به دنبال بهترین میزبان وب سایت کانادایی خود هستید?

شاید به دنبال راه اندازی سایت جدید هستید. یا ، به یک هاست بهتر ارتقا دهید. هر جا که این مقاله شما را پیدا کرده است ، خوشحالیم که شما اینجا هستید.

پشت هر وب سایت موفق یک ارائه دهنده میزبانی سریع و قابل اعتماد است. پیدا کردن یک مورد مناسب برای شما ، شما را با قویترین پایه برای ساختن قرار می دهد.

امروز ، ما به طور خاص بهترین گزینه های میزبانی وب سایت های کانادایی را انتخاب می کنیم. بیا بریم.

Contents

تجارت الکترونیکی در کانادا برای انتخاب انتخاب رسیده است

مطمئناً یک چیز است – اگر می خواهید مخاطبان کانادایی را پیدا کنید ، یک ساعت هیجان انگیز است. به خصوص اگر یک تجارت آنلاین باشید.

قرار است کانادایی ها بیش از 39 میلیون دلار در سال 2019 به صورت آنلاین هزینه کنند.

تقریبا نیمی از کانادایی ها می گویند حداقل یک بار در ماه خرید آنلاین می کنند. خریدهای اندکی هم نیستند – در یک مطالعه ، سه چهارم پاسخ دهندگان گفتند که آنها حداکثر ماهانه 200 دلار هزینه می کنند و تقریبا 10٪ تا 500 دلار خرج می کنند

مطمئناً ، تجارت الکترونیکی هنوز تحت سلطه غول های بزرگ بین المللی مانند آمازون است ، و شما نیاز به تجربه برتر مشتری دارید. اما یک چیز بزرگ از طرف شما وجود دارد – عشق به محلی.

کانادایی ها همچنان نشان از ترجیح جدی برای مارک های کانادایی دارند. در یک نظرسنجی VL Omni ، 62٪ از کانادایی هایی که به صورت بین المللی به اینترنت خرید می کنند ، گفتند که ترجیح می دهند در داخل کشور خرید کنند. این بدان معناست که اگر در سایت خود از اهرم خانه استفاده کنید ، می توانید یک مزیت واقعی داشته باشید.

این نگرش و این نوع خرج کردن به معنای یک فرصت بزرگ است.

شاید شما با یک وردپرس یا یک فروشگاه Shopify روی صفحه بپرید. شاید یک وب سایت وابسته باشد. هر آنچه را که انتخاب می کنید – به خاطر داشته باشید که فرم وب سایت شما مشخص خواهد کرد که نیازهای شما از ارائه دهنده هاستینگ شما چه خواهد بود.

صرف نظر از نحوه تصمیم گیری برای سوار شدن به این موج ، میزبان “راست” از رشد وب سایت شما پشتیبانی می کند ، و به این بهترین فرصت برای پول نقد شدن در صحنه پر رونق الکترونیکی کانادا است..

کانادایی ها انتظارات بالایی دارند

تحقیقات همچنین نشان می دهد كه كانادایی ها یك جمعیت بخصوص فن آوری اطلاعات هستند.

معنی؟ خوب ، آنها انتظارات خاصی دارند که مشاغل آنلاین باید برآورده شوند.

در یک نظرسنجی از کانادایی ها ، 52٪ گفتند که شرکت ها اگر انتظار دارند تجارت خود را حفظ کنند ، نیاز به ارائه یک تجربه دیجیتال مهم دارند.

حتی درصد بالاتری نیز گفتند که آنها تجربه بدی را در رسانه های اجتماعی یا سایت های بررسی همتا به اشتراک می گذارند – بدترین کابوس یک کسب و کار!

این امر به این معنی است که شما باید تمام توان خود را انجام دهید تا یک تجربه کاربری عالی برای هرکسی که در سایت شما قرار دارد ارائه دهد. این شامل اطمینان از بارگیری سریع سایت شما ، رعد و برق ، حتی در دوره های اوج ، آنلاین می شود و می تواند از خود در برابر هکرها و آسیب پذیری ها محافظت کند. همه چیزهایی که یک میزبان خوب از آن پشتیبانی می کند و یک میزبان بد نیز می تواند خراب کند.

گذشته از اینکه از نوآوری آگاهی داشته باشند ، کانادایی ها از شرکت ها نیز انتظارات اخلاقی بالایی دارند.

