Hledáte nejlepšího hostitele pro svůj kanadský web?

Možná hledáte nový web. Nebo upgradujte na lepšího hostitele. Kamkoli vás tento článek našel, jsme rádi, že jste tady.

Za každým úspěšným webem stojí rychlý a spolehlivý poskytovatel hostingu. Nalezení toho pravého pro VÁS, nastaví vás s nejsilnějším základem, ze kterého budete stavět.

Dnes konkrétně vybíráme ty nejlepší možnosti hostování pro kanadské weby. Pojďme.

Contents

Kanada E-commerce je zralá na výběr

Jedna věc je jistá – nyní je vzrušující čas, pokud oslovujete kanadské publikum. Obzvláště pokud jste online obchod.

Kanaďané jsou připraveni v roce 2019 utratit přes 39 milionů dolarů online.

Téměř polovina Kanaďanů říká, že nakupují online alespoň jednou měsíčně. Není to jen malý nákup – v jedné studii tři čtvrtiny respondentů uvedly, že online utratí až 200 $ měsíčně a téměř 10% utratí až 500 $

Jistě, v elektronickém obchodování stále dominují velké mezinárodní giganty, jako je Amazon, a budete muset poskytnout prvotřídní zážitek pro zákazníky. Ale na vaší straně je jedna velká věc – láska k místním.

Kanaďané nadále vykazují silnou preferenci kanadských značek. V jednom průzkumu VL Omni 62% Kanaďanů, kteří nakupují na internetu online, uvedlo, že raději nakupují na domácím trhu. To znamená, že pokud na svém webu využíváte domácí efekt, můžete mít skutečnou výhodu.

Tento postoj a tento druh výdajů znamená obrovskou příležitost.

Možná jdete na palubu s obchodem WordPress nebo Shopify. Možná přidružený web. Ať už si vyberete cokoli – mějte na paměti, že forma vašeho webu také určí, jaké budou vaše potřeby od vašeho poskytovatele hostingu.

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete tuto vlnu projít, správný hostitel podpoří růst vašich webových stránek a dá mu nejlepší šanci vydělat peníze na prosperující scéně v Kanadě..

Kanaďané mají vysoké očekávání

Výzkum také naznačil, že Kanaďané jsou obzvláště technicky zdatní.

Význam? Mají určitá očekávání, která musí online podniky splnit.

V jednom průzkumu Kanaďanů 52% uvedlo, že společnosti musí poskytnout špičkový digitální zážitek, pokud očekávají, že si budou udržovat své podnikání.

Ještě vyšší procento uvedlo, že budou sdílet špatnou zkušenost na sociálních sítích nebo na stránkách partnerského hodnocení – nejhorší noční můra firmy!

To vše znamená, že budete muset udělat vše, co je v jejích silách, abyste zajistili vynikající uživatelský dojem každému, kdo navštíví váš web. To zahrnuje zajištění toho, aby se váš web načítal bleskově, zůstal online i ve špičkách a mohl se chránit před hackery a zranitelnostmi. Všechny věci, které dobrý hostitel bude podporovat, a špatný hostitel, mohou zničit.

Kromě toho, že si uvědomují inovace, mají Kanaďané také vysoké etické očekávání od společností.

Více než v mnoha jiných zemích existuje „zelené“ očekávání. Podle průzkumu společnosti OMNIWeb Canada společnosti Leger je 43% kanadských dospělých ochotnější nakupovat produkty, které mají odpovědné environmentální požadavky. Jinými slovy, „zelený“ může ovlivnit, zda je značka vybrána nad konkurencí.

Možná se stanete součástí této statistiky – a hledáte poskytovatele hostingu, který dokáže vytvořit pozitivní energetickou stopu. Pokud ano – budete rádi, když dnes víte, že na našem hostitelském seznamu je pár!

Co je PIPEDA a co byste měli vědět

Zde je další velká věc, o které by měl vědět každý majitel stránek v Kanadě: PIPEDA.

