{"@kontekst":"https://schema.org","@ tüüp":"KKK leht","mainEntity": [{"@ tüüp":"Küsimus","nimi":"Kas Minecraft on tasuta?","aktsepteeritud vastus": {"@ tüüp":"Vastus","tekst":"Ei, Minecraft on litsentsitud mäng, mis kuulub nüüd Microsoftile. Sellel on erinevaid versioone, mis on mõeldud mitmesugustele platvormidele, kuid kulud erinevad. Näiteks Windowsi platvormi põhiline Minecraft maksab 29,99 dollarit, PS4 versioon aga 19,99 dollarit."}}, {"@ tüüp":"Küsimus","nimi":"Kas majutab Minecrafti serverit tasuta?","aktsepteeritud vastus": {"@ tüüp":"Vastus","tekst":"Ei, majutamine maksab raha, kuna tegemist on kalli infrastruktuuri ja seadmetega. Kui võõrustate veebimajutusettevõttega veebis, saab selle kulu jagada ja maksate sõltuvalt teie vajadustest mõistlikumat kuutasu."}}, {"@ tüüp":"Küsimus","nimi":"Kui palju RAM vajan Minecrafti serverit?","aktsepteeritud vastus": {"@ tüüp":"Vastus","tekst":"Nagu kõik rakendused, seda suurem on serveris olevate mängijate arv, seda rohkem RAM vajab nende toetamiseks. Kuni 10 mängijaga põhiseadistuste jaoks on soovitatav veebiserveris vähemalt 1 GB. Rohkem annab teile tõenäoliselt sujuvama mängukogemuse."}}, {"@ tüüp":"Küsimus","nimi":"Milline on parim Minecrafti hostimisteenus?","aktsepteeritud vastus": {"@ tüüp":"Vastus","tekst":"Käed alla, Hostinger juhib seda nimekirja praegu. See pakub spetsiaalselt välja töötatud Minecrafti plaane neile, kes soovivad oma võõrustada, ja tal on abipersonal, kes on vajalik teile nõustamiseks kõiges alates valimisest kuni paigaldamiseni."}}, {"@ tüüp":"Küsimus","nimi":"Milline on parim tasuta Minecrafti serveri host?","aktsepteeritud vastus": {"@ tüüp":"Vastus","tekst":"Tasuta hostimist tavaliselt ei soovitata ja see on tõenäoliselt veelgi vähem elujõuline nõudlikumate ülesannete jaoks, näiteks Minecrafti hostimine. Ideaalis võiksite kaaluda VPS-i hostimiskava, et kasutada ära nendes plaanides saadaolevaid sihtotstarbelisi ressursse."}}]}

Mänguga, mis on sama armas ja vilgas kui Minecraft, pole eriti üllatus, et paljud inimesed soovivad oma Minecrafti serveri seadistamist.

Minecrafti mängimiseks sõpradega on mitu võimalust, kuid kõige mitmekülgsem on veebis hostitud Minecrafti server..

Contents

Mis on Minecraft?

minecraft

Mõelge Minecraftile kui klassika tänapäevasele versioonile, mis pole stiililt välja läinud. Tegelikult olen seda varem virtuaalseks Legoks nimetanud. See ei pruugi olla täpne, kuna Minecraft on muutunud nii populaarseks, et sellel on isegi terve Lego-teema!

Selle lihtsustatud graafika koos põhilise mänguviisiga, mis lubab endiselt palju uuendusi, on selle mängu populaarsuse tõusnud.

Tänu toetavale fännide baasile on Minecraft suutnud välja suruda praktiliselt kõikidele digitaalplatvormidele, alates lauaarvutitest kuni mobiilseadmete ja konsoolideni. Täna on Minecraft saadaval tavalises vaniljes või ühena paljudest kohandatud versioonidest, mille fännid ja arendajad on loonud.

