Якщо ви натрапили на цю сторінку, шукаючи найкращий веб-хостинг в Індії, вам пощастило – ми нещодавно перевірили величезний список веб-хостів, і ми вибрали 7 найефективніших брендів, щоб допомогти вам визначитися з одним це найкраще для вашого бізнесу!

Contents

На перший погляд: топ-3 веб-хости для Індії

№1 Хостингер Індія

https://www.hostinger.in/

Відмінний вибір для тих із нас, хто тільки починає. Вам сподобається час відгуку сервера в 80 мс в Індії, і вони досить прокляті швидко в усьому світі! Їх божевільна низька вступна ціна просто занадто гарна, щоб протистояти.

№2 SiteGround Сінгапур

https://www.siteground.com/

Найкращий круглець із великим співвідношенням ціни та якості Швидкість відповіді сервера є божевільною в 68 мс, що надсилається з Бангалору, і затримка дуже мала, коли пінг-файли з усього світу. Ми вважаємо, що це ідеальний господар для малого та середнього бізнесу в Індії.

№3 Хостинг A2

https://www.a2hosting.in/

За допомогою свого центру даних в Сінгапурі середня у світі швидкість хостингу A2 не така швидка, як SiteGround, але пінг з Бангалору повернувся з швидкістю 68 мс. Ми також любимо їх зручні функції!

Чому ви повинні нам довіряти??

Тут, на Bitcatcha.com, ми маємо об’єднаний досвід роботи в мережі та ІТ, і ми зробили свою місію відкрити все, що потрібно знати про веб-хостинг.

Ми приділяємо велике значення швидкості веб-хостингу, оскільки ми знаємо, що швидкість може легко зробити або зламати бізнес. Веб-хост повинен мати можливість відповісти на запит швидше, ніж ви можете прив’язати пальці (потрібно 350 мілісекунд, щоб перехопити пальці – хороший веб-хостинг повинен мати можливість відповісти менш ніж за 200 мілісекунд).

Чому швидкість настільки важлива

Коли ви приносите свій бізнес в Інтернеті, ви повинні знати, що ви конкуруєте з сотнями, можливо, тисячами інших веб-магазинів. Ви можете розраховувати, що конкуренція запропонує таку саму послугу чи товар, як і ви, за точно такою ж ціною або навіть нижчою.

Що ви можете зробити, щоб отримати перевагу перед конкуренцією?

Швидкість веб-сайту.

Більшість людей звикли завантажувати свою інформацію чи веб-сайти менше ніж за 2 секунди (це означає, що веб-хост повинен відповісти якомога швидше. За стандартом Google, 200 мс). Все, що довше, і люди просто занадто нетерплячі, щоб чекати, переходячи на інший сайт, який обслуговує їхні потреби та завантажується набагато швидше.

Розуміння швидкості оцінок Bitcatcha

Світовий рейтинг швидкості

Ми використовували нашу власну перевірку швидкості роботи сервера для перевірки часу відгуку з восьми різних місць по всьому світу. Потім ми середньо оцінюємо ці результати і співставляємо їх з рекомендованим часом реакції Google 200 мс. Веб-хости отримують рейтинг A, якщо він швидше 210 мс.

Швидкість в Індії

Ми конкретно вимірюємо час реакції з Бангалору. Це говорить про те, наскільки швидкий той чи інший веб-хост для індійської аудиторії.

Як вибрати хорошого веб-хостингу

Більшість людей просто хочуть базовий веб-хостинг, який працює. Однак існують величезні відмінності в брендах, і для успішного онлайн-бізнесу важливо вибрати веб-хостингу, який відповідає вашим потребам..

Є кілька речей, які нам повинен мати веб-хостинг, щоб вважати їх хорошими – ось кілька, щоб ви могли знати, на що слід звернути увагу..

1. Швидкість

Якщо ваш веб-хостинг повільно реагує, це може коштувати вам тисяч, а може і мільйонів втрачених потенційних продажів. Ми хочемо швидкого веб-хостингу, який може принаймні відповідати показнику Google за 200 мс! У Bitcatcha ми вимірюємо швидкість сервера та класифікуємо веб-хостів від A + до D

2. Швидкість, де ваша цільова аудиторія

Потрібно отримати веб-хостинг, який відповідає на запити вашої цільової аудиторії ШВИДКО, тому не забудьте вибрати веб-хостингу з хорошим часом відгуку в регіоні вашої аудиторії. Ось чому унікальна перевірка швидкості сервера Bitcatcha показує вам час відгуків, взяті з 8 країн світу!

