Pokud jste přistáli na této stránce, pravděpodobně hledáte nového webového hostitele. Nevyhledáváte však pouze webového hostitele – zkoumáte nejspolehlivější a nejrychlejší webhosting, který můžete získat, protože víte, jak důležité může být pro online obchody.

Máme záda, fam.

Pokud si jen prohlížíte zábavu, pak se připravte na třídu – budete se poučit o tom, jak SPEED přímo ovlivňuje PRODEJ.

O tom jsme již psali dříve, ale pojďme se rychle seznámit s tím, proč je rychlost opravdu důležitá:

 • Online nakupování díky Amazonu stojí za to, že ztratí až 1,6 miliardy dolarů ročně, pokud se jejich stránky zpomalí o vteřinu
 • Internetoví zákazníci očekávají, že se stránky načtou téměř okamžitě. 2 sekundy jsou nejdelší, na které jsou ochotni čekat
 • Žijeme ve věku okamžitého uspokojení. Pokud váš web trvá déle než 3 sekundy, 40% uživatelů odejde.

Proto byste se neměli jen dívat na levný webhosting – můžete ušetřit více nákladů, ale ztrácíte tisíce ztracených prodejních příležitostí.

Rychlé doporučení

Pokud hledáte rychlé doporučení pro nejrychlejší webhostingovou značku, jdeme na SiteGround. Hostujeme s nimi Bitcatcha.com a naše porovnání rychlosti serverů ukazuje, že naše testovací stránky fungují skvěle s celosvětovým průměrem pouhých 138 ms, což je mnohem méně, než je doporučeno 200 ms Google. Přečtěte si naši úplnou recenzi na webu SiteGround.

Contents

Jakou rychlost má rychlý hostitel?

Než se dostaneme k podrobnostem, měli byste vědět o několika dalších věcech:

1. Rychlost serveru není stejná jako rychlost webu.

Je to podobné, ale ne stejné, jako je rozdíl mezi hardwarem a softwarem ve vašem iPhone. Bez ohledu na to, jak optimalizované uživatelské rozhraní může být, váš telefon se bude i nadále cítit pomalý, pokud hardware nebude schopen držet krok. Je důležité aktualizovat hardware i software, takže vše běží hladce a rychle

2. Jak měříme rychlost serveru

Rychlost serveru se měří testováním jeho doby odezvy – doba, kterou server potřebuje na odpověď na požadavek klienta.

3. Co odhaluje test rychlosti serveru

Efektivní dosah datového centra, specifikace hardwaru, nastavení serveru a jejich plánování sítě

4. Referenční doba odezvy serveru Google

Podle společnosti Google je optimální doba odezvy serveru 200 ms. Cokoli pomalejší a stránky se začnou cítit pomalé.

5. O kontrole rychlosti serveru Bitcatcha

Naše jedinečná kontrola rychlosti serveru počítá průměrné doby odezvy serveru na 8 místech po celém světě. Skóre pod 180 ms se hodnotí jako „A +“ a skóre od 181 do 210 ms se hodnotí jako „A.“

Srovnání rychlosti: Kdo je nejrychlejší hosting webových stránek?

Kdo je nejrychlejší hosting webových stránek

Vzali jsme 6 z nejžhavějších značek webhostingu a pečlivě testovali každou z jejich rychlostí serverů, rozebrali jejich funkce, prozkoumali jejich ceny a zdokumentovali vše, co jsme našli, takže se můžete snadno rozhodnout pro sebe nejlepší webhosting pro vaši firmu.

Všimněte si, že všichni zde uvedení weboví hostitelé jsou skvělí a mají hodnocení A +, takže se v podstatě s žádným z nich nemůžete pokazit. Zařadili jsme je podle našich preferencí, ale neváhejte se rozhodnout!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Hostitelský plán porovnán

GrowBig

Celosvětový průměr

138 ms

Cena (USD)

5,95 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 20 GB SSD úložiště
 • 25 000 návštěv / mo
 • SuperCacher
 • 24/7 tech. Podpěra, podpora
 • Prémiové zálohování

"Rychlý a spolehlivý hostitel. Dokonce s nimi hostujeme Bitcatcha!"

