6 ātrākā 2020. gada tīmekļa mitināšana (skatīt servera ātruma rezultātus)

Ja esat nokļuvis šajā lapā, jūs, iespējams, meklējat jaunu tīmekļa mitinātāju. Bet jūs nemeklējat tikai nevienu tīmekļa mitinātāju – jūs meklējat visuzticamāko un ātrāko tīmekļa mitināšanas vietni, jo varat zināt, cik būtiska tā var būt tiešsaistes uzņēmumiem.


Mēs saņēmām jūsu muguru, fam.

Ja jūs tikai pārlūkojat izklaidi, tad sagatavojieties nodarbībai – jūs iegūsit izglītību par to, kā SPEED tieši ietekmē PĀRDOŠANU.

Mēs par to esam rakstījuši jau iepriekš, bet ļaujiet ātri uzzināt, kāpēc ātrumam tiešām ir nozīme:

 • Tiešsaistes iepirkšanās behemoth Amazon zaudē līdz 1,6 miljardiem USD gadā, ja viņu vietnes darbība tiek palēnināta tikai par sekundi
 • Interneta pircēji sagaida, ka vietnes tiek ielādētas gandrīz uzreiz. 2 sekundes ir visilgākais, ko viņi ir gatavi gaidīt
 • Mēs dzīvojam tūlītējas apmierināšanas laikmetā. 40% lietotāju aizies, ja vietnes ielādēšana prasa vairāk nekā 3 sekundes.

Tas ir iemesls, kāpēc jums nevajadzētu skatīties tikai uz lētu tīmekļa mitināšanu – iespējams, ietaupīsit vairāk uz izdevumiem, taču zaudēsit tūkstošiem nokavētu pārdošanas iespēju..

Ātrs ieteikums

Ja jūs meklējat ātru ieteikumu par ātrāko tīmekļa mitināšanas zīmolu, mēs izmantotu vietni SiteGround. Mēs mitinām Bitcatcha.com kopā ar viņiem, un mūsu servera ātruma salīdzinājums liecina, ka mūsu testa vietne darbojas lieliski, ar vidējo rādītāju pasaulē tikai 138 ms, kas ir daudz zemāk nekā Google ieteiktais 200 ms. Lasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē SiteGround.

Contents

Kāds ātrums piemīt ātrai saimniecei??

Šīs ir vēl dažas lietas, kas jums būtu jāzina, pirms mēs saņemam sīkāku informāciju:

1. Servera ātrums nav vienāds ar vietnes ātrumu.

Tas ir līdzīgs, bet ne tas pats, piemēram, atšķirība starp aparatūru un programmatūru jūsu iPhone. Neatkarīgi no tā, cik optimizēta var būt lietotāja saskarne, tālrunis joprojām jutīsies gausa, ja aparatūra to nevarēs uzturēt. Ir svarīgi atjaunināt gan aparatūru, gan programmatūru, lai viss noritētu vienmērīgi un ātri

2. Kā mēs izmērām servera ātrumu

Servera ātrumu mēra, pārbaudot tā reakcijas laiku – laiku, kas nepieciešams serverim, lai atbildētu uz klienta pieprasījumu.

3. Ko atklāj servera ātruma pārbaude

Datu centra, aparatūras specifikāciju, servera iestatīšanas un to tīkla plānošanas efektīva sasniedzamība

4. Google servera reakcijas laika etalons

Pēc Google domām, optimālais servera reakcijas laiks ir 200 ms. Viss notiks lēnāk, un vietnes sāks justies gausi.

5. Par Bitcatcha servera ātruma pārbaudītāju

Mūsu unikālais servera ātruma pārbaudītājs aprēķina vidējo servera reakcijas laiku 8 vietās visā pasaulē. Rādītāji, kas mazāki par 180 ms, tiek vērtēti kā “A +”, un rādītāji no 181 ms līdz 210 ms tiks vērtēti kā “A.”.

Salīdzināts ātrums: kurš ir ātrākais vietnes mitināšana?

Kurš ir ātrākais vietnes mitināšana

Mēs esam izvēlējušies 6 no karstākajiem tīmekļa mitināšanas zīmoliem un cītīgi pārbaudījuši katru no servera ātrumiem, sadalījuši to funkcijas, izpētījuši to cenas un dokumentējuši visu, ko esam atraduši, lai jūs varētu viegli izlemt pats par savu biznesu labāko web mitināšanu.

