6 najlepších webhostingov v Kanade 2020 (pozri testovacie stránky a výsledky rýchlosti!)

Hľadáte najlepšieho hostiteľa pre svoju kanadskú webovú stránku?


Možno hľadáte spustenie nového webu. Alebo inovujte na lepšieho hostiteľa. Kdekoľvek vás tento článok našiel, sme radi, že ste tu.

Za každou úspešnou webovou stránkou je rýchly a spoľahlivý poskytovateľ hostingu. Nájdením toho správneho pre VÁS vás pripraví najsilnejší základ, z ktorého budete stavať.

Dnes si konkrétne vyberáme tie najlepšie možnosti hostenia pre kanadské webové stránky. Poďme.

Contents

Kanada Elektronický obchod je zrelý na výber

Jedna vec je istá – teraz je vzrušujúce obdobie, ak oslovujete kanadské publikum. Najmä ak ste online obchod.

Kanaďania sú pripravení minúť v roku 2019 online viac ako 39 miliónov dolárov.

Takmer polovica Kanaďanov tvrdí, že nakupujú online najmenej raz mesačne. Nejde ani o malé nákupy – v jednej štúdii tri štvrtiny respondentov uviedli, že online minú až 200 dolárov mesačne a takmer 10% až 500 dolárov

Iste, v elektronickom obchode stále dominujú veľké medzinárodné giganty, ako je Amazon, a budete musieť poskytnúť zákazníkom prvotriedne skúsenosti. Ale na vašej strane je jedna veľká vec – láska k miestnym.

Kanaďania naďalej preukazujú silnú preferenciu kanadských značiek. V jednom prieskume VL Omni 62% Kanaďanov, ktorí nakupujú na internete online, uviedlo, že radšej nakupujú na domácom trhu. To znamená, že ak na svojej stránke využívate domácu domácu funkciu, môžete mať skutočnú výhodu.

Tento prístup a tento druh výdavkov znamenajú obrovskú príležitosť.

Možno skáčete na palube s obchodom WordPress alebo Shopify. Možno pridružená webová stránka. Čokoľvek si vyberiete – nezabudnite na formu svojej webovej stránky, ktorá tiež určí, aké budú vaše potreby od vášho poskytovateľa hostingu.

Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete pre túto vlnu, správny hostiteľ podporí rast vašich webových stránok a poskytne jej najlepšiu šancu na získanie peňazí na prosperujúcej scéne v Kanade..

Kanaďania majú vysoké očakávania

Výskum tiež naznačil, že Kanaďania sú obzvlášť dôvtipná populácia.

Význam? Majú isté očakávania, ktoré musia online podniky splniť.

V jednom prieskume Kanaďanov 52% uviedlo, že spoločnosti musia poskytnúť špičkový digitálny zážitok, ak očakávajú, že si budú udržiavať svoje podnikanie.

Ešte väčšie percento uviedlo, že by zdieľali zlé skúsenosti na sociálnych sieťach alebo na stránkach partnerského preskúmania – najhoršia nočná mora spoločnosti!

To všetko znamená, že budete musieť urobiť všetko, čo je v našich silách, aby ste poskytli vynikajúcu používateľskú skúsenosť každému, kto príde na vaše stránky. To znamená, že vaše stránky sa načítajú bleskovo, zostanú online aj počas obdobia špičky a môžu sa chrániť pred hackermi a zraniteľnosťou. Všetky veci, ktoré dobrý hostiteľ podporí a zlý hostiteľ, sa môžu zničiť.

Kanaďania okrem toho, že sú si vedomí inovácií, majú od spoločností vysoké etické očakávania.

Očakávanie „zelenej“ existuje skôr ako v mnohých iných krajinách. Podľa prieskumu spoločnosti OMNIWeb Canada spoločnosti Leger je 43% kanadských dospelých ochotných nakupovať výrobky, ktoré majú zodpovedné environmentálne tvrdenie. Inými slovami, „zelený“ môže ovplyvniť, či je značka vybraná pred konkurenciou.

Možno sa stanete súčasťou tejto štatistiky – a hľadáte poskytovateľa hostingu, ktorý dokáže vytvoriť pozitívnu energetickú stopu. Ak áno – budete radi, že v našom zozname hostiteľov je dnes už pár!

