Pokud toto čtete, pravděpodobně hledáte řešení VPS, které vyhovuje vašim potřebám hostingu. V tomto článku vás seznámíme s našimi pěti nejlepšími službami VPS a proč je považujeme za tak zatraceně úžasné.

Než to ale uděláme, podívejme se, co vlastně VPS je a proč by lidé chtěli podobné služby.

Co je to VPS?

VPS (nebo Virtual Private Server) Hosting je jedinečná hostingová technologie, která pěkně sedí mezi standardním sdíleným webhostingem a dedikovanými serverovými službami..

Je nejvhodnější pro firmy, které vyžadují plán hostování, který poskytuje větší výkon, funkčnost a flexibilitu serveru než sdílené servery, ale bez cenovek dedikovaných serverů.

Jinými slovy, hosting VPS vám dává to nejlepší z obou světů. Získáte více ze všeho, ale za cenu, která není příliš pobuřující.

Zde je stručné shrnutí základů, ale pokud máte chuť na další, existuje spousta úžasných průvodců VPS Hosting, které můžete zkontrolovat online.

Více o VPS

VPS umožňuje umístit váš web do virtuálních oddílů na fyzickém serveru. I když to může znít mocně blízko sdíleného hostovacího serveru, je to vlastně úplně jiné, protože máte svůj vlastní operační systém, vyhrazené zdroje (CPU a RAM) a vyhrazené úložiště na virtuálním soukromém serveru..

VPS Hosting

VPS Hosting stojí pouze zlomek celého serveru. (zdroj)

Je tedy perfektní, pokud potřebujete výhody soukromého serveru, ale raději udržujte nízké náklady.

Jaký je v tom rozdíl?

“Existuje opravdu nějaký rozdíl?”

Samozřejmě existuje a je větší, než si myslíte!

Abyste lépe porozuměli rozdílům, podívejme se na vnitřní fungování každé hostitelské služby.

Sdílený hosting serveru

Díky hostování sdíleného serveru je váš web hostován na jediném fyzickém serveru spolu se stovkami dalších webů. Často se jedná o nejlevnější plán hostingu, ale také o to, který nejvíce omezuje vaše sdílení veškerých serverových prostředků s ostatními uživateli.

Je to skoro jako žít v bytě se spolubydlícími. Je to všechno zábavné a hry, dokud někdo nezasáhne záchod.

Ano, mluvím o tobě, Karen. Přestaň točit na záchodě.

Obecně lze říci, že sdílený serverový server je vhodnější pro menší weby, které nevyžadují velké nároky na šířku pásma nebo prostředky serveru. Většina poskytovatelů bude spravovat údržbu serveru, což usnadňuje použití pro ty, kteří nemají technické znalosti.

Nevýhodou je, že máte velmi omezené zdroje a pokud skončíte se špatným uživatelem, pravděpodobně skončí vepřování všech zdrojů, což způsobí zpomalení vašeho webu..

Víte, co se stane, když se váš web zpomalí? Snižuje počet konverzí. To je něco, co nikdo nemá rád.

Hosting virtuálního soukromého serveru (VPS)

Nikdy opravdu nepochopíte svobodu, dokud se neodejdete z bytu se svými sračkami, kteří se nesou na záchodě, a nepojdete do svého podkroví.

Dobrý riddance, Karen!

Takhle vypadá hosting VPS. Máte celý byt pro sebe, a přestože jste stále ubytováni na fyzickém serveru s ostatními uživateli, prostředky serveru jsou vaše a pouze vaše.

S VPS se nebudete muset starat o to, aby špatní uživatelé zabraňovali serverovým prostředkům, protože jste od sebe izolovaní, přestože sdílíte stejný fyzický server.

To znamená, že váš web bude fungovat rychleji, což povede k většímu počtu konverzí a prodejů.

Máte také lepší zabezpečení s VPS, protože všechna vaše data jsou oddělena od ostatních uživatelů, což snižuje šanci hackera na přístup na váš web.

Nejlepší část?

VPS obvykle stojí asi zlomek dedikovaného serveru. V podstatě získáváte výhody soukromého serveru po odečtení přehnané ceny.

Dedikovaný server hosting

Až dosáhnete určitého bodu v životě, budete chtít žít v luxusním sídle s toaletami, které jsou větší než obývací pokoj vašeho starého bytu..

