אוי אוסטרליה.

אוזי-אוזזי-אוזזי, אוי-אוי-אוי.

הארץ למטה.

מקום הולדתה של הקווקה הנכבדה.

אתה מפורסם בכל כך הרבה מוצרים, מקומות ואנשים, אבל בכל מה שקשור לאירוח אתרים, אתה די … meh. סליחה חבר’ה, אבל זה נכון.

Contents

מדוע אירוח אתרים ענייני מהירות

אתרים אירוח אתרים הטובים ביותר

זה אך טבעי שאוסטרלים ירצו לתמוך בעסקים באוסטרליה, כולל אירוח אתרים, אך עלינו להתמודד עם העובדות – אירוח אתרים אוסטרלי הוא איטי וזה יהרוג את העסק שלך.

אנו חיים בעתיד בו אנשים יש גישה למידע כהרף עין, והם התרגלו למהירויות כאלה. לכן אתרי אינטרנט צריכים לטעון תוך פחות משתי שניות. כל עוד זה ואנשים פשוט ישתעממו ויחלפו, יחפשו אתר שיגיב במהירויות שהיו רגילים אליו.

במילים אחרות, אם העסק הקטן שלך פועל על אירוח אתרים אוסטרלי איטי, אתה תאבד לקוחות ואלפי דולרים במכירות פוטנציאליות.!

מהירות האתר משחקת גם היא גורם עצום באופטימיזציה למנועי חיפוש. אתה יכול לייעל את מילות המפתח כל מה שאתה רוצה, אבל אם האתר שלך איטי בעקביות מהמתחרים, הוא לעולם לא יצוץ קודם בחיפושים בגוגל..

עד שמארחי האינטרנט האוסטרלים יתמכרו, אנו ממליצים בחום ללכת עם מותגים שאינם אוסטרליים, במיוחד עם מרכזי נתונים בסינגפור.

המלצה מהירה: 

לאלו מכם עסוקים מכדי לקרוא את כל המאמר שלנו, הנה סיכום; אירוח אתרים אוסטרלי לא מצליח להרשים מבחינת המהירות והערך. עדיף לך להתארח במרכז הנתונים הסינגפורי של SiteGround, כך שלקוחות בכל האזור יוכלו ליהנות מאתר הטעינה המהיר שלך. ראה כמה מהר SiteGround הוא.

אירוח אתרים באוסטרליה אינו מספיק מחובר

אתה מבין, אפילו בעידן הזה בו הכל מתרחש באופן אלחוטי, האינטרנט עדיין תלוי במידה רבה בכבלים תת-מימיים.

כל מה שאתה משתמש בו באינטרנט (הזרמת וידיאו, משחק, קניות, עסקים וכו ‘) משתמשים בכבלים תת-ימיים המסוגלים להעביר טרה-בתים של נתונים במהירות האור, ולמרבה הצער, אוסטרליה היא אחת המדינות הפחות מחוברות בעולם כפי שעולה ברשימה של ויקיפדיה של כבלי התקשורת הצוללת הבינלאומית.

מפת כבל הצוללת

אוסטרליה קשורה לפחות (מקור מפה)

אוסטרליה מחוברת ל 21 כבלי צוללות בלבד, אך 11 מהם אינם פועלים (10 שהופסקו ו- 1 בבנייה), ואלה שעדיין בשימוש הם ישנים ומועדים לחתכים ונזקים העלולים לגרום להפסקות משמעותיות כמו זו ממש כאן.

כיצד הפסקת כבל הצוללת משפיעה על העסק הקטן שלך

הזכרנו בעבר ב- Best Host Singapore כי אמזון יכולה להפסיד עד 1.6 מיליארד דולר בשנה אם האתר שלהם יואט בשנייה אחת בלבד. עכשיו תארו לעצמכם את המצב הזה, אך עם זמני טעינה איטיים במיוחד, במשך ימים ארוכים – הם יאבדו את אמון הלקוחות ככל שהאמינות שלהם נפגעת, וקונים יביאו את העסק שלהם למקום אחר.

