8 geriausi „Singapore 2020“ VPN (išbandytas greitis!)

Singapūras nuo seno buvo žinomas kaip šalis, kurioje taikomi gana drakoniški įstatymai, ir, deja, tai tam tikru būdu lėmė, kad ji tapo pažangios priežiūros valstybe. Kartu su artimais santykiais su Jungtinėmis Valstijomis dėl JAV ir Singapūro laisvosios prekybos sutarties, miesto valstijos gyventojai turi gerą priežastį pasidomėti savo internetiniu privatumu ir anonimiškumu..


Tarp visų pasaulio šalių, galbūt, Singapūras yra vienas iš tų, kurie yra sąrašo viršuje, kai reikia naudoti VPN paslaugą. Bent kol kas, kol vis dar legalu jį naudoti.

Contents

Singapūro vyriausybė teisėtai naudoja šnipinėjimo programas

Nors Singapūras daugeliui atrodo kaip demokratinio proceso ir teismų nepriklausomybės bastionas, tik nedaugelis žino, kad šalies konstitucijos detalės suteikia vyriausybei nepaprastas teises jos piliečių ir gyventojų atžvilgiu. Tai ypač akivaizdu kalbant apie skaitmeninę veiklą, ypač kai kalbama apie privatumą.

Pavyzdžiui, Singapūro konstitucijoje nėra konkrečiai numatyta teisė į privatumą ir kiti įstatai, kuriais remiantis tuo faktu tam tikroms vyriausybės įstaigoms suteikiama teisė įsiterpti į privačių piliečių veiklą internete. Tai apima Baudžiamojo proceso kodeksą (iš dalies pakeistą 2012 m.) Ir Kompiuterių netinkamo naudojimo ir kibernetinio saugumo įstatymą (iš dalies pakeistą 1997 m.).

Kalbant rečiau, singapūriečiai ir šalies gyventojai oficialiai neturi teisės į privatumą, o kai kurios vyriausybinės agentūros gali, nereikalaudamos leidimo ar teismo įsakymo, vykdyti stebėjimą ir perdavimo perėmimą.

Šalis buvo įvardinta kaip viena iš 25, kurioje yra „FinSpy“ (kenkėjiškų programų rūšis, naudojama stebėjimui ir kontrolei) komandos valdymo ir valdymo serveriai. Tai reiškia, kad vyriausybė gali naudotis beveik visais šalies duomenimis, niekam neturint teisės kreiptis į teismą.

Autorių teisių įstatymas (2014 m. Singapūras) yra griežtai vykdomas

Turbūt girdėjote, kad JAV P2P failų dalintojai dažnai yra slepiami ieškinių ir kad daugelis kompanijų vykdė failų mainų veiklą. Dėl Jungtinių Valstijų ir Singapūro laisvosios prekybos susitarimo Singapūras daugeliu atvejų yra įpareigotas tą patį padaryti.

Pavyzdžiui, praeityje tai darė Singapūro įrašų pramonės asociacija ir aš žinau asmenų, gavusių nutraukimo ir atsisakymo laiškus iš savo interneto paslaugų teikėjų (IPT)..

Tai reiškia, kad ne tik yra bendrovių, kurios nori jas apmokestinti, bet ir tai, kad IPT Singapūre bendradarbiauja su jomis, kad išlaikytų savo klientus.

VPT vis dar yra legalūs Singapūre

2016 m. Singapūre surengta viešoji konsultacija, kurioje buvo apžvelgtas VPN paslaugų naudojimo teisėtumas šalyje. Tai buvo padaryta siekiant atnaujinti Autorių teisių įstatymą, kad būtų galima griežčiau įgyvendinti.

Šiuo metu visame pasaulyje yra tik keletas šalių, kurios visiškai uždraudė naudoti VPN, ir šiek tiek daugiau šalių, kurios leidžia tik valstybės kontroliuojamus VPN paslaugų teikėjus. Norėdami suteikti jums supratimą apie tai, kokio tipo šalys uždraudžia VPN, tarp jų yra Šiaurės Korėja ir Irakas, o Kinija ir Rusija leidžia veikti tik vyriausybės kontroliuojamoms tarnyboms..

