O Australija.

Ozzy-Ozzy-Ozzy, Oi-Oi-Oi.

Žemė žemyn.

Išskirtinės kvokkos gimtinė.

Jūs garsėjate tiek daugybe produktų, vietų ir žmonių, tačiau kalbant apie interneto prieglobą, jūs esate tiesiog mechaniškas. Atsiprašau, vaikinai, bet tai tiesa.

Contents

Kodėl interneto prieglobos greitis yra svarbus

Geriausios žiniatinklio prieglobos Australijos svetainės

Natūralu, kad australai nori palaikyti Australijos verslą, įskaitant žiniatinklio prieglobą, tačiau mes turėjome susidurti su faktais – Australijos žiniatinklio priegloba yra lėta ir ji nužudys jūsų verslą.

Mes gyvename ateityje, kur žmonės akimirksniu gali naudotis informacija ir jie priprato prie tokio greičio. Todėl svetaines reikia įkelti per mažiau nei 2 sekundes. Ilgesnis laikas, o žmonės tiesiog atsibos ir nubėgs, ieškodami svetainės, į kurią atsakys tokiu greičiu, kokiu jie įpratę.

Kitaip tariant, jei jūsų mažas verslas veikia lėtai Australijos žiniatinklio priegloboje, prarasite klientus ir tūkstančius dolerių galimų pardavimų!

Svetainės greitis taip pat vaidina didžiulį veiksnį optimizuojant paieškos sistemas. Galite optimizuoti raktinius žodžius, kuriuos norite, tačiau jei jūsų svetainė yra lėtesnė už konkurenciją, ji niekada nepasirodys „Google“ paieškose.

Kol Australijos žiniatinklio prieglobos nepradės kurti, mes labai rekomenduotume apsilankyti ne Australijos prekės ženkluose, ypač turinčiuose duomenų centrus Singapūre..

Greita rekomendacija: 

Tiems iš jūsų, kurie per daug užsiėmę, kad perskaitytų visą mūsų straipsnį, čia yra santrauka; Australijos žiniatinklio priegloba nesukelia įspūdžio greičio ir vertės atžvilgiu. Jums žymiai geriau sekasi teikti prieglobą naudojant „SiteGround“ Singapūro duomenų centrą, taigi viso regiono klientai galės mėgautis jūsų greito įkėlimo svetaine. Pažiūrėkite, koks greitas yra „SiteGround“.

Australijos žiniatinklio priegloba nėra pakankamai prijungta

Matote, net šiame amžiuje, kai viskas vyksta bevieliu būdu, internetas vis dar daugiausia priklauso nuo povandeninių kabelių.

Viskas, kur naudojate internetą (vaizdo transliacija, žaidimai, apsipirkimas, verslas ir pan.), Naudoja visus povandeninius kabelius, galinčius perduoti terabaitus duomenų šviesos greičiu, ir, deja, Australija yra viena iš mažiausiai prijungtų pasaulio šalių. , kaip akivaizdu Vikipedijos tarptautinių povandeninių ryšių kabelių sąraše.

Povandeninio laivo kabelio žemėlapis

Australija yra mažai sujungta (žemėlapio šaltinis)

Australija yra prijungta tik prie 21 povandeninio kabelio, tačiau 11 iš jų neveikia (10 nebenaudojamų ir vienas statomas), o tebeveikiantys kabeliai yra seni ir linkę į įpjovimus bei žalą, o tai gali sukelti didelius nutrūkimus, tokius kaip šis. Štai čia.

Kaip povandeninio kabelio nutraukimas paveikia jūsų mažą verslą

Anksčiau „Best Host Singapore“ minėjome, kad „Amazon“ gali prarasti iki 1,6 milijardo JAV dolerių per metus, jei jų svetainė sulėtėja vos 1 sek. Dabar įsivaizduokite tokią situaciją, tačiau esant nepaprastai lėtai krovimo laikui keletą dienų – jie praras klientų pasitikėjimą, nes bus pažeistas jų patikimumas, o pirkėjai vers savo verslą kitur.