بیش از بسیاری از کشورهای دیگر ، یک انتظار “سبز” وجود دارد. مطابق نظرسنجی OMNIWeb در کانادا از Leger ، 43٪ از بزرگسالان کانادایی تمایل بیشتری به خرید محصولاتی دارند که ادعای زیست محیطی مسئول دارند. به عبارت دیگر ، “سبز بودن” می تواند عامل انتخاب برند از سوی یک رقیب باشد یا خیر.

شما ممکن است بخشی از این آمار باشید – و به دنبال ارائه دهنده هاستینگ هستید که بتواند ردپای انرژی مثبت ایجاد کند. اگر چنین است – خوشحال خواهید شد که بدانید امروز یک زن و شوهر در لیست میزبان ما وجود دارند!

PIPEDA چیست و آنچه باید بدانید

این یک چیز بزرگ دیگر است که هر یک از صاحبان سایت کانادایی باید درباره آن بدانند: PIPEDA.

کانادا قوانینی منحصر به فرد برای حفظ حریم خصوصی دارد. مهمترین قانون محافظت از اطلاعات شخصی و اسناد الکترونیکی (PIPEDA) است که در مورد اطلاعات شخصی که در طول فعالیت های تجاری جمع آوری می شود صدق می کند. این شركتها را ملزم می سازد كه رضایت افراد را برای جمع آوری داده های خود درخواست كنند و از آن در برابر سوء استفاده كمك كنند.

ما بعضی از اصول اصلی را در زیر خلاصه کرده ایم:

 • رضایت برای جمع آوری داده های شخصی
 • جمع آوری داده ها به “اهداف معقول” محدود می شود
 • استفاده محدود ، افشای اطلاعات و دسترسی محدود به اطلاعات شخصی
 • اطلاعات شخصی ذخیره شده باید دقیق و کامل باشد
 • سیاست ها و رویه هایی در مورد هرگونه نقض حریم خصوصی در نظر گرفته شده است

سلب مسئولیت سریع

PIPEDA موضوعی سنگین است که توصیه می کنیم در خارج از این مقاله تحقیقات بیشتری انجام دهید. می توانید مقدمه خوبی را در اینجا بخوانید.

PIPEDA می تواند به چندین روش در تصمیم گیری در ارائه دهنده میزبان شما تأثیر بگذارد. با این وجود ، نوع وب سایتی که ارائه می دهید تعیین می کند چه میزان احتیاط لازم را دارید.

به عنوان مثال ، سایتهایی که نیاز به جمع آوری اطلاعات شخصی زیادی دارند ممکن است بخواهند از ارائه دهنده هاستینگ که دیتاسنترهایی را در خاک کانادا ارائه می دهد استفاده کنند ، بنابراین به طور کامل اطمینان داشته باشند که میزبان و سایت شما 100٪ سازگار هستند.

اگر بعید است وب سایت شما با داده های شخصی زیادی سر و کار داشته باشد ، ممکن است انتخاب میزبان ارائه دهنده سرعت یا پشتیبانی استثنایی برای شما مهم باشد ، حتی اگر دیتاسنترهای آن خارج از کانادا باشند..

اما ، صرف نظر از میزان داده های شخصی که قصد پردازش آن را دارید ، یک میزبان خوب کاملاً باید با کمک به ارائه یک خط دفاع محکم ، از سایت شما در برابر نقض امنیت محافظت کند..

چه باید در یک میزبان خوب جستجو کنید

برای انتخاب میزبان برای شما ، دقیقاً می خواهید آنچه را که باید به دنبال آن باشید.

میزبان های مختلف خود را با نقاط قوت و تخصص های مختلفی بازاریابی می کنند. با این حال ، در مقایسه با هاست برای سایت های کانادایی ، موارد مشخصی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

بیایید سریع به این موارد بپردازیم.

1. سرعت

یک میزبان وب سایت خوب باید سریع باشد. در Bitcatcha ، اغلب استدلال می کنیم که این احتمالاً مهمترین علامت میزبان عالی است.

به این دلیل است که سرعت بارگذاری یک وب سایت می تواند تجربه کاربر شما را ایجاد یا خراب کند. سرعت میزبان سریعتر به معنای بار سریعتر و احتباس بیشتر خواهد بود. این روزها ، کاربران آنلاین انتظارات زیادی از آسمان دارند و انتظار دارند صفحه‌ای در کمتر از 2 ثانیه بارگیری شود.

