6 geriausios „YouTube 2020“ žiniatinklio prieglobos (žiūrėkite bandymo svetaines ir spartos rezultatus!)

Ieškote geriausio savo Kanados svetainės šeimininko?


Galbūt jūs norite atidaryti naują svetainę. Arba naujovinkite į geresnį pagrindinį kompiuterį. Nesvarbu, kur šis straipsnis jus rado, džiaugiamės, kad esate čia.

Už kiekvienos sėkmingos svetainės yra greitas ir patikimas prieglobos paslaugų teikėjas. Suradę jums tinkamiausią, sukursite tvirtiausią pagrindą, iš kurio galėsite pasistatyti.

Šiandien mes konkrečiai pasirenkame geriausias Kanados svetainių prieglobos galimybes. Eime.

Contents

Kanados elektroninė prekyba yra tinkama skynimui

Aišku viena – dabar įdomus laikas, jei susisiekiate su Kanados auditorija. Ypač jei esate internetinis verslas.

Numatoma, kad kanadiečiai internetu išleis daugiau nei 39 milijonus dolerių 2019 m.

Beveik pusė kanadiečių sako, kad apsipirkinėja internete bent kartą per mėnesį. Tai nėra tik nedideli pirkiniai – vieno tyrimo metu trys ketvirtadaliai respondentų teigė, kad internete išleidžia iki 200 USD per mėnesį, o beveik 10% išleidžia iki 500 USD.

Žinoma, elektroninėje komercijoje vis dar dominuoja dideli tarptautiniai gigantai, tokie kaip „Amazon“, ir jums reikės pateikti aukščiausią klientų patirtį. Tačiau jūsų pusėje yra vienas didelis dalykas – meilė vietiniams.

Kanadiečiai ir toliau rodo didelę pirmenybę Kanados prekių ženklams. Vienoje „VL Omni“ apklausoje 62% kanadiečių, kurie internetu prekiauja internetu, teigė, kad verčiau pirktų šalies viduje. Tai reiškia, kad jei jūs pasinaudosite savo svetainės grožiu namuose, turėsite realų pranašumą.

Toks požiūris ir tokio pobūdžio išlaidos reiškia didžiulę galimybę.

Galbūt jūs šokinėjate ant „WordPress“ ar „Shopify“ parduotuvės. Galbūt filialo svetainė. Kad ir ką pasirinktumėte – atminkite, kad jūsų svetainės forma taip pat lems jūsų prieglobos paslaugų teikėjo poreikius.

Nepriklausomai nuo to, kaip nuspręsite pakeliauti po šią bangą, „tinkamas“ kompiuteris palaikys jūsų svetainės augimą ir suteiks jai geriausias galimybes atsiskaityti klestinčioje Kanados el. Pašto programoje..

Kanadiečiai turi didelių lūkesčių

Tyrimai taip pat parodė, kad kanadiečiai yra ypač taupūs technikai.

Reikšmė? Na, jie turi tam tikrų lūkesčių, kuriuos internetinis verslas turi patenkinti.

Vienoje kanadiečių apklausoje 52% teigė, kad įmonės, norėdamos išlaikyti savo verslą, turi pateikti pažangiausią skaitmeninę patirtį.

Dar didesnis procentas teigė, kad dalinsis bloga patirtimi socialinėje žiniasklaidoje ar tarpusavio peržiūros svetainėse – blogiausias verslo košmaras!

Tai reiškia, kad turėsite padaryti viską, kas įmanoma, kad galėtumėte naudotis puikia vartotojo patirtimi visiems, kas lankosi jūsų svetainėje. Tai apima įsitikinimą, kad svetainė greitai įkeliama, veikia internete net piko metu ir gali apsisaugoti nuo įsilaužėlių ir pažeidžiamumų. Viskas, ką palaikys geras, o blogas – gali sugadinti.

Kanadiečiai, be sąmoningumo naujovėms, taip pat turi didelių etinių lūkesčių.