Štai kaip bus povandeninių kabelių nutrūkimais.

Tokia padėtis yra labai reali, ypač pasakytina apie Australijoje įsikūrusias mažas internetines įmones, kurioms visą parą reikia veikti. Lėtas krovimo greitis sukels klientų nusivylimą ir neparduosite tiek, kiek norėtumėte, ar tiek, kiek galite.

Štai kodėl mes labai rekomenduojame priglobti jūsų svetaines tarptautiniuose interneto prieglobos centruose su duomenų centrais Singapūre.

Turite prisiminti, kad internetinės įmonės yra globalios įmonės ir tokiu būdu likęs pasaulis vis tiek turės prieigą prie jūsų svetainės, jei laidai bus nutiesti, o Ozzielande vis tiek išlaikysite deramą greitį, kai viskas veikia ir veikia..

Tai, ko nepasakys jūsų klientai

 • Pirmųjų įspūdžių klausimas
  Pirkėjai suformuluos savo nuomonę apie jūsų prekės ženklą per pirmąsias sekundes, kai jie įkels jūsų svetainę. Jei jūsų svetainė greitai įkeliama, jie jausis laimingi ir tęs naršymą. Jei tai per lėta, jie jausis nepatenkinti ir jausmas išliks su jais kaskart, kai pamatysite savo prekės ženklą.
 • Klientai nuobodžiauja
  Jei jūsų svetainė nesugeba atkreipti kliento dėmesio dėl lėto įkrovimo greičio ar nepatrauklaus turinio, jie judės toliau ir daugiau nesivargins ieškoti jūsų internetinėje parduotuvėje.
 • Jie yra nesaugūs
  Žmonės yra atsargūs pirkdami internetu. Lėtos svetainės yra laikomos nepatikimomis, jų užsakymai gali dingti ar susimaišyti ir pan. Greitesnė svetainė padeda žmonėms suvokti jūsų prekės ženklą ar svetainę kaip profesionalią ir patikimą, o tai padeda pardavimams..

Kaip tikriname žiniatinklio prieglobos greitį

Visų pirma, turėsite susipažinti su unikaliu „Bitcatcha.com“ serverio greičio tikrintuvu. Mes jį sukūrėme, kad patikrintume serverio reakcijos laiką visame pasaulyje. Galite naudoti ją norėdami pamatyti, kaip greitai jūsų serveris veikia reaguodamas į užklausas iš skirtingų šalių.

Koks yra mūsų etalonas?

Mes nustatome serverio greitį pagal „Google“ rekomendaciją – 200 ms. Štai kaip mes reitinguojame patikrintus žiniatinklio prieglobas:

 • Viskas, kas mažesnė kaip 180 ms, priskiriama A kategorijai+
 • 181 ms –210 ms yra reitinguojami A
 • 211 ms – 220 ms yra reitinguojami B+
 • 221 ms – 240 ms priskiriama B kategorijai
 • C reitingas 241 ms – 280 ms+
 • 281 ms – 360 ms priskiriama C reitingui
 • 361 ms – 520 ms yra reitinguojami D+
 • 521 ms – 840 ms yra reitinguojami D
 • 841 ms – 1480 ms yra reitinguojami E+
 • Viskas, kas viršija 1480 ms, yra klasifikuojama kaip E

* Pastaba: skalė nėra tiesinė.

Geriausia, jei norite, kad jūsų svetainė būtų reitinguojama bent jau B bet kuo greičiau jūsų svetainė veikia, tuo geriau ji jums.

Geriausias palyginimas su geriausia Australijos žiniatinklio priegloba – kuris prekės ženklas yra greičiausias?

Visi mūsų išmėginti žiniatinklio prieglobos prekės ženklai yra labai populiarūs, o minimalus reitingas yra B +. Iš esmės jūs negalite suklysti, kai priglobiate bet kurį iš šių prekės ženklų, ir visa tai lemia asmeninės nuostatos. Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurie, mūsų manymu, padės padidinti jūsų verslą!

