Szukasz najlepszego hosta dla swojej kanadyjskiej witryny?

Być może chcesz uruchomić nową witrynę. Lub uaktualnij do lepszego hosta. Gdziekolwiek ten artykuł Cię znalazł, cieszymy się, że tu jesteś.

Za każdą udaną witryną stoi szybki i niezawodny dostawca hostingu. Znalezienie odpowiedniego dla siebie, zapewni ci najsilniejszy fundament do budowania.

Dzisiaj wybieramy najlepsze opcje hostingu dla kanadyjskich witryn. Chodźmy.

Contents

E-commerce w Kanadzie jest dojrzały do ​​kompletacji

Jedno jest pewne – teraz jest ekscytujący czas, jeśli docierasz do kanadyjskiej publiczności. Zwłaszcza jeśli prowadzisz działalność online.

Kanadyjczycy mają wydać ponad 39 milionów dolarów online w 2019 r.

Prawie połowa Kanadyjczyków twierdzi, że robi zakupy online przynajmniej raz w miesiącu. To nie tylko małe zakupy – w jednym badaniu trzy czwarte respondentów stwierdziło, że wydaje do 200 USD miesięcznie online, a prawie 10% wydaje do 500 USD

Jasne, e-handel wciąż jest zdominowany przez wielkich międzynarodowych gigantów, takich jak Amazon, i musisz zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta. Ale jest jedna wielka rzecz po twojej stronie – miłość do lokalnych.

Kanadyjczycy nadal wykazują silną preferencję dla marek kanadyjskich. W jednej ankiecie przeprowadzonej przez VL Omni 62% Kanadyjczyków, którzy dokonują zakupów przez Internet za granicą, stwierdziło, że woli robić zakupy w kraju. Oznacza to, że jeśli skorzystasz z własnej witryny, możesz mieć prawdziwą przewagę.

Takie podejście i tego rodzaju wydatki oznaczają ogromne możliwości.

Może wskakujesz na pokład ze sklepem WordPress lub Shopify. Może witryna partnerska. Cokolwiek wybierzesz – pamiętaj, że forma witryny określi również Twoje potrzeby dostawcy usług hostingowych.

Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się jeździć na tej fali, „właściwy” host będzie wspierał rozwój Twojej witryny i da jej najlepszą szansę na zarobienie pieniędzy na kwitnącą kanadyjską scenę e-komunikacyjną.

Kanadyjczycy mają wysokie oczekiwania

Badania sugerują również, że Kanadyjczycy są populacją szczególnie zaawansowaną technologicznie.

Znaczenie? Mają pewne oczekiwania, które firmy internetowe muszą spełnić.

W jednym badaniu przeprowadzonym wśród Kanadyjczyków 52% stwierdziło, że firmy muszą zapewnić najnowocześniejsze wrażenia cyfrowe, jeśli chcą utrzymać swoją działalność.

Jeszcze wyższy odsetek powiedział, że mieliby złe doświadczenia w mediach społecznościowych lub na stronach z recenzjami – najgorszy koszmar firmy!

To wszystko oznacza, że ​​musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby zapewnić doskonałą obsługę użytkownikom każdej witryny. Obejmuje to upewnienie się, że witryna ładuje się błyskawicznie, pozostaje online nawet w okresach szczytu i może chronić się przed hakerami i podatnościami na zagrożenia. Wszystko, co dobry gospodarz będzie obsługiwał, a zły gospodarz, może zrujnować.

Oprócz świadomości innowacyjnej Kanadyjczycy mają także wysokie wymagania etyczne wobec firm.

Bardziej niż w wielu innych krajach oczekiwane jest „zielone” oczekiwanie. Według sondażu OMNIWeb Canada przeprowadzonego przez Leger 43% dorosłych w Kanadzie chętniej kupuje produkty, które są odpowiedzialne za ochronę środowiska. Innymi słowy, bycie „zielonym” może mieć wpływ na to, czy marka jest wybierana przez konkurenta.

Możesz być częścią tej statystyki – i szukasz dostawcy hostingu, który może stworzyć pozytywny ślad energetyczny. Jeśli tak, z przyjemnością dowiesz się, że na naszej liście hostów jest kilka osób!