Labiau nei daugelyje kitų šalių yra „žaliųjų“ lūkesčių. „Leger’s OMNIWeb Canada“ apklausos duomenimis, 43% suaugusiųjų iš Kanados yra linkę pirkti produktus, kurie teigiamai vertina aplinkosaugą. Kitaip tariant, buvimas „žaliu“ gali lemti, ar prekės ženklas yra pasirinktas konkurento atžvilgiu, ar ne.

Galbūt esate šios statistikos dalis ir ieškote prieglobos paslaugų teikėjo, kuris galėtų sukurti teigiamos energijos pėdsaką. Jei taip – jums bus malonu žinoti, kad šiandien mūsų poroje yra pora!

Kas yra PIPEDA ir ką reikėtų žinoti

Štai dar vienas didelis dalykas, kurį turėtų žinoti kiekvienas Kanados svetainės savininkas: PIPEDA.

Kanada turi keletą unikalių privatumo įstatymų. Didžiausias yra Asmens informacijos apsaugos ir elektroninių dokumentų įstatymas (PIPEDA), kuris taikomas asmeninei informacijai, kuri renkama vykdant komercinę veiklą. Reikalaujama, kad įmonės paprašytų asmenų sutikimo rinkti jų duomenis ir padėtų apsaugoti juos nuo netinkamo naudojimo.

Toliau pateikėme keletą pagrindinių principų:

 • Sutikimas rinkti asmens duomenis
 • Duomenys gali būti renkami tik pagrįstais tikslais.
 • Ribotas asmeninės informacijos naudojimas, atskleidimas ir prieiga prie jos
 • Saugoma asmeninė informacija turi būti tiksli ir išsami
 • Privatumo pažeidimų atveju taikoma politika ir procedūros

Greitas atsisakymas

PIPEDA yra sunki tema, kurią rekomenduotume atlikti daugiau tyrimų, išskyrus šį straipsnį. Čia galite perskaityti gerą įvadą.

PIPEDA gali paveikti priimančiojo paslaugų teikėjo sprendimų priėmimą keliais būdais. Tačiau jūsų siūlomos svetainės tipas lems, kiek atsargumo priemonių jums reikės imtis.

Pvz., Svetainės, kuriose reikia rinkti daug asmeninių duomenų, gali norėti naudoti prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo duomenų centrus Kanados žemėje, kad būtumėte visiškai tikri, jog jūsų kompiuteris ir svetainė atitinka 100 proc..

Jei jūsų svetainė greičiausiai nenaudoja daug asmeninių duomenų, jums gali būti svarbiau pasirinkti pagrindinį kompiuterį, siūlantį išskirtinį greitį ar palaikymą, net jei jo duomenų centrai yra ne Kanadoje..

Nepaisant to, kiek asmens duomenų ketinate tvarkyti, geras kompiuterio savininkas turėtų absoliučiai padėti apsaugoti jūsų svetainę nuo saugumo pažeidimų, padėdamas užtikrinti tvirtą gynybos liniją..

Ko ieškoti gero šeimininko

Norėdami išsirinkti jums priimančiąją vietą, norite tiksliai to, ko turėtumėte ieškoti.

Skirtingi šeimininkai prekiauja skirtingais privalumais ir ypatumais. Tačiau yra keletas aiškių dalykų, kuriuos reikia žinoti lyginant Kanados svetainių šeimininkus.

Peržvelkime tai greitai.

1. Greitis

Geras svetainės kompiuteris turi būti greitas. „Bitcatcha“ sistemoje mes dažnai ginčijamės, kad tai turbūt yra svarbiausias puikaus šeimininko ženklas.

Taip yra todėl, kad svetainės įkrovos greitis gali pakeisti arba sugadinti jūsų vartotojo patirtį. Greitesnis pagrindinio kompiuterio greitis reikš greitesnį krovimo laiką ir didesnį išlaikymą. Šiomis dienomis internetiniai vartotojai turi didelių lūkesčių ir tikisi, kad puslapis bus įkeltas per mažiau nei 2 sekundes.