1. „SiteGround“

https://www.siteground.com

„SiteGround“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Sidnėjuje

95 ms

Kaina (AUD)

7,68 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • 20 GB SSD atmintinė
 • 25 000 vizitų per mėnesį
 • „SuperCacher“
 • 24/7 techn. palaikymas
 • Aukščiausio lygio atsarginė kopija

"Universalus ir labai gerai suapvalintas šeimininkas. Mes netgi priimame „Bitcatcha“ su jais!"

Mes jau anksčiau tai pasakėme ir dar kartą pasakysime – mūsų mėgstamiausias žiniatinklio prieglobos vadovas „SiteGround“. Mūsų svetainės yra talpinamos kartu su jomis, mes esame šališkos jų atžvilgiu ir, mūsų nuolankiomis nuomonėmis, šiuo metu siūlome geriausią pasidalijamąjį prieglobą, atsižvelgiant į greitį ir vertę..

Mūsų bandymų svetainė yra „SiteGround“, Singapūro duomenų centre, todėl jie gana gerai veikia visame regione – tik 95 ms, kai jie yra pridėti visą kelią nuo Sidnėjaus. Visame pasaulyje jie taip pat buvo nuostabūs, atsižvelgiant į atstumą iki JAV rytų (215 ms) ir San Paolo (351 ms)..

Gavome A + reitingą, kurio vidurkis visame pasaulyje yra 159,9 ms (palyginamas su kai kuriomis debesies prieglobos galimybėmis ten).!

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Vidutinis greitis: 159,9 ms – žiūrėti visą rezultatą

Jų palaikymo komanda tiesiog puiki. Visą savo viešnagės laiką jie niekada neatsakė į klausimą, kuris patenkina mus, kad ir koks kvailas tai būtų. Mes tikime, kad jie gali būti viena iš priežasčių, kodėl „SiteGround“ yra viena iš „WordPress“ labai rekomenduojami pagrindiniai kompiuteriai!

Duomenų centruose jie turi 5 moderniausius pastatus, esančius 3 regionuose. Pasirinkite kuo arčiau jūsų klientų, kad optimizuotumėte savo svetainės greitį (šiuo atveju rinkitės Singapūrą).

Dėl jų konkurencingos kainos (tik 7,68 AUD / mėn.), Puikaus palaikymo, nepriekaištingo greičio, 99,99% neveiklumo garantijos ir daugybės funkcijų, be kurių negalime gyventi, nenuostabu, kad „SiteGround“ yra mūsų žinomiausias Australijos žiniatinklio prieglobos pasirinkimas.!

„SiteGround“ veikia

 • Perskaitykite mūsų išsamią „SiteGround“ apžvalgą.
 • Apsilankykite mūsų „SiteGround“ bandymų svetainėje, esančioje Singapūre.

2. „Hostinger“

https://www.hostinger.com/

„Hostinger“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Sidnėjuje

191 ms

Kaina (AUD)

5,25 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Neribota saugykla
 • Neribotas pralaidumas
 • „hPanel“
 • Vietinė parama

"Geriausia žiniatinklio priegloba pradedantiesiems."

Neseniai keliose „Hostinger“ paskyrose gavome savo niūrias pirštines ir esame gana sužavėti gauto aptarnavimo lygio. Jų labai efektyvi ir naudinga palaikymo komanda padės jums žingsnis po žingsnio išspręsti iškilusius klausimus jūsų gimtąja kalba (šiuo metu jie turi komandas, palaikančias daugiau nei 20 gimtųjų kalbų, planuoja plėstis į daugiau), kuri padės tikrai padeda pradedantiesiems savo internetinėmis problemomis.

