPS (aspoň nič, o ktorom vieme). Webové stránky Siteground sa však napriek cene veľmi približujú.

Bez ohľadu na to, s ktorým VPS sa rozhodnete ísť, 5, ktoré sme uviedli vyššie, sú v súčasnosti najlepšími poskytovateľmi v okolí, pretože vám poskytujú vynikajúce služby zákazníkom, výkon servera, spoľahlivosť, celkovú jednoduchosť použitia a čo je najdôležitejšie, rýchlosť.

Ak si ceníte konverzie a predaj, pomôže vám rýchlosť VŠETKÝCH z týchto top 5 služieb VPS. Všetky z nich sú skvelými možnosťami av konečnom dôsledku to všetko závisí od potrieb vašich webových stránok, požadovaných funkcií a rozpočtu, ktorý máte..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map