7 بهترین میزبانی وب برای وب سایت های هند 2020 (رتبه بندی شده!)

اگر به دنبال بهترین میزبانی وب در هندوستان در این صفحه گشته اید ، شانس دارید – ما اخیراً میزبان وب گسترده ای از لیست را بررسی کرده ایم و ما 7 مورد از بهترین مارک های برتر را انتخاب کرده ایم تا به شما در تصمیم گیری در مورد یکی کمک کند. این بهترین کار برای تجارت شماست!


Contents

با یک نگاه: 3 میزبان برتر وب برای هند

شماره 1 میزبان هند

https://www.hostinger.in/

یک انتخاب عالی برای کسانی از ما که تازه کار را شروع می کنیم. شما در هند از زمان پاسخگویی به 80 میلی ثانیه از سرور لذت خواهید برد ، و بسیار سریع آنها در سراسر جهان لعنت می شوند! قیمت مقدماتی کم دیوانه آنها برای مقاومت در برابر خیلی خوب است.

شماره 2 SiteGround سنگاپور

https://www.siteground.com/

بهترین همه گرد با ارزش عالی برای پول. سرعت پاسخگویی سرور به 68 مگابایت از Bangalore ، دیوانه است و در زمان پنهان شدن از سراسر جهان ، تأخیر بسیار کمی دارد. ما احساس می کنیم که این میزبان مناسب برای مشاغل کوچک و متوسط ​​در هند است.

میزبانی شماره 3 A2

https://www.a2hosting.in/

با استفاده از مرکز داده سنگاپور ، سرعت متوسط ​​میزبان A2 در سرتاسر جهان به سرعت SiteGround نیست ، اما پینگ از بنگلور با سرعت 68 مایل به سرعت روشنایی برگشت. ما همچنین ویژگی های مناسب آنها را دوست داریم!

چرا باید به ما اعتماد کنید?

در اینجا در Bitcatcha.com ، ما چندین دهه تجربه ترکیبی در زمینه شبکه و فناوری اطلاعات داریم و این رسالت را برای شما کشف کرده ایم تا همه چیزهایی را که می دانیم درباره هاستینگ وب بدانید.

ما بیشترین اهمیت را در سرعت میزبانی وب قرار می دهیم زیرا می دانیم که سرعت می تواند به راحتی یک تجارت ایجاد کند یا آن را خراب کند. یک میزبان وب باید بتواند سریعتر از آنکه بتواند انگشتان خود را بپیوندد ، به یک درخواست پاسخ دهد (برای گرفتن انگشتان 350 میلی ثانیه طول می کشد – یک میزبان وب خوب باید در کمتر از 200 میلی ثانیه جواب دهد).

چرا سرعت بسیار مهم است

وقتی تجارت خود را آنلاین می کنید ، باید بدانید که با صدها نفر ، احتمالاً هزاران فروشگاه اینترنتی دیگر در رقابت هستید. شما می توانید انتظار داشته باشید که این رقابت دقیقاً همان خدمات یا کالایی را که ارائه می دهید ، دقیقاً در همان قیمت قیمتی یا حتی پایین تر ارائه دهید.

برای به دست آوردن مزیت نسبت به رقابت چه کاری می توانید انجام دهید?

سرعت وب سایت.

بیشتر افراد عادت دارند کمتر از 2 ثانیه اطلاعات یا وب سایتهای خود را بارگیری کنند (این بدان معنی است که میزبان وب باید در اسرع وقت پاسخ دهد. در استاندارد Google ، 200 ms). هر چیزی طولانی تر از این ، و مردم خیلی منتظرند منتظر بمانند ، به یک سایت دیگر می روند که به نیازهای آنها خدمات می کند و خیلی سریع تر بار می روند.

درک رتبه بندی سرعت Bitcatcha

امتیاز سرعت در سراسر جهان

ما از چک کننده سرعت سرور بسیار مناسب خود برای آزمایش بار پاسخ از هشت مکان مختلف در سراسر جهان استفاده کردیم. سپس ما آن نتایج را معدل می کنیم و آن را در برابر زمان پاسخگویی 200 میلی ثانیه گوگل محک می زنیم. اگر سریعتر از 210 ms باشد ، میزبان وب دارای رتبه A می شوند.

سرعت در هند

ما زمان پاسخ از بنگلور را بطور خاص اندازه گیری می کنیم. این به ما می گوید یک میزبان وب خاص برای مخاطبان هندی چقدر سریع است.