Dabar pamanėme, kad šiuo metu jų serveriai nėra tokie greiti. Pasirodo, klydome. Mes pasinaudojome savo Singapūro „Hostinger“ paskyra per savo serverio greičio patikrą, kad pamatytume, ar jie gerai veikia visame pasaulyje ir pačioje Australijoje, o rezultatai mus pakerėjo.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Vidutinis greitis: 175,8 ms – pamatyti visą rezultatą

Šiuo metu „Speedinger“ Singapūro duomenų centras, kurio vidutinis 175,8 ms intervalas, parodė šį greičio testą. Sidnėjuje jų serveriai užfiksuoti labai garbingu 199 ms atstumu, parodydami pasauliui, kad „Hostinger“ gali lengvai aptarnauti Australijos klientus ir tuo pačiu suteikti aplinkiniam regionui reikiamą greitį. Tikrai nusipelnėme mūsų A + reitingo.

Už tikrai konkurencingą 5,25 AUD per mėnesį kainą gausite daugybę funkcijų. Neribota SSD saugykla, neribotas pralaidumas, neribotas el. Laiškų skaičius, 99,9 proc. Garantija – visos gėrybės, kurias rasite puikiame žiniatinklio priegloboje, tačiau už nedidelę kainą. Norėdami gražiai ją suklijuoti, jie netgi įmesdavo nemokamą domeno vardą su kiekviena nauja paskyra.

Dėl puikios palaikymo kartu su greitu serverio greičiu, konkurencinga kaina ir daugybe greičio didinimo funkcijų „Hostinger“ yra vienas iš geriausių žiniatinklio prieglobos priemonių tiems, kurie yra naujokai internetiniame versle..

„Hostinger“ veiksme

 • Perskaitykite išsamią „Hostinger“ apžvalgą.
 • Apsilankykite mūsų „Hostinger“ bandymų svetainėje, esančioje Singapūre

3. „WPWebHost“

https://www.wpwebhost.com/

„WPWebHost“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Sidnėjuje

265 ms

Kaina (AUD)

37,41 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas domeno vardas
 • Priimančiosios 5 svetaines
 • 60GB SSD atmintinė
 • 30000 vizitų per mėnesį
 • SSH & SFTP prieiga

"Žiniatinklio prieglobos prekės ženklas, sukurtas „WordPress“"

Kaip naujas vaikas bloke, „WPWebhost“ tikrai daro įspūdį. Jie yra seserinė „Exabytes“ (žiniatinklio prieglobos įmonės, turinčios didelę veiklą Pietryčių Azijoje) įmonė, todėl jie paveldėjo daugelį bruožų, dėl kurių „Exabytes“ tapo puiku pradėti.

Jie žymėjo save kaip „Premium Managed WordPress“ prieglobą ir turi daugybę našumo didinimo įrankių, tinkančių valdomam „WordPress“ pagrindiniam kompiuteriui („ssd“ saugykla, „NGIX tech“, „http / 2“, darbai).

Mūsų „WPWebhost“ bandymų svetainė yra JAV Kolorado valstijoje, kur yra „WP Plus“ planas (AUD37 / mėn.). Su ja gavome 60 GB saugyklos vietos, 30 apsilankymų per mėnesį ir 5 domenų pašalpą.

Greičiau „WPWebhost“ yra gana velniškai greitas – jos vidutinis vidurkis pasaulyje yra 141 ms, o Sidnėjaus „Ping“ laikrodžiai pasiekia deramą 177 ms greitį. Tarp visų šiame sąraše esančių JAV bandomųjų svetainių „WPWebhost“ iš tikrųjų greičiausiai pasirodė su pingais iš Australijos!

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
65 ms43 ms97 ms230 ms119 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
463 ms225 ms159 ms60 ms115 ms

Vidutinis greitis: 157,6 ms – žiūrėti visą rezultatą

Kol kas atrodo, kad „WPWebhost“ yra bičių keliai su daugybe funkcijų ir greičio, tačiau jų paslauga vis dar yra labai nauja ir jų palaikymas vis dar nėra išbandytas..