A přesně to jsou dedikované servery. V podstatě máte celý server pro sebe s přístupem k tolika zdrojům, kolik potřebujete, ale stejně jako vlastnictví domu, vyhrazené servery jsou nejdražší možností ze všech hostingových služeb.

Protože máte k dispozici celý fyzický server, budete mít přístup ke všem serverovým prostředkům, aniž byste je museli sdílet nebo rozdělit s ostatními uživateli. Máte také úplnou kontrolu nad všemi aspekty vašeho serveru, včetně operačního systému, hardwaru atd.

Je to nejvýkonnější hostingová služba, ale také nejdražší a je obecně doporučována uživatelům, kteří provozují vysoce profilované webové stránky s vysokým provozem, což vyžaduje velkou šířku pásma.

Pokud přepnete na VPS?

Někteří z vás by mohli zajímat, zda byste měli přepnout na VPS.

Upřímně řečeno, pokud provozujete malý nebo koníček web, pak je to pravděpodobně ne.

NICMÉNĚ.

Pokud zažíváte některou z níže uvedených věcí, mělo by to být dobrým znakem toho, že žijete se spolubydlícími, pro vás není ta nejlepší volba:

 • Váš web se začíná zpomalovat nebo uživatelé zaznamenávají stránky s pomalým načítáním.
 • Pravidelně máte vysoký objem provozu.
 • Stále se zobrazuje zpráva „Internal Server Error“ nebo „50X“.
 • Na svém webu máte uložená citlivá data.
 • Uvažujete nebo provozujete internetový obchod.
 • Chcete nainstalovat vlastní aplikaci nebo software.
 • Při načítání webu stále dochází k chybě „Služba není k dispozici“.

Pokud také provozujete firmu nebo službu, pravděpodobně budete chtít přepnout. Hosting VPS je obvykle spolehlivější a rychlejší než sdílený hosting a zvýšená rychlost pomůže zvýšit prodej a konverze.

RANKED: 5 nejlepších poskytovatelů VPS hostingu

nejlepší vps bitcatcha

Nyní byste měli mít základní znalosti o VPS a o tom, jak vám může pomoci prodat více s vaším webem

Problém je v tom, že existuje spousta poskytovatelů, kteří nabízejí služby VPS, a jak si má kdokoli vybrat se všemi ohromujícími informacemi plnými na našich tvářích.?!?

No, nedělejte si starosti.

Prošli jsme je všemi a zúžili jsme je na 5 nejlepších možností VPS pro vás.

1. SiteGround

https://www.siteground.com/

SiteGround Cloud

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

80 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 40 GB úložiště SSD
 • Přenos dat 5TB
 • 2 jádra & 4 GB RAM
 • Apache / Nginx & CentOS
 • Integrovaný GIT

"Skvělá hostingová společnost, která nabízí solidní serverové výkony s kvalitní podporou živého chatu"

Skvělá hostingová společnost, která nabízí solidní serverové výkony s kvalitní podporou živého chatu, SiteGround Hosting vyhovuje novým i zkušeným uživatelům, kteří chtějí pro svůj web přejít na VPS..

Cloudový plán SiteGround je ve stejné závorce jako VPS. Je plně spravován s vyhrazenými prostředky pro vytváření a správu samostatných cPanels.

Cloudový plán také nabízí řadu klíčových funkcí, které jsou nezbytné pro služby VPS, jako je bezplatná CDN pro zvýšení rychlosti, možnost výběru umístění serveru a nepřetržitá VIP podpora zákazníků.

SiteGround je vždy spolehlivé a známé svou rychlostí. Doporučujeme číslo 1, pokud si ceníte rychlosti načítání webu, stability a prodeje.

Zveřejnění

Hostujeme Bitcatcha.com na webu SiteGround Cloud – Business. .

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger VPS

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

4,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB SSD
 • Šířka pásma 1TB
 • 1 GB RAM & Burst RAM 2 GB
 • Síť 100 MB / S
 • Podpora IPv6

"30x rychlejší než průměrné sdílené hostingové služby"

Hostinger poskytuje pro své hostingové služby VPS 6vrstvý plán, který si můžete vybrat, aby vyhovoval potřebám vašeho webu. Jejich plán 1 nabízí základní specifikace s 1 000 GB (aka 1 TB) šířky pásma, 20 GB místa na disku a asi 1 GB RAM. Pokud chcete více, můžete se rozhodnout pro plán 6, který vám dává neuvěřitelných 8 GB RAM, 160 GB místa na disku a 6 000 GB šířky pásma.

