Jei atsidūrėte šiame puslapyje, greičiausiai ieškote naujo žiniatinklio prieglobos. Tačiau jūs neieškote tik jokio žiniatinklio prieglobos – jūs ieškote patikimiausio ir greičiausio žiniatinklio prieglobos, kurią galite gauti, nes žinote, kokia svarbi ji gali būti internetinėms įmonėms..

Mes gavome tavo nugarą, fam.

Jei jūs tik naršote linksmai, tada pasiruoškite pamokoms – sužinosite, kaip SPEED tiesiogiai veikia PARDAVIMUS.

Apie tai jau esame rašę anksčiau, tačiau greitai išsiaiškinkime, kodėl greitis iš tikrųjų svarbus:

 • Pirkdamas internetu, „Amazon“ praranda iki 1,6 milijardo dolerių per metus, jei jų svetainė sulėtėja vos sekundė
 • Interneto pirkėjai tikisi, kad svetainės bus įkeltos beveik akimirksniu. 2 sekundės yra ilgiausia, kurios jie nori laukti
 • Mes gyvename akimirksnio pasitenkinimo amžiuje. 40% vartotojų išeis, jei jūsų svetainė bus įkelta ilgiau nei 3 sekundes.

Štai kodėl turėtumėte ne tik žiūrėti į pigią interneto prieglobą – galite sutaupyti daugiau išlaidų, bet prarasite tūkstančius praleistų pardavimo galimybių..

Greita rekomendacija

Jei ieškote greitos rekomendacijos dėl greičiausio žiniatinklio prieglobos prekės ženklo, eikime į „SiteGround“. Su jais mes talpiname „Bitcatcha.com“, o mūsų serverio greičio palyginimas rodo, kad mūsų bandomoji svetainė veikia puikiai, kai pasaulinis vidurkis yra tik 138 ms, daug mažesnis nei „Google“ rekomenduojama 200 ms. Perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą „SiteGround“.

Contents

Kokį greitį turi greitas šeimininkas??

Štai keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pradėdami naudotis išsamia informacija:

1. Serverio greitis nėra tas pats, kas svetainės greitis.

Tai panašus, bet ne tas pats, kaip skirtumas tarp jūsų „iPhone“ aparatinės ir programinės įrangos. Nesvarbu, kokia gali būti optimizuota vartotojo sąsaja, jūsų telefonas vis tiek jausis vangus, jei aparatinė įranga negalės jos išlaikyti. Svarbu nuolat atnaujinti aparatinę ir programinę įrangą, kad viskas vyktų sklandžiai ir greitai

2. Kaip matuojame serverio greitį

Serverio greitis matuojamas tikrinant jo reakcijos laiką – laiką, per kurį serveris reaguoja į kliento prašymą.

3. Ką atskleidžia serverio greičio testas

Efektyvus duomenų centro pasiekimas, techninės įrangos specifikacijos, serverio sąranka ir jų tinklo planavimas

4. „Google“ serverio reakcijos laiko etalonas

„Google“ teigimu, optimaliausias serverio reakcijos laikas yra 200 ms. Viskas bus lėčiau ir svetainės pradės lėtėti.

5. Apie „Bitcatcha“ serverio greičio tikrintuvą

Mūsų unikalus serverio greičio tikrintuvas apskaičiuoja vidutinį serverio reakcijos laiką 8 vietose visame pasaulyje. Taškai, mažesni nei 180 ms, yra klasifikuojami kaip „A +“, o balai nuo 181 iki 210 ms bus vertinami kaip „A.“

Lyginamas greitis: kas yra greičiausias svetainės talpinimas?

Kas yra greičiausias svetainės talpinimas

Pasirinkome 6 populiariausius žiniatinklio prieglobos prekės ženklus ir kruopščiai išbandėme kiekvieno jų serverio greitį, suskaidėme jų savybes, išstudijavome jų kainas ir užfiksavome viską, ką atradome, kad galėtumėte lengvai nuspręsti, koks jūsų įmonės žiniatinklio prieglobos pasirinkimas yra geriausias..

