5 najlepších eCommerce Hosting 2020 (testovaná rýchlosť servera)

Vyberanie správneho hostiteľa je pre všetky webové stránky dosť náročné. Ak už ide o web elektronického obchodu, nehovoriac o tom!


Prečo? Pretože s internetovým obchodom, ktorý je spoľahlivý, dôveryhodný a rýchlo sa načíta pre zákazníkov, má všetko spoločné s vašim hostiteľom.

Mnoho majiteľov stránok skočí priamo do prvého lacného hostiteľa, ktorého nájdu. Keď si uvedomia, že to môže byť zlé rozhodnutie, čelia bolesti hlavy úplnej migrácii lokality.

Dnes teda hovoríme o tom, prečo nájsť správne hostiteľské záležitosti, na čom záleží, a naše najlepšie tipy na najlepších hostiteľov elektronického obchodu. Pripravený? Poďme.

Contents

Webové stránky elektronického obchodu sa musia načítať rýchlo

My v spoločnosti Bitcatcha vždy zdôrazňujeme dôležitosť rýchlosti webových stránok. Pre stránky elektronického obchodu je to však mimoriadne dôležité!

Dobrá rýchlosť znamená lepšiu používateľskú skúsenosť vašich zákazníkov. Lepšie UX, šťastnejší zákazníci.

Lepšie UX tiež pomáha budovať dôveryhodnosť značky. Zákazníci, ktorí sa na vašom webe dobre baví, sa s väčšou pravdepodobnosťou v budúcnosti vrátia alebo odporučia vašu firmu ostatným.

Len málo návštevníkov bude tolerovať stránky s pomalým načítaním, nieto prehľadávať stránky produktov, kým nenájdu niečo, čo chcú kúpiť. Pri súčasných štandardoch sa počíta každú milisekundu.

A ďalšia dôležitá vec – rýchlosť ovplyvňuje aj SEO vašich stránok.

A v oblasti elektronického obchodu je vyššie hodnotenie ako konkurencia na Googli.

V júli minulého roka spoločnosť Google pridala „aktualizáciu rýchlosti“, ktorá do jej algoritmu na určovanie poradia v súčasnosti zapája rýchlosť mobilných zariadení. Čím vyššia je rýchlosť vášho mobilného webu, tým lepšie je vaše SEO hodnotenie.

Aby som to zhrnul, pomalý web znamená horšiu retenciu, väčšie opustenie stránky a nižšie hodnotenie SEO.

Rýchla webová stránka znamená lepšiu viditeľnosť, bleskovo rýchle transakcie a vyššie konverzie. Všetky skvelé správy pre vás!

Technologický partner, nielen hostiteľský poskytovateľ

Každá stránka elektronického obchodu si zaslúži poskytovateľa, ktorý je viac ako len hostiteľskou službou barebones.

Nejde iba o nájdenie fyzického servera pre vaše stránky. To, čo by ste mali hľadať, je technologický partner.

Ako každý dobrý partner, chcete, aby bol niekto spoľahlivý pomocou výšok a stôp. Niekto …

 • Vždy tu pre vás
  V čase krízy sa často obraciate na podporu tretích strán. Musíte vedieť, že váš tím podpory hostiteľov je spoľahlivý 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
 • spoľahlivý
  Dokonca aj najväčšie internetové obchody môžu byť ohromené neočakávaným nárastom premávky. Musíte sa ubezpečiť, že máte zdroje, aby ste prežili tie najrušnejšie dni.
 • Kto prepožičiava pocit bezpečia
  Webové stránky elektronického obchodu sú cieľmi číslo 1 pre škodlivé útoky. Rovnako ako ste povinní chrániť svojich zákazníkov, aj váš hostiteľ by sa o vás mal starať tým, že vám poskytne solídnu obranu a pomôže vám chrániť sa.

sloboda & priestor na rast

Či už rozumiete alebo nie, ste si vedomí toho, že serverová technológia je nemravná (čo áno, môže byť veľmi technická), mali by ste však stále cítiť, že vy ako vlastník máte úplnú kontrolu nad svojím webom elektronického obchodu..

To znamená byť schopný riadiť ho spôsobom, ktorý vyhovuje vášmu podnikaniu a vašej úrovni odborných znalostí.

Mali by ste cítiť pocit slobody a možnosti; mať priestor na rast a možnosť kedykoľvek zmeniť plány alebo poskytovateľov.

