Якщо ви приземлилися на цій сторінці, ви, ймовірно, шукаєте нового веб-хоста. Але ви не шукаєте будь-якого веб-хоста – ви досліджуєте найнадійніший, найшвидший веб-хостинг, який ви можете отримати, оскільки ви знаєте, наскільки це може бути важливим для онлайн-бізнесу.

Ми повернулися до тебе, фам.

Якщо ви просто переглядаєте для розваги, тоді готуйтеся до заняття – ви навчитеся тому, як SPEED безпосередньо впливає на ПРОДАЖ.

Ми писали про це раніше, але давайте коротко пройдемо про те, чому швидкість насправді має значення:

 • Інтернет-магазин Behemoth Amazon втрачає до 1,6 мільярдів доларів на рік, якщо їхній сайт був уповільнений лише на секунду
 • Інтернет-покупці очікують, що сайти завантажуються майже миттєво. 2 секунди – це найдовше, якого вони готові чекати
 • Ми живемо в епоху миттєвого задоволення. 40% користувачів покинуть ваш сайт, якщо для завантаження потрібно більше 3 секунд.

Ось чому ви не повинні просто дивитися на дешевий веб-хостинг – ви можете економити більше на витратах, але ви втратите тисячі пропущених можливостей продажу.

Швидка рекомендація

Якщо ви шукаєте швидку рекомендацію щодо найшвидшого веб-хостингового бренду, ми підемо з SiteGround. Ми розміщуємо з ними Bitcatcha.com, і наше порівняння швидкості сервера показує, що наш тестовий сайт працює чудово із середнім показником у світі всього 138 мс, що значно нижче рекомендованих Google на 200 мс. Прочитайте наш повний огляд на SiteGround.

Contents

Якою швидкістю володіє швидкий господар?

Ось ще кілька речей, про які слід знати, перш ніж перейти до деталей:

1. Швидкість сервера не така, як швидкість веб-сайту.

Це схоже, але не те саме, як різниця між апаратним та програмним забезпеченням у вашому iPhone. Незалежно від того, наскільки оптимізованим може бути інтерфейс користувача, ваш телефон все одно буде відчувати себе мляво, якщо апаратне забезпечення не зможе підтримувати. Важливо постійно оновлювати і апаратне, і програмне забезпечення, щоб все працювало гладко і швидко

2. Як ми вимірюємо швидкість сервера

Швидкість сервера вимірюється шляхом тестування його часу відповіді – часу, необхідного серверу для відповіді на запит клієнта.

3. Що виявляє тест на швидкість роботи сервера

Ефективне охоплення центру обробки даних, технічних характеристик, налаштування сервера та їх мережевого планування

4. Базовий показник часу відповіді сервера Google

За даними Google, оптимальний час відповіді сервера – 200 мс. Все повільніше і сайти почнуть мляво.

5. Про перевірку швидкості роботи сервера Bitcatcha

Наша унікальна перевірка швидкості сервера обчислює середній час відгуку сервера у 8 місцях по всьому світу. Оцінки нижче 180 мс оцінюються як “А +”, а оцінки від 181 мс до 210 мс будуть віднесені до “А.”

Порівняно швидкість: хто найшвидший хостинг веб-сайтів?

Хто найшвидший хостинг веб-сайтів

Ми взяли 6 найпопулярніших брендів веб-хостингу та ретельно перевірили кожну зі своїх швидкостей на сервері, розбили їхні функції, дослідили їхні ціни та задокументували все, що ми знайшли, щоб ви могли легко визначити для себе найкращий веб-хостинг для вашого бізнесу..

Зауважте, що всі веб-хости, які з’являються тут, є чудовими та мають ранг A +, тому в основному ви не можете помилитися з жодним із них. Ми класифікували їх відповідно до наших переваг, але не соромтеся робити свій вибір!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

План хоста порівняно

GrowBig

Середній показник по всьому світу

138 мс

Ціна (USD)

$ 5,95 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб SSD-накопичувача
 • 25 000 відвідувань / міс
 • SuperCacher
 • 24/7 техн. підтримка
 • Преміум резервне копіювання

"Швидкий і надійний господар. Ми навіть приймаємо з ними Bitcatcha!"