Atminkite, kad visos čia pateikiamos žiniatinklio prieglobos yra nepriekaištingos ir įvertintos A +, taigi iš esmės jūs negalite suklysti su viena iš jų. Mes juos įvertinome pagal savo pageidavimus, tačiau galite laisvai pasirinkti patys!

1. „SiteGround“

https://www.siteground.com

„SiteGround“

Palyginamas priimančiojo planas

„GrowBig“

Pasaulio vidurkis

138 ms

Kaina (USD)

5,95 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 20 GB SSD atmintinė
 • 25 000 vizitų per mėnesį
 • „SuperCacher“
 • 24/7 tech. palaikymas
 • Aukščiausio lygio atsarginė kopija

"Greitas ir patikimas kompiuteris. Mes netgi priimame „Bitcatcha“ su jais!"

Mes jau anksčiau aiškiai pasakėme, kad mes be galo mylime „SiteGround“. Tiesą sakant, prieš metus mes perėjome iš „Inmotion Hosting“ į „SiteGround“ ir niekada nežiūrėjome atgal! Jie yra oficialiai patvirtinti „WordPress“ (tai yra didelis dalykas, vaikinai!), O toks pripažinimas suteikiamas tik žiniatinklio prieglobiams, kurie atitinka aukštus „WordPress“ kriterijus.

Pageidaujamas paketas yra jų pradinis „GrowBig Plan“; Labai prieinama tik už 5,95 USD per mėnesį, tačiau joje yra privalumų ir funkcijų. Galite mėgautis prioritetiniu palaikymu, „SuperCacher“, automatinėmis kasdienėmis atsarginėmis kopijomis ir nemokamais atkūrimais.

Pagal greitį, „SiteGround“ užima A + reitingą ir vidutiniškai 138 ms visame pasaulyje, palyginti su tokiais aukščiausios klasės kompiuteriais kaip „Liquid Web“ tik maža dalimi kainos..

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Vidutinis greitis: 138,1 ms – žiūrėti visą rezultatą

Jie turi 5 duomenų centrus, išskirstytus į 3 regionus, todėl galite pasirinkti arčiausiai jūsų tiksliniams klientams esantį centrą, kad optimizuotumėte jų serverio greitį..

„Cloudflare“ aktyvinimas yra integruotas į sistemą, taigi, jei norite dar greitesnio greičio, nekelia problemų – galite tai padaryti spustelėję mygtuką.

Mes iš tikrųjų atlikome serverio greičio testą ir „SiteGround Cloud“ prieglobai, o rezultatai buvo puikūs. Jei to ir ieškote, apsilankykite toliau ir patikrinkite mūsų išsamią „SiteGround“ apžvalgą!

2. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

„Hostinger“

Palyginamas priimančiojo planas

„Premium Shared“

Pasaulio vidurkis

143 ms

Kaina (USD)

3,75 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas SSD
 • 1 nemokamas domenas
 • „hPanel“
 • Nuostabus palaikymas
 • Maža įvadinė kaina

"Nuostabi kainos ir kokybės santykio žiniatinklio priegloba, vienas iš geresnių pasirinkimų pradedantiesiems!"

Jei esate naujokas internetiniame verslo žaidime, tuomet atkreipkite dėmesį į tai, kodėl norėsite perskaityti apie „Hostinger“.

Dėl jų kainos jūs tikrai nesitikite kokybiško žiniatinklio prieglobos, tačiau jie stebėtinai greitai! Turime 3 bandymo svetaines, kuriose yra įvairių duomenų centrų, kad galėtumėte pamatyti, kaip gerai jos veikia kiekviename žemyne. Čia yra mūsų serverio greičio testo rezultatai.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

„Premium Shared America“
Vidutinis greitis: 143,1 ms – žiūrėti visą rezultatą

Amerikos duomenų centras yra išties greitas, grąžinant viso pasaulio vidurkį 143 ms. Panašu, kad tokių tolimųjų šalių, kaip Singapūras, Sidnėjus ir Bangaloras, užklausų atsakymo laikas yra šiek tiek lėtas, tačiau būtent todėl „Hostinger“ sukūrė tiek daug duomenų centrų visame pasaulyje – kad jūsų svetainė būtų greita, nesvarbu, kur esate jūsų klientai.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