Vis dėlto atsižvelgiant į tai, kad Singapūro vyriausybė diskutuoja šiuo klausimu, reiškia, kad tai yra labai daug jų galvoje.

Ko mes ieškome Singapūro VPT

1. Privatumas ir anonimiškumas

Nors VPN paslaugų teikėjo poreikių sąraše privatumas paprastai yra aukštas, niekur nemanau, kad regione jo reikia daugiau nei Singapūre. Nuo vyriausybės stebėjimo iki IPT stebėjimo ir greito teisinių veiksmų grėsmės, interneto vartotojai Singapūre yra galbūt labiausiai spaudžiamos grupės visame Azijos Ramiojo vandenyno regione..

Taigi labai svarbu, kad bet kuris Singapūre naudojamas VPN paslaugų teikėjas turėtų tvirtus vartotojo privatumo pavyzdžius, tokius kaip griežtai netaikoma registravimo politika ir galbūt net tiek, kiek priima anoniminius mokėjimo tipus. Tai gali būti dovanų čekiai, grynieji pinigai ar net kriptovaliuta.

2. Saugumas

Kai kuriems vartotojams yra galimybė perjungti šifravimo parinktis, kad būtų mažesni tarifai, kad būtų galima pasiekti greitesnį VPN greitį, atsižvelgiant į pažangias Singapūro vyriausybės stebėjimo galimybes, todėl gali būti protinga ieškoti VPT teikėjo, kuris, be privatumo, sutelktų dėmesį ir į saugumą..

Saugumą VPN teikia du pagrindiniai šaltiniai – ryšių užmezgimo protokolai ir duomenų srauto šifravimas. Yra keletas iš šių variantų, ir, laimei, daugelis VPN turi pilną asortimentą, skirtą naudoti.

3. Greitis ir stabilumas

Laimei, greitis yra ne tiek pagrindinė problema Singapūre dėl puikios vietos, susijusios su pasaulinėmis ryšių linijomis, ir, žinoma, dėl fantastiškos šalies infrastruktūros. Taigi beveik bet kuris šalies paslaugų teikėjas sugebėtų pasirūpinti dideliu greičiu.

Tai yra ideali situacija VPN vartotojams Singapūre, nes jie gali pasirinkti serverį, kuriame yra kuo didesnė fizinė vieta ir kuris palaiko greitą duomenų perdavimą.

4. Geografinės padėties klastojimas

Nors serverio vieta gali būti ne tik problema su VPN vartotojais Singapūre, vis tiek reikia stengtis vengti priklausomybės nuo VPN, kuriems per daug dėmesio skiriama už Azijos ribų. Be abejo, būtų puiku, jei geografinės padėties klastojimas būtų numatytas rezultatas, tačiau dėl to Azijos regione gali būti mažesnis užimtumas..

5. P2P palaikymas

Ko gero, antrasis kritiškiausias Singapūro VPN paslaugų teikėjų kriterijus yra galimybė tinkamai pasirūpinti ir valdyti P2P srautą. Dalijimasis P2P failais VPN dažnai kelia didelius pralaidumo reikalavimus, o kai kurie dėl to nerimauja.

Gera idėja būtų pasirinkti tokią, kurioje aiškiai išdėstyta P2P naudojimo politika, pvz., „TorGuard“. Bent jau VPN turėtų būti tam tikri skirti serveriai, skirti P2P failams naudoti.