ככה זה יהיה עם הפסקות כבל הצוללת.

מצב זה הוא אמיתי מאוד, במיוחד נכון לעסקים קטנים מקוונים המתארחים באוסטרליה הזקוקים למשך שעות הפעילות מסביב לשעון. מהירויות טעינה איטיות יגרמו לתסכול של לקוחות ואתה לא מוכר כמה שתרצה או כמה שאתה יכול.

זו הסיבה שאנו ממליצים בחום לארח את האתרים שלכם אצל מארחי אתרים בינלאומיים עם מרכזי נתונים בסינגפור.

עליכם לזכור שעסקים מקוונים הם עסקים גלובליים וככה, בשאר העולם עדיין תהיה גישה לאתר שלכם אם הכבלים מתפצלים, ועדיין יהיה לכם מהירויות הגון באוזיאלנד כאשר הכל פועל ופועל.

מה שהלקוחות שלך לא יגידו לך

 • עניין רשמים ראשון
  לקוחות ירכיבו את דעתם על המותג שלכם בשניות הראשונות שהם מעלים את האתר שלכם. אם האתר שלך נטען במהירות, הם ירגישו מאושרים והמשיכו לגלוש. אם זה איטי מדי, הם ירגישו לא ממורמרים והתחושה הזו תישאר איתם בכל פעם שתראה את המותג שלך.
 • הלקוחות משתעממים בקלות
  אם האתר שלך לא מצליח לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח באמצעות מהירויות טעינה איטיות או תוכן לא מושך, הם ימשיכו הלאה ולא יטרחו להסתכל שוב בחנות האינטרנט שלך..
 • הם חסרי ביטחון
  אנשים נזהרים מקניות מקוונות. אתרים איטיים נחשבים לא מהימנים, ההזמנות שלהם עלולות להיעלם או להתערבב וכו ‘. אתר מהיר יותר מסייע לאנשים לתפוס את המותג או האתר שלך כמקצועיים ואמינים, מה שמסייע במכירות.

כיצד אנו בודקים מהירות מארח אתרים

בראש ובראשונה, יהיה עליכם להכיר את בודק המהירות הייחודי של Bitcatcha.com. יצרנו את זה כדי לבדוק את זמני התגובה של השרת ברחבי העולם. אתה יכול להשתמש בו כדי לראות כמה מהר ביצועי השרת שלך נענים לבקשות ממדינות שונות.

מה המדד שלנו?

אנו משווים את מהירות השרת כנגד ההמלצה של גוגל על ​​200 שניות. כך אנו מדרגים את מארחי האינטרנט שבדקנו:

 • כל דבר שמתחת ל -180 ms הוא מדורגת A+
 • 181 ms -210 ms מדורגת A
 • 211 ms – 220 ms הוא מדורג B+
 • 221 ms – 240 ms מדורגת B
 • 241 ms – 280 ms מדורגת C+
 • 281 ms – 360 ms מדורגת C
 • 361 ms – 520 ms מדורגת D+
 • 521 ms – 840 ms מדורגת D
 • 841 ms – 1480 ms הוא מדורג E+
 • כל דבר שמעל 1480 ms הוא מדורגת E

* הערה: הסולם אינו ליניארי.

באופן אידיאלי, תרצה שהאתר שלך ידרג לפחות ב אך ככל שהאתר שלך מבצע ביצועים מהירים יותר, כך הוא טוב יותר עבורך.

אירוח אתרים הטוב ביותר בהשוואה בין אוסטרליה – איזה מותג הוא המהיר ביותר?

מותגי אירוח אתרים שבדקנו כולם די בעיטות, עם דירוג מינימלי של B +. בעיקרון, אתה לא יכול להשתבש כשאת מארחת עם אחד מהמותגים האלה והכל מסתכם בהעדפות אישיות. המשך לקרוא כדי לגלות אילו אנו חושבים שיעזרו לך להגביר את העסק שלך!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בסידני

95 שניות

מחיר (AUD)

7.68 / יר

תכונות עיקריות

 • אחסון SSD של 20 ג’יגה-בייט
 • 25,000 ביקורים / יום
 • SuperCacher
 • טכני 24/7 תמיכה
 • גיבוי פרימיום

"מארח תכליתי ומעוגל מאוד. אנו אפילו מארחים איתם את ביטקצ’ה!"