Kanada má několik jedinečných zákonů o ochraně osobních údajů. Velkým je zákon o ochraně osobních údajů a elektronických dokumentech (PIPEDA), který se vztahuje na osobní údaje, které se shromažďují v průběhu obchodních činností. Vyžaduje, aby společnosti požádaly jednotlivce o souhlas se shromažďováním jejich údajů a pomohly chránit je před zneužitím.

Níže jsou shrnuty některé z klíčových principů:

 • Souhlas se shromažďováním osobních údajů
 • Shromažďování údajů je omezeno na „přiměřené účely“.
 • Omezené použití, zveřejňování a přístup k osobním údajům
 • Uložené osobní údaje musí být přesné a úplné
 • Zásady a postupy zavedené v případě narušení soukromí

Rychlé vyloučení odpovědnosti

PIPEDA, mocné téma, které vám doporučujeme, abyste provedli další výzkum mimo tento článek. Zde si můžete přečíst dobrý úvod.

PIPEDA může ovlivnit rozhodování vašeho hostitelského poskytovatele několika způsoby. Typ nabízených webových stránek však určí, jaká preventivní opatření budete muset podniknout.

Například weby, které potřebují shromáždit mnoho osobních údajů, mohou chtít raději použít poskytovatele hostingu, který nabízí datová centra na kanadské půdě, aby bylo naprosto jisté, že váš hostitel a vaše stránky jsou 100% kompatibilní.

Pokud vaše webové stránky pravděpodobně nebudou zpracovávat mnoho osobních údajů, může být pro vás důležitější vybrat hostitele, který nabízí mimořádnou rychlost nebo podporu, i když jsou jeho datová centra mimo Kanadu..

Bez ohledu na množství osobních údajů, které hodláte zpracovat, by však dobrý hostitel měl absolutně pomoci chránit váš web před narušení bezpečnosti tím, že pomůže zajistit solidní obranu.

Co hledat v dobrém hostiteli

Chcete-li vybrat hostitele pro vás, budete chtít přesně to, co byste měli hledat.

Různí hostitelé se prodávají na základě různých sil a specialit. Při porovnávání hostitelů kanadských webů je však třeba si uvědomit určité konkrétní věci.

Pojďme je rychle projít.

1. Rychlost

Dobrý hostitel webových stránek musí být RYCHLE. Ve společnosti Bitcatcha často tvrdíme, že toto je pravděpodobně nejdůležitější známka vynikajícího hostitele.

Je to proto, že rychlost načítání webových stránek může ovlivnit nebo narušit vaše uživatelské prostředí. Vyšší rychlost hostitele bude znamenat rychlejší načítání a vyšší retenci. V dnešní době mají uživatelé online nečekaná očekávání a očekávají, že se stránka načte za méně než 2 sekundy.

Pomalé načítání stránek vede k nespokojeným zákazníkům. A kam nespokojení zákazníci jdou?

Někde jinde.

Dobrý hostitel bude optimalizován pro rychlost svého hardwaru i softwaru – například pomocí technologie CDN nebo caching.

Abychom mohli porovnat rychlost každého hostitele, použijeme náš spolehlivý nástroj pro testování rychlosti bitcatchového serveru (omluvte nestydatou zásuvku).

Máme 10x testovacích uzlů nainstalovaných na různých místech, abychom simulovali lidi z celého světa, kteří navštívili váš web.

A – uhodli jste – použijeme jej k měření toho, jak rychle server odpoví na žádost z Kanady.

2. Zabezpečení

Zábavná skutečnost – neuvěřitelných 77% Kanaďanů se obává kybernetických útoků proti organizacím, které mohou mít přístup k jejich osobním informacím.

Zatímco vy, majitel webu, jste zodpovědní za to, že vaše data budou v bezpečí podle standardů PIPEDA, dobrý partner s vámi bude spolupracovat, aby vám pomohl splnit tato pravidla.