صفحات بارگذاری کند باعث نارضایتی مشتریان می شود. و مشتریان ناراضی به کجا می روند?

در جای دیگر.

یک میزبان خوب برای سخت افزار و نرم افزار خود برای سرعت بهینه می شود – به عنوان مثال از طریق CDN یا فن آوری ذخیره سازی.

برای مقایسه سرعت هرکدام از میزبانهای ما ، ما از ابزار تست سرعت سرور Bitcatcha قابل اعتماد خود استفاده خواهیم کرد (بهانه پلاگین بی شرمانه).

ما 10 گره تست 10 برابر در مکانهای مختلف نصب کرده ایم تا افراد در سراسر جهان از سایت شما بازدید کنند.

و – شما آن را حدس زده اید – ما از آن استفاده خواهیم کرد تا سرعت سرور را به درخواست کانادا پاسخ دهد.

2. امنیت

واقعیت جالب – 77٪ قریب به اتفاق کانادایی ها نگران حمله سایبری علیه سازمانهایی هستند که ممکن است به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشند.

در حالیکه شما ، صاحب سایت ، نسبت به حفظ امنیت داده های خود در برابر استانداردهای PIPEDA ، پاسخگو هستید ، یک میزبان خوب با شما همکاری خواهد کرد تا بتوانید این مقررات را رعایت کنید.

چطور؟ با ارائه یک خط دفاع خوب از هکرها و بدافزارها.

چطور؟ فایروال ها ، گواهینامه های SSL و یک سیستم نظارت فعال را برای کمک به گرفتن آسیب پذیری ها قبل از بروز مشکلات بزرگتر فکر کنید.

3. قابلیت اطمینان

Downtime دشمن ترافیک ، شهرت و فرصت است. یک میزبان خوب تمام تلاش خود را برای جلوگیری از انجام این کار انجام می دهد.

به دنبال میزبانهایی با حداقل 99٪ ضمانت به موقع باشید. حتی بهتر ، برای تأیید ادعای خود ، به ابزارهای شخص ثالث مانند UptimeRobot و بررسی ها نگاهی بیندازید.

یک نکته که در واقع می تواند به شما در جلوگیری از خرابی کمک کند ، تیم پشتیبانی مشتری عالی است. یک میزبان خوب باید بصورت شبانه روزی تیمی از متخصصان را ارائه دهد. این امر می تواند از طریق چت زنده ، تلفن ، سیستم فروش بلیط یا سایر موارد فوق باشد.

4- سازگار با محیط زیست

همانطور که اشاره کردیم ، این عامل مهمی برای بسیاری از کانادایی ها است. میزبان دیتاسنترها از انرژی فوق العاده ای برای ادامه کار خود استفاده می کنند. خوشبختانه ، برخی از میزبانها تلاش کرده اند تلاش کنند تا ردپای کربن خود را جبران کنند.

میزبانی دوستدار محیط زیست می تواند از طریق نوعی مبادله اعتبارات سبز برای قدرت مورد استفاده ایجاد شود. از طرف دیگر ، یک میزبان ممکن است به سادگی از اشکال قابل تجدید قدرت استفاده کند. یا یک تلاش آگاهانه برای کاهش ضایعات انجام دهید. ما تصور می کنیم که مطمئناً مورد توجه است ، و مخاطبان شما ممکن است خیلی خوب قبول کنند.

5. ارزش پول

سرانجام ، یک میزبان خوب باید ارزش خوبی برای پول ارائه دهد. شما باید تمام عملکردهای مورد نیاز خود را با قیمتی که بانک را خراب نمی کند ، داشته باشید.

نگاهی دقیق بین آنچه که می خواهید دریافت کنید. تمایل دارد که میزبان بسته به اینکه آیا موارد زیر را به صورت رایگان پرتاب کنید ، متفاوت باشد:

 • ثبت نام ایمیل
 • ثبت دامنه
 • فضای ذخیره سازی اضافی یا پهنای باند
 • در صورت وجود مقدار کمک هزینه رایگان CDN

اکنون در مورد آن بحث کرده ایم ، بگذارید وارد هاست شویم!