Čo je PIPEDA a čo by ste mali vedieť

Tu je ďalšia veľká vec, o ktorej by mal vedieť každý kanadský vlastník stránok: PIPEDA.

Kanada má niekoľko jedinečných zákonov o ochrane súkromia. Veľkým je zákon o ochrane osobných údajov a elektronických dokumentoch (PIPEDA), ktorý sa vzťahuje na osobné informácie, ktoré sa zbierajú počas obchodných aktivít. Vyžaduje od spoločností, aby požadovali súhlas jednotlivcov so zhromažďovaním svojich údajov a aby ich chránili pred zneužitím.

Nižšie sú zhrnuté niektoré kľúčové princípy:

 • Súhlas so zhromažďovaním osobných údajov
 • Zber údajov je obmedzený na „primerané účely“.
 • Obmedzené použitie, sprístupnenie a prístup k osobným informáciám
 • Uložené osobné informácie musia byť presné a úplné
 • Pravidlá a postupy zavedené v prípade porušenia ochrany súkromia

Rýchle vyhlásenie

PIPEDA, statná téma, ktorú vám odporúčame vykonať viac prieskumov mimo tohto článku. Dobrý úvod si môžete prečítať tu.

PIPEDA môže ovplyvniť rozhodovanie vášho hostiteľského poskytovateľa niekoľkými spôsobmi. Typ webových stránok, ktoré ponúkate, však určí, aké preventívne opatrenia budete musieť prijať.

Napríklad stránky, ktoré potrebujú zhromaždiť veľa osobných údajov, môžu chcieť uprednostniť poskytovateľa hostingu, ktorý ponúka dátové centrá na kanadskej pôde, aby ste si boli úplne istí, že váš hostiteľ a vaše stránky sú 100% v súlade.

Ak je nepravdepodobné, že by váš web spracoval množstvo osobných údajov, môže byť pre vás dôležitejšie vybrať hostiteľa, ktorý ponúka výnimočnú rýchlosť alebo podporu, aj keď sú jeho dátové centrá mimo Kanady..

Avšak, bez ohľadu na množstvo osobných údajov, ktoré chcete spracovať, dobrý hostiteľ by mal absolútne pomôcť chrániť vaše stránky pred narušením bezpečnosti tým, že im pomôže zabezpečiť solídnu obranu.

Čo hľadať v dobrom hostiteľovi

Ak chcete vybrať hostiteľa pre vás, budete chcieť presne to, čo by ste mali hľadať.

Rôzni hostitelia sa predávajú na základe rôznych silných stránok a špecialít. Pri porovnávaní hostiteľov pre kanadské weby je však potrebné poznať určité veci.

Poďme na ne rýchlo.

1. Rýchlosť

Dobrý hostiteľ webových stránok musí byť RÝCHLE. V spoločnosti Bitcatcha často tvrdíme, že je to pravdepodobne najdôležitejšia známka vynikajúceho hostiteľa.

Dôvodom je skutočnosť, že rýchlosť načítania webových stránok môže narušiť používateľské prostredie. Vyššia rýchlosť hostiteľa bude znamenať rýchlejšie načítanie a vyššiu retenciu. V súčasnosti majú používatelia online nečakané očakávania a očakávajú, že sa stránka načíta za menej ako 2 sekundy.

Pomalé načítanie stránok vedie k nespokojným zákazníkom. A kam chodia nespokojní zákazníci?

inde.

Dobrý hostiteľ bude optimalizovaný na rýchlosť hardvéru aj softvéru – napríklad pomocou technológie CDN alebo caching.

Na porovnanie rýchlosti každého z našich hostiteľov použijeme náš dôveryhodný nástroj na testovanie rýchlosti serverov Bitcatcha (ospravedlňte nehanebnú zástrčku)..

Máme 10x testovacích uzlov nainštalovaných na rôznych miestach, aby sme simulovali ľudí z celého sveta, ktorí navštívili vaše stránky.

A – uhádli ste to – použijeme ho na meranie rýchlosti, ako server odpovie na žiadosť z Kanady.

2. Bezpečnosť

Zábavná skutočnosť – neuveriteľných 77% Kanaďanov sa obáva kybernetických útokov proti organizáciám, ktoré môžu mať prístup k ich osobným informáciám.

Aj keď ste vlastníkom stránok zodpovední za to, že ich údaje sú v bezpečí podľa štandardov PIPEDA, dobrý partner s vami bude spolupracovať, aby vám pomohol splniť tieto nariadenia..

