Kuus parimat veebimajutus Kanadas 2020 (vt katsesaidid ja kiirustulemused!)

Otsite oma Kanada veebisaidile parimat hostit?


Võib-olla otsite uue saidi käivitamist. Või minge üle uuemale hostile. Igal pool, kus see artikkel teid on leidnud, on meil hea meel, et olete siin.

Iga eduka veebisaidi taga on kiire ja usaldusväärne hostimise pakkuja. Leides teile kõige õigema, saate luua tugevaima aluse, millest ehitada.

Täna valime Kanada parimate veebisaitide jaoks parimad hostimisvalikud. Lähme.

Contents

Kanada e-kaubandus on korjamiseks küps

Üks on kindel – nüüd on põnev aeg, kui jõuate Kanada publikuni. Eriti kui olete veebiettevõte.

Kanadalased kulutavad 2019. aastal veebis rohkem kui 39 miljonit dollarit.

Peaaegu pooled kanadalastest väidavad, et nad ostavad veebis vähemalt kord kuus. See pole ka lihtsalt väike ost – ühes uuringus ütles kolmveerand vastanutest, et kulutab Internetis kuus kuni 200 dollarit ja ligi 10% kulutab kuni 500 dollarit

Muidugi domineerivad e-kaubanduses endiselt suured rahvusvahelised hiiglased, näiteks Amazon, ja peate pakkuma tipptasemel kliendikogemust. Kuid teie poolel on üks suur asi – armastus kohalike vastu.

Kanadalased on jätkuvalt Kanada kaubamärke eelistamas. Ühes VL Omni uuringus väitis 62% kanadalastest, kes teevad rahvusvaheliselt veebipoes oste, pigem ostaksid nad kodumaal. See tähendab, et kui kasutate oma saidil kodukinnitust, võib teil olla tõeline eelis.

Selline suhtumine ja selline kulutamine tähendab tohutut võimalust.

Võib-olla hüppad WordPressi või Shopify poe pardale. Võib-olla sidusettevõtte veebisait. Ükskõik, mida valite – pidage meeles, et ka teie veebisaidi vorm määrab teie vajadused teie hostiteenuse pakkujalt.

Sõltumata sellest, kuidas otsustate sellel lainel sõita, toetab „õige” host teie veebisaidi kasvu ja annab sellele oma parima võimaluse Kanada eduka e-posti areenil raha sisse viia.

Kanadalastel on suured ootused

Uuringud on ka näidanud, et kanadalased on eriti asjatundlikud elanikud.

Tähendab? Noh, neil on teatud ootused, mida veebiettevõtted peavad täitma.

Ühes kanadalaste uuringus väitis 52%, et ettevõtted peaksid pakkuma tipptasemel digitaalset kogemust, kui nad loodavad oma äri säilitada.

Veel suurem protsent ütles, et jagab halba kogemust sotsiaalmeedias või eelretsenseerimise saitidel – see on ettevõtte kõige hullem õudusunenägu!

See kõik tähendab, et peate tegema kõik endast oleneva, et pakkuda suurepärast kasutajakogemust kõigile, kes teie saidil kokku puutuvad. See hõlmab teie saidi laadimist välkkiirelt, võrgus püsimist isegi tipptasemel perioodidel ning selle kaitset häkkerite ja haavatavuste eest. Kõik asjad, mida hea peremees toetab ja halb võõrustaja, võivad rikkuda.

Lisaks uuendusteadlikkusele on kanadalastel ka ettevõtete kõrged eetilised ootused.

Rohkem kui paljudes teistes riikides on olemas nn roheline ootus. Legeri OMNIWeb Kanada uuringu kohaselt on 43% Kanada täiskasvanutest valmis ostma tooteid, millel on vastutustundlik keskkonnaalane väide. Teisisõnu võib roheliseks olemine mõjutada seda, kas kaubamärki valitakse konkurendi asemel või mitte.

Võib-olla võite sellest statistikast osa saada ja otsite hostiteenuse pakkujat, kes suudaks luua positiivse energiajälje. Kui jah, siis on hea meel teada saada, et täna on meie hostinimekirjas paar!