„Premium Shared Singapore“
Vidutinis greitis: 175,8 ms – pamatyti visą rezultatą

Singapūro serverio vidutinis pasaulinis vidurkis buvo 175,8 ms. Dabar šie vaikinai yra tikrai greiti Singapūre, Sidnėjuje, Bangalore ir Japonijoje, tačiau akivaizdžiai nėra tokie linksmi Vakaruose dėl atstumo.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

„Premium Shared Europe“
Vidutinis greitis: 165 ms – žiūrėti visą rezultatą

Jų europinis serveris ypač gerai veikė Europoje ir Amerikoje, tačiau kitose šalyse jie nėra greiti. Tačiau jie vis tiek įvertino puikų 165 ms visame pasaulyje vidurkį.

Be greičio, „Hostinger“ turi puikią palaikymo komandą, kuri savo gimtąja kalba aptarnauja daugiau nei 20 šalių! Įtraukus 1 nemokamą domeną, neribotą SSD saugyklą, el. Laiškus ir pralaidumą, „Hostinger“ išties supakuoja savo planus, ypač tiems, kurie tik pradeda veiklą.

3. A2 „Turbo“

https://www.a2hosting.com/

A2 talpinimas

Palyginamas priimančiojo planas

Turbo

Pasaulio vidurkis

150 ms

Kaina (USD)

10,28 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas SSD
 • Neribotas pralaidumas
 • A2 optimizuotas WP
 • Nemokama svetainės migracija
 • Bet kada grąžinti pinigus

"Geriausiai tinka mažoms įmonėms ir asmeninėms svetainėms, kurios veikia „WordPress“."

Žinantieji žino, kad A2 priegloba labai rimtai žiūri į jų greitį. Jie daug investavo, kad jų serveriai būtų greiti ir greiti, ir jie turi atsakymo laiką tai parodyti.

Jei niekada negirdėjote apie jų „Turbo“ interneto prieglobos serverius, jie yra specialiai suderinti, kad suteiktų mums didžiulį greičio padidinimą. Kartu su „Turbo Cache“ serveriai gali įkelti svetaines net 20 kartų greičiau nei standartiniai serveriai.

Jų optimizuotos programos („Drupal“, „Joomla“, „WordPress“, „Magento“, „Opencart“ ir kt.) Yra pritaikytos veikti efektyviau, o visa tai prideda, kad būtų galima sumažinti krovimo laiką..

Norėdami tvarkyti klientų užklausas visame pasaulyje, „A2 Hosting“ sukūrė 4 duomenų centrus – 2 JAV, 1 Amsterdame ir 1 Singapūre), kad galėtume pasirinkti geriausią serverio vietą, atitinkančią mūsų poreikius.

Peržiūrėkite mūsų serverio greičio testus:

Pirmame mūsų vykdomame bandyme mes naudojome bandymų svetainę, esančią pagal „A2“ „Turbo planą“, o duomenų centras yra JAV. Rezultatai buvo puikūs, kai viso pasaulio vidurkis buvo 149,8 ms, o lėčiausias – Sao Paolo, kurio sparta yra 316 ms..

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Vidutinis „Turbo Plan“ greitis: 149,8 ms – žiūrėkite visą rezultatą

Toliau mes išbandėme „Swift“ planą su Singapūre esančiu serveriu. Pasaulio vidurkis testuojamas šiek tiek lėčiau – 173 ms, tačiau San Paulo „ping“ komandai sekėsi ne taip gerai, kad pasiekus didesnę nei 300 ms.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

„Swift“ plano vidutinis greitis: 173,2 ms – žiūrėkite visą rezultatą

Taigi, jei norite rengti „A2“, įsitikinkite, kad einate su „Turbo“ planu; tai šiek tiek brangiau, bet bent jau gausite tai, už ką mokate!