Reitingas: geriausias Singapūro VPT

Prieš atlikdamas bandymo rezultatus, norėčiau čia nustatyti bazinį savo interneto greitį. Toliau pateiktas tikrasis plačiajuosčio ryšio greitis, pagrįstas 500Mbps paslaugų linija, neaktyvus VPN ryšys:

Nėra pagrindinio VPN greičio

(Peržiūrėkite visą pradinio greičio testo rezultatą čia)

Kaip matote, aš galiu užmegzti santykinai gerą ryšį su Singapūre veikiančiu greičio tikrinimo serveriu be VPN, nors mano aukščiau esanti informacija atrodo šiek tiek ribota.

Pastaba

Naudotas valiutos kursas: 1) nuo 1 USD iki 1,38 SGD; 2) nuo 1 euro iki 1,56 SGD

1. „NordVPN“

https://nordvpn.com

„NordVPN“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (SGD)

5,50 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Virš 4000 serverių
 • Greitas greitis
 • Nėra žurnalų & Nužudyk jungiklį
 • Palaiko 6 įrenginius

"Aptaki sąsaja, stabilus greitis ir fantastiški ilgalaikiai kainų planai."

Manau, galiu drąsiai teigti, kad tarp visų mano apžvelgtų VPT teikėjų „NordVPN“ lengvai iškyla aukščiausio lygio pagal jų geografinę plotą ir aprėptį. Joje 62 šalyse yra daugiau nei 4000 serverių, net nemažai jų yra Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Galite būti tikri, kad jūsų privatumas yra gerose rankose, nes jame yra griežta politika neprisijungti, taigi jūsų daina nebus saugoma. „NordVPN“ yra įsikūrusi Panamoje, kurioje iš tikrųjų nėra jokių duomenų saugojimo įstatymų, apie kuriuos būtų galima kalbėti.

Ryšys taip pat gali būti toks saugus, kokio norite, nes „NordVPN“ palaiko ne tik 256 bitų šifravimą, bet taip pat turi tai, kas vadinama „dvigubu VPN“. Tai reiškia, kad prisijungiate prie VPN serverio ir tada atjungiate kitą ryšį prieš eidami į savo paskirties adresą.

Paranoja, galbūt, bet jei jūsų vyriausybė ŽINO, kad legaliai šnipinėja jus, ar ne jūs būtumėte paranojiškas, nei dėl nežinomų priežasčių susidūręs su įstatymais?

„NordVPN Speed ​​Test Singapore“

„NordVPN Speed ​​Test“ – Singapūro serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Singapūro serveris iš „NordVPN“ buvo nepaprastai geras, kiek tai susiję su ryšiais, o greitis buvo įspūdingas, tiek įkeliant, tiek atsisiunčiant. Jie taip pat turi specialius P2P serverius, kurie yra optimizuoti tokio tipo srautams.

Kainos yra maždaug normos, tačiau jei ieškote VPT, kurios laikysitės ilgesnį laiką, jums tinka tas pats „NordVPN“. Su trejų metų prenumerata jų kainos smarkiai krinta ir yra vienos geriausių, kokias mačiau rinkoje.

Perskaitykite išsamią „NordVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra „Bitcatcha“ VPN Nr. 1!

2. „ExpressVPN“

https://www.expressvpn.com

„ExpressVPN“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (SGD)

11.47 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Privatumo apsauga jūroje
 • Visas 256 bitų šifravimas
 • 148 VPN vietos

"„ExpressVPN“ siūlo tokias geras paslaugas pagal labai plačius kriterijus – retas atvejis, kai naudojamas VPN!"

„ExpressVPN“ buvo vienas iš pirmųjų, kuriuos aš kada nors išbandžiau, ir iš pradžių aš pajutau, kad tai… nespaudiška. Praėjus daug laiko ir gavus daug daugiau VPN paslaugų po mano diržu, tik tada aš tikrai sugebėjau įvertinti tai už tai, kas tai buvo – visų sandorių lizdas ir daugumoje jų buvau įvertintas labai aukštai.!