Mis on PIPEDA ja mida peaksite teadma

Siin on veel üks suur asi, mida iga Kanada saidi omanik peaks teadma: PIPEDA.

Kanadas on mõned unikaalsed privaatsusseadused. Suurim neist on isikuandmete kaitse ja elektrooniliste dokumentide seadus (PIPEDA), mida kohaldatakse äritegevuse käigus kogutud isikuandmete suhtes. See nõuab, et ettevõtted taotleksid üksikisikute nõusolekut oma andmete kogumiseks ja aitaksid neid kaitsta väärkasutuse eest.

Oleme kokku võtnud järgmised peamised põhimõtted:

 • Nõusolek isikuandmete kogumiseks
 • Andmete kogumine on piiratud mõistlike eesmärkidega
 • Isikliku teabe piiratud kasutamine, avalikustamine ja sellele juurdepääs
 • Salvestatud isiklik teave peab olema täpne ja täielik
 • Kehtivad eeskirjad ja protseduurid eraelu puutumatuse rikkumise korral

Kiire loobumine

PIPEDA kopsakas teema, mida soovitame teil väljaspool seda artiklit rohkem uurida. Hea sissejuhatuse saate lugeda siit.

PIPEDA võib mõjutada teie hostiteenuse pakkuja otsuste tegemist mitmel viisil. Teie pakutavate veebisaitide tüüp määrab siiski, kui palju ettevaatusabinõusid peate võtma.

Näiteks võivad saidid, kus on vaja koguda palju isikuandmeid, eelistada hostimispakkujat, kes pakub Kanada keskuses andmekeskusi, et olla täiesti kindel, et teie host ja teie sait vastavad 100%.

Kui teie veebisait tõenäoliselt ei tegele paljude isikuandmetega, võib teile olulisem valida host, mis pakub erakordset kiirust või tuge, isegi kui selle andmekeskused asuvad väljaspool Kanadat.

Hoolimata isikuandmete arvust, mida kavatsete töödelda, peaks hea host kindlasti aitama teie saiti turvarikkumiste eest kaitsta, aidates pakkuda kindlat kaitseliini.

Mida otsida heast peremehest

Teie jaoks peremehe valimiseks soovite täpselt seda, mida peaksite otsima.

Erinevad võõrustajad turundavad end erinevatel tugevustel ja erialadel. Kanada saitide võõrustajate võrdlemisel on siiski mõned kindlad asjad.

Vaatame need kiiresti üle.

1. Kiirus

Hea veebisaidi host peab olema KIIRE. Bitcatcha juures väidame sageli, et see on tõenäoliselt suurepärase hostimehe kõige olulisem märk.

Selle põhjuseks on asjaolu, et veebisaidi laadimiskiirus võib teie kasutajakogemuse muuta või rikkuda. Kiirem hostkiirus tähendab kiiremaid laadimisaegu ja suuremat säilivust. Nendel päevadel on veebikasutajatel kõrged ootused, mis eeldavad, et leht laaditakse alla 2 sekundi jooksul.

Aeglaselt laadivad lehed viivad rahulolematute klientideni. Ja kuhu lähevad rahulolematud kliendid?

Mujal.

Hea host optimeeritakse nii riistvara kui ka tarkvara kiiruseks – näiteks CDN-i või vahemälutehnoloogia abil.

Iga meie võõrustaja kiiruse võrdlemiseks kasutame oma usaldusväärset Bitcatcha serveri kiirustesti tööriista (vabandage häbematut pistikut).

Meil on 10x testimissõlme, mis on installitud eri kohtadesse, et simuleerida teie saiti külastavaid inimesi kogu maailmas.

Ja – arvasite seda – kasutame seda, et mõõta, kui kiiresti server vastab Kanada taotlusele.

2. Turvalisus

Lõbus tõsiasi – ilmatu 77% kanadalastest tunneb muret küberrünnakute pärast organisatsioonide vastu, kellel võib olla juurdepääs nende isiklikule teabele.

Ehkki teie, saidi omanik, peate vastutama oma andmete turvalisuse eest vastavalt PIPEDA standarditele, teeb hea host teiega koostööd, et aidata teil neid eeskirju täita.

Kuidas? Pakkudes häkkerite ja pahavara eest tugevat kaitseliini.

