Шукаєте найкращого хоста для вашого канадського веб-сайту?

Можливо, ви хочете запустити новий сайт. Або перейти на кращий хост. Де б ця стаття не знайшла вас, ми раді, що ви тут.

За кожним успішним веб-сайтом стоїть швидкий і надійний хостинг-провайдер. Виявивши для себе потрібний, створить вам найсильнішу основу для побудови.

Сьогодні ми спеціально підбираємо найкращі варіанти хостингу для канадських веб-сайтів. Ходімо.

Contents

Електронна комерція Канади дозріла для вибору

Одне точно – зараз цікавий час, якщо ви звертаєтесь до канадської аудиторії. Особливо, якщо ви онлайн-бізнес.

Канадці планують витратити понад 39 мільйонів доларів в Інтернеті в 2019 році.

Майже половина канадців кажуть, що вони купують в Інтернеті принаймні раз на місяць. Це не лише невеликі покупки – в одному з досліджень три чверті респондентів сказали, що витрачають до 200 доларів на місяць в Інтернеті, а майже 10% витрачають до 500 доларів США

Звичайно, в електронній комерції досі переважають великі міжнародні гіганти, такі як Amazon, і вам потрібно буде забезпечити першокласне обслуговування клієнтів. Але є одна велика річ на вашому боці – любов до місцевих.

Канадці продовжують демонструвати сильну перевагу канадським брендам. В одному з опитувань VL Omni 62% канадців, які здійснюють покупки в Інтернеті в Інтернеті, сказали, що віддають перевагу покупкам на внутрішньому ринку. Це означає, що якщо ви будете використовувати на своєму веб-сайті закручені додому, ви можете мати реальну перевагу.

Таке ставлення та подібні витрати означають величезні можливості.

Можливо, ви стрибаєте на борту з магазину WordPress або Shopify. Можливо, партнерський веб-сайт. Що б ви не вибрали – майте на увазі, форма вашого веб-сайту також визначатиме ваші потреби від вашого хостинг-провайдера.

Незалежно від того, як ви вирішили їхати на цій хвилі, правильний хост підтримає зростання вашого веб-сайту та надасть йому найкращі шанси заробити гроші на процвітаючу сцену електронної комунікації в Канаді..

Канадці мають великі сподівання

Дослідження також свідчать про те, що канадці є особливо сприйнятливим до технологій населенням.

Значення? Що ж, у них є певні очікування, яким Інтернет-бізнес повинен відповідати.

В одному з опитувань канадців 52% заявили, що компаніям потрібно забезпечити передовий цифровий досвід, якщо вони розраховують продовжувати свій бізнес.

Ще більший відсоток заявив, що вони поділяться поганим досвідом у соціальних мережах або на сайтах експертної оцінки – найгірший кошмар бізнесу!

Це все означає, що вам потрібно буде зробити все від вас залежне, щоб забезпечити відмінний досвід користування для всіх, хто потрапляє на ваш сайт. Це включає забезпечення того, що ваш сайт завантажується блискавично, залишається в Інтернеті навіть у пікові періоди, і може захистити себе від хакерів і вразливих місць. Все, що підтримує хороший господар, а поганий господар, може зіпсувати.

Крім того, що вони усвідомлюють інновації, канадці також мають високі етичні очікування від компаній.

Більше, ніж у багатьох інших країнах, очікується “зелене”. Згідно з опитуванням Leger ‘OMNIWeb Canada, 43% дорослих у Канаді готові придбати продукти, які відповідають за екологічні вимоги. Іншими словами, «зелений» може вплинути на те, вибирається чи ні бренд над конкурентом.

Ви цілком можете бути частиною цієї статистики – і шукаєте хостинг-провайдера, який може створити позитивний вплив на енергію. Якщо так – ви будете раді дізнатися, що сьогодні у нашому списку хостів є пара!

Що таке PIPEDA і що ви повинні знати

Ось ще одна важлива річ, про яку повинен знати власник канадського сайту: PIPEDA.

Канада має деякі унікальні закони про конфіденційність. Найбільше – Закон про захист персональної інформації та електронних документів (PIPEDA), який застосовується до особистої інформації, яка збирається під час комерційної діяльності. Він вимагає від компаній вимагати згоди фізичних осіб на збір їхніх даних та захищати їх від нецільового використання.

