En İyi 6 Web Hosting Kanada 2020 (Bkz. Test Siteleri ve Hız Sonuçları!)

Kanada web siteniz için en iyi ana makineyi mi arıyorsunuz??


Belki de yeni bir site açmak istiyorsunuz. Veya daha iyi bir ana bilgisayara geçin. Bu makale sizi nerede bulursa bulsun, burada olduğunuz için mutluyuz.

Her başarılı web sitesinin arkasında hızlı ve güvenilir bir hosting sağlayıcısıdır. SİZİN için doğru olanı bulmak, sizi inşa etmek için en güçlü temel ile kuracaktır..

Bugün özellikle Kanada web siteleri için en iyi barındırma seçeneklerini seçiyoruz. Hadi gidelim.

Contents

Kanada E-ticaret Çekmek İçin Olgun

Kesin olan bir şey var – Kanadalı bir kitleye ulaşıyorsanız heyecan verici bir zaman. Özellikle çevrimiçi bir işletmediyseniz.

Kanadalılar 2019’da çevrimiçi 39 milyon doların üzerinde harcama yapacak.

Kanadalıların neredeyse yarısı ayda en az bir kez çevrimiçi alışveriş yaptıklarını söylüyor. Sadece küçük bir satın alma değil – bir çalışmada, ankete katılanların dörtte üçü ayda 200 dolara kadar çevrimiçi harcama yaptığını ve yaklaşık% 10’unun 500 dolara kadar harcama yaptığını söyledi.

Elbette, e-ticaret hala Amazon gibi büyük uluslararası devlerin hakimiyetindedir ve birinci sınıf bir müşteri deneyimi sunmanız gerekecektir. Ama senin yanında büyük bir şey var – yerel aşk.

Kanadalılar Kanadalı markalar için güçlü bir tercih göstermeye devam etti. Bir VL Omni anketinde, uluslararası çevrimiçi alışveriş yapan Kanadalıların% 62’si yurt içinde alışveriş yapmayı tercih ettiklerini söyledi. Bu, sitenizde evde bükülmüş olarak kaldıysanız, gerçek bir avantajınız olabileceği anlamına gelir..

Bu tutum ve bu tür harcamalar büyük fırsat demektir.

Belki bir WordPress veya Shopify mağazasına biniyorsunuzdur. Belki bağlı bir web sitesi. Ne seçerseniz seçin – web sitenizin biçimini de barındırma sağlayıcınızdan ne olacağını belirleyecektir.

Bu dalgayı nasıl kullanmaya karar verdiğinize bakılmaksızın, ‘doğru’ sunucu web sitenizin büyümesini destekleyecek ve Kanada’nın gelişen e-iletişim sahnesine para yatırmak için en iyi şansını verecektir.

Kanadalıların Yüksek Beklentileri Var

Araştırmalar, Kanadalıların özellikle teknoloji meraklısı bir nüfus olduğunu ileri sürdü..

Anlam? Peki, çevrimiçi işletmelerin karşılaması gereken belirli beklentileri var.

Kanadalılardan oluşan bir ankette,% 52 şirketlerin işlerini sürdürmeleri bekleniyorsa en ileri dijital deneyimi sağlamaları gerektiğini söyledi.

Daha da yüksek bir yüzde, sosyal medya veya emsal inceleme sitelerinde kötü bir deneyim paylaşacaklarını söyledi – bir işletmenin en kötü kabusu!

Bu, sitenize gelen herkese mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerektiği anlamına gelir. Bu, sitenizin yıldırım hızında yüklenmesini, yoğun dönemlerde bile çevrimiçi kalmasını ve bilgisayar korsanlarına ve güvenlik açıklarına karşı kendisini koruyabilmesini içerir. İyi bir ev sahibinin destekleyeceği ve kötü bir ev sahibinin destekleyeceği her şey mahvedebilir.

Kanadalılar, inovasyon bilincine sahip olmanın yanı sıra şirketlerden de yüksek etik beklentilere sahiptir..