KUIDAS? Mõelge tulemüüridele, SSL-sertifikaatidele ja ennetavale järelevalvesüsteemile, mis aitab haavatavusi enne nende suuremaks muutumist tuvastada.

3. Usaldusväärsus

Seisakuid on liikluse, maine ja võimaluste vaenlane. Hea peremees teeb kõik endast oleneva, et seda vältida.

Vaadake võõrustajaid, kelle tööaeg on vähemalt 99%. Veelgi parem, kui uurite nende nõude kontrollimiseks kolmanda osapoole tööriistu, nagu UptimeRobot, ja ülevaateid.

Üks asi, mis võib tõesti seisakuid vältida, on suurepärane klienditoe meeskond. Hea host peaks pakkuma ekspertide meeskonnast ööpäevaringset tuge. See võib toimuda otsevestluse, telefoni, piletimüügisüsteemi või kõigi eelnimetatute kaudu.

4. Keskkonnasõbralik

Nagu oleme maininud, on see paljude kanadalaste jaoks oluline tegur. Andmekeskused majutavad oma rajatiste töös hoidmiseks tohutult energiat. Õnneks on mõned võõrustajad teinud aktiivseid jõupingutusi, et proovida tasakaalustada nende süsinikujalajälge.

Keskkonnasõbralik hostimine võib toimuda rohelise energia krediidi vahetamisel kasutatud energia vastu. Teise võimalusena võib host kasutada lihtsalt taastuvaid energiaallikaid. Või proovige jäätmete vähendamiseks teadlikult teha. Arvame, et see on kindlasti väärt kaalutlus ja teie publik võib sellega väga hästi nõustuda.

5. Väärtus raha eest

Viimaseks peaks hea host pakkuma head hinna ja kvaliteedi suhet. Teil peaksid olema kõik vajalikud funktsioonid hinnaga, mis ei riku panka.

Vaadake tähelepanelikult, milliseid lisamisi teid saadakse. Võõrustajad kipuvad erinema sõltuvalt sellest, kas nad viskavad tasuta sisse järgmist:

 • E-posti teel registreerimine
 • Domeeni registreerimine
 • Täiendav salvestusruum või ribalaius
 • CDN-i tasuta hüvitise summa, kui see on olemas

Nüüd oleme seda arutanud, laskem siis võõrustajateni!

Edetabel: Kanada veebisaitide parim veebimajutus

Märge

 1. Kõik loetletud hinnad põhinevad 12-kuulise lepingu sissejuhataval hinnal.
 2. Kasutatav valuutakurss on 1 USD kuni 1,32 Kanada dollarit.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Kanadas

12 ms

Hind (CAD)

7,85 / kuu

Põhijooned

 • 20 GB SSD salvestusruum
 • Cloudflare CDN integreerimine
 • SuperCacher
 • 24/7 tehn. toetus
 • Igapäevane tasuta varukoopia

"Hästi ümar host, kus pakutakse väga kvaliteetset kiirust, turvalisust ja tuge."

Alustame seda loendit saidi SiteGround – meie kõigi lemmiku host – abil.

See on host, kes on sama kindel kui nad tulevad. Muljetavaldavad omadused, suurepärane jõudlus ja püsivalt kiire kiirus, mis jätkavad konkurentsi parimat.

2004. aastal asutatud SiteGround on nüüdseks kasvanud 4 andmekeskuseks kogu maailmas. Kanadale lähim on Chicago, seega võõrustasime seal saiti, et seda välja arvata.

Meie testimiskoha andmed hindasid VÄGA tahkeid A-sid+.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Keskmine kiirus: 138,1 ms – vaata täielikku tulemust

Selle keskmine reageerimisaeg on 138,1 ms, mis teeb SiteGroundi ametlikult selle loendi kiireimaks hostiks. Veelgi olulisem on see, et see näitas Kanadast tulistavat kiiret 12 ms pikkust kiirust! Tõenäoliselt saab seda kinnitada SiteGroundi kiirust parandavatele SSD-ketastele – mis väidetavalt edastavad andmeid kuni 30% kiiremini kui tavalised HDD-d.