Ми вже давали зрозуміти, що ми абсолютно ЛЮБИТЬ SiteGround. Насправді ми перейшли з хостингу Inmotion на SiteGround рік тому, і ми ніколи не озиралися назад! Вони офіційно схвалені WordPress (це велика справа, хлопці!), І таке визнання надається лише веб-хостам, які відповідають високим критеріям WordPress.

Наш кращий пакет – план GrowBig рівня їх входу; Супер доступний за ціною лише $ 5,95 на місяць, але постачається в комплекті з перевагами та функціями. Ви можете насолоджуватися пріоритетною підтримкою, SuperCacher, автоматичними щоденними резервними копіями та безкоштовними відновленнями.

З швидкістю, SiteGround займає рейтинг A + із середнім показником у світі в 138 мс, порівнянний з преміальними хостами, такими як Liquid Web, лише за частину ціни.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
55 мс3 мс92 мс223 мс139 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
380 мс226 мс148 мс12 мс103 мс

Середня швидкість: 138,1 мс – Переглянути повний результат

У них розміщено 5 центрів обробки даних в трьох регіонах, тож ви можете вибрати найближчий до ваших цільових клієнтів, щоб оптимізувати їх швидкість на сервері..

Активація Cloudflare інтегрована в систему, тому якщо ви хочете ще швидших швидкостей, немає проблем – ви можете це зробити одним натисканням кнопки.

Насправді ми також зробили тест на швидкість роботи сервера для хостингу SiteGround Cloud з відмінними результатами. Якщо це те, що ви шукаєте, переходьте, щоб переглянути наш глибокий огляд SiteGround!

2. Хостингер

https://www.hostinger.com/

Хостингер

План хоста порівняно

Преміум спільний

Середній показник по всьому світу

143 мс

Ціна (USD)

3,75 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Необмежений SSD
 • 1 Безкоштовний домен
 • hPanel
 • Видатна підтримка
 • Низька вступна ціна

"Дивовижне співвідношення ціни та якості веб-хостингу, один з кращих варіантів для початківців!"

Якщо ви новачок в бізнес-грі в Інтернеті, то найкраще зверніть увагу, оскільки вам захочеться прочитати про Hostinger.

За їх ціною ви не дуже сподіваєтесь на якісний веб-хостинг, але вони дивно швидкі! У нас є три тестові майданчики, які розміщуються в різних центрах обробки даних, щоб ви могли побачити, наскільки добре вони працюють на кожному континенті. Ось результати, отримані з нашого тесту на швидкість сервера.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
69 мс28 мс98 мс239 мс130 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
331 мс233 мс165 мс38 мс100 мс

Преміальна Америка
Середня швидкість: 143,1 мс – Переглянути повний результат

Американський центр обробки даних дійсно швидкий, повертаючи в середньому по всьому світу 143 мс. Запити з таких далеких країн, як Сінгапур, Сідней та Бангалор, здається, мають дещо млявий час відгуку, але саме тому Hostinger створив так багато центрів обробки даних по всьому світу – щоб переконатися, що ваш сайт швидкий, незалежно від того, де ваші клієнти..

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
194 мс229 мс246 мс5 мс349 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
99 мс191 мс70 мс212 мс163 мс

Преміум спільний Сінгапур
Середня швидкість: 175,8 мс – Переглянути повний результат

Сінгапурський сервер отримав чудовий середній показник по всьому світу з 175,8 мс. Зараз ці хлопці справді швидкі в Сінгапурі, Сіднеї, Бангалорі та Японії, але, очевидно, не так швидко на Заході, через відстань.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
142 мс100 мс54 мс236 мс209 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
314 мс265 мс235 мс84 мс11 мс

Premium Shared Europe
Середня швидкість: 165 мс – Дивіться повний результат

Їх європейський сервер працював надзвичайно добре в Європі та Америці, але в інших країнах вони не надто швидкі. Однак вони все-таки набрали чудовий середній показник у світі – 165 мс.

Крім швидкості, Hostinger має чудову команду підтримки, яка обслуговує рідну мову понад 20 країн! Завдяки включенню 1 безкоштовного домену, необмеженого SSD-накопичувача, електронної пошти та пропускної здатності, Hostinger дійсно набирає повний удар зі своїми планами, особливо для тих, хто тільки починається.

3. A2 Turbo

https://www.a2hosting.com/

А2 хостинг

План хоста порівняно

Турбо

Середній показник по всьому світу

150 мс

Ціна (USD)

10,28 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Необмежений SSD
 • Необмежена пропускна здатність
 • A2 оптимізований WP
 • Безкоштовна міграція сайту
 • У будь-який час повертаємо гроші

"Найкраще для малого бізнесу та персональних сайтів, які працюють на WordPress."