Pvz., Ji ne visada gali būti greičiausia, pasiūlyti plačiausią ryšio protokolų asortimentą ar net turėti daugiausiai serverių daugumoje vietų, tačiau tai tikrai nebuvo jokioje vietoje..
Mačiau, kad daugelis VPT vienoje ar dviejose srityse pranašesni už kitus, o kitose – dienos pabaigoje galvojau, kodėl aš, kaip vartotojas, norėčiau susieti save su paslauga, kuri negali veikti taip protingai. kaip galėjo būti daugelyje sričių, kur man to reikėjo?

Dėl šios priežasties, taip pat dėl ​​savo puikios reputacijos VPN sluoksniuose (tikrai nusipelniusių), aš nedvejodamas rekomenduoju juos kaip aukščiausius varžovus..

„ExpressVPN Speed ​​Test Singapore“

„ExpressVPN Speed ​​Test“ – Singapūro serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Kaip matome iš greičio, jis gali neatitikti mano „plika“ linijos greičio, tačiau Singapūro infrastruktūra tikrai lemia koją. Taip pat žinoma, kad „ExpressVPN“ gali valdyti santykinai didelius arklidžių greičius daugelyje jų serverių, todėl greičiausiai neužstrigsite vienoje vietoje..

Tai gali būti ne pats pigiausias, bet tikrai nėra pats brangiausias. Kaip fantastiškas kainos ir kokybės santykis, ši VPT paslauga nuėjo toli.

Perskaitykite mūsų išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra vienas iš mūsų populiariausių pasirinkimų!

3. „Surfshark“

https://surfshark.com/

„Surfshark“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (SGD)

2,75 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • „Multi-Hop“ jungtis
 • Palaiko daugelį platformų
 • Nėra rąstų

"Nesudėtingas ir nuoseklus atlikimas, „Surfshark“ garsina savo kaip stiprios būsimos varžovės vardą."

„Surfshark“ gali būti vienas iš naujesnių VPT tiekėjų, tačiau jis labai greitai sugebėjo patenkinti gana didelius lūkesčius. Jie perėjo nuo 0 iki daugiau nei 1 000 serverių 61-ose nelygose šalyse, bet dar nėra laiko.

Juos dar labiau sužavėjo tai, kad jie visa tai darė sklandžiai. Pirmoji mano patirtis naudojant „Surfshark“ buvo be rūpesčių ir aš nuo to laiko turiu savo sąskaitą. Iki šiol nebuvo jokių ryšio ar paslaugų problemų ir kartkartėmis atkreipdavau dėmesį į pagrįstus programų atnaujinimus.

Biudžeto sąmoningi Singapūro gyventojai ypač vertins „Surfshark“ požiūrį į VPN paslaugą – gerą kainą už būtent tokią, kokia turėtų būti VPN paslauga – neapmokestinant už nepageidaujamus (ar nereikalingus) priedus..

Taip pat didelis pliusas yra tai, kad jie taip pat gali paslėpti P2P srautą visuose serveriuose.

banglenčių greičio testas Singapūras

„Surfshark Speed ​​Test“ – Singapūro serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Nors Singapūro VPN srautas „Surfshark“ greičiausiai nebus greitesnis nei kai kurių kitų teikėjų, jo stabilumas yra puikus. „Surfshark“ greitis yra pastovus beveik visuose jų serveriuose. Tai daro juos idėjiniu VPN pasirinkimu, nes nepanašu, kad visą laiką prisijungsite prie vieno šalies serverio, tiesa?

Vis dėlto 80+ Mbps bendrojo telefono tinklo VPN nėra čiaudulys ir, jei neplanuojate naudoti tik vienos vietos maksimaliu greičiu, čia rastas nuoseklumas yra didelis postūmis. Be abejo, dėl žemų kainų jie taip pat yra labai patrauklūs.

Sužinokite daugiau apie jo meistriškumą išsamioje „Surfshark“ apžvalgoje!

4. „TorGuard“

https://torguard.net

„TorGuard“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (SGD)

6,88 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Sukurtas P2P
 • „TorGuard Stealth Proxy“
 • Palaiko 5 jungtis

"Vienas iš geriausių P2P failų dalijimosi VPN."