SiteGround pakub kiiruse suurendamiseks ka hulgaliselt lisandmooduleid. Kõigi plaanide juurde kuulub tasuta Cloudflare CDN-i integreerimine, lisaks lisatasu eest SuperCacher, et suurendada laadimisaega kuni 4x. Kõik see tähendab libedat & sujuv sisu edastamine.

Ja peale kiiruse?

SiteGround on ülimalt usaldusväärne. Nende 99,9% tööaja garantii saame meie enda tööaja kontrollija abil kinnitada. Alates 2016. aastast on see registreeritud 100% -liselt!

Nad toetasid seda tipptasemel turvakomplektiga AI-lahendusega, mis võitleb miljonite jõhkrate rünnakute eest iga päev, lisaks on ööpäevaringne tugimeeskond. Kas me mainisime, et nad on hea enesetunde ettevõte, mis näib eelistavat õnnelikke töötajaid? (mida kinnitavad nende vaga arvustused Glassouri kohta).

Nende soovitatud GrowBigi plaan algab 5,95 dollarist kuus. Pidage meeles, et pikendamisel tõuseb see 19,95 dollarini kuus. Nii kindel, et SiteGround ei ole odavaim valik, kuid see pakub kindlaid pakkumisi kõigil rindel.

SiteGround tegevuses

 • Lugege meie põhjalikku SiteGround arvustust.
 • Vaadake meie saidi SiteGround testimiskohta.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Kanadas

38 ms

Hind (CAD)

5,93 / kuus

Põhijooned

 • Host piiramatu sait
 • 1 tasuta domeeninimi
 • SSH-juurdepääs kaasas
 • hPanel
 • Lokaliseeritud tugi

"Äärmiselt odav, suurepärane tööaeg & turvalisus, intuitiivne liides & lokaliseeritud klienditugi."

Hostinger on veel üks rahvusvaheline ettevõte, kes on tulnud Leedust ja on silmad ette võtnud ülemaailmse domineerimise jaoks.

Noh, omamoodi – oleme lihtsalt avaldanud muljet, et see on juba levinud 39 riiki, 6 andmekeskust kogu maailmas! Kanadale lähim on nende Lõuna-Carolina andmekeskus.

Meie testi saidi tulemused ei valmistanud pettumust:

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Keskmine kiirus: 143,1 ms – vaata täielikku tulemust

See andis veel ühe A + reitingu keskmise kiirusega 143,1 ms. Kanada reageerimisaeg oli 38 ms – see tähendab Kanada publikule väga kiireid laadimiskiirusi.

Kuid peame tunnistama. Meie lemmik asi Hostingeri juures on see, kui hullult taskukohane see on!

Alates 0,80 dollarist kuus (2-aastase kohustuse korral) on Hostinger püsivalt üks odavaimaid hostasid turul. Ja me ei räägi odavast ja vastikust – pidage meeles, et need on A + kiirused.

Hostinger võtab tööaega väga tõsiselt ja kaitseb kasutajaid 99,9-protsendilise tööajagarantii ja nende Bitninja turvakomplektiga.

Muidugi, siin puuduvad mõned funktsioonid, näiteks CDN ja igapäevased varukoopiad. Kuid nad pakuvad vahemäluhaldurit, mis aitab asja kiirendada, ja suurepärase tugiliidese, kus hea abi on vaid mõne sekundi kaugusel. Hallake kõike nende kohandatud ja kasutajasõbralikust hPaneli liidesest, mis on populaarse cPaneli moodne keerdus.

Hostinger annab teile kindlasti selle, mida saate, ja on fantastiline võimalus nii algajatele kui ka eelarvega inimestele.

Hostinger tegevuses

 • Lugege meie põhjalikku Hostingeri arvustust.
 • Vaadake meie testimiskohta Hostingeriga.

3. A2 majutamine

https://www.a2hosting.com/

A2 majutamine

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Kanadas

13 ms

Hind (CAD)

10,26 / kuu

Põhijooned

 • Turbo server
 • Piiramatu ribalaius
 • A2 optimeeritud WP
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Igal ajal raha tagasi

"Taskukohane ja funktsioonirikas hostimine koos rohke „piiramatu” pakkumisega."