Ті, хто знає, знають, що хостинг A2 дуже серйозно сприймає їх швидкість. Вони вклали багато коштів, щоб зробити свої сервери швидкими та швидкими, і у них з’явився час відгуку, щоб це показати.

Якщо ви ніколи не чули про їхні сервери веб-хостингу Turbo, вони спеціально налаштовані, щоб надати нам значне збільшення швидкості. У поєднанні зі своїм Turbo Cache, сервери можуть завантажувати сайти до 20 разів швидше, ніж стандартні сервери.

Їх оптимізовані програми (Drupal, Joomla, WordPress, Magento, Opencart тощо) – все це налаштовано на більш ефективний запуск, що все збільшується для скорочення часу завантаження.

Для обробки запитів клієнтів по всьому світу A2 хостинг створив 4 центри обробки даних – 2 в США, 1 в Амстердамі та 1 в Сінгапурі), щоб ми могли вибрати найкраще місце сервера відповідно до наших потреб.

Перевірте наші тести на швидкість роботи сервера:

Першим тестом, який ми провели, ми використовували тестовий сайт, розміщений на турбоплані A2, з центром обробки даних, розташованим у США. Результати були чудовими в середньому по всьому світі 149,8 мс, найповільнішим був Сан-Паоло на 316 мс..

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
63 мс10 мс129 мс234 мс145 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
433 мс214 мс147 мс13 мс110 мс

Середня швидкість Turbo Plan: 149,8 мс – Переглянути повний результат

Далі ми спробували план Swift із сервером, розміщеним у Сінгапурі. Середній показник по всьому світу тестував трохи повільніше, швидкість 173 мс, але пінгси з Сан-Паулу не надто добре підійшли до вище 300 мс..

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
172 мс212 мс278 мс6 мс316 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
163 мс141 мс67 мс218 мс159 мс

Середня швидкість плану Swift: 173,2 мс – Переглянути повний результат

Тож якщо ви хочете прийняти A2, переконайтесь, що ви перейдете з планом Turbo; це трохи дорожче, але принаймні ви отримаєте те, за що платите!

4. Господар спонукань

https://www.inmotionhosting.com

Хостинг для інмоцій

План хоста порівняно

План живлення

Середній показник по всьому світу

172 мс

Ціна (USD)

$ 4,59 / міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Зони максимальної швидкості ™
 • Безлімітний переказ
 • SSH доступ
 • 24 × 7 підтримка в США

"Найкраще, якщо ви орієнтовані на аудиторію США"

Перш ніж ми закохалися в SiteGround, ми багато років приймали Bitcatcha.com з Inmotion, і ми насправді все ще дуже задоволені ними. Якщо сайту SiteGround не існувало, ми, ймовірно, хостимо з хостингом Inmotion.

За допомогою Inmotion ви можете обрати один із двох центрів обробки даних – Схід США & Захід США. Це означає, що клієнти, які переглядають Америку, отримають насолоду від надшвидких швидкостей, але користувачі з Азії можуть відчути уповільнення. Ключове слово тут “може”, оскільки результати тестування показують інакше, перевірте це:

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
2 мс53 мс322 мс178 мс172 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
514 мс153 мс109 мс67 мс149 мс

Середня швидкість: 171,9 мс – Переглянути повний результат

Якось їм вдалося забити досить добре, з найповільнішого часу відгуку, що пінг-пінгував із Сінгапуру, на досить пристойних 250 мс! Непогано, враховуючи відстань Сінгапуру до центрів обробки даних у США.

Загалом середній показник Inmotion в усьому світі – дуже сильний 171,9 мс, що означає, що ваш сайт повинен завантажуватися досить швидко для користувачів по всьому світу..

Особисто, якщо ми спеціально орієнтовані на американських клієнтів, то нашим основним вибором веб-хостингу буде Inmotion, їх велика швидкість у США та відмінна команда підтримки, яка вийде зі шляху, щоб вирішити ваші проблеми.!