Jak? Nabízí silnou obranu před hackery a malwarem.

JAK? Mysli firewall, certifikace SSL a proaktivní monitorovací systém, který pomáhá zachytit zranitelnosti dříve, než se stanou většími problémy.

3. Spolehlivost

Prestoje jsou nepřítelem provozu, reputace a příležitostí. Dobrý hostitel udělá vše, co je v jeho silách, aby tomu zabránil.

Podívejte se na hostitele se zárukou dostupnosti alespoň 99%. Ještě lepší je, když se podíváte na nástroje třetích stran, jako je UptimeRobot a recenze, abyste ověřili jejich nárok.

Jedna věc, která vám může opravdu pomoci vyhnout se prostojům, je vynikající tým zákaznické podpory. Dobrý hostitel by měl nabízet nepřetržitou podporu týmu odborníků. Může to být prostřednictvím živého chatu, telefonu, systému prodeje vstupenek nebo všeho výše uvedeného.

4. Ekologický

Jak jsme již zmínili, pro mnoho Kanaďanů je to důležitý faktor. Hosting datových center využívá obrovské množství energie k udržení provozu jejich zařízení. Naštěstí někteří hostitelé aktivně usilovali o vyrovnání jejich uhlíkové stopy.

Ekologicky šetrný hosting může nastat prostřednictvím jakési výměny kreditů za zelenou energii za spotřebovanou energii. Hostitel by také mohl jednoduše použít obnovitelné formy energie. Nebo se snažte vědomě snížit množství odpadu. Domníváme se, že je to rozhodně důstojná úvaha, a vaše publikum může velmi dobře souhlasit.

5. Hodnota za peníze

A konečně, dobrý hostitel by měl nabídnout dobrou hodnotu za peníze. Měli byste mít všechny funkce, které potřebujete, za cenu, která banku nezlomí.

Podívejte se, jaké inkluze získáváte. Hostitelé mají tendenci se lišit v tom, zda bezplatně hodí následující položky:

 • Registrace e-mailem
 • Registrace domény
 • Další úložiště nebo šířka pásma
 • Částka bezplatného příspěvku CDN, pokud existuje

Teď jsme o tom diskutovali, pojďme se dostat do hostitelů!

Hodnocení: Nejlepší webhosting pro kanadské webové stránky

Poznámka

 1. Všechny uvedené ceny jsou založeny na 12měsíční zaváděcí ceně smlouvy.
 2. Použitý forexový kurz je 1 USD na 1,32 kanadského dolaru.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Kanadě

12 ms

Cena (CAD)

7,85 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB SSD úložiště
 • Integrace cloudflare CDN
 • SuperCacher
 • 24/7 techn. Podpěra, podpora
 • Zdarma denní zálohování

"Dobře zaoblený hostitel s velmi kvalitními nabídkami rychlosti, bezpečnosti a podpory."

Začínáme s tímto seznamem pomocí SiteGround – našeho všestranného oblíbeného hostitele.

Je to hostitel, který je stejně solidní, jak přicházejí. Působivé funkce, vynikající výkon a trvale vysoké rychlosti, které i nadále nejlépe konkurují.

Společnost SiteGround byla založena v roce 2004 a nyní se rozrostla na 4 datová centra po celém světě. Nejblíže do Kanady je Chicago, takže jsme odtamtud hostili místo, kde jsme si to mohli vyrvat.

Naše data z testovacích stránek zaznamenaly VELMI solidní A+.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Průměrná rychlost: 138,1 ms – Zobrazit úplný výsledek

Průměrná doba odezvy 138,1 ms činí z SiteGround oficiálně nejrychlejšího hostitele na tomto seznamu. Ještě důležitější je, že pinging puchýře rychle 12 ms z Kanady! To lze pravděpodobně dokázat na SSD discích zvyšujících rychlost SiteGround – uvedlo se, že poskytují data až o 30% rychlejší než běžné pevné disky.