כבר אמרנו את זה ואנחנו נגיד את זה שוב – המארח האינטרנט החביב עלינו, SiteGround. האתרים שלנו מתארחים אצלם, אנו מוטים כלפיהם ולדעתנו הצנועה הם מציעים את האירוח המשותף הטוב ביותר מבחינת המהירות והערך ברגע זה..

אתר הבדיקה שלנו מתארח במרכז הנתונים הסינגפורי של SiteGround, כך שהם מבצעים ביצועים טובים למדי באזור, עם 95 שניות בלבד כאשר הם מצמידים את כל הדרך מסידני. ברחבי העולם, הם עשו גם מדהים בהתחשב המרחק למזרח ארה”ב (215 ms) וסאו פאולו (351 ms).

קיבלנו דירוג של A + עם ממוצע עולמי של 159.9 שניות (בדומה לכמה אפשרויות אירוח בענן בחוץ)!

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
211 שניות215 שניות180 שניות3 שניות351 ms
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
66 שניות95 שניות70 שניות240 שניות168 שניות

מהירות ממוצעת: 159.9 שניות – ראה את התוצאה המלאה

צוות התמיכה שלהם פשוט מעולה. לאורך כל תקופת האירוח אצלנו, הם מעולם לא הצליחו לענות על שאלה לשביעות רצוננו, לא משנה כמה זה מטופש. אנו מאמינים שייתכן שזו אחת הסיבות לכך ש- SiteGround היא אחת מהן המארחים המומלצים ביותר של וורדפרס!

כשמדובר במרכזי נתונים, יש להם חמישה בניינים חדישים שנמצאים על פני 3 אזורים. בחר אחד הקרוב ביותר ללקוחות שלך כדי לבצע אופטימיזציה למהירות האתר שלך (במקרה זה, בחר בסינגפור).

עם התמחור התחרותי שלהם (רק AUD7.68 לחודש), תמיכה מעולה, מהירות יוצאת מהכלל, אחריות לזמן פעולה של 99.99% ושלל תכונות שאנחנו לא יכולים לחיות בלעדיהן, אין זה מפתיע ש- SiteGround היא הבחירה המקוונת שלנו לאירוח אתרים באוסטרליה.!

SiteGround בפעולה

 • קרא את סקירת SiteGround המעמיקה שלנו.
 • בקר באתר הבדיקה SiteGround שלנו שמתארח בסינגפור.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

הוסטינגר

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בסידני

191 שניות

מחיר (AUD)

5.25 / יר

תכונות עיקריות

 • שם תחום בחינם
 • אחסון ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • hPanel
 • תמיכה מקומית

"אירוח אתרים שהכי טוב למתחילים."

לאחרונה קיבלנו את הכפפות הקטנות והמטורבלות שלנו על כמה חשבונות של Hostinger ואנחנו די מתרשמים מרמת השירות שקיבלנו. צוות התמיכה היעיל והיעיל שלהם ידריך אותך צעד אחר צעד לפתור את הבעיות שאתה נתקל בהן, בשפת האם שלך (נכון לעכשיו, יש להם צוותים התומכים בלמעלה מ- 20 שפות מקומיות עם תוכניות להרחיב לעוד), אשר באמת לעזור למתחילים עם צרות האתר שלהם.

