8 geriausi VPN „Indonesia 2020“ (išbandytas greitis!) – „Bitcatcha“

Galvojant apie Indoneziją, gali kilti pagunda atsiminti egzotišką atostogų vietą, kurios vietos gali būti įvairios – dideli prekybos centrai ir vaizdingi paplūdimiai. Deja, gyvenant šalyje gali kilti visiškai kitoks scenarijus, atsižvelgiant į jos vyriausybės norą vykdyti slaptą priežiūros veiklą net ir savo gyventojams.


Kadangi internetinės laisvės balas yra toks žemas kaip Indijoje, neturėtų nustebinti tai, kad Indonezijoje daug kartų buvo vykdoma represinė vyriausybės vykdoma skaitmeninė veikla. Nuo labai plačiai apibrėžtų stebėjimo galių suteikimo iki socialinės žiniasklaidos platformų blokavimo Indonezijos gyventojai yra puikus panaudojimo atvejis, nes tiems, kuriems būtų naudinga naudotis VPN.

Indonezijoje, kur gyvena daugiau kaip 260 milijonų gyventojų, interneto skvarbos lygis yra palyginti žemas (54,68%), tačiau ji vis dar riboja socialinės žiniasklaidos platformas, riboja prieigą prie politinio turinio ir netgi yra sulaikiusi keletą aukšto lygio tinklaraštininkų..

Sąmoningai naudojant VPN, to galima labai atsargiai išvengti, juo labiau kad VPN ten nėra nelegalūs.

Contents

Turinio pažeidimams aptikti Indonezija naudojasi AI tikrinimo programa

2018 m. Pradžioje Indonezijos ryšių ir informacinių technologijų ministerija (MCIT) pradėjo vadinti „Cyber ​​Drone 9“. Tinkintas interneto skaitytuvas buvo sukurtas atsižvelgiant į du tikslus – išsiaiškinti, ką vyriausybė laiko „neigiamu turiniu“, ir tada blokuoti indoneziečius nuo prieiga prie jo.

Parametrai, kuriais veikia tikrinimo įrenginys, vis dar tobulinami, nes jie pagrįsti AI, tačiau kol kas taikymo sritis atrodo gana plati. Šaltinių teigimu, neigiamas turinys apima „pornografijos, azartinių lošimų, smurto, radikalizmo ir diskriminacijos dėl rasės ir religijos vaizdavimą“.

Tai dar apsunkina IPT, kurie dėl įvairių priežasčių savavališkai vykdo savo blokavimo veiklą. Pavyzdžiui, 2016 m. Indonezijos vartotojai pranešė, kad „Netflix“ tapo neprieinama per „Telkomsel“, nors jo nebuvo draudimų sąraše..

Padėtis vartotojams ne tik nebuvo išspręsta, bet ir vyriausybės ministerijos padėkojo interneto paslaugų teikėjui už tai, kad jis ėmėsi iniciatyvos blokuoti įmonę, kuri, jos teigimu, „neteisėtai veikė neturėdama tinkamų licencijų“.

„Netflix“ prisijungti vėl buvo leista tik 2017 m., Kai įmonė pasirašė sutartį su didžiausiu „telco“ šalyje.

Vyriausybė suteikia plačius priežiūros įgaliojimus

Vyriausybėje kelios agentūros turi įgaliojimus apriboti internetinį turinį pagal tai, kas vadinama Informacijos ir elektroninių sandorių įstatymu (ITE įstatymas). Įstatymas buvo keletą kartų iš dalies pakeistas, kad būtų padidinta jame išvardytų įgaliojimų sritis.

Dabar ITE įstatymas ne tik leidžia blokuoti turinį, bet daliai pakeitimų valdžios institucijoms buvo leista nurodyti IPT tai padaryti. Nuo to laiko padaugėjo agentūrų, turinčių teisę filtruoti turinį.

Teisės į privatumą neapibrėžtumas

Nors oficialiai teigiama, kad indoneziečiai turi teisę į privatumą, saugomą konstitucijos, akivaizdu, kad nėra įstatymo, kuris padėtų įgyvendinti šią teisę. Tačiau dėl vyriausybės įpareigojimų įmonėms saugoti vartotojų duomenis privatumas yra šiek tiek įtariamas.