Ako? Ponúka silnú obranu pred hackermi a škodlivým softvérom.

AKO? Mysli firewall, certifikácie SSL a proaktívny monitorovací systém, ktorý pomôže zachytiť zraniteľné miesta skôr, ako sa stanú väčšími problémami.

3. Spoľahlivosť

Prestoje sú nepriateľom dopravy, reputácie a príležitostí. Dobrý hostiteľ urobí všetko, čo je v jeho silách, aby mu zabránil.

Pozrite sa na hostiteľov so zárukou dostupnosti najmenej 99%. Ešte lepšie je pozrieť sa na nástroje tretích strán, ako je UptimeRobot a recenzie, aby ste si overili ich nárok.

Jedna vec, ktorá vám môže skutočne pomôcť vyhnúť sa prestojom, je vynikajúci tím podpory zákazníkov. Dobrý hostiteľ by mal poskytovať podporu 24 hodín denne od tímu odborníkov. Môže to byť prostredníctvom živého chatu, telefónu, systému predaja lístkov alebo všetkých vyššie uvedených informácií.

4. Ekologické

Ako sme už spomenuli, pre mnohých Kanaďanov je to dôležitý faktor. Hosting dátových centier využíva obrovské množstvo energie na udržanie prevádzky svojich zariadení. Našťastie sa niektorí hostitelia aktívne snažili vyrovnať svoju uhlíkovú stopu.

Ekologický hosting sa môže vyskytnúť prostredníctvom nejakej výmeny kreditov za zelenú energiu za použitú energiu. Hostiteľ môže tiež jednoducho použiť obnoviteľné formy energie. Alebo vynaložte vedomé úsilie na zníženie odpadu. Domnievame sa, že je to určite dôstojná úvaha a vaše publikum sa môže veľmi dobre dohodnúť.

5. Hodnota za peniaze

A nakoniec, dobrý hostiteľ by mal ponúkať dobrú hodnotu za peniaze. Mali by ste mať všetky funkcie, ktoré potrebujete, za cenu, ktorá nezlomí banku.

Pozrite sa, aké inklúzie získavate. Hostitelia majú tendenciu líšiť sa v tom, či bezplatne hodia nasledujúce položky:

 • Registrácia e-mailom
 • Registrácia domény
 • Dodatočné úložisko alebo šírka pásma
 • Čiastka bezplatného príspevku CDN, ak existuje

Teraz sme o tom diskutovali, poďme do hostiteľov!

Hodnotenie: Najlepšie webhosting pre kanadské webové stránky

Poznámka

 1. Všetky uvedené ceny sú založené na úvodnej cene zmluvy na 12 mesiacov.
 2. Použitý forexový kurz je 1 USD na 1,32 kanadského dolára.

1.Rozsah stránok

https://www.siteground.com

SiteGround

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v Kanade

12 ms

Cena (CAD)

7.85 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 20 GB úložný priestor SSD
 • Integrácia cloudových svetiel CDN
 • SuperCacher
 • 24/7 techn. podpora
 • Bezplatné denné zálohovanie

"Dobre zaoblený hostiteľ s veľmi kvalitnými ponukami rýchlosti, bezpečnosti a podpory."

Začíname tento zoznam s programom SiteGround – našim všestranným obľúbeným hostiteľom.

Je to hostiteľ, ktorý je rovnako solídny, ako prichádzajú. Pôsobivé vlastnosti, vynikajúci výkon a neustále vysoké rýchlosti, ktoré aj naďalej najlepšie konkurujú.

Spoločnosť SiteGround bola založená v roku 2004 a teraz sa rozrástla na 4 dátové centrá na celom svete. Najbližšou z nich je Kanada, a preto sme odtiaľ hostili webovú stránku, na ktorej sme si ju mohli prečítať.

Dáta na našich testovacích stránkach zaznamenali VELMI solídny A+.

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Priemerná rýchlosť: 138,1 ms – Zobraziť úplný výsledok

Vďaka priemernej dobe odozvy 138,1 ms je server SiteGround oficiálne najrýchlejším hostiteľom na tomto zozname. Ešte dôležitejšie je, že pinging pľuzgiere rýchlo 12 ms z Kanady! Toto možno pravdepodobne potvrdiť na SSD diskoch zvyšujúcich rýchlosť SiteGround – uvádza sa, že poskytujú dáta až o 30% rýchlejšie ako bežné pevné disky..