Norėdami supakuoti, „WPWebhost“ yra puikus australų kompiuteris, kai reikia savybių ir greičio. Jų speciali 24 valandas per parą dirbanti palaikymo komanda yra įsikūrusi Penange, Malaizijoje. Tačiau būdami labai jaunais prekės ženklais, jie vis tiek turi įrodyti, kad teikia paramą.

4. A2 talpinimas

https://www.a2hosting.com/

A2 talpinimas

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Sidnėjuje

141 ms

Kaina (AUD)

6,95 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas SSD
 • Neribotas pralaidumas
 • A2 optimizuotas WP
 • Nemokama svetainės migracija
 • Bet kada grąžinti pinigus

"Geriausiai tinka mažoms įmonėms ir asmeninėms svetainėms, kurios veikia „WordPress“."

Kaip ir „Inmotion“, „A2“ priegloba yra vienas iš nedaugelio populiariausių prieglobos prekių ženklų, kuriems tikrai rūpi planeta. Jie vykdo rimtą ekologišką kampaniją ir yra visiškai neutralūs anglies.

Be to, kad jie nuostabiai išgelbėjo planetą, jie taip pat pelnė daugybę apdovanojimų, kurie byloja apie puikų greitį ir aptarnavimą..

Mes pasirinkome jų „Swift“ planą (6,95 AUD / mėn.) Ir turėjome mėgautis daugybe funkcijų, kurios padėjo greitai išlaikyti mūsų svetainę, pavyzdžiui, SSD saugykla, PHP7 ir jų išskirtinė A2 optimizuota „WordPress“ programa..

Jie turi 3 duomenų centrus, išskirstytus įvairiuose regionuose, o artimiausias Australijai yra Singapūre.

Natūralu, kad nusprendėme surengti savo bandymų svetainę kartu su jų Singapūro duomenų centru, tačiau rezultatai nebuvo tokie, kokių tikėjomės.

Pings iš Sidnėjaus grįžo per 329 ms, o tai yra šiek tiek per lėtai, kaip mums patinka. Vis dėlto jiems vis tiek pavyko įvertinti prakeiktą gerą visame pasaulyje vidurkį – 176 ms, įvertinant A +, dėl jų žaibiško greičio likusiose patikrintose vietose.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Vidutinis greitis: 173,2 ms – Žiūrėti visą rezultatą

A2 gali būti ne pats greičiausias žiniatinklio priegloba Australijoje, tačiau jie puikiai veikia visame regione. Dėl neribotų funkcijų, A2 yra puikus žiniatinklio priegloba, į kurią verta atsižvelgti!

A2 priegloba veikia

 • Perskaitykite mūsų išsamią A2 prieglobos apžvalgą.
 • Apsilankykite mūsų „A2 Hosting“ bandymų svetainėje, esančioje Singapūre

5. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Sidnėjuje

266 ms

Kaina (AUD)

41,86 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Naudojama „Google Cloud“
 • 20 000 apsilankymų per mėnesį
 • Dienos atsarginės kopijos
 • WP ekspertas kaip palaikymas
 • „Hack fix“ garantija

"Aukščiausios klasės „WordPress“ priegloba, kurią palaiko „Google Cloud“ platforma"

Kitas greičiausių Australijos žiniatinklio prieglobos sąraše yra „Kinsta“ valdomas „WordPress“ priegloba. Geriausias dalykas „Kinsta“ yra tai, kad jų infrastruktūra sukurta naudojant tik pačią „Google“ debesų platformą! Tai leidžia jiems naudotis „Google“ nuolat tobulėjančiomis technologijomis ir didžiuliu 20 duomenų centrų, o „Kinsta“ gali būti greičiausiu interneto prieglobos centru, visiška stotelė..

Turėdama daugiau nei 10 metų patirtį su „WordPress“, „Kinsta“ turi galimybę ir žino, kaip sukurti geriausią, snappiest Tvarkomą „WordPress“ prieglobos sprendimą rinkai..