Kolmandal kohal on A2 – veel üks rahvusvaheline ettevõte. Nad pakuvad tohutut valikut hostimisvõimalusi serverites, mis hõlmavad Euroopat, Aasiat ja USA-d.

Nende Kanadale lähim andmekeskus asub Michiganis. Segasime ringi ja rajasime testimiskoha, et näha, mida numbrid võiksid öelda:

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Keskmine kiirus: 149,8 ms – vaata täielikku tulemust

Nagu näha, viskas A2 endale ka uhke A +, keskmise kiirusega 149,8 ms.

Kanada andmekeskus asus sisse 13 ms – väga kiire!

Võib-olla ei tohiks me imestada – meie testimissaidi võõrustaja on nende Turbo plaan, mis on igati suunatud kiirusele. See töötab Turbo veebimajutusserverites (väidetavalt laadib saite kuni 20x kiiremini) ja sellel on kolm vahemälutaset:.

Tegelikult on kõigi jagatud hostimiskavadega kaasas kiirust suurendav SSD-salvestusruum, Cloudflare CDN, Hackscan-kaitse ja rakendused, mis on kõik kohandatud efektiivsemaks käitamiseks (mis kõik kokku laadimise aja vähendamiseks).

Mis on A2 puhul ka väga tore, on see, et see annab tonni väärtust. Kõik, mis ületab nende Swift-plaani, sisaldab atraktiivset loetelu piiramatutest.

See hõlmab piiramatut arvu veebisaite, e-posti aadresse, andmebaase kokku, salvestust, ülekandeid ja palju muud! Te ei pea isegi SSL-i maksma.

Kõik see mõistliku hinnaga teeb A2-st väga rikkaliku lahenduse.

Nad on teinud ka koostööd veebisaidiga Carbonfund.org, et tasakaalustada oma serverite CO2 heitmeid. Nad toetavad selliseid rohelisi tavasid nagu töötajate kaugtöö, vanemate serverite ringlussevõtt, et peatada nende prügilatesse sattumine, ja korraldavad 50 väikest tutvustust, näiteks 3-puude istutamine igale kuu jooksul müüdud hostpaketile.

Pidage ainult meeles, et sõna „piiramatu” ei saa kunagi sõna-sõnalt võtta. Saidid, mis rikuvad neile eraldatud ressursside osakaalu, võivad kasutada võimalust, et host nende ressursse piirab. Lugesime ka kaebusi aeglase toe kohta.

A2 hostimine tegevuses

 • Lugege meie põhjalikku A2-hostingu ülevaadet.
 • Vaadake meie A2 Hostingiga testimise saiti.

4. GreenGeeks

https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Kanadas

9 ms

Hind (CAD)

6,53 / kuus

Põhijooned

 • 300% roheline!
 • Piiramatu SSD
 • Krüpteerime metamärgi SSL
 • cPanel & Softaculous
 • Tehniline tugi ööpäevaringselt

"300x energiatõhus, eriti kiire host koos andmekeskustega Kanada pinnal, mis peaks tagama PIPEDA vastavuse. "

Järgmine on keskmine roheline Californias sündinud masin, mis on GreenGeeks.

Nad on iseseisvalt kuuluv ettevõte, millel on 5 andmekeskust kogu maailmas. Hea uudis on see, et Kanadas on üks õigus!

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
66 ms19 ms191 ms455 ms151 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
324 ms262 ms214 ms9 ms95 ms

Keskmine kiirus: 178,6 ms – vaata täielikku tulemust

Keskmise kiirusega 178,6 ms on GreenGeeks kiire. Kindlasti näete erinevust, mille tegi andmekeskus Kanadas – serveri reageerimisaeg Kanadast on hull 9 ms!

See tähendab Kanada publikule laadimisaegu, mida on üsna raske ületada.

Mida nad lisaks kiirusele veel pakuvad?

Siit leiti kõige muljetavaldavam: GreenGeeksil on selles loendis olevatest hostidest suurim roheline kohustus.

Nad on ületanud jäätmeid vähendava ja energiatõhusa töö tava. GreenGeeksi kaudu hostimine tähendab, et te ei ole lihtsalt süsinikuneutraalne, vaid „süsinikku vähendav”.