4. „Inmotion Host“

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion priegloba

Palyginamas priimančiojo planas

Galios planas

Pasaulio vidurkis

172 ms

Kaina (USD)

4,49 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Maksimalios greičio zonos ™
 • Neribotas perkėlimas
 • SSH prieiga
 • 24 × 7 JAV parama

"Geriausia, jei taikote pagal JAV auditorijas"

Prieš įsimylėdami „SiteGround“, daugelį metų priglobėme „Bitcatcha.com“ su „Inmotion“ ir iš tikrųjų vis dar esame jais patenkinti. Jei „SiteGround“ neegzistuotų, mes tikriausiai dalyvautume „Inmotion Hostingas“.

Naudodami „Inmotion“ galite pasirinkti iš 2 duomenų centrų – „US East“ & JAV Vakarai. Tai reiškia, kad klientai, naršantys iš Amerikos, galės mėgautis ypač greitu greičiu, tačiau vartotojai iš Azijos gali patirti sulėtėjimą. Raktinis žodis yra „gali“, nes mūsų testo rezultatai rodo kitaip, patikrinkite:

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Vidutinis greitis: 171,9 ms – žiūrėti visą rezultatą

Kažkodėl jiems pavyko surinkti gana neblogą rezultatą, kai lėčiausias reakcijos laikas buvo nustatytas iš Singapūro, esant pakankamai padoriai 250 ms! Visai neblogai, atsižvelgiant į tai, kad Singapūras yra atstumas iki duomenų centrų JAV.

Apskritai, „Inmotion“ pasaulinis vidurkis yra labai stiprus – 171,9 ms, tai reiškia, kad jūsų svetainė turėtų būti gana greitai įkeliama vartotojams visame pasaulyje..

Asmeniškai, jei mes specialiai orientuojamės į JAV klientus, tada pagrindinis pasirinkimas žiniatinklio prieglobos srityje būtų „Inmotion“ dėl jų nepaprasto greičio JAV ir puikios palaikymo komandos, kuri išeis iš savo kelio taisyti jūsų problemas.!

5. Kinsta

https://kinsta.com

Kinsta

Palyginamas priimančiojo planas

Starteris

Pasaulio vidurkis

180 ms

Kaina (USD)

30 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Naudojama „Google Cloud“
 • Neribotas apsilankymas
 • Dienos atsarginės kopijos
 • WP ekspertas kaip palaikymas
 • „Hack fix“ garantija

"„WordPress“ priegloba, kurią teikia „Google Cloud“ platforma"

Kitas greičiausių žiniatinklio prieglobos sąraše yra „Kinsta“ valdomas „WordPress“ priegloba. „Kinsta“, sukurta naudodama pačios „debesies“ platformą, naudojasi moderniausiomis „Google“ technologijomis ir 15 duomenų centrų, paversdama juos greičiausiu žiniatinklio priegloba, su kuria susidūrėme iki šiol..

Jie turi dešimtmetį vertos patirties naudojant „WordPress“ ir paskyrė šią patirtį norėdami sukurti geriausią ir greičiausią valdytą „WordPress“ prieglobos sprendimą, kurį matėte..

Turėdami kitą „gen“ architektūrą, infrastruktūrą ir įdiegę „KeyCDN Kinsta“ galės įkelti jūsų priglobtas svetaines tiesiogine prasme per sekundės dalį, tai patvirtina mūsų greičio bandymo rezultatai:

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Vidutinis greitis: 179,5 ms – žiūrėti visą rezultatą

Jų greitis mus atitolino, siekdamas mažesnį nei 3 ms tašką, o prasčiausias – mažiausiai 127 ms. Blogiausias jų našumas yra geresnis nei geriausių daugelio žiniatinklio kompiuterių rezultatų!

Jų vidutinis pasaulinis vidurkis buvo 179,5 ms, o tai paskatino mus pasakyti, kad „Kinsta“ (ir „KeyCDN“) yra tikrai greitas interneto priegloba. Vienintelis dalykas, kuris sustabdė mus nuo aukštesnio rango, yra nesąžininga kainų etiketė su pradinio lygio planais, prasidedančiais 30 USD per mėnesį.