SiteGround také nabízí spoustu doplňků pro zvýšení rychlosti. Všechny plány přicházejí s integrací Cloudflare CDN zdarma a prémiovým SuperCacherem pro zvýšení doby načítání až 4x. To vše znamená úhledný & hladké doručení obsahu.

A kromě rychlosti?

SiteGround je super spolehlivý. Jejich vlastní zárukou dostupnosti můžeme potvrdit jejich 99,9% záruku dostupnosti. Od roku 2016 je registrována jako 100%!

Podporovali to nejmodernější bezpečnostní sadou s řešením AI, které každý den bojuje s miliony útoků brutální síly a navíc týmem podpory 24/7. Zmínili jsme se o tom, že se jedná o společnost, která se cítí dobře a zdá se, že upřednostňuje šťastné zaměstnance? (o čemž svědčí jejich nadšené recenze na Glassdoor).

Jejich „doporučený“ plán GrowBig začíná na 5,95 $ / měsíc. Nezapomeňte, že po obnovení vyskočí až 19,95 $ / mo. SiteGround tedy není nejlevnější variantou, ale poskytuje spolehlivé nabídky na všech frontách.

SiteGround v akci

 • Přečtěte si naši podrobnou recenzi SiteGround.
 • Podívejte se na naše testovací stránky s SiteGround.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Kanadě

38 ms

Cena (CAD)

5,93 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Host neomezený web
 • 1 bezplatné doménové jméno
 • SSH přístup v ceně
 • hPanel
 • Lokalizovaná podpora

"Extrémně levné, vynikající provozuschopnost & bezpečnost, intuitivní rozhraní & lokalizovaná zákaznická podpora."

Hostinger je další mezinárodní společnost, která pocházela z Litvy a měla oči upřené na globální nadvládu.

No, tak nějak – jsme ohromeni, že je již rozšířeno do 39 zemí, s 6 datovými centry po celém světě! Nejblíže Kanadě je jejich datacenter v Jižní Karolíně.

Výsledky našich testovacích stránek nezklamaly:

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Průměrná rychlost: 143,1 ms – Zobrazit úplný výsledek

Získal další hodnocení A + s průměrnou rychlostí 143,1 ms. Doba odezvy pro Kanadu byla 38 ms – což pro kanadské publikum znamenalo velmi rychlé rychlosti načítání.

I když musíme přiznat. Naše nejoblíbenější věc na serveru Hostinger je to, jak bláznivý je dostupný!

Od 0,80 USD / měsíc (za 2 roky závazku) je Hostinger trvale jedním z nejlevnějších hostitelů na trhu. A nemluvíme levně a ošklivě – pamatujte, že to jsou rychlosti A +.

Hostinger bere uptime velmi vážně a chrání uživatele s 99,9% uptime zárukou a jejich Bitninja bezpečnostní sadou.

Jistě, zde chybí některé funkce, například CDN a denní zálohy. Nabízejí však správce mezipaměti, který pomáhá urychlit věci, a vynikající rozhraní podpory, kde je dobrá pomoc vzdálena jen několik sekund. Vše budete spravovat z jejich uživatelského uživatelsky přívětivého rozhraní hPanel, které je moderním zápletkou populárního cPanel..

Hostinger vám určitě dává velkou hodnotu za to, co získáváte, a je skvělou volbou pro začátečníky a ty, kteří mají rozpočet.

Hostinger v akci

 • Přečtěte si naši důkladnou recenzi hostingera.
 • Podívejte se na naše testovací stránky s Hostingerem.

3. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Kanadě

13 ms

Cena (CAD)

10,26 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Turbo server
 • Neomezená šířka pásma
 • WP optimalizované pro A2
 • Zdarma migrace stránek
 • Kdykoli peníze zpět

"Cenově dostupný a na funkce bohatý hosting se spoustou „neomezených“ nabídek."

Na třetím místě je A2 – další mezinárodní společnost. Nabízejí obrovskou škálu možností hostování napříč servery, které pokrývají Evropu, Asii a USA.

