6 سریعترین میزبانی وب در سال 2020 (به نتایج سرور سرعت مراجعه کنید)

اگر در این صفحه فرود آمده اید ، احتمالاً به دنبال یک هاست جدید وب هستید. اما شما به دنبال هیچ میزبان وب نیستید. شما در حال تحقیق در مورد قابل اطمینان ترین ، سریعترین میزبانی وب هستید که می توانید بدست آورید زیرا می دانید چقدر می تواند برای مشاغل آنلاین مهم باشد.


ما برگشتیم ، قربان.

اگر فقط برای سرگرمی جستجو می کنید ، پس از آن برای کلاس آماده شوید – درمورد اینکه چگونه SPEED مستقیماً روی فروش ها تأثیر می گذارد ، آموزش خواهید دید..

ما در مورد این قبلاً نوشتیم ، اما بیایید سریع بدانیم که چرا سرعت اهمیت دارد:

 • اگر سایت آنها فقط با یک ثانیه کاهش یافته باشد ، آمازون می تواند 1.6 میلیارد دلار در سال از دست بدهد
 • خریداران اینترنت انتظار دارند که سایتها تقریباً فوراً بارگیری شوند. 2 ثانیه طولانی ترین مدت زمانی است که آنها مایل به انتظار هستند
 • ما در عصری از رضایت فوری زندگی می کنیم. اگر سایت شما اگر بیش از 3 ثانیه طول بکشد ، سایت شما را ترک می کنند.

به همین دلیل نباید فقط به دنبال میزبانی وب ارزان باشید – ممکن است هزینه بیشتری را پس انداز کنید اما در هزاران فرصت فروش از دست رفته گم می شوید.

توصیه سریع

اگر به دنبال یک توصیه سریع در مورد سریعترین مارک میزبانی وب هستید ، با SiteGround همراه خواهیم بود. ما میزبان Bitcatcha.com با آنها هستیم و مقایسه سرعت سرور ما نشان می دهد که سایت تست ما با میانگین جهانی تنها 138 ms بسیار عالی تر از توصیه شده برای Google ms است. بررسی کامل ما را در SiteGround بخوانید.

Contents

یک سرور سریع سرعت چه سرعتی دارد?

در اینجا چند مورد دیگر که باید قبل از رسیدن به جزئیات بدانید وجود دارد:

1. سرعت سرور با سرعت وب سایت برابر نیست.

مانند تفاوت بین سخت افزار و نرم افزار در iPhone شما مشابه است اما یکسان نیست. مهم نیست که رابط کاربری تا چه حد بهینه باشد ، اگر سخت افزار نتواند به کار خود ادامه دهد ، تلفن شما همچنان احساس لاستیکی می کند. مهم است که هم سخت افزار و هم نرم افزار را به روز نگه دارید تا همه چیز روان و سریع انجام شود

2. نحوه اندازه گیری سرعت سرور

سرعت سرور با آزمایش زمان پاسخگویی آن اندازه گیری می شود – مدت زمان لازم برای پاسخگویی سرور به درخواست مشتری.

3. آنچه تست سرعت سرور را فاش می کند

دستیابی مؤثر به مرکز داده ، مشخصات سخت افزاری ، تنظیم سرور و برنامه ریزی شبکه آنها

4. معیار زمان پاسخگویی سرور Google

طبق گفته گوگل ، زمان پاسخگویی بهینه سرور 200 ms است. هر چیزی کندتر و سایت ها احساس لاغری می کنند.

5. درباره چک کننده سرعت سرور Bitcatcha

جستجوگر سرعت منحصر به فرد سرور ما میانگین زمان پاسخگویی سرور را در 8 مکان در سراسر جهان محاسبه می کند. نمرات زیر 180 ms در رتبه “A +” قرار دارد و نمرات از 181 ms تا 210 ms در رتبه “A.” قرار می گیرد.

مقایسه سرعت: چه کسی سریعترین میزبانی وب سایت است?

چه کسی سریعترین میزبانی وب سایت است

ما 6 مورد از داغترین مارک های میزبانی وب را انتخاب کرده ایم و با زحمت هر یک از سرورهای آنها را آزمایش کرده ایم ، ویژگی های آنها را خراب کرده ایم ، قیمت های آنها را بررسی کرده ایم و همه چیزهایی را که پیدا کرده ایم مستند سازی کرده ایم تا بتوانید به راحتی خودتان بهترین میزبانی وب را برای تجارت خود تصمیم بگیرید..