Diğer birçok ülkeden daha fazla, ‘yeşil’ bir beklenti vardır. Leger’in OMNIWeb Kanada anketine göre, Kanadalı yetişkinlerin% 43’ü sorumlu çevresel iddiası olan ürünleri satın almaya daha istekli. Başka bir deyişle, ‘yeşil’ olmak, bir markanın bir rakip tarafından seçilip seçilmediğini etkileyebilir.

Bu istatistiğin bir parçası olabilirsiniz – ve pozitif bir enerji ayak izi yaratabilecek bir barındırma sağlayıcısı arıyorsunuz. Öyleyse – bugün ev sahibi listemizde bir çift olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız!

PIPEDA Nedir ve Bilmeniz Gerekenler

Her Kanadalı site sahibinin bilmesi gereken başka bir şey daha var: PIPEDA.

Kanada’nın bazı benzersiz gizlilik yasaları vardır. Büyük olan, ticari faaliyetler sırasında toplanan kişisel bilgiler için geçerli olan Kişisel Bilgi Koruma ve Elektronik Belgeler Yasasıdır (PIPEDA). Şirketlerin, verilerin toplanması için bireylerin rızasını istemelerini ve verilerin yanlış kullanımından korunmasına yardımcı olmasını gerektirir..

Aşağıdaki temel ilkelerden bazılarını özetledik:

 • Kişisel verilerin toplanması için onay
 • Veri toplama “makul amaçlar” ile sınırlıdır
 • Kişisel bilgilerin sınırlı kullanımı, ifşası ve erişimi
 • Saklanan kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekir
 • Herhangi bir gizlilik ihlali durumunda uygulanan politikalar ve prosedürler

Hızlı Sorumluluk Reddi

PIPEDA, bu makalenin dışında daha fazla araştırma yapmanızı tavsiye ettiğimiz ağır bir konudur. Burada iyi bir tanıtım okuyabilirsiniz.

PIPEDA, ev sahibi sağlayıcınızın karar vermesini çeşitli şekillerde etkileyebilir. Ancak, sunduğunuz web sitesi türü, ne kadar önlem almanız gerektiğini belirleyecektir.

Örneğin, çok fazla kişisel veri toplaması gereken siteler, barındırıcınızın ve sitenizin% 100 uyumlu olduğundan emin olmak için Kanada topraklarında veri merkezleri sunan bir barındırma sağlayıcısı kullanmayı tercih edebilir..

Web sitenizin çok fazla kişisel veriyle ilgilenmesi olası değilse, veri merkezleri Kanada dışında olsa bile olağanüstü hız veya destek sunan bir ana bilgisayar seçmeniz daha önemli olabilir..

Ancak, işlemek istediğiniz kişisel veri miktarından bağımsız olarak, iyi bir ana bilgisayar sağlam bir savunma hattı sağlayarak sitenizi güvenlik ihlallerine karşı korumaya kesinlikle yardımcı olmalıdır..

İyi Bir Ev Sahibi Ne Arar

Ev sahibini sizin için seçmek için tam olarak NE aramalısınız?.

Farklı ev sahipleri kendilerini farklı güç ve uzmanlıklara göre pazarlarlar. Ancak, Kanada siteleri için ana bilgisayar karşılaştırırken dikkat edilmesi gereken bazı kesin şeyler vardır.

Bunları çabucak gözden geçirelim.

1. Hız

İyi bir web sitesi ana HIZLI olması gerekir. Bitcatcha’da genellikle bunun mükemmel bir ev sahibinin en önemli işareti olduğunu iddia ediyoruz..

Bunun nedeni, bir web sitesinin yükleme hızının kullanıcı deneyiminizi artırabilmesi veya bozabilmesidir. Daha hızlı ana makine hızı, daha hızlı yükleme süreleri ve daha yüksek tutma anlamına gelir. Bugünlerde, çevrimiçi kullanıcıların gökyüzünün yüksek beklentileri var ve bir sayfanın 2 saniyeden daha kısa bir sürede yüklenmesini bekliyor.

