8 geriausi Australijos 2020 VPN (išbandytas greitis!)

Australijos statistikos biuro duomenys parodė, kad interneto prieiga šalyje bėgant metams smarkiai išaugo. Tyrimai taip pat rodo, kad iki 2021 m. Namuose visoje Australijoje bus 311 mln. Prijungtų prietaisų. Derinkite, kad su IPT, renkančiais duomenis ir vyriausybės cenzūrą Australijoje, tikriausiai būtų gera idėja pradėti pirkti virtualiojo privataus tinklo (VPN) paslaugų teikėją. dabar.


Augantys interneto vartotojai Australijoje

(Šaltinis: ABS)

Vis dėlto suderinkite šiuos skaičius su tuo, kad šiais laikais atrodo, kad beveik visi vejasi po jūsų asmeninius duomenis, todėl labai svarbu rimtai pradėti galvoti apie VPN naudojimą. Jie siūlo daug didesnį saugumą ir anonimiškumą internete.

Contents

Australijos IPT renka jūsų duomenis

Oficialiai vyriausybė reikalauja, kad Australijos interneto paslaugų teikėjai (IPT) rinktų duomenis apie jų paslaugų vartotojus. Tai reiškia, kad jūsų IPT ne tik palaiko jūsų ryšį su plonais dantimis, bet ir saugo daugybę asmeninės informacijos..

Kruopščiai registruojamas viskas, pradedant nuo to, kokio tipo ryšių paslauga naudojama, iki jūsų buvimo vietos ir naudojimo laiko. Net Jungtinėse Valstijose vartotojų skaitmeninė laisvė nebuvo tokia oficialiai paveikta, kokia yra šiandien Oze.

Jei šiuo atveju trumpai nesupratote, ką tai reiškia; Australijos policija, Australijos teisėsaugos sąžiningumo komisija ir kai kurios kitos agentūros gali bet kada prisijungti prie visų duomenų, kuriuos jūsų IPT mielai renka..

Vyriausybė filtruoja jūsų žiniatinklio paslaugas

Kai mes kalbame apie interneto cenzūrą, pirmosios, į kurias ateina mintys, dažnai yra Kinija arba Rusija. Vis dėlto daugumai žinomo pasaulio tai gali sukrėsti tai, kad daugelis tradiciškai demokratinių ir laisvų šalių cenzūruoja internetą ar bent bando.

2012 m. Australijos ryšių ministras teigė, kad dėl pranešimų, kuriuos vyriausybė išsiuntė šalies interneto paslaugų teikėjams, daugiau nei 90% internetu besinaudojančių australų ketina išfiltruoti savo turinį.

Iš pradžių cenzūra turėjo reikšti rimtų nusikaltimų, tokių kaip prievarta prieš vaikus ir panašiai, nutraukimą, tačiau 2015 m. Ji buvo išplėsta, kad apimtų autorių teisių pažeidimus. Tai tiesa, P2P vartotojai, tai reiškia, jūs!

Tiesą sakant, vyriausybė labai linkusi IPT cenzūruoti vis daugiau svetainių dėl suvokimo, kad jie nešioja autorių teisių saugomą medžiagą. Tai apima „The Pirate Bay“, „Torrentz“ ir „TorenHound“.

„Optus“ blokavimo puslapiai

„Optus“ vartotojų pranešimas sulaukė, kai prašoma puslapių cenzūruoti
(Šaltinis: Vikipedija)

Kaip beveik bet kuris P2P vartotojas gali tai patvirtinti, tai yra absurdiška nuomonė ir paprasčiausiai parodo, kad dauguma vyriausybių paprasčiausiai tvirtina, kad nežino ir naudojasi tai kaip pasiteisinimas uždaryti svetaines, kurioms prieštarauja komercinės bendrovės, nepaisant situacijos realybės..

Naudojant VPN būtų lengviau įveikti šį išankstinį nusistatymą ir sustabdyti šiuo metu rodomą įžvalgų elgesį.

Ko mes ieškome iš VPN

1. Privatumas ir anonimiškumas (protokolai, mokėjimo galimybės)

Bendraujant su VPN paslaugų teikėju, privatumas kelia didžiausią susirūpinimą, ir tai turi du aspektai – ar jie tvarko jūsų naudojimo veiksmus (registravimą) ir jų teikiamas galimybes mokant.