Inými slovami, skutočný technologický partner by vám mal umožniť robiť veci podľa vašich predstáv.

Nie každý podnikateľ pochádza z technického prostredia a dobrý hostiteľ tomu rozumie – napríklad poskytnutím intuitívneho ovládacieho panela alebo poskytnutím flexibility na používanie akéhokoľvek obľúbeného softvéru elektronického obchodu..

Ako sme si vybrali hosting dobrého elektronického obchodu

Dnes používame 6 stĺpikov na výber našich obľúbených 5 hostiteľov elektronického obchodu:

Pilier č. 1: Rýchlosť hostiteľa

Dobrý hostiteľ musí samozrejme poskytovať vynikajúcu rýchlosť. To nie je možné!

Dobrý hostiteľ bude zameraný na rýchlosť tak hardvérových, ako aj softvérových doplnkov. Niektoré veci, na ktoré treba dávať pozor, zahŕňajú:

 1. Má hostiteľ k dispozícii dátové centrá, ktoré sú dobre distribuované na všetkých kontinentoch?
 2. Ponúka hostiteľ služby CDN?
 3. Poskytuje hostiteľ proprietárnu technológiu ukladania do pamäte cache?

Prevádzkujeme tiež hostiteľov prostredníctvom nášho spoľahlivého nástroja na testovanie rýchlosti serverov Bitcatcha.

Tento nástroj na testovanie rýchlosti nám v podstate pomáha merať, ako rýchlo server reaguje na požiadavku odkiaľkoľvek na svete.

Máme 10x testovacích uzlov nainštalovaných na rôznych miestach, aby sme simulovali ľudí na celom svete, ktorí navštevujú testovaný web.

Pilier č. 2: Spoľahlivosť

Živý chat, telefón, systém predaja cestovných lístkov … často je najlepšou metódou ponúkania zákazníckej podpory zákaznícka podpora.

Cítime však, že dobrý hostiteľ by vám nemal poskytovať len nepretržitú podporu, ale má tím, ktorý je vysoko kvalifikovaný na rýchle riešenie problémov. Vaše dotazy tak nemusia prejsť niekoľkými eskaláciami.

Do tohto piliera tiež tlačíme uptime. Dobrý hostiteľ prijme všetky možné opatrenia na minimalizáciu prestojov. Pozrite sa na hostiteľov so zárukou dostupnosti najmenej 99% a ktorí môžu overiť svoje nároky pomocou recenzií tretích strán.

Pilier č. 3: Bezpečnosť

Dobrý hostiteľ ponúka silné bezpečnostné funkcie, ktoré sa neobmedzujú na nasledujúce:

 • SSL certifikáty & integrácia
  SSL pomáha zaistiť prenos citlivých údajov cez zabezpečenú sieť. Pozrite sa na hostiteľov, ktorí ich ponúkajú automaticky (alebo za prijateľnú cenu) a umožňujú jednoduchú integráciu SSL.
 • Proaktívne monitorovanie
  Niektorí hostitelia ponúkajú automatický monitorovací systém na zachytenie a vyriešenie problémov.
 • zálohy
  Mnoho hostiteľov ponúka automatické denné zálohy.

Pilier č. 4: Kompatibilita softvéru

Ako sme už spomenuli, väčšina hostiteľov ponúka iný balík softvéru a integráciu.

Niektorí hostitelia zahŕňajú funkcie elektronického obchodu, ale ak už máte preferované nástroje tretích strán, ako napríklad Magento, Prestashop alebo WooCommerce, musíte skontrolovať, či ich váš hostiteľ podporuje..

Aj keď „najlepší hostiteľ“ je ten, ktorý pokrýva VŠETKY softvér elektronického obchodu, nie je to realisticky možné.

Dajte si však pozor na hostiteľov, ktorí ponúkajú rozhranie cPanel. Dodáva sa s inštalačným programom Softaculous, ktorý pokrýva 400 a viac softvéru, čo znamená, že by ste mali byť dobre pokrytí. Ak neobsahuje cPanel, skontrolujte, či má nejaký alternatívny inštalátor a či ponúka dobrú podporu aplikácií..

Pilier č. 5: škálovateľnosť

Každý podnik chce rásť. Váš hostiteľ by vás určite nemal zdržiavať!
Všeobecným pravidlom je začať s priemerným hostiteľským plánom a postupne ho aktualizovať.