Pirmiausia mane „TorGuard“ patraukė dėl jo, kaip P2P draugiškų VPN paslaugų teikėjo, rinkodaros, tačiau kartą įdiegęs „Windows“ klientą netrukus susimąsčiau, gal padariau klaidą. Tam tikra prasme tai lėmė gana seniai atrodanti sąsaja.

Šiame VPN nėra daug šiuolaikinių rinkodaros pastangų, kurios malonina jo amžininkus, tačiau netrukus sužinojau, kad atlikimas buvo ten, kur jis išsiskyrė. Tai pabrėžia tai, kad išaugo tiekimas per 3000 IP daugiau nei 50 šalių.

„P2P“ palaikymas yra pagrindas ir daugybė kitų išskirtinių savybių – stabilus greitis, pritaikomas net maršrutizatoriuose, patobulintos saugos paslaugos ir netgi galimybė apeiti VPN blokatorius – sakyčiau, kad „TorGuard“ yra viršūnėje arba šalia jos, ypač Singapūre – pagrįstais vartotojais.

„TorGuard“ greičio testas Singapūre

„TorGuard Speed ​​Test“ – Singapūro serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Kaip matote, net ir užtikrindamas greitą pasroviui greitį, aš galėjau netgi padidinti įkėlimo greitį, kad jis būtų bazinis. Nors tai nėra kažkas, ko visi gali norėti, arba kai kuriais atvejais tai gali būti naudinga P2P vartotojams (išlaikykite šiuos koeficientus!).

Manau, kad vienintelis pagrindinis šios VPN paslaugos trūkumas yra jos senamadiška vartotojo sąsaja ir tai, kad ilgalaikiams klientams trūksta gerų (arba turėčiau pasakyti, kad neįvykdyti) kainų. Nepaisant to, kainos vis dar krenta žemiausiame aukščiausio lygio VPT teikėjų asortimente.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamią „TorGuard“ analizę!

5. „CyberGhost“

https://www.cyberghostvpn.com

„CyberGhost“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (SGD)

4,83 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Siūlo duomenų glaudinimą
 • Skelbimų blokavimas
 • Palaiko 7 įrenginius

"Saugus ir privatus, bet galbūt ne tokiais lygiais pagrindais kaip „ExpressVPN“."

„CyberGhost“ yra gana gerai žinoma VPT pramonėje, tačiau asmeniškai manau, kad tai nėra tokia artima dermė su pasėlių grietinėle. Nors tai gražus, niūrus reginys, yra keletas jo atlikimo aspektų, kurie šiek tiek atkreipia mane į skeptiką.

Ant popieriaus „CyberGhost“ siūlo gerų savybių ir iš tikrųjų taip pat turi specializuotus serverius, skirtus P2P. Tai įgyvendina gana griežtai, ir jei jūs negalite atsisiųsti iš savo P2P kliento, tikėtina, kad prisijungėte prie serverio, kuris nėra P2P serveris, nes greitis išliks ties dideliu riebalų lygiu nuliui.

„CyberGhost“ greičio testas Singapūre

„CyberGhost“ greičio testas – Singapūro serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Protingas greitis, nors man pavyko gauti iš jų greitį, galite nusivilti. Singapūrui jis nėra toks blogas, tačiau manau, kad jei labiau mėgstate geografiškai blokuoti vaizdo transliacijas, galite šiek tiek nukentėti. Gegužės mėnesio jų serveriai suburti visoje Europoje.

Vis dėlto, jei jūs tikitės saugaus ryšio iš Singapūro į tam tikras tinklo vietas, „tis“ yra valdoma paslauga, prie kurios turite prisijungti. Tai ypač svarbu, kai atsižvelgiama į daugybę saugos priedų, kuriuos teikia „CyberGhost“.