Lėtai įkeliami puslapiai sukelia nepatenkintus klientus. O kur kreiptis nepatenkinti klientai?

Kitur.

Geras kompiuteris bus optimizuotas tiek aparatinės, tiek programinės įrangos greičiui – pavyzdžiui, naudojant CDN ar talpyklos technologiją.

Norėdami palyginti kiekvieno iš mūsų kompiuterių greitį, naudosime patikimą „Bitcatcha“ serverio greičio tikrinimo įrankį (atleiskite begėdišką kištuką)..

Mes turime 10x bandymo mazgų, įdiegtų skirtingose ​​vietose, kad būtų galima modeliuoti žmones visame pasaulyje, lankančius jūsų svetainę.

Ir – jūs atspėjote – mes ja naudosimės, norėdami išmatuoti, kaip greitai serveris reaguoja į Kanados prašymą.

2. Saugumas

Įdomus faktas – 77 proc. Kanadiečių susirūpinęs dėl kibernetinių išpuolių prieš organizacijas, kurios gali turėti prieigą prie jų asmeninės informacijos.

Nors jūs, svetainės savininkas, esate atsakingi už tai, kad jų duomenys būtų saugūs laikantis PIPEDA standartų, tačiau geras kompiuterio partneris bendradarbiaus su jumis, kad padėtų jums įvykdyti šias taisykles..

Kaip? Siūlydami stiprią gynybos liniją nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų.

KAIP? Pagalvokite apie ugniasienes, SSL sertifikatus ir aktyvią stebėjimo sistemą, kuri padėtų nustatyti pažeidžiamumus, kol jie netaps didesnėmis problemomis.

3. Patikimumas

Prastovos yra eismo, reputacijos ir galimybių priešas. Geras šeimininkas padarys viską, kas įmanoma, kad tam neužkirstų kelio.

Ieškokite šeimininkų, kuriems ne mažiau kaip 99% bus suteikta garantija. Dar geriau, jei norite patikrinti jų paraišką, peržiūrėkite trečiųjų šalių įrankius, tokius kaip „UptimeRobot“, ir apžvalgas.

Vienas dalykas, kuris tikrai gali padėti išvengti prastovų, yra puiki klientų aptarnavimo komanda. Geras šeimininkas visą parą turėtų pasiūlyti ekspertų komandos palaikymą. Tai gali būti tiesioginis pokalbis, telefonas, bilietų pardavimo sistema ar visa kita.

4. Ekologiškas

Kaip jau minėjome, tai yra svarbus faktorius daugeliui kanadiečių. Prieglobos duomenų centrai sunaudoja nepaprastai daug energijos, kad jų įrenginiai veiktų. Laimei, kai kurie šeimininkai aktyviai stengėsi kompensuoti savo anglies pėdsaką.

Aplinkai nekenksmingas priegloba gali vykti keičiantis ekologiškos energijos kreditais už sunaudotą energiją. Arba priimančioji gali tiesiog naudoti atsinaujinančias energijos formas. Arba sąmoningai stenkitės mažinti atliekų kiekį. Mes manome, kad tai tikrai vertas dėmesys, ir jūsų auditorija gali labai gerai sutikti.

5. Kainos ir kokybės santykis

Galiausiai geras šeimininkas turėtų pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį. Turėtumėte turėti visas jums reikalingas funkcijas už kainą, kuri nepakenks bankui.

Atidžiai apžiūrėkite, kokius inkliuzus darote. Šeimininkai linkę skirtis pagal tai, ar jie nemokamai išmeta:

 • Registracija el
 • Domenų registracija
 • Papildoma saugykla ar pralaidumas
 • Nemokamos CDN pašalpos suma, jei tokia yra

Dabar mes tai aptarėme, įsitraukime į šeimininkus!

Reitingas: geriausias Kanados svetainių priegloba

Pastaba

 1. Visos išvardytos kainos yra pagrįstos 12 mėnesių įvadine kaina.
 2. Valiutų kursas yra nuo 1 USD iki 1,32 Kanados dolerio.