چگونه یک میزبان وب خوب را انتخاب کنیم

اکثر مردم فقط میزبانی وب اصلی را می خواهند که کار کند. با این حال ، تفاوت های زیادی در مارک ها وجود دارد و انتخاب یک هاست وب متناسب با نیازهای شما برای داشتن یک تجارت آنلاین موفق ، ضروری است..

مواردی وجود دارد که یک میزبان وب باید در اختیار ما قرار دهد تا آنها را خوب ارزیابی کند – در اینجا چند مورد وجود دارد تا بدانید که چه چیزی را جستجو کنید.

1. سرعت

اگر میزبانی وب پاسخگوی شما آهسته است ، می تواند هزاران دلار برای شما هزینه کند ، شاید میلیون ها دلار در فروش بالقوه از دست رفته. ما یک میزبان وب سریع می خواهیم که حداقل بتواند معیار 200 میلی متر Google باشد! در Bitcatcha سرعت سرور را اندازه می گیریم و میزبان وب را از A + تا D قرار می دهیم

2. سرعت جایی که مخاطبان هدف شما وجود دارد

شما باید سریعاً میزبان وب دریافت کنید که به درخواستهای مخاطبان هدفمند شما پاسخ دهد ، بنابراین حتماً یک میزبان وب را با زمان پاسخگویی خوب در منطقه مخاطبان خود انتخاب کنید. به همین دلیل چک کننده سرعت منحصر به فرد سرور Bitcatcha زمان پاسخگویی شما را از 8 کشور در سراسر جهان گرفته است!

3. قیمت

ما می خواهیم تعادل خوبی بین قیمت های پایین و میزبانی وب خوب برقرار کنیم. میزبانی را انتخاب کنید که بتواند ویژگیهای مورد نیاز خود را با قیمتی که پرداخت آن راحت است فراهم کند!

4. خدمات به مشتری

هنگام برخورد با وب سایت ها ، این عارضه ها ممکن است رخ دهند و خوشحال می شود که یک تیم متخصص برای کمک به شما در حل مشکلات خود استفاده کنید. حتماً میزبان وب را انتخاب کنید که سابقه خوبی در پشتیبانی مشتری دارد.

5. تضمین Uptime

اگر دائماً از بین برود سایت شما برای شما و مخاطبان شما بی فایده خواهد بود. ما می خواهیم به دنبال یک هاست وب باشیم که حداقل می تواند 99.8٪ ضمانت به موقع را برای ما فراهم کند

6. امنیت

اگر میزبانی وب شما از ضعف در برابر بدافزارها و هک ها محافظت می کند ، می توانید وب سایت و داده های خود را برای حملات باز نگه دارید. میزبان را انتخاب کنید که دارای سابقه قدرتمندی در زمینه امنیت ، بدافزار و محافظت از هک است.

7. ویژگی ها

همیشه از لحاظ ویژگی ها بیشتر از آنچه پرداخت کرده اید خوب است. برخی از مارک های میزبانی وب ممکن است ویژگی های بیشتری را ارائه دهند اما سریعترین آنها ممکن نیست. یک میزبان وب را انتخاب کنید که به خوبی بین ویژگی های مورد نظر ، سرعت و قیمت متعادل باشد.

باید محلی انتخاب کنید یا Go Global?

بنابراین فروشگاه وب یا تجارت شما در هند متمرکز است. گزینه های میزبانی شما چیست؟?

 1. می توانید یک میزبان وب مستقر در هند تهیه کنید

  این ایده آل برای شما و مخاطبان شما ممکن است از سرعت های سریع تری برخوردار باشد. شما همچنین ممکن است تیم پشتیبانی مشتری محلی را ترجیح دهید.

 2. می توانید یک مارک جهانی تهیه کنید که هند را تحت پوشش خود قرار دهد

  با مارک های جهانی سرعتهای جهانی بهتری به دست می آید (اگر مخاطبان جهانی را هدف قرار دهید عالی است). همچنین باید امنیت و خدمات بهتری را تجربه کنید.

ما چند گزینه محلی و جهانی در لیست زیر داریم. در نهایت ما یک میزبان جهانی را پیشنهاد می کنیم که هند را برای پشتیبانی و تسهیلات بهتر مشتری پوشش می دهد.

رتبه بندی شده: 7 بهترین میزبانی وب برای وب سایت های هند

توجه داشته باشید

1. کلیه قیمت گذاری های ذکر شده بر اساس قیمت مقدماتی قرارداد 12 ماهه است.
2. نرخ فارکس مورد استفاده 1 دلار تا 64.94 روپیه هند است.