Sayfaları yavaş yüklemek memnun olmayan müşterilere yol açar. Ve memnun olmayan müşteriler nereye gidiyor??

başka yerde.

İyi bir ana bilgisayar, hem donanımında hem de yazılımında hız için optimize edilir – örneğin CDN veya önbellek teknolojisi ile.

Ana bilgisayarlarımızın hızlarını karşılaştırmak için güvenilir Bitcatcha sunucu hızı test aracımızı kullanacağız (utanmaz fişi özür dileriz).

Sitenizi ziyaret eden dünyanın dört bir yanındaki insanları simüle etmek için farklı konumlarda kurulu 10x test düğümümüz var.

Ve – tahmin ettiniz – bir sunucunun Kanada’dan gelen bir isteğe ne kadar hızlı yanıt verdiğini ölçmek için kullanacağız.

2. Güvenlik

Eğlenceli gerçek – Kanadalıların% 77’si kişisel bilgilerine erişebilecek kuruluşlara karşı siber saldırılardan endişe duyuyor.

Site sahibi siz verilerini PIPEDA standartlarına göre korumaktan sorumlu olsanız da, iyi bir ev sahibi bu düzenlemeleri karşılamanıza yardımcı olmak için sizinle ortaklık kuracaktır..

Nasıl? Bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan güçlü bir savunma hattı sunarak.

NASIL? Güvenlik duvarlarını, daha büyük sorunlara dönüşmeden yakalamaya yardımcı olacak güvenlik duvarlarını, SSL sertifikalarını ve proaktif bir izleme sistemini düşünün.

3. Güvenilirlik

Duruş, trafik, itibar ve fırsat düşmanıdır. İyi bir ev sahibi bunu önlemek için elinden gelen her şeyi yapar.

Çalışma süresi garantisi en az% 99 olan ev sahiplerine dikkat edin. Daha da iyisi, iddialarını doğrulamak için UptimeRobot gibi üçüncü taraf araçlarına ve incelemelerine göz atın.

Kesinti süresinden kaçınmanıza gerçekten yardımcı olabilecek bir şey, mükemmel bir müşteri destek ekibidir. İyi bir ev sahibi, bir uzman ekibinden 24 saat destek sunmalıdır. Bu canlı sohbet, telefon, bilet sistemi veya yukarıdakilerin tümü olabilir..

4. Çevre Dostu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu birçok Kanadalı için önemli bir faktördür. Hosting veri merkezleri, tesislerini çalışır durumda tutmak için muazzam miktarda enerji kullanır. Neyse ki, bazı ev sahipleri karbon ayak izlerini dengelemek ve dengelemek için aktif çaba harcadı..

Çevre dostu barındırma, kullanılan güç için yeşil güç kredisi değişimi yoluyla gerçekleşebilir. Alternatif olarak, bir ev sahibi sadece yenilenebilir güç formlarını kullanabilir. Ya da israfı azaltmak için bilinçli bir çaba gösterin. Bunun kesinlikle değerli bir değerlendirme olduğunu düşünüyoruz ve kitleniz çok iyi anlaşabilir.

5. Fiyat / fayda oranı

Son olarak, iyi bir ev sahibi para için iyi bir değer sunmalıdır. İhtiyacınız olan tüm işlevlere, bankayı kırmayacak bir fiyata sahip olmalısınız.

Hangi inklüzyonları aldığınıza yakından bakın. Toplantı sahipleri aşağıdakileri ücretsiz olarak atar veya atarlar.

 • E-posta kaydı
 • Alan Adı Tescili
 • Ek depolama alanı veya bant genişliği
 • Varsa, ücretsiz CDN ödeneği miktarı

Şimdi tartıştık, ev sahiplerine geçelim!