5. Кінста

https://kinsta.com

Кінста

План хоста порівняно

Стартер

Середній показник по всьому світу

180 мс

Ціна (USD)

30 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Працює на Google Cloud
 • Необмежене відвідування
 • Щоденне резервне копіювання
 • Експерт WP як підтримка
 • Гарантія виправлення

"WordPress хостинг працює на платформі Google Cloud"

Наступним у нашому списку найшвидших веб-хостів є керований WordPress хостинг Kinsta. Побудована за допомогою власної хмарної платформи Google, Kinsta використовує найсучасніші технології Google та 15 центрів обробки даних, що робить їх найшвидшим веб-хостом, з яким ми стикалися досі.

Вони мали досвід десятиліття з WordPress, і вони присвятили цей досвід створенню найкращого і швидкого керованого рішення WordPress хостингу, яке ви бачили.

Завдяки наступній архітектурі, інфраструктурі та впровадженню KeyCDN Kinsta може завантажувати розміщені вами сайти буквально за частину секунди, про що свідчать результати наших тестів на швидкість:

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
130 мс95 мс10 мс287 мс203 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
487 мс266 мс221 мс83 мс13 мс

Середня швидкість: 179,5 мс – Переглянути повний результат

Їх швидкості підірвали нас з ними, стабільно набираючи менше 3 мс, а гірші – у божевільних 127 мс. Їх найгірші показники краще, ніж найкращі результати більшості веб-хостів!

Вони набрали середнього показника в усьому світі 179,5 мс, що спонукало нас сказати, що Kinsta (і KeyCDN) – це справді швидкий веб-хостинг. Єдине, що зупинило нас у рейтингуванні їх вищого рівня – це здоровенний цінник з планами початкового рівня, починаючи з 30 доларів на місяць.

6. Рідка павутина

https://www.liquidweb.com/

Рідка павутина

План хоста порівняно

Особисті

Середній показник по всьому світу

152 мс

Ціна (USD)

$ 69 / міс

Ключові особливості

 • 600 людської підтримки
 • Немає резерватора плагінів.
 • Автоматичний стиснення зображення
 • Сайт mgmt інструменти
 • Повний доступ до сервера

"Ідеально підходить для корпоративного хостингу WordPress"

І останнє, але, безумовно, не останнє в нашому списку, у нас є рідина-павутина, найстаріший поганий хлопчик навколо кварталу. Liquid Web відомий кожен трюк у книзі, щоб покращити їх швидкість, і перед тим, як створити Google, вони включили весь свій досвід та швидкісні скорочення у свої веб-сервіси хостингу.

Вони охоплюють повний спектр хостингових послуг, але ми будемо охоплювати їх керовані WordPress послуги тут.

Як і будь-який веб-хост преміум-класу, Liquid Web пропонує необмежену кількість переглядів сторінок для всіх їхніх керованих планів WordPress, тому вам не доведеться турбуватися про перебої в сервісі незалежно від трафіку.

Інструменти, які вони використовують для оптимізації доставки даних, нарівні з рештою, використовуючи передові технології у своїй інфраструктурі, щоб скоротити час завантаження.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
42 мс51 мс130 мс216 мс163 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
341 мс241 мс146 мс55 мс137 мс

Середня швидкість: 152,2 мс – Переглянути повний результат

У них три центри обробки даних, розташовані по всій території США (Схід США, Захід США, Центральний США). Це робить ідеальним розміщення на ваших сайтах, якщо ваші основні клієнти – американці. Пінгви з інших країн теж не надто шалели, в Японії 146 мс та 216 мс у Сінгапурі. Бангалор не реагував добре, тому майте це на увазі, якщо ви орієнтуєтесь на Індію.

Нам було трохи незручно з їхніми цінами (починаючи з 69 доларів на місяць), але з обслуговуючим персоналом, який складає 600 сильних, в середньому по всьому світу 152 мс та професійними керованими WordPress хостинговими послугами, Liquid Web, безумовно, заслуговує на своє місце в цьому списку.

Почесні згадки

На Bitcatcha.com ми дотримуємося дуже високих стандартів щодо веб-хостів, коли справа стосується швидкості та вартості сервера. Є кілька найвидатніших брендів, які не ввійшли в топ-6, але ми вважаємо, що вони достатньо приголомшливі, щоб підтвердити згадку!

7. Блюхост

https://www.bluehost.com/

Bluehost

План хоста порівняно

Основні

Середній показник по всьому світу

153 мс

Ціна (USD)

5,45 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Linux & cPanel
 • Необмежені ресурси
 • Автоматичне резервне копіювання
 • Захист ресурсів
 • CloudFlare CDN

"Підходить для невеликих сайтів & новачки."