1. میزبان

https://www.hostinger.in

میزبان

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در هند

99 میلی ثانیه

قیمت (₹)

205 / ماه

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • ذخیره سازی نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • hPanel
 • پشتیبانی محلی

"ویژگی های عالی با قیمت عالی مخصوصاً برای مبتدیان"

در حالی که با سایت تست میزبان هندوستان مشاجره می کردیم ، متوجه شدیم که این بچه ها در هنگام گشودن از هند واقعاً زمان واکنش بسیار سریع ایجاد می کنند! ما مقایساتی انجام دادیم و هاستینجر را در برابر میزبان وب دیگر آزمایش کردیم و نتیجه گرفتیم که این لیتوانیهای مبتکر شایسته حضور در این لیست هستند..

سرعت سرور میزبان

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
194 ms229 ms246 ms5 میلی ثانیه349 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
99 میلی ثانیه191 ms70 میلی ثانیه212 ms163 ms

میانگین سرعت: 175.8 ms (نتیجه کامل را ببینید)

از آنجا که سرور در سنگاپور قرار دارد ، ما انتظار داشتیم که Hostinger نتایج بسیار سریع را در منطقه آسیا به دست آورد ، و آنها ناامید نشوند. همه درخواست های سنگاپور ، ژاپن و سیدنی خیلی سریع به زیر 190 ms پاسخ دادند که بسیار سریع است. بطور خاص بنگلور ، پاسخ خود را در 99 میلی ثانیه دریافت کرد. آنچه ما در مورد هاستینجر هند دوست داشتیم این است که فرقی نمی کند مشتریان شما در آسیا ، آمریکا یا اروپا مستقر شوند. سرورهای آنها زمان واکنش بسیار سریع را در بیشتر مناطق تولید می کنند.

پشتیبانی مشتری میزبان

“سرگرمی” کلمه ای نیست که معمولاً برای توصیف تیم پشتیبانی استفاده می کنیم ، اما تجربه ما با پشتیبانی هاستینجر واقعاً سرگرم کننده بود! ویجت گفتگوی زنده آنها همیشه در پایین سمت راست داشبورد نمایش داده می شود و این باعث می شود ارتباط با شخصی بسیار آسان شود.

آنها همچنین توانایی ارسال ایموجی ها ، gif ها و پرونده ها را نیز شامل می شوند ، که ممکن است بی فایده به نظر برسند اما در واقع در انتقال ناامیدی های ما به تیم بسیار مفید هستند..

آنها همچنین به بیش از 20 کشور به زبانهای مادری خود خدمت می کنند ، با برنامه ریزی برای اضافه کردن موارد بیشتر ، نشان می دهند که آنها واقعاً به برقراری ارتباط با مشتریان خود اهمیت می دهند.

افکار ما در مورد هاستینجر

هاستینگر به اندازه رقبای خود در اینجا در این لیست مزایایی ارائه نمی دهد (بدون ssl رایگان یا پشتیبان روزانه) اما آنها به دلیل قیمت های جذاب مقدماتی آنها سزاوار رتبه 1 هستند..

آنها از نظر سرعت ، ویژگی ها و سهولت استفاده می توانند با بقیه میزبان وب رقابت کنند ، اما آنها با ارائه 1 نام دامنه رایگان با هر حساب جدید توانستند این رقابت را یکجا کنند..

این امر به ویژه برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل آنلاین جدید که نگران گردش پول هستند ، دارای ارزش عالی است. با چنین نتایج محکم ، زمان پاسخگویی چشمگیر و سیستم پشتیبانی عالی ، در میزبانی با هاستینجر واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما در Hostinger را بررسی کنید!

میزبان در عمل

 • به سایت آزمون Hostinger ما مراجعه کنید
 • وب سایت رسمی اینگر

2. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در هند

66 میلی ثانیه

قیمت (₹)

386 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 20 GB حافظه SSD
 • 25،000 بازدید / ماه
 • SuperCacher
 • پشتیبانی 24/7
 • نسخه پشتیبان تهیه حق بیمه

"میزبان وب مورد علاقه ما خوب گرد و همه کاره. ما میزبان Bitcatcha با آنها هستیم!"

هیچ راز نیست که SiteGround میزبان وب مورد علاقه ما است. آنها مدتها نبوده اند (فقط از سال 2004) ، اما خدمات و سرعت آنها کاملاً ستاره بوده است و ما در واقع نسبت به آنها کاملاً مغرضانه هستیم. در واقع ، ما آنها را خیلی دوست داریم به طوری که این وب سایت ، Bitcatcha.com در واقع با SiteGround میزبانی می شود!