Puan: Kanada Web Siteleri için En İyi Web Hosting

Not

 1. Listelenen tüm fiyatlandırma 12 aylık sözleşme tanıtım fiyatına dayanmaktadır.
 2. Kullanılan forex kuru 1 USD – 1.32 Kanada Doları.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Dünya Hız Skoru

bir+

Kanada’da Hız

12 ms

Fiyat (CAD)

7.85 / ay

Ana Özellikler

 • 20 GB SSD depolama
 • Cloudflare CDN entegrasyonu
 • SuperCacher
 • 7/24 teknik. destek
 • Ücretsiz günlük yedekleme

"Hız, güvenlik ve destek konusunda çok kaliteli tekliflere sahip çok yönlü bir sunucu."

Bu listeye çok yönlü favori sunucumuz SiteGround ile başlıyoruz.

Geldikleri kadar sağlam bir ev sahibi. Etkileyici özellikler, mükemmel performans ve rekabeti en iyi şekilde sürdüren sürekli yüksek hızlar.

2004 yılında kurulan SiteGround şimdi dünya çapında 4 veri merkezine ulaştı. Kanada’ya en yakın olanı Chicago, bu yüzden oradan bir siteye ev sahipliği yaptık.

Test sitesi verilerimiz ÇOK katı A+.

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Ortalama Hız: 138.1 ms – Tüm sonucu göster

138.1 ms’lik ortalama yanıt süresi, SiteGround’u resmi olarak bu listedeki en hızlı ana bilgisayar yapar. Daha da önemlisi, Kanada’dan inanılmaz hızlı 12 ms ping attı! Bu muhtemelen SiteGround’un hızını artıran SSD disklerine kanıtlanabilir – normal HDD’lerden% 30’a kadar daha hızlı veri sağladığı söyleniyor.

SiteGround ayrıca hızı artırmak için bir dizi eklenti sunar. Tüm planlar ücretsiz Cloudflare CDN entegrasyonu ve 4x’e kadar yükleme sürelerini artırmak için premium SuperCacher ile birlikte gelir. Bütün bunlar kaygan demek & sorunsuz içerik teslimi.

Ve hızın yanı sıra?

SiteGround süper güvenilirdir. Kendi çalışma zamanı denetleyicimiz tarafından% 99,9 kesintisiz çalışma garantisini kanıtlayabiliriz. 2016’dan beri% 100 olarak kayıtlıdır!

Bunu, her gün milyonlarca kaba kuvvet saldırısıyla mücadele eden bir AI çözümü ve 7/24 destek ekibiyle son teknoloji ürünü bir güvenlik paketi ile desteklediler. Mutlu çalışanlara öncelik veren bir şirket olduklarından bahsetmiş miydik? (Glassdoor’daki eleştirilerinde kanıtlandığı gibi).

‘Tavsiye edilen’ GrowBig planı aylık 5,95 ABD dolarından başlar. Yenilemenin ardından bunun 19,95 $ / ay’a kadar yükseleceğini unutmayın. Elbette, SiteGround en ucuz seçenek değildir, ancak tüm cephelerde sağlam teklifler sunar.

SiteGround iş başında

 • Ayrıntılı SiteGround incelememizi okuyun.
 • SiteGround ile test sitemize bakın.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Dünya Hız Skoru

bir+

Kanada’da Hız

38 ms

Fiyat (CAD)

5.93 / ay

Ana Özellikler

 • Sınırsız site barındır
 • 1 ücretsiz alan adı
 • SSH erişimi dahil
 • hPanel
 • Yerelleştirilmiş destek

"Son derece ucuz, mükemmel çalışma süresi & güvenlik, sezgisel bir arayüz & yerelleştirilmiş müşteri desteği."

Hostinger, Litvanya’dan gelen ve küresel hakimiyete sahip gözleri olan başka bir uluslararası şirkettir.

Bir çeşit – bunun halihazırda dünya çapında 6 veri merkezi ile 39 ülkeye yayıldığından çok etkilendik! Kanada’ya en yakın olanı Güney Carolina veri merkezidir.