Dali jsme to jasně najevo, že jsme absolutně LOVE SiteGround. Ve skutečnosti jsme přešli z Inmotion Hosting na SiteGround před rokem a nikdy jsme se neohlédli! Jsou oficiálně schváleni WordPress (je to docela hodně, lidi!) A tento druh uznání je poskytován pouze webovým hostitelům, kteří splňují vznešená kritéria WordPress..

Naším preferovaným balíčkem je jejich vstupní úroveň GrowBig Plan; super cenově dostupný za pouhých 5,95 $ měsíčně, ale přichází plný výhod a funkcí. Můžete si užít prioritní podporu, SuperCacher, automatické denní zálohování a bezplatné obnovení.

Rychlost moudrého, SiteGround je hodnocen jako A + s celosvětovým průměrem 138 ms, srovnatelné s prémiovými hostiteli jako Liquid Web za zlomek ceny.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Průměrná rychlost: 138,1 ms – Zobrazit úplný výsledek

Mají 5 datových center rozložených ve 3 regionech, takže si můžete vybrat jedno, které je nejblíže vašim cílovým zákazníkům, a optimalizovat tak rychlost serveru.

Aktivace cloudflare je integrována do systému, takže pokud chcete ještě rychlejší rychlosti, žádný problém – můžete tak učinit kliknutím na tlačítko.

Ve skutečnosti jsme také provedli test rychlosti serveru pro hosting SiteGround Cloud s vynikajícími výsledky. Pokud je to to, co hledáte, nasaďte se a podívejte se na naši hloubkovou kontrolu SiteGround!

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Hostitelský plán porovnán

Prémiové sdílení

Celosvětový průměr

143 ms

Cena (USD)

3,75 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • 1 doména zdarma
 • hPanel
 • Vynikající podpora
 • Nízká úvodní cena

"Úžasná hodnota za peníze webhostingu, jedna z lepších možností pro začátečníky!"

Pokud jste v online obchodní hře nováčkem, měli byste věnovat maximální pozornost tomu, protože si budete chtít přečíst o hostingerovi.

Ve své cenové relaci opravdu neočekáváte kvalitní webhosting, ale jsou překvapivě rychlé! Máme 3 testovací weby, které jsou hostovány v různých datových centrech, takže můžete vidět, jak dobře fungují na každém kontinentu. Zde jsou výsledky z našeho testu rychlosti serveru.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Sdílená Amerika Premium
Průměrná rychlost: 143,1 ms – Zobrazit úplný výsledek

Americké datové centrum je opravdu rychlé a vrací celosvětový průměr 143 ms. Zdá se, že žádosti z dálky, jako jsou Singapur, Sydney a Bangalore, mají mírně pomalý čas odezvy, ale proto Hostinger vytvořil tolik datových center po celém světě – aby se ujistil, že váš web je rychlý bez ohledu na to, kde se zákazníci nacházejí.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Premium Shared Singapore
Průměrná rychlost: 175,8 ms – Zobrazit úplný výsledek

Singapurský server vytáhl vynikající světový průměr s 175,8 ms. Nyní jsou tito kluci v Singapuru, Sydney, Bangalore a Japonsku opravdu rychlí, ale zjevně nejsou na Západě tak zlobí, kvůli vzdálenosti.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

Sdílená Evropa Premium
Průměrná rychlost: 165 ms – Zobrazit úplný výsledek

Jejich evropský server fungoval výjimečně dobře v Evropě a Americe, ale v jiných zemích nejsou příliš rychlé. Stále však zaznamenali vynikající celosvětový průměr 165 ms.

Hostinger má kromě rychlosti vynikající tým podpory, který obsluhuje více než 20 zemí v jejich rodném jazyce! Díky zahrnutí 1 volné domény, neomezeného úložiště SSD, e-mailů a šířky pásma, Hostinger ve skutečnosti naplno naplní své plány, zejména pro ty, které teprve začínají.

3. A2 Turbo

https://www.a2hosting.com/

A2 Hosting

Hostitelský plán porovnán

Turbo

Celosvětový průměr

150 ms

Cena (USD)

10,28 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • WP optimalizované pro A2
 • Zdarma migrace stránek
 • Kdykoli peníze zpět

"Nejlepší pro malé firmy a osobní weby, které běží na WordPress."