Ņemiet vērā, ka visi šeit redzamie tīmekļa mitinātāji ir izcili un tiek vērtēti pēc A + līmeņa, tāpēc jūs principā nevarat kļūdīties nevienā no tiem. Mēs esam viņus sarindojuši pēc savām vēlmēm, taču jūtieties brīvi izdarīt izvēli!

1. Vietnes zeme

https://www.siteground.com

Vietne

Saimnieka plāns salīdzināts

GrowBig

Vidējais rādītājs pasaulē

138 ms

Cena (USD)

USD 5,95 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 20 GB SSD krātuve
 • 25 000 apmeklējumu mēnesī
 • SuperCacher
 • Tehnoloģija 24/7 atbalstu
 • Premium rezerves kopija

"Ātra un uzticama saimniece. Mēs pat ar viņiem uzņemam Bitcatcha!"

Mēs jau iepriekš esam skaidri norādījuši, ka mēs absolūti MĪLAMIES vietnes Ground. Faktiski mēs pirms gada mainījāmies no Inmotion Hosting uz SiteGround, un mēs nekad neatskatījāmies! Viņi oficiāli ir apstiprinājuši WordPress (tas ir diezgan liels darījums, puiši!), Un šāda veida atzinība tiek piešķirta tikai tīmekļa mitinātājiem, kas atbilst WordPress augstvērtīgajiem kritērijiem..

Mēs vēlamā pakete ir viņu sākuma līmeņa GrowBig plāns; Ļoti pieņemama cena ir tikai USD 5,95 mēnesī, taču tā piedāvā priekšrocības un iespējas. Jūs varat izbaudīt prioritāro atbalstu, SuperCacher, Automātiskās ikdienas rezerves kopijas un Bezmaksas atjaunošanu.

Ar ātrumu saderīgs, SiteGround ir ierindots A + ar vidējo rādītāju visā pasaulē 138 ms, kas ir salīdzināms ar augstākās klases resursdatoriem, piemēram, Liquid Web, tikai par daļu no cenas.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Vidējais ātrums: 138,1 ms – skatīt pilnu rezultātu

Viņiem ir 5 datu centri, kas izvietoti 3 reģionos, lai jūs varētu izvēlēties tuvāko mērķa klientiem, lai optimizētu viņu servera ātrumu.

Mākoņa uzliesmojuma aktivizēšana ir integrēta sistēmā, tāpēc, ja vēlaties vēl lielāku ātrumu, nav problēmu – to var izdarīt ar vienu klikšķi.

Mēs faktiski veica arī servera ātruma pārbaudi vietnes SiteGround Cloud mitināšanai, ar lieliskiem rezultātiem. Ja tas ir tas, ko jūs meklējat, pārejiet pie vēlreiz, lai apskatītu mūsu padziļināto vietņu vietnes pārskatu!

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Saimnieka plāns salīdzināts

Premium kopīgots

Vidējais rādītājs pasaulē

143 ms

Cena (USD)

3,75 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots SSD
 • 1 bezmaksas domēns
 • hPanel
 • Izcils atbalsts
 • Zema ievada cena

"Pārsteidzoša cenas un vērtības attiecība pret interneta resursdatoriem, viena no labākajām izvēlēm iesācējiem!"

Ja esat jauns biznesa tiešsaistes spēlē, tad vislabāk pievērst uzmanību tam, ka jūs vēlaties izlasīt par Hostinger.

Viņu cenu brīdī jūs patiešām negaidāt kvalitatīvu tīmekļa mitināšanu, taču tie ir pārsteidzoši ātri! Mums ir 3 testa vietnes, kurās ir mitināti dažādi datu centri, lai jūs varētu redzēt, cik labi tās darbojas katrā kontinentā. Šeit ir mūsu servera ātruma testa rezultāti.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
69 ms28 ms98 ms239 ms130 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
331 ms233 ms165 ms38 ms100 ms

Premium Shared America
Vidējais ātrums: 143,1 ms – skatīt pilnu rezultātu

Amerikas datu centrs ir patiešām ātrs, atgriežot vidējo rādītāju pasaulē 143 ms. Liekas, ka tādu attālāku pieprasījumu kā Singapūra, Sidneja un Bangalore reakcijas laiks ir nedaudz lēns, bet tāpēc Hostinger izveidoja tik daudz datu centru visā pasaulē – lai pārliecinātos, ka vietne ir ātra neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu klienti..