6. Skystas internetas

https://www.liquidweb.com/

Skystas internetas

Palyginamas priimančiojo planas

Asmeninis

Pasaulio vidurkis

152 ms

Kaina (USD)

69 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 600 žmonių palaikymas
 • Nėra papildinio restr.
 • Automatinis vaizdo glaudinimas
 • Svetainės mgmt įrankiai
 • Visa prieiga prie serverio

"Idealiai tinka įmonės „WordPress“ prieglobai"

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra mūsų sąrašas „Liquid Web“ – seniausias blogas berniukas. Prieš „Google“ įkūrimą, „Liquid Web“ žino kiekvieną knygos triuką, kaip pagerinti savo greitį, ir visą savo patirtį bei greitus smūgius įtraukė į savo žiniatinklio prieglobos paslaugas..

Jie apima visą spektrą prieglobos paslaugų, tačiau mes pateiksime jų valdomų „WordPress“ paslaugų čia.

Kaip ir bet kuris kitas „premium“ žiniatinklio prieglobos puslapis, „Liquid Web“ siūlo neribotas puslapių peržiūras visuose jų valdomuose „WordPress“ planuose, todėl jums nereikės nerimauti dėl paslaugų trikdžių, nesvarbu, koks srautas.

Įrankiai, kuriuos jie naudoja duomenų pateikimui optimizuoti, yra lygūs su likusiais dalykais, o infrastruktūroje naudoja pažangiausias technologijas, kad sumažintų krovimo laiką.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
42 ms51 ms130 ms216 ms163 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
341 ms241 ms146 ms55 ms137 ms

Vidutinis greitis: 152,2 ms – žiūrėti visą rezultatą

Jie turi 3 duomenų centrus, esančius visoje JAV (JAV rytuose, JAV vakaruose, JAV centrinėje dalyje). Tai daro idealų jūsų svetainių priėmimą, jei pagrindiniai jūsų klientai yra amerikiečiai. Kitų šalių pingutai taip pat nepadarė per daug švilpuko – Japonijoje 146 ms, o Singapūre – 216 ms. Tačiau Bengalūras nelabai gerai reagavo, todėl atminkite tai, jei taikote pagal Indiją.

Mums šiek tiek nepatiko jų kainos (pradedant nuo 69 USD per mėnesį), tačiau su 600 palaikymo tarnybų darbuotojų, kurių vidutinis pasaulinis vidurkis yra 152 ms, ir profesionalių valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų, „Liquid Web“ tikrai nusipelno savo vietos šiame sąraše..

Garbingi paminėjimai

Bitcatcha.com svetainėje mes laikomės labai aukštų standartų, taikomų žiniatinklio prieglobai, kai kalbama apie serverio greitį ir vertę. Yra keletas išskirtinių prekės ženklų, kurie nelabai pateko į 6 geriausiųjų sąrašą, tačiau manome, kad jie yra pakankamai nuostabūs, kad juos reikia paminėti!

7. „Bluehost“

https://www.bluehost.com/

„Bluehost“

Palyginamas priimančiojo planas

Pagrindinis

Pasaulio vidurkis

153 ms

Kaina (USD)

5,45 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • „Linux“ & „cPanel“
 • Neriboti ištekliai
 • Automatinis atsarginis kopijavimas
 • Išteklių apsauga
 • „CloudFlare“ CDN

"Tinka mažoms vietoms & pradedantiesiems."

Vienas iš žinomiausių prekės ženklų, „Bluehost“ turi didelę 16 metų patirtį dirbdamas kaip internetinis kompiuteris.

Kaip ir „SiteGround“, „WordPress“ juos rekomenduoja atsidauti savo infrastruktūrai ir puikią palaikymo komandą (750 stiprių, visi apmokyti ir pasirengę aptarnauti visą parą).

Greičiau, jie taip pat yra gana geri! Jie turi tvirtą A +, kurio vidutinis vidurkis pasaulyje yra 153 ms.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Vidutinis greitis: 153 ms – žiūrėti visą rezultatą

JAV pingeliai sekėsi labai gerai, kai kiekviena dalis buvo 80 ms, tačiau tolimesnių šalių rezultatai buvo šiek tiek lėtesni – Indijoje jie smuko iki 330 ms. Privalote pasirinkti duomenų centrą, kuris yra arčiausiai jūsų tikslinių klientų, nes atrodo, kad jie to nedaro, kuo daugiau serverių užklausų. Jie turi duomenų centrus Indijoje, Kinijoje, Londone ir Amerikoje, todėl yra daugybė pasirinkimo galimybių!