Jejich nejbližší datové centrum v Kanadě je v Michiganu. Zkazili jsme se a postavili testovací web, abychom zjistili, co by čísla mohla říkat:

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Průměrná rychlost: 149,8 ms – Zobrazit úplný výsledek

Jak je vidět, A2 také zaznamenala hrdý A + s průměrnou rychlostí 149,8 ms.

Kanadské datové centrum se připojilo v 13 ms – opravdu velmi rychle!

Možná bychom neměli být překvapeni – naše testovací stránka je hostitelem jejich plánu Turbo, který je zaměřen na rychlost ve všech směrech. Běží na serverech Turbo webhosting (řekl, aby načítání webů až 20x rychleji) a má možnost tří úrovní ukládání do mezipaměti.

Ve skutečnosti všechny sdílené plány hostování přicházejí s úložištěm SSD zvyšujícím rychlost, CDN Cloudflare, ochranou proti hackscanu a aplikacemi, které jsou všechny přizpůsobeny tak, aby fungovaly efektivněji (což vše přispívá ke zkrácení doby načítání).

Co je ale také skvělé na A2, je to vrhá za tunu hodnoty. Cokoliv nad plánem Swift přijde s atraktivním seznamem „neomezených“.

To zahrnuje neomezené weby, e-mailové adresy, celkové databáze, úložiště, přenosy a další! Za SSL nebudete muset platit.

To vše za rozumnou cenu činí A2 z velmi funkčního řešení.

Spolupracovali také s Carbonfund.org, aby kompenzovali emise CO2 svých serverů. Podporují zelené praktiky, jako je například práce na dálku, recyklace starších serverů, aby se zabránilo jejich ukládání na skládky, a provozování šikovných drobných akcí, jako je výsadba 3 stromů za každý hostitelský balíček prodaný během daného měsíce..

Nezapomeňte, že „neomezeně“ nelze nikdy brát doslova. Weby, které porušují jejich přidělený podíl prostředků, využívají šanci na omezení svých zdrojů hostitelem. Četli jsme také několik stížností na pomalou podporu.

A2 Hosting v akci

 • Přečtěte si naši podrobnou recenzi hostingu A2.
 • Podívejte se na naše testovací stránky s A2 Hosting.

4. GreenGeeks

https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Kanadě

9 ms

Cena (CAD)

6,53 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 300% zelená!
 • Neomezený SSD
 • Pojďme šifrovat zástupné SSL
 • cPanel & Softaculous
 • 24/7 technická podpora

"300x energeticky efektivní, extrémně rychlý hostitel s datovými středisky na kanadské půdě, která by měla zajistit soulad s PIPEDA. "

Další je průměrný zelený kalifornský stroj GreenGeeks.

Jedná se o samostatně vlastněnou společnost s 5 datovými centry po celém světě. Dobrá zpráva je, že v Kanadě je jedno!

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
66 ms19 ms191 ms455 ms151 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
324 ms262 ms214 ms9 ms95 ms

Průměrná rychlost: 178,6 ms – Zobrazit úplný výsledek

S průměrnou rychlostí 178,6 ms je GreenGeeks rychlý. Určitě vidíte rozdíl mezi datovým centrem v Kanadě – doba odezvy serveru z Kanady je šílených 9 ms!

To znamená nakládací doby pro kanadské publikum, které je docela těžké porazit.

Co dalšího nabízejí na nejvyšší rychlost?

Zde je to, co jsme považovali za nejpůsobivější: GreenGeeks má největší ekologický závazek ze všech hostitelů na tomto seznamu.

Překročili pracovní postupy minimalizující odpad a energeticky efektivní. Hosting s GreenGeeks znamená, že nebudete jednoduše uhlíkově neutrální, ale „uhlík redukující“.