سرعت سرور SiteGround

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
211 ms215 ms180 میلی ثانیه3 میلی ثانیه351 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
66 میلی ثانیه95 میلی ثانیه70 میلی ثانیه240 ms168 ms

میانگین سرعت: 159.9 ms (نتیجه کامل را ببینید)

با وجود پایگاه داده سایت آزمایشی واقع در سنگاپور ، جای تعجب نیست که زمان پاسخگویی از ژاپن ، سیدنی و سنگاپور به طور فوق العاده خوب و زیر 100 ms خوانده شود. آنچه ما از آن خوشحال شدیم ، زمان پاسخگویی بود که از آن نتیجه گرفتیم Bangalore 136 ms را می خواند – این بسیار سریع برای مخاطبان هند است!

میانگین زمان پاسخگویی سایت Siteground 165 ms است ، که به آن A + جامد می دهد ، بهترین رتبه ای که ما در Bitcatcha.com داریم

پشتیبانی مشتری SiteGround

ما از همه مارک های میزبان وب که در اینجا ذکر شده است ، با پشتیبانی مشتری سرو کار کرده ایم و پشتیبانی SiteGround بهترین چیزی است که ما با آن روبرو شدیم..

گفتگوی زنده در عرض چند ثانیه به ما پاسخ داد ، به اندازه کافی صبور بود که به طرز ماهرانه ای پاسخگوی هرگونه سوال احمقانه ای بود که داشتیم. آنها همچنین با هر چیزی که لازم بود ما بسیار مفید بودند. بلیط ها به سرعت و ماهرانه حل شدند ، بدون اینکه به هیچ وجه ما را ناامید کنند.

SiteGround واقعاً نوار پشتیبانی مشتری را تعیین کرده است و باعث شده سایر میزبان وب در مقایسه بد نباشند!

افکار ما در مورد SiteGround

یک مزیت (از بسیاری موارد) که SiteGround نسبت به دیگر میزبان وب دارد ، درج آنها SSL رایگان برای کاربران خود است. از ژوئیه سال 2018 ، Chrome (پرطرفدارترین مرورگر جهان) شروع به علامت گذاری همه سایت های غیر SSL به عنوان “ایمن” نمی کند و این باعث می شود تا مشتریان شما نسبت به نام تجاری شما کمی مطمئن نباشند. در دنیایی که رقابت بسیار دشوار است ، شما نمی خواهید اعتماد به نفس خود را کاهش دهید.

بنابراین ، ما فکر می کنیم که SiteGround با یک مرکز داده سنگاپور محکم است ، با سرعت های عالی جهانی و حتی نتایج بهتری در هند! با تیم پشتیبانی عالی مشتری خود ، آنها را به هم وصل کنید و میزبان دیگری بدست آورید که از همه جنبه ها بسیار جذاب است.

بله قطعی در کتابهای ما! در مورد همه چیزهایی که باید درباره میزبان بدانید ، بررسی کامل SiteGround ما را بررسی کنید.

SiteGround در عمل

 • به سایت آزمون SiteGround ما مراجعه کنید
 • به وب سایت رسمی SiteGround مراجعه کنید

3. میزبانی A2

https://www.a2hosting.in/

میزبانی A2

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در هند

163 ms

قیمت (₹)

350 / ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • A2 WP بهینه شده است
 • مهاجرت سایت رایگان
 • هر وقت پول برگشت

"یک میزبان وب مطمئن و با نتایج سریع ، به خصوص برنامه Turbo آنها."

این شرکت میزبان وب آمریکایی برای سرورهای عالی توربو و ویژگی عالی عالی بهینه سازی A2 کاملاً مشهور است. (جزئیات کامل در مورد بررسی عمیق میزبانی A2 ما)

در حالی که آنها سریعترین میزبان وب نیستند ، اما آنها هنوز هم توانستند تست + A را در تست سرعت سرور ما دریافت کنند.

سرعت سرور میزبان A2

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
172 ms212 ms278 ms6 میلی ثانیه316 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
163 ms141 ms67 میلی ثانیه218 ms159 ms

میانگین سرعت: 173.2 ms (به نتیجه کامل مراجعه کنید)

با استفاده از مرکز داده سنگاپور ، پینگ سنگاپور با سرعت 6 میلی ثانیه و 67 میلی ثانیه برای ژاپن به سرعت رسید ، در حالی که بنگلور 163 میلی ثانیه بسیار قابل احترام به دست آورد. زمان پاسخگویی برای سایر نقاط جهان صدها نفر ، آنها هنوز سریعتر از میزبان وب شما هستند که میانگین جهانی آن 173 میلی متر است.