„Kuidas?” Küsite. Noh, GreenGeeks paneb tegelikult kolm korda tarbitud energia võrku tagasi, ostes tuuleenergia krediite. Ühesõnaga, see on 300x energiatõhusam!

See pole mitte ainult hea ja vastutustundlik võimalus, vaid võite saada ka muid eeliseid.

GreenGeeksil on mitmeid märke, mida saate oma veebisaidil kasutada, et külastajatele teada anda, et teie veebiettevõte on loodussõbralik. Kui arvestada rohelist ja kiirust, siis GreenGeeksi eelised ei piirdu sellega.

Isegi nende madalaim jagatud plaan annab teile piiramatu ruumi, ribalaiust, domeene, e-kirju ja andmebaase. Kuid mis on kõige unikaalsem – lisaks saate GreenGeeksi konto elueaks ka tasuta domeeni registreerimise!

Viimane suur eelis GreenGeeksile, mida kõigil selle loendi hostidel pole – andmekeskus asub Kanadas.

Pidage meeles, kuidas me mainisime, et PIPEDA seadused jätavad teile vastutuse Kanada isikutelt kogutud isikliku teabe kaitsmise eest? Kanadas asuvas andmekeskuses majutamine tähendab, et neid andmeid kaitseb Kanada põhiseadus, mis võib teile pakkuda täiendavat meelerahu.

Kõik ülaltoodu väga mõistliku sissejuhatava hinnaga 3,95 dollarit kuus (3-aastase kohustuse korral).

Üldiselt on GreenGeeksil enesetunne hea. Aitate midagi muuta, kasutades samal ajal Kanada pinnal asuva suurepärase majutusteenuse pakkuja eeliseid.

GreenGeeks tegutseb

 • Lugege meie põhjalikku GreenGeeksi ülevaadet.
 • Vaadake meie GreenGeeksi testi saiti.

5. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotioni majutamine

Maailma kiiruse skoor

A+

Kiirus Kanadas

67 ms

Hind (CAD)

9,23 / kuus

Põhijooned

 • Host 6 veebisaiti
 • Piiramatu SSD
 • Piiramatu e-posti aadress
 • Veebisaidi tasuta ülekandmine
 • 90-päevane raha tagasi garantii

"Funktsioonirikas ja keskkonnateadlik. Kas oodata selle LA-serverilt suuremat latentsusaega. "

Inmotion on kõrgelt hinnatud auhinnatud CNET-i veebimajutusettevõte. Kõlab siiani hästi?

Nad on tegelikult Bitcatcha endised võõrustajad ja meil on nende vastu suur austus, arvestades, et nad on olnud selles valdkonnas juba üle 16 aasta,

Samuti pakuvad nad muljetavaldavat serveripakku koos SSD, NGINX-i seadistuse ja täpsema serveri vahemäluga.

Panime paika testi saidi, et näha, kuidas see meie Kanada sõpradele soodne on:

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Keskmine kiirus: 171,9 ms – vaata täielikku tulemust

See andis keskmisele kiirusele veel ühe A +.

Kuigi Kanada sõlme reageerimisaeg 67 ms on arvestatav, on see selles loendis kõige aeglasem.

Inmotion pakub aga hulgaliselt muid funktsioone ja tasuta funktsioone, mis võivad lasta teil mõne sekundi erinevusest mööda vaadata.

See hõlmab piiramatut salvestusruumi, ribalaiust ja kettaruumi, tasuta domeeninime, tasuta teemasid ja isegi tasuta turundussisu & fotod. Esmakordselt veebisaitide omanikud võivad nautida QuickStarteri pakkumist, mis seab SEO-le optimeeritud saidi kahe päevaga võrgusse nullist.

Teine asi, mis meile InMotioni juures meeldis, on see, et nad on püüdnud olla keskkonnateadlikud. Nende LA-andmekeskus on tegelikult esimene piirkondlik roheline andmekeskus. Ta kasutab välisõhu jahutamise tehnoloogiat ja väidetavalt vähendab nende süsiniku heitkogus enam kui 2000 tonni aastas. Päris lahe värk!

Saate nautida nende stardiplaani õiglase sissejuhatava hinnaga 9,32 CAD (1-aastase kohustuse eest). Sellel on ka 90-päevane raha tagasi garantii (enamik võõrustajaid pakub 30 päeva).