Test sitesi sonuçlarımız hayal kırıklığına uğratmadı:

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Ortalama Hız: 143.1 ms – Tüm sonucu göster

Ortalama 143.1 ms hızında başka bir A + puanı daha aldı. Kanada için yanıt süresi 38 ms’dir – bu, Kanadalı kitleler için çok hızlı yükleme hızları anlamına gelir.

Yine de itiraf etmeliyiz. Hostinger ile ilgili en sevdiğimiz şey ne kadar uygun fiyatlı!

0.80 $ / mo’dan başlayarak (2 yıllık bir taahhüt için) Hostinger sürekli olarak piyasadaki en ucuz ev sahiplerinden biridir. Ve ucuz ve kötü konuşmuyoruz – unutmayın, bunlar A + hızları.

Hostinger, çalışma süresini çok ciddiye alır ve kullanıcıları% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve Bitninja güvenlik paketi ile korur.

Elbette, CDN ve günlük yedeklemeler gibi bazı işlevler eksik. Ancak, işleri hızlandırmaya yardımcı olacak bir Önbellek Yöneticisi ve iyi yardımın sadece birkaç saniye uzaklıkta olduğu mükemmel bir destek arayüzü sunarlar. Popüler cPanel’de modern bir dokunuş olan özel, kullanıcı dostu hPanel arayüzünden her şeyi yöneteceksiniz.

Hostinger, aldığınız şeyler için kesinlikle büyük bir değer sağlar ve yeni başlayanlar ve bütçe olanlar için harika bir seçenektir.

Hostinger iş başında

 • Ayrıntılı Hostinger incelememizi okuyun.
 • Hostinger ile test sitemizi görün.

3. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting

Dünya Hız Skoru

bir+

Kanada’da Hız

13 ms

Fiyat (CAD)

10.26 / ay

Ana Özellikler

 • Turbo sunucu
 • Sınırsız bant genişliği
 • A2 için optimize edilmiş WP
 • Ücretsiz site taşıma
 • Herzaman para iadesi

"Çok sayıda “sınırsız” teklif ile uygun fiyatlı ve zengin özellikli barındırma."

Üçüncü sırada yer alan bir başka uluslararası şirket olan A2. Avrupa, Asya ve ABD’yi kapsayan sunucular arasında çok çeşitli barındırma seçenekleri sunuyorlar.

Kanada’ya en yakın veri merkezleri Michigan’da. Ortalığı karıştırdık ve sayıların ne söyleyebileceğini görmek için bir test sitesi kurduk:

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Ortalama Hız: 149.8 ms – Tüm sonucu görün

Görüldüğü gibi, A2 aynı zamanda ortalama 149.8 ms hızıyla gururlu bir A + puanı aldı..

Kanada veri merkezi 13 ms’de ping yaptı – gerçekten çok hızlı!

Belki de şaşırmamalıyız – test sitemiz, her şekilde hız için tasarlanan Turbo planlarında barındırılıyor. Turbo web barındırma sunucularında çalışır (20x’e kadar daha hızlı siteleri yüklediği söylenir) ve üç önbellek seviyesi seçeneği vardır.

Aslında, tüm paylaşılan barındırma planları, hızı artıran SSD depolama alanı, Cloudflare CDN, Hackscan koruması ve hepsi daha etkili çalışacak şekilde özelleştirilmiş uygulamalar (yükleme süresini kısaltmak için eklenir) ile birlikte gelir.

Bununla birlikte, A2 hakkında gerçekten harika olan şey, bir ton değerinde olması. Swift planlarının üzerindeki her şey çekici bir ‘sınırsızlıklar’ listesi ile gelecek.

Bu sınırsız web siteleri, e-posta adresleri, toplam veritabanları, depolama, transferler ve daha fazlasını içerir! SSL için ödeme yapmanız bile gerekmeyecek.

Bütün bunlar, makul bir fiyata A2’yi çok zengin özelliklere sahip bir çözüm haline getirir.