Tai ypač pasakytina apie tai, kad buvo žinoma, kad kai kurios įmonės teisėsaugos institucijoms teikia vartotojų duomenis, kai jų paprašoma. Beje, tai yra vienas iš pagrindinių VPN elementų – vartotojo privatumo apsauga. Dauguma geriausių VPN garantuoja vartotojams, kad nebus saugomi jokie jų veiklos žurnalai, o tai pažodžiui reiškia, kad nėra duomenų, kuriuos reikia perduoti, jei būtų pateikta užklausa.

Remdamiesi keleto metų veiklos planais galime pastebėti, kad vyriausybė sistemingai stengiasi ne tik įgyti savavališkas teises naudotis vartotojo duomenimis, bet ir formuoja aplinką, kad tai būtų galima padaryti lengvai. Toliau pateiktas tvarkaraštis yra vienas iš įgyvendintų scenarijų, kurie tai pabrėžia;

 • 2000 m. – Vyriausybė įgalioja ne trumpesnį kaip trijų mėnesių „telco“ klientų išlaikymo laikotarpį
 • 2012 m. – elektroninių sistemų teikėjai, siūlantys viešąsias paslaugas, reikalingi duomenų centrams kurti
 • 2016 m. – MCIT verčia OTT tiekėjus integruotis vietoje, kad būtų palengvintas teisinis perėmimas

Nors anonimiškumas nereglamentuojamas Indonezijos įstatymais, šie orientyrai yra žingsniai į šalies vyriausybės agentūrų teisę ir sugebėjimą panaikinti šį anonimiškumo sluoksnį.

Interneto aktyvistų areštas ir patraukimas baudžiamojon atsakomybėn

Vardan nacionalinio saugumo Indonezija taip pat smarkiai sutrukdė naudoti internetą įvairiems tikslams, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, šmeižtą, religinius dalykus ir manipuliavimą turiniu („netikros naujienos“)..

Nors tai gali atrodyti labai „Donaldo Trumpo“ esmė, realybė yra stulbingesnė ir bent vienu atveju šalies interneto vartotojas buvo areštuotas už tai, kad jis dalijasi kritiniu turiniu per Atstovų rūmų pranešėją. 2017 m. Vyriausybės pareigūnas taip pat ėmėsi trijų žiniasklaidos priemonių dėmesio (pastaba: nuorodos turinys pateiktas indoneziečių kalba), kuris teigė apie jų šmeižtą.

Indonezijoje VPT vis dar yra legalūs

Nors visame pasaulyje (pvz., Rusijoje ir Kinijoje) vis labiau norima atkreipti dėmesį į VPT ir bandyti kažkokį reguliavimą, panašu, kad Indonezija šiuo metu dar neprisijungė prie šio tinklo..

Ko mes ieškome iš VPN

1. Privatumas ir anonimiškumas

Kaip jau supratote, Indonezija tikrai nėra ta vieta, kur norėtumėte naršyti tinkle nenaudodami VPN, nesvarbu, ar esate šalies pilietis, ar šalies svečias. Dėl mano minėtų veiksnių ir dėl šių taisyklių pažeidimo padarinių rimtumo verta sutelkti dėmesį į privatumo ir anonimiškumo aspektus, kuriuos VPT siūlo vartotojams Indonezijoje..

Tiek vyriausybei, tiek privačiai pramonei dirbant kartu, taip pat savarankiškai stebint ir kontroliuojant srautą, VPT turi sugebėti užtikrinti, kad jūsų duomenys ir veikla būtų saugomi tiksliai taip, kaip turėtų būti – privatūs..

Vienas geriausių būdų tai užtikrinti yra nepamiršti VPT, kurie ne tik turi griežtą netaikymo žurnaluose politiką, bet taip pat yra įsikūrę iš šalių, kuriose duomenų saugojimo įstatymai yra laisvesni. Tai tikrai neapima šalių, turinčių penkių ir keturiolikos akių jurisdikciją.