A2 پشتیبانی مشتری میزبان

اکنون این جایی است که ما در میزبانی A2 مشکل کمی داریم – گفتگوی زنده آنها گوروس در واقع از آنچه انجام می دهند خوب هستند. این فقط رسیدن به آنها دشوار است. هرچند که به یک گورو رسیدیم ، آنها موفق شدند با زحمت مشکلات ما را حل کنند!

افکار ما در مورد A2

مانند SiteGround ، A2 Hosting همچنین SSL رایگان را برای مشتریان خود ارائه می دهد ، ویژگی ای که به راحتی اجرا می شود اما هنوز توسط بیشتر میزبان وب انجام نشده است. پشتیبانی مشتری می تواند بهبود یابد ، اما پس از اتصال به آنها ، آنها یک میزبان وب محکم و دارای ویژگی های عالی هستند!

A2 در عمل

 • به سایت آزمون میزبانی A2 ما مراجعه کنید
 • به وب سایت رسمی میزبان A2 مراجعه کنید

4- میزبان تحرک

https://www.inmotionhosting.com/

میزبانی از راه اندازی

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در هند

514 ms

قیمت (₹)

324 / ماه

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • مناطق سرعت حداکثر
 • انتقال داده نامحدود
 • دسترسی به SSH
 • پشتیبانی 24 × 7 ایالات متحده

"پوشش عالی در سراسر جهان با پشتیبانی در سطح جهانی"

ما شخصاً احساس می کنیم كه میزبانی Inmotion یكی از سنگهای میزبانی وب کم ارزش در آنجا است. سرورهای آنها سریع هستند ، از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند و خدمات به مشتریانشان فوق العاده است. در حقیقت ، Bitcatcha.com قبلاً قبل از جابجایی به SiteGround میزبانی با Inmotion (ما هنوز میزبان چند وب سایت دیگر با Inmotion هستیم)!

Inmotion میزبان سرعت سرور

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
2 ms53 میلی ثانیه322 ms178 ms172 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
514 ms153 ms109 میلی ثانیه67 میلی ثانیه149 ms

میانگین سرعت: 171.9 ms (به نتیجه کامل مراجعه کنید)

Inmotion Hosting فقط دیتاسنترهایی در آمریکا دارد که سرعت زیر 55 مایل آنها را در غرب و شرق ایالات متحده توضیح می دهد. آنها در سایر نقاط جهان نیز بد عمل نکردند – 109 ms در ژاپن ، 153 ms در سیدنی ، 172 ms در سائو پائولو و 178 ms در سنگاپور. متأسفانه ، آنها با سرعت 514 ms در بنگلور خیلی خوب عمل نکردند.

میانگین جهانی آنها 171.9 ms است که آنها را در رده بندی A + قرار می دهد.

پشتیبانی مشتری Inmotion

همانطور که انتظار می رود ، تیم پشتیبانی مشتری Inmotion Hosting بسیار عالی است. آنها می دانند چه کاری انجام می دهند و آنها کارآمد هستند ، و هرگز ما را به مدت طولانی منتظر نمی گذارند. جلسات گفتگوی زنده در چند دقیقه متصل می شوند و بلیط بدون دردسر زیاد برطرف می شود.

افکار ما در مورد میزبانی Inmotion

اگر مخاطب بین المللی را هدف قرار داده اید ، آنگاه میزبانی Inmotion بی نقص است – اگر فقط قصد درخواست مشتری های محلی هند را دارید ، ممکن است بخواهید میزبان های دیگری را در نظر بگیرید.

تحریک در عمل

 • به سایت آزمون میزبانی Inmotion ما مراجعه کنید
 • به وب سایت رسمی میزبانی Inmotion مراجعه کنید

5. GoDaddy هند

https://in.godaddy.com/

GoDaddy هند

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در هند

111 ms

قیمت (₹)

149 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 30 گیگابایت HDD
 • انتقال بدون اندازه
 • 1 وب سایت مجاز است
 • بانک اطلاعاتی 1 گیگابایتی
 • PHP7 پشتیبانی می کند

"بسیار مناسب و معقول است اگر به هیچ میزبانی وب توجه نمی کنید"

تجربه ما با GoDaddy هند بخشهای برابر “خنک” بود و “من!” برای هر چیزی که ما را خوشحال کند ، آنها موفق شدند یک مشکل معادل ایجاد کنند که ما را ناراحت کرد. بیایید نگاهی به آنچه داریم با آنها می پردازیم.

سرعت سرور GoDaddy هند

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
167 ms218 ms197 میلی ثانیه10 میلی ثانیه337 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
111 ms182 ms71 میلی ثانیه245 ms173 ms

میانگین سرعت: 171.1 ms (نتیجه کامل را ببینید)

یکی از موارد جالب ما در مورد GoDaddy هند سرعت آنهاست – آنها واقعاً خیلی سریع هستند!