1. „SiteGround“

https://www.siteground.com

„SiteGround“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Kanadoje

12 ms

Kaina (CAD)

7,85 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 20 GB SSD atmintinė
 • „Cloudflare“ CDN integracija
 • „SuperCacher“
 • 24/7 techn. palaikymas
 • Nemokamas atsarginis kopijavimas kasdien

"Gerai suapvalintas kompiuteris, teikiantis labai aukštos kokybės greitį, saugumą ir palaikymą."

Mes pradedame šį sąrašą nuo „SiteGround“ – mūsų visų mėgstamo pagrindinio kompiuterio.

Tai šeimininkas, kuris yra toks pat solidus, kaip jie ateina. Įspūdingos savybės, puikus našumas ir pastoviai greitas greitis, kuris ir toliau išlieka geriausias varžybose.

Susikūrusi 2004 m., „SiteGround“ išaugo iki 4 duomenų centrų visame pasaulyje. Arčiausiai Kanados yra Čikaga, todėl mes surengėme svetainę iš ten, kad galėtume ją įtarti.

Mūsų bandymų svetainės duomenys įvertino LABAI tvirtą A+.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Vidutinis greitis: 138,1 ms – žiūrėti visą rezultatą

Vidutinis 138,1 ms reakcijos laikas daro „SiteGround“ oficialiai greičiausią pagrindinį kompiuterį šiame sąraše. Dar svarbiau, kad jis iš pūslelinės greitai surinko 12 ms iš Kanados! Tikriausiai tai gali būti patvirtinta naudojant „SiteGround“ spartesnius SSD diskus – sakoma, kad duomenys perduodami net 30% greičiau nei įprasti HDD..

„SiteGround“ taip pat siūlo daugybę priedų, kad padidintų greitį. Visi planai pateikiami kartu su nemokama „Cloudflare CDN“ integracija ir „SuperCacher“ – tai padidins įkrovimo laiką iki 4 kartų. Visa tai reiškia slidų & sklandus turinio pristatymas.

Ir be greičio?

„SiteGround“ yra ypač patikimas. Mes galime patvirtinti, kad 99,9% jų veikimo laikas garantuojamas mūsų pačių veikimo tikrintuvu. Nuo 2016 m. Jis užregistruotas kaip 100%!

Jie tai papildė moderniausiu saugumo rinkiniu su AI sprendimu, kuris kiekvieną dieną kovoja su milijonų žiaurių jėgų išpuoliais, taip pat palaikymo komanda visą parą. Ar minėjome, kad jie jaučiasi gerai, ir atrodo, kad laimingiems darbuotojams teikia pirmenybę? (tai patvirtina jų siautulingi atsiliepimai apie „Glassdoor“).

Jų „rekomenduojamas“ „GrowBig“ planas prasideda nuo 5,95 USD / mėn. Atminkite, kad atnaujinus tai padidės iki 19,95 USD / mėn. Taigi, „SiteGround“ nėra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau jis teikia solidžių pasiūlymų visais frontais.

„SiteGround“ veikia

 • Perskaitykite mūsų išsamią „SiteGround“ apžvalgą.
 • Peržiūrėkite mūsų svetainę su „SiteGround“.

2. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

„Hostinger“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Kanadoje

38 ms

Kaina (CAD)

5,93 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Priimančioji svetainė neribota
 • 1 nemokamas domeno vardas
 • Įtraukta SSH prieiga
 • „hPanel“
 • Vietinė parama

"Ypač pigus, puikus veikimo laikas & saugumas, intuityvi sąsaja & lokalizuotas klientų aptarnavimas."

„Hostinger“ yra dar viena tarptautinė kompanija, kilusi iš Lietuvos ir turinti akį į pasaulinį dominavimą.

Na, tarsi – mes tiesiog sužavėti, kad jis jau paplitęs 39 šalyse, su 6 duomenų centrais visame pasaulyje! Arčiausiai Kanados yra jų Pietų Karolinos duomenų centras.