توجه داشته باشید که همه میزبان وب که در اینجا ظاهر می شوند بسیار عالی هستند و در رده A + قرار دارند ، بنابراین در اصل نمی توانید با هیچ یک از آنها اشتباه کنید. ما آنها را طبق اولویت خود رتبه بندی کرده ایم ، اما در انتخاب خودتان احساس راحتی کنید!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

برنامه میزبان در مقایسه

GrowBig

میانگین جهانی

138 ms

قیمت (USD)

5.95 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 20 GB حافظه SSD
 • 25،000 بازدید / ماه
 • SuperCacher
 • 24/7 فناوری. پشتیبانی
 • نسخه پشتیبان تهیه حق بیمه

"یک میزبان سریع و قابل اعتماد. ما حتی با آنها میزبان Bitcatcha هستیم!"

ما قبل از این توضیح دادیم که کاملاً عاشق سایت SiteGirl هستیم. در واقع ، ما یک سال پیش سوئیچ را از Inmotion Hosting به SiteGround ساختیم و هرگز به عقب نگاه نکردیم! آنها رسما تأیید شده اند وردپرس (این یک نوع اتفاق بزرگ است ، بچه ها!) ، و این نوع شناخت فقط به میزبان وب ارائه می شود که معیارهای والای WordPress را رعایت می کنند.

بسته پیشنهادی ما سطح ورود آنها GrowBig Plan است؛ بسیار مقرون به صرفه با قیمت فقط 5.95 دلار در هر ماه اما همراه با مزایا و ویژگی های آن است. شما می توانید از پشتیبانی اولویت ، SuperCacher ، پشتیبان گیری روزانه خودکار و بازیابی مجانی رایگان بهره مند شوید.

با سرعت بالا ، SiteGround با میانگین 138 ms در رتبه A + قرار گرفته است ، قابل مقایسه با میزبان های پریمیوم مانند Liquid Web تنها با کسری از قیمت.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
55 میلی ثانیه3 میلی ثانیه92 میلی ثانیه223 ms139 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
380 ms226 ms148 ms12 میلی ثانیه103 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 138.1 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

آنها دارای 5 مرکز داده هستند که در 3 منطقه پخش شده اند ، بنابراین می توانید برای بهینه سازی سرعت سرور خود یکی را انتخاب کنید که به مشتریان هدف شما نزدیکترین است.

فعال سازی Cloudflare در سیستم یکپارچه شده است ، بنابراین اگر می خواهید سرعت حتی سریعتر داشته باشید ، مشکلی وجود ندارد – می توانید با کلیک یک دکمه این کار را انجام دهید.

ما در واقع یک تست سرعت سرور را برای میزبانی SiteGround Cloud نیز انجام دادیم ، با نتایج عالی. اگر این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، به بررسی بیشتر درباره بررسی SiteGround ما بپردازید!

2. میزبان

https://www.hostinger.com/

میزبان

برنامه میزبان در مقایسه

حق بیمه مشترک

میانگین جهانی

143 ms

قیمت (USD)

3.75 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD نامحدود
 • 1 دامنه رایگان
 • hPanel
 • پشتیبانی برجسته
 • قیمت مقدماتی کم

"یک ارزش شگفت انگیز برای میزبان وب پول ، یکی از گزینه های بهتر برای مبتدیان!"

اگر در بازی کسب و کار آنلاین جدید هستید ، بنابراین بهترین توجه را به شما نشان می دهد که می خواهید در مورد هاستینجر بخوانید.

در قیمت آنها ، شما واقعاً انتظار میزبانی وب با کیفیت را ندارید ، اما آنها به طرز شگفت آور سریع هستند! ما 3 سایت آزمایشی با آنها در مراکز داده های مختلف داریم که می توانند ببینند عملکرد آنها در هر قاره چقدر خوب است. در اینجا نتایج حاصل از تست سرعت سرور ما آورده شده است.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
69 میلی ثانیه28 میلی ثانیه98 میلی ثانیه239 ms130 میلی ثانیه
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
331 ms233 ms165 ms38 میلی ثانیه100 میلی ثانیه

حق بیمه مشترک آمریکا
میانگین سرعت: 143.1 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

مرکز داده های آمریكا واقعاً سریع است و میانگین جهانی آن 143 میلی ثانیه است. به نظر می رسد درخواست هایی از دورتر مانند سنگاپور ، سیدنی و بنگلور زمان پاسخگویی کمی تنبل دارند ، به همین دلیل است که هاستینجر مراکز داده زیادی را در سراسر جهان ایجاد کرده است – تا مطمئن شوید که سایت شما سریع است بدون توجه به اینکه مشتریان شما کجا هستند..