Ti, kdo vědí, jsou si vědomi, že A2 Hosting bere svou rychlost velmi vážně. Hodně investovali, aby své servery zrychlili a zrychlili, a mají čas na to, aby to ukázali.

Pokud jste nikdy neslyšeli o jejich serverech Turbo Web Hosting Servers, jsou speciálně vylepšeni, aby nám poskytli obrovské zvýšení rychlosti. V kombinaci s Turbo Cache mohou servery načíst weby až 20krát rychlejší než standardní servery.

Jejich optimalizované aplikace (Drupal, Joomla, WordPress, Magento, Opencart atd.) Jsou přizpůsobeny tak, aby fungovaly efektivněji, což vše přispívá ke zkrácení doby načítání.

Abychom vyhověli požadavkům klientů po celém světě, zřídil A2 Hosting 4 datová centra – 2 v USA, 1 v Amsterdamu a 1 v Singapuru), abychom si mohli vybrat nejlepší umístění serveru podle našich potřeb..

Podívejte se na testy rychlosti našeho serveru:

První test, který jsme provedli, jsme použili testovací web hostovaný na plánu Turbo A2 s datovým centrem v USA. Výsledky byly skvělé se zdravým celosvětovým průměrem 149,8 ms, nejpomalejší je Sao Paolo za 316 ms.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Průměrná rychlost turbo plánu: 149,8 ms – Zobrazit úplný výsledek

Dále jsme vyzkoušeli plán Swift se serverem hostovaným v Singapuru. Celosvětový průměr byl testován o něco pomaleji za 173 ms, ale pingy ze Sao Paulo to příliš dobře nedosáhly nad 300 ms.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Průměrná rychlost plánu Swift: 173,2 ms – Zobrazit úplný výsledek

Takže pokud chcete hostit s A2, ujistěte se, že jdete s plánem Turbo; je to o něco dražší, ale alespoň dostanete, za co zaplatíte!

4. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hosting

Hostitelský plán porovnán

Plán napájení

Celosvětový průměr

172 ms

Cena (USD)

4,49 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Název domény zdarma
 • Max Speed ​​Zones ™
 • Neomezený převod
 • SSH přístup
 • Podpora 24 × 7 v USA

"Nejlepší je, pokud cílíte na americké publikum"

Než jsme se zamilovali do SiteGround, hostovali jsme Bitcatcha.com s Inmotion po mnoho let a my jsme s nimi vlastně stále docela spokojení. Pokud SiteGround neexistoval, pravděpodobně jsme hostili s Inmotion Hosting.

S Inmotion si můžete vybrat ze dvou datových center – US East & US West. To znamená, že zákazníci, kteří procházejí z Ameriky, si užijí velmi rychlé rychlosti, ale uživatelé z Asie se mohou setkat se zpomalením. Klíčové slovo je „možná“, protože naše výsledky testů ukazují jinak, podívejte se na to:

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Průměrná rychlost: 171,9 ms – Zobrazit úplný výsledek

Nějak se jim podařilo skóre docela dobře, s nejpomalejší dobou odezvy pinged ze Singapuru, v docela slušných 250 ms! Není to vůbec špatné vzhledem k vzdálenosti Singapuru k datovým centrům v USA.

Celkově je celosvětový průměr Inmotionu velmi silný 171,9 ms, což znamená, že by se váš web měl načítat velmi rychle pro uživatele na celém světě.

Osobně, pokud se konkrétně zaměřujeme na zákazníky v USA, pak by naší primární volbou pro webhosting bylo Inmotion, pro jejich skvělou rychlost v USA a vynikající tým podpory, který vám vymyslí způsob, jak vyřešit vaše problémy!

5. Kinsta

https://kinsta.com

Kinsta

Hostitelský plán porovnán

Startér

Celosvětový průměr

180 ms

Cena (USD)

30 $ / mo

Klíčové vlastnosti

 • Používá technologii Google Cloud
 • Neomezené návštěvy
 • Denní zálohy
 • WP expert jako podpora
 • Hack opravit záruku

"Hosting WordPress využívající platformu Google Cloud"

Další na našem seznamu nejrychlejších webových hostitelů je Kinsta Managed WordPress Hosting. Společnost Kinsta, postavená pomocí vlastní cloudové platformy Google, využívá špičkové technologie společnosti Google a 15 datových center, což z nich dělá FASTEST webhosting, se kterým jsme se dosud setkali.