עכשיו חשבנו שבנקודת מחיר זו, אולי השרתים שלהם לא כל כך מהירים. מסתבר שטעינו. השתמשנו בחשבון ההוסטינגר הסינגפורי שלנו דרך בדיקת מהירות השרת שלנו בכדי לראות כמה הם טובים ביצועים גלובליים ובאוסטרליה עצמה, והתוצאות הציפו אותנו.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
194 שניות229 שניות246 שניות5 שניות349 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
99 שניות191 שניות70 שניות212 ms163 שניות

מהירות ממוצעת: 175.8 שניות – ראה את התוצאה המלאה

עם ממוצע עולמי של 175.8 שניות, מרכז הנתונים הסינגפורי של Hostinger הוכיח את מידתו במבחן מהירות זה. בסידני, השרתים שלהם נכנסו לכדי 199 מ”ס מכובדים מאוד, והראו לעולם שהוסטינגר יכול לשרת בקלות לקוחות אוסטרלים תוך שהם מספקים לאזור שמסביב את המהירויות שהם צריכים. ראוי באמת לדירוג ה- A + שלנו.

במחיר תחרותי באמת של AUD 5.25 לחודש, כמות הפיצ’רים שתקבל מטורפת. אחסון SSD ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל, מיילים ללא הגבלה, אחריות לזמן פעולה של 99.9%, כל המוצאים הטובים ביותר שתמצאו במארח אתרים מובחר, אך בשבריר מהמחיר. כדי לעטוף את זה בצורה יפה, הם אפילו זרקו שם תחום בחינם עם כל חשבון חדש.

התמיכה המצוינת שלהם בשילוב מהירויות השרת המהירות שלהם, תמחור תחרותי ושלל הפיצ’רים המגבירים את המהירות הופכת את Hostinger לאחד מארחי האינטרנט הטובים ביותר עבור אלו החדשים בעסקים מקוונים..

Hostinger בפעולה

 • קרא את סקירת ההוסטינגר המעמיקה שלנו.
 • בקר באתר הבדיקה של Hostinger המתארח בסינגפור

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בסידני

265 שניות

מחיר (AUD)

37.41 / יר

תכונות עיקריות

 • שם תחום בחינם
 • מארח 5 אתרים
 • אחסון SSD 60GB
 • 30,000 ביקורים / יום
 • SSH & גישה ל- SFTP

"מותג מארח אתרים שנבנה עבור וורדפרס"

כילד החדש במתחם, WPWebhost בהחלט מרשים. זוהי חברת האחות של Exabytes (חברת אירוח אתרים עם נוכחות חזקה בדרום מזרח אסיה) ולכן הם ירשו רבים מהתכונות שהפכו את Exabytes נהדר מלכתחילה.

הם מיתגו את עצמם כארח וורדפרס מנוהל עם פרימיום ויש להם המון כלים לשיפור ביצועים המתאימים למארח וורדפרס מנוהל (אחסון ssd, NGIX טק, http / 2, העבודות)

אתר הבדיקה שלנו ל- WPWebhost נמצא בקולורדו בארה”ב, עם תוכנית ה- WP Plus (AUD37 / חודש). בעזרתו קיבלנו אחסון של 60 ג’יגה-בייט, ביקורים של 30 אלף בחודש וקצבה של 5 דומיינים.

במהירות, WPWebhost הוא די ארור במהירות עם ממוצע עולמי של 141 ms, עם פינגים מסידני נכנסים במהירות 177 ms. בין כל אתרי הבדיקה שלנו שהתארחו בארה”ב ברשימה זו, WPWebhost ביצעה למעשה את המהירות ביותר עם פינגים מאוסטרליה!

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
65 שניות43 שניות97 שניות230 שניות119 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
463 שניות225 שניות159 שניות60 שניות115 שניות

מהירות ממוצעת: 157.6 שניות – ראה את התוצאה המלאה

עד כה נראה כי WPWebhost היא הברכיים של הדבורה עם מגוון התכונות והמהירות שלהם, אך השירות שלהם עדיין חדש מאוד והתמיכה שלהם עדיין לא נבדקה.

כדי לעטוף אותו, WPWebhost הוא מארח נהדר עבור האוסטרלים בכל הקשור לתכונות ומהירות. צוות התמיכה הייעודי שלהם 24/7 מבוסס בפננג, מלזיה – אך בהיותם מותג צעיר מאוד, הם עדיין צריכים להוכיח את עצמם מבחינת תמיכה.