Co to jest PIPEDA i co powinieneś wiedzieć

Oto kolejna ważna rzecz, o której powinien wiedzieć każdy kanadyjski właściciel witryny: PIPEDA.

W Kanadzie obowiązują wyjątkowe przepisy dotyczące prywatności. Najważniejszym z nich jest Ustawa o ochronie danych osobowych i dokumentów elektronicznych (PIPEDA), która ma zastosowanie do danych osobowych gromadzonych w trakcie działalności handlowej. Wymaga od firm żądania od osób fizycznych zgody na gromadzenie ich danych i ochrony ich przed niewłaściwym wykorzystaniem.

Poniżej podsumowaliśmy niektóre kluczowe zasady:

 • Zgoda na gromadzenie danych osobowych
 • Gromadzenie danych ogranicza się do „uzasadnionych celów”
 • Ograniczone wykorzystanie, ujawnianie i dostęp do danych osobowych
 • Przechowywane dane osobowe muszą być dokładne i kompletne
 • Zasady i procedury obowiązujące w przypadku naruszenia prywatności

Szybkie zrzeczenie się odpowiedzialności

PIPED – duży temat, który zalecamy wykonać więcej badań poza tym artykułem. Możesz przeczytać dobre wprowadzenie tutaj.

PIPEDA może wpływać na podejmowanie decyzji przez dostawcę usług hostingowych na wiele sposobów. Jednak rodzaj witryny, którą oferujesz, określi, ile środków ostrożności musisz podjąć.

Na przykład witryny, które muszą gromadzić dużo danych osobowych, mogą chcieć skorzystać z usług dostawcy hostingu, który oferuje centra danych na terenie Kanady, aby mieć absolutną pewność, że Twój host i witryna są w 100% zgodne.

Jeśli Twoja witryna prawdopodobnie nie zajmuje się wieloma danymi osobowymi, ważniejsze może być wybranie hosta, który oferuje wyjątkową szybkość lub wsparcie, nawet jeśli jej centra danych znajdują się poza Kanadą.

Jednak niezależnie od ilości danych osobowych, które zamierzasz przetwarzać, dobry host powinien absolutnie pomóc chronić twoją stronę przed naruszeniami bezpieczeństwa, pomagając zapewnić solidną linię obrony.

Czego szukać u dobrego gospodarza

Aby wybrać hosta dla siebie, potrzebujesz dokładnie tego, czego powinieneś szukać.

Różni gospodarze sprzedają się na różnych mocach i specjalnościach. Jednak przy porównywaniu hostów dla witryn kanadyjskich należy pamiętać o pewnych konkretnych rzeczach.

Omówmy to szybko.

1. Prędkość

Dobry gospodarz strony musi być SZYBKI. W Bitcatcha często twierdzimy, że jest to prawdopodobnie najważniejszy znak doskonałego gospodarza.

Wynika to z faktu, że szybkość ładowania witryny może wpłynąć na komfort użytkowania. Większa prędkość hosta oznacza szybsze czasy ładowania i wyższą retencję. Obecnie użytkownicy online mają wysokie oczekiwania, oczekując, że strona załaduje się w niecałe 2 sekundy.

Wolne ładowanie stron prowadzi do niezadowolenia klientów. I gdzie idą niezadowoleni klienci?

Gdzie indziej.

Dobry host zostanie zoptymalizowany pod kątem szybkości zarówno pod względem sprzętowym, jak i programowym – na przykład za pośrednictwem CDN lub technologii buforowania.

Aby porównać prędkość każdego z naszych hostów, będziemy używać naszego sprawdzonego narzędzia do testowania prędkości serwera Bitcatcha (przepraszam za bezwstydną wtyczkę).

Mamy 10x węzłów testowych zainstalowanych w różnych lokalizacjach, aby symulować osoby odwiedzające Twoją witrynę na całym świecie.

I – zgadłeś – użyjemy go do zmierzenia, jak szybko serwer odpowiada na żądanie z Kanady.

2. Bezpieczeństwo

Ciekawostka – aż 77% Kanadyjczyków jest zaniepokojonych cyberatakami na organizacje, które mogą mieć dostęp do ich danych osobowych.

Podczas gdy Ty, właściciel witryny, jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoich danych zgodnie ze standardami PIPEDA, dobry gospodarz będzie współpracował z Tobą, aby pomóc Ci spełnić te przepisy.

