8 кращих VPN для Австралії 2020 (тестування швидкості!)

Дані Бюро статистики Австралії показали, що доступ до Інтернету в країні різко зростає протягом багатьох років. Дослідження також показують, що до 2021 року в будинках по всій Австралії буде 311 мільйонів підключених пристроїв. Поєднайте, що з провайдерами, які збирають дані та цензуру уряду в Австралії, було б, мабуть, гарною ідеєю почати покупки постачальника послуг віртуальної приватної мережі (VPN). зараз.


Зростання користувачів Інтернету в Австралії

(Джерело: ABS)

І все ж поєднуйте ці цифри з тим, що, здається, майже всі переслідують ваші приватні дані, сьогодні важливо почати серйозно розглянути питання про використання VPN. Вони пропонують набагато більшу безпеку та анонімність в Інтернеті.

Contents

Австралійські провайдери збирають ваші дані

Офіційно австралійські постачальники послуг Інтернету (ISP) вимагають від уряду збирати дані про користування ними своїх послуг клієнтами. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер не тільки проходить через ваші комунікації гребінцем для тонких зубів, але також зберігає багато вашої особистої інформації.

Все, від типу послуги зв’язку, яку ви використовуєте, до вашого місцезнаходження та часу користування, ретельно записується. Навіть у Сполучених Штатах стан цифрової свободи споживачів не був настільки офіційно порушений, як сьогодні в Озі.

Якщо ви до цього часу не зрозуміли, що це означає, у двох словах; Австралійська поліція, австралійська комісія з питань забезпечення правопорядку та деякі інші агенції можуть отримати доступ до всіх даних, які ваш радіопровідник із задоволенням збирає – у будь-який час.

Уряд фільтрує ваші веб-сервіси

Коли ми говоримо про цензуру в Інтернеті, першими країнами, які спадають на думку, часто є Китай або Росія. Однак для більшості відомого світу це може бути шоком, що багато традиційно демократичних і вільних країн провели цензуру в Інтернеті або, принаймні, намагаються.

У 2012 році міністр комунікацій Австралії заявив, що через повідомлення, які уряд надсилав Інтернет-провайдерам у країні, понад 90% австралійців, які користуються Інтернетом, збираються фільтрувати їхній вміст.

Спочатку цензура мала на меті зупинити серйозні злочини, такі як жорстоке поводження з дітьми тощо, але в 2015 році це було розширено, щоб охопити порушення авторських прав. Це правильно, користувачі P2P, це означає для вас!

Насправді, уряд наділяв розквіт замовленням Інтернет-провайдерів цензуру дедалі більше веб-сайтів через сприйняте уявлення про те, що вони містять авторські матеріали. До них відносяться Піратська затока, Торрентц і ТоренХунд.

Блокування сторінок Optus

Повідомлення, яке користувачі Optus отримували, коли запитували цензурні сторінки
(Джерело: Вікіпедія)

Як майже будь-який користувач P2P може це засвідчити, це абсолютно пробалка і просто показує, що більшість