Нижче ми узагальнили деякі основні принципи:

 • Згода на збір персональних даних
 • Збір даних обмежений “розумними цілями”
 • Обмежене використання, розголошення та доступ до особистої інформації
 • Збережена особиста інформація повинна бути точною та повною
 • Політика та процедури, що існують у випадку порушень конфіденційності

Швидка відмова від відповідальності

PIPEDA – обтяжлива тема, яку ми рекомендуємо вам провести більше досліджень поза цією статтею. Ви можете прочитати хороший вступ тут.

PIPEDA може впливати на прийняття рішень вашого постачальника послуг різними способами. Однак тип веб-сайту, який ви пропонуєте, визначає, яку обережність вам потрібно буде вжити.

Наприклад, веб-сайти, яким потрібно зібрати багато особистих даних, можуть скористатися хостинговим постачальником, який пропонує центри обробки даних на ґрунті Канади, щоб бути абсолютно впевненим, що ваш хост і ваш сайт на 100% сумісні..

Якщо ваш веб-сайт навряд чи матиме багато особистих даних, вам може бути важливіше вибрати хоста, який пропонує виняткову швидкість чи підтримку, навіть якщо його центри обробки даних перебувають за межами Канади.

Однак, незалежно від кількості особистих даних, які ви збираєтесь обробити, хороший хост повинен абсолютно допомогти захистити ваш сайт від порушень безпеки, допомагаючи забезпечити сувору оборону.

На що шукати хорошого господаря

Щоб вибрати хоста для себе, ви хочете саме того, що вам слід шукати.

Різні господарі продають себе на різні сильні сторони та страви. Однак, слід порівняти деякі хости, порівнюючи хости для канадських сайтів.

Перейдемо до цього швидко.

1. Швидкість

Хороший хост веб-сайту повинен бути швидким. У Bitcatcha ми часто стверджуємо, що це, мабуть, найважливіший знак відмінного господаря.

Це тому, що швидкість завантаження веб-сайту може зробити або порушити вашу роботу користувачів. Більш швидка швидкість хоста означатиме швидший час завантаження та більшу утримання. У наші дні користувачі Інтернету мають високі очікування, очікуючи, що сторінка завантажиться за 2 секунди.

Повільне завантаження сторінок призводить до незадоволених клієнтів. А куди їдуть незадоволені клієнти?

В іншому місці.

Хороший хост буде оптимізований для швидкості як в апаратному, так і в програмному забезпеченні – наприклад, за допомогою CDN або кешування технологій.

Щоб порівняти швидкість кожного з наших хостів, ми будемо використовувати наш надійний інструмент тестування швидкості сервера Bitcatcha (вибачте за безсоромний штекер).

У нас встановлені 10-кратні вузли тестування, встановлені в різних місцях, щоб імітувати людей по всьому світу, які відвідують ваш сайт.

І – ви здогадалися – ми будемо використовувати його для вимірювання того, наскільки швидко сервер відповідає на запит з Канади.

2. Безпека

Приємний факт – колосальних 77% канадців стурбовані кібератаками проти організацій, які можуть мати доступ до їх особистої інформації.

Хоча ви, власник сайту, несете відповідальність за збереження своїх даних у відповідності до стандартів PIPEDA, хороший хост співпрацюватиме з вами, щоб допомогти вам виконувати ці правила.

Як? Запропонувавши сильну лінію захисту від хакерів та зловмисних програм.

ЯК? Подумайте про брандмауери, сертифікати SSL та проактивну систему моніторингу, щоб допомогти вирішити вразливості, перш ніж вони стануть більшими проблемами.

3. Надійність

Простой час – ворог руху, репутації та можливостей. Хороший господар зробить усе, що в силах, щоб не допустити.

Слідкуйте за господарями з гарантією безперервної роботи не менше 99%. Ще краще, ознайомтеся з сторонніми інструментами, такими як UptimeRobot, та оглядом, щоб перевірити свою претензію.

Одне, що дійсно може допомогти вам уникнути простоїв, – це відмінна команда підтримки клієнтів. Хороший господар повинен запропонувати цілодобову підтримку команди експертів. Це може бути через живий чат, телефон, систему квитків або все вище.

4. Екологічно чисті

Як ми вже згадували, це важливий фактор для багатьох канадців. Хостинг-центри обробки даних використовують величезну кількість енергії, щоб підтримувати їхні об’єкти. На щастя, деякі господарі доклали активних зусиль, щоб спробувати компенсувати свій вуглецевий слід.

Екологічно чистий хостинг може статися через якийсь обмін зеленими кредитами на енергію, що використовується. Крім того, господар може просто використовувати поновлювані форми живлення. Або докладіть свідомих зусиль, щоб зменшити відходи. Ми вважаємо, що це, безумовно, гідне врахування, і ваша аудиторія може цілком погодитися.