2. Saugumas

VPN saugumo sritis Indonezijos vartotojams yra tokia pati kaip ir visur kitur. Idealus balansas yra žinomas tik jums, kaip vartotojui. Ar pasirenkate 256 bitų šifravimą rizikuodami mažesniu VPN greičiu, ar norite sumažinti šią juostą padidindami greitį?

Asmeniškai manau, kad Indonezijos rinkai geriausia būtų pabandyti išlaikyti aukštą šifravimo lygį dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Pirma, vienas iš mūsų aptariamų veikėjų yra Indonezijos vyriausybė, kuri greičiausiai turės daugiau išteklių bandymui nutraukti bet kokį užšifravimą..

Antra, dėl mažesnio vidutinio interneto greičio šalyje jūs galite saugiai išlaikyti kuo aukštesnį šifravimo lygį nepakenkdami bendram maksimaliam pasiekiamam greičiui..

3. Geografinės padėties klastojimas

Paprastai, kai mes kalbame apie geografinės padėties klastojimą, tai turėtų būti siekiama gauti alternatyvų turinį iš pagrindinių paslaugų teikėjų, tokių kaip „Netflix US“ ar „BBC iPlayer“ JK. Tačiau Indonezijos vartotojai turi kur kas daugiau tikėtis geografinės vietos nustatymo, nes yra daugybė svetainių, kurių jie negali pasiekti.

4. P2P palaikymas

Panašu, kad viena iš kategorijų svetainių, kurioms Indonezija užblokuota prieiga, yra „torrent“ svetainės. Vėlgi, tai yra dar viena sritis, kur VPN tikrai padėtų. Ieškokite tokių VPN, kurių P2P eismo gairės yra aiškiai išdėstytos paslaugų teikimo sąlygose, pavyzdžiui, „TorGuard“ ar „NordVPN“..

5. Greitis ir stabilumas

Kai vidutinis fiksuotojo plačiajuosčio ryšio greitis Indonezijoje siekia tik 16,31 Mbps, daugumoje VPT neturėtų būti jokių problemų, tenkinančių ten esančių vartotojų poreikius. Mobiliojo telefono ryšio sparta yra dar mažesnė – vidutiniškai 10,45Mbps, todėl pagrindinis rūpestis VPN Indonezijoje tikrai nebus greitis.

Reitingas: geriausias indoneziečių VPT

Kaip ir visuose mano VPN testuose, prieš vertindamas jų greitį, aš visada vertinu savo. Toliau pateiktas tikrasis plačiajuosčio ryšio greitis, pagrįstas 500Mbps paslaugų linija, neaktyvus VPN ryšys:

pradinio greičio testo rezultatas - Indonezija

(Peržiūrėkite visą pradinio greičio testo rezultatą čia)

Kadangi aš įsikūręs Malaizijoje, mano greitis paprastai bus didelis jungiantis prie Azijos regiono VPN serverių ir lėtesnis, kai aš prisijungsiu prie serverių JAV ar Europoje. Atlikdamas šį testą prisijungiau prie Indonezijoje veikiančio greičio bandymo serverio, kad galėčiau susidaryti vaizdą apie santykinį greitį per atstumą.

Kaip matote, ryšys be VPN su vietiniu serveriu man suteikia pakankamą 365Mbps greitį. Žinoma, greitis kartais skirsis, todėl vartokite su žiupsneliu druskos.

Pastaba

 1. Kaina remiasi valiutos keitimo kursu 1 USD = 14,148 IDR.
 2. Nurodyta kaina yra pagrįsta 12 mėnesių abonementais. Kaina gali atpigti, kai užsisakote ilgesnį laiką.
 3. 1. „NordVPN“

  https://nordvpn.com

  „NordVPN“

  Greitis

  Puikiai

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

  Kaina (IDR)

  98 894 / mėn

  Svarbiausi bruožai

  • Nėra žurnalų
  • Nužudyk jungiklį
  • Palaiko 6 įrenginius

  "Dėl savo aptakios sąsajos, pastovaus greičio ir fantastiškų ilgalaikių kainų planų „Nord“ yra puikus pasirinkimas bet kuriam VPN vartotojui."