Mūsų bandymų svetainės rezultatai nenuvylė:

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Vidutinis greitis: 143,1 ms – žiūrėti visą rezultatą

Jis įvertino dar vieną „A +“ reitingą, kurio vidutinis greitis buvo 143,1 ms. Kanados reakcijos laikas buvo 38 ms – tai reiškia labai greitą krovos greitį Kanados auditorijai.

Vis dėlto turime pripažinti. Mūsų mėgstamiausias dalykas „Hostinger“ yra tai, kaip jis beprotiškai prieinamas!

Nuo 0,80 USD / mėn. (Už 2 metų įsipareigojimą) „Hostinger“ nuolat yra vienas pigiausių šeimininkų rinkoje. Ir mes nekalbame pigiai ir nemaloniai – atminkite, tai yra A + greičiai.

„Hostinger“ labai rimtai atsižvelgia į darbo laiką ir apsaugo vartotojus naudodamas 99,9 proc. Garantiją ir „Bitninja“ saugos rinkinį.

Žinoma, trūksta kai kurių funkcijų, tokių kaip CDN ir kasdieninės atsarginės kopijos. Tačiau jie siūlo „Cache Manager“, kuris padės pagreitinti veiksmus, ir puikią palaikymo sąsają, kur gera pagalba yra tik per kelias sekundes. Jūs valdysite viską iš jų pritaikytos ir patogios „hPanel“ sąsajos, kuri yra šiuolaikiškas populiariojo „cPanel“ posūkis..

„Hostinger“ tikrai suteikia didelę vertę už tai, ko gaunate, ir yra puiki galimybė pradedantiesiems ir turintiems biudžetą.

„Hostinger“ veiksme

 • Perskaitykite išsamią „Hostinger“ apžvalgą.
 • Peržiūrėkite mūsų „Hostinger“ bandymų svetainę.

3. A2 talpinimas

https://www.a2hosting.com/

A2 talpinimas

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Kanadoje

13 ms

Kaina (CAD)

10,26 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • „Turbo“ serveris
 • Neribotas pralaidumas
 • A2 optimizuotas WP
 • Nemokama svetainės migracija
 • Bet kada grąžinti pinigus

"Įperkamas ir turtingas priegloba su daugybe „neribotų“ pasiūlymų."

Atvykęs į trečią numerį yra A2 – dar viena tarptautinė kompanija. Jie siūlo daugybę prieglobos galimybių serveriuose, apimančiuose Europą, Aziją ir JAV.

Jų artimiausias duomenų centras Kanadai yra Mičiganas. Mes susipainiojome ir sukūrėme bandymo svetainę, kad pamatytume, ką gali pasakyti skaičiai:

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Vidutinis greitis: 149,8 ms – Žiūrėti visą rezultatą

Kaip matyti, A2 taip pat pasižymėjo išdidžiu A +, kurio vidutinis greitis buvo 149,8 ms.

Kanados duomenų centras prisijungė per 13 ms – iš tiesų labai greitas!

Turbūt nereikėtų stebėtis – mūsų bandymo svetainė yra priglobta jų „Turbo“ plane, kuris visais būdais pritaikytas greičiui. Jis veikia „Turbo“ žiniatinklio prieglobos serveriuose (sakoma, kad svetainės įkeliamos iki 20 kartų greičiau) ir turi tris talpyklos lygius.

Tiesą sakant, visi bendrojo prieglobos planai pateikiami kartu su greitį didinančia SSD saugykla, „Cloudflare CDN“, „Hackscan“ apsauga ir programomis, kurios visos yra pritaikytos veikti efektyviau (o visa tai pridedama, kad būtų galima sumažinti krovimo laiką)..

Tačiau, kas taip pat yra nuostabu dėl A2, tai yra labai svari vertė. Viskas, kas viršija jų „Swift“ planą, bus su patraukliu „neribotų“ sąrašu.

Tai apima neribotą skaičių svetainių, el. Pašto adresų, bendrą duomenų bazę, saugyklą, perkėlimus ir dar daugiau! Jums net nereikės mokėti už SSL.