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
194 ms229 ms246 ms5 میلی ثانیه349 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
99 میلی ثانیه191 ms70 میلی ثانیه212 ms163 ms

حق بیمه مشترک به سنگاپور
میانگین سرعت: 175.8 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

سرور سنگاپور با 175.8 میلی ثانیه میانگین متوسط ​​جهانی را به خود اختصاص داد. اکنون این بچه ها در سنگاپور ، سیدنی ، بنگلور و ژاپن واقعاً سریع هستند ، اما بدیهی است که به دلیل مسافت در غرب چندان آدم خرگوش نیست..

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
142 ms100 میلی ثانیه54 میلی ثانیه236 ms209 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
314 ms265 ms235 ms84 میلی ثانیه11 میلی ثانیه

حق بیمه مشترک اروپا
میانگین سرعت: 165 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

سرور اروپایی آنها عملکرد فوق العاده خوبی در اروپا و آمریکا داشت ، اما در کشورهای دیگر خیلی سریع نیستند. با این حال ، آنها هنوز هم در سطح جهانی عالی 165 ms به ثمر رساندند.

گذشته از سرعت ، هاستینجر یک تیم پشتیبانی عالی دارد که بیش از 20 کشور را به زبان مادری خود ارائه می دهد! با درج 1 دامنه رایگان ، نامحدود ذخیره سازی SSD ، ایمیل و پهنای باند ، Hostinger واقعاً با برنامه های خود یک پانچ کامل را بسته ، مخصوصاً برای مواردی که تازه کار را شروع می کنند..

3. A2 توربو

https://www.a2hosting.com/

میزبانی A2

برنامه میزبان در مقایسه

توربو

میانگین جهانی

150 میلی ثانیه

قیمت (USD)

10.28 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • A2 WP بهینه شده است
 • مهاجرت سایت رایگان
 • هر وقت پول برگشت

"بهترین راه حل برای مشاغل کوچک و سایتهای شخصی است که در وردپرس اجرا می شوند."

کسانی که می دانند آگاه هستند که میزبانی A2 سرعت خود را بسیار جدی می گیرد. آنها سرمایه گذاری زیادی کرده اند تا سرورهای خود سریع و سریع باشند و برای نشان دادن آن زمان پاسخگویی هم دارند.

اگر تا به حال از سرورهای میزبان وب Turbo آنها نشنیده اید ، آنها به طور ویژه به شما می گویند که سرعت قابل توجهی در اختیار ما قرار می دهد. سرورها با همراهی Turbo Cache خود می توانند سایتها را تا 20 برابر سریعتر از سرورهای استاندارد بارگیری کنند.

برنامه های بهینه شده آنها (دروپال ، جوملا ، وردپرس ، مگنتو ، اپنكارت و غیره) همه برای كارآمدتر اجرا شده اند كه همگی باعث كاهش زمان بارگذاری می شوند..

برای رسیدگی به درخواست های مشتری در سراسر جهان ، A2 Hosting 4 مرکز داده ایجاد کرده است – 2 در ایالات متحده ، 1 در آمستردام و 1 در سنگاپور) تا بتوانیم بهترین مکان سرور را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنیم..

تست سرعت سرور ما را بررسی کنید:

اولین آزمایش که ما دویدیم ، از یک سایت آزمایشی که در برنامه توربو A2 استفاده شده است ، با مرکز داده واقع در ایالات متحده استفاده کردیم. نتایج به دست آمده با میانگین متوسط ​​جهانی 149.8 ms عالی بوده و کمترین میزان آنها سائو پائولو با 316 میلی متر است.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
63 میلی ثانیه10 میلی ثانیه129 ms234 ms145 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
433 ms214 ms147 ms13 میلی ثانیه110 میلی ثانیه

برنامه میانگین توربو برنامه: 149.8 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

در مرحله بعد ، ما برنامه Swift را با سرور میزبانی شده در سنگاپور امتحان كردیم. میانگین جهانی در حالی که 173 میلی ثانیه کمی آهسته تست شده است ، اما پینگ سائو پائولو این کار را نکرد که در بیش از 300 میلی ثانیه باشد.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
172 ms212 ms278 ms6 میلی ثانیه316 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
163 ms141 ms67 میلی ثانیه218 ms159 ms

سرعت متوسط ​​برنامه Swift: 173.2 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

بنابراین اگر می خواهید با A2 میزبان باشید ، حتماً با برنامه توربو بروید. کمی گران تر است ، اما حداقل آنچه را می پردازید دریافت خواهید کرد!