  „NordVPN“ užima tvirtą pirmąją vietą geriausių Indonezijos VPT sąraše dėl daugelio priežasčių. Viena iš pirmųjų yra tai, kad jie yra įsikūrę Panamoje, kuri taip pat yra gera vieta būti VPT. Be to, „NordVPN“ turi puikią reputaciją ir yra dar vienas VPT teikėjas, turintis daugybę serverių daugelyje šalių.

  Jų griežta netaikymo politika derinama su 256 bitų karinio lygio šifravimu ir didelėmis kainomis planuoja beveik kiekvienam pasiūlyti sandorį, kuriam sunku atsispirti..

  „NordVPN“ greičio testas Indonezijoje

  „NordVPN Speed ​​Test Indonesia“ – Džakartos serveris
  (Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

  Šiame bandymų etape, gavęs 16Mbps greitį pasroviui, „NordVPN“ savo Indonezijos serveryje parodė labai stabilų našumą. Tai, kas daro juos dar patrauklesnius, yra tai, kad jie ne tik leidžia P2P srautą, bet ir turi specialiai optimizuotus serverius P2P srautui!

  Perskaitykite išsamią „NordVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra „Bitcatcha“ VPN Nr. 1!

  2. „ExpressVPN“

  https://www.expressvpn.com

  „ExpressVPN“

  Greitis

  Gerai

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

  Kaina (IDR)

  117 711 / mėn

  Svarbiausi bruožai

  • Privatumas jūroje
  • 148 VPN vietos
  • Visas 256 bitų šifravimas

  "Naudodami „ExpressVPN“, Indonezijoje galite gauti greitą, saugų IP adresą, leidžiantį srautinę mediją ir dar daugiau."

  Dėl daugybės apribojimų neturėtų būti nuostaba, kad „ExpressVPN“ Indonezijai yra skyrusi didelius infrastruktūros leidimus. Vidutiniškai ši VPN paslauga siūlo nepriekaištingą visokeriopą paslaugą, pradedant moderniausiu greičiu ir baigiant visapusiškomis programomis ir protokolais – ideali saugumui, privatumui ir anonimiškumui. Jos saugumo protokolai taip pat yra geriausi klasė, naudojama vartotojams šiandien.

  Aš išbandžiau paslaugą visapusiškai ir nedvejodamas rekomendavau jas kaip aukščiausią VPT paslaugų teikėją Indonezijos vartotojams. „ExpressVPN“ yra stabilus ir suteikia prieigą prie daugelio įvairių prietaisų.

  „ExpressVPN“ greičio testas Indonezijoje

  „ExpressVPN Speed ​​Test Indonesia“ – Džakartos serveris
  (Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

  Kaip idėją, kaip tai gerai sekasi, aš palyginau savo numatytąjį linijos greitį be VPN su „ExpressVPN“ apimtu bandymu toje pačioje vietoje. Kai „ExpressVPN“ buvo įjungtas ir prijungtas prie serverio Indonezijoje, man pavyko parodyti stiprų 86 Mbps greitį.

  Perskaitykite mūsų išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra vienas iš mūsų populiariausių pasirinkimų!

  3. „Surfshark“

  https://surfshark.com/

  „Surfshark“

  Greitis

  Puikiai

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

  Kaina (IDR)

  28155 / mėn

  Pagrindiniai bruožai

  • „Multi-Hop“ jungtis
  • Palaiko daugelį platformų
  • Nėra rąstų

  "Nesudėtingas ir nuoseklus atlikimas, „Surfshark“ garsina savo kaip stiprios būsimos varžovės vardą."

  Už palyginti naują paslaugą „Surfshark“ iki šiol parodė įspūdingą našumą ir atkaklumą. Tai vienas stipriausių naujokų konkurso dalyvių, o jo vieta šiame sąraše parodo, kaip gerai sekėsi iki šiol, nepaisant „jaunystės“.