5. Співвідношення ціни та якості

Нарешті, хороший господар повинен пропонувати хороше співвідношення ціни та якості. Ви повинні мати усі необхідні функції за ціною, яка не порушить банк.

Погляньте уважно на те, які включення ви отримуєте. Хости, як правило, різняться залежно від того, передають вони безкоштовно або ні:

 • Реєстрація електронною поштою
 • Реєстрація домену
 • Додаткове зберігання або пропускна здатність
 • Сума безкоштовної надбавки CDN, якщо така є

Зараз ми обговорили це питання, давайте перейдемо до господарів!

Рейтинг: Найкращий веб-хостинг для канадських веб-сайтів

Примітка

 1. Усі перераховані ціни базуються на вступній ціні контракту на 12 місяців.
 2. Курс форекс, який використовується, становить від 1 до 1,32 канадського долара.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Канаді

12 мс

Ціна (CAD)

7,85 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб накопичувача SSD
 • Cloudflare CDN інтеграція
 • SuperCacher
 • 24/7 техн. підтримка
 • Безкоштовне щоденне резервне копіювання

"Добре округлений господар з дуже якісними пропозиціями швидкості, безпеки та підтримки."

Ми починаємо цей список із SiteGround – нашого улюбленого хоста.

Це господар, який настільки міцний, як вони приходять. Вражаючі характеристики, відмінна продуктивність та стабільно швидкі швидкості, які продовжують найкраще конкурувати.

Сформований у 2004 році, SiteGround тепер виріс до 4 центрів обробки даних по всьому світу. Найближчий до Канади – Чикаго, тому ми розмістили сайт звідти, щоб відмовитись від нього.

Дані нашого тестового сайту набрали ДУЖЕ тверде А+.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
55 мс3 мс92 мс223 мс139 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
380 мс226 мс148 мс12 мс103 мс

Середня швидкість: 138,1 мс – Переглянути повний результат

Середній час відгуку 138,1 мс робить SiteGround офіційно найшвидшим хостом у цьому списку. Що ще важливіше, він піндував блискавично швидкі 12 мс з Канади! Напевно, це можна засвідчити на жорстких SSD-дисках, що підвищують швидкість – сказано, що вони доставляють дані на 30% швидше, ніж звичайні жорсткі диски.

SiteGround також пропонує безліч додатків для підвищення швидкості. Усі плани мають безкоштовну інтеграцію Cloudflare CDN, а також преміальний SuperCacher для збільшення часу завантаження до 4 разів. Все це означає стрункість & плавна доставка вмісту.

І осторонь швидкості?

SiteGround – це супер надійно. Ми можемо засвідчити їх 99,9% гарантії безперервного часу за допомогою нашої власної перевірки часу. Він зареєстрований як 100% з 2016 року!

Вони підкріпили це сучасним набором безпеки з рішенням AI, яке щодня протидіє мільйонам грубої атаки, а також цілодобова служба підтримки. Ми згадали, що вони – компанія, яка почуває себе добре, яка, здається, надає пріоритет щасливим працівникам? (про що свідчать їхні захоплені відгуки про Glassdoor).

Їх «рекомендований» план GrowBig починається від $ 5,95 / місяць. Майте на увазі, що після поновлення це скаче до $ 19,95 / місяць. Тож звичайно, SiteGround – не найдешевший варіант, але він пропонує надійні пропозиції на всіх фронтах.

SiteGround в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд SiteGround.
 • Перегляньте наш тестовий сайт із SiteGround.

2. Хостингер

https://www.hostinger.com/

Хостингер

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Канаді

38 мс

Ціна (CAD)

5,93 / міс

Ключові особливості

 • Веб-сайт безлімітний
 • 1 безкоштовне доменне ім’я
 • Доступ до SSH включений
 • hPanel
 • Локалізована підтримка

"Надзвичайно дешевий, відмінний час роботи & безпека, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс & локалізована підтримка клієнтів."

Хостингер – ще одна міжнародна компанія, яка приїхала з Литви та очікує на глобальне панування.

Ну, начебто, ми просто вразили, що він уже розповсюджений у 39 країнах із 6 центрами обробки даних по всьому світу! Найближчим до Канади є центр обробки даних Південної Кароліни.