رتبه بندی شده: بهترین میزبانی وب برای وب سایت های کانادا

توجه داشته باشید

 1. کلیه قیمت های ذکر شده بر اساس قیمت مقدماتی قرارداد 12 ماهه است.
 2. نرخ فارکس مورد استفاده 1 دلار تا 1.32 دلار کانادا است.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در کانادا

12 میلی ثانیه

قیمت (CAD)

7.85 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 20 GB حافظه SSD
 • ادغام CDN Cloudflare
 • SuperCacher
 • 24/7 فنی. پشتیبانی
 • تهیه پشتیبان رایگان روزانه

"میزبان کاملاً گرد و با کیفیت بسیار بالا ، سرعت ، امنیت و پشتیبانی را ارائه می دهد."

ما در حال شروع این لیست با SiteGround هستیم – میزبان مورد علاقه همه ما.

این یک میزبان است که به اندازه آنها جامد است. ویژگی های چشمگیر ، عملکرد عالی و سرعت های مداوم و سریع که همچنان به بهترین نتیجه رقابت می پردازند.

در سال 2004 تشکیل شده و SiteGround اکنون به 4 مرکز داده در سراسر جهان رسیده است. نزدیکترین مورد به کانادا شیکاگو است ، بنابراین ما یک سایت را از آنجا میزبانی کردیم تا آن را بفهمیم.

داده های سایت آزمون ما نمره بسیار عالی A را به دست آورد+.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
55 میلی ثانیه3 میلی ثانیه92 میلی ثانیه223 ms139 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
380 ms226 ms148 ms12 میلی ثانیه103 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 138.1 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

میانگین زمان پاسخگویی 138.1 میلی ثانیه باعث می شود SiteGround رسما سریعترین میزبان این لیست باشد. مهمتر از همه ، این سرعت سریع 12 میلی ثانیه از کانادا به گوش رسید! این احتمالاً می تواند به دیسک های SSD در حال افزایش سرعت سایت SiteGround اثبات شود – گفته می شود که داده ها تا 30٪ سریعتر از هارددیسک های معمولی را تحویل می دهند.

SiteGround همچنین افزودنیهای اضافی را برای افزایش سرعت ارائه می دهد. تمام برنامه ها با ادغام رایگان CDN Cloudflare به همراه SuperCacher ممتاز برای افزایش بار بار تا 4 برابر ارائه شده است. همه به معنی نرم و صاف است & تحویل محتوای صاف.

و جدا از سرعت?

SiteGround بسیار قابل اعتماد است. ما می توانیم ضمانت به موقع 99.9٪ آنها را از طریق چک زمان سنج خود تایید کنیم. از سال 2016 تاکنون 100٪ ثبت شده است!

آنها با یک مجموعه امنیتی پیشرفته با راه حل هوش مصنوعی که هر روز میلیون ها حمله بی رحمانه به علاوه یک تیم پشتیبانی 24/7 مبارزه می کند ، از این امر حمایت کردند. آیا ذکر کردیم که آنها یک شرکت خوب هستند که به نظر می رسد کارمندان خوشحال را در اولویت قرار می دهد؟ (همانطور که توسط بررسی های عجیب آنها در مورد Glassdoor مشهود است).

برنامه GrowBig “توصیه شده” آنها با 5.95 دلار در ماه شروع می شود. در نظر داشته باشید که با تمدید این ، تا 19.95 دلار در ماه افزایش می یابد. مطمئناً ، SiteGround ارزان ترین گزینه نیست ، اما ارائه جامعی را در همه جبهه ها ارائه می دهد.

SiteGround در عمل

 • بررسی عمیق SiteGround ما را بخوانید.
 • سایت آزمایش ما را با SiteGround مشاهده کنید.

2. میزبان

https://www.hostinger.com/

میزبان

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در کانادا

38 میلی ثانیه

قیمت (CAD)

5.93 / ماه

ویژگی های اصلی

 • میزبان سایت نامحدود
 • 1 نام دامنه رایگان
 • دسترسی به SSH گنجانده شده است
 • hPanel
 • پشتیبانی محلی

"زمان بسیار عالی و بسیار عالی & امنیت ، رابط بصری & پشتیبانی مشتری بومی."

هاستینجر یکی دیگر از شرکت های بین المللی است که از لیتوانی استقبال می کند و چشم به سلطه جهانی دارد.

خوب ، به گونه ای – ما فقط تحت تأثیر قرار دادن آن هستیم که در حال حاضر در 39 کشور جهان ، با 6 مرکز داده در سراسر جهان پخش شده است! نزدیکترین مرکز به کانادا ، مرکز داده کارولینای جنوبی آنها است.