SiteGround tiež ponúka množstvo doplnkov na zvýšenie rýchlosti. Všetky plány prichádzajú s integráciou Cloudflare CDN a prémiovým SuperCacherom, ktorý zvyšuje čas načítania až 4x. To všetko znamená úhľadný & plynulé doručenie obsahu.

A okrem rýchlosti?

SiteGround je super spoľahlivý. Svoju vlastnú kontrolu dostupnosti môžeme potvrdiť ich 99,9% zárukou dostupnosti. Od roku 2016 je registrovaná ako 100%!

Podporili to najmodernejšou bezpečnostnou sadou s riešením umelej inteligencie, ktoré každý deň vybojuje milióny útokov brutálnymi silami, plus 24/7 tím podpory. Spomenuli sme, že ide o spoločnosť, ktorá sa cíti dobre a zdá sa, že uprednostňuje spokojných zamestnancov? (o čom svedčia ich nadšené recenzie na Glassdoor).

Ich „odporúčaný“ plán GrowBig začína na 5,95 $ / mesiac. Nezabúdajte, že pri obnove to vyskočí až na 19,95 USD / mesiac. SiteGround teda nie je najlacnejšou možnosťou, ale poskytuje solídne ponuky na všetkých frontoch.

SiteGround v akcii

 • Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu SiteGround.
 • Navštívte naše testovacie stránky s programom SiteGround.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v Kanade

38 ms

Cena (CAD)

5.93 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Hosťujte neobmedzené stránky
 • 1 bezplatné doménové meno
 • Vrátane SSH prístupu
 • hPanel
 • Lokalizovaná podpora

"Mimoriadne lacný, vynikajúci prevádzkový čas & bezpečnosť, intuitívne rozhranie & lokalizovaná podpora zákazníkov."

Hostinger je ďalšia medzinárodná spoločnosť, ktorá pochádza z Litvy a zameriava sa na globálnu nadvládu.

Tak nejako – sme nadšení, že je už rozšírená v 39 krajinách a má 6 dátových centier po celom svete! Najbližšie ku Kanade je ich datacenter v Južnej Karolíne.

Výsledky našich testovacích stránok nesklamali:

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Priemerná rýchlosť: 143,1 ms – Zobraziť úplný výsledok

Získal ďalšie hodnotenie A + s priemernou rýchlosťou 143,1 ms. Reakčný čas pre Kanadu bol 38 ms, čo pre kanadské publikum znamenalo veľmi vysokú rýchlosť načítania.

Musíme však pripustiť. Našou obľúbenou vecou na spoločnosti Hostinger je to, aké bláznivé je!

Od 0,80 dolárov / mesiac (za 2 roky záväzku) je spoločnosť Hostinger vždy jedným z najlacnejších hostiteľov na trhu. A nehovoríme lacno a škaredo – nezabudnite, jedná sa o rýchlosti A +.

Hostinger berie prevádzkyschopnosť veľmi vážne a chráni používateľov pomocou záruky 99,9% dostupnosti a ich bezpečnostnej sady Bitninja.

Určite tu chýbajú niektoré funkcie, napríklad CDN a denné zálohy. Ponúkajú však správcu vyrovnávacej pamäte, ktorý vám pomôže veci urýchliť, a vynikajúce rozhranie podpory, kde je dobrá pomoc vzdialená len pár sekúnd. Všetko budete spravovať z ich vlastného užívateľsky príjemného rozhrania hPanel, ktoré je moderným zvratom v populárnom cPanel..

Hostinger vám určite dáva veľkú hodnotu za to, čo získate, a je fantastickou možnosťou pre začiatočníkov a začiatočníkov s rozpočtom.

Hostinger v akcii

 • Prečítajte si našu podrobnú recenziu hostingera.
 • Navštívte našu testovaciu stránku s Hostingerom.

3. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

Hosting A2

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v Kanade

13 ms

Cena (CAD)

10.26 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Turbo server
 • Neobmedzená šírka pásma
 • WP optimalizovaný na A2
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Kedykoľvek peniaze späť

"Cenovo dostupný a na funkcie bohatý hosting s množstvom „neobmedzených“ ponúk."