Naudodamasi kito kartos architektūra ir infrastruktūra, „Kinsta“ gali įkelti priglobtas svetaines greičiau, nei dauguma žmonių gali mirksėti.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Vidutinis greitis: 179,5 ms – žiūrėti visą rezultatą

„Kinsta“ yra „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, tai reiškia, kad „WordPress“ galite laikyti tik su jais. Jie taip pat priklauso „premium“ kategorijai, visi puikūs palaikymai ir greitis yra susiję su didele kaina; Jų pradinio lygio planui – 41,86 USD per mėnesį. „Kinsta“ gali būti brangi, tačiau, jei galite sau leisti, turėsite aukščiausio lygio palaikymą pramonėje.

„Kinsta“ veiksme

 • Perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą „Kinsta“.
 • Apsilankykite mūsų „Kinsta“ bandymų svetainėje, esančioje jų Londono duomenų centre.

6. „Bluehost“

https://www.bluehost.com/

„Bluehost“

Pasaulio greičio balas

A+

Greitis Sidnėjuje

168 ms

Kaina (AUD)

9,61 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • „Linux“ & „cPanel“
 • Neriboti ištekliai
 • Automatinis atsarginis kopijavimas
 • Išteklių apsauga
 • „CloudFlare“ CDN

"Vienas seniausių prekės ženklų aplink."

„Bluehost“ yra seniausias žiniatinklio prieglobos prekės ženklas, įtraukiantis jį į šį sąrašą. Turėdami 15 metų (nuo 2003 m.) Patirtį dirbdami su diržu, jie žino, kad žmonės ieško – greito ir patikimo interneto prieglobos.

Mums patinka, kad CDN yra integruotas tiesiai į jų sąskaitą. Jei jums reikia padidinti greitį, jis pasiekiamas vienu mygtuko paspaudimu.

Tik 9,61 AUD su jų „Plus“ planu gavome neišmatuotą saugyklą ir pralaidumą su neribotais domenais. Kalbant apie greitį, „BlueHost“ pasaulinis vidurkis yra šiek tiek lėtesnis, palyginti su dauguma šio sąrašo prekių ženklų, tačiau jei taikote tik su klientais iš Australijos, jums nėra ko jaudintis..

„Bluehost“ vis dar yra A reitinge ir vidutiniškai 188 ms visame pasaulyje, o „Pings“ iš Sidnėjaus atvyksta per 183 ms (duomenų centras yra JAV)..

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Vidutinis greitis: 153 ms – žiūrėti visą rezultatą

Jie nėra tokie greiti kaip A + žiniatinklio prieglobos, tačiau tinklaraščiams ir mažoms internetinėms įmonėms „BlueHost“ yra tobula.

7. Svarbus

https://www.crucial.com.au/

Svarbus

Pasaulio greičio balas

A

Greitis Sidnėjuje

1 ms

Kaina (AUD)

16.58 / mėn

Pagrindiniai bruožai

 • Tikrai Australijos šeimininkas
 • 50 GB disko saugykla
 • 24 × 7 „Aussie“ palaikymas
 • Neribotas el
 • Ekologiškas priegloba

"Geriausiai tinka Australijos auditorijoms"

Iš tikrųjų stengėmės į šį sąrašą įtraukti Australijos žiniatinklio prieglobos prekių ženklus, tačiau pažiūrėkime į faktus – australų priegloba tiesiog nėra gera.

Mes išbandėme „Ventraip“ ir buvome gana nusivylę jų rezultatais (visame pasaulyje vidutiniškai 249 ms, reitinguojami C +), o „NetRegistry“ taip pat nepadarė geresnių rezultatų – visame pasaulyje vidutiniškai 246 ms (taip pat reitinguojami C +).

Nepaisant to, labai svarbu, kad mus sužavėtų klientų aptarnavimas ir greitis. Jie aistringai padeda Australijos verslui sėkmingai, o jų maža, bet efektyvi klientų aptarnavimo komanda tai atspindi.