Visa tai už protingą kainą daro A2 labai turtingu sprendimu.

Jie taip pat bendradarbiauja su Carbonfund.org, kad kompensuotų savo serverių išmetamą CO2 kiekį. Jie palaiko ekologišką praktiką, pavyzdžiui, darbuotojų nuotolinį darbą, senesnių serverių perdirbimą, kad jie nepatektų į sąvartynus, ir rengia madingas mažas reklamas, pavyzdžiui, sodina 3 medžius už kiekvieną tam tikrą mėnesį parduotą kompiuterį..

Tiesiog atminkite, kad „Neribotas“ niekada negali būti laikomas pažodžiui. Svetainės, pažeidžiančios paskirtą išteklių dalį, rizikuoja, kad pagrindiniai ištekliai apribotų jų išteklius. Taip pat perskaitėme keletą nusiskundimų dėl lėtos paramos.

A2 priegloba veikia

 • Perskaitykite mūsų išsamią A2 prieglobos apžvalgą.
 • Peržiūrėkite mūsų „A2 Hostingas“ bandymų svetainę.

4. „GreenGeeks“

https://www.greengeeks.com/

„GreenGeeks“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Kanadoje

9 ms

Kaina (CAD)

6,53 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 300% žalia!
 • Neribotas SSD
 • Šifruokime pakaitos SSL
 • „cPanel“ & Softakuliarus
 • 24/7 techninė pagalba

"300x efektyvus energijos vartojimas, ypač greitas kompiuteris su duomenų centrais Kanados dirvožemyje, kurie turėtų užtikrinti PIPEDA atitiktį. "

Kitas yra vidutinis, žalias, Kalifornijoje gimęs aparatas, kuris yra „GreenGeeks“.

Tai nepriklausomai priklausanti įmonė, turinti 5 duomenų centrus visame pasaulyje. Geros žinios yra tai, kad Kanadoje yra viena teisė!

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
66 ms19 ms191 ms455 ms151 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
324 ms262 ms214 ms9 ms95 ms

Vidutinis greitis: 178,6 ms – žiūrėti visą rezultatą

Su vidutiniu 178,6 ms greičiu „GreenGeeks“ yra greitas. Jūs tikrai galite pamatyti skirtumą, kurį daro duomenų centras Kanadoje – serverio reakcijos laikas iš Kanados yra beprotiškai 9 ms!

Tai reiškia, kad Kanados auditorijai yra gana sunku įkelti laiką.

Ką dar siūlo greitaeigiai?

Štai tai, kas mums pasirodė įspūdingiausia: „GreenGeeks“ įsipareigoja iš visų šiame sąraše esančių kompiuterių didžiausio žaliuoju atsidavimu.

Jie peržengė atliekas mažinančią ir efektyviai energiją vartojančią darbo praktiką. Hostingas naudojant „GreenGeeks“ reiškia, kad būsite ne tik neutralus anglies, bet ir „mažinantis anglies kiekį“.

„Kaip?“, Jūs klausiate. Na, „GreenGeeks“ iš tikrųjų tris kartus sunaudojamą energiją grąžina į tinklą pirkdamas vėjo energijos kreditus. Trumpai tariant, tai 300 kartų efektyvesnis energijos vartojimas!

Tai ne tik geras ir atsakingas pasirinkimas, bet ir kiti privalumai.

„GreenGeeks“ turi daugybę ženkliukų, kuriuos galite naudoti savo svetainėje, norėdami pranešti lankytojams, kad jūsų internetinis verslas yra ekologiškas. Tačiau neatsižvelgiant į ekologiškumą ir greitį, „GreenGeeks“ nauda nesibaigia.

Net mažiausias jų bendras planas suteikia jums neribotą erdvę, pralaidumą, domenus, el. Laiškus ir duomenų bazes. Tačiau unikaliausias iš visų – jūs taip pat pateiksite nemokamą domeno registraciją visam „GreenGeeks“ paskyros gyvenimui!

Paskutinis didelis „GreenGeeks“ pranašumas, kurį turi ne visi šiame sąraše esantys kompiuteriai – duomenų centras yra Kanadoje.