Na treťom mieste je A2 – ďalšia medzinárodná spoločnosť. Ponúkajú obrovskú škálu možností hostenia naprieč servermi, ktoré pokrývajú Európu, Áziu a USA.

Ich najbližšie dátové centrum v Kanade je v Michigane. Porazili sme sa a postavili testovacie stránky, aby sme zistili, čo by mohli čísla povedať:

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Priemerná rýchlosť: 149,8 ms – Zobraziť úplný výsledok

Ako je vidieť, A2 sa tiež kvalifikovala ako hrdý A + s priemernou rýchlosťou 149,8 ms.

Kanadské dátové centrum sa pripojilo o 13 ms – skutočne veľmi rýchlo!

Možno by sme nemali byť prekvapení – naše testovacie stránky sú hostené na ich pláne Turbo, ktorý je zameraný na rýchlosť vo všetkých smeroch. Funguje na serveroch Turbo webhosting (uvádza sa, že načítanie stránok je až 20x rýchlejšie) a má možnosť troch úrovní ukladania do vyrovnávacej pamäte.

V skutočnosti sú všetky zdieľané plány hostingu dodávané s úložiskom SSD zvyšujúcim rýchlosť, CDN Cloudflare, ochranou pred hackscanmi a aplikáciami, ktoré sú všetky prispôsobené tak, aby fungovali efektívnejšie (čo všetko prispieva k skráteniu času načítania).

Čo je však tiež skvelé na A2, je to vrhá za tonu hodnoty. Čokoľvek nad ich programom Swift príde s atraktívnym zoznamom „neobmedzených“.

To zahŕňa neobmedzené webové stránky, e-mailové adresy, celkové databázy, úložisko, prenosy a ďalšie! Za protokol SSL nemusíte platiť.

To všetko za rozumnú cenu robí z A2 veľmi funkčné riešenie.

Spolupracovali aj s Carbonfund.org na kompenzácii emisií CO2 svojich serverov. Presadzujú ekologické postupy, ako je napríklad práca na diaľku zamestnancami, recyklácia starších serverov, ktoré im zabránia v ukladaní na skládky, a prevádzka šikovných malých propagačných akcií, napríklad výsadba 3 stromov za každý hostiteľský balík predaný počas daného mesiaca..

Nezabudnite, že „Neobmedzený“ nie je možné brať doslovne. Webové stránky, ktoré porušujú ich pridelený zdieľaný zdroj, majú šancu, že ich prostriedky obmedzí hostiteľ. Čítali sme aj niektoré sťažnosti na pomalú podporu.

A2 Hosting v akcii

 • Prečítajte si našu podrobnú recenziu hostenia A2.
 • Navštívte naše testovacie stránky s A2 Hosting.

4. GreenGeeks

https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v Kanade

9 ms

Cena (CAD)

6.53 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • 300% zelená!
 • Neobmedzený SSD
 • Šifrujme zástupné SSL
 • cPanel & Softaculous
 • 24/7 technická podpora

"300x energeticky efektívny, extrémne rýchly hostiteľ s dátovými centrami na kanadskej pôde, ktorý by mal zabezpečiť súlad s PIPEDA. "

Ďalej je to priemerný zelený stroj v Kalifornii, ktorý sa narodil v Kalifornii a ktorý je GreenGeeks.

Ide o nezávislú spoločnosť s 5 dátovými strediskami na celom svete. Dobrá správa je, že v Kanade je jedno!

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
66 ms19 ms191 ms455 ms151 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
324 ms262 ms214 ms9 ms95 ms

Priemerná rýchlosť: 178,6 ms – Zobraziť úplný výsledok

Pri priemernej rýchlosti 178,6 ms je GreenGeeks rýchly. Určite vidíte rozdiel medzi tým, že dátové centrum je v Kanade – doba odozvy servera z Kanady je šialených 9 ms!

To znamená, že časy načítania pre kanadské publikum, ktoré je dosť ťažké poraziť.

Čo ešte ponúkajú okrem rýchlosti?

Tu je to, čo sme považovali za najpôsobivejšie: GreenGeeks má najväčší ekologický záväzok zo všetkých hostiteľov na tomto zozname.

Prešli za hranice pracovných postupov minimalizujúcich odpad a energeticky účinné. Hosting s GreenGeeks znamená, že nebudete jednoducho uhlíkovo neutrálni, ale „uhlík redukujúci“.