3. Ціна

Ми хочемо знайти хороший баланс між низькими цінами та хорошим веб-хостингом. Виберіть господаря, який може надати вам потрібні функції за ціною, яку ви комфортно платите!

4. Обслуговування клієнтів

Ускладнення можуть виникати під час роботи з веб-сайтами, і приємно мати команду експертів, яка допоможе вам вирішити свої проблеми. Не забудьте вибрати веб-хостингу, який має хороший досвід у підтримці клієнтів.

5. Гарантія несвоєчасності

Ваш сайт буде марний для вас і вашої аудиторії, якщо він постійно знижується. Ми хочемо шукати веб-хостингу, який може найменше надати нам 99,8% гарантії безперервного часу

6. Безпека

Якщо ваш веб-хостинг має слабкий захист від зловмисного програмного забезпечення та злому, ви залишатимете свій веб-сайт та дані широко відкритими для атак. Виберіть хоста, який має потужний досвід безпеки, зловмисного програмного забезпечення та захисту від злому.

7. Особливості

Завжди приємно отримувати більше, ніж платили за функції. Деякі бренди веб-хостингу можуть надавати більше функцій, але вони можуть бути не найшвидшими. Виберіть веб-хостинг, який буде добре збалансований між необхідними функціями, швидкістю та ціною.

Якщо ви вибираєте локальний або йдете глобальний?

Тож ваш веб-магазин чи бізнес орієнтовані в Індії. Які варіанти хостингу?

 1. Ви можете отримати веб-хостингу, який базується в Індії

  Це ідеально для вас і вашої аудиторії, можливо, насолоджуєтеся швидшими темпами. Ви також можете віддати перевагу локалізованій службі підтримки клієнтів.

 2. Ви можете отримати глобальний бренд, який охоплює Індію

  Завдяки світовим брендам зазвичай швидша глобальна швидкість (ідеально, якщо ви орієнтовані на глобальну аудиторію). Ви також повинні мати кращу безпеку та загальний сервіс.

У наведеному нижче списку у нас є кілька локальних та глобальних варіантів. Зрештою, ми рекомендуємо глобальний хост, який охоплює Індію для кращої підтримки клієнтів та можливостей.

Рейтинг: 7 кращих веб-хостингів для індійських веб-сайтів

Примітка

1. Усі перелічені ціни базуються на вступній ціні контракту на 12 місяців.
2. Курс форекс, який використовується, становить від 1 до 64,94 індійських рупій.

1. Хостингер

https://www.hostinger.in

Хостингер

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Індії

99 мс

Ціна (₹)

205 / міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Необмежене зберігання
 • Необмежена смуга пропускання
 • hPanel
 • Локалізована підтримка

"Чудові функції за чудовою ціною, особливо для початківців"

Поки ми возилися з нашим тестовим сайтом Hostinger India, ми зрозуміли, що ці хлопці насправді справляли досить швидкі часи реакції, коли пінговали з Індії! Ми провели декілька порівнянь та протестували Хостингера проти інших веб-хостів, і дійшли висновку, що ці геніальні литовці заслуговують на те, щоб бути на першому місці у цьому списку.

Швидкість хостинг-сервера

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
194 мс229 мс246 мс5 мс349 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
99 мс191 мс70 мс212 мс163 мс

Сер. Швидкість: 175,8 мс (див. Повний результат)

Оскільки сервер розташований у Сінгапурі, ми очікували, що Hostinger дасть досить швидкі результати в азіатському регіоні, і вони не розчарували. На запити Сінгапуру, Японії та Сіднея відповіли дуже швидко на рівні менше 190 мс, що дуже швидко. Зокрема, Бангалор отримав свою відповідь за 99 мс. Що нам сподобалось у Hostinger India – це неважливо, чи ваші клієнти знаходяться в Азії, Америці чи Європі; їхні сервери виробляють досить швидкий час відгуку в більшості регіонів.