W jaki sposób? Oferując silną linię obrony przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem.

W JAKI SPOSÓB? Pomyśl o zaporach ogniowych, certyfikatach SSL i proaktywnym systemie monitorowania, aby pomóc w wykrywaniu luk, zanim staną się one poważniejszymi problemami.

3. Niezawodność

Przestoje to wróg ruchu, reputacji i możliwości. Dobry gospodarz zrobi wszystko, co w jego mocy, aby temu zapobiec.

Wypatruj hostów z gwarancją nieprzerwanego działania wynoszącą co najmniej 99%. Co więcej, spójrz na narzędzia innych firm, takie jak UptimeRobot i recenzje, aby zweryfikować ich roszczenie.

Jedną z rzeczy, która może naprawdę pomóc w uniknięciu przestojów, jest doskonały zespół obsługi klienta. Dobry gospodarz powinien zapewniać całodobowe wsparcie zespołu ekspertów. Może to odbywać się za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu, systemu sprzedaży biletów lub wszystkich powyższych.

4. Ekologiczny

Jak już wspomnieliśmy, jest to ważny czynnik dla wielu Kanadyjczyków. Hostingowe centra danych zużywają ogromną ilość energii, aby utrzymać funkcjonowanie swoich obiektów. Na szczęście niektórzy gospodarze podjęli aktywne starania, aby zrównoważyć swój ślad węglowy.

Hosting przyjazny środowisku może nastąpić poprzez wymianę kredytów na zieloną energię na zużytą energię. Alternatywnie, host może po prostu użyć odnawialnych form energii. Lub podejmij świadomy wysiłek, aby zmniejszyć ilość odpadów. Uważamy, że jest to z pewnością godna uwagi i twoja publiczność może się zgodzić.

5. Stosunek jakości do ceny

Wreszcie dobry gospodarz powinien oferować dobry stosunek jakości do ceny. Powinieneś mieć wszystkie potrzebne funkcje w cenie, która nie złamie banku.

Przyjrzyj się, jakie inkluzje otrzymujesz. Gospodarze zwykle różnią się w zależności od tego, czy wrzucają następujące za darmo:

 • Rejestracja przez e-mail
 • Rejestracja domen
 • Dodatkowa pamięć lub przepustowość
 • Kwota bezpłatnego limitu CDN, jeśli istnieje

Omówiliśmy to teraz, przejdźmy do gospodarzy!

Ranking: Najlepszy hosting dla kanadyjskich stron internetowych

Uwaga

 1. Wszystkie wymienione ceny oparte są na cenie wstępnej 12-miesięcznej umowy.
 2. Stosowana stawka walutowa wynosi od 1 USD do 1,32 dolara kanadyjskiego.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Canada

12 ms

Cena (CAD)

7,85 / mies

Kluczowe cechy

 • 20 GB miejsca na dysku SSD
 • Integracja z Cloudflare CDN
 • SuperCacher
 • 24/7 techn. wsparcie
 • Bezpłatna codzienna kopia zapasowa

"Dobrze wyposażony host z wysokiej jakości ofertami prędkości, bezpieczeństwa i wsparcia."

Zaczynamy tę listę od SiteGround – naszego ulubionego hosta.

To gospodarz, który jest tak solidny, jak to tylko możliwe. Imponujące funkcje, doskonała wydajność i niezmiennie szybkie prędkości, które nadal przewyższają konkurencję.

Utworzona w 2004 r. Witryna SiteGround rozrosła się do 4 centrów danych na całym świecie. Najbliżej Kanady jest Chicago, więc stamtąd udostępniliśmy witrynę, aby ją wyszukać.

Nasze dane z miejsca testowego uzyskały ocenę BARDZO stałą A+.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Średnia prędkość: 138,1 ms – Zobacz pełny wynik

Średni czas odpowiedzi 138,1 ms sprawia, że ​​SiteGround jest oficjalnie najszybszym hostem na tej liście. Co ważniejsze, wysłał ping z zawrotną prędkością 12 ms z Kanady! Prawdopodobnie można to potwierdzić za pomocą dysków SSD zwiększających prędkość SiteGround – mówi się, że dostarczają dane do 30% szybciej niż zwykłe dyski twarde.