Результати нашого тестового сайту не розчарували:

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
69 мс28 мс98 мс239 мс130 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
331 мс233 мс165 мс38 мс100 мс

Середня швидкість: 143,1 мс – Переглянути повний результат

Він набрав ще одну оцінку A + із середньою швидкістю 143,1 мс. Час відгуку для Канади склав 38 мс – це означає дуже швидкі швидкості завантаження для канадської аудиторії.

Хоча, маємо визнати. Наша улюблена річ у Хостінгері – це як божевільно доступний!

Починаючи від $ 0,80 / місяць (на 2-річне зобов’язання), Hostinger постійно є одним з найдешевших хостів на ринку. І ми говоримо не дешево і неприємно – пам’ятайте, це швидкість A +.

Хостингер дуже серйозно сприймає час роботи та захищає користувачів 99,9% гарантії безперервного часу та їх набір безпеки Bitninja.

Звичайно, тут відсутні деякі функції, такі як CDN та щоденні резервні копії. Однак вони пропонують диспетчера кеш-пам’яті, який допомагає прискорити роботу, і чудовий інтерфейс підтримки, де хороша допомога знаходиться лише за кілька секунд. Ви зможете керувати всім із їхнього користувальницького, зручного інтерфейсу hPanel, який є сучасною популярністю популярного cPanel.

Хостингер, безумовно, дає вам велике значення для того, що ви отримуєте, і є фантастичним варіантом для початківців та тих, хто має бюджет.

Хостингер в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд хостингерів.
 • Дивіться наш тестовий сайт з Hostinger.

3. Хостинг A2

https://www.a2hosting.com/

А2 хостинг

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Канаді

13 мс

Ціна (CAD)

10,26 / міс

Ключові особливості

 • Turbo-сервер
 • Необмежена пропускна здатність
 • A2 оптимізований WP
 • Безкоштовна міграція сайту
 • У будь-який час повертаємо гроші

"Доступний і багатий на хостинг хост із великою кількістю “необмежених” пропозицій."

Під номером три приходить A2 – ще одна міжнародна компанія. Вони пропонують величезний вибір варіантів хостингу на серверах, що охоплюють Європу, Азію та США.

Їх найближчий центр обробки даних до Канади знаходиться в Мічигані. Ми обмінялися і створили тестовий сайт, щоб побачити, що можуть говорити цифри:

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
63 мс10 мс129 мс234 мс145 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
433 мс214 мс147 мс13 мс110 мс

Середня швидкість: 149,8 мс – Переглянути повний результат

Як видно, A2 також набрав себе гордим A + із середньою швидкістю 149,8 мс.

Канадовий центр обробки даних задзвонив у 13 мс – справді дуже швидко!

Можливо, ми не повинні дивуватися – наш тестовий сайт розміщується на їхньому Turbo-плані, який всіляко орієнтований на швидкість. Він працює на серверах веб-хостингу Turbo (кажуть, що завантажує сайти до 20 разів швидше) і має три рівні кешування.

Насправді всі спільні плани хостингу поширюються на швидкість зберігання SSD, Cloudflare CDN, захист від Hackscan та додатки, які налаштовані на більш ефективний запуск (що все додає для скорочення часу завантаження).

Однак, що також дуже важливо для A2, це те, що він вказує в тоні вартості. Все, що вище їх плану Swift, матиме привабливий список “необмежених”.

Сюди входять необмежені веб-сайти, електронні адреси, загальні бази даних, сховища, перекази тощо! Вам навіть не потрібно буде платити за SSL.

Все це за розумною ціною робить A2 дуже багатим на особливості рішенням.

Вони також співпрацюють з Carbonfund.org для компенсації викидів CO2 на своїх серверах. Вони дотримуються зелених практик, таких як налагодження зв’язку службовців, переробка старих серверів, щоб не зупиняти їх на сміттєзвалищах та проводити чудові маленькі акції, як посадка 3-х дерев на кожен пакет хостів, проданий протягом певного місяця.

Пам’ятайте, що “Безлімітний” ніколи не можна сприймати буквально. Сайти, які порушують розподілену частку ресурсів, мають шанс обмежити свої ресурси хостом. Ми також читали деякі скарги на повільну підтримку.

A2 Хостинг в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд хостингу A2.
 • Дивіться наш тестовий сайт з A2 хостингом.

4. GreenGeeks

https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Канаді

9 мс

Ціна (CAD)

6,53 / міс

Ключові особливості

 • 300% зеленого кольору!
 • Необмежений SSD
 • Давайте шифруємо підстановку SSL
 • cPanel & Софтакульозний
 • 24/7 технічна підтримка

"300-кратний енергоефективний, надзвичайно швидкий господар з центрами обробки даних на канадському ґрунті, який повинен забезпечити відповідність PIPEDA. "

Далі – середня зелена машина штату Каліфорнія, яка є GreenGeeks.