Mes panaudojome jų bendrojo prieglobos planą (16,58 AUD) ir buvome sutvarkyti iki 50 GB saugyklos vietos, neriboto pralaidumo, naudojant 10 domenų. Tai gali atrodyti šiek tiek brangu, ypač todėl, kad jie riboja jūsų saugyklą ir domenus, tačiau tai gali veikti mūsų naudai – riboti bendrai naudojamų išteklių ištekliai reiškia, kad nė vienas klientas nepateks į serverį, o tai užtikrins stabilius serverius visiems.

Jų serverio sparta yra gana gera, tačiau ne tokia gera, kaip kitų šio sąrašo žiniatinklio prieglobos, kurių vidutinis rezultatas pasaulyje yra 192 ms (A)..

Jiems viskas gerai, jei taikote pagal tarptautinius klientus, bet jei ketinate turėti tik australų žiūrovus / klientus, jums bus malonu žinoti, kad Sidnėjaus pianistai grįžo visiškai greitai – tik 1 ms.

JAV (W)
JAV (E)
Londonas
Singapūras
San Paulas
149 ms204 ms283 ms98 ms320 ms
Bangalore
Sidnėjus
Japonija
Kanada
Vokietija
234 ms1 ms114 ms205 ms312 ms

Vidutinis greitis: 192 ms – žiūrėti visą rezultatą

Viena žlugimų, kuriuos mes turime su „Crucial“, yra tai, kad jie vis dar naudoja PHP5.6. Manome, kad jei jie nuspręs įgyvendinti PHP7, jie pamatys didelį greičio padidėjimą.

Mums patinka, kad „Crucial“ tai tikrai reiškia, kai sako, kad jiems rūpi – kaip ir „A2“ bei „Inmotion“, „Crucial“ aktyviai ieško būdų, kaip sumažinti jų anglies pėdsaką planetoje. Jie taip pat reguliariai prisideda prie labdaros organizacijų ir iniciatyvų, kuriomis siekiama išsaugoti natūralų Australijos grožį.

Jei taikysimės tik į australus, mielai sutiksime „Crucial“ ir jų ekspertų komandą.

Verdiktas

Mes tikrai norėjome, kad daugiau Australijos žiniatinklio prieglobos sudarytų sąrašą, bet, deja, jie tiesiog nepakankamai gerai veikia greičio ar kainos atžvilgiu.

Žinoma, Australijos žiniatinklio prieglobos prekės ženklai ypač gerai veikia namų sąlygomis, tačiau tai yra vienintelė vieta, kurioje jie išsiskiria; visur kitur jie tokie lėti! Kokia prasmė turėti internetinį verslą, kurio įkrovimo laikas visame pasaulyje yra lėtas, kai verslo pritraukimo į internetą tikslas yra potencialiai sulaukti daugiau pasaulinių klientų?

Primename, kad čia yra mūsų 3 populiariausi Australijos svetainių prieglobos paslaugų teikėjai:

PASAULINIS greitis

GREITIS SYDNEY

KAINA (AUD / MO)

„SiteGround“

A+

95 ms

7.68

„Hostinger“

A+

190 ms

5.25

„WPWebHost“

A+

225 ms

37.41

Asmeniškai mes eitume su „SiteGround“ (surengta Singapūre), jei būtume nukreipti į Australijos klientus. Mes gautume puikų greitį iš viso regiono, o ne tiesiog greitį Australijoje.

Turėdami konkurencingą kainą, fantastiškas funkcijas, ypač greitą greitį ir draugiškiausią pasaulyje klientų aptarnavimo komandą, mes nuoširdžiai manome, kad mums yra labai sunku išjudinti „SiteGround“ iš mūsų pirmosios vietos..

Įsijunkite į oficialią „SiteGround“ svetainę, norėdami sužinoti jų planus arba sužinoti mūsų išsamią „SiteGround“ apžvalgą!

Kaip įprasta, palikite mums žinią apie visus iškilusius klausimus ir mes mielai atsakome į tai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me