SiteGround oferuje również mnóstwo dodatków zwiększających prędkość. Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatną integracją CDN z Cloudflare, a także z SuperCacherem premium, aby skrócić czas ładowania nawet czterokrotnie. Wszystko to oznacza zręczność & płynne dostarczanie treści.

I oprócz prędkości?

SiteGround jest bardzo niezawodny. Możemy potwierdzić ich 99,9% gwarancję bezawaryjności przez nasz własny kontroler czasu sprawności. Jest zarejestrowany jako 100% od 2016 roku!

Poparli to najnowocześniejszym pakietem bezpieczeństwa z rozwiązaniem AI, które codziennie walczy z milionami ataków brutalnych sił oraz zespołem wsparcia 24/7. Czy wspominaliśmy, że to firma dobrze się czująca, która wydaje się traktować priorytetowo zadowolonych pracowników? (o czym świadczą entuzjastyczne recenzje Glassdoor).

Ich „zalecany” plan GrowBig zaczyna się od 5,95 USD / mc. Pamiętaj, że po odnowieniu wartość ta wzrośnie do 19,95 USD / mc. Tak więc, SiteGround nie jest najtańszą opcją, ale oferuje solidne oferty na wszystkich frontach.

SiteGround w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję SiteGround.
 • Zobacz naszą stronę testową z SiteGround.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Canada

38 ms

Cena (CAD)

5,93 / mies

Kluczowe cechy

 • Hostuj nieograniczoną witrynę
 • 1 darmowa nazwa domeny
 • Dostęp SSH w zestawie
 • hPanel
 • Zlokalizowane wsparcie

"Niezwykle tani, doskonały czas sprawności & bezpieczeństwo, intuicyjny interfejs & zlokalizowana obsługa klienta."

Hostinger to kolejna międzynarodowa firma wywodząca się z Litwy i nastawiona na globalną dominację.

Cóż, w pewnym sensie – jesteśmy pod wrażeniem, że jest już rozpowszechniony w 39 krajach, z 6 centrami danych na całym świecie! Najbliżej Kanady znajduje się ich centrum danych w Południowej Karolinie.

Wyniki naszej witryny testowej nie zawiodły:

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Średnia prędkość: 143,1 ms – Zobacz pełny wynik

Zdobył kolejny rating A + ze średnią prędkością 143,1 ms. Czas reakcji dla Kanady wynosił 38 ms – co oznacza bardzo szybkie prędkości ładowania dla kanadyjskiej publiczności.

Chociaż musimy przyznać. Naszą ulubioną rzeczą w Hostinger jest to, jak szalony jest dostępny!

Począwszy od 0,80 USD miesięcznie (za 2 lata zobowiązania) Hostinger jest stale jednym z najtańszych hostów na rynku. I nie mówimy tanio i nieprzyjemnie – pamiętaj, są to prędkości A +.

Hostinger bardzo poważnie traktuje czas pracy i chroni użytkowników dzięki gwarancji dostępności przez 99,9% czasu oraz pakietowi bezpieczeństwa Bitninja.

Jasne, tutaj brakuje niektórych funkcji, takich jak CDN i codzienne kopie zapasowe. Oferują jednak Menedżera pamięci podręcznej, który przyspiesza działanie, oraz doskonały interfejs obsługi, w którym dobra pomoc jest już za kilka sekund. Będziesz zarządzać wszystkim z ich niestandardowego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu hPanel, który jest nowoczesnym dodatkiem do popularnego cPanel.

Hostinger zdecydowanie zapewnia wielką wartość za to, co dostajesz, i jest fantastyczną opcją dla początkujących i osób z ograniczonym budżetem.

Hostinger w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję Hostinger.
 • Zobacz naszą stronę testową z Hostinger.

3. Hosting A2

https://www.a2hosting.com/

Hosting A2

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Canada

13 ms

Cena (CAD)

10,26 / mies

Kluczowe cechy

 • Serwer Turbo
 • Nieograniczona przepustowość
 • Zoptymalizowany A2 WP
 • Darmowa migracja strony
 • Zwrot pieniędzy za każdym razem

"Niedrogi i bogaty w funkcje hosting z mnóstwem ofert „nieograniczonych”."

Na trzecim miejscu znajduje się A2 – kolejna międzynarodowa firma. Oferują szeroki zakres opcji hostingu na serwerach obejmujących Europę, Azję i USA.