نتایج سایت آزمون ما ناامید نشد:

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
69 میلی ثانیه28 میلی ثانیه98 میلی ثانیه239 ms130 میلی ثانیه
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
331 ms233 ms165 ms38 میلی ثانیه100 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 143.1 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

این رتبه بندی A + دیگر را با میانگین سرعت 143.1 ms به دست آورد. زمان پاسخگویی برای کانادا 38 ms بود – به معنی سرعت بارگذاری بسیار سریع برای مخاطبان کانادا.

اگرچه ، باید اعتراف کنیم. نکته مورد علاقه ما در مورد هاستینجر این است که چقدر ارزان قیمت است!

با شروع از 0.80 دلار در ماه (برای تعهد 2 ساله) هاستینگر به طور مداوم یکی از ارزان ترین هاست های موجود در بازار است. و ما در حال صحبت ارزان و زننده نیستیم – به یاد داشته باشید که اینها سرعت A + هستند.

هاستینجر زمان بسیار جدی را می گیرد و با 99.9٪ ضمانت به موقع و مجموعه امنیتی Bitninja از کاربران محافظت می کند.

مطمئناً ، در اینجا برخی عملکردها مانند CDN و پشتیبان گیری روزانه از دست رفته است. با این حال آنها یک مدیر کش را برای کمک به سرعت بخشیدن به مسائل و یک رابط پشتیبانی عالی ارائه می دهند ، جایی که کمک خوب فقط چند ثانیه با شما فاصله دارد. شما همه چیز را از رابط کاربری hPanel سفارشی و کاربرپسند خود ، که پیچیدگی مدرن در cPanel محبوب است ، مدیریت خواهید کرد.

هاستینگر به طور قطع برای آنچه بدست می آورید ارزش بالایی می دهد و گزینه ای خارق العاده برای مبتدیان و افراد با بودجه است.

میزبان در عمل

 • بررسی جامع و گسترده Hostinger ما را بخوانید.
 • به سایت تست ما با هاستینجر مراجعه کنید.

3. میزبانی A2

https://www.a2hosting.com/

میزبانی A2

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در کانادا

13 میلی ثانیه

قیمت (CAD)

10.26 / ماه

ویژگی های اصلی

 • سرور توربو
 • پهنای باند نامحدود
 • A2 WP بهینه شده است
 • مهاجرت سایت رایگان
 • هر وقت پول برگشت

"هاستینگ مقرون به صرفه و مملو از ویژگی های بی شماری با ارائه های نامحدود."

A2 با ورود به شماره سه ، یکی دیگر از شرکت های بین المللی است. آنها طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی را در سرورهایی که در اروپا ، آسیا و ایالات متحده آمریکا قرار دارند ، ارائه می دهند.

نزدیکترین مرکز داده آنها به کانادا در میشیگان است. ما دور هم پیچیدیم و یک سایت آزمایشی را راه اندازی کردیم تا ببینیم که اعداد چه می توانند بگویند:

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
63 میلی ثانیه10 میلی ثانیه129 ms234 ms145 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
433 ms214 ms147 ms13 میلی ثانیه110 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 149.8 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

همانطور که مشاهده می شود ، A2 نیز با سرعت متوسط ​​149.8 ms به خود افتخار A + داد.

مرکز داده کانادا با سرعت 13 مگابایت در حرکت بود – در واقع خیلی سریع!

شاید نباید تعجب کنیم – سایت آزمون ما در برنامه توربو آنها برگزار می شود ، که از هر نظر سرعت دارد. این سرورها روی سرورهای میزبان وب Turbo اجرا می شوند (گفته می شود سایتها تا 20 برابر سریعتر بارگیری می شوند) و دارای گزینه سه سطح حافظه پنهانی است.

در حقیقت ، همه برنامه های میزبانی مشترک به همراه افزایش حافظه SSD ، Cloudflare CDN ، محافظت از Hackscan و برنامه هایی که همه برای اجرای موثرتر سفارشی شده اند همراه هستند (که همه اینها باعث کاهش زمان بارگیری می شوند)..

با این حال ، آنچه که در مورد A2 نیز بسیار جالب است ، این است که آن را به یک تن از ارزش می اندازد. هر چیزی بالاتر از برنامه Swift آنها با یک لیست جذاب از “نامحدود” همراه خواهد بود..