Вони є незалежною компанією з 5 центрами обробки даних по всьому світу. Хороша новина: у Канаді є одна справа!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
66 мс19 мс191 мс455 мс151 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
324 мс262 мс214 мс9 мс95 мс

Середня швидкість: 178,6 мс – Переглянути повний результат

Із середньою швидкістю 178,6 мс GreenGeeks швидкий. Ви точно можете помітити різницю в тому, що центр обробки даних знаходиться в Канаді – час реакції сервера з Канади – божевільний 9 мс!

Це означає час завантаження для канадської аудиторії, яку важко перемогти.

Що ще вони пропонують на швидкості?

Ось що ми вразили: GreenGeeks має найбільше зелене зобов’язання з усіх хостів у цьому списку.

Вони вийшли за рамки трудових практик щодо мінімізації відходів та енергоефективності. Хостинг із GreenGeeks означає, що ви не будете просто нейтральним до вуглецю, але і “зменшенням вуглецю”.

“Як?”, Запитаєте ви. Ну, GreenGeeks фактично втрачає енергію, яку вони споживають, втричі, купуючи кредити на вітрову енергію. Словом, це енергоефективність у 300 разів!

Це не тільки почуття доброго і відповідального варіанту, ви можете отримати й інші переваги.

GreenGeeks має ряд значків, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті, щоб повідомити відвідувачам про те, що ваш інтернет-бізнес сприятливий для землі. Але зелений і швидкість убік, переваги GreenGeeks не зупиняються на цьому.

Навіть їх найменший спільний план отримує необмежений простір, пропускну здатність, домени, електронні листи та бази даних. Але найбільш унікальне – ви також зафіксуєте безкоштовну реєстрацію домену протягом життя вашого акаунта GreenGeeks!

Однією останньою великою перевагою GreenGeeks є те, що не всі хости в цьому списку мають – центр обробки даних розміщується в Канаді.

Пам’ятайте, як ми згадували, що закони PIPEDA несуть відповідальність за захист будь-якої особистої інформації, зібраної від канадських осіб? Розміщення в центрі обробки даних в Канаді означає, що ці дані будуть захищені конституцією Канади, що може надати вам додатковий спокій.

Все вищезазначене, за дуже розумну вступну ціну в розмірі 3,95 долара на місяць (за трирічні зобов’язання).

В цілому, GreenGeeks має сприятливий фактор для всіх. Ви будете допомагати щось змінити, використовуючи при цьому переваги чудового постачальника послуг хостингу на канадській землі.

GreenGeeks в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд GreenGeeks.
 • Дивіться наш тестовий сайт з GreenGeeks.

5. Господар спонукань

https://www.inmotionhosting.com/

Хостинг для інмоцій

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Канаді

67 мс

Ціна (CAD)

9,23 / міс

Ключові особливості

 • Хост 6 веб-сайтів
 • Необмежений SSD
 • Безлімітний електронний лист
 • Безкоштовна передача веб-сайту
 • 90-денна гарантія повернення грошей

"Багаті особливості та екологічно свідомі. Очікуйте більш високої затримки від його LA-сервера. "

Inmotion – це найвища рейтингова веб-хостингова компанія CNET. Звучить добре поки що?

Вони насправді колишні господарі Bitcatcha, і ми дуже поважаємо їх, враховуючи, що вони були в цій галузі вже 16 років,

Вони також пропонують вражаючий серверний стек із комбінацією SSD, налаштування NGINX та розширеним кешуванням сервера.

Ми створили тестовий сайт, щоб побачити, як це коштує для наших канадських друзів:

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
2 мс53 мс322 мс178 мс172 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
514 мс153 мс109 мс67 мс149 мс

Середня швидкість: 171,9 мс – Переглянути повний результат

Він набрав ще A + на середній швидкості.

Однак, хоча час відгуку 67 мс з каналу Канади є респектабельним, це найповільніше з цього списку.

При цьому Inmotion пропонує безліч інших функцій і халяв, які можуть перешкодити різниці на кілька секунд.

Сюди входить необмежений обсяг пам’яті, пропускна здатність та дисковий простір, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовні теми та навіть безкоштовний маркетинговий контент & фотографії. Власникам веб-сайтів, які вперше користуються, може сподобатися пропозиція “QuickStarter”, яка розміщує веб-сайт, оптимізований для SEO, через два дні з нуля..