4- میزبان تحرک

https://www.inmotionhosting.com

میزبانی از راه اندازی

برنامه میزبان در مقایسه

برنامه قدرت

میانگین جهانی

172 ms

قیمت (USD)

4.49 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • مناطق سرعت حداکثر
 • انتقال نامحدود
 • دسترسی به SSH
 • پشتیبانی 24 × 7 ایالات متحده

"اگر مخاطبان ایالات متحده را هدف قرار دهید بهترین است"

قبل از اینکه عاشق سایت SiteGround بشویم ، سالها میزبان Bitcatcha.com با Inmotion بودیم ، و در واقع ما هنوز هم از آنها بسیار خوشحالیم. اگر SiteGround وجود نداشت ، ما احتمالاً میزبان Inmotion Hosting خواهیم بود.

با Inmotion ، شما می توانید از دو مرکز داده انتخاب کنید – شرق ایالات متحده & غرب آمریکا این بدان معنی است که مشتریانی که از آمریکا دیدن می کنند از سرعت فوق العاده ای برخوردار می شوند ، اما کاربران آسیا ممکن است کندی را تجربه کنند. کلمه کلیدی در اینجا “ممکن است” است زیرا نتایج آزمون ما در غیر این صورت نشان می دهد ، آن را بررسی کنید:

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
2 ms53 میلی ثانیه322 ms178 ms172 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
514 ms153 ms109 میلی ثانیه67 میلی ثانیه149 ms

میانگین سرعت: 171.9 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

به نوعی ، آنها با کمترین زمان پاسخ از سنگاپور ، با سرعت بسیار مناسب 250 ms توانستند بسیار خوب امتیاز بگیرند! با توجه به فاصله سنگاپور با مراکز داده در ایالات متحده ، به هیچ وجه بد نیست.

در کل ، میانگین Inmotion در سراسر جهان 171.9 ms بسیار قوی است ، به این معنی که سایت شما باید خیلی سریع برای کاربران در سراسر جهان بارگذاری شود.

به شخصه ، اگر ما به طور خاص مشتریان ایالات متحده را هدف قرار دهیم ، انتخاب اصلی میزبانی وب ما Inmotion خواهد بود ، برای سرعت فوق العاده آنها در ایالات متحده و یک تیم پشتیبانی عالی که برای رفع مشکلات شما از کار خود خارج نمی شوند.!

5. کینستا

https://kinsta.com

کینستا

برنامه میزبان در مقایسه

پيش غذا

میانگین جهانی

180 میلی ثانیه

قیمت (USD)

30 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • طراحی شده توسط Google Cloud
 • بازدیدهای نامحدود
 • پشتیبان گیری روزانه
 • متخصص WP به عنوان پشتیبانی
 • ضمانت رفع هک

"میزبانی وردپرس با پشتیبانی از سیستم عامل Google Cloud"

بعد در لیست سریعترین هاست های وب ، میزبانی وردپرس با مدیریت Kinsta است. Kinsta با استفاده از پلتفرم ابری بسیار Google خود ، با استفاده از فناوری پیشرفته Google و 15 مراکز داده ، از اهرمهایی استفاده کرده و آنها را به سریعترین وب سایتی که تاکنون با آن روبرو شده ایم.

آنها تجربه یک دهه تجربه وردپرس را داشته اند ، و آنها را به ایجاد بهترین و سریعترین راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده که دیده اید اختصاص داده اند..

با معماری نسل بعدی ، زیرساخت ها و اجرای KeyCDN Kinsta قادر است سایت های میزبان شما را در کسری از ثانیه بارگذاری کند ، همانطور که در نتایج تست سرعت ما مشهود است:

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
130 میلی ثانیه95 میلی ثانیه10 میلی ثانیه287 ms203 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
487 ms266 ms221 ms83 میلی ثانیه13 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 179.5 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

سرعت آنها ما را از بین برد و مرتباً زیر 3 میلی گل زدند ، با این که عملکرد بدتری را در دیوانه 127 ثانیه داشت. بدترین عملکرد آنها از بهترین نتایج میزبان وب بهتر است!