  Jie siūlo visą VPN paketą, kurio esmė yra privatumas ir saugumas, kurį palaiko stiprios P2P palaikymo savybės ir lengvas regioninių blokų apėjimas. Tai ypač gerai tinka tiems, kurie nori prieiti prie įvairaus regiono turinio teikėjų, tokių kaip „Netflix“ ar „Hulu“.

  Išskyrus tai, kad jie turi labai minimalistinę sąsają, kurios neužgožia daugybė funkcijų, kurių jūs neprašėte ir nenorėjote. Tai daro juos daug dėmesio ir tinka tiems, kurie tiesiog nenori papildomo šlamšto.

  „surfshark“ greičio testas Indonezijoje

  „Surfshark Speed ​​Test Indonesia“ – „Surabaya Server“
  (Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

  Kadangi daugelis VPN paslaugų teikėjų nepaiso Azijos ir Ramiojo vandenyno zonos Europos ir Šiaurės Amerikos naudai, „Surfshark“ ne tik siūlo serverį Indonezijoje, bet ir aptarnauja vartotojus dideliu greičiu. Tiesą sakant, stabilus visų jų serverių greitis yra vienas iš „Surfshark“ ryšio naudojimo ypatumų.

  Kai „Surabaya“ serveris pasiekia daugiau nei 80Mbps greitį, bus patenkinti vartotojai Indonezijoje ar tie, kuriems čia reikia naudotis serveriu..

  Sužinokite daugiau apie jo meistriškumą išsamioje „Surfshark“ apžvalgoje!

  4. „TorGuard“

  https://torguard.net

  „TorGuard“

  Greitis

  Puikiai

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

  Kaina (IDR)

  79 598 / mėn

  Svarbiausi bruožai

  • Sukurtas P2P
  • „TorGuard Stealth Proxy“
  • Palaiko 5 jungtis

  "„TorGuard“ naudojimas yra maloni patirtis ir suteikia patikinimą, kad jų interneto ryšys yra tikrai saugus."

  Vienas iš svarbiausių „TorGuard“ įdarbinimo veiksnių yra tai, kad jis yra labai P2P palaikantis VPN paslaugų teikėjas. Naudotojų pusėje nėra daug blingo, tačiau jis pasižymi puikiu našumu.

  „TorGuard“ sąsaja gali atrodyti šiek tiek pasenusi pirmą kartą susidūrus, tačiau neabejojama, kad aplinkui yra vienas saugiausių VPN paslaugų teikėjų. Nepaisant to, kad vartotojui žvilgsnis nėra didelis, našumas yra gana puikus.

  Yra vienas pagrindinis skirtumas tarp „TorGuard“ ir daugelio konkurentų tuo, kad jis leidžia jums pasirinkti, kokį šifravimo lygį norite pasirinkti. Tai reiškia, kad P2P vartotojams galite bet kada atsisakyti šifravimo laipsnio ir mėgautis greitesniais kankinančiais greičiais.!

  Be to, „TorGuard“ turi ir daugybę kitų atperkamųjų savybių, tokių kaip stabilus greitis, daugiaplatformė galimybė ir galimybė apeiti VPN blokatorius.

  „TorGuard“ greičio testas Indonezijoje

  „TorGuard“ greičio testas Malaizijoje – „Petaling Jaya“ serveris
  (Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

  Deja, „TorGuard“ neturi serverių, esančių tiesiogiai Indonezijoje, todėl vartotojai turės pasirinkti vieną iš šalies. Artimiausia bus Singapūre ar Malaizijoje, per kurią ji demonstravo puikų greitį.

  Būdamas vienas iš trijų geriausių Indonezijos VPN, „TorGuard“, be abejo, atitiko tam tikrus greičio reikalavimus ir ypač atsižvelgiant į tai, kad jie turės prisijungti iš šalies, 77 Mbps yra labai geras. Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad jaunesniems vartotojams, įpratusiems prie modernių programų, „TorGuard“ sąsaja atrodys kaip kažkas iš praeities.

  Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamią „TorGuard“ analizę!

  5. „CyberGhost“

  https://www.cyberghostvpn.com

  „CyberGhost“

  Greitis

  Vargšas

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

  Kaina (IDR)

  84.746 / mėn

  Svarbiausi bruožai

  • Siūlo duomenų glaudinimą
  • Skelbimų blokavimas
  • Palaiko 7 įrenginius

  "„CyberGhost“ yra įsikūrusi iš Rumunijos, tačiau ji atkreipė dėmesį į Indonezijos vartotojų poreikius, nuolat didindama savo serverių skaičių šalyje."

  „CyberGhosties“ jais džiaugiasi ir, be abejo, rinkodaroje stengėsi būti hipiški. Tai yra dar vienas iš labiau žinomų vardų VPN pramonėje, tačiau asmeniškai manau, kad jie gali būti šiek tiek perverti.

  Specifikacija išmintinga „CyberGhost“ kalba apie gerą kalbėjimą, tačiau išbandžiusi su jais patariu mažą žiupsnelį druskos. Atminkite, kad tai yra reitingų sąrašas, todėl mano lūkesčiai yra gana dideli.

  „Cyberghost Indonesia“

  „CyberGhost Speed ​​Test Indonesia“ – Džakartos serveris
  (Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

  Vartotojai Indonezijoje turi atsižvelgti į tai, kad dauguma „CyberGhost“ serverių yra ES zonoje, tačiau, laimei, jų yra ir Azijos regione. Atrodo, kad Indonezija yra išimtis, ir jie šalyje yra sukūrę bent aštuonis žinomus serverius.

  Apskritai mums pavyko pasiekti labai naudingą 15Mbps greitį, kurio vis tiek pakanka, kad laikmena būtų įjungta.

  Jei norite sužinoti daugiau, žiūrėkite visą „CyberGhost“ apžvalgą!

  6. „IPVanish“ VPN

  https://www.ipvanish.com

  „IPVanish“

  Greitis

  Šviesus

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

  Kaina (IDR)

  91 820 / mėn

  Svarbiausi bruožai

  • Priverstinis 256 bitų šifravimas
  • Neribotas P2P
  • Palaiko 10 įrenginių

  "Puikiai tinka paranoidams, bet galbūt nebus populiariausių Indonezijos vartotojų sąraše, „IPVanish“ yra labai parduodama, tačiau prastai palaikoma.."

  „IPVanish“ pastaruoju metu labai nukentėjo dėl savo įsitvirtinimo tam tikruose… sakykime, nelaiminguose įvykiuose. Nepaisant to, atkreipkite dėmesį, kad jie yra valdomi naujai ir, tikiuosi, tokie dalykai taps tik greičio viršūnėmis jų praeityje.

  Panaikinę tuos įvykius, jie išlieka VPN milžinu lauke ir gali pasigirti įspūdingu greičiu. Laimei, nes jei turite kokių nors skundų dėl jų greičio, galite ne daug ką padaryti, nes jie verčia 256 bitų šifravimą visiems be išimties.

  „IPVanish“ VPN Malaizija

  „IPVanish Speed ​​Test Malaysia“ – „Kuala Lumpur Server“
  (Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

  Vėlgi, „IPVanish“ nėra tas, kuriame yra vietinių serverių Indonezijoje, todėl artimiausi buvo arba Singapūre, arba Malaizijoje. Malaizijos jungtyje man pavyko nustatyti maždaug 3Mbps greitį, kuris yra beveik nenaudojamas. Norintiems eksperimentuoti, visada galite išbandyti kitus serverius regione, kurie gali duoti geresnių rezultatų. Vis dėlto ryšys buvo stabilus ir jo pakako, kad būtų galima transliuoti mediją.

  Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų „IPVanish“ išsamią apžvalgą!

  7. PureVPN

  https://www.purevpn.com

  PureVPN

  Greitis

  Šviesus

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

  Kaina (IDR)

  47,112 / mėn

  Svarbiausi bruožai

  • Lengvai naudojamos programos
  • Neribotas pralaidumas
  • Palaiko dalijimąsi tuneliu

  "Dėl tvirto serverių tinklo „PureVPN“ tikrai yra viena iš kompleksiškos pramonės lyderių."