Prisimenate, kaip minėjome, kad pagal PIPEDA įstatymus jūs esate atsakingi už bet kokios asmeninės informacijos, surinktos iš Kanados asmenų, apsaugą? Priegloba duomenų centre Kanadoje reiškia, kad šiuos duomenis saugos Kanados konstitucija, kuri jums gali suteikti papildomos ramybės..

Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, už labai pagrįstą įvadinę kainą – 3,95 USD per mėnesį (už 3 metų įsipareigojimą).

Apskritai, „GreenGeeks“ turi gerą savijautą. Jūs padėsite pasikeisti, tuo pačiu pasinaudodami puikių prieglobos paslaugų teikėjų pranašumais Kanadoje.

„GreenGeeks“ veiksme

 • Perskaitykite išsamią „GreenGeeks“ apžvalgą.
 • Peržiūrėkite mūsų „GreenGeeks“ bandymų svetainę.

5. „Inmotion Host“

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion priegloba

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Kanadoje

67 ms

Kaina (CAD)

9,23 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Priimančiosios 6 svetaines
 • Neribotas SSD
 • Neribotas el
 • Nemokamas perkėlimas į svetainę
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

"Ypatingas ir ekologiškas. Tikėkitės didesnio LA serverio delsos. "

„Inmotion“ yra aukščiausio lygio apdovanojimus laimėjusi CNET interneto prieglobos įmonė. Iki šiol skamba gerai?

Jie iš tikrųjų yra buvę „Bitcatcha“ šeimininkai ir mes labai gerbiame juos, atsižvelgiant į tai, kad jie pramonėje dirba daugiau nei 16 metų,

Jie taip pat siūlo įspūdingą serverių krūvą, kartu su SSD, NGINX sąranka ir patobulintu serverio kaupimu talpykloje.

Mes sukūrėme bandymų svetainę, kad pamatytume, kaip ji kainuoja mūsų draugams iš Kanados:

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Vidutinis greitis: 171,9 ms – žiūrėti visą rezultatą

Tai įvertino dar vieną A + vidurkį.

Tačiau nors Kanados mazgo reakcijos laikas yra 67 ms, jis yra lėčiausias šiame sąraše.

Beje, „Inmotion“ siūlo daugybę kitų funkcijų ir nemokamų programų, kurios gali leisti pamiršti kelių sekundžių skirtumą.

Tai apima neribotą saugyklos vietą, pralaidumą ir vietą diske, nemokamą domeno vardą, nemokamas temas ir net nemokamą rinkodaros turinį & nuotraukos. Pirmą kartą internetinių svetainių savininkai gali džiaugtis „QuickStarter“ pasiūlymu, kuris per dvi dienas internete pateikia SEO optimizuotą svetainę..

Kitas dalykas, kuris mums patiko „InMotion“, yra tai, kad jie stengėsi būti sąmoningi aplinkai. Jų LA duomenų centras yra pirmasis „žaliasis duomenų centras“ rajone. Jis naudoja lauko oro aušinimo technologiją ir, kaip teigiama, sumažina jų anglies išmetimą daugiau nei 2000 tonų per metus. Gana šaunūs dalykai!

Galėsite mėgautis jų starto planu, kuriame numatyta teisinga įvadinė kaina – 9,32 CAD (už 1 metų įsipareigojimą). Ji taip pat turi 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją (dauguma šeimininkų siūlo 30 dienų).

Mes rekomenduojame tai mažoms ir vidutinėms svetainėms.

Inmotion priegloba veiksme

 • Perskaitykite mūsų išsamią „Inmotion Hosting“ apžvalgą.
 • Peržiūrėkite mūsų „Inmotion Hosting“ bandymų svetainę.