Pre malé / stredné alebo nové weby elektronického obchodu je často spoločný spôsob zdieľania. Je to skvelé riešenie na udržanie nízkych nákladov, keď práve začínate, pretože zdroje sa zdieľajú s ostatnými webmi na serveri.

Akonáhle sa však vaša prevádzka začne zvyšovať, pravdepodobne budete chcieť pozrieť na dedikovaný server VPS alebo cloudové riešenia.

Tento druh budúceho rastu sa môže prispôsobiť veľkému hostiteľovi.

Opýtajte sa sami seba, môže tento hostiteľ ľahko upgradovať môj plán, aby umožnil viac úložného priestoru a šírku pásma? Ak odpoveď nie je, možno budete musieť neskôr zmeniť hostiteľa. Oveľa lepšie, ak váš hostiteľ môže jednoducho škálovať svoje riešenia podľa vášho rastu.

Pilier č. 6: Hodnota za peniaze

Dobrý hostiteľ vám získa peniaze.

Ceny sa medzi jednotlivými hostiteľmi a plánmi veľmi líšia. Nech už si vyberiete čokoľvek, určite sa chcete za svoje peniaze dostať do riti.

Niektorí hostitelia ponúkajú množstvo služieb s pridanou hodnotou. Niektoré otázky, ktoré treba položiť, zahŕňajú:

 • Je e-mailový hosting zahrnutý do plánu?
  E-mailové adresy, ktoré sa zhodujú s doménou, vyzerajú pre zákazníkov vo všeobecnosti legitímnejšie.
 • Aké funkcie dostávam?
  Dostanem bezplatné registrácie domén? Dostanem ďalšie úložisko alebo šírku pásma?
 • Existuje skúšobná doba?
  Väčšina hostiteľov ponúka pokus o vrátenie peňazí, takže môžete vyskúšať, či sú v poriadku, bez rizika.

Hodnotenie: Najlepšie eCommerce Hosting 2020 (testovaná rýchlosť servera)

S ohľadom na to všetko sme vybrali 5 hostiteľov, o ktorých si myslíme, že sú na týchto 6 pilierov pyšní.

Každá z nich však má svoje vlastné sily a jedinečné predajné miesta. Pozrime sa bližšie na to, čo títo hostitelia vynikajú.

1.Rozsah stránok

https://www.siteground.com/

Cloud služby SiteGround

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 3.95 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • cPanel & Prístup SSH
 • Bezplatné denné zálohovanie
 • Integrovaný GIT
 • Servery na 3 kontinentoch
 • Nginx & CentOS

"Vynikajúca rýchlosť, podpora & kompatibilita za skvelé ceny; skutočná hodnota nákupu pre malé, stredné a nové weby elektronického obchodu"

SiteGround je jedným z našich absolútne obľúbených hostiteľov.

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a odvtedy získala veľa ocenení. Najdôležitejšie je, že sú potvrdené samotným WordPress!

Bitcatcha.com je v skutočnosti jednou z 1 900 000 domén na svete, ktoré doteraz obsluhovali. Od roku 2015 sme ich spokojnými zákazníkmi.

Aj keď je zložité rozhodnúť sa, o akom vynikajúcom USP bude kričať, máme pocit, že najväčšou výhodou SiteGround je to, že ponúka celý hostingový balík.

Skutočne je SiteGround technologickým partnerom, ktorý si každé miesto elektronického obchodu vyžaduje a zaslúži si ho. Ponúka vážne dobré rýchlosti a spoľahlivú podporu.

Aby sme otestovali rýchlosť serverov SiteGround (ktoré bežia na diskoch SSD zvyšujúcich rýchlosť), zriadili sme samostatný testovací server hostený podľa ich plánu GrowBig a umiestnili ho pomocou spoľahlivého nástroja Bitcatcha pre rýchlosť..

Výsledok: hodnotenie A + s úžasnou priemernou dobou odozvy 138,1 ms!

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Priemerná rýchlosť: 138,1 ms – Zobraziť úplný výsledok

V praxi by sa časy načítania urýchlili ešte viac aktiváciou ich Cloudflare CDN a prémiového SuperCachera (postaveného ich vlastnými inžiniermi a povedal, aby sa zvýšila doba načítania až 4x).

Aj ostatní používatelia programu GrowBig môžu využívať prémiovú prioritnú podporu prostredníctvom rozhovoru alebo lístka. Vždy nás veľmi zaujala rýchlosť ich podporného tímu, ktorého možno kontaktovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni telefonicky, prostredníctvom rozhovoru a lístka..