Mitmikmängu režiim Minecraft’is

Ehkki Minecrafti saab mängida sooloviisina, on selle üheks peamiseks vaatamisväärsuseks mitme mängijaga režiim, mis võimaldab kasutajatel omavahel suhelda. See võib sõltuvalt keskkonnast põhjustada palju asju.

Näiteks võivad mängijad otsustada pidada sõda, korraldada kaasotsinguid või lihtsalt rahus koos eksisteerida oma väikestel virtuaalsetel maatükkidel. Mitmikmängu režiimis on neli peamist võimalust;

 • Mängimine kohtvõrgus (LAN)
  LAN ühendab rühma arvuteid väiksemas (lokaliseeritud) ruumis. Näiteks loetakse LAN-ks mõne ruumis asuva arvuti ühendamine.
 • Minecrafti valdkonnad
  Realmsi kontseptsiooni lõid Minecrafti disainerid, et võimaldada mängijatel teenuse kaudu kiiresti Minecrafti mänge võõrustada. See põhineb tellimisel, lisaks Minecrafti maksumusele.
 • Jaotatud ekraan
  See on mõeldud ainult konsoolidele ja võimaldab kuni neljal kasutajal mängida Minecrafti koos, kasutades ühte ekraani.
 • Veebiserver
  See on kõige huvitavam ja hõlmab kasutajat, kes seadistab Minecrafti mängude korraldamiseks kogu veebikeskkonna nullist. Tavaliselt rendib host sel eesmärgil veebimajutusettevõttelt serveriruumi.

Minimaalsed Minecrafti serveri hostimise nõuded

Nagu juba võisite teada, on mängude hostimine sageli keeruline, kuna need on tavaliselt ressursivaesemad kui enamik veebirakendusi. Õnneks pole Minecraft just eriti suur ressurss ja te saate seda hostida veebiserverites, millel on mõned põhilised tehnilised andmed.

Sellegipoolest võetakse arvesse Minecrafti põhilisi seadistusi – puhast vaniljet, nagu nad seda nimetavad. Nende installatsioonide ja keskmise mängijagrupi 10 korral saate VPS-i hostimises minimaalse miinimumi.

Vaatame tõenäolisi nõudeid tavalisele Vanilla Minecrafti hostimisele numbriliselt;

Minimaalne req.

 • 1 GB RAM
 • 1 protsessori tuum

Soovitatav soovitus.

 • 2 GB RAM
 • 2 protsessori tuum

Salvestusruum on pakutavas kontekstis üsna tühine, seega jätame selle siin vahele, kui see põhineb SSD-l.

Kui olete eelneval kursil ja hakkate Minecrafti hostimise suhtes tõsisemalt mõtlema, siis uurite 50-aastaste ja vanemate mängijate rühmade raskemaid numbreid. Võite kaaluda ka muid võimalusi, näiteks modide kasutamist, mis suurendab nõudeid veelgi.

Nendel juhtudel soovitaksin VPS-kava nagu Minecrafti külaelanike plaan hostingeril, pakkudes 3 GB muutmälu, kuid sissetulek on 12,95 dollarit kuus. Nagu näete, mida rohkem mängijaid soovite võõrustada, seda suuremad on teie potentsiaalsed kulud.

Enda Minecrafti serveri käitamise eelised

Niisiis, jõudes artiklis selle punkti juurde, mõtlete nüüd, miks võiksite maa peal läbi käia peavalu, kui leidsite oma serveri Minecrafti hostimiseks?

Ehkki ma ei süüdistaks teid selles hetkel häbistamises, on Minecrafti hostimisel mõned väga positiivsed küljed, millele mõelda.

 1. Modifikatsioonide valikuvabadus

  Kui olete kunagi mõnda mängu mänginud ja pettunud, kuna kasutataval versioonil pole teatud modifikatsioonid lubatud, võib see olla pettumust valmistav. Need pistikprogrammid võivad olla isegi hõlpsasti kättesaadavad, just teie käeulatusest väljas. Oma Minecrafti serverit hostides saate vabalt valida, mida installida.