Kai kurie VPT, iš tikrųjų daugelis, šiais laikais siūlo galimybę atsiskaityti per tam tikros rūšies ar kriptovaliutos dovanų čekius. Tokiu būdu jums, kaip vartotojui, neliks jokių popierinių pėdsakų, o tai yra žingsnis toliau nei tradiciškai.

2. Saugumas (šifravimas, sekimo blokavimas ir tt)

Kalbant apie saugumą, vėlgi yra du jo aspektai – protokolas, su kuriuo reikia užmegzti ryšį, taip pat šifravimo metodas, naudojamas duomenims, keliaujantiems tarp jūsų įrenginio ir VPN serverių, apsaugoti..

Kiekvienas protokolas turi savo privalumų ir trūkumų, pavyzdžiui, yra greitesnis, tačiau turi tam tikrų saugumo spragų ar kitokį saugumo ir efektyvumo balansą. Šifravimo požiūriu yra įprasta, kad aukštesnis šifravimo lygis paprastai lėtina veikimą, nes duomenų paketuose bus pridėta daugiau duomenų.

Kiti saugos papildymai paprastai yra tiesiog torto apledėjimas, pavyzdžiui, įmontuoti skelbimų blokatoriai arba galimybė blokuoti stebėjimo duomenis kai kuriose svetainėse.

3. Greitis ir stabilumas

Greitis, žinoma, ateis šalia, nes akivaizdu, kad nenorėsime mokėti už paslaugą, kuri per daug sulėtins mūsų interneto greitį. Aš sakyčiau, kad geras VPT turėtų sugebėti pasiūlyti bent 70% jūsų tikrojo linijos greičio (ne teoriškai!)..

4. Geografinės padėties klastojimas

Taip pat kyla serverio vietos klausimas, nes tai padeda sugadinti geografinę vietą. Tarkime, kad esate Italijoje ir norite naudoti BBC „iBBC Player“ paslaugą vaizdo įrašams transliuoti. Taigi prisiregistravus prie VPN, neturinčio serverio JK, kils nedidelė techninė problema.

5. P2P palaikymas

Paskutinis punktas bus apie P2P failų mainus. Dalijimasis P2P failais užkrauna didelę apkrovą interneto linijose, todėl kai kurie IPT ir net kai kurie VPN paslaugų teikėjai dėl to nerimauja. Tai gaila, nes P2P failų dalintojai dažnai persekiojami tokiose šalyse kaip Jungtinė valstija ir Singapūras (aš kažkada ten turėjau draugą, kuris iš savo interneto paslaugų teikėjo gavo įspėjamąjį laišką, kad reikia atsisiųsti vieną filmą!).

Nors gali būti neprotinga tikėtis, kad visi VPT paslaugų teikėjai patenkins P2P failų mainų vartotojus, jų naudojimui turėtų būti numatyta bent keli serveriai. Tai žymiai atvertų klientų rinką ir patenkintų nepakankamai naudojamų vartotojų profilį.

Reitingas: geriausias Australijos VPN

Prieš atlikdamas bandymo rezultatus, norėčiau čia nustatyti bazinį savo interneto greitį. Toliau pateiktas tikrasis plačiajuosčio ryšio greitis, pagrįstas 500Mbps paslaugų linija, neaktyvus VPN ryšys:

Nėra pagrindinio VPN

(Peržiūrėkite visą pradinio greičio testo rezultatą čia)

Pastaba

Naudotas valiutos kursas: 1) nuo 1USD iki 1,37AUD, 2) nuo 1Euro iki 1,57AUD

1. „NordVPN“

https://nordvpn.com

„NordVPN“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (AUD)

5,48 USD / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Virš 4400 serverių
 • Dvigubas DNS
 • Užtikrina 6 įrenginius
 • PGP komm. privatumas
 • Keli protokolai

"„NordVPN“ yra geras saugumo, privatumo derinys & greitis @ sunkiai įveikiamos ilgalaikės kainos"

Viena populiariausių VPN paslaugų visame pasaulyje, „NordVPN“ turi daugiau nei 5000 serverių, esančių 59 šalyse. Verslas, dirbantis nuo 2012 m., Sugebėjo neatsilikti nuo geriausių, o paskui – kai kurių.