Ще одна річ, яка нам сподобалась у InMotion, це те, що вони доклали зусиль бути екологічно свідомими. Їх центр обробки даних ЛА фактично є першим “зеленим центром обробки даних” в цьому районі. Він використовує технологію зовнішнього повітряного охолодження і, як кажуть, зменшує їх викид вуглецю більш ніж на 2000 тонн на рік. Досить класні речі!

Ви зможете насолодитися їх початковим планом за справедливу вступну ціну 9,32 CAD (за зобов’язання на 1 рік). Він також має гарантію повернення грошей на 90 днів (більшість господарів пропонують 30 днів).

Ми рекомендуємо його для невеликих та середніх сайтів.

Спонукання Хостинг в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд хостингу Inmotion.
 • Дивіться наш тестовий сайт із Inmotion хостингом.

Бонус-господар

6. ХостПапа

https://www.hostpapa.ca/

ХостПапа

Світовий показник швидкості

А

Швидкість в Канаді

1 мс

Ціна (CAD)

5,95 / міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Необмежений SSD
 • Неперевірений переказ
 • Початок розробника сайту
 • Безкоштовне навчання один на один

"Канадський хазяїн, який є цінним, блискавично у регіоні та 100% зеленим. "

Ми закінчуємо наш список додатковим додатком – HostPapa.

HostPapa – незалежна канадська компанія, що базується в Торонто.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
74 мс17 мс208 мс512 мс137 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
566 мс246 мс161 мс1 мс92 мс

Середня швидкість: 201,4 мс – Переглянути повний результат

З середньою швидкістю 201,4 мс, це офіційно найповільніший хост цього списку, загравши в A.

ЗАРАЗ. Перевірте, який час відповіді сервера для Канади – 1 мс!

Тож, хоча це не може бути чудовим вибором для веб-сайтів, які мають аудиторію за межами Канади чи США… все має швидко завантажуватися, якщо ваша аудиторія знаходиться в регіоні.

Найдешевший план для початківців коштує 3,95 долара на місяць (за трирічні зобов’язання), хоча цей процес значно поскакує після оновлення. Хороша новина – ви отримуєте велику цінність – два веб-сайти, безкоштовна реєстрація домену, 100 Гб місця на диску, «необмежена» пропускна здатність, Cloudflare CDN та SSL … список продовжується.

Ви також отримаєте доступ до деяких унікальних форм підтримки. Вони пропонують велику бібліотеку відео з самодопомогою, і цілодобова підтримка не допомагає. Ви навіть можете запланувати відео-/ сеанс “один на один” за допомогою “Експертів татових команд”!

Ще одним вражаючим аспектом є те, що HostPapa купує 100% зелену відновлювану енергію для живлення своїх центрів обробки даних та офісних приміщень. Як і в GreenGeeks, ви навіть отримаєте банери для показу аудиторії, що ваш сайт працює на 100% зеленій енергії!

Однак у подальшому дослідженні ми зіткнулися з деякими розчарованими відгуками клієнтів, незадоволених отриманою підтримкою.

Були також повідомлення про приховану доплату на касі та чутки про скасування плати, якщо ви спробуєте скористатись їхньою політикою “30-денного повернення”. Ми особисто не мали жодного негативного досвіду, але, можливо, варто прочитати далі, щоб побачити, що ви з цього робите.

Вирок

Згадайте речі, про які ми говорили, варто було їх оглянути?

 1. Відмінна швидкість
  Оптимізовано для швидкого завантаження у регіоні вашої аудиторії.
 2. Безпечний
  Ефективно допомагає захистити свій сайт від хакерів та зловмисних програм.
 3. Надійність
  Забезпечує цілодобову підтримку та гарантію тривалості 99%.
 4. Екологічно чисті
  Докладає зусиль, щоб компенсувати їх вуглецевий слід
 5. Співвідношення ціни та якості
  Врівноважує необхідні функції за справедливою ціною.

Однак, нарешті, найкращим хостом є той, який найкраще відповідає вашим потребам та пріоритетам як користувач.

Давайте складемо підсумки 3 найкращих виборів хостингу для канадських веб-сайтів:

ШВИДКІСТЬ СВІТУ

ШВИДКІСТЬ У КАНАДУ

ЦІНА (CAD / MO)

SiteGround

А+

12 мс

7,85

Хостингер

А+

38 мс

5,93

А2 хостинг

А+

13 мс

10.26

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me