“Jak?” Ptáte se. GreenGeeks vlastně dává třikrát energii, kterou spotřebují zpět do sítě nákupem kreditů na větrnou energii. Stručně řečeno, je 300x energeticky efektivní!

Nejen, že je to dobrý pocit a odpovědná možnost, můžete získat i další výhody.

GreenGeeks má na svém webu řadu odznaků, které návštěvníkům sdělí, že vaše online podnikání je šetrné k zemi. Výhody zelené GreenGeeks se ale nezastaví, ale nezastaví se.

I jejich nejnižší sdílený plán vám poskytne neomezený prostor, šířku pásma, domény, e-maily a databáze. Ale nejunikátnější ze všech – také si zabalíte registraci domény zdarma po dobu životnosti vašeho účtu GreenGeeks!

Jedna poslední velká výhoda pro GreenGeeks, že ne všichni hostitelé na tomto seznamu mají – datacenter je hostován v Kanadě.

Pamatujete, jak jsme zmínili, že zákony PIPEDA vás nechávají zodpovědné za ochranu osobních údajů shromážděných od kanadských jednotlivců? Hosting v datovém centru v Kanadě znamená, že tato data budou chráněna kanadskou ústavou, která vám může poskytnout jistý klid.

To vše za velmi rozumnou zaváděcí cenu 3,95 $ měsíčně (za závazek na 3 roky).

GreenGeeks má všude kolem dobrý pocit. Pomůžete to změnit, a přitom sklízet výhody vynikajícího poskytovatele hostingu na kanadské půdě.

GreenGeeks v akci

 • Přečtěte si naši podrobnou recenzi GreenGeeks.
 • Podívejte se na naše testovací stránky s GreenGeeks.

5. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion Hosting

Světové rychlostní skóre

A+

Rychlost v Kanadě

67 ms

Cena (CAD)

9,23 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Hostujte 6 webových stránek
 • Neomezený SSD
 • Neomezený e-mail
 • Zdarma přenos z webu
 • 90denní záruka vrácení peněz

"Bohaté na funkce a ohleduplné k životnímu prostředí. Očekávejte vyšší latenci od svého LA serveru. "

Inmotion je vysoce hodnocená a oceněná webhostingová společnost CNET. Dosud to zní dobře?

Ve skutečnosti jsou to bývalí hostitelé Bitcatchy a my k nim máme velký respekt, vzhledem k tomu, že byli v oboru 16 a více let,

Nabízejí také působivý zásobník serverů s kombinací SSD, nastavení NGINX a pokročilého ukládání do mezipaměti serveru.

Zřídili jsme testovací web, abychom zjistili, jak se daří našim kanadským přátelům:

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Průměrná rychlost: 171,9 ms – Zobrazit úplný výsledek

Získal další A + v průměrné rychlosti.

Přestože je doba odezvy 67 ms z kanadského uzlu úctyhodná, jedná se o nejpomalejší z tohoto seznamu.

To znamená, že Inmotion nabízí spoustu dalších funkcí a náhrad, které by vám mohly přehlédnout pár sekundový rozdíl.

To zahrnuje neomezený úložný prostor, šířku pásma a místo na disku, bezplatné doménové jméno, volná témata a dokonce i bezplatný marketingový obsah & fotky. První majitelé webových stránek se mohou těšit z nabídky „QuickStarter“, která uvádí web optimalizovaný na SEO online za dva dny, od nuly.

Další věc, kterou se nám na InMotionu líbilo, je to, že vynaložili úsilí, aby byli šetrní k životnímu prostředí. Jejich datové centrum LA je ve skutečnosti prvním „zeleným datovým centrem“ v oblasti. Používá technologii chlazení venkovním vzduchem a údajně snižuje jejich produkci uhlíku o více než 2 000 tun ročně. Docela v pohodě!

Budete si moci užít jejich startovací plán za slušnou úvodní cenu 9,32 CAD (za 1 rok závazku). Má také 90denní záruku vrácení peněz (většina hostitelů nabízí 30 dní).