 2. Ühenduse loomine

  Inimesed on sotsiaalsed olendid ja kuigi sõpradega koos olemine võib olla väga lõbus, ei luba aeg seda alati. Õnneks eemaldab digitaalne maailm distantsi ja Minecraft võib olla suurepärane viis teie lähimate sõprade väikese kogukonna loomiseks. Teie enda maailm, niiöelda.

 3. Minu maja, minu reeglid

  Suurt kogukonda toetavate hostide korral luuakse sageli enamuse huvides reeglid tohutu tekiefekti jaoks. Kui omate oma Minecrafti serverit, peate arvestama ainult reeglitega, mis mõjutavad teie väikest rühma. Veelgi parem – see on teile meelepärane ja mitte keegi teine.

 4. Õppevahendina

  Kui olete koolitaja, võite olla üllatunud, kui teate, et Minecraft võib olla suurepärane õppevara. Mõelge sotsiaalsetele katsetele ja noorte mõtete õpetamisele käitumisaspektide ja otsuste tegemise olulisuse üle – seda kõike lõbusas keskkonnas, mis julgustab neid üles ehitama ja uurima.

  Loendit jätkub, nii et olge loominguline ja mõelge Minecrafti hostimise peale kui „mänguga tegelemisele” ja loova kasutamise korral potentsiaalsele võimalusele.

 5. Monetiseerimine

  Minecrafti majutamine võib pikas perspektiivis üsna kalliks minna, eriti kui võõrustate suuremat arvu mängijaid. Serverite hostimise kulud on märkimisväärsed, kuid Minecraft on endiselt Microsofti litsentsi all – ta mõistab, et on kulusid, mis tuleb katta.

  Seetõttu on Microsoft teinud teatavaid soodustusi, avades võimalused, mille kaudu saate kulusid tasakaalustada. Minecrafti serverite raha teenimiseks on mõned võimalused mängusisese reklaamimise, veebipoodide seadistamise ja muu abil.

Mida otsida Minecrafti serverimajutusest?

Nagu paljud teised rakendused, seab ka Minecraft nõudmisi nii riistvarale kui ka infrastruktuurile. Isemajandatud Minecrafti keskkonnas sujuva mängukogemuse nautimiseks peate olema teadlik mõningatest rahalistest ja tehnilistest üksikasjadest.

Ehkki enamik neist üksikasjadest kehtib üldjoontes peaaegu kõigi veebimajutusvõimaluste kohta, on mõned veebimajutajad astunud sammu kaugemale, pakkudes spetsiaalseid Minecrafti hostimiskavasid, mis võivad sisaldada täiendavaid Minecraftiga seotud eripära.

Oma Minecrafti serveri veebis käitamine tähendab, et selle toetamiseks vajate riistvara ja ribalaiust. Kui teil pole andmekeskust, tähendab see ruumi rentimist serveris, mida hostib selline veebimajutusettevõte nagu Hostinger.

Minecrafti hostimise sujuvuse tagamiseks on mõned asjad, mida peate Minecrafti hostimiskava valimisel arvestama, näiteks;

1. Protsessor

Peaaegu kõigi veebirakenduste käivitamiseks on vaja töötlemisaega, kuid see kehtib eriti mängukeskkondade kohta. Tegeliku stsenaariumi korral arvutatakse töötlemisaeg kellatsüklitena (seega esitus MHz või GHz järgi).

Veebimajutuse korral on serverid sageli varustatud mitme võimsa protsessoriga. Selle, kui palju protsessori aega saate, määravad teie veebimajutaja pakutavad plaanid. Jagatud hostingu protsessori aeg on kontode vahel jagatud, samas kui VPS või pilvepõhised hostimiskavad pakuvad kasutajatele teatud ressursside kasutamist ainuõiguslikult.