„Bonus Host“

6. „HostPapa“

https://www.hostpapa.ca/

„HostPapa“

Pasaulio greičio balas

A

Greitis Kanadoje

1 ms

Kaina (CAD)

5,95 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Neribotas SSD
 • Neįvertintas perdavimas
 • Pradinių svetainių kūrėjas
 • Nemokami mokymai vienas prieš vieną

"Kanados šeimininkas, vertas vertės, greitai žaibiškas regione ir 100% žalias. "

Savo sąrašą baigiame papildydami priedą – „HostPapa“.

„HostPapa“ yra nepriklausoma Kanados įmonė, įsikūrusi Toronte.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
74 ms17 ms208 ms512 ms137 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
566 ms246 ms161 ms1 ms92 ms

Vidutinis greitis: 201,4 ms – žiūrėkite visą rezultatą

Kai vidutinis greitis yra 201,4ms, tai oficialiai yra lėčiausias šio sąrašo šeimininkas, besisukantis A lygoje.

KAIP. Patikrinkite, ar serverio atsakymo laikas Kanadoje yra 1 ms!

Taigi, nors tai gali būti ne puikus pasirinkimas svetainėms, kurių auditorija yra ne Kanadoje ar JAV, viskas turėtų įsibėgėti greitai, jei jūsų auditorija yra regione.

Pats pigiausias „Starter“ planas kainuoja 3,95 USD per mėnesį (už 3 metų įsipareigojimą), nors atnaujinant tai padidėja. Geros naujienos yra tai, kad jūs gaunate didelę vertę – dvi svetainės, nemokama domenų registracija, 100 GB vietos diske, „neribotas“ pralaidumas, „Cloudflare“ CDN ir SSL … sąrašas tęsiasi.

Taip pat turėsite prieigą prie kai kurių unikalių palaikymo formų. Jie siūlo didelę savipagalbos vaizdo įrašų biblioteką ir visą parą veikiančią paramą, jei to nepavyks padaryti. Jūs netgi galite suplanuoti vaizdo įrašo / telefono sesiją „vienas prieš vieną“ su „Papa Squad Experts“!

Kitas įspūdingas aspektas yra tas, kad „HostPapa“ perka 100% ekologiškos atsinaujinančios energijos, kad galėtų naudoti savo duomenų centrus ir biurų patalpas. Panašiai kaip „GreenGeeks“, netgi gausite keletą reklamjuostių, norėdami parodyti savo auditorijai, kad jūsų svetainė maitinama 100% žaliosios energijos!

Tačiau atlikdami tolesnius tyrimus, mes susidūrėme su keliais nusivylimais klientų, kurie nepatenkinti gauta parama, apžvalgomis.

Taip pat buvo pranešimų apie nesąžiningus priedus prie kasos ir gandas dėl atšaukimo mokesčio, jei bandysite naudoti jų „30 dienų grąžinimo politiką“. Mes asmeniškai neturėjome jokios neigiamos patirties, tačiau galbūt verta pasiskaityti toliau, kad sužinotumėte, ką jūs iš to padarote.

Verdiktas

Prisiminkite dalykus, apie kuriuos mes sakėme, kad buvo verta pasidomėti šeimininku?

 1. Puikus greitis
  Optimizuotas, kad jūsų auditorijos regione būtų galima pateikti greitą ir greitą krovimo laiką.
 2. Saugu
  Efektyviai padeda apginti savo svetainę nuo įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų.
 3. Patikimumas
  Suteikia veiksmingą palaikymą visą parą ir 99% neveiklumo garantiją.
 4. Ekologiškas
  Deda pastangas kompensuoti jų anglies pėdsaką
 5. Vertė už pinigus
  Balansuoja jums reikalingas savybes už teisingą kainą.

Tačiau dienos pabaigoje „geriausias“ kompiuteris yra tas, kuris geriausiai atitinka jūsų, kaip vartotojo, poreikius ir prioritetus.

Pažvelkime į 3 populiariausių Kanados svetainių pagrindinius kompiuterius:

PASAULINIS greitis

GREITIS KANADOJE

KAINA (CAD / MO)

„SiteGround“

A+

12 ms

7.85

„Hostinger“

A+

38 ms

5.93

A2 talpinimas

A+

13 ms

10.26

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map