Najbliższe centrum danych do Kanady znajduje się w Michigan. Pomieszaliśmy i skonfigurowaliśmy stronę testową, aby zobaczyć, co mogą powiedzieć liczby:

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Średnia prędkość: 149,8 ms – Zobacz pełny wynik

Jak widać, A2 również zdobył sobie dumę A + ze średnią prędkością 149,8 ms.

Centrum danych w Kanadzie wysłało polecenie ping z prędkością 13 ms – naprawdę bardzo szybko!

Być może nie powinniśmy się dziwić – nasza strona testowa jest hostowana na planie Turbo, który jest nastawiony na szybkość pod każdym względem. Działa na serwerach hostingowych Turbo (mówi się, że ładuje strony do 20 razy szybciej) i ma opcję trzech poziomów buforowania.

W rzeczywistości wszystkie współdzielone plany hostingu są dostarczane z dyskiem SSD zwiększającym prędkość, Cloudflare CDN, ochroną Hackscan i aplikacjami, które są dostosowane do wydajniejszego działania (co w sumie skraca czas ładowania).

Jednak to, co jest naprawdę świetne w A2, dodaje ton wartości. Wszystko, co wykracza poza ich plan Swift, będzie zawierać atrakcyjną listę „nieograniczonej liczby”.

Obejmuje to nieograniczoną liczbę stron internetowych, adresów e-mail, całkowitą liczbę baz danych, przechowywanie, transfery i wiele więcej! Nie musisz nawet płacić za SSL.

Wszystko to w rozsądnej cenie sprawia, że ​​A2 jest bardzo bogatym w funkcje rozwiązaniem.

Nawiązali również współpracę z Carbonfund.org, aby zrównoważyć emisje CO2 swoich serwerów. Przestrzegają zielonych praktyk, takich jak telepraca pracowników, recykling starszych serwerów, aby powstrzymać ich przed składowaniem na wysypiskach, oraz przeprowadzanie sprytnych drobnych promocji, takich jak sadzenie 3 drzewek dla każdego pakietu hosta sprzedanego w danym miesiącu.

Pamiętaj, że „Nieograniczony” nigdy nie może być traktowany dosłownie. Witryny, które naruszają przydzielony im udział zasobów, mają szansę na ograniczenie zasobów przez hosta. Przeczytaliśmy również kilka skarg dotyczących powolnego wsparcia.

A2 Hosting w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję hostingu A2.
 • Zobacz naszą stronę testową z A2 Hosting.

4. GreenGeeks

https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Canada

9 ms

Cena (CAD)

6,53 / mies

Kluczowe cechy

 • 300% zielony!
 • Nieograniczony dysk SSD
 • Zaszyfrujmy wieloznaczny SSL
 • cPanel & Softaculous
 • Wsparcie techniczne 24/7

"300x energooszczędny, wyjątkowo szybki host z centrami danych na kanadyjskiej ziemi, który powinien zapewnić zgodność z PIPEDA. "

Dalej jest wredna, zielona, ​​urodzona w Kalifornii maszyna, GreenGeeks.

Są niezależną firmą z 5 centrami danych na całym świecie. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w Kanadzie jest jedno prawo!

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
66 ms19 ms191 ms455 ms151 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
324 ms262 ms214 ms9 ms95 ms

Średnia prędkość: 178,6 ms – Zobacz pełny wynik

Przy średniej prędkości 178,6 ms GreenGeeks jest szybki. Zdecydowanie widać różnicę w centrum danych w Kanadzie – czas reakcji serwera z Kanady to szalony 9 ms!

Oznacza to czas ładowania dla kanadyjskich odbiorców, których trudno pokonać.

Co jeszcze oferują oprócz prędkości?

Oto, co uznaliśmy za najbardziej imponujące: GreenGeeks ma największe zielone zaangażowanie ze wszystkich hostów na tej liście.

Wykroczyli poza praktyki minimalizacji odpadów i wydajności energetycznej. Hosting w GreenGeeks oznacza, że ​​nie będziesz po prostu neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, ale „redukujesz emisję dwutlenku węgla”.