Підтримка клієнтів

“Розвага” – це не слово, яке ми зазвичай використовуємо для опису команди підтримки, але наш досвід із підтримкою хостингу справді був веселим! Їх віджет для прямого чату завжди відображається в нижній правій частині панелі інструментів, що робить зв’язок з кимось дуже легким.

Вони також включали можливість надсилати емоджи, gifs та файли, що може здатися марним, але насправді дуже корисно передати наші розчарування команді.

Вони також обслуговують понад 20 країн рідною мовою, плануючи додати більше, показуючи, що вони дійсно дбають про спілкування зі своїми клієнтами..

Наші думки про Хостінгер

Хостингер не пропонує стільки переваг, як їхні конкуренти в цьому списку (без безкоштовного ssl або щоденного резервного копіювання), але вони заслуговують на місце номер 1 через свої привабливі вступні ціни.

Вони здатні конкурувати з іншими веб-хостами за швидкістю, функціями та простотою використання, але їм вдалося зрівняти конкуренцію, пропонуючи 1 безкоштовне доменне ім’я з кожним новим обліковим записом.

Це забезпечує чудову цінність, особливо для підприємців та нових власників онлайн-бізнесу, які стурбовані перебігом грошових потоків. Завдяки таким надійним результатам, вражаючим часом відгуку та чудовій системі підтримки, ви дійсно не можете помилитися, коли приймаєте хостинг.

Перегляньте наш повний огляд на Hostinger для отримання більш детальної інформації!

Хостингер в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт Hostinger
 • офіційний веб-сайт inger

2. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Індії

66 мс

Ціна (₹)

386 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб SSD-накопичувача
 • 25 000 відвідувань / міс
 • SuperCacher
 • Цілодобова підтримка
 • Преміум резервне копіювання

"Наш улюблений веб-хостинг. Добре округлений і універсальний. Ми приймаємо з ними Bitcatcha!"

Не секрет, що SiteGround – наш улюблений веб-хостинг. Вони не існували довгий час (лише з 2004 року), але їх служба та швидкість були абсолютно зоряними, і ми насправді досить упереджені до них. Насправді вони нам так подобаються, що цей веб-сайт, Bitcatcha.com, фактично розміщується разом із SiteGround!

Швидкість сервера SiteGround

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
211 мс215 мс180 мс3 мс351 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
66 мс95 мс70 мс240 мс168 мс

Сер. Швидкість: 159,9 мс (див. Повний результат)

Оскільки центр обробки даних тестового сайту, розташований у Сінгапурі, не дивно, що часи відповідей, що надсилаються з Японії, Сіднея та Сінгапуру, читаються надзвичайно добре, нижче 100 мс. Ми раділи тому, що пройшов час відповіді Бангалор читав 136 мс – це дуже швидко для індійської аудиторії!

Середній час відгуку на сайті Siteground становить 165 мс, що дає йому надійний A +, найкращий рейтинг у нас на Bitcatcha.com

Підтримка сайту SiteGround

Ми сьогодні мали справу з підтримкою клієнтів від усіх брендів веб-хостингу, перелічених тут сьогодні, і підтримка SiteGround – найкраще, з чим ми стикалися, руки вниз.

Живий чат відповів на нас за лічені секунди, був достатньо терплячим, щоб вміло відповісти на будь-які дурні питання, які ми мали. Вони також були дуже корисні з усього, що нам потрібно. Квитки були вирішені швидко та майстерно, не засмучуючи нас взагалі.

SiteGround дійсно встановив планку для підтримки клієнтів, завдяки чому інші хостинг-сайти виглядають погано порівняно!

Наші думки на SiteGround

Однією з переваг (із такої кількості), яку має SiteGround над іншими веб-хостами, є включення безкоштовних SSL для своїх користувачів. Починаючи з липня 2018 року, Chrome (найпопулярніший у світі браузер) почне маркувати всі сайти, що не належать до SSL, як “не захищені”, і це призведе до того, що ваші клієнти будуть трохи впевнені у вашому бренді. У світі, де конкуренція настільки жорстка, вам не хочеться жодного падіння впевненості у вашій службі.