Soovitame seda väikestele ja keskmise suurusega saitidele.

Inmotioni hostimine tegevuses

 • Lugege meie põhjalikku Inmotion Hosting ülevaadet.
 • Vaadake meie testi saiti Inmotion Hostingiga.

Boonuse host

6. HostPapa

https://www.hostpapa.ca/

HostPapa

Maailma kiiruse skoor

A

Kiirus Kanadas

1 ms

Hind (CAD)

5,95 / kuu

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Piiramatu SSD
 • Mõõtmata ülekanne
 • Stardikoha ehitaja
 • Tasuta üks-ühele koolitus

"Kanada host, kes on piirkonnas väärtustatud, välkkiire ja 100% roheline. "

Lõpetame oma nimekirja boonuslisandiga – HostPapa.

HostPapa on Torontos asuv iseseisvalt kuuluv Kanada ettevõte.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo
74 ms17 ms208 ms512 ms137 ms
Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa
566 ms246 ms161 ms1 ms92 ms

Keskmine kiirus: 201,4 ms – vaata täielikku tulemust

Keskmise kiirusega 201,4ms on see ametlikult selle nimekirja kõige aeglasem host, kes rebis A-s.

KUID. Vaadake seda serveri reageerimisaega Kanadas – 1 ms!

Ehkki see ei pruugi olla suurepärane valik veebisaitidele, kellel on vaatajaskondi väljaspool Kanadat või USA-d … peaksid asjad laadima kiiresti, kui teie vaatajaskond asub piirkonnas.

See on kõige odavam stardikava, mis maksab 3,95 dollarit kuus (3-aastase kohustuse korral), ehkki see tõuseb uuendamisel märkimisväärselt. Hea uudis on see, et saate palju väärtust – kaks veebisaiti, tasuta domeeni registreerimine, 100 GB kettaruumi, piiramatu ribalaius, Cloudflare CDN ja SSL … loend jätkub.

Teil on juurdepääs ka mõnele unikaalsele tugivormile. Nad pakuvad suurt raamatukogu eneseabivideoid ja kui see pole võimalik, saab ööpäevaringset tuge. Saate isegi ajastada üks-ühele video- või telefoniseansi koos ‘Papa meeskonna ekspertidega’!

Veel üks muljetavaldav aspekt on see, et HostPapa ostab oma andmekeskuste ja kontoriruumide toiteks 100% rohelist taastuvenergiat. Sarnaselt GreenGeeksiga saate isegi mõned ribareklaamid, et näidata oma saidi toiteks 100% rohelist energiat!

Edasise uurimistöö käigus leidsime siiski mõned pettunud ülevaated klientide kohta, kes polnud saadud toetusega rahul.

Teatatud on ka kassas olevate lisandmoodulite lisamisest ja kuulujutud tühistamistasudest, kui proovite kasutada nende ’30-päeva tagastamise poliitikat ‘. Meil isiklikult pole negatiivseid kogemusi olnud, kuid võib-olla tasub seda lähemalt lugeda, et näha, mida te sellest teete.

Kohtuotsus

Pidage meeles asju, mida me ütlesime, et tasub peremehes tähelepanu pöörata?

 1. Suurepärane kiirus
  Optimeeritud, et pakkuda vaatajaskonna piirkonnas kiiret laadimist.
 2. Turvaline
  Aitab tõhusalt kaitsta oma saiti häkkerite ja pahavara eest.
 3. Töökindlus
  Pakub ööpäevaringset, tõhusat tuge ja 99% -list tööaja garantii.
 4. Keskkonnasõbralik
  Püüab tasakaalustada nende süsinikujalajälge
 5. Raha väärtus
  Tasakaalustab vajalikud omadused õiglase hinnaga.

Päeva lõpuks sobib teie vajaduste ja prioriteetidena kõige paremini aga parim host.

Tutvustagem meie Kanada veebisaitide kolme parimat hostinumbrit:

MAAILMAKIIRE

KIIRUS KANADAS

HIND (CAD / MO)

SiteGround

A+

12 ms

7.85

Hostinger

A+

38 ms

5.93

A2 majutamine

A+

13 ms

10.26

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map