Kadangi būstinė yra Panamoje, nerimaujama dėl jų anonimiškumo ir registravimo nuostatų, nes šalis dar neturi jokių duomenų saugojimo įstatymų. Derinkite tai su pasaulinio lygio šifravimo standartais ir dviguba VPN apsauga, todėl jūs turite nugalėtoją.

„NordVPN Speed ​​Test Australia“

„NordVPN Speed ​​Test Australia“ – „Perth Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Australijos „NordVPN“ serveriai sugebėjo sunaikinti maždaug nuo 45Mbps iki 50Mbps spartą.

Nors „Nord“ kainos prasideda nuo standartinio pramonės lygio, šis VPT yra geras tiems, kurie siekia ilgą laiką jo laikytis. Jame yra didžiulės nuolaidos 3 metų planams, kurie greičiausiai panaikins konkurenciją.

Perskaitykite išsamią „NordVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra „Bitcatcha“ VPN Nr. 1!

2. „ExpressVPN“

https://www.expressvpn.com

„ExpressVPN“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (AUD)

11.43 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Jokių apribojimų
 • Privatumas jūroje
 • DNS / IPv6 nuotėkio prot
 • 24/7 palaikymas
 • Kelių protokolų palaikymas

"Geriausiai tiems, kurie nori stabilumo, saugumo & solidus spektaklis. Labai rekomenduojama!"

Mano klaida buvo ta, kad aš pasirinkau „ExpressVPN“ kaip pirmąjį peržiūrimų sąrašų sąraše, dėl kurio aš neįvertinau VPN „Mercedes“ to, koks jis buvo iš tikrųjų. Aš iškėliau juostą ypač aukštai ir išėjau nusivylusi, kad vos spėjau įvykdyti mano keliamus reikalavimus.

Dabar praleidęs nepaprastai ilgą laiko tarpą spragtelėdamas daugybėje VPN paslaugų, po apmąstymų suprantu, kad „ExpressVPN“ išties yra tobulas. Jis atranda tinkamus užrašus kartu su viskuo, ko ieškome VPN, sąraše, o po to kai kuriais.

Aš manau, kad tai yra tobula VPN paslauga dėl tinkamos sudedamųjų dalių pusiausvyros, o tai pasiekti nėra taip lengva, nes tai yra techninė paslauga. Tai suderins su tuo, kad, norėdami pasiekti šiuos standartus, turėsite valdyti viso pasaulio infrastruktūrą, kad tai būtų dar įspūdingesnė.

„ExpressVPN Speed ​​Test Australia“

„ExpressVPN Speed ​​Test Australia“ – „Sydney Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Greitai eksploatuodamas „ExpressVPN“ sugebėjau pasiūlyti beveik stabilų greitį visame borte, nesvarbu, kiek toli nuo mano fizinės vietos. Australijos serveriai veikė gerai ir turėtų būti daugiau nei pajėgūs valdyti beveik bet kurią šalies liniją.

„ExpressVPN“ gali būti ne pati pigiausia VPN paslauga versle, tačiau tai daugiau nei atsveria jų našumas.

Perskaitykite mūsų išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra vienas iš mūsų populiariausių pasirinkimų!

3. „Surfshark“

https://surfshark.com/

„Surfshark“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (AUD)

2,75 USD / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • „Multi-Hop“ jungtis
 • Palaiko daugelį platformų
 • Nėra rąstų

"Nesudėtingas ir nuoseklus atlikimas, „Surfshark“ garsina savo kaip stiprios būsimos varžovės vardą."

Dėl daugelio veiksnių „Surfshark“ man visada atrodė, kad yra vienas tobuliausių VPT paslaugų teikėjų. Vis dėlto kažkodėl viskas susiklostė taip, kad jie vis dar yra palyginti nauji. Apsaugos paslaugų teikėjo buvimas rinkoje trumpesnį nei dvejų metų laikotarpį ne visai įkvepia pasitikėjimo.

Vis dėlto kiekvienu žingsniu, kalbėdamas apie puikų veikimą ir paprastumą, „Surfshark“ įrodė, kad aš neteisus. Manau, neišvengiamai atidžiai stebiu juos ir periodiškai peržiūrėsiu savo nuomonę. Iki šiol tai buvo nepaprastai teigiama patirtis.