Be jūsų standartinio VPN šifravimo, ši paslauga taip pat gali blokuoti stebėjimą internete ir daro viską, kad priverstų HTTPS prie daugumos svetainių. Derinkite tai su dar keliais priedais, pavyzdžiui, integruota apsauga nuo virusų ir skelbimų blokavimu, ir galbūt jūs gaunate tai, ką mokate už.

Kaip ir „NordVPN“, „CyberGhost“ turi puikias ilgalaikes kainų parinktis, kurios sumažina jūsų mėnesinį įsipareigojimą iki 3,50 USD per mėnesį. Jūsų sprendimas turės subalansuoti kainą ir našumą bei išsiaiškinti, ar galite su ja susigyventi už tokią kainą.

Jei norite sužinoti daugiau, žiūrėkite visą „CyberGhost“ apžvalgą!

6. „IPVanish“

https://www.ipvanish.com

„IPVanish“ VPN

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (SGD)

8,95 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Priverstinis 256 bitų šifravimas
 • Neribotas P2P
 • Palaiko 10 įrenginių

"Puikiai tinka paranojikai, bet galbūt nebus populiariausių Singapūre esančių vartotojų sąraše."

Jei jis būtų pagrįstas vien tik istorija, aš niekada nebūčiau įtraukęs šio VPN į mūsų geriausių Singapūro VPT sąrašą. Anksčiau „IPVanish“ buvo kaltinamas pateikęs naudotojų žurnalus valdžios institucijoms, o tai yra pagrindinis „ne“ ne VPN atžvilgiu. Nors tai yra pakankamai blogai, naujieji „IPVanish“ savininkai bandė nušluoti įvykį po kilimu sakydami, kad jie nežinojo apie ankstesnius įvykius, kurie galėjo įvykti ar neįvykti.

Norėdami nuskambėti, koks gali būti jų paskutinis mirties jausmas (žinau, kad singapiečiai mėgsta skųstis!), Yra jų klientų palaikymas, kuris yra absoliuti šiukšlė. Aš gyvenu Malaizijoje ir net esu nuliūdęs dėl paramos lygio, kurį „IPVanish“ teikia savo klientams.

Tačiau „IPVanish“ stebėtinai gerai veikia Singapūre vykstančiuose greičio bandymuose IR juos derina su priverstiniu 256 bitų šifravimu. Nors kai kurie iš jūsų galvoja, kad jums nereikia tokio lygio šifravimo, galime pasakyti, kad tai išgelbėja jus nuo jūsų pačių kvailystės (galbūt).

„IPVanish Speed ​​Test Singapore“

„IPVanish Speed ​​Test“ – „Singapore Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Tiek įkėlimas, tiek atsisiuntimas yra nepaprastai greiti „IPVanish“ serveriuose, šiuo atveju viršijantys net „NordVPN“ ir „ExpressVPN“. Čia nebuvo jokių skundų, tačiau problemos, susijusios su jų greičiu Malaizijoje veikiančiuose serveriuose, buvo tos, kur jų klientų aptarnavimas man tikrai atiteko.

Dėl padidėjusio našumo lygio skirtumo ir baisaus klientų aptarnavimo „IPVanish“ tampa tikru hitu ar praleidimu. Norėčiau jūsų paklausti, ar esate pasirengęs rizikuoti, kad jis jums puikiai tiks. Jei taip manote, puiku. Jei ne, gali tekti reikalauti grąžinti pinigus.

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų „IPVanish“ išsamią apžvalgą!

7. „SaferVPN“

https://www.safervpn.com

„SaferVPN“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (SGD)

4,54 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • 256 bitų šifravimas
 • Klientų aptarnavimas visą parą
 • Serverių vietos visame pasaulyje

"Šiek tiek labiau apribotas nei aukščiausios klasės VPT, tačiau „SaferVPN“ vis dėlto teikia tinkamą kainą už priimtiną kainą."