Další klíčovou silnou stránkou hostingu VPS hostingu je, že jsou 30x rychlejší než průměrné sdílené hostitelské služby. Díky tomu je jeden z nejrychlejších poskytovatelů VPS hostingu na trhu, takže pokud je pro vás rychlost důležitá, pak je Hostinger skvělou volbou.

Také jejich cena je směšně nízká za VPS této ráže. Vynikající hodnota za peníze, s Hostingerem se nedaří. Pokud jsou pro vás ceny SiteGround příliš velké, Hostinger by byl další nejlepší volbou.

3. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hosting VPS

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

27,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 75 GB úložiště SSD
 • 4TB šířka pásma
 • 4 GB RAM
 • CentOS w LAMP
 • Plná licence cPanel

"Výjimečné výkony serveru s vysokým provozem & nízká TTFB"

S Inmotion Hosting můžete očekávat, že získáte mimořádné výkony serveru s vysokou dobou provozu (>99,95%) a nízký čas do prvního byte (<450ms) kromě jejich solidního zákaznického servisu. Jejich hostingový plán VPS je vysoce doporučen, pokud jsou výkonnost serveru prioritou.

Množství funkcí, které získáte s Inmotion Hosting, jako je bezplatná licence cPanel s podnikovými certifikáty CertOS a SSL & Certifikát SSD pro vyšší zabezpečení a vysokorychlostní hostování z nich dělá skvělou volbu pro náročné uživatele.

S nimi jsme hostovali www.bitcatcha.com, takže jsme mluvili o jejich rychlosti a službě.

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting VPS

Celková doba provozu

99,9%

Rychlost serveru

A+

Cena

32,99 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 75 GB úložiště SSD
 • 2TB převod
 • 4 GB RAM & 4 vCPU
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel nebo Plesk

"S Railgun Optimizer, předkonfigurované ukládání do mezipaměti serveru & SSD, A2 myslí o rychlosti vážně."

Stejně jako Hostinger, i A2 Hosting je o poskytování nejlepší rychlosti pro váš web s jejich VPS hostingem. Díky technologii, jako je Railgun Optimizer, předkonfigurované ukládání do mezipaměti serveru a úložiště SSD pro své servery, mají chlapci na A2 Hosting vážnost ohledně své rychlosti.

I když nabízejí všechny základní funkce, které byste potřebovali pro hostování VPS, jako je schopnost používat cPanel, Linux OS a dokonce umožňující přístup root, jejich hlavní síla spočívá v poskytování bezkonkurenční rychlosti serveru, která je v hostitelském odvětví bezkonkurenční..

5. HostGator

https://www.hostgator.com/

HostGator VPS

Celková doba provozu

100%

Rychlost serveru

A+

Cena

29,95 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 120 GB místa na disku
 • Převod 1,5 TB
 • 2 jádra & 2 GB RAM
 • 2 adresy IP
 • Bezplatná migrace účtu

"Skvěle se hodí pro blogery, kteří chtějí řešení cloudového hostování, které je jednoduché & flexibilní."

Zatímco VPS je levnější než dedikované servery, jsou stále relativně drahé na většinu poskytovatelů hostingu. HostGator nabízí cenově dostupný plán VPS, který je spolehlivý a snadno použitelný. Jejich plán VPS se perfektně hodí pro bloggery, kteří chtějí cloudové hostingové řešení, které je jednoduché a flexibilní.

Mezi klíčové funkce, které nabízejí, patří systém aktualizace jedním kliknutím, plný přístup root, řada bezplatných vývojových nástrojů a záloha mimo pracoviště.

Zabalení: K čemu VPS jít?

Zmínili jsme se o tom dříve a znovu se o tom zmíníme – neexistuje nic jako dokonalý poskytovatel VPS (přinejmenším žádný, o kterém víme). Web Siteground se však i přes cenu blíží.

Bez ohledu na to, se kterým VPS se rozhodnete jít, 5, které jsme uvedli výše, jsou v současné době nejlepšími poskytovateli v okolí, protože vám poskytují skvělý zákaznický servis, výkon serveru, spolehlivost, celkově snadné použití a co je nejdůležitější, rychlost.

Pokud si ceníte konverzí a prodeje, pomůže vám rychlost JAKÉKOLI z těchto nejlepších 5 služeb VPS. Všechny z nich jsou skvělé možnosti a v konečném důsledku to vše závisí na potřebách vašeho webu, funkcích, které chcete, a rozpočtu, který máte.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me