„Ako?“ Pýtate sa. GreenGeeks vlastne vkladá trikrát energiu, ktorú spotrebujú, späť do siete nákupom kreditov na veternú energiu. Stručne povedané, je to 300x energeticky efektívne!

Nielenže je to dobrá a zodpovedná voľba, môžete získať aj ďalšie výhody.

GreenGeeks má na vašom webe množstvo odznakov, ktoré môžete použiť na informovanie návštevníkov, že vaše online podnikanie je priateľské k Zemi. Výhody GreenGeeks sa však nezastavia, ale sú zelené a rýchle.

Dokonca aj ich najnižší zdieľaný plán vám poskytne neobmedzený priestor, šírku pásma, domény, e-maily a databázy. Ale najunikátnejšie zo všetkých – zaistíte si tiež bezplatnú registráciu domény počas životnosti svojho účtu GreenGeeks!

Jedna posledná veľká výhoda pre GreenGeeks, ktorú nemajú všetci hostitelia na tomto zozname – datacentrum je hostené v Kanade.

Pamätáte si, ako sme spomenuli, že zákony PIPEDA vás nechávajú zodpovedné za ochranu osobných údajov zhromaždených od kanadských jednotlivcov? Hosting v dátovom centre v Kanade znamená, že tieto údaje budú chránené kanadskou ústavou, ktorá vám môže dodať pokoj..

To všetko za veľmi rozumnú uvádzaciu cenu 3,95 dolárov mesačne (za 3-ročný záväzok).

Celkovo má GreenGeeks všade dobrý pocit. Pomôžete to zmeniť a zároveň ťažiť z výhod vynikajúceho poskytovateľa hostingu na kanadskej pôde.

GreenGeeks v akcii

 • Prečítajte si našu podrobnú recenziu GreenGeeks.
 • Navštívte naše testovacie miesto s GreenGeeks.

5. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hosting

Svetové rýchlostné skóre

+

Rýchlosť v Kanade

67 ms

Cena (CAD)

9.23 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Hosťujte 6 webových stránok
 • Neobmedzený SSD
 • Neobmedzený e-mail
 • Bezplatný prenos webových stránok
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí

"Bohaté na funkcie a šetrné k životnému prostrediu. Očakávajte vyššiu latenciu od svojho LA servera. "

Inmotion je vysoko hodnotená a ocenená webhostingová spoločnosť CNET. Zatiaľ to znie dobre?

V skutočnosti sú vlastníkmi bitcatchy a my ich voči nim veľmi rešpektujeme, pretože v priemysle pôsobia 16 a viac rokov.,

Ponúkajú tiež pôsobivý zásobník serverov s kombináciou SSD, nastavenia NGINX a pokročilého ukladania serverov do vyrovnávacej pamäte.

Zriadili sme testovaciu stránku, aby sme videli, ako sa darí našim kanadským priateľom:

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Priemerná rýchlosť: 171,9 ms – Zobraziť úplný výsledok

V priemere zaznamenal ďalší A +.

Aj keď je doba odozvy 67 ms z kanadského uzla úctyhodná, je to najpomalší v tomto zozname.

To znamená, že Inmotion ponúka veľa ďalších funkcií a zadarmo, ktoré by vám mohli prehliadnuť rozdiel niekoľkých sekúnd.

To zahŕňa neobmedzený úložný priestor, šírku pásma a miesto na disku, bezplatné doménové meno, témy a dokonca aj bezplatný marketingový obsah & fotky. Majitelia webových stránok, ktorí sa prvýkrát zaujímajú, sa môžu tešiť z ponuky „QuickStarter“, ktorá umiestni web optimalizovaný na SEO online za dva dni od nuly..

Ďalšou vecou, ​​ktorá sa nám na službe InMotion páčila, je to, že vynaložili úsilie na ochranu životného prostredia. Ich datacenter LA je v skutočnosti prvým „zeleným datacentrom“ v tejto oblasti. Využíva technológiu chladenia vonkajším vzduchom a údajne znižuje produkciu uhlíka o viac ako 2 000 ton ročne. Docela v pohode!

Ich počiatočný plán si budete môcť vychutnať za primeranú úvodnú cenu 9,32 CAD (za 1 rok záväzku). Má tiež 90-dňovú záruku vrátenia peňazí (väčšina hostiteľov ponúka 30 dní).

Odporúčame ho na malé a stredné stránky.