Tik 5,45 USD per mėnesį mes vis dar manome, kad „Bluehost“ užmuša užpakalį ir suteikia mums didelę vertę!

8. „GreenGeeks“

http://www.greengeeks.com/

„GreenGeeks“

Palyginamas priimančiojo planas

„EcoSiteStarter“

Pasaulio vidurkis

178 ms

Kaina (USD)

5,95 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 300% žaliasis šeimininkas
 • „Linux“ & „cPanel“
 • RAID-10 SSD
 • RHTTP / 2 & 7 PHP
 • „PowerCacher“

"300% ekologiškas interneto priegloba"

Jie turi viską, kas tampa geriausiu žiniatinklio priegloba.

Tvirti patikimi duomenų centrai, stipri palaikymo komanda, moderniausia infrastruktūra, „Git“ suderinamumas ir „CloudFlare“ integracija, kuri veikia.

Bet tai, kas daro juos ypatingais yra ne tai, kaip jie verčia daiktus krautis greičiau (tai jau yra duota), tai yra tai, ką jie daro su įmone. „GreenGeeks“ grąžina planetą investuodama 3 kartus kiekvieno jų naudojamo stiprintuvo į atsinaujinančią energiją!

Priimdami savo svetainę su GreenGeeks, jūs tiesiog padarysite pasaulį ekologiškesne.

Greičiau jie nėra tokie greiti kaip mūsų top 6, tačiau jie vis tiek laikomi greitais!

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
56 ms2 ms202 ms248 ms274 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
503 ms227 ms149 ms13 ms108 ms

Vidutinis greitis: 178,2 ms – Žiūrėti visą rezultatą

Vidutiniškai 178 ms visame pasaulyje jie yra vertinami A + greičiu, greičiau nei rekomenduoja „Google“ atsakymo laikas. Tačiau jų duomenų centrai yra tik JAV, Kanadoje ir Amsterdame, taigi, jei taikote į Aziją, galbūt negalėsite jų patirti optimaliausiu greičiu..

„GreenGeeks“ „EcoSiteStarter“ planas prasideda tik nuo 5,95 USD per mėnesį, tačiau atminkite, kad jūs ne vienintelis naudojatės jų paslaugomis – jūs darote planetos malonę tiesiog talpindami „GreenGeeks“!

Verdiktas

Jei likusį savo gyvenimą turėtume tik laikytis vieno žiniatinklio prieglobos prekės ženklo, mes būtinai eikime į „SiteGround“. Visi prekės ženklai, paminėti šiame straipsnyje, yra nuostabūs, turintys aukščiausio lygio paslaugas ir technologijas, tačiau „SiteGround“ naudojasi greičiausia bendro naudojimo priegloba, kokią matėme, palyginamą su kitų prekių ženklų debesų prieglobos greičiu.!

Jie naudojasi techninės ir programinės įrangos deriniu, kad jie būtų greičiausi bendrinami pagrindiniai kompiuteriai, tokie kaip:

 • „SuperCacher“ – padidina greitį iki 4 kartų
 • SSD serveriai – 30% greitesni nei įprasti HDD
 • Duomenų centrai 3 regionuose
 • Automatiškai atnaujinama ir optimizuota programinė įranga
 • NGIX serverio nustatymas – našumo didinimas
 • PHP7 palaikymas – greičiausias iki šiol išleistas PHP leidimas

Bendradarbiaudamas su viena geriausių klientų aptarnavimo komandų, su kuriomis mums buvo malonu bendrauti, „SiteGround“ tiesiog išstumia konkurenciją. Apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

Norėdami sužinoti daugiau apie „SiteGround“, raginame perskaityti mūsų išsamią „SiteGround“ prieglobos analizę. Kaip visada, palikite mums žinutę, jei turite kokių nors klausimų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me