„Jak?” Pytasz. Cóż, GreenGeeks wkłada trzy razy więcej energii, którą zużywają z powrotem do sieci, kupując kredyty wiatrowe. Krótko mówiąc, jest energooszczędny 300 razy!

Jest to nie tylko wygodna i odpowiedzialna opcja, ale także inne korzyści.

GreenGeeks ma wiele odznak, których możesz użyć na swojej stronie, aby poinformować odwiedzających, że Twoja firma online jest przyjazna dla ziemi. Ale na bok zielone i szybkie, korzyści GreenGeeks nie kończą się na tym.

Nawet ich najniższy wspólny plan zapewnia nieograniczoną przestrzeń, przepustowość, domeny, e-maile i bazy danych. Ale najbardziej wyjątkowy ze wszystkich – otrzymasz także darmową rejestrację domeny na cały okres użytkowania konta GreenGeeks!

Jeszcze jedna wielka zaleta dla GreenGeeks, której nie mają wszyscy gospodarze z tej listy – centrum danych jest hostowane w Kanadzie.

Pamiętasz, jak wspomnieliśmy, że przepisy PIPEDA nakładają na ciebie odpowiedzialność za ochronę wszelkich danych osobowych zebranych od osób z Kanady? Hosting w centrum danych w Kanadzie oznacza, że ​​dane te będą chronione przez kanadyjską konstytucję, co może zapewnić ci dodatkowy spokój ducha.

Wszystkie powyższe za bardzo rozsądną cenę wstępną w wysokości 3,95 USD miesięcznie (na 3 lata zobowiązania).

Podsumowując, GreenGeeks ma dobre samopoczucie. Pomożesz coś zmienić, czerpiąc korzyści z doskonałego dostawcy hostingu na kanadyjskiej ziemi.

GreenGeeks w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję GreenGeeks.
 • Zobacz naszą stronę testową z GreenGeeks.

5. Host Inmotion

https://www.inmotionhosting.com/

Hosting Inmotion

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Canada

67 ms

Cena (CAD)

9,23 / mies

Kluczowe cechy

 • Host 6 stron internetowych
 • Nieograniczony dysk SSD
 • Nieograniczony e-mail
 • Darmowy transfer strony internetowej
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

"Bogaty w funkcje i przyjazny dla środowiska. Nie oczekuj większego opóźnienia z serwera LA. "

Inmotion to najwyżej oceniana, wielokrotnie nagradzana firma hostingowa CNET. Jak dotąd brzmi dobrze?

W rzeczywistości są byłymi gospodarzami Bitcatchi i mamy dla nich duży szacunek, biorąc pod uwagę, że działają w branży od ponad 16 lat,

Oferują również imponujący stos serwerów z kombinacją SSD, konfiguracji NGINX i zaawansowanego buforowania serwerów.

Utworzyliśmy witrynę testową, aby sprawdzić, jak wypadnie u naszych kanadyjskich przyjaciół:

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Średnia prędkość: 171,9 ms – Zobacz pełny wynik

Zdobył kolejny A + na średniej prędkości.

Jednak chociaż czas odpowiedzi wynoszący 67 ms od węzła kanadyjskiego jest znaczny, jest on najwolniejszy z tej listy.

To powiedziawszy, Inmotion oferuje mnóstwo innych funkcji i gratisów, które mogą pozwolić ci przeoczyć kilka sekund różnicy.

Dotyczy to nieograniczonej przestrzeni dyskowej, przepustowości i miejsca na dysku, bezpłatnej nazwy domeny, bezpłatnych motywów, a nawet bezpłatnych treści marketingowych & zdjęcia. Właściciele witryn po raz pierwszy mogą skorzystać z oferty „QuickStarter”, która umieszcza witrynę zoptymalizowaną pod kątem SEO w ciągu dwóch dni od zera.

Inną rzeczą, która nam się podobała w InMotion jest to, że starali się być świadomi środowiska. Ich centrum danych LA jest właściwie pierwszym „zielonym centrum danych” w okolicy. Wykorzystuje technologię chłodzenia powietrzem zewnętrznym i mówi się, że zmniejsza produkcję węgla o ponad 2000 ton rocznie. Całkiem fajne rzeczy!

Będziesz mógł cieszyć się ich planem początkowym za uczciwą cenę wprowadzającą 9,32 CAD (na 1 rok zobowiązania). Ma również 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (większość hostów oferuje 30 dni).