Inmotion Hosting v akcii

 • Prečítajte si našu podrobnú recenziu hostenia Inmotion Hosting.
 • Navštívte naše testovacie stránky s Inmotion Hosting.

Bonus Host

6. HostPapa

https://www.hostpapa.ca/

HostPapa

Svetové rýchlostné skóre

Rýchlosť v Kanade

1 ms

Cena (CAD)

5.95 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Zadarmo doménové meno
 • Neobmedzený SSD
 • Nemeraný prevod
 • Štartér stránok
 • Bezplatné školenie jednotlivcov

"Kanadský hostiteľ, ktorého hodnota je v regióne rýchla, bleskovo rýchla a 100% zelená. "

Končíme náš zoznam bonusovým doplnkom – HostPapa.

HostPapa je nezávisle vlastnená kanadská spoločnosť so sídlom v Toronte.

USA (Z)
US (E)
Londýn
Singapore
Sao Paulo
74 ms17 ms208 ms512 ms137 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Nemecko
566 ms246 ms161 ms1 ms92 ms

Priemerná rýchlosť: 201,4 ms – Zobraziť úplný výsledok

Pri priemernej rýchlosti 201,4 ms je to oficiálne najpomalší hostiteľ tohto zoznamu, hrabanie v A.

Však. Skontrolujte, či je čas odozvy servera pre Kanadu – 1 ms!

Aj keď to nemusí byť skvelou voľbou pre webové stránky, ktoré majú publikum mimo Kanady alebo Spojených štátov … veci by sa mali rýchlo načítať, ak sa vaše publikum nachádza v regióne..

Je to najlacnejší program Starter, ktorý stojí 3,95 dolárov mesačne (na 3 roky záväzku), hoci pri obnovení sa to výrazne zvyšuje. Dobrou správou je, že získate veľkú hodnotu – dva webové stránky, bezplatná registrácia domén, 100 GB voľného miesta na disku, „neobmedzená“ šírka pásma, cloudflare CDN a SSL… zoznam pokračuje.

Budete mať tiež prístup k niektorým jedinečným formám podpory. Poskytujú rozsiahlu knižnicu svojpomocných videí a ak sa tak nestane, podpora nepretržite. Dokonca si môžete naplánovať videohovory jeden na jedného pomocou expertov Papa Squad Experts.!

Ďalším pôsobivým aspektom je, že HostPapa nakupuje 100% zelenú energiu z obnoviteľných zdrojov na napájanie svojich dátových centier a kancelárskych priestorov. Podobne ako v prípade GreenGeeks získate dokonca aj niekoľko bannerov, ktoré ukážu publiku, že vaše stránky využívajú 100% zelenú energiu!

Pri ďalšom výskume sme však narazili na frustrované recenzie zákazníkov, ktorí neboli spokojní s prijatou podporou.

Pri pokladni sa objavili aj správy o záludných doplnkoch a poplatky za stornovanie poplatkov, ak sa pokúsite použiť ich „30-Pravidlá pre vrátenie tovaru“. Osobne sme nemali žiadne negatívne skúsenosti, ale asi stojí za prečítanie ďalej, aby ste videli, čo si o tom myslíte.

verdikt

Spomeňte si na veci, ktoré sme povedali, za čo by ste mali stáť pri hostingu?

 1. Vynikajúca rýchlosť
  Optimalizované tak, aby poskytovali rýchle časy načítania v oblasti vášho publika.
 2. Zabezpečiť
  Účinne pomáha chrániť vaše stránky pred hackermi a škodlivým softvérom.
 3. Spoľahlivosť
  Poskytuje nepretržitú, účinnú podporu a záruku dostupnosti 99%.
 4. Ekologický
  Vyvíja úsilie na kompenzáciu svojej uhlíkovej stopy
 5. Hodnota za peniaze
  Vyváži funkcie, ktoré potrebujete, za primeranú cenu.

Na konci dňa je však najlepším hostiteľom ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a prioritám používateľa..

Zrekapitulujeme naše 3 najlepšie výbery hostiteľov pre kanadské webové stránky:

SVETOVÁ RÝCHLOSŤ

RÝCHLOSŤ V KANADE

PRICE (CAD / MO)

SiteGround

+

12 ms

7,85

Hostinger

+

38 ms

5,93

Hosting A2

+

13 ms

10.26

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map