4. A2 אירוח

https://www.a2hosting.com/

A2 אירוח

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בסידני

141 שניות

מחיר (AUD)

6.95 / יר

תכונות עיקריות

 • SSD ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • A2 אופטימיזציה WP
 • העברת אתרים בחינם
 • כל הכסף בחזרה

"הכי טוב לעסקים קטנים ואתרים אישיים הפועלים ב- WordPress."

ממש כמו Inmotion, A2 אירוח הוא אחד ממותגי האירוח המובילים שם בחוץ שבאמת אכפת לו מכוכב הלכת. יש להם קמפיין רציני לירוק והם 100% ניטרלי פחמן.

חוץ מזה שהם נהדרים להציל את כדור הארץ, הם גם הרוויחו שפע פרסים שאומרים משהו על המהירות והשירות המדהימים שלהם.

בחרנו בתכנית המהירה שלהם (6.95 AUD לחודש) וזכינו ליהנות משפע של תכונות שעזרו לשמור על האתר שלנו במהירות, כמו אחסון SSD, PHP7 ואפליקציית ה- A2 הבלעדית המותאמת שלהם ל- WordPress.

יש להם 3 מרכזי נתונים הפרוסים באזורים שונים, כשהמקום הקרוב ביותר לאוסטרליה נמצא בסינגפור.

באופן טבעי, החלטנו לארח את אתר הבדיקה שלנו במרכז הנתונים הסינגפורי, אך התוצאות לא היו בדיוק כפי שציפינו.

פינגים מסידני חזרו בגודל 329 ms, וזה קצת איטי מדי לטעמנו. עם זאת, הם עדיין הצליחו להשיג ציון ממוצע עולמי טוב של 176 שניות עם דירוג A +, בזכות המהירות המהירה שלהם בשאר היישובים שנבדקו..

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
172 שניות212 ms278 שניות6 שניות316 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
163 שניות141 שניות67 שניות218 שניות159 שניות

מהירות ממוצעת: 173.2 שניות – ראה את התוצאה המלאה

A2 אולי לא מארח האינטרנט המהיר ביותר באוסטרליה, אך הם מצליחים בצורה יוצאת דופן ברחבי האזור. עם התכונות הבלתי מוגבלות שלהם, A2 הוא מארח אינטרנט נהדר שכדאי לקחת בחשבון!

אירוח A2 בפעולה

 • קרא את סקירת האירוח המעמיקה של A2.
 • בקר באתר הבדיקה שלנו לאירוח A2 המתארח בסינגפור

5. קינסטה

https://kinsta.com/

קינסטה

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בסידני

266 שניות

מחיר (AUD)

41.86 / יום

תכונות עיקריות

 • מופעל על ידי Google Cloud
 • 20,000 ביקורים / יום
 • גיבויים יומיים
 • מומחה WP כתמיכה
 • ערבות לתיקון האק

"אירוח וורדפרס מובחר המופעל על ידי פלטפורמת Google Cloud"

הבא ברשימת מארחי האינטרנט המהירים ביותר עבור אוסטרליה הוא אירוח וורדפרס מנוהלת על ידי Kinsta. הדבר הטוב ביותר בקינסטה הוא שהתשתית שלהם בנויה אך ורק באמצעות פלטפורמת הענן הפרטית של גוגל! זה מאפשר להם למנף את השיפור הטכנולוגי של גוגל ומעשרים נתונים מרכזיים של גוגל, ומעניק לקינסטה את הפוטנציאל להיות מארח האינטרנט המהיר ביותר, עצירה מלאה.

עם ניסיון של למעלה מעשר שנים ב- WordPress, לקינסטה יש את היכולת והידיעה ליצור את פיתרון האירוח הטוב ביותר, המהיר ביותר המנוהל וורדפרס לשוק..