Polecamy go małym i średnim stronom.

Hosting Inmotion w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję Inmotion Hosting.
 • Zobacz naszą stronę testową z Inmotion Hosting.

Gospodarz bonusowy

6. HostPapa

https://www.hostpapa.ca/

HostPapa

Światowy wynik prędkości

ZA

Speed ​​In Canada

1 ms

Cena (CAD)

5,95 / mies

Kluczowe cechy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Nieograniczony dysk SSD
 • Przelew niezmierzony
 • Kreator stron startowych
 • Bezpłatne szkolenie jeden na jednego

"Kanadyjski gospodarz, który jest pełen wartości, błyskawicznie szybki w regionie i 100% zielony. "

Naszą listę kończymy dodatkiem dodatkowym – HostPapa.

HostPapa jest niezależną kanadyjską firmą z siedzibą w Toronto.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
74 ms17 ms208 ms512 ms137 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
566 ms246 ms161 ms1 ms92 ms

Średnia prędkość: 201,4 ms – Zobacz pełny wynik

Ze średnią prędkością 201,4 ms, jest to oficjalnie najwolniejszy gospodarz tej listy, zgrabny w A.

JEDNAK. Sprawdź czas reakcji serwera dla Kanady – 1 ms!

Chociaż może to nie być świetny wybór dla witryn, które mają odbiorców poza Kanadą lub Stanami Zjednoczonymi … rzeczy powinny się szybko rozpalić, jeśli odbiorcy znajdują się w regionie.

To najtańszy plan początkowy kosztuje 3,95 USD miesięcznie (za 3-letnie zobowiązanie), choć znacznie wzrasta po odnowieniu. Dobrą wiadomością jest to, że zyskujesz dużą wartość – dwie strony internetowe, bezpłatna rejestracja domeny, 100 GB miejsca na dysku, „nieograniczona” przepustowość, Cloudflare CDN i SSL… lista jest długa.

Będziesz także mieć dostęp do niektórych unikalnych form wsparcia. Oferują dużą bibliotekę filmów z samopomocą, a wsparcie 24/7 jest niemożliwe. Możesz nawet zaplanować sesję wideo / telefoniczną jeden na jednego z „Papa Squad Experts”!

Kolejnym imponującym aspektem jest to, że HostPapa kupuje 100% zielonej energii odnawialnej do zasilania swoich centrów danych i powierzchni biurowych. Podobnie jak w przypadku GreenGeeks, dostaniesz nawet banery, by pokazać swoim odbiorcom, że Twoja witryna jest zasilana w 100% zieloną energią!

Jednak w dalszych badaniach natrafiliśmy na sfrustrowane recenzje klientów, którzy byli niezadowoleni z otrzymanego wsparcia.

Pojawiły się również doniesienia o podstępnych dodatkach przy kasie oraz plotki o anulowaniu, jeśli spróbujesz skorzystać z ich „Polityki zwrotów za 30 dni”. Osobiście nie mieliśmy żadnych negatywnych doświadczeń, ale być może warto przeczytać więcej, aby dowiedzieć się, co o tym myślisz.

Werdykt

Pamiętaj o rzeczach, o których mówiliśmy, że warto było uważać u gospodarza?

 1. Doskonała prędkość
  Zoptymalizowany, aby zapewnić błyskawicznie szybkie ładowanie w regionie odbiorców.
 2. Bezpieczne
  Skutecznie pomaga chronić swoją witrynę przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem.
 3. Niezawodność
  Zapewnia 24/7, skuteczne wsparcie i gwarancję bezawaryjności na poziomie 99%.
 4. Przyjazne dla środowiska
  Stara się zrównoważyć swój ślad węglowy
 5. Wartość pieniądza
  Równoważy potrzebne funkcje z uczciwą ceną.

Jednak pod koniec dnia „najlepszy” host to taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i priorytetom jako użytkownik.

Podsumujmy nasze 3 najlepsze typy hostów dla kanadyjskich witryn:

PRĘDKOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

PRĘDKOŚĆ W KANADZIE

CENA (CAD / MO)

SiteGround

ZA+

12 ms

7,85

Hostinger

ZA+

38 ms

5,93

Hosting A2

ZA+

13 ms

10,26

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me