Měli za sebou desetiletou zkušenost s WordPress a věnovali tuto zkušenost vytvoření nejlepšího a nejrychlejšího Managed WordPress Hosting řešení, které jste viděli.

Díky jejich další genové architektuře, infrastruktuře a implementaci KeyCDN dokáže Kinsta načíst vaše hostované stránky doslova za zlomek vteřiny, což dokazují naše výsledky rychlých testů:

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Průměrná rychlost: 179,5 ms – Zobrazit úplný výsledek

Jejich rychlost nás odhodila pryč s nimi důsledně skórovali pod 3 ms, s horší výkonností jeden za šílených 127 ms. Jejich nejhorší výkon je lepší než nejlepší výsledky většiny webových hostitelů!

Získali celosvětový průměr 179,5 ms, což nás přimělo říci, že Kinsta (a KeyCDN) je opravdu rychlý webhosting. Jediná věc, která nás zastavila v jejich hodnocení výše, je jejich robustní cenovka s plány vstupní úrovně začínající 30 $ za měsíc.

6. Tekutý web

https://www.liquidweb.com/

Tekutý web

Hostitelský plán porovnán

Osobní

Celosvětový průměr

152 ms

Cena (USD)

69 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 600 lidská podpora
 • Žádný plugin restr.
 • Automatická komprese obrazu
 • Nástroje mgmt webu
 • Úplný přístup na server

"Ideální pro podnikové WordPress hosting"

V neposlední řadě v našem seznamu máme Liquid Web, nejstarší zlý chlapec kolem bloku. Liquid Web, vytvořený před začátkem společnosti Google, zná každý trik v knize, aby zlepšil své rychlosti, a všechny své zkušenosti a speedhacky začlenili do svých služeb hostování webů..

Pokrývají celou škálu hostingových služeb, ale zde budeme pokrývat jejich služby Managed WordPress.

Stejně jako jakýkoli prémiový webový host, Liquid Web nabízí neomezené zobrazení stránek ve všech svých plánech Spravovaného WordPress, takže se nemusíte starat o přerušení služby bez ohledu na provoz.

Nástroje, které používají k optimalizaci doručování dat, jsou na stejné úrovni jako ostatní a využívají špičkovou technologii ve své infrastruktuře ke zkrácení doby načítání.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
42 ms51 ms130 ms216 ms163 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
341 ms241 ms146 ms55 ms137 ms

Průměrná rychlost: 152,2 ms – Zobrazit úplný výsledek

Mají 3 datová centra umístěná po celých USA (východ USA, západ USA, střed USA). Díky tomu je ideální hostovat vaše stránky, pokud jsou vašimi hlavními zákazníky Američané. Ani pingy z jiných zemí neudělal příliš ošuntělý, s 146 ms v Japonsku a 216 ms v Singapuru. Bangalore nereagoval dobře, takže mějte na paměti, že pokud cílíte na Indii.

Byli jsme trochu nepříjemní s jejich cenami (začínající na 69 USD měsíčně), ale s podpůrnými zaměstnanci, kteří jsou 600 silní, celosvětový průměr 152 ms, a profesionálními službami Managed WordPress Hosting, Liquid Web si určitě zaslouží své místo na tomto seznamu.

Čestná uznání

Pokud jde o rychlost a hodnotu serveru, na serveru Bitcatcha.com máme velmi vysoké standardy proti webovým hostitelům. Existuje několik vynikajících značek, které se do našich nejlepších 6 nedostaly, ale máme pocit, že jsou dost úžasní, aby si zasloužili zmínku!

7. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Hostitelský plán porovnán

Základní

Celosvětový průměr

153 ms

Cena (USD)

5,45 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Linux & cPanel
 • Neomezené zdroje
 • Automatické zálohování
 • Ochrana zdrojů
 • CloudFlare CDN

"Vhodné pro malá místa & začátečníci."

