Kui loete seda, otsite tõenäoliselt oma hostimisvajadustele vastavat VPS-lahendust. Selle artikliga tutvustame teile meie 5 populaarseimat VPS-teenust ja miks leiame need nii kuradi vingetena.

Kuid enne, kui seda teeme, vaatame natuke, mis on VPS tegelikult ja miks inimesed tahaksid selliseid teenuseid.

Mis on VPS?

VPS (või virtuaalse privaatserveri) hostimine on ainulaadne hostimistehnoloogia, mis asub kenasti tavalise jagatud veebimajutuse ja pühendatud serveriteenuste vahel.

See sobib kõige paremini ettevõtetele, kes vajavad hostimiskava, mis pakub rohkem serveri võimsust, funktsionaalsust ja paindlikkust kui jagatud serverid, kuid ilma pühendatud serverite hinnasildita.

Teisisõnu, VPS-i hostimine annab teile mõlemast maailmast parima. Saate kõike rohkem, kuid hinnaga, mis pole liiga ennekuulmatu.

Siin on lühike ülevaade põhitõdedest, kuid kui tunnete nälga enama järele, leidub hulgaliselt hämmastavaid VPS-i hostimise juhendeid, mida saate veebis kontrollida.

Lisateave VPS-i kohta

VPS võimaldab teil oma veebisaiti majutada virtuaalsetes sektsioonides füüsilises serveris. Ehkki see võib jagatud serveri lähedal tunduda võimas, on see tegelikult hoopis teistsugune, kuna teil on oma operatsioonisüsteem, pühendatud ressursid (CPU ja RAM) ning spetsiaalne salvestusruum virtuaalses privaatserveris.

VPS-i hostimine

VPS-i hostimine maksab ainult murdosa kogu serverist. (allikas)

Seega on ideaalne, kui vajate privaatserveri eeliseid, kuid eelistate hoida kulud madalal.

Mis vahet seal on??

“Kas tõesti on vahet?”

Muidugi on ja see on suurem, kui arvate!

Erinevustest parema mõistmise huvides vaatame läbi iga hostimisteenuse sisemise toimimise.

Jagatud serverimajutus

Jagatud serverimajutuse korral hostitakse teie veebisaiti koos sadade teiste veebisaitidega ühes füüsilises serveris. See on sageli odavaim hostimiskava, kuid ka kõige piiravam, kuna jagate kogu oma serveriressurssi teiste kasutajatega.

See on peaaegu nagu kodukaaslastega korteris elamine. See on kõik lõbu ja mängud, kuni keegi tualetti satub.

Jah, ma räägin sinust, Karen. Lõpetage WC-s käimine.

Üldiselt sobib jagatud serverimajutus paremini väiksematele veebisaitidele, mis ei vaja palju ribalaiust ega serveriressursse. Enamik pakkujaid haldab serveri hooldust, mis muudab selle kasutamise tehniliste teadmisteta kasutajate jaoks lihtsaks.

Negatiivne külg on see, et teil on väga piiratud ressursid ja kui olete halb kasutaja, siis arvavad nad tõenäoliselt kõik ressursid varjavat, põhjustades teie veebisaidil aeglustumist.

Kas teate, mis juhtub, kui teie veebisait aeglustub? See vähendab konversioonide arvu. See on midagi, mis kellelegi ei meeldi.

Virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimine

Sa ei saa kunagi vabadusest tõeliselt aru, kuni kolid oma sitt-tualetis käinud sõpradega korterist välja ja kolid omaenda pööningule.

Hea vabanemine, Karen!

Just selline on VPS-i hostimine. Teil on kogu korter enda käes ja kuigi te olete endiselt füüsilises serveris koos teiste kasutajatega, on teie serveriressursid teie ja üksi teie.

VPS-i puhul ei pea te muretsema selle pärast, et halvad kasutajad serveriressursse koondavad, kui olete üksteisest eraldatud, hoolimata sama füüsilise serveri jagamisest.

See tähendab, et teie sait töötab kiiremini, tulemuseks on rohkem konversioone ja müüki.

Samuti on teil VPS-iga parem turvalisus, kuna kõik teie andmed on teistest kasutajatest eraldatud, mis vähendab häkkerite võimalusi teie veebisaidile pääseda.

Parim osa?

VPS maksab tavaliselt umbes murdosa spetsiaalsest serverist. Põhimõtteliselt saate kasu privaatserverist, millest on lahutatud ülemäärane hind.

Spetsiaalse serveri hostimine

Kui jõuate teatud elupunkti, soovite elada luksuslikus häärberis, mille tualetid on suuremad kui teie vana korteri elutuba.

Ja just see on spetsiaalsed serverid. Põhimõtteliselt on teil kogu server iseenda jaoks juurdepääs nii paljudele ressurssidele kui vaja, kuid just nagu maja omamine, on ka spetsiaalsed serverid kõigist hostimisteenustest kõige kallim variant..