Okrem toho sme od októbra 2017 osobne zaregistrovali 100% prevádzkyschopnosť na našej vlastnej stránke v súlade s ich 99,9% zárukou dostupnosti.

Áno, vďaka službe Siteground je zaručené, že vaša stránka elektronického obchodu bude rýchla. A určite ste vo veľmi dobrých rukách.

Za primeranú cenu získajú používatelia solídne a komplexné riešenie, ktoré poskytuje všetko, čo by mala potrebovať malá a stredná spoločnosť.

Čo sa nám na stránkach SiteGround nepáčilo

 • Očakávajte, že získate viac peňazí na registráciu domén.
 • Ceny za obnovenie stránok SiteGround môžu ľudí ľahko prekvapiť!

Plány SiteGround

Odporúčame ich zdieľaný hostingový plán GrowBig a potom ho v prípade potreby neskôr rozšírime.

Cena za hosting eCommerce na webe

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger VPS

Celková doba prevádzkyschopnosti

99,9%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 4,99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 20 GB SSD
 • Šírka pásma 1 TB
 • 1 GB RAM & Burst RAM s kapacitou 2 GB
 • Sieť 100 MB / S
 • Podpora IPv6

"Lacné riešenie hostingu, ktoré je skvelé pre majiteľov elektronického obchodu, ktoré začína a vyžaduje lokalizovanú plnú podporu."

Hostiteľ z Litovskej republiky hostinger tvrdí, že doteraz obsluhoval viac ako 29 000 000 spokojných klientov.

S lacnou (ok, druh šialene lacnou) úvodnou cenou sme sa pýtali, či bol Hostinger nejaký druh chlapa. Je to napokon jeden z najlacnejších hostiteľov na trhu.

Znamenalo by také nízke ceny, že jeho ponuky budú zasiahnuté??

Ale po hraní s 3 prémiovými účtami na serveri Hostinger (máme testovacie weby v ich singapurskom, Amsterdamskom a americkom dátovom centre, prečítajte si hĺbkovú kontrolu tu), sme presvedčení, že si tiež zaslúžia miesto na tomto zozname..

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Priemerná rýchlosť: 143,1 ms (US Datacenter) – Zobraziť úplný výsledok

Ich technológia ukladania do vyrovnávacej pamäte, Bitninja (sada ochrany v reálnom čase typu všetko v jednom), nástroj na vytváranie webových stránok typu drag-and-drop, registrácia domén zadarmo a záruka 99,9% dostupnosti v prevádzke sú len špičkou ľadovca..

Najviac na nás urobili dojem, že v Litve, Jogji, Brazílii a na Ukrajine prevádzkovali celkovo 4 centrá podpory zákazníkov po celom svete (alebo „centrá úspechu zákazníkov“)..

Keď sme o to požiadali zástupcu spoločnosti Hostinger, povedal nám, že je odhodlaný slúžiť klientom v ich materinskom jazyku.

V skutočnosti v súčasnosti slúžia svojim zákazníkom v neuveriteľných 20 jazykoch! Vietnamcom, dánskym a arabským jazykom.

Hovorte o odhodlaní podporovať!

To tiež vysvetľuje, prečo majú dátové centrá v 6 rôznych regiónoch (Spojené kráľovstvo, USA, Brazília, Holandsko, Singapur, Indonézia a čoskoro Litva). Jednoznačne majú šírku a hĺbku, aby mohli poskytovať veľmi lokalizovaný zákaznícky servis.

Hostinger ponúka podporu, ktorá hovorí vašim materinským jazykom, a je ideálny pre tých z vás, ktorí potrebujú pomoc v ruke.

A čo lepšia motivácia na spustenie vášho webu elektronického obchodu, ako super nízka úvodná cena?

To, čo sa nám na Hostingerovi nepáčilo

 • Najnižšia uvádzacia cena vyžaduje záväzok 48 mesiacov. Ale ich 12-mesačná cena je tiež veľmi rozumná, začínajúc na 1,95 dolárov.
 • Žiadna telefonická podpora, ponúkajú iba systém lístkov.
 • SSL, CDN a denné zálohy neprichádzajú zadarmo s plánmi.

Hostinger plány

Ich plány zdieľaného hostenia začínajú od 0,80 USD / mesiac. Odporúčame ich prémiový zdieľaný hosting, ktorý sa začína na $ 2,15 / mesiac.