Отже, ми вважаємо, що SiteGround із центром обробки даних в Сінгапурі є надійним, із приголомшливими глобальними швидкостями та ще кращими результатами в Індії! З’єднайте це зі своєю чудовою командою підтримки клієнтів, і ви отримаєте хоста, який дійсно дивовижний у всіх аспектах.

Безперечне так у наших книгах! Ознайомтеся з нашим повним оглядом SiteGround на всі речі, які вам потрібно знати про хоста.

SiteGround в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт SiteGround
 • Відвідайте офіційний веб-сайт SiteGround

3. Хостинг A2

https://www.a2hosting.in/

А2 хостинг

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Індії

163 мс

Ціна (₹)

350 / міс

Ключові особливості

 • Необмежений SSD
 • Необмежена пропускна здатність
 • A2 оптимізований WP
 • Безкоштовна міграція сайту
 • У будь-який час повертаємо гроші

"Надійний веб-хостинг з швидкими результатами, особливо їх план Turbo."

Ця американська компанія, що займається веб-хостингом, досить відома своїми чудовими Turbo-серверами та чудовою функцією оптимізації A2. (Повна інформація у нашому поглибленому огляді хостингу A2)

Хоча вони не найшвидший веб-хостинг, вони все ж встигли отримати A + у наших тестах на швидкість сервера.

A2 швидкість хостингу сервера

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
172 мс212 мс278 мс6 мс316 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
163 мс141 мс67 мс218 мс159 мс

Сер. Швидкість: 173,2 мс (див. Повний результат)

Використовуючи їхній сінгапурський центр обробки даних, пінгви з Сінгапуру надходили дуже швидко в 6 мс, для Японії 67 мс, тоді як Бангалор набрав дуже поважних 163 мс. Часи відгуків для решти світу занурилися в сотні, вони все ще швидші, ніж ваш середній веб-хостинг із середнім показником у світі в 173 мс..

A2 Хостинг підтримки клієнтів

Зараз у нас виникає невелика проблема з хостингом A2 – їхні чати гуру насправді хороші в тому, що вони роблять. Це просто те, що вони коли-небудь важко досягти. Однак, як тільки ми перебралися до Гуру, їм вдалося без особливих зусиль вирішити наші проблеми!

Наші думки про A2

Як і SiteGround, A2 хостинг також пропонує безкоштовний SSL для своїх клієнтів – функцію, яка легко реалізується, але ще не зроблена більшістю веб-хостів. Підтримку клієнтів можна вдосконалити, але коли ви під’єднаєтесь до них, вони є надійним веб-хостом із прекрасними функціями!

A2 в дії

 • Перегляньте наш тестовий сайт A2
 • Відвідайте офіційний веб-сайт хостингу A2

4. Господар спонукань

https://www.inmotionhosting.com/

Хостинг для інмоцій

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Індії

514 мс

Ціна (₹)

324 / міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Зони максимальної швидкості ™
 • Необмежена передача даних
 • SSH доступ
 • 24 × 7 підтримка в США

"Широке охоплення у всьому світі за підтримки світового класу"

Ми особисто відчуваємо, що хостинг Inmotion – це один із найбільш недооцінених дорогоцінних каменів для веб-хостингу. Їх сервери швидкі, вони мають відмінні функції, і їх обслуговування клієнтів є фантастичним. Власне, Bitcatcha.com використовував для розміщення Inmotion перед переходом на SiteGround (ми все ще розміщуємо кілька інших веб-сайтів із Inmotion)!

Швидкість хостингу сервера Inmotion

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
2 мс53 мс322 мс178 мс172 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
514 мс153 мс109 мс67 мс149 мс

Сер. Швидкість: 171,9 мс (див. Повний результат)

У хостингу Inmotion є лише центри обробки даних в Америці, що пояснює їх швидкість не більше 55 мс на Заході США та на Сході США. Вони не робили занадто погано ні в іншому світі – 109 мс в Японії, 153 мс в Сіднеї, 172 мс в Сан-Паоло і 178 мс в Сінгапурі. На жаль, у Бангалорі в 514 мс не дуже добре.

Їх середній показник у всьому світі – 171,9 мс, що дає їм рейтинг A +.