Kuna teil on kogu füüsiline server ise, saate juurdepääsu kõigile serveri ressurssidele ilma, et peaksite seda teiste kasutajatega jagama ega jagama. Samuti saate täielikult kontrollida oma serveri kõiki aspekte, sealhulgas opsüsteemi, riistvara ja nii edasi.

See on kõige võimsam hostimisteenus, aga ka kõige kallim ning seda soovitatakse tavaliselt kasutajatele, kes haldavad suure liiklusega ja kõrge ribalaiusega veebisaite.

Kas peaksite lülituma VPS-ile?

Mõnel teist võib tekkida küsimus, kas peaksite lülituma VPS-ile või mitte.

Ausalt, kui teil on väike või hobiga seotud veebisait, siis tõenäoliselt seda pole.

KUID.

Kui teil on mõni allpool loetletud asjadest, peaks see olema hea märk sellest, et elate kodukaaslastega, just teie jaoks, just parim valik:

 • Teie veebisait hakkab aeglustuma või teie kasutajad laadivad lehti aeglaselt.
 • Saate regulaarselt suurt liiklust.
 • Näete pidevalt teadet „Internal Server Error” või „50X”.
 • Teie veebisaidile on salvestatud tundlikke andmeid.
 • Kaalute või haldate veebipoodi.
 • Soovite installida kohandatud rakenduse või tarkvara.
 • Veebisaidi laadimisel kuvatakse tõrge „Teenus pole saadaval”.

Samuti kui soovite omada ettevõtet või teenust, siis tõenäoliselt soovite selle vahetada. VPS-i hostimine on tavaliselt usaldusväärsem ja kiirem kui jagatud hostimine ning täiendav kiirus aitab suurendada müüki ja konversioone.

HINDATUD: 5 parimat VPS-i majutusteenuse pakkujat

parim vps bitcatcha

Nüüdseks peaks teil olema põhiteadmised VPS-ist ja sellest, kuidas see aitab teil oma veebisaidiga rohkem müüa

Probleem on selles, et VPS-teenuseid pakuvad paljud teenusepakkujad ja kuidas peaks keegi valima kogu meie silme ees oleva valdava teabe abil?!?

Noh, et ei vihasta.

Käisime neist kõigist läbi ja kitsendasime teid 5 parima VPS-i variandini.

1. SiteGround

https://www.siteground.com/

SiteGround Cloud

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

80 dollarit kuus

Põhijooned

 • 40 GB SSD salvestusruum
 • 5TB andmeedastus
 • 2 südamikku & 4 GB muutmälu
 • Apache / Nginx & CentOS
 • GIT integreeritud

"Suurepärane hostiettevõte, mis pakub kvaliteetse live-vestluse toega kindlaid serverietendusi"

Suurepärane hostimisettevõte, mis pakub kvaliteetse live-vestluse toega kindlaid serverietendusi. SiteGround Hosting sobib nii uutele kui ka kogenud kasutajatele, kes soovivad oma veebisaidile üle minna VPS-i..

SiteGroundi pilveplaan on VPS-iga samas sulgus. Seda hallatakse täielikult eraldatud ressurssidega, et luua ja hallata eraldi paneele.

Pilveplaan pakub ka mitmeid võtmefunktsioone, mis on VPS-teenuste jaoks hädavajalikud, näiteks tasuta CDN suurema kiiruse tagamiseks, võimalus serveri asukohti valida ja ööpäevaringne VIP-klienditugi.

Alati usaldusväärne ja oma kiiruse poolest tuntud SiteGround on meie esimene soovitus, kui hindate saidi laadimiskiirust, stabiilsust ja müüki.

Avalikustamine

Võõrustame Bitcatcha.com-i saidil SiteGround Cloud – Business. .

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostingeri VPS

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

4,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 20 GB SSD
 • 1 TB ribalaius
 • 1 GB RAM & 2 GB Burst RAM
 • 100 MB / S võrk
 • IPv6 tugi

"30x kiirem kui keskmine jagatud hostimise teenus"

Hostinger pakub nende VPS-i hostimisteenuste jaoks 6-astmelist plaani, mille saate valida oma veebisaidi vajadustele vastavaks. Nende plaan 1 pakub põhilisi spetsifikatsioone 1000 GB (teise nimega 1 TB) ribalaiusega, 20 GB kettaruumi ja umbes 1 GB RAM-iga. Kui soovite rohkem, võite valida Plan 6, mis annab teile ilmatu 8 GB muutmälu, 160 GB kettaruumi ja 6000 GB ribalaiust.