آنها میانگین جهانی 179.5 ms را به ثمر رساندند ، و این باعث می شود كه ما بگوییم Kinsta (و KeyCDN) واقعاً یك میزبان سریع وب هستند. تنها چیزی که مانع از رده بندی بیشتر آنها شده است ، برچسب قیمت سنگین آنها با برنامه ورود به سطح آنها 30 دلار در هر ماه است.

6. وب مایع

https://www.liquidweb.com/

وب مایع

برنامه میزبان در مقایسه

شخصی

میانگین جهانی

152 ms

قیمت (USD)

69 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • 600 پشتیبانی انسانی
 • بدون محدودیت افزونه.
 • فشرده سازی تصویر خودکار
 • ابزار سایت mgmt
 • دسترسی کامل به سرور

"ایده آل برای میزبانی شرکت وردپرس"

آخرین و قطعاً در لیست ما ، ما Liquid Web را داریم ، پیرترین پسر بد اطراف این بلوک. قبل از شروع گوگل ، Liquid Web هر ترفندی را در این کتاب برای بهبود سرعت خود می داند و آنها تمام تجربه و مهارت های خود را در خدمات میزبانی وب خود گنجانده اند.

آنها طیف کاملی از خدمات میزبانی را پوشش می دهند ، اما ما خدمات وردپرس مدیریت شده آنها را در اینجا پوشش خواهیم داد.

مانند هر میزبان وب پریمیوم ، مایعات وب برای همه برنامه های مدیریت شده با WordPress خود دارای صفحه نمایشی نامحدود است ، بنابراین لازم نیست نگران قطع خدمات باشید بدون توجه به ترافیک.

ابزاری که آنها برای بهینه سازی تحویل داده استفاده می کنند با سایر موارد مطابقت دارد و از فناوری پیشرفته در زیرساخت های خود استفاده می کند تا بار بار را کاهش دهد.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
42 میلی ثانیه51 میلی ثانیه130 میلی ثانیه216 ms163 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
341 ms241 ms146 ms55 میلی ثانیه137 ms

میانگین سرعت: 152.2 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

آنها 3 مرکز داده دارند که در سراسر ایالات متحده واقع شده اند (شرق ایالات متحده ، غرب آمریکا ، مرکز ایالات متحده). اگر مشتری اصلی شما آمریکایی هستند ، میزبانی سایتهای خود با آنها ایده آل است. پینگ از دیگر کشورها نیز با 146 ms در ژاپن و 216 ms در سنگاپور خیلی شادانه عمل نکرد. با این وجود Bangalore خوب جواب نداده است ، اگر هند را هدف قرار می دهید ، این را بخاطر بسپار.

ما از قیمت آنها کمی ناراحت کننده بودیم (از 69 دلار در ماه شروع می کنیم) اما با کارکنان پشتیبانی که 600 نفر قوی هستند ، میانگین جهانی 152 میلی متر است و خدمات میزبانی حرفه ای وردپرس مدیریت شده ، مایعات وب مطمئناً شایسته جایگاه خود در این لیست هستند.

سخنان محترم

در Bitcatcha.com ، وقتی صحبت از سرعت و ارزش سرور می شود ، استانداردهای بسیار بالایی را در برابر میزبان وب نگه داریم. چند مارک برجسته در خارج وجود دارد که آنها را در 6 رده برتر ما قرار نمی دهند ، اما ما احساس می کنیم که آنها به اندازه کافی عالی هستند که بتوانند ذکر کنند!

7. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

برنامه میزبان در مقایسه

پایه ای

میانگین جهانی

153 ms

قیمت (USD)

5.45 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • لینوکس & cPanel
 • منابع نامحدود
 • پشتیبان گیری خودکار
 • حفاظت از منابع
 • CloudFlare CDN

"مناسب برای سایت های کوچک & مبتدیان."

یکی از مارک های برجسته در آنجا ، Bluehost به عنوان یک میزبان وب ، 16 سال تجربه خوب در زیر کمربند خود دارد.

درست مانند SiteGround ، آنها توسط وردپرس توصیه می کنند که فداکاری خود را به زیرساخت ها و تیم پشتیبانی عالی خود انجام دهند (750 قوی ، همه آموزش دیده و آماده خدمت 24/7).