Служба підтримки клієнтів Inmotion

Як і очікувалося, команда підтримки клієнтів Inmotion Hosting чудова. Вони знають, що вони роблять, і вони ефективні, і ніколи не залишають нас довго чекати. Сеанси чату в прямому ефірі підключаються за лічені хвилини, а квитки вирішуються без особливих клопотів.

Наші думки про хостинг для інмоцій

Якщо ви орієнтовані на міжнародну аудиторію, то хостинг Inmotion є ідеальним – якщо ви хочете звертатися лише до місцевих індійських клієнтів, то, можливо, ви захочете розглянути інших хостів..

Натхнення в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт хостингу Inmotion
 • Відвідайте офіційний веб-сайт хостингу Inmotion

5. GoDaddy India

https://in.godaddy.com/

GoDaddy India

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Індії

111 мс

Ціна (₹)

149 / міс

Ключові особливості

 • 30 ГБ жорсткого диска
 • Неперевірений переказ
 • Доступний 1 веб-сайт
 • База даних 1 Гб
 • PHP7 підтримується

"Досить пристойно, якщо ви не заперечуєте надмірних хостингів"

Наш досвід роботи з GoDaddy India був рівним “здорово!” і “мех!”. Для кожної речі, яка нас тішила, вони зуміли створити рівноцінну проблему, яка нас розчарувала. Давайте подивимось, з чим ми маємо справу.

Швидкість сервера GoDaddy India

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
167 мс218 мс197 мс10 мс337 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
111 мс182 мс71 мс245 мс173 мс

Сер. Швидкість: 171,1 мс (див. Повний результат)

Одне з прикольних речей, яке нам сподобалось у GoDaddy India, – це їх швидкість – вони насправді досить швидкі!

Хоча вони не були дуже прозорими щодо розташування свого центру обробки даних (ми натиснули “Азію”, але ніколи нам не сказали, де в Азії розташовані сервери), з тесту на швидкість роботи сервера очевидно, що він базується в Сінгапурі, із колосальними 10 РС.

Пінгс з Японії прийшов наступним за 71 мс, а потім цікаво, що Бангалор дуже швидкий 111 мс. Потрібно сказати, що GoDaddy India є ідеальним, якщо ви орієнтуєтесь на місцеві індійські демографічні показники.

Веб-хостинг пройшов досить добре і в інших частинах світу, лише в Сао-Паоло опустившись до 337 мс. Загалом середній показник GoDaddy India в усьому світі становить 171,1 мс, що достатньо для рейтингу A +!

Підтримка GoDaddy India

Ну, вони хороші в тому, що роблять, досить досвідчені, і ви зв’яжетесь досить швидко. Не так швидко, як Hostinger і SiteGround, але вони виконують роботу. Нічого кричати – це просто працює.

Наші думки про GoDaddy India

Саме тут ми почнемо трохи орендувати.

GoDaddy був би ідеальним веб-хостингом для Індії, якби у них були лише декілька налагоджених додатків для WordPress, але ми отримали великий мішок нічого. Усі інші хости пропонують користувачам певну зручність за допомогою додатків, тому нічого не викликає розчарування.

Інша річ, яку ми дуже дратуємо, – це їх інтерфейс – вони налаштували власний інтерфейс, але ми вважаємо, що вони могли зробити кращу роботу, зробивши його більш інтуїтивно зрозумілим.

Інтерфейс користувача для хостингу GoDaddy India

Нам знадобилося 30 хвилин, щоб знайти правильне місце для правильного пошуку нашого DNS, а навігація по інтерфейсу користувача почувала себе трохи вимушеною та неприродною.

Якщо ви хочете впровадити базові SSL для своїх веб-сайтів, ви будете розчаровані, виявивши, що GoDaddy India має немає безкоштовних SSL. Ви можете заплатити за це, але вам буде гірко знати, що це те, що ви можете легко отримати з іншими хостами безкоштовно.

Сказавши все це, ми вважаємо, що GoDaddy India насправді хороший, якщо ви шукаєте не надмірний веб-хостинг, орієнтований на споживачів Індії за дешевими цінами, але якщо ви очікуєте, що особливості лінійки чи щось додаткове, краще подивитись на інших веб-хости.