Australijos nauda atsižvelgiant į VPN greitį dviejose kritinėse srityse. Pirma, ji turi stiprią infrastruktūrą, o antra, kad jie užima kritinę Azijos ir Ramiojo vandenyno vietą duomenų srautui. Atrodo, kad „Surfshark“ iš to pelnė kapitalą, o jų Australijos serverių greitis yra įspūdingas.

„surfshark“ greičio testas Australijoje

„Surfshark Speed ​​Test Australia“ – „Perth Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Nors Singapūras man yra daug artimesnis nei Australija (fiziškai), „Surfshark“ gerai subalansavo savo veiksmus. Tiesą sakant, beveik visose šalyse, kur yra jų serveriai, atrodo, kad „Surfshark“ gali išlaikyti minimalų našumo standartą.

Aš sakyčiau, kad „Aussies“ greitis parodys gana stipriai, nesvarbu, prie kurių serverių jie jungiasi – bet kurioje „Surfshark“ tinklo vietoje. Jūs taip pat galite būti dėkingi už mažas „Surfshark“ kainas ir palyginti stiprius Aussie dolerius, kad už kainą jūs teisingai supurtytumėte..

Sužinokite daugiau apie jo meistriškumą išsamioje „Surfshark“ apžvalgoje!

4. „TorGuard“

https://torguard.net

„TorGuard“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (AUD)

6,85 USD / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Palaiko visus įrenginius
 • Skelbimai & kenkėjiškų programų blokas
 • Neribotas pralaidumas
 • Slaptas VPN
 • Keli GCM & CBC šifrai

"„TorGuard“ buvo sukurtas siekiant patenkinti P2P vartotojų poreikius ir daro tai žaviai"

Pirmasis mano įspūdis apie „TorGuard VPN“ buvo toks, kad atrodė šiek tiek … keistai. Jis neturėjo blizgesio ir rinkodaros blizgesio, kurį šiandien siūlo daugybė paslaugų, ir atrodė toks techninis, kad suabejojau, kad jis patiks daugeliui, kurie į tai žvelgė įdėmiai..

Kaip aš klydau! Nors ši paslauga buvo orientuota į P2P vartotojus, iš funkcijų pusiausvyros ir paprastumo matyti, kad dizaineriai viską gerai apgalvo. Kūdikystėje ji susidūrė su priešinimu daugelyje sričių dėl savo P2P dėmesio.

Tačiau šiandien „TorGuard“ tapo paslauga, kuri išaugo, kad atitiktų tokius aukštus VPN, kaip „ExpressVPN“, standartus ir turi serverius daugiau nei 50 pasaulio šalių..

„TorGuard“ greičio testas Australijoje

„TorGuard Speed ​​Speed ​​Australia“ – Melburno serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Jų Australijoje esančių serverių greitis yra geras ir iš tikrųjų buvo didesnis nei daugelis sričių, esančių arčiau mano fizinės vietos. Tai yra geras ženklas, kad jie atidžiai stebėjo Aussie regiono infrastruktūrą.

Tačiau, kaip jau minėjau anksčiau, jų rinkodaros trūkumas atsiskleidžia šiek tiek pasenusioje „Windows“ kliento vartotojo sąsajoje. Primygtinai patariu pažvelgti į tai praeityje, nes atlikimo prasme jie yra puikūs.

Tikėtis, kad sumokėsite santykinai mažesnes kainas, nei imtų dauguma geriausių VPT, tačiau ne viskas taip pigu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamią „TorGuard“ analizę!

5. „CyberGhost“

https://www.cyberghostvpn.com

„CyberGhost“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (AUD)

4,81 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Siūlo duomenų glaudinimą
 • Skelbimų blokavimas
 • Palaiko 7 įrenginius

"„CyberGhost“ sugebėjo tinkamai sureguliuoti savo serverius, kad jie veiktų"

Nors tai nėra nežinomas VPN ratas, „CyberGhost“ vis dėlto iš tikrųjų neatitinka to, ką laikau aukščiausio lygio VPN kriterijais. Nors tiesa, kad kai kuriais atvejais tai susiję su funkcijų ir našumo linija, man lieka pakankamai abejonių, kad nesijaučiau visiškai jaukiai juos rekomenduodama..