Ayrıca sunucularının CO2 emisyonlarını dengelemek için Carbonfund.org ile ortaklık kurdular. Çalışanların uzaktan çalışma, depolama alanlarına girmelerini önlemek için eski sunucuları geri dönüştürme ve belirli bir ayda satılan her ana bilgisayar paketi için 3 ağaç dikme gibi şık küçük promosyonlar yürütme gibi yeşil uygulamaları destekliyorlar..

Unutmayın ki ‘Sınırsız’ asla tam anlamıyla alınamaz. Tahsis edilen kaynak paylaşımlarını ihlal eden siteler, kaynaklarının ana bilgisayar tarafından kısıtlanma şansına sahiptir. Yavaş destek ile ilgili bazı şikayetler de okuduk.

A2 Hosting iş başında

 • Ayrıntılı A2 Hosting incelememizi okuyun.
 • A2 Hosting ile test sitemize bakın.

4. Yeşiller

https://www.greengeeks.com/

Greengeeks

Dünya Hız Skoru

bir+

Kanada’da Hız

9 ms

Fiyat (CAD)

6.53 / ay

Ana Özellikler

 • % 300 yeşil!
 • Sınırsız SSD
 • Joker karakter SSL’sini şifreleyelim
 • cPanel & Softaculous
 • 7/24 teknik destek

"300x enerji verimli, son derece hızlı Kanada toprağında PIPEDA uygunluğunu sağlayacak veri merkezlerine sahip ev sahibi. "

Sırada, GreenGeeks olan ortalama, yeşil, Kaliforniya doğumlu makine var.

Dünya çapında 5 veri merkezi bulunan bağımsız bir şirkettir. İyi haber şu ki, Kanada’da bir hak var!

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
66 ms19 ms191 ms455 ms151 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
324 ms262 ms214 ms9 ms95 ms

Ortalama Hız: 178.6 ms – Tüm sonucu göster

178.6 ms ortalama hız ile GreenGeeks hızlıdır. Kanada’da bulunan veri merkezinin yaptığı farkı kesinlikle görebilirsiniz – Kanada’dan sunucu yanıt süresi çılgın bir 9 ms!

Bu, yenilmesi oldukça zor olan Kanadalı kitleler için yükleme süreleri anlamına geliyor.

Hızın üstünde başka neler sunuyorlar?

İşte en etkileyici bulduğumuz şey: GreenGeeks, bu listedeki tüm ev sahiplerinin en büyük yeşil taahhüdüne sahip.

Atık azaltma ve enerji tasarruflu çalışma uygulamalarının ötesine geçtiler. GreenGeeks ile barındırma, sadece karbon nötr olmayacak, aynı zamanda “karbon azaltıcı” olacağınız anlamına gelir.

“Nasıl?” GreenGeeks aslında tükettikleri enerjinin üç katını rüzgar enerjisi kredileri satın alarak şebekeye koyuyor. Kısacası, 300x enerji tasarruflu!

Bu sadece iyi hissetmek ve sorumlu bir seçenek olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer avantajlardan da yararlanabilirsiniz..

GreenGeeks, ziyaretçilerin çevrimiçi işletmenizin toprak dostu olduğunu bildirmek için web sitenizde kullanabileceğiniz bir dizi rozete sahiptir. Ancak yeşil ve hız bir yana, GreenGeeks’in faydaları burada bitmiyor.

En düşük paylaşılan planları bile size sınırsız alan, bant genişliği, alan adları, e-postalar ve veritabanları sağlar. Ama hepsinden önemlisi – GreenGeeks hesabınızın ömrü boyunca ücretsiz bir alan adı kaydı da ekleyeceksiniz!

Bu listedeki tüm ev sahiplerinin GreenGeeks’e son bir büyük avantajı var – veri merkezi Kanada’da barındırılıyor.