  „PureVPN“, turinti daugiau nei 2000 serverių, esančių daugiau nei 140 pasaulio šalių, tikrai turi infrastruktūrą, reikalingą norint parodyti savo pramonės lyderio poziciją. Tai papildo puikios įmonės lygio saugos funkcijos, apsaugančios vartotojus nuo įsilaužimo ar aptikimo.

  „PureVPN Indonesia“

  „PureVPN Speed ​​Test Indonesia“ – Džakartos serveris
  (Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

  Vienas didelis jų išbandymo pranašumas yra tas, kad jie yra vieni iš nedaugelio rinkoje dabar leidžiančių prisijungti prie „WireGuard“ protokolo – kito kartos protokolo, kuris tariamai yra lengvesnis nei OpenVPN. Tačiau jo aprėptis yra šiek tiek ribota, jo yra tik maždaug penkiose šalyse.

  Prisijungdamas prie Džakartos „PureVPN“ serverio, galėjau pasiekti maždaug 4 Mbps greitį, vėlgi, gana silpną.

  8. GreičiausiasVPN

  https://fastestvpn.com

  GreičiausiasVPN

  Greitis

  Šviesus

  Saugumas & Privatumas

  Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

  Kaina (IDR)

  35,228 / mėn

  Svarbiausi bruožai

  • Optimizuoti serveriai P2P
  • Leidžia peršokti serverį
  • Palaiko 10 įrenginių

  "„FastestVPN“ nėra greičiausias, tačiau jis tikrai siūlo vertės pasiūlymą, kurį sunku ginčyti."

  „FastestVPN“ nėra greičiausias mano išbandytas, tačiau jis nėra ir pats lėčiausias. Jis siūlo daugiau ribotų šalių, kad jūsų ryšys būtų mažesnis nei daugelio aukščiausio lygio VPT, tačiau tai kainuoja tik nuo 83 centų per mėnesį. Jie taip pat turi P2P optimizuotus serverius, kurie jiems taip pat tinka.

  Žemos kainos turi vieną rimtą trūkumą ir tai yra ribotas našumas įveikiant geografinį blokavimą. Pagaliau sužinojome, kad „FastestVPN“ negali leisti jums pasiekti nei „Netflix“ JAV turinio, nei JK BBC „iPlayer“ – „bummer“!

  Peržiūrėkite „FastestVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau!

  Ar tikrai man reikia VPT Indonezijoje??

  Kalbant rimtai, Indonezija, atrodo, yra viena iš šalių, dėl kurios aš vis labiau jaudinuosi dėl įvairių veiksnių. Jei tai būtų taip paprasta, kaip aiškus reguliavimas, skirtas užkirsti kelią nusikaltimams, viskas nebūtų taip blogai.

  Tačiau privatumo ir saugumo scena Indonezijoje atrodo chaotiška ir vyriausybei, matyt, mažai rūpi interneto laisvė. Tai kartu su noru sulaikyti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daro didžiulį spaudimą šalies interneto vartotojams.

  Manau, kad VPN naudojimas turėtų būti gana daug kur įtrauktas į daugumos vartotojų darbotvarkę. Tai taikoma dvigubai užsieniečiams, dirbantiems Indonezijoje dėl darbo ar laisvalaikio – jūs tikrai nenorite, kad įsigaliotų įstatymai ir patektų į Indonezijos kalėjimą – dėl nenustatytų priežasčių.

  Primename, kad yra 3 populiariausi Indonezijos VPN:

  SPĖGIS

  SAUGUMAS & PRIVATUMAS

  KAINA (IDR / MO)

  „NordVPN“

  Puikiai

  Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

  98,894

  APGYVENDINTI VPT

  „ExpressVPN“

  Gerai

  Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

  117 711

  APGYVENDINTI VPT

  „Surfshark“

  Puikiai

  Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

  28155

  APGYVENDINTI VPT

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map