این شامل وب سایت های نامحدود ، آدرس های ایمیل ، کل پایگاه داده ها ، ذخیره سازی ، انتقال و موارد دیگر می شود! شما حتی نیازی به پرداخت SSL ندارید.

همه اینها ، با قیمت مناسب ، A2 را به یک راه حل بسیار غنی از ویژگی تبدیل می کند.

آنها همچنین با Carbonfund.org همکاری کرده اند تا انتشار CO2 سرورهای خود را جبران کنند. آنها از شیوه های سبز نظیر ارتباط از راه دور کارمندان ، بازیافت سرورهای قدیمی برای جلوگیری از ورود آنها به محل های دفن زباله و اجرای تعداد بسیار کمی تبلیغاتی مانند کاشت 3 درخت برای هر بسته میزبان فروخته شده در طی یک ماه معین ، پشتیبانی می کنند..

فقط بخاطر داشته باشید که “نامحدود” هرگز نمی تواند به معنای واقعی کلمه گرفته شود. سایت هایی که سهم منابع اختصاصی خود را نقض می کنند ، این امکان را دارند که منابعشان توسط میزبان محدود شود. ما همچنین برخی شکایات در مورد حمایت کند را خوانده ایم.

A2 میزبانی در عمل

 • بررسی جامع میزبانی A2 ما را بخوانید.
 • به سایت آزمون ما با میزبانی A2 مراجعه کنید.

4. GreenGeeks

https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در کانادا

9 میلی ثانیه

قیمت (CAD)

6.53 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 300٪ سبز!
 • SSD نامحدود
 • بیایید رمزعبور SSL را رمزگذاری کنیم
 • cPanel & نرم
 • پشتیبانی فنی 24/7

"300 برابر انرژی کارآمد ، میزبان بسیار سریع با دیتاسنترها در خاک کانادا که باید مطابقت PIPEDA را تضمین کند. "

دستگاه متوسط ​​، سبز ، کالیفرنیا ، سبز است که GreenGeeks است.

آنها یک شرکت مستقل با 5 مرکز داده در سراسر جهان هستند. خبر خوب ، یک حق در کانادا وجود دارد!

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
66 میلی ثانیه19 میلی ثانیه191 ms455 ms151 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
324 ms262 ms214 ms9 میلی ثانیه95 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 178.6 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

با سرعت متوسط ​​178.6 ms ، GreenGeeks سریع است. شما قطعاً می توانید تفاوت ایجاد شده توسط مرکز داده در کانادا را مشاهده کنید – زمان پاسخگویی سرور از کانادا 9 ms دیوانه است!

این بدان معناست که بارگیری برای تماشاگران کانادایی که بسیار سخت است.

چه چیز دیگری آنها را با سرعت بالاتر ارائه می دهند?

در اینجا آنچه ما چشمگیر ترین بودیم این است: GreenGeeks از همه میزبان های این لیست بیشترین تعهد سبز را دارد.

آنها فراتر از روشهای کاری با صرفه جویی در مصرف زباله و کارآیی انرژی نیستند. میزبانی با GreenGeeks به این معنی است که شما به سادگی خنثی کربن نخواهید شد بلکه “کربن کاهنده” خواهید بود.

“چگونه؟” شما می پرسید. خوب ، GreenGeeks با خرید اعتبارات انرژی باد سه بار در واقع سه برابر انرژی مصرفی خود را به شبکه می فرستد. خلاصه اینکه ، 300 برابر انرژی دارد!

نه تنها این یک گزینه احساس خوب و مسئولانه است ، بلکه ممکن است مزایای دیگری نیز به دست بیاورید.

GreenGeeks دارای چندین نشان است که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید تا به بازدید کنندگان اطلاع دهید که تجارت آنلاین شما سازگار با زمین است. اما سبز و سرعت گذشته ، مزایای GreenGeeks در اینجا متوقف نمی شوند.

حتی پایین ترین برنامه مشترک آنها باعث می شود فضای نامحدود ، پهنای باند ، دامنه ها ، ایمیل و بانکهای اطلاعاتی نامحدود شود. اما از همه بی نظیر – شما همچنین می توانید ثبت نام دامنه رایگان برای طول عمر حساب GreenGeeks خود انجام دهید!

یکی از مزیت های بزرگ GreenGeeks که همه میزبان های این لیست ندارند – این مرکز داده در کانادا میزبان است.