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Premium Shared Singapore
Vidējais ātrums: 175,8 ms – skatīt pilnu rezultātu

Singapūras serveris ieguva izcilu vidējo rādītāju visā pasaulē ar 175,8 ms. Tagad šie puiši ir ļoti ātri Singapūrā, Sidnejā, Bengalūrā un Japānā, bet acīmredzami attāluma dēļ tie nav tik uzmācīgi Rietumos.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
142 ms100 ms54 ms236 ms209 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
314 ms265 ms235 ms84 ms11 ms

Premium Shared Europe
Vidējais ātrums: 165 ms – skatīt pilnu rezultātu

Viņu Eiropas serveris izcili labi darbojās Eiropā un Amerikā, bet citās valstīs viņi nav pārāk ātri. Tomēr viņi joprojām ieguva izcilu vidējo rādītāju – 165 ms.

Papildus ātrumam Hostingeram ir lieliska atbalsta komanda, kas viņu dzimtajā valodā apkalpo vairāk nekā 20 valstis! Iekļaujot 1 bezmaksas domēnu, neierobežotu SSD krātuvi, e-pastus un joslas platumu, Hostinger patiešām piedāvā pilnu paketi ar saviem plāniem, it īpaši tiem, kas tikai sāk darbu.

3. A2 Turbo

https://www.a2hosting.com/

A2 mitināšana

Saimnieka plāns salīdzināts

Turbo

Vidējais rādītājs pasaulē

150 ms

Cena (USD)

10,28 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots SSD
 • Neierobežots joslas platums
 • A2 optimizēta WP
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Anytime naudu atpakaļ

"Vislabākais maziem uzņēmumiem un personīgām vietnēm, kas darbojas vietnē WordPress."

Tie, kas zina, zina, ka A2 Hostings ļoti nopietni uztver viņu ātrumu. Viņi ir daudz ieguldījuši, lai padarītu savus serverus ātrus un ātrus, un viņiem ir laiks reaģēt, lai to parādītu.

Ja jūs nekad neesat dzirdējuši par viņu Turbo tīmekļa mitināšanas serveriem, tie ir īpaši izveidoti, lai sniegtu mums milzīgu ātrumu. Apvienojot to ar Turbo kešatmiņu, serveri var ielādēt vietnes pat 20 reizes ātrāk nekā standarta serveri.

Viņu optimizētās lietojumprogrammas (Drupal, Joomla, WordPress, Magento, Opencart utt.) Ir pielāgotas efektīvākai darbībai, kas visas palielina, lai samazinātu ielādes laiku..

Lai apstrādātu klientu pieprasījumus visā pasaulē, A2 Hosting ir izveidojis 4 datu centrus – 2 ASV, 1 Amsterdamā un 1 Singapūrā), lai mēs varētu izvēlēties vislabāko servera atrašanās vietu, kas atbilst mūsu vajadzībām.

Iepazīstieties ar mūsu servera ātruma testiem:

Pirmajā pārbaudē, kuru mēs vadījām, mēs izmantojām testa vietni, kas tika mitināta uz A2 Turbo plāna, un datu centrs atradās ASV. Rezultāti bija lieliski ar vidējo veselīgo vidējo rādītāju 149,8 ms, vislēnākais bija Sanpaolo ar 316 ms..

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
63 ms10 ms129 ms234 ms145 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
433 ms214 ms147 ms13 ms110 ms

Turbo plāna vidējais ātrums: 149,8 ms – skatīt pilnu rezultātu

Tālāk mēs izmēģinājām Swift plānu ar serveri, kas mitināts Singapūrā. Vidējais pasaules vidējais rādītājs tika pārbaudīts nedaudz lēnāk ar ātrumu 173 ms, bet Sanpaulu punktiem nebija pārāk labi, atnākot virs 300 ms.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Swift plāna vidējais ātrums: 173,2 ms – skatīt pilnu rezultātu

Tātad, ja vēlaties uzņemt vietni ar A2, pārliecinieties, ka dodaties saskaņā ar Turbo plānu; tas ir nedaudz dārgāk, bet vismaz jūs iegūsit to, par ko maksājat!

4. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion hostings

Saimnieka plāns salīdzināts

Enerģijas plāns

Vidējais rādītājs pasaulē

172 ms

Cena (USD)

4,49 USD / mēn

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Maksimālās ātruma zonas ™
 • Neierobežota pārsūtīšana
 • SSH piekļuve
 • 24 × 7 ASV atbalsts

"Vislabāk, ja mērķauditorija tiek atlasīta ASV"

Pirms iemīlējāmies vietnē SiteGround, daudzus gadus mēs mitinājām vietni Bitcatcha.com ar Inmotion, un patiesībā mēs joprojām esam diezgan priecīgi par viņiem. Ja SiteGround nebūtu, mēs, iespējams, mitinātos ar Inmotion Hosting.

Izmantojot Inmotion, jūs varat izvēlēties no 2 datu centriem – ASV austrumiem & ASV rietumi. Tas nozīmē, ka klienti, kas pārlūko no Amerikas, varēs baudīt īpaši ātru ātrumu, bet lietotāji no Āzijas varētu piedzīvot palēninājumus. Atslēgvārds šeit ir “varētu”, jo mūsu testa rezultāti parāda pretējo, pārbaudiet to:

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Vidējais ātrums: 171,9 ms – skatīt pilnu rezultātu

Kaut kā viņiem ir izdevies gūt diezgan labus vārtus ar vislēnāko reakcijas laiku no Singapūras, diezgan pievilcīgā 250 ms! Nav slikti, ņemot vērā Singapūras attālumu līdz datu centriem ASV.

Kopumā Inmotion vidējais rādītājs pasaulē ir ļoti spēcīgs – 171,9 ms, kas nozīmē, ka jūsu vietnei vajadzētu diezgan ātri ielādēt lietotājiem visā pasaulē..

Personīgi, ja mēs īpaši orientējamies uz ASV klientiem, mūsu galvenā tīmekļa mitināšanas izvēle būtu Inmotion par viņu lielisko ātrumu ASV un lieliska atbalsta komanda, kas izies no savas iespējas, lai labotu jūsu problēmas.!

5. Kinsta

https://kinsta.com

Kinsta

Saimnieka plāns salīdzināts

Starteris

Vidējais rādītājs pasaulē

180 ms

Cena (USD)

USD 30 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • Darbina Google Cloud
 • Neierobežots apmeklējumu skaits
 • Ikdienas dublējumi
 • WP eksperts kā atbalsts
 • Hack fix garantija

"WordPress mitināšana, ko nodrošina Google Cloud platforma"

Nākamais mūsu ātrāko tīmekļa mitinātāju sarakstā ir Kinsta pārvaldītais WordPress hostings. Kinsta, kas veidota, izmantojot pašu izveidoto mākoņu platformu, izmanto Google vismodernākās tehnoloģijas un 15 datu centrus, padarot tos par ĀTRĀKO tīmekļa serveri, ar kuru esam saskārušies līdz šim..

Viņiem ir bijusi desmit gadu pieredze ar WordPress, un viņi ir veltījuši šo pieredzi, lai izveidotu vislabāko un ātrāko pārvaldīto WordPress mitināšanas risinājumu, ko esat redzējis..

Ar viņu nākamo gen arhitektūru, infrastruktūru un KeyCDN Kinsta ieviešanu ir iespējams ielādēt jūsu mitinātās vietnes burtiski sekundes daļās, par ko liecina mūsu ātruma testa rezultāti:

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Vidējais ātrums: 179,5 ms – skatīt pilnu rezultātu

Viņu ātrums mūs attālināja, vienmērīgi samazinot punktu skaitu līdz 3 ms, bet sliktākajiem – ar neprātīgu 127 ms. Viņu sliktākais sniegums ir labāks nekā vairumam tīmekļa mitinātāju vislabākie rezultāti!

Viņu kopējais vidējais rādītājs visā pasaulē bija 179,5 ms, kas pamudināja mūs sacīt, ka Kinsta (un KeyCDN) patiesi ir ātra tīmekļa mitināšana. Vienīgais, kas mūs pārtrauca klasificēt viņus augstāk, ir viņu dūšīgais cenu marķējums ar sākuma līmeņa plāniem, sākot no USD 30 mēnesī.