השימוש בארכיטקטורה ותשתיות הדור האלקטרוני הבא שלהם Kinsta מצליח לטעון אתרים מתארחים מהר יותר מכפי שרוב האנשים יכולים למצמץ.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
130 שניות95 שניות10 שניות287 שניות203 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
487 שניות266 שניות221 שניות83 שניות13 שניות

מהירות ממוצעת: 179.5 שניות – ראה את התוצאה המלאה

Kinsta הוא מארח וורדפרס, זה אומר שאתה יכול לארח רק את וורדפרס איתם. הם גם בקטגוריית הפרימיום, כל התמיכה והמהירות האדירה מגיעים עם מחיר כבד; 41.86 דולר לחודש תמורת תוכנית הכניסה שלהם. Kinsta יכול להיות יקר, אבל אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך, תהיה לך תמיכה מהשורה הראשונה בענף.

קינסטה בפעולה

 • קרא את הביקורת המלאה שלנו על Kinsta.
 • בקר באתר הבדיקות שלנו בקינסטה המתארח במרכז הנתונים שלהם בלונדון.

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

ציון מהירות עולמי

א+

מהירות בסידני

168 שניות

מחיר (AUD)

9.61 / יר

תכונות עיקריות

 • לינוקס & cPanel
 • משאבים ללא הגבלה
 • גיבוי אוטומטי
 • הגנה על משאבים
 • CloudFlare CDN

"אחד המותגים הוותיקים ביותר בסביבה."

Bluehost הוא מותג אירוח אתרים הוותיק ביותר שהגיע לרשימה זו, ועם 15 שנות ניסיון (מאז 2003) ניסיון תחת חגורתם, הם יודעים שאנשים מחפשים – אירוח אתרים מהיר ואמין.

אנחנו אוהבים שיש להם CDN מובנה ישירות בחשבון שלהם. אם אתה זקוק להגברת המהירות, זה זמין בלחיצת כפתור.

במחיר של AUD 9.61 בלבד עם תוכנית הפלוס שלהם, קיבלנו אחסון רוחב פס בלתי מוגבל, עם תחומים בלתי מוגבלים. כשמדובר במהירות, הממוצע העולמי של BlueHost מעט איטי יותר בהשוואה לרוב המותגים ברשימה זו, אבל אם אתה מכוון רק ללקוחות אוסטרלים, אין לך מה לדאוג.

Bluehost עדיין מדורגת A עם ממוצע עולמי של 188 שניות, כאשר הפינגס מסידני נכנס לגובה 183 שניות (עם מרכז הנתונים שנמצא בארה”ב).

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
23 שניות78 שניות183 שניות193 שניות164 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
330 שניות168 שניות125 שניות92 שניות174 שניות

מהירות ממוצעת: 153 שניות – ראה את התוצאה המלאה

הם לא מהירים כמו מארחי האינטרנט של A +, אבל עבור בלוגים ועסקים מקוונים קטנים, BlueHost הוא מושלם.

7. מכריעה

https://www.crucial.com.au/

מכריעה

ציון מהירות עולמי

א

מהירות בסידני

1 שניות

מחיר (AUD)

16.58 / יום

תכונות עיקריות

 • מארח אוסטרליה באמת
 • אחסון דיסק 50GB
 • תמיכה באוסטי 24 × 7
 • אימיילים ללא הגבלה
 • אירוח ירוק

"הכי מתאים לקהלים הממוקדים לאתרים באוסטרליה"

ניסינו את המאמצים ביותר לכלול רשימה של מותגי אירוח אתרים אוסטרלים ברשימה זו, אך בואו נודה בעובדות – אירוח אוסטרלי פשוט לא טוב.

בדקנו את ונטרייפ והתאכזבנו מהתוצאות שלהם (הממוצע העולמי של 249 שניות, מדורגת C +) וגם NetRegistry לא הצליחו הרבה יותר טוב, בממוצע עולמי של 246 שניות (מדורגת גם כ ++).