اگرچه آنها از محل دیتاسنتر خود بسیار شفاف نبودند (ما روی “آسیا” کلیک کردیم اما هرگز به ما نگفت که در کجای آسیا سرورها قرار دارند) از تست سرعت سرور مشخص است که این کشور در سنگاپور مستقر است و دارای 10 مورد فاحش است. اماس.

پینگ از ژاپن با 71 مایل در مرحله بعدی قرار گرفت و سپس جالب آنکه بنگلور با سرعت بسیار بالایی 111 ms. نیازی به گفتن نیست ، اگر شما جمعیت محلی هند را هدف قرار ندهید ، GoDaddy هند کاملاً مناسب است.

میزبان وب نیز در سایر مناطق جهان بسیار خوب عمل کرد و تنها در سائوپائولو به 337 ms رسید. به طور کلی ، میانگین جهانی GoDaddy هند 171.1 ms است ، و این برای رتبه بندی A + به اندازه کافی خوب است!

پشتیبانی مشتری GoDaddy هند

خوب ، آنها به آنچه انجام می دهند ، نسبتاً با تجربه هستند و خیلی سریع متصل خواهید شد. نه به همان سرعت به عنوان هاستینجر و نه SiteGround ، اما آنها کار را انجام می دهند. هیچ چیز برای فریاد زدن نیست – فقط کار می کند.

افکار ما در مورد GoDaddy هند

این جایی است که ما کمی شروع به غرق کردن خواهیم کرد.

اگر فقط برنامه های خوبی برای وردپرس داشته باشید ، GoDaddy میزبان وب کاملی برای هند خواهد بود ، اما ما یک کیف بزرگ از هیچ چیز نداریم. همه میزبان های دیگر نوعی راحتی را از طریق برنامه ها برای کاربران ارائه می دهند ، بنابراین برای به دست آوردن هیچ چیز کمی ناامید کننده نیست.

نکته دیگری که ما از آن بسیار ناراحت هستیم UI آنهاست – آنها رابط کاربری خود را سفارشی کرده اند اما احساس می کنیم که آنها می توانستند کار بهتری در ساختن آن داشته باشند.

GoDaddy هند میزبان رابط کاربری

فقط 30 دقیقه طول کشید تا مکان مناسب برای بازیابی صحیح DNS پیدا کنیم و حرکت از طریق UI کمی اجباری و غیر طبیعی احساس می شود.

اگر به دنبال پیاده سازی SSL اساسی برای وب سایت های خود هستید ، ناامید می شوید که GoDaddy هند را پیدا کنید بدون SSL رایگان. می توانید هزینه آن را بپردازید ، اما می دانید که این چیزی است که می توانید به راحتی بصورت رایگان با سایر میزبان ها دریافت کنید.

با گفتن همه این موارد ، ما فکر می کنیم GoDaddy هند در واقع خوب است اگر به دنبال هیچ میزبانی وب نیستید که مصرف کنندگان هند را با قیمت ارزان تر هدف قرار دهند ، اما اگر منتظر ویژگی های بالای خط یا هر چیز دیگری هستید ، بهتر است به موارد دیگر مراجعه کنید. میزبان وب.

GoDaddy هند در عمل

 • به سایت آزمون GoDaddy India ما مراجعه کنید
 • به وب سایت رسمی GoDaddy هند مراجعه کنید

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در هند

318 ms

قیمت (₹)

354 / ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD 50 گیگابایتی
 • انتقال بدون اندازه
 • 1 وب سایت مجاز است
 • 1 دامنه رایگان
 • بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم

"پوشش عالی جهانی ، اما سرعت ضعیف در هند. قیمت ها بهتر می شدند."

Bluehost در سال 2003 تشکیل شد و به سرعت به یکی از برترین مارک های میزبانی وب در بازار تبدیل شد. آنها به خصوص در هند محبوب هستند ، اما آیا محبوبیت آنها با کیفیت برابر است؟ بیایید.

سرعت سرور Bluehost

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
23 میلی ثانیه78 میلی ثانیه183 ms193 ms164 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
330 ms168 ms125 میلی ثانیه92 میلی ثانیه174 ms

میانگین سرعت: 153 ms (نتیجه کامل را ببینید)

مراکز داده Bluehost در ایالات متحده مستقر هستند و از بسیاری از نقاط جهان با میانگین 181.1 میلی ثانیه پینگ بسیار خوب (زیر 200 ms) دریافت کرده اند. با این وجود یک مشکل – آنها در بنگلور خیلی خوب عمل نکردند و امتیاز 330 ms داشتند.