6. Šķidrais tīmeklis

https://www.liquidweb.com/

Liquid Web

Saimnieka plāns salīdzināts

Personīga

Vidējais rādītājs pasaulē

152 ms

Cena (USD)

USD 69 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 600 cilvēku atbalsts
 • Nav spraudņa restr.
 • Automātiska attēla saspiešana
 • Vietnes mgmt instrumenti
 • Pilna piekļuve serverim

"Ideāli piemērots uzņēmuma WordPress mitināšanai"

Pēdējais, bet noteikti ne mazāk svarīgais, mūsu sarakstā ir Liquid Web, vecākais sliktais zēns ap bloku. Veidots pirms Google darbības sākuma, Liquid Web zina katru grāmatas triku, lai uzlabotu ātrumu, un visu savu pieredzi un ātrumsacīkšus viņi ir iestrādājuši savos tīmekļa mitināšanas pakalpojumos..

Tie aptver pilnu mitināšanas pakalpojumu klāstu, bet mēs šeit sniegsim viņu pārvaldītos WordPress pakalpojumus.

Tāpat kā jebkura augstākās klases tīmekļa mitinātāja, Liquid Web piedāvā neierobežotu lapu skatījumu skaitu visos viņu pārvaldītajos WordPress plānos, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par pakalpojumu pārtraukumiem neatkarīgi no trafika.

Rīki, kurus viņi izmanto datu piegādes optimizēšanai, ir līdzvērtīgi pārējiem, savā infrastruktūrā izmantojot progresīvas tehnoloģijas, lai samazinātu ielādes laiku.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
42 ms51 ms130 ms216 ms163 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
341 ms241 ms146 ms55 ms137 ms

Vidējais ātrums: 152,2 ms – skatīt pilnu rezultātu

Viņiem ir 3 datu centri, kas atrodas visā ASV (ASV austrumos, ASV rietumos, ASV centrālajā daļā). Tas padara to par ideālu mitināt jūsu vietnes kopā ar viņiem, ja jūsu galvenie klienti ir amerikāņi. Arī citu valstu pingīni nedarīja pārāk skarbi – Japānā ar 146 ms un Singapūrā ar 216 ms. Bangalore tomēr nereaģēja labi, tāpēc paturiet to prātā, ja mērķējat uz Indiju.

Mums bija nedaudz nepatīkami ar to cenām (sākot no 69 USD mēnesī), bet ar atbalsta personālu, kas ir 600 spēcīgs, vidējais vidējais rādītājs pasaulē ir 152 ms, un profesionālajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem, Liquid Web noteikti ir pelnījis viņu vietu šajā sarakstā.

Cienījamie piemin

Vietnē Bitcatcha.com mums ir ļoti augsti standarti attiecībā uz tīmekļa mitinātājiem, kad runa ir par servera ātrumu un vērtību. Tur ir daži zīmīgi zīmoli, kas ne tik labi iekļuva mūsu top 6, taču mēs uzskatām, ka tie ir pietiekami satriecoši, lai pamatotu to pieminēšanu!

7. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Saimnieka plāns salīdzināts

Pamata

Vidējais rādītājs pasaulē

153 ms

Cena (USD)

USD 5,45 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • Linux & cPanel
 • Neierobežoti resursi
 • Automātiska dublēšana
 • Resursu aizsardzība
 • CloudFlare CDN

"Piemērots mazām vietnēm & iesācējiem."

Viens no ievērojamākajiem zīmoliem, kas tur atrodas, Bluehost ir ieguvis labu 16 gadu pieredzi zem viņu jostas kā tīmekļa mitinātājs.

Tieši tāpat kā SiteGround, arī WordPress tos iesaka veltīt savai infrastruktūrai un lieliskajai atbalsta komandai (750 spēcīgi, visi apmācīti un gatavi darboties visu diennakti).