GoDaddy India в дії

 • Перегляньте наш тестовий сайт GoDaddy India
 • Відвідайте офіційний веб-сайт GoDaddy India

6. Блюхост

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість в Індії

318 мс

Ціна (₹)

354 / міс

Ключові особливості

 • 50 Гб SSD
 • Неперевірений переказ
 • Доступний 1 веб-сайт
 • 1 безкоштовний домен
 • Давайте шифруємо SSL

"Прекрасне всесвітнє покриття, але в Індії погана швидкість. Ціни можуть бути і кращими."

Bluehost був сформований у 2003 році і швидко перейшов до одного з провідних брендів веб-хостингу на ринку. Вони особливо популярні в Індії, але чи відповідає їх популярність якості? Давай дізнаємось.

Швидкість сервера Bluehost

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
23 мс78 мс183 мс193 мс164 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
330 мс168 мс125 мс92 мс174 мс

Сер. Швидкість: 153 мс (див. Повний результат)

Дані центри Bluehost розташовані в США, і вони мають досить хороші пінгви (нижче 200 мс) з більшості країн світу, середнє значення – 181,1 мс. Одна з проблем – вони не надто добре пройшли в Бангалорі, з оцінкою 330 мс.

Якщо ми надаємо пріоритет швидкості, схоже, що Bluehost краще для людей, які хочуть досягти міжнародних можливостей. Якщо ви орієнтуєтесь на локальну індійську демографічну групу, можливо, ви хочете піти з іншим хостом, оскільки 330 мс – це занадто повільно, на наш смак.

Підтримка Bluehost

Зв’язатися з живою командою Bluehost – це як грати в російську рулетку – якщо вам пощастить, ви наберете рахунок і отримаєте досвідченого персоналу, який знає, що вони роблять і здатний вам допомогти. Якщо вам не пощастило, ви отримуєте практику, який зовсім не допомагає.

Однозначно не наш улюблений.

Наші думки про Bluehost

Ми не можемо порівняти Bluehost із SiteGround, оскільки вони майже в однаковому ціновому діапазоні. Ви можете очікувати кращих функцій із SiteGround, але ви заплатите дещо нижчу ціну за допомогою Bluehost, тому я думаю, що це зводиться до пріоритетів та переваг.

Bluehost насправді є надзвичайно популярним вибором серед багатьох блогерів та афілійованих маркетологів, але якщо ви визначаєте пріоритет із швидкістю, ви, можливо, захочете подумати, де саме розташування вашої аудиторії перше, ніж здійснити.

Bluehost в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт Bluehost
 • Відвідайте офіційний веб-сайт Bluehost

7. BigRock

https://www.bigrock.in/

BigRock

Світовий показник швидкості

А

Швидкість в Індії

64 мс

Ціна (₹)

199 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб жорсткого диска
 • 100 ГБ переказу
 • Доступний 1 веб-сайт
 • 300+ додаток в один клік
 • cPanel включений

"Швидкі швидкості в Індії за низькими цінами.

BigRock! Міф, бренд, легенда!

Ми багато чули про них, і вони здаються досить популярними в Індії, тому ми вирішили отримати з ними рахунок для цього списку, просто щоб побачити, чи відповідають вони очікуванням.

Але перед тим, як перейти до похвал / рейтингів, давайте спочатку подивимося на результати тестів.

Швидкість сервера BigRock

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
226 мс241 мс130 мс62 мс343 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
106 мс309 мс133 мс216 мс137 мс

Сер. Швидкість: 190,3 мс (див. Повний результат)

У середньому по всьому світу 190 мс, Bigrock, очевидно, найповільніший веб-хост у списку. Швидка швидкість, вони ідеально підходять для швидких локальних пінгерів, оскільки вони є єдиним веб-хостом у цьому списку з центром обробки даних у Мумбаї.

Якщо ви хочете залучити міжнародну клієнтуру, BigRock, можливо, не буде найкращим вибором, із оцінками 226 мс із Заходу США, 241 мс зі сходу США, 130 мс з Лондона, 343 мс із Сан-Паулу та 309 мс із Сіднея.