Ceny hostingerov

3. Kinsta

https://kinsta.com

KINŠTA

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

Cena (USD)

$ 30 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Používa technológiu Google Cloud
 • 20 000 návštev / mesiac
 • Denné zálohy
 • Odborník WP ako podpora
 • Záruka opravy hacku

"Plne spravovaný hostiteľ služby Google Cloud, ktorý je vynikajúci pre majiteľov, ktorí majú vážne problémy s rastúcou návštevnosťou a sú ochotní zaplatiť prémiovú cenu"

Ďalej sa stretnite s Kinsta – spravovaným hostiteľom WordPress, ktorý funguje už od roku 2013.

Prvá vec, ktorú musíte o tom vedieť, je, že používa technológiu Google Cloud.

To jej poskytuje zaujímavý náskok pred väčšinou konkurencie a pomáha umiestniť spoločnosť Kinsta na vrchol nášho zoznamu obľúbených hostingov elektronického obchodu..

Ešte lepšie je, že Kinsta spúšťa prémiovú vrstvu služby Google Cloud. Vďaka tomu môžu používatelia využívať najvyššiu úroveň výkonu, rýchlosti a bezpečnosti toho, čo už je poprednou značkou v oblasti cloudového hostingu. Poskytuje im tiež 20 umiestnení v dátových centrách, z ktorých si môžu vyberať!

Preto nás neprekvapilo, že je to veľmi RÝCHLE.

Hrali sme sa s testovacím miestom a dali sme to cez náš kontrolór rýchlosti. Získal hodnotenie A s priemerným časom odozvy 196 ms (celú našu recenziu Kinsta si môžete prečítať tu). Veľmi slušné!

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Priemerná rýchlosť: 179,5 ms – Zobraziť úplný výsledok

A to ešte pred implementáciou ich veľmi pôsobivého prémiového produktu KinstaCDN (partnerstvo so spoločnosťou KeyCDN, ďalšou vedúcou značkou vo svojom odbore).

Je to rovnaká cloudová architektúra, ktorá stavia technológiu spoločnosti Kinsta bez prestojov do vlastnej ligy.

Veľké dopravné prepätie? Žiaden problém. S Kinsta sa kontajner vášho webu jednoducho dramaticky prispôsobí na toľko CPU, koľko potrebujete. Vaše stránky by mali zostať v prevádzke a stačí zaplatiť poplatok za prekročenie.

Porovnajte to so zdieľaným serverom alebo so serverom VPS, kde môže náhle zvýšenie návštevnosti znížiť vašu stránku. Niet divu, že Kinsta má tiež 99,9% záruku dostupnosti s podporou SLA.

Vďaka ich infraštruktúre Google Cloud je Kinsta tiež mimoriadne škálovateľná. Ak potrebujete väčšiu šírku pásma, môžete hladko upgradovať svoj plán. Žiadne komplikované migrácie na iný server alebo hostiteľa. Stačí zaplatiť ďalšiu úroveň.

S takými výhodami rýchlosti a škálovania si myslíme, že Kinsta je vynikajúcou možnosťou pre veľké alebo rýchlo rastúce podniky, ktoré sa chcú ubezpečiť, že sú vždy otvorené pre podnikanie..

Čo sa nám na Kinste nepáčilo

 • Je to omnoho drahšie ako mnoho konkurentov.
 • Nie je zahrnutá žiadna e-mailová registrácia ani registrácia domény.
 • Žiadna telefonická podpora.
 • Keďže Kinsta je spravovaný hostiteľ WordPress, budete môcť používať iba doplnky pre elektronický obchod WordPress, napríklad WooCommerce.

Plány Kinsta

Kinsta plány začínajú od 30 dolárov mesačne pre svoj plán Starter a výrazne stúpajú.

Cenový plán spoločnosti Kinsta

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting VPS

Celková doba prevádzkyschopnosti

99,9%

Rýchlosť servera

+

cena

$ 7,99 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 75 GB úložný priestor SSD
 • Prevod 2TB
 • 4 GB RAM & 4 vCPU
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel alebo Plesk

"Dobrý výkon, bezpečnosť a TON neobmedzených funkcií za spravodlivé ceny, ale potenciálne pomalšia podpora."

Pre relatívne neznámeho webového hostiteľa ponúka A2 pozoruhodnú ponuku.