Ātrumā, tie ir arī diezgan labi! Viņi ir ieguvuši stabilu A + ar vidējo rādītāju pasaulē 153 ms.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Vidējais ātrums: 153 ms – skatīt pilnu rezultātu

Pingi no ASV veica ļoti labi ar katru 80 ms zemu, bet rezultāti no attālākām valstīm bija nedaudz lēnāki, Indijā samazinoties līdz 330 ms. Jums noteikti jāizvēlas datu centrs, kas ir vistuvākais jūsu mērķa klientiem, jo ​​šķiet, ka viņi to nedara tik tālu, jo tālākie pieprasījumi tiek saņemti no serveriem. Viņiem ir datu centri Indijā, Ķīnā, Londonā un Amerikā, tāpēc jums ir daudz iespēju, no kurām izvēlēties!

Tikai USD 5,45 mēnesī mēs joprojām domājam, ka Bluehost sitieni pakaļ un dod mums lielu vērtību!

8. GreenGeeks

http://www.greengeeks.com/

GreenGeeks

Saimnieka plāns salīdzināts

EcoSiteStarter

Vidējais rādītājs pasaulē

178 ms

Cena (USD)

USD 5,95 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • 300% zaļa saimniece
 • Linux & cPanel
 • RAID-10 SSD
 • RHTTP / 2 & PHP 7
 • PowerCacher

"300% zaļa tīmekļa mitināšana"

Viņiem ir pieejams viss, kas padara to par izcilu tīmekļa mitinātāju.

Cieši uzticami datu centri, spēcīga atbalsta komanda, vismodernākā infrastruktūra, Git savietojamība un CloudFlare integrācija, kas darbojas.

Bet viņus padara īpašus nevis tas, kā viņi liek kravoties ātrāk (tas jau ir noteikts), tas ir tas, ko viņi dara ar uzņēmumu. GreenGeeks atdod atpakaļ planētai, ieguldot 3 reizes no katra izmantotā pastiprinātāja atjaunojamās enerģijas avotos!

Burtiski padarot pasauli zaļāku, uzņemot savu vietni GreenGeeks.

Ātrumā, tie nav tik ātri kā mūsu top 6, taču tos joprojām uzskata par ĀTRI!

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
56 ms2 ms202 ms248 ms274 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
503 ms227 ms149 ms13 ms108 ms

Vidējais ātrums: 178,2 ms – skatīt pilnu rezultātu

Ar vidējo pasaules ātrumu 178 ms tie tiek vērtēti kā A +, kas ir ātrāks par Google ieteikto reakcijas laiku. Tomēr viņu datu centri atrodas tikai ASV, Kanādā un Amsterdamā, tāpēc, ja mērķauditorija tiek atlasīta Āzijā, iespējams, jūs tos nevarēsit izjust optimālā ātrumā..

GreenGeeks EcoSiteStarter plāns sākas tikai ar USD 5,95 mēnesī, taču atcerieties, ka jūs neesat vienīgais, kas gūst labumu no viņu pakalpojumiem – jūs darāt planētai labvēlību, vienkārši uzņemot vietni GreenGeeks!

Spriedums

Ja mums visu atlikušo dzīvi vajadzētu pieturēties tikai pie viena tīmekļa mitināšanas zīmola, mēs noteikti pievienotos vietnei SiteGround. Visi zīmoli, kas ir attēloti šajā rakstā, ir satriecoši, ar visaugstākajiem pakalpojumiem un tehnoloģijām, taču SiteGround uzņem kūku ar ātrāko dalīto mitināšanu, ko mēs esam redzējuši, kas ir salīdzināma ar citu zīmolu mākoņa mitināšanas ātrumu.!

Viņi izmanto aparatūras un programmatūras kombināciju, lai padarītu tos par ātrāko koplietoto resursdatoru, piemēram:

 • SuperCacher – palielina ātrumu līdz 4x
 • SSD serveri – par 30% ātrāk nekā parastie cietie diski
 • Datu centri 3 reģionos
 • Automātiski atjaunināta un optimizēta programmatūra
 • Iestatīts NGIX serveris – veiktspējas uzlabošana
 • PHP7 atbalsts – līdz šim ātrākais PHP izlaidums

Sadarbībā ar vienu no labākajām klientu apkalpošanas komandām, ar kurām mums ir bijis prieks sazināties, SiteGround tikai iznīcina konkurenci. Apmeklējiet viņu oficiālajā vietnē.

Lai uzzinātu vairāk par SiteGround, mēs iesakām izlasīt mūsu padziļināto vietņu HostGanalīze analīzi. Kā vienmēr, nosūtiet mums ziņojumu, ja jums ir kādi jautājumi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map