Kalbant apie pasiūlą, „CyberGhost“ turi pakankamai serverių, kad atitiktų „VPN“ milžinišką „Nord“, tačiau, nepaisant šios infrastruktūros, našumas. Viena pagrindinių to priežasčių gali būti ta, kad dauguma jų serverių yra surenkami Europoje.

„CyberGhost“ greičio testas Australijoje

„CyberGhost Speed ​​Test Australia“ – „Sydney Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Man Malaizijoje ir tiems, kurie siekia gero Australijos VPT, tai gali būti ne pati geriausia žinia. Naudodamas 500Mbps jungtį, aš vos sugebėjau išlaikyti tą dalelę, kai prisijungiau prie vieno iš jų „Aussie“ serverių.

Ir vėl tai, ko gali trūkti, atrodo, atsipirks saugos papildiniuose. Pvz., Jis blokuoja internetinį stebėjimą ir daro viską, kad priverstų HTTPS į daugumą svetainių IR netgi turi įmontuotą apsaugą nuo virusų ir skelbimų blokavimą..

Kai ilgalaikių planų kainos krinta iki 3,50 USD (4,81 AUD) per mėnesį, tai gali būti geras dalykas, jei ieškote tik anonimiškumo ir nesijaudinate dėl savo linijos greičio padidinimo..

Jei norite sužinoti daugiau, žiūrėkite visą „CyberGhost“ apžvalgą!

6. „IPVanish“ VPN

https://www.ipvanish.com

„IPVanish“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (AUD)

8,91 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Priverstinis 256 bitų šifravimas
 • Neribotas P2P
 • Palaiko 10 įrenginių

"Siaubingas klientų aptarnavimas. Jei galite pažvelgti į tai praeityje, „IPVanish“ turi tam tikrų pranašumų"

Po diskusijų dėl kardinalios (VPN) nuodėmės teikiant vartotojų žurnalus valdžios institucijoms, „IPVanish“ mano apžvalgoje pradėjo nuo tamsaus debesies, kabančio virš jo. Tai apsunkino jos rinkodaros komandos pastangos surinkti faktus po kilimu tvirtinant, kad jie nežinojo ir nežinojo, nes įmonė pakeitė savininkus.

TAIP, pažvelgiau į praeitį, kurį man reikėjo, arba recenzija būtų buvusi nublizginta dar neprasidėjus. Deja, „IPVanish“ turėjo mažai ką rekomenduoti. Reikia pripažinti, kad kai kurie dalykai, kuriuos jie daro, pavyzdžiui, 256 bitų šifravimo užtikrinimas jo vartotojams, kai kuriais požiūriais būtų pliusas..

„IPVanish“ VPN

„IPVanish Speed ​​Test Australia“ – „Adelaide Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Nors man pavyko pasiekti tinkamu greičiu jų Singapūre esantį serverį, kitos galimybės, kurias išbandžiau, buvo silpnos. Australijai man pavyko sunaikinti daugiau nei 10% mano tikrojo linijos greičio, o tai taip pat šiek tiek atbaidė..

Paprastai tokiais atvejais bandyčiau bendradarbiauti su paslaugų teikėju ir išsiaiškinti, ar padėtį galima ištaisyti, bet, deja, „IPVanish“ turėjo siaubingą klientų aptarnavimą. Nuo pavėluotų atsakymų (3 dienos el. Paštu!) Iki nenaudingų nurodymų – niekaip nesiruošiau švaistyti savaičių spręsdamas su jais susijusios problemos problemas..

Apskritai labai prieštaringi rezultatai iš įmonės, kuri jau dirba su reputacija, kuria kenkia.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų „IPVanish“ išsamią apžvalgą!

7. „iPredator“

https://ipredator.se

„iPredator“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (AUD)

10,96 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Nėra žurnalų politikos
 • Palaikoma „IPv6“
 • Galimi statiniai IP

"Įkūrė Peteris Sunde’as iš „The Pirate Bay“ šlovės, „iPredator“ yra įdomus, tačiau turi rimtų apribojimų"

Visiems P2P failų dalijimosi gerbėjams „The Pirate Bay“ yra vardas, kurio negalima naudoti torrent pramonėje. Žinomas apie P2P čempioną visame pasaulyje ir persekiojimą iš visų pusių, logiškai atrodo, kad šis VPT bus vienas iš labiausiai nepriklausomų ir nuožmiai ištikimas savo klientams, kad paslauga gali būti.