Єдині країни, яких ми бачили, як добре діяти за межами Індії, були Сінгапур у 62 мс та Японія в 133 мс.

Підтримка BigRock

Ми підписалися на стартовий план BigRock, побачивши, наскільки вони популярні у місцевих жителів Індії, очікуючи гідного обслуговування та зручності користування, але досвід, який ми пройшли, був… величезне розчарування.

По-перше, система не надіслала нам необхідної інформації для входу в наш обліковий запис. Ні інформації про вхід, ні DNS для налаштування, абсолютно нічого.

Тож ми звернулися до їхнього LiveChat за допомогою, але вони не можуть нічого з цим зробити без входу, тому нас попросили зателефонувати на міжнародний номер служби підтримки BigRock (за власні кошти, врахуйте)..

Тож ми зателефонували та дотримувались автоматизованих вказівок, терпляче натискаючи клавіші, до яких нам сказали натиснути… потім дзвінок відмовився.

Тож ми спробували ще раз.

І дзвінок впав. Знову.

Ми намагалися зателефонувати їм в цілому в 3 рази, і дзвінок падає точно. Те саме. Момент.

Ми порадилися з командою чату, щоб побачити, що ще можна зробити.

Ми запитали їх, чи можуть вони передати нас безпосередньо до відповідної команди – вони не можуть.

Чи можуть вони скасувати наш рахунок – вони не можуть.

Це швидко стало найгіршою зустріччю, яку ми коли-небудь відчували з веб-хостом цього калібру.

О 17:00 ми надіслали електронний лист на адресу, яку люб’язно надала команда livechat, і вони відповіли о 18:00 з інформацією, необхідною для остаточного входу та налаштування нашого тестового сайту.

Потрібно сказати, що ми не були надто раді всім випробуванням.

Наші думки про BigRock

BigRock коштує дешево, але їх дійсно потрібно накопичити. З швидкістю, вони роблять нормально, незважаючи на відсутність PHP7 та SSD. Вони ще не застосували SSL, тому користувачі можуть зіткнутися з проблемами найближчим часом, коли Chrome оновлює свою систему.

Вони, безумовно, повинні надати більше функцій для своїх користувачів, і їх інтерфейс повинен бути оновлений – схоже, вони створили його в 90-х і звільнили свого дизайнера на півдорозі.

Ми не можемо надати скріншоти, оскільки нам вдалося отримати доступ до клієнтської області лише один раз під час реєстрації – нас із цього часу заблоковано, а функція “забути пароль” просто не працює. Ми не раз пробували це, у папці “Вхідні” та “Спам” нічого не з’являлося.

BigRock в дії

 • Дивіться наш тестовий сайт BigRock
 • Відвідайте офіційний веб-сайт BigRock

Вирок

Після інтенсивного тестування та відчуття плюсів і мінусів кожного бренду, ми особисто вважаємо, що міжнародні хостинг-сайти (Hostinger, SiteGround, A2 Hosting та Inmotion хостинг) – найкраща ставка. Вони постійно швидко працюють з репутацією надійних, і їх підтримка клієнтів допоможе вам будь-яким способом.

ШВИДКІСТЬ СВІТУ

AVG. ШВИДКІСТЬ В ІНДІЇ

ЦІНА (₹ / МІСЯЦЬ)

Хостингер

А+

99 мс

205

SiteGround

А+

136 мс

386

А2 хостинг

А+

163 мс

350

Хостинг для інмоцій

А+

514 мс

324

Bluehost потрапляє прямо в середину – вони дуже добре збалансовані, і ви отримаєте кращу цінність, якщо прагнете вийти на ринки США. Дуже хороший веб-хостинг для новичок-блогерів та афілійованих маркетологів!

Однак якщо ціна є вашим пріоритетом, то BigRock та GoDaddy India точно задовольнять ваші потреби, особливо якщо ви орієнтовані на місцеві демографічні показники Індії. У них є дуже швидкі локальні пінгвіни, але ви відмовитесь від функцій та корисної підтримки клієнтів.

Для нас погана підтримка клієнтів є виправдачем угод, але якщо це не для вас проблема, то йдіть прямо вперед.

Це охоплює наші топ-7 брендів для веб-хостингу для Індії!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me