اگر سرعت را در اولویت قرار دهیم ، به نظر می رسد Bluehost برای افرادی که می خواهند یک سطح بین المللی داشته باشند بهتر است. اگر جمعیتی محلی هند را هدف قرار می دهید ، ممکن است بخواهید با هاست دیگری بروید زیرا 330 میلی متر فقط به دلخواه ما خیلی کند است.

پشتیبانی مشتری Bluehost

تماس با تیم زنده Bluehost مانند بازی رولت روسی است – اگر خوش شانس باشید ، یک نفر باتجربه کسب خواهید کرد که می داند چه کاری انجام می دهد و قادر است به شما کمک کند. اگر بدشانس باشید ، کارآموز را می گیرید که به هیچ وجه کمکی نیست.

قطعاً مورد علاقه ما نیست.

افکار ما در مورد Bluehost

ما نمی توانیم کمکی کنیم اما Bluehost را با SiteGround مقایسه کنیم ، زیرا آنها تقریباً در همان محدوده قیمت هستند. می توانید از ویژگی های بهتری با SiteGround انتظار داشته باشید اما با Bluehost قیمتی اندکی پایین تر خواهید پرداخت ، بنابراین من حدس می زنم که این امر در اولویت ها و ترجیحات قرار دارد..

Bluehost در واقع یک انتخاب فوق العاده محبوب در بین بسیاری از وبلاگ نویسان و بازاریابان وابسته است ، اما اگر سرعت را در اولویت قرار می دهید ، ممکن است بخواهید قبل از ارتکاب مکان اول مخاطبان خود را در نظر بگیرید که.

Bluehost در عمل

 • به سایت آزمون Bluehost ما مراجعه کنید
 • به وب سایت رسمی Bluehost مراجعه کنید

7. BigRock

https://www.bigrock.in/

سنگ بزرگ

امتیاز جهانی سرعت

آ

سرعت در هند

64 میلی ثانیه

قیمت (₹)

199 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 20 گیگابایت HDD
 • انتقال 100 گیگابایت
 • 1 وب سایت مجاز است
 • 300+ برنامه با 1 کلیک
 • cPanel گنجانده شده است

"سرعت سریع در هند با قیمت های پایین.

سنگ بزرگ! اسطوره ، مارک ، افسانه!

ما در مورد آنها بسیار شنیده ایم و به نظر می رسد آنها در هند بسیار محبوب هستند ، بنابراین تصمیم گرفتیم برای این لیست یک حساب کاربری تهیه کنیم ، فقط ببینیم که آیا آنها مطابق انتظارات هستند.

اما قبل از اینکه به ستایش ها و اجاره ها بپردازیم ، ابتدا نگاهی به نتایج آزمون می اندازیم.

سرعت سرور BigRock

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
226 ms241 ms130 میلی ثانیه62 میلی ثانیه343 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
106 میلی ثانیه309 ms133 ms216 ms137 ms

میانگین سرعت: 190.3 میلی ثانیه (به نتیجه کامل مراجعه کنید)

با میانگین جهانی 190 میلی ثانیه ، Bigrock کاملاً کمترین میزبان وب در لیست است. با سرعت عمل ، آنها برای پینگ های سریع محلی ایده آل هستند زیرا تنها میزبان وب در این لیست با داشتن مرکز داده در بمبئی هستند.

اگر می خواهید مشتری بین المللی را جذب کنید ، BigRock ممکن است بهترین انتخاب نباشد ، با نمرات 226 ms از US West ، 241 ms از شرق ایالات متحده ، 130 ms از لندن ، 343 ms از Sao Paulo و 309 ms از سیدنی.

تنها کشورهایی که دیدیم در خارج از هند خوب کار می کنند سنگاپور با 62 مایل به خارج از کشور و ژاپن با سرعت 133 میلی متر بود.

پشتیبانی مشتری BigRock

ما بعد از اینکه دیدیم چقدر محبوب آنها با افراد محلی در هند است ، انتظار خدمات مناسب و سهولت استفاده را برای برنامه مبتدی BigRock ثبت نام کردیم اما تجربه ای که از آن گذشتیم … ناامید کننده بزرگی بود.

اول از همه ، سیستم اطلاعات لازم را برای ورود به حساب ما برای ما ارسال نکرد. بدون اطلاعات ورود ، بدون DNS برای تنظیم ، مطلقاً هیچ چیز.

بنابراین ما برای کمک به livechat آنها تماس گرفتیم اما آنها نمی توانند بدون ورود به سیستم کاری انجام دهند ، بنابراین از ما خواسته شد تا با شماره پشتیبانی بین المللی BigRock (به هزینه خود ما ، از نظر شما) برای مرتب کردن این شماره تماس بگیریم.

