Kuidas saab ettevõtte e-kirju seadistada??

See on väikeettevõtete jaoks ülioluline asi, kuid paljud ettevõtete omanikud ei tea, kuidas seda luua, ja pole kedagi, kelle poole nõu küsida. Ei aita ka see, et ka Internetis pole palju teavet.

Nad võtavad lihtsalt kõik, mis on mugav, ja maksavad enam-vähem selle eest, mida nad isegi ei vaja,.

Mõnikord lähevad nad odavale (hästi, tasuta) marsruudile ja kasutavad gmaili, kuid see toob kaasa terve hulga erinevaid probleeme (kontrolli puudumine, rämpspost, ebaprofessionaalne pilt jne, saate idee).

Täna tutvustame teile parimaid e-posti pakkujaid, plusse ja miinuseid, ning kuvame teile mõned võimalused, mida saate ka kaaluda.

Kuid enne sinna minemist peame rääkima sellest, miks peaksite oma domeeninimele e-posti aadressi saama.

Professionaalse e-posti aadressi saamise eelised

Parim e-posti hostimine: kuidas saada professionaalset e-posti aadressi

Professionaalne e-posti aadress näitab inimestele, et peate silmas ettevõtet. Tegelikult nad seda ootavad. Inimesed on liiga viisakad, et midagi öelda, kuid eksivad teie Gmaili aadressi üle petlikult ja enamasti ei võta nad teid ega teie ettevõtet tõsiselt..

1. Bränding & tunnustus

Kui teie ettevõtte nimi kajastub teie e-posti aadressis, aitab see klientidele meelde tuletada, et teie ettevõte on olemas ja see on õigustatud. Tegelikult töötab see kõige jaoks. Ettevõtte nime nägemine kõikjal aitab brändingule kaasa.

2. See sisendab usaldust

Usaldus on tänapäeval haruldane kaup. Kõigi käimasolevate pettuste õuduslugudega ei ole me üllatunud. Professionaalne e-posti aadress annab inimestele teada, et tegutsete väljakujunenud ettevõttes.

3. See hoiab teid rämpsposti kaustast eemal

Rämpspostitajad kasutavad rämpsposti saatmiseks tavaliselt tasuta e-posti teenuseid & pahavara, nii et tasuta e-posti teenuse kaudu saadetud e-kirjad võivad minna otse teie kliendi rämpsposti kausta. Professionaalne e-posti aadress on täiesti kriitiline, kui soovite tagada, et teie e-kirjad jõuavad teie klientideni.

Kuidas saada oma domeeninimega e-posti aadressi

Esiteks on teil vaja domeeninime. See toimib teie e-posti salvestusruumi aadressina (domeen ja e-posti salvestusruum on kaks eraldi teenust, sellest hiljem).

Nii et minge oma domeeninime ostmiseks üle GoDaddy või NameCheap. Mõelge sellele kindlasti! Te ei soovi, et domeeninimi oleks nii kahetsusväärne kui üks Pen Islandi pliiats ise.

Valige e-posti hostimise pakkuja

Kui olete oma domeeninime ostnud, peate valima e-posti hostimise pakkuja, nii et teie e-posti aadressil on füüsiline salvestuskoht (jah, me teame, et seda nimetatakse elektronpostiks, kuid see koosneb ikkagi andmetest, mida tuleb säilitada kuskil füüsilisel kettal).

Sõltuvalt teie eelarvest on teil kaks võimalust.

  1. Parim hinna ja kvaliteedi suhe Võite 2 lindu ühe kiviga tappa, kui valite oma e-posti aadressi majutamiseks oma veebimajutusteenuse kaudu, kui neil on selleks võimalus. Seda tehes jagate oma salvestusruumi veebisaidi failide ja e-kirjade vahel.
  2. Kvaliteetne e-post Kui teie eelarve seda võimaldab, võiksite pöörduda tasulise e-posti teenuse pakkuja poole, kellel on rohkem funktsioone, näiteks täiustatud turvalisus, seadmeülene juurdepääs ja paremad varundusteenused.

    Kvaliteetse e-posti teenusega on kaasas ka oma salvestusruum, mis aitab kaasa töökindlusele (kui ületate eraldatud salvestusruumi, kui e-posti oma veebimajutajaga majutate, võib teie veebisait JA teie e-posti aadress alla minna ja see on midagi, mida te kunagi ei taha juhtuda).

Mis juhtub, kui olete oma e-posti teenuse pakkuja valinud?

Kui olete oma e-posti teenuse ostmise lõpetanud, peate osutama oma domeeninime oma hostiettevõttele / värskendama oma mx-kirjet e-posti pakkujale.

Kuidas me seda teeme, sõltub teie valitud teenusepakkuja tüübist. Lugupeetud e-posti teenuse pakkujal peaks olema hea tugi või põhjalik teadmistebaas, mis aitab teie e-posti seadistada.

Peate ka edasi minema ja looma oma e-posti aadressi, st [e-posti aadress on kaitstud] oma e-posti hostimise süsteemis. Selle seadistamiseks kontrollige uuesti teenusepakkuja teadmistebaasi. Kui kasutate SiteGroundit, siis siin on väike õpetus, mis näitab teile, kuidas seda tehakse.

Juurdepääs oma e-posti aadressile

Oma e-kirjadele juurdepääsemiseks on kaks võimalust:

  1. Veebipostid Lihtsalt avage oma veebimajutuse cPanel ja klõpsake oma e-posti juurde pääsemiseks veebimeili. Võite sisestada ka oma domeen.com/webmail. (Meie puhul selle bitcatcha.com/webmail).
  2. E-posti kliendi kasutamine E-posti kliendi kasutamine on tavaliselt mugavam. Saate kasutada e-posti klienti nagu Outlook ja seadistada see nii, et see laadiks teie meilid automaatselt teie eest alla.

    Nüüd on igal e-posti pakkujal e-posti klientide jaoks erinev konfiguratsioon. Siit saate teada, kuidas oma e-posti aadressi SiteGround järgi seadistada. Kui kasutate teisi pakkujaid, ärge muretsege – neil peaksid olema selged samm-sammult õpetused oma e-posti kliendi e-posti loomisel ja seadistamisel!

7 asja, mida teenusepakkuja saamisel arvestada

Mõni asi, mida peate meeles pidama, aitab teil otsustada e-posti teenuse pakkuja üle.

1. Kas vajate veebisaiti??

Kui teete seda, võite valida ka hea veebi, mis pakub ka e-posti hostimist. Meie praegune lemmik on SiteGround. Libistage nende saidile ja vaadake neid!

2. Kui palju salvestusruumi teil vaja on?

See on otseselt seotud sellega, kui palju töötajaid teil on. Kui teil on 50 töötajat, kuid e-posti vajavad ainult 5 võtmeisikut, ei pea te ruumi pärast liiga palju muretsema. Kui kõik 50 teie töötajat vajavad e-posti, on kõige parem valida host, mis pakub kõigile kõigile piisavalt ruumi!

Mõned e-posti hostimise pakkujad võivad teilt nõuda kasutatud ruumi eest tasu, mõned maksavad teid ühe kasutaja eest. Veenduge, et lähete plaani, mis sobib kõige paremini teie vajadustega!

3. Kas peate saatma tohutuid manuseid?

Kui olete fotograaf või reklaamibüroo, on teie visuaal tõenäoliselt märkimisväärne summa, mis kulutab teie veebimajutuse salvestusruumi kiiresti ära. Manuse suurus ja salvestusruumi piirangud võivad teile probleemiks osutuda.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me