2. Mälu

RAM on kiire ja muutlik salvestusruum, mida kasutatakse protsesside käivitamiseks. Kui teie serverile päring tehakse, laadib see andmed kiiremaks töötlemiseks mällu. Kui teil on vähem mälu kui vaja, siis on vaja, et serverid vahetaksid andmeid sagedamini RAMi ja RAMist välja, mille tulemuseks on väiksem jõudlus.

Jällegi, nagu protsessori ajal, töötab ka jagatud hostimine suurest mälust, mis on jagatud mitme konto vahel. VPS või pilveplaanid pakuvad nende kasutamiseks spetsiaalset mälu. Täpselt see, kui palju sõltub valitud hostist ja plaanist.

3. Ladustamise tüüp & Kosmos

Minecraft ei ole erakordselt mahukas mäng, kuid kui käitate Minecrafti serverit, aitab SSD-d omav jõudlus kiirendada. Kas teate erinevusi, mis selles valdkonnas on võimalikud.

Mõned veebimajutajad pakuvad SSD-põhist serveritarkvara (nt opsüsteemi ja veebiserveri tarkvara), hoides teie andmeid regulaarsel mäluseadmel. See erineb täieliku SSD-lahenduse pakkumisest, kus kõik on salvestatud SSD-le.

4. Serveri asukoht

See võib olla teie Minecrafti hostiserveri jaoks üks kriitilisemaid asju. Serveri hostimise koht muudab seda. Mängijatest kaugel asuva serveri tulemuseks on sageli kõrge latentsusaeg (viivitus).

Kui võõrustate mängijaid kogu maailmast, pole selle nimel palju võimalik ära teha. Kui aga majutate lokaliseeritumas kontekstis (võib-olla konkreetse riigi / piirkonna mängijate jaoks), siis valige veebimajutaja, mille serverid asuvad selles piirkonnas või selle läheduses. Mängu mahajäämuse vähendamiseks võib see minna kaugele.

Märge

Meie serveri kiirusekontrolli abil saate kontrollida, kas kasutatav server on kiire!

5. Minecrafti spetsiifiline tugi

Nagu ma varem mainisin, pakuvad mõned veebimajutajad spetsiaalseid hostimiskavasid, mis on suunatud Minecrafti hostidele. See on märkimisväärne, kuna need, kes seda teevad, võivad teie Minecrafti hostimisplaanidele sageli pakkuda täiendavat tuge, mida mujalt ei pruugi hõlpsasti leida.

Seda tüüpi tugiteenuste näited on sageli paigaldus- ja seadistamisabi osas. Enne plaani valimist on kõige parem proovida nendega ühendust võtta ja vaadata, kas teie kaaluv host aitab seda aidata..

6. Vältige liiga odavaid Minecrafti hostimisplaane

Seal on palju hostimisettevõtteid, kes pakuvad siin soovitatavatest madalamat hinda. Kutsun teid siiski üles olema ettevaatlik, kui kaalute nende plaanide koostamist. Paljud neist plaanidest pakuvad sageli väiksema hinnaga teenuseid ja võivad nurka tõmmata piirkondades, mis mõjutavad teie mängukogemust

Edetabel: 5 parimat Minecrafti serverimajutamist 2020

1. Hostinger

https://www.hostinger.com/

hostinger

RAM

2 GB

Mängijate arv

70

Hind (USD)

8,95 dollarit kuus

Põhijooned

 • 99,9% Uptime
 • DDoS kaitse
 • Kohene häälestus
 • Mitme käsitöö paneel
 • Kahekordne protsessor

"Hostinger on edukalt veebiserverite võimalusi mängude jaoks ära kasutanud."

Hostinger on meie parim valik Minecrafti majutusteenuse pakkujana mitmel põhjusel. Esiteks on äärmiselt harva leida host, kes pakub välja spetsiaalselt Minecrafti majutamiseks mõeldud plaane.