PIPEDA yasalarının sizi Kanadalı bireylerden toplanan kişisel bilgileri korumaktan nasıl sorumlu tuttuğunu hatırladığımızı hatırlıyor musunuz? Kanada içindeki bir veri merkezinde barındırmak, bu verilerin Kanada anayasası tarafından korunacağı anlamına gelir ve bu da size ekstra rahatlık sağlar.

Yukarıdakilerin tümü, ayda 3,95 $ ‘lık çok makul bir tanıtım fiyatı için (3 yıllık taahhüt için).

Genel olarak, GreenGeeks’in her yerinde iyi hissettiren bir faktör var. Kanada topraklarında mükemmel bir barındırma sağlayıcısının avantajlarından yararlanırken, bir fark yaratmaya yardımcı olacaksınız.

GreenGeeks eylemde

 • Ayrıntılı GreenGeeks incelememizi okuyun.
 • GreenGeeks ile test sitemizi görün.

5. Inmotion Sunucusu

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hosting

Dünya Hız Skoru

bir+

Kanada’da Hız

67 ms

Fiyat (CAD)

9.23 / ay

Ana Özellikler

 • 6 web sitesine ev sahipliği yapın
 • Sınırsız SSD
 • Sınırsız e-posta
 • Ücretsiz web sitesi transferi
 • 90 günlük para iade garantisi

"Zengin özelliklere sahip ve çevreye duyarlı. LA sunucusundan daha yüksek gecikme süresi beklemek. "

Inmotion en çok oy alan, ödüllü CNET web barındırma şirketidir. Şimdiye kadar iyi görünüyor?

Aslında Bitcatcha’nın eski ev sahibi ve 16 yıldan fazladır sektörde oldukları göz önüne alındığında, onlara çok saygı duyuyoruz.,

Ayrıca SSD, NGINX kurulumu ve gelişmiş sunucu önbelleği kombinasyonu ile etkileyici bir sunucu yığını sunar.

Kanadalı arkadaşlarımız için nasıl bir fiyat olduğunu görmek üzere bir test sitesi oluşturduk:

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Ortalama Hız: 171.9 ms – Tüm sonucu göster

Ortalama hızda başka bir A + puanı daha kazandı.

Bununla birlikte, Kanada düğümünden 67 ms’lik yanıt süresi saygın olsa da, bu listenin en yavaşı.

Bununla birlikte, Inmotion, birkaç saniye farkını göz ardı etmenize izin verebilecek bir ton başka işlev ve freebies sunuyor.

Buna sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve disk alanı, ücretsiz alan adı, ücretsiz temalar ve hatta ücretsiz pazarlama içeriği dahildir & fotoğraflar. İlk kez web sitesi sahipleri, SEO optimize edilmiş bir siteyi sıfırdan iki gün içinde çevrimiçi hale getiren ‘QuickStarter’ teklifinin tadını çıkarabilir.

InMotion ile ilgili sevdiğimiz bir diğer şey de çevre bilincine sahip olmaları için çaba göstermeleri. LA veri merkezleri aslında bölgedeki ilk “yeşil veri merkezi” dir. Dış hava soğutma teknolojisini kullanır ve karbon üretimini yılda 2.000 tondan fazla azalttığı söylenir. Oldukça havalı şeyler!

9.32 CAD’lik (1 yıllık taahhüt için) adil bir başlangıç ​​fiyatı için başlangıç ​​planlarından yararlanabileceksiniz. Ayrıca 90 günlük para iade garantisi vardır (çoğu ev sahibi 30 gün teklif eder).

Küçük ve orta ölçekli sitelere öneriyoruz.

Inmotion Hosting iş başında

 • Ayrıntılı Inmotion Hosting incelememizi okuyun.
 • Inmotion Hosting ile test sitemizi görün.

Bonus Sunucu

6. HostPapa

https://www.hostpapa.ca/

HostPapa

Dünya Hız Skoru

bir

Kanada’da Hız

1 ms

Fiyat (CAD)

5.95 / ay

Ana Özellikler

 • Ücretsiz alan adı
 • Sınırsız SSD
 • Ölçülmemiş aktarım
 • Başlangıç ​​sitesi oluşturucu
 • Ücretsiz bire bir eğitim

"Değerli, bölgede yıldırım hızında ve% 100 yeşil olan Kanadalı sunucu. "

Listemize bonus ekleyerek son veriyoruz – HostPapa.