חשוב מאוד, עם זאת, הצליחו להרשים אותנו בשירותם ובמהירותם הידידותית ללקוח. הם נלהבים לעזור לעסקים באוסטרליה להצליח, וצוות שירות הלקוחות הקטן אך היעיל שלהם משקף זאת.

השתמשנו בתוכנית האירוח המשותף שלהם (16.58 AUD) וטופלו בשטח של 50 GB של שטח אחסון, רוחב פס בלתי מוגבל עם 10 תחומים. זה עשוי להרגיש מעט יקר במיוחד מכיוון שהם מגבילים את האחסון והדומיינים שלך, אבל זה יכול לעבוד לטובתנו – משאבים מוגבלים באירוח משותף פירושו שאף לקוח לא יוכל להשיג את השרת, מה שמביא לשרתים יציבים לכולם.

מהירויות השרת שלהם די הגונות, אך לא טובות כמו שאר מארחי האינטרנט ברשימה זו עם תוצאה ממוצעת עולמית של 192 ms (A).

הם פשוט בסדר אם אתה מכוון ללקוחות בינלאומיים, אבל אם אתה מתכוון רק לצופים / לקוחות אוסטרלים, אתה תשמח לדעת שהפינגים מסידני חזרו במהירות הפסקה – 1 שניות בלבד.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
149 שניות204 שניות283 שניות98 שניות320 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
234 שניות1 שניות114 שניות205 שניות312 שניות

מהירות ממוצעת: 192 ms – ראה את התוצאה המלאה

אחת הבעיות שיש לנו עם Crucial היא שהם עדיין משתמשים כעת ב- PHP5.6. אנו מאמינים שאם הם יחליטו ליישם את PHP7, הם יראו דחיפה מהירה משמעותית.

אנחנו אוהבים שקרוסיאלי באמת מתכוון לזה כשהם אומרים שאכפת להם – ממש כמו A2 ו- Inmotion, קרסיאל מחפש באופן פעיל דרכים להפחית את טביעת הרגל הפחמית שלהם על פני כדור הארץ. הם גם תורמים באופן קבוע לעמותות וליוזמות המחפשות לשמור על היופי הטבעי של אוסטרליה.

אם אנו מכוונים רק לאוסטרלים, נשמח לארח אצל קרוסיאל וצוות המומחים שלהם.

פסק דין

באמת רצינו שמארחי אינטרנט אוסטרליים יכינו את הרשימה, אך למרבה הצער הם פשוט לא מצליחים מספיק מבחינת מהירות או מחיר.

בטח, מותגי אירוח אתרים אוסטרלים מתפקדים בצורה יוצאת דופן בשטח הביתי, אבל זה המקום היחיד בו הם מצטיינים; הם פשוט כל כך איטיים בכל מקום אחר! מה הטעם לנהל עסק מקוון עם זמני טעינה איטיים ברחבי העולם כאשר כל המטרה של הבאת עסקים לאינטרנט היא פוטנציאל להשיג יותר לקוחות גלובליים?

לסיכום, הנה שלושת ספקי האירוח המובילים שלנו לאתרי אוסטרליה:

מהיר בעולם

מהירות בכלי

מחיר (AUD / MO)

SiteGround

א+

95 שניות

7.68

הוסטינגר

א+

190 שניות

5.25

WPWebHost

א+

225 שניות

37.41

באופן אישי, נלך עם SiteGround (מתארח בסינגפור) אם היינו מכוונים ללקוחות אוסטרלים. נקבל מהירויות מצוינות מכל האזור, לעומת פשוט להיות מהיר באוסטרליה.

עם התמחור התחרותי שלהם, התכונות הפנטסטיות, המהירויות המהירות והצוות הטוב ביותר בעולם שירות לקוחות, אנו באמת מתקשים לשים את SiteGround מהמקום הראשון שלנו..

עבור אל האתר הרשמי של SiteGround כדי לבדוק את התוכניות שלהם, או עיין בסקירה המעמיקה שלנו בנושא SiteGround!

כרגיל, השאירו לנו הודעה לכל שאלה שיש לכם ואנחנו שמחים יותר לענות עליה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me