با سرعت ، آنها بسیار خوب هستند! آنها A + جامد با میانگین 153 ms دارند.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
23 میلی ثانیه78 میلی ثانیه183 ms193 ms164 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
330 ms168 ms125 میلی ثانیه92 میلی ثانیه174 ms

میانگین سرعت: 153 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

پینگ ایالات متحده هر کدام در زیر 80 مسی بسیار خوب عمل کرد اما نتایج حاصل از کشورهای دورتر کمی کندتر بود و در هند به 330 ms رسید. شما باید مطمئن شوید که مرکز داده را به مشتری های هدف خود نزدیکتر کنید زیرا به نظر می رسد آنها این کار را انجام نمی دهند ، اما درخواست های دور از سرورها چنین کاری را انجام نمی دهند. آنها مراکز داده در هند ، چین ، لندن و آمریکا دارند ، بنابراین گزینه های زیادی برای انتخاب شما وجود دارد!

تنها با 5.45 دلار در هر ماه ، ما هنوز فکر می کنیم که Bluehost لگد می زند و به ما ارزش زیادی می بخشد!

8. GreenGeeks

http://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

برنامه میزبان در مقایسه

EcoSiteStarter

میانگین جهانی

178 ms

قیمت (USD)

5.95 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • میزبان 300٪ سبز
 • لینوکس & cPanel
 • RAID-10 SSD
 • RHTTP / 2 & PHP 7
 • PowerCacher

"میزبانی وب 300٪ سبز"

آنها هر آنچه را که میزبان وب حق بیمه باشد ، دارند.

مراکز داده قابل اعتماد ، تیم پشتیبانی قدرتمند ، زیرساختهای مهم ، سازگاری Git و ادغام CloudFlare ، که کار می کنند.

اما آنچه آنها را خاص می کند این نیست که چگونه آنها سریعتر بار می کنند (این قبلاً مشخص است) این کاری است که آنها با این شرکت انجام می دهند. GreenGeeks با سرمایه گذاری 3 بار از هر آمپری که در انرژی تجدید پذیر استفاده می کنند ، به کره زمین باز می گردد!

وقتی میزبان وب سایت خود با GreenGeeks هستید ، به معنای واقعی کلمه می توانید جهان را به مکانی سبزتر تبدیل کنید.

با سرعت ، آنها به همان سرعت 6 ما برتر نیستند ، اما هنوز سریع به نظر می رسند!

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
56 میلی ثانیه2 ms202 ms248 ms274 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
503 ms227 ms149 ms13 میلی ثانیه108 ms

میانگین سرعت: 178.2 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

آنها با میانگین 178 میلی متر در سراسر جهان ، سریعتر از زمان پاسخ توصیه شده گوگل ، در رتبه + A قرار می گیرند. با این حال ، مراکز داده آنها فقط در ایالات متحده ، کانادا و آمستردام مستقر است ، بنابراین اگر شما آسیا را هدف قرار می دهید ، ممکن است نتوانید آنها را با سرعت بهینه خود تجربه کنید.

طرح GreenGeeks EcoSiteStarter تنها با 5.95 دلار در ماه شروع می شود ، اما به یاد داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که از خدمات آنها بهره مند می شوید – شما فقط با میزبانی با GreenGeeks ، این سیاره را به نفع خود انجام می دهید!

حکم

اگر برای بقیه زندگی خود مجبور بودیم فقط با یک مارک میزبانی وب سر بزنیم ، مطمئناً با SiteGround همراه می شویم. همه مارک های ارائه شده در این مقاله با خدمات برتر و پیشرفته عالی هستند ، اما SiteGround کیک را با سریعترین هاست مشترکی که ما دیده ایم ، مقایسه می کند و قابل مقایسه با سرعت میزبانی ابری سایر مارک ها!

آنها از ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار استفاده می کنند تا آنها را به سریعترین میزبان مشترک ، مانند:

 • SuperCacher – سرعت را تا 4 برابر افزایش می دهد
 • سرورهای SSD – 30٪ سریعتر از هارددیسک معمولی
 • مراکز داده در 3 منطقه
 • به روز رسانی و بهینه سازی خودکار نرم افزار
 • تنظیم سرور NGIX – افزایش عملکرد
 • پشتیبانی PHP7 – سریعترین نسخه PHP تا به امروز

زوج با یکی از بهترین تیمهای خدمات مشتری که ما از خرید آن لذت برده ایم ، SiteGround فقط رقابت را کنار می گذارد. به آنها در وب سایت رسمی خود بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SiteGround ، ما شما را تشویق می کنیم تا تجزیه و تحلیل عمیق ما در هاست SiteGround را بخوانید. مثل همیشه ، اگر سؤالی دارید ، برای ما پیام بفرستید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map