Одна з найбільш відомих брендів, Bluehost має добрий 16-річний досвід роботи в якості веб-хостингу.

Як і SiteGround, їх рекомендує WordPress за відданість своїй інфраструктурі та відмінну команду підтримки (750 сильних, всі навчені та готові обслуговувати 24/7).

Швидко, вони теж дуже хороші! У них надійний A + із середнім показником у світі в 153 мс.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
23 мс78 мс183 мс193 мс164 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
330 мс168 мс125 мс92 мс174 мс

Середня швидкість: 153 мс – Дивіться повний результат

Пінгс із США зробив дуже добре, коли в межах 80 мс кожен, але результати з інших країн були трохи повільнішими, в Індії знижуючись до 330 мс. Вам слід переконатись, що вибираєте центр обробки даних найближчим до своїх цільових клієнтів, оскільки, здається, що вони не такі великі, що подальше подання запитів від серверів. У них є центри обробки даних в Індії, Китаї, Лондоні та Америці, тож є безліч варіантів для вибору!

Лише $ 5,45 на місяць ми все ще вважаємо, що Bluehost б’є попку і надає нам велику цінність!

8. GreenGeeks

http://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

План хоста порівняно

EcoSiteStarter

Середній показник по всьому світу

178 мс

Ціна (USD)

$ 5,95 / міс

Ключові особливості

 • 300% зелений господар
 • Linux & cPanel
 • RAID-10 SSD
 • RHTTP / 2 & PHP 7
 • PowerCacher

"300% зелений веб-хостинг"

У них є все, що робить преміальний веб-хостинг.

Це надійні центри обробки даних, сильна команда підтримки, передова інфраструктура, сумісність з Git та інтеграція CloudFlare.

Але те, що робить їх особливими, полягає не в тому, як вони змушують завантажувати речі швидше (це вже дано), а це те, що вони роблять з компанією. GreenGeeks повертається до планети, вкладаючи 3 рази від кожного підсилювача, який вони використовують у відновлювану енергію!

Ви буквально зробите світ зеленішим місцем, коли розмістите свій веб-сайт за допомогою GreenGeeks.

Швидкісно, ​​вони не такі швидкі, як наші топ-6, але вони все ще вважаються ШВИДКІ!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
56 мс2 мс202 мс248 мс274 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
503 мс227 мс149 мс13 мс108 мс

Середня швидкість: 178,2 мс – Переглянути повний результат

У середньому по всьому світі 178 мс вони займають рейтинг A +, швидше, ніж рекомендований Google час відповіді. Однак їхні центри обробки даних є лише в США, Канаді та Амстердамі, тому якщо ви орієнтуєтесь на Азію, ви не зможете відчути їх з їх оптимальною швидкістю..

План GreenGeeks EcoSiteStarter починається від $ 5,95 на місяць, але пам’ятайте, що ви не єдиний, хто користується їх послугою – ви робите послугу планеті, просто розміщуючи програму GreenGeeks!

Вирок

Якби нам довелося просто дотримуватися одного бренда веб-хостингу протягом усього життя, ми б, безумовно, пішли з SiteGround. Усі бренди, представлені в цій статті, є приголомшливими, з найвищим рівнем обслуговування та технологіями, але SiteGround бере торт із найшвидшим спільним хостингом, який ми бачили, порівнянним зі швидкістю хмарного хостингу інших брендів.!

Вони використовують комбінацію апаратного та програмного забезпечення, щоб зробити їх найшвидшим спільним хостом, таким як:

 • SuperCacher – збільшує швидкість до 4 разів
 • SSD-сервери – на 30% швидше, ніж звичайні жорсткі диски
 • Центри обробки даних у 3 регіонах
 • Автоматично оновлене та оптимізоване програмне забезпечення
 • Налаштування сервера NGIX – підвищення продуктивності
 • Підтримка PHP7 – найшвидший реліз PHP на сьогоднішній день

У поєднанні з однією з найкращих команд із обслуговування клієнтів, з якими ми мали задоволення, SiteGround просто знімає конкуренцію. Відвідайте їх на офіційному веб-сайті.

Щоб дізнатися більше про SiteGround, радимо прочитати наш глибокий аналіз на хостингу SiteGround. Як завжди, киньте нам повідомлення, якщо у вас є питання.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me