Čím viac čítame do dlhých zoznamov funkcií, ktoré ponúka, tým viac sme si boli istí, že si zaslúži miesto na tomto zozname.

Zo všetkých ich plánov bol ich plán Turbo taký, ktorý nás zaujal. Je nabitá rýchlosťou v každom smere.

Tento plán hrdo využíva webhostingové servery Turbo, podľa ktorých je načítanie stránok až 20x rýchlejšie ako štandardné servery. Keď sme to vyskúšali, naše testovacie miesto v ich pláne Turbo dosiahlo na našej rýchlostnej skúške aj A +, pričom priemerná doba odozvy bola 169,5 ms.
Rýchlo – ale určite nie najrýchlejší z hostiteľov, ktorých sme testovali (prečítajte si všetky šťavnaté podrobnosti v našej úplnej recenzii tu)

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Priemerná rýchlosť: 149,8 ms – Zobraziť úplný výsledok

Stále sa však zdá, že A2 ponúka veľa vecí podľa plánu Turbo.

3 rôzne možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte sú iba začiatkom. Nehovoriac o tom, že dostanete Hackscan (veľmi slušnú všestrannú bezpečnostnú ochranu) alebo skutočnosť, že ich aplikácie elektronického obchodu prichádzajú s optimalizáciou A2, čo znamená, že sú nakonfigurované na rýchlejšie a bezpečnejšie načítanie stránok..

Čo sa nám na A2 najviac páčilo, bol veľmi pôsobivý zoznam „neobmedzených“ ponúk pod nízkou cenou..

Hovoríme o neobmedzených e-mailových adresách, webových stránkach, úplných databázach, ukladacích a prenosových operáciách, ako aj o neobmedzených subdoménach, parkovaných doménach a doménach doplnkov. Nebudete musieť platiť ani za SSL, pretože obsahujú bezplatnú možnosť Poďme šifrovať SSL.

To je tona neobmedzenej hodnoty a slušné množstvo priestoru pre vás, aby ste mohli rásť.

To všetko za rozumnú cenu robí z A2 riešenie pre vlastníkov malých a stredných webových stránok zameraných na elektronické obchodovanie.

Čo sa nám nepáčilo na webe A2 Hosting

 • „Neobmedzené“ zdroje majú výhradu – nie sú nevyhnutne „neobmedzené“. V skutočnosti je zdieľané hostiteľské prostredie rozdelené prakticky na zabezpečenie toho, aby weby nevyužívali viac, ako je ich spravodlivý podiel zdrojov, a ovplyvňovali výkonnosť iných stránok. Ak váš web začne čerpať viac zdrojov, ako by mal, hostiteľ môže uvaliť určité obmedzenia, ktoré môžu ovplyvniť výkonnosť vášho webu.
 • Podpora môže byť pomalá. V minulosti sme čakali 5 až 40 minút na pripojenie k ich živému rozhovoru. Čítame ďalšie recenzie, ktoré hlásia podobnú pomalosť, alebo že sa niekoľko pokusov o pripojenie k živému rozhovoru stalo.

Hostingové plány A2

Úvodné ceny za možnosti zdieľaného hostenia začínajú pri ich pláne Lite 7,99 USD / mesiac.

Hostingový plán A2

Ponúkajú tiež hosting VPS (riadený aj nespravovaný), vyhradený hosting a hosting hosťa.

5. Cloudways

https://www.cloudways.com/

Cloudways

Celková doba prevádzkyschopnosti

100%

Rýchlosť servera

cena

$ 15 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Cloud hosting
 • Responzívna podpora
 • CloudwaysBot
 • škálovateľnosť
 • Žiadne zmluvy

"Vysoko škálovateľný, spravovaný cloudhosting, ktorý je zameraný na výkon, ale nie je pre nováčikovsky najpriaznivejší."

Cloudway je trochu neobvyklý.

Proti štandardnému hostiteľovi je Cloudways viac integračným bodom pre viac cloudových služieb spravovaných z jedinej konzoly. Pomáhajú vám vytvoriť virtuálny server typu cloud, ktorý vyhovuje vašim špecifickým potrebám a štýlu hostingu.

Ich slogan okamžite upútal našu pozornosť: „neobmedzený rast bez akýchkoľvek obmedzení“. Čím viac sme to skúmali, tým viac sme si uvedomili, že si nerobia srandu!