به یاد داشته باشید که چگونه ما ذکر کردیم که قوانین PIPEDA مسئولیت محافظت از اطلاعات شخصی جمع آوری شده از افراد کانادایی را به شما می دهد؟ میزبانی از یک مرکز داده در کانادا به این معنی است که این داده ها توسط قانون کانادا محافظت می شوند ، که می تواند به شما آرامش بیشتری بدهد..

همه موارد فوق ، با قیمت مقدماتی بسیار مناسب ماهانه 3.95 دلار (برای تعهد 3 ساله).

در کل ، GreenGeeks در همه جا یک عامل خوب احساسات دارد. در حالیکه از مزایای یک ارائه دهنده میزبانی عالی در خاک کانادا استفاده می کنید ، می توانید به ایجاد تغییر کمک کنید.

GreenGeeks در عمل

 • بررسی جامع GreenGeeks ما را بخوانید.
 • سایت آزمایش ما را با GreenGeeks ببینید.

5- میزبان تحرک

https://www.inmotionhosting.com/

میزبانی از راه اندازی

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در کانادا

67 میلی ثانیه

قیمت (CAD)

9.23 / ماه

ویژگی های اصلی

 • میزبان 6 وب سایت
 • SSD نامحدود
 • ایمیل نامحدود
 • انتقال رایگان وب سایت
 • 90 روز ضمانت برگشت پول

"غنی از ویژگی های محیطی و دارای آگاهی. از سرور LA خود انتظار تأخیر بالاتری دارید. "

Inmotion یک شرکت میزبان وب CNET با رتبه برتر و برنده جوایز است. خوب تاکنون خوب است?

آنها در واقع میزبان سابق Bitcatcha هستند ، و ما احترام زیادی به آنها می گذاریم ، با توجه به اینکه آنها 16 سال در این صنعت بوده اند,

آنها همچنین یک سرور قابل توجه سرور را ارائه می دهند ، با یک دسته کوچک موسیقی جاز از SSD ، تنظیم NGINX و ذخیره پیشرفته ذخیره سازی سرور.

ما یک سایت آزمایشی را راه اندازی کرده ایم تا ببینیم که چطور آن را برای دوستان کانادایی ما هزینه می کند:

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
2 ms53 میلی ثانیه322 ms178 ms172 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
514 ms153 ms109 میلی ثانیه67 میلی ثانیه149 ms

میانگین سرعت: 171.9 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

این یک A + متوسط ​​دیگر را با سرعت متوسط ​​به ثمر رساند.

با این حال ، در حالی که زمان پاسخ 67 میلی ثانیه از گره کانادا قابل احترام است ، کمترین سرعت این لیست است.

گفته می شود ، Inmotion یک تن دیگر از کارکردها و برنامه های رایگان را ارائه می دهد که ممکن است به شما امکان دهد اختلاف چند ثانیه ای را نادیده بگیرید.

این شامل فضای ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند و فضای دیسک ، نام دامنه رایگان ، مضامین رایگان و حتی محتوای بازاریابی رایگان است & عکس صاحبان وب سایت برای اولین بار ممکن است از پیشنهاد “QuickStarter” که یک سایت بهینه سازی شده SEO را در دو روز ، از ابتدا و به صورت آنلاین قرار می دهد ، لذت ببرند.

چیز دیگری که درباره InMotion دوست داشتیم این است که آنها تلاش کرده اند که از لحاظ زیست محیطی آگاه باشند. دیتاسنتر LA آنها در واقع اولین “پایگاه داده سبز” در منطقه است. از فن آوری خنک کننده هوا در خارج استفاده می کند و گفته می شود که میزان تولید کربن آنها را بیش از 2000 تن در سال کاهش می دهد. چیزهای خیلی جالب!

شما می توانید از برنامه استارتاپ آنها برای قیمت معرفی مقرون به صرفه CAD 9.32 (برای تعهد 1 ساله) لذت ببرید. همچنین دارای 90 روز ضمانت برگشت پول (بیشتر میزبانان 30 روز ارائه می دهند).

ما آن را به سایت های کوچک و متوسط ​​توصیه می کنیم.

میزبانی در عمل

 • بررسی جامع میزبانی Inmotion ما را بخوانید.
 • به سایت آزمون ما با Inmotion Hosting مراجعه کنید.