Nende Minecrafti hostikavad on üles ehitatud VPS-serveritele, mis tähendab, et saate Minecrafti hostimiseks vajalikke ressursse. Nende plaanistruktuur on üles ehitatud ka kontseptsiooni ümber, pakkudes vähemalt 2 GB mälu Minecrafti serveri viivitamatu häälestamise lähedal ja tehnilist tuge, mis aitab takerdumise korral.

Hostinger on üks meie peamisi võõrustajaid!

Selle põhjuste kohta lugege meie põhjalikku arvustust Hostingeri kohta!

2. Shockbyte

https://shockbyte.com/

sokk

RAM

1 GB

Mängijate arv

20

Hind (USD)

2,50 dollarit kuus

Põhijooned

 • 100% Uptime
 • DDoS kaitse
 • Kohene häälestus
 • Mitme käsitöö paneel
 • Piiramatu SSD

"Shockbyte on muutnud mängude suurettevõtteks, võimaldades võimsust ja mastaapsust."

Shockbyte on Austraalias registreeritud ettevõte, mis on spetsialiseerunud mänguserverite rentimisele. Nende põhifookusvaldkonnad on Minecraft, ARK: Survival Evolved ja Rust – plaanidega toetada rohkem tiitleid.

Nende plaanid on väga keskendunud ja saate valida ühe, mis sobib teie vajadustega väga otseselt. Nende kogemus Minecraftiga võimaldab neil pakkuda häid soovitusi ja see on hea koht Minecrafti spetsialiseeritud majutamiseks.

3. BisectHosting

https://www.bisecthosting.com/

bisecthosting

RAM

1 GB

Mängijate arv

12

Hind (USD)

2,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • Igapäevane varundamine
 • DDoS kaitse
 • Kohene häälestus
 • Mitme käsitöö paneel
 • SSD serverid

"BisectHosting toetab lihtsana Minecraft Java ja Bedrock."

BisectHosting on Minecrafti hostimises veel üks populaarne nimi, ehkki see pakub peaaegu kõiki muid veebiga seotud teenuseid. Tänu nende hostimiskavade ulatusele on Bisect Minecrafti osas sujuvam, toetades kas Java versiooni või Bedrocki.

Tugevaks eristavaks omaduseks on see, et kõigil Bisecti Minecrafti hostimisplaanidel on piiramatu SSD-salvestusruum, isegi kõige odavamal plaanil. Muidugi sõltub nende õiglase kasutamise poliitika, mis tähendab, et saate seda kasutada, kuid mitte seda kuritarvitada.

4. GGServerid

https://ggservers.com/

GG-serverid

RAM

1 GB

Mängijate arv

12

Hind (USD)

3,00 dollarit kuus

Põhijooned

 • Kohene häälestus
 • DDoS kaitse
 • Mitme käsitöö paneel
 • Klõpsake ühe klõpsuga Installer
 • Mõõtmata SSD

"Viige Minecrafti hostimine GGServersis järgmisele tasemele ühe klõpsuga modpacki installi abil."

GGServers on Kanada veebimajutusettevõte, mis pakub veebimajutust, kuid on spetsialiseerunud ka mänguserveritele. Neil on mitmesuguste mängude, sealhulgas Minecrafti serverid, ja tänaseks on neist kasutusele võetud enam kui pool miljonit.

Nad pakuvad oma mänguserverites kõrgjõudlusega spetsifikatsioone ja nende hulgast on üheksa andmekeskuse asukohta kogu maailmas laialt levinud. Plaanid varieeruvad sõltuvalt pakutavatest ressurssidest ja algavad tavalisest 1 GB RAM-ist, mis toetab 12 mängija pesa.

5. Apexi hostimine

https://apexminecrafthosting.com/

Apexi hostimine

RAM

1 GB

Mängijate arv

12

Hind (USD)

3,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 99,9% Uptime
 • Kohene häälestus
 • DDoS kaitse
 • Mitme käsitöö paneel
 • Klõpsake ühe klõpsuga Installer

"Hankige mitte ainult Minecrafti riistvara, vaid ka oma serveri seadistamiseks vajalikku tuge."