Bluehost, jedna z nejvýznamnějších značek, má za sebou 16 let zkušeností s webhostingem.

Stejně jako SiteGround, i WordPress jim doporučuje jejich odhodlání své infrastruktuře a vynikajícímu podpůrnému týmu (750 silných, všichni vyškolení a připraveni sloužit 24/7).

Rychle jsou také docela dobří! Mají solidní A + s celosvětovým průměrem 153 ms.

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Průměrná rychlost: 153 ms – Zobrazit úplný výsledek

Ping z USA si vedl velmi dobře v sub 80 ms, ale výsledky ze vzdálenějších zemí byly o něco pomalejší a v Indii klesly na 330 ms. Musíte se ujistit, že jste si vybrali datové centrum nejblíže vašim cílovým zákazníkům, protože se zdá, že to nedělají, protože další požadavky od serverů jsou vzdálené. Mají datová centra v Indii, Číně, Londýně a Americe, takže máte na výběr z mnoha možností!

Za pouhých 5,45 $ měsíčně si stále myslíme, že Bluehost kope prdel a dává nám velkou hodnotu!

8. GreenGeeks

http://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Hostitelský plán porovnán

EcoSiteStarter

Celosvětový průměr

178 ms

Cena (USD)

5,95 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • 300% zelený hostitel
 • Linux & cPanel
 • RAID-10 SSD
 • RHTTP / 2 & PHP 7
 • PowerCacher

"300% zelený webhosting"

Mají všechno, co dělá prvotřídního hostitele webu.

Spolehlivá spolehlivá datová centra, silný podpůrný tým, špičková infrastruktura, kompatibilita Git a integrace CloudFlare.

Ale to, co je činí zvláštními, není to, jak způsobují, že se věci načítají rychleji (to je již dané), je to, co dělají se společností. GreenGeeks dává zpět na planetu investováním 3krát každého zesilovače, který používají, do obnovitelné energie!

Doslova uděláte ze světa zelenější místo, když hostujete své webové stránky s GreenGeeks.

Rychle nejsou tak rychlé jako naše top 6, ale stále jsou považovány za RYCHLE!

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo
56 ms2 ms202 ms248 ms274 ms
Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo
503 ms227 ms149 ms13 ms108 ms

Průměrná rychlost: 178,2 ms – Zobrazit úplný výsledek

V celosvětovém průměru 178 ms jsou hodnoceny jako A +, rychlejší než je doporučená doba odezvy Google. Jejich datová centra však sídlí pouze v USA, Kanadě a Amsterodamu, takže pokud cílíte na Asii, možná je nebudete moci zažít optimální rychlostí.

Plán GreenGeeks EcoSiteStarter začíná na pouhých 5,95 $ za měsíc, ale pamatujte, že nejste jediný, kdo těží z jejich služby – děláte planetě laskavost jen hostováním s GreenGeeks!

Výrok

Pokud bychom se museli po zbytek našeho života držet jen jedné značky webhostingu, určitě bychom se rozhodli s programem SiteGround. Všechny značky obsažené v tomto článku jsou úžasné, mají špičkovou úroveň služeb a technologií, ale server SiteGround bere dort s nejrychlejším sdíleným hostingem, jaký jsme kdy viděli, srovnatelným s rychlostí cloudového hostingu jiných značek!

Používají kombinaci hardwaru a softwaru, aby z nich udělali FASTEST sdíleného hostitele, jako například:

 • SuperCacher – zvyšuje rychlost až 4x
 • Servery SSD – o 30% rychlejší než běžné pevné disky
 • Datová centra ve 3 regionech
 • Automaticky aktualizovaný a optimalizovaný software
 • Nastavení serveru NGIX – zvýšení výkonu
 • Podpora PHP7 – nejrychlejší dosud vydané PHP

Ve spojení s jedním z nejlepších týmů zákaznických služeb, s nimiž jsme měli tu čest jednat, SiteGround konkurenci odfoukne. Navštívte je na jejich oficiálních webových stránkách.

Chcete-li se dozvědět více o SiteGround, doporučujeme vám, abyste si přečetli naši hloubkovou analýzu na hostování SiteGround. Pokud máte jakékoli dotazy, pošlete nám jako vždy zprávu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me