Hostingeri VPS-i hostimise teine ​​peamine tugevus on see, et need on 30x kiiremad kui keskmine jagatud hostimise teenus. See tõstab nad turule ühe kiireima VPS-i pakkujana, nii et kui kiirus on teile oluline, on Hostinger suurepärane valik.

Samuti on nende hind sellise kaliibriga VPS jaoks naeruväärselt madal. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe, ei saa Hostingeriga valesti minna. Kui SiteGroundi hinnad on teie jaoks natuke liiga suured, oleks Hostinger järgmine parim valik.

3. Inmotioni host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotioni hostimise VPS

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

27,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 75 GB SSD salvestusruum
 • 4TB ribalaius
 • 4 GB RAM
 • CentOS w LAMP
 • CPaneli täielik litsents

"Erakordsed serveri etendused, millel on kõrge tööaeg & madal TTFB"

Inmotion Hostingi abil saate oodata suurepäraseid serveri jõudlusi suure tööajaga (>99,95%) ja madal aeg esimese baitini (<450ms) lisaks kindlale klienditeenindusele. Nende VPS-i hostimiskava on tungivalt soovitatav, kui teie prioriteediks on serveri jõudlus.

Inmotion Hostingiga kaasnevate funktsioonide arv, näiteks tasuta cPaneli litsents koos ettevõtte klassi CertOS ja SSL-ga & Lisaturvalisuse ja kiire hostimise jaoks mõeldud SSD-sertifikaat teeb neist suurepärase valiku elektritarbijate jaoks.

Me võõrustasime koos nendega www.bitcatcha.com, nii et see räägib nende kiirusest ja teenindusest.

4. A2 majutamine

https://www.a2hosting.com/

A2 hostimise VPS

Üldine Uptime

99,9%

Serveri kiirus

A+

Hind

32,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 75 GB SSD salvestusruum
 • 2 TB ülekanne
 • 4 GB RAM & 4 vCPU-d
 • Node.js & TLS 1.2
 • cPanel või Plesk

"Railgun Optimizeriga eelkonfigureeritud serveri vahemälu & SSD, A2 suhtub kiirusse tõsiselt."

Nii nagu Hostinger, on ka A2 Hosting teie veebisaidile parima võimaliku kiiruse pakkumine koos nende VPS-hostimisega. Tänu sellisele tehnoloogiale nagu Railgun Optimizer, eelkonfigureeritud serverite vahemällu salvestamine ja oma serverite SSD-salvestusruum, suhtuvad A2 Hostingi poisid oma kiirusesse tõsiselt.

Ehkki nad pakuvad kõiki olulisi funktsioone, mida teil oleks vaja VPS-i hostimiseks, näiteks cPaneli, Linux OS-i kasutamise võimalus ja isegi Rootile juurdepääsu lubamine, pakub nende peamine tugevus võrratut serverikiirust, mis pole hostimistööstuses võrreldamatu..

5. HostGator

https://www.hostgator.com/

HostGator VPS

Üldine Uptime

100%

Serveri kiirus

A+

Hind

29,95 dollarit kuus

Põhijooned

 • 120 GB kettaruumi
 • 1,5TB ülekanne
 • 2 südamikku & 2 GB RAM
 • 2 IP-aadressi
 • Kontode tasuta migratsioon

"Ideaalne blogijatele, kes soovivad pilve hostimise lahendust, mis oleks nii lihtne & paindlik."

Kuigi VPS on odavam kui pühendatud serverid, on need enamiku hostiteenuse pakkujate jaoks siiski suhteliselt kallid. HostGator pakub mõistliku hinnaga VPS-i paketti, mis on nii usaldusväärne kui ka hõlpsasti kasutatav. Nende VPS-kava sobib ideaalselt blogijatele, kes soovivad nii lihtsa kui ka paindliku pilve hostimise lahendust.

Mõned nende pakutavad põhifunktsioonid hõlmavad ühe klõpsuga värskendussüsteemi, täielikku juurjuurdepääsu, mitmeid tasuta arendustööriistu ja väline varundust.

Pakkimine: millist VPS-i kasutada?

Oleme seda juba varem maininud ja mainime veelkord – pole olemas sellist asja nagu täiuslik VPS-i pakkuja (vähemalt sellist, mida me teame). Hoolimata hinnast, on Siteground siiski üsna lähedal.

Sõltumata sellest, millise VPS-iga otsustate minna, on eespool loetletud 5 parimat pakkujat, kuna need pakuvad teile suurepärast klienditeenindust, serveri jõudlust, töökindlust, üldist kasutusmugavust ja mis kõige tähtsam – kiirust.

Kui hindate konversioone ja müüki, aitab nende 5 parima VPS-teenuse MIDAGI kiirus. Kõik need on suurepärased võimalused ja lõppkokkuvõttes sõltub kõik teie veebisaidi vajadustest, soovitud funktsioonidest ja teie eelarvest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me