Apex Hosting on keskendunud ainult Minecraftile ja nad pakuvad serverite jaoks 15 asukohta kogu maailmas, kuhu lisandub veelgi. Nende plaanid algavad väikese 1 GB RAM-iga, kuid kõik plaanid on kohandatud alamdomeeniga.

Nende väide kuulsuse kohta seisneb Minecrafti laialdases toetamises, mida iseloomustavad hõlpsasti kasutatav juhtpaneel, videoõpetused ja võimalus Minecrafti serverid üles ehitada ja käivitada vaid viie minutiga. Abi saab ka otsevestluse ja piletimüügisüsteemi kaudu.

Järeldus: Diehard Minecrafti fännidele

RAM

EI. OF
MÄNGIJAD

PRICE (USD / MO)

Hostinger

2 GB

70

8,95 dollarit

Shockbyte

1 GB

20

2,50 dollarit

BisectHosting

1 GB

12

2,99 dollarit

Nagu juba praegu võite öelda, ei pea Minecrafti serveri hostimine olema kohutavalt keeruline. Tegelikult on selle ilu selles, et kuna teil on kontroll, saate täpselt otsustada, kui keerukaks soovite, et teie Minecrafti maailm oleks.

Kas see tähendab tohutut serverit, mis toetab tuhandeid mängijaid, või sõprade jaoks põhilist serverit, et koos suhelda, on lõplik otsus teie. Kulud ei ole tingimata ka tegur, nagu näete, kuna on palju viise, mis aitavad teil oma kulusid potentsiaalselt katta.

Oma Minecrafti serveri hostimine on lõppkokkuvõttes armastuse vaev – ja mängu raskete fännide jaoks on kindlasti midagi kaaluda. Kui olete endiselt äärel ja otsustate, kas see sobib teile, rääkige Hostingeri inimestega (see pakub tõelisi Minecrafti hostimisplaane) & tugi), et näha, kas nad saavad teid kummalgi viisil nõustada.

Minecrafti serverimajutus: korduma kippuvad küsimused

1. Kas Minecraft on tasuta?

Ei, Minecraft on litsentsitud mäng, mis kuulub nüüd Microsoftile. Sellel on erinevaid versioone, mis on mõeldud mitmesugustele platvormidele, kuid kulud erinevad. Näiteks Windowsi platvormi põhiline Minecraft maksab 29,99 dollarit, PS4 versioon aga 19,99 dollarit.

2. Kas majutab Minecrafti serverit tasuta?

Ei, majutamine maksab raha, kuna tegemist on kalli infrastruktuuri ja seadmetega. Kui võõrustate veebimajutusettevõttega veebis, saab selle kulu jagada ja maksate sõltuvalt teie vajadustest mõistlikumat kuutasu.

3. Kui palju RAM vajan Minecrafti serverit?

Nagu kõik rakendused, seda suurem on serveris olevate mängijate arv, seda rohkem RAM vajab nende toetamiseks. Kuni 10 mängijaga põhiseadistuste jaoks on soovitatav veebiserveris vähemalt 1 GB. Rohkem annab teile tõenäoliselt sujuvama mängukogemuse.

4. Milline on parim Minecrafti serverimajutusteenus?

Käed alla, Hostinger juhib seda nimekirja praegu. See pakub spetsiaalselt välja töötatud Minecrafti plaane neile, kes soovivad oma võõrustada, ja tal on abipersonal, kes on vajalik teile nõustamiseks kõiges alates valimisest kuni paigaldamiseni.

5. Mis on parim tasuta Minecrafti serveri host?

Tasuta hostimist tavaliselt ei soovitata ja see on tõenäoliselt veelgi vähem elujõuline nõudlikumate ülesannete jaoks, näiteks Minecrafti hostimine. Ideaalis võiksite kaaluda VPS-i hostimiskava, et kasutada ära nendes plaanides saadaolevaid sihtotstarbelisi ressursse.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me