Doporučujeme ji malým a středním webům.

Inmotion Hosting v akci

 • Přečtěte si naši podrobnou recenzi Inmotion Hosting.
 • Podívejte se na naše testovací stránky s hostováním Inmotion.

Bonus Host

6. HostPapa

https://www.hostpapa.ca/

HostPapa

Světové rychlostní skóre

A

Rychlost v Kanadě

1 ms

Cena (CAD)

5,95 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Neomezený SSD
 • Neměřený převod
 • Tvůrce startovacích stránek
 • Zdarma individuální školení

"Kanadský hostitel, který je v regionu nabitý hodnotou, bleskově rychlý a 100% zelený. "

Končíme náš seznam bonusovým dodatkem – HostPapa.

HostPapa je nezávislá kanadská společnost se sídlem v Torontu.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
74 ms17 ms208 ms512 ms137 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
566 ms246 ms161 ms1 ms92 ms

Průměrná rychlost: 201,4 ms – Zobrazit úplný výsledek

S průměrnou rychlostí 201,4 ms je to oficiálně nejpomalejší hostitel tohoto seznamu, hrabající se v A.

NICMÉNĚ. Podívejte se na čas odezvy serveru pro Kanadu – 1 ms!

Takže i když to nemusí být skvělá volba pro webové stránky, které mají publikum mimo Kanadu nebo Spojené státy … věci by se měly rychle načítat, pokud se vaše publikum nachází v regionu.

Je to nejlevnější plán Starteru 3,95 $ měsíčně (na 3letý závazek), i když to při obnově výrazně stoupá. Dobrou zprávou je, že získáte spoustu hodnoty – dva weby, bezplatná registrace domény, 100 GB místa na disku, „neomezená“ šířka pásma, cloudflare CDN a SSL… seznam pokračuje.

Budete mít také přístup k některým jedinečným formám podpory. Nabízejí velkou knihovnu svépomocných videí a nepřetržitou podporu, pokud tomu tak není. Dokonce si můžete naplánovat video / telefonní relaci jeden na jednoho pomocí „Papa Squad Experts“!

Dalším působivým aspektem je, že HostPapa nakupuje 100% zelenou obnovitelnou energii k napájení svých datových center a kancelářských prostor. Podobně jako u GreenGeeks získáte dokonce i nějaké bannery, které ukazují, jak vaše publikum vaše stránka využívá 100% zelené energie!

Při dalším výzkumu jsme však narazili na frustrované recenze zákazníků, kteří nebyli spokojeni s obdrženou podporou.

Při pokladně se objevily také zprávy o záludných doplňcích a pokud se pokusíte použít jejich „30denní zásady vrácení“, platí se storno poplatek. Osobně jsme neměli žádné negativní zkušenosti, ale asi stojí za přečtení, abyste zjistili, co si o tom myslíte.

Výrok

Vzpomeňte si na to, co jsme řekli, že stojí za to se o něj podívat v hostiteli?

 1. Vynikající rychlost
  Optimalizováno tak, aby poskytovalo rychlé časy načítání v oblasti vašeho publika.
 2. Zajistit
  Účinně pomáhá bránit váš web před hackery a malwarem.
 3. Spolehlivost
  Poskytuje nepřetržitou, účinnou podporu a záruku dostupnosti 99%.
 4. Ekologický
  Snaží se vyrovnat jejich uhlíkovou stopu
 5. Hodnota za peníze
  Vyvážuje funkce, které potřebujete, za přiměřenou cenu.

Na konci dne je však „nejlepším“ hostitelem ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a prioritám jako uživatel.

Zrekapitulujeme naše 3 nejlepší výběr hostitelů pro kanadské weby:

WORLDWIDE SPEED

RYCHLOST V KANADĚ

PRICE (CAD / MO)

SiteGround

A+

12 ms

7,85

Hostinger

A+

38 ms

5,93

A2 Hosting

A+

13 ms

10.26

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me