HostPapa, Toronto merkezli bağımsız bir Kanada şirketidir.

ABD (W)
ABD (E)
Londra
Singapur
Sao Paulo
74 ms17 ms208 ms512 ms137 ms
Bangalore
Sidney
Japonya
Kanada
Almanya
566 ms246 ms161 ms1 ms92 ms

Ortalama Hız: 201.4 ms – Tüm sonucu göster

Ortalama 201,4 ms’lik bir hız ile, bu resmen bu listenin en yavaş ev sahibi ve A.

ANCAK. Kanada için sunucu yanıt süresine göz atın – 1 ms!

Bu nedenle, bu, Kanada veya ABD dışında kitlesi olan web siteleri için mükemmel bir seçim olmayabilirken, kitleniz bölge içindeyse işler hızla yanıp sönmelidir.

En ucuz Başlangıç ​​planının maliyeti aylık 3.95 $ ‘dır (3 yıllık bir taahhüt için), ancak bu yenileme konusunda önemli ölçüde artmaktadır. İyi haber şu ki, çok fazla değer elde edersiniz – iki web sitesi, ücretsiz alan kaydı, 100 GB disk alanı, ‘sınırsız’ bant genişliği, Cloudflare CDN ve SSL… liste uzayıp gidiyor.

Ayrıca bazı benzersiz destek biçimlerine erişebilirsiniz. Geniş bir kendi kendine yardım videoları kütüphanesi sunarlar ve 7/24 destek bunu başaramazlar. ‘Papa Kadro Uzmanları’ ile bire bir video / telefon oturumu bile planlayabilirsiniz!

Etkileyici bir diğer yanı da HostPapa veri merkezlerine ve ofis alanlarına güç sağlamak için% 100 yeşil yenilenebilir enerji satın alıyor. GreenGeeks’e benzer şekilde, kitlenize sitenizin% 100 yeşil enerji ile güçlendirildiğini göstermek için bazı banner’lar bile alacaksınız!

Bununla birlikte, daha fazla araştırmada, alınan destekten memnun olmayan müşterilerin hayal kırıklığına uğramış bazı incelemelerine rastladık.

Ayrıca, “30 günlük iade politikası” nı kullanmaya çalışırsanız, kasada gizli eklentiler ve söylentilerle iptal ücreti bildirildi. Şahsen herhangi bir olumsuz deneyime sahip değiliz, ancak bundan ne yaptığınızı görmek belki de daha fazla okumaya değer.

Karar

Bir ev sahibinde aramaya değer olduğunu söylediğimiz şeyleri hatırlayın?

 1. Mükemmel hız
  Hedef kitlenizin bölgesinde hızlı ve hızlı yükleme süreleri sağlamak için optimize edildi.
 2. Güvenli
  Sitenizi bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan etkili bir şekilde korumaya yardımcı olur.
 3. Güvenilirlik
  7/24, etkili destek ve% 99 kesintisiz çalışma garantisi sağlar.
 4. Çevre dostu
  Karbon ayak izlerini dengelemek için çaba gösterir
 5. Fiyat / fayda oranı
  İhtiyacınız olan özellikleri uygun bir fiyatla dengeler.

Ancak, günün sonunda “en iyi” ana bilgisayar, kullanıcı olarak ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize en uygun olan barındırıcıdır.

Kanada web siteleri için en iyi 3 ana bilgisayar seçimlerimizi tekrar özetleyelim:

DÜNYA ÇAPINDA HIZ

KANADA’DA HIZ

FİYAT (CAD / MO)

SiteGround

bir+

12 ms

7.85

Hostinger

bir+

38 ms

5.93

A2 Hosting

bir+

13 ms

10.26

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map