Vidíte, to, čo na Cloudways máme radi, je stupeň, v ktorom vám umožňuje robiť veci VAŠEM spôsobom. Nielen, že je to výkonné hostingové riešenie – zaručuje vám flexibilitu a kontrolu. Hovoríme o prispôsobení na ďalšej úrovni.

Ak chcete začať, musíte si vybrať z poskytovateľov cloudových služieb na svetovej úrovni, ako sú AWS a Google Cloud. To vám už ponúka neuveriteľných 60+ dátových centier, z ktorých si môžete vybrať.

Po výbere poskytovateľa budete môcť prispôsobiť množstvo parametrov servera, ako aj podľa potreby nasadzovať aplikácie a aktualizovať balíčky..

Ak sa rozhodnete, že potrebujete viac zdrojov, CloudWays vám umožní škálovať úložný priestor na serveri pomocou niekoľkých kliknutí bez toho, aby to ovplyvnilo výkon vášho obchodu alebo vaše predchádzajúce prispôsobenia. Jediným kliknutím môžete tiež vertikálne škálovať svoju RAM, procesor a šírku pásma. V skutočnosti to nie je bezproblémovejšie!

To všetko na praktickom modeli pay-as-you-go – skvelá flexibilná alternatíva k obvyklým hostiteľským zmluvám, ktoré vás blokujú.

Cloudways určite odporúčame technicky zdatným majiteľom, ktorí vedia, čo robia, a požadujú pokročilú flexibilitu a kontrolu.

Pre majiteľov webových stránok s elektronickým obchodom, ktorí práve začínajú, však môže byť nadmerný počet obrovských možností prispôsobenia.

Čo sa nám na Cloudways nepáčilo

 • Uptime – Na ich stránkach sa nám nepodarilo nájsť záruku dostupnosti a náš vlastný tracker uptime vykázal nižšiu hodnotu 99,54%. Cloudways je postavený nad ostatnými zariadeniami hostujúcimi cloud, takže majú obmedzenú kontrolu nad hardvérom.
 • Pomerne technické. Keďže je na každom klientovi, aby postavil svoj server od nuly a spravoval ho sám, Cloudways môžu byť vhodnejšie pre vývojárov a odborníkov..
 • Žiadna telefonická podpora.
 • E-mail hosting, registrácia domén & Príspevok CDN nie je zahrnutý.
 • Ich trojdňová skúšobná verzia je možno trochu krátka.

Plány oblačnosti

Plány spoločnosti Cloudway sa veľmi líšia v cene a kapacite, ak vyberiete od 5 rôznych poskytovateľov.

Ich najobľúbenejšie úrovne sa pohybujú od 33,30 $ / mesiac (Google Cloud) do 50 $ / mesiac (Linode) – každá z nich ponúka rôzne úrovne úložiska a šírky pásma, s cenovým plánom priebežne plateným hore.

cenový plán

Cenový plán pre cloudové trasy - Linode

Verdikt: Výber správneho elektronického obchodu

Váš poskytovateľ hostingu nie je niečo, čo vaši zákazníci vidia.

Má však všetko, čo súvisí s tým, ako prežívajú vaše podnikanie a ako sa cítia.

Ktorý je najlepší hostiteľ elektronického obchodu? Neexistuje žiadna absolútna správna odpoveď, ale budete si musieť byť istí, že hostiteľ, ktorého vyberiete, označí nasledujúce políčka:

 • Vynikajúca rýchlosť
  Zarobte aspoň hodnotenie A + alebo A na našom teste rýchlosti Bitcatcha.
 • spoľahlivý
  Poskytuje spoľahlivý a kvalifikovaný tím podpory, ktorý vám umožní bezproblémový chod.
 • Zabezpečiť
  Poskytuje solídnu obranu pred hackermi a škodlivým softvérom.
 • Široká kompatibilita
  Je kompatibilný s výberom softvéru pre elektronický obchod.
 • škálovateľné
  Prispôsobuje rast vášho webu.
 • Hodnota za peniaze
  Vyváži funkcie, ktoré potrebujete, za primeranú cenu.

Od tejto chvíle budete robiť rozhodnutia na základe ich silných stránok. Pre zhrnutie tu je päť najlepších hostiteľov:

SVETOVÁ RÝCHLOSŤ

UPTIME

PRICE (USD / MO)

SiteGround

+

100%

3,95

Hostinger VPS

+

99,9%

4,99

KINŠTA

+

100%

30

Hosting A2

+

99,9%

7,99

Cloudways

100%

15

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map