میزبان پاداش

6. HostPapa

https://www.hostpapa.ca/

میزبان

امتیاز جهانی سرعت

آ

سرعت در کانادا

1 میلی ثانیه

قیمت (CAD)

5.95 / ماه

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • SSD نامحدود
 • انتقال بدون اندازه
 • سایت سازنده سایت
 • آموزش یک به یک آموزش رایگان

"میزبان کانادایی که دارای ارزش زیادی است ، سرعتی و رعد و برق در منطقه و 100٪ سبز دارد. "

ما در حال پایان دادن به لیست خود هستیم با یک جایزه اضافی – HostPapa.

HostPapa یک شرکت کانادایی به طور مستقل مستقر در تورنتو است.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
74 میلی ثانیه17 میلی ثانیه208 ms512 ms137 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
566 ms246 ms161 ms1 میلی ثانیه92 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 201.4 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

با سرعت متوسط ​​201.4ms ، این رسما کمترین میزبان این لیست است که در مسابقات A قرار دارد.

با این حال. زمان پاسخگویی سرور برای کانادا را بررسی کنید – 1 ms!

بنابراین اگرچه این ممکن است برای وب سایتهایی که مخاطبان خارج از کانادا یا ایالات متحده را دارند انتخاب خوبی نباشد … اگر مخاطبان شما در منطقه باشند ، همه چیز سریع باید چشمگیر باشد..

این ارزانترین طرح استارت هزینه 3.95 دلار در ماه (برای یک تعهد 3 ساله) است ، اگرچه این افزایش به طور قابل توجهی افزایش می یابد. خبر خوب این است که شما ارزش زیادی کسب می کنید – دو وب سایت ، ثبت دامنه رایگان ، 100 گیگابایت فضای دیسک ، پهنای باند “نامحدود” ، Cloudflare CDN و SSL … این لیست ادامه دارد.

همچنین به برخی از فرم های پشتیبانی منحصر به فرد دسترسی خواهید داشت. آنها یک کتابخانه بزرگ از فیلم های خودی را ارائه می دهند ، و پشتیبانی 24/7 نیز از این کار نیست. حتی می توانید یک جلسه ویدیویی / تلفنی یک به یک را با “کارشناسان Papa Squad” ترتیب دهید!

جنبه چشمگیر دیگر این است که HostPapa 100٪ انرژی تجدیدپذیر سبز را خریداری می کند تا بتواند از پایگاه داده ها و فضاهای اداری خود استفاده کند. مشابه GreenGeeks ، حتی برخی از بنرها را به شما نشان می دهد تا به مخاطبان خود نشان دهید سایت شما از انرژی 100٪ سبز تغذیه می شود!

با این حال ، در تحقیقات بیشتر ما به برخی بررسی های ناامیدکننده از مشتریانی که از پشتیبانی دریافت شده ناراضی بودند ، رسیدیم.

همچنین اگر سعی کنید از ‘30- روز برگشت سیاست روزانه آنها استفاده کنید ، گزارش هایی مبنی بر افزودن چیزهای عجیب در پرداخت و هزینه لغو شایعه منتشر شده است. ما شخصاً تجربیات منفی را تجربه نکرده ایم ، اما شاید ارزش این را داشته باشد که بیشتر بخوانیم تا ببینیم چه چیزی را از آن ساخته اید.

حکم

به یاد بیاورید مواردی را که گفتیم ارزش جستجو در یک میزبان را داشت?

 1. سرعت بسیار عالی
  برای ارائه زمان بارگذاری سریع چشمگیر در منطقه مخاطبان خود ، بهینه سازی شده است.
 2. امن است
  به طور موثر به دفاع از سایت شما در برابر هکرها و بدافزارها کمک می کند.
 3. قابلیت اطمینان
  ارائه 24/7 ، پشتیبانی مؤثر و ضمانت به موقع 99٪.
 4. سازگار با محیط زیست
  تلاش می کند تا رد کربن خود را جبران کند
 5. ارزش پول
  ویژگی های مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تراز می کند.

با این حال ، در پایان روز ، بهترین “میزبان” کسی است که به عنوان کاربر به بهترین وجه نیازها و اولویت های شما را دارد.

بیایید 3 انتخاب میزبان برتر ما را برای وب سایت های کانادایی ضبط کنیم:

در سراسر جهان SPEED

سرعت در کانادا

قیمت (CAD / MO)

SiteGround

آ+

12 میلی ثانیه

7.85

میزبان

آ+

38 میلی ثانیه

5.93

میزبانی A2

آ+

13 میلی ثانیه

10.26

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me