Vis dėlto paslauga atrodo kaip nesąžiningas bandymas versle, tuo pat metu bandant apmokestinti pramonės normas. Pvz., Jis neturi kliento programinės įrangos, o pagalba teikiama tik tuo atveju, jei tik rasite atvirojo kodo dokumentus ir forumus. (Jau nekalbant apie jo apribojimą tik Švedijos serveriams.)

Nepaisant to, kartu su akivaizdžiai vidutiniu pasirodymu, koncepcija yra įdomi vien dėl to, kad ji kažkodėl siejama su „The Pirate Bay“ vardu.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

„AzireVPN“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (AUD)

4,70 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Palaiko „WireGuard“ protokolą
 • Leidžia „P2P“ srautą
 • Neturi stebėti srauto

"Viena iš nedaugelio VPN paslaugų, palaikančių „WireGuard“ protokolą"

Jei greitis yra jūsų dalykas, tada „AzireVPN“ turėtų padaryti įspūdį, nes buvo pranešimų, kad kai kuriems vartotojams jis leido naudoti iki 500Mbps linijos greitį. Tačiau tuo pat metu įmonė yra palyginti jauna, įsteigta tik 2012 m.

AzierVPn palaiko iki 256 bitų šifravimą su SHA512 HMAC ir TLS autentifikavimu. Jei esate vienas iš paranojinių gaujų, tai yra maždaug tiek, kiek aukščiau maisto grandinės, nei bet kada – komerciškai.

Su specialioms programoms skirtomis pagrindinėms platformoms, ji, deja, neturi jokių papildomų priedų, tokių kaip „RaspBerry Pie“ ar „PlayStation“ aprėptis. Tam tikra prasme ji taip pat ribota, turinti tik 20 serverių penkiose šalyse.

Tikimės, kad tai leis jiems sutelkti savo optimizavimo pastangas ir galiausiai pateiks mums tikrai pasaulinės klasės VPN paslaugą.

Baigiamosios mintys

Kaip kai kurie iš jūsų turbūt pastebėjote, aš pasisakiau dėl kai kurių paslaugų teikėjų ir tuo pat metu jaučiu, kad kitus vertinau per griežtai. Pažvelgdamas į platesnį kontekstą, jaučiu poreikį jums patarti, kad be grynojo atlikimo rodiklių, svarbūs veiksniai yra ir individualūs poreikiai.

Mano požiūriu, aš vertinau VPT paslaugų teikėjus ir tokiu būdu turėsiu aukštus reikalavimus, kuriuos jie turi atitikti visose srityse – o tai dažniausiai neįmanoma. Dėl to kai kuriems iš jūsų viskas yra greitis, kitiems – anonimiškumas ir privatumas. Vieni nori paaukoti mažiau, o kiti norės kuo labiau sumažinti išlaidas.

Atsižvelgiant į tai, tikiuosi, jūs perskaitysite tarp eilučių ir pasirinksite tokį variantą, kuris užtikrins jūsų poreikius atitinkančią pusiausvyrą.

Primename, kad yra 3 populiariausi Australijos VPN:

SPĖGIS

SAUGUMAS & PRIVATUMAS

KAINA (AUD / MO)

„NordVPN“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

5.48

APGYVENDINTI VPT

„ExpressVPN“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

11.43 val

APGYVENDINTI VPT

„Surfshark“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

2.75

APGYVENDINTI VPT

Tik grynosios kokybės požiūriu aš manau, kad aš aiškiai pasakiau, kur yra mano prioritetai dėl šio reitingo. Atsižvelgiant į tai, kas būtų geriausias VPN Australijos rinkai, aš manau, kad daugelis iš jūsų su palengvėjimu atsidūsta supratę, kad Singapūras yra visai šalia jūsų ir ten esantys serveriai veikia gerai beveik visur..

Taigi, atsižvelgiant į našumą, manau, kad Australijos vartotojams pasisekė, nes jie gali pasirinkti beveik bet kurį iš aukščiau paminėtų variantų. Kaip jau minėjau, apsvarstykite kitus veiksnius ir tai, ar galite su jais gyventi.

Aš, pavyzdžiui, niekada nesirinkčiau paslaugų teikėjo, kuriam patinka, pavyzdžiui, klientų aptarnavimas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map