بنابراین ما دستورالعمل های خودکار را صدا کردیم و دنبال کردیم ، با فشار و فشار کلیدهایی را که به ما گفته شد ، فشار می دهیم … سپس تماس کاهش یافت.

بنابراین ما دوباره امتحان کردیم.

و تماس کم شد. از نو.

ما سعی کردیم در مجموع 3 بار با آنها تماس بگیریم و تماس دقیقاً پایین می آید. یکسان. لحظه.

ما با تیم گفتگوی زنده مشورت کردیم تا ببینیم چه کار دیگری می توان انجام داد.

ما از آنها پرسیدیم که آیا آنها می توانند ما را مستقیماً به تیم مربوط منتقل کنند – آنها نمی توانند.

آیا می توانند حساب ما را لغو کنند – آنها نمی توانند.

این به سرعت در حال بدترین برخوردی بود که تاکنون با میزبان وب این کالیبر تجربه کرده ایم.

ساعت 5 بعد از ظهر ، ایمیلی را برای این آدرس ارسال کردیم که تیم livechat با مهربانی در اختیارشان قرار دادند و آنها در ساعت 6 بعد از ظهر با اطلاعاتی که لازم بود برای پاسخ دادن به آنها در نهایت برای ورود به سایت و راه اندازی سایت آزمون ما پاسخ دادند..

نیازی به گفتن نیست ، ما از کل مصیبت خیلی خوشحال نبودیم.

افکار ما در مورد BigRock

BigRock ارزان است ، اما آنها واقعاً نیاز به جوش دارند. با سرعت عمل ، آنها علی رغم فقدان PHP7 و SSD در حال انجام کار هستند. آنها هنوز SSL را اجرا نکرده اند ، بنابراین ممکن است کاربران در آینده نزدیک با بروزرسانی سیستم خود در آینده ، با مشکل روبرو شوند.

آنها قطعاً باید امکانات بیشتری را برای کاربران خود فراهم کنند و UI آنها باید به روز شود – به نظر می رسد که آنها آن را در دهه 90 طراحی کرده اند و طراح خود را در نیمه راه اخراج کرده اند..

ما نمی توانیم عکس ارائه دهیم ، زیرا فقط هنگام ثبت نام فقط یک بار به منطقه مشتری دسترسی پیدا کردیم – از آن زمان به بعد قفل شده ایم و ویژگی “فراموش گذرواژه” فقط کار نمی کند. بارها آن را امتحان کرده ایم ، هیچ چیزی در پوشه های صندوق ورودی یا اسپم ما ظاهر نشده است.

BigRock در عمل

 • به سایت تست BigRock ما مراجعه کنید
 • از وب سایت رسمی BigRock دیدن کنید

حکم

پس از آزمایش فشرده و تجربه جوانب مثبت و منفی هر مارک ، ما شخصا احساس می کنیم که میزبان وب بین المللی (هاستینجر ، SiteGround ، A2 هاستینگ و Inmotion Hosting) بهترین شرط بندی شماست. آنها به طور مداوم سریع و با اعتبار قابل اعتماد هستند و پشتیبانی مشتری آنها به هر شکلی که می تواند به شما کمک می کند.

در سراسر جهان SPEED

AVG سرعت در هند

قیمت (₹ / ماه)

میزبان

آ+

99 میلی ثانیه

205

SiteGround

آ+

136 ms

386

میزبانی A2

آ+

163 ms

350

میزبانی از راه اندازی

آ+

514 ms

324

Bluehost در وسط مناسب است – آنها به خوبی متعادل هستند و اگر به دنبال دستیابی به بازارهای ایالات متحده هستید ، ارزش بهتری پیدا خواهید کرد. یک هاست بسیار خوب وبلاگ نویسان تازه کار و بازاریابان وابسته!

با این حال ، اگر قیمت اولویت شما باشد ، BigRock و GoDaddy هند فقط نیازهای شما را مناسب خواهند داشت ، به خصوص اگر شما جمعیت محلی هند را هدف قرار دهید. آنها پینگ های محلی خیلی سریع دریافت کرده اند ، اما شما از ویژگی ها و پشتیبانی مفید مشتری استفاده می کنید.

برای ما ، پشتیبانی ضعیف از مشتری یک معامله گر است ، اما اگر این مسئله برای شما مشکلی ایجاد نمی کند ، درست پیش بروید.

این 7 مارک برتر میزبانی وب ما برای هند را به پایان می رساند!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map