„SaferVPN“ yra kibernetinio saugumo „SaaS“ įmonė, kurią įkūrė partneriai Amitas Bareketas ir Sago Gidali – du technikos vaikinai, patys tobulinantys kibernetinį saugumą. Jie didžiuojasi siūlydami gerą produktą, paremtą jų necenzūruoto ir saugesnio interneto principais.

„SaferVPN“ jų tikslas buvo sukurti kuo paprastesnį ir greičiausią VPN ir tam tikru mastu jiems tai pavyko padaryti. Palyginti mažesniam žaidėjui jie gerai padarė sukūrę daugiau nei 700 serverių tinklą daugiau nei 34 vietose visame pasaulyje.

Ši tarnyba sulaukė pagyrų net ir „Forbes“ bei „PCWorld“, taip pat ir savo klientams, kurie gyrė pačią paslaugą, taip pat aptarnaujančiam personalui, kuris prireikus padėjo jiems..

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

„AzireVPN“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (SGD)

4,68 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Palaiko „WireGuard“ protokolą
 • Leidžia „P2P“ srautą
 • Neturi stebėti srauto

"AzierVPN siūlo prieigą prie „WireGuard“ protokolo, kuris vis dar yra gana retas."

Greičio demonai turėtų džiaugtis žinodami, kad kai kuriais atvejais buvo išbandytas „AzireVPN“, kad palaikytų linijos greitį iki 500Mbps. Tai įvyksta labai retai, ir mes turime tai vartoti su žiupsneliu druskos. Nepaisant to, „WireGuard“ plius 256 bitų šifravimo palaikymas suteikia tai, ką dabar reikia stebėti..

Deja, „AzireVPN“ paslauga yra šiek tiek ribota, nes ji turi tik apie 20 serverių penkiose šalyse. Vis dar tokiomis kainomis ir palaikant tokią technologiją, yra galimybė ją augti.

Geras pliusas pranašumas yra galimybė mokėti už kai kurias kriptovaliutos formas, tokias kaip Bitcoin ir Litecoin.

Galutinės mintys: ar jums reikia VPN Singapūre?

Mintis siūlyti VPT paslaugų teikėją Singapūre iš pradžių mane domino. Šalis iš tikrųjų turi pažangias technologijas, o vyriausybės rankose viskas gali nutikti.

Taigi, mano rekomendacijose, trys geriausi žaidėjai turėjo būti pagrįsti kompanijomis, turinčiomis solidžių pasiūlymų ir turinčių gerą patirtį. Mano šališkumą iš dalies lėmė asmeninė ir šalyje esančių draugų patirtis, tačiau, sąžiningai, geriau būti saugiam nei atsiprašyti.

Turint patikimą šalies infrastruktūrą, turėtų būti nesunku rasti beveik bet kurį VPN teikėją, kuriuo ten galėtumėte naudotis, ir pasiekti bent jau priimtiną greitį, tačiau daugiau dėmesio reikėtų skirti šalies saugumui. 256 bitų šifravimas gali sulėtinti jūsų našumą, tačiau bent jau visi perimti duomenys išliks saugūs.

Apibendrinant, čia yra 3 populiariausi VPN Singapūras:

SPĖGIS

SAUGUMAS & PRIVATUMAS

KAINA (SGD / MO)

„NordVPN“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

5.50

APGYVENDINTI VPT

„ExpressVPN“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

11.47 val

APGYVENDINTI VPT

„Surfshark“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

2.75

APGYVENDINTI VPT

Aš tikiu, kad aš aiškiai išreiškiau savo poziciją, kai reikia VPT Singapūre esantiems vartotojams. Nesvarbu, ar esate „P2P“ failų dalintojas, vaizdo siužetų platintojas, ar tiesiog norite būti anonimiški ir apskritai saugūs – eikite į tai.

Per daug rizikuojama, kai vyriausybė pradeda svarstyti, ar panaikinti jūsų paskutinę galimybę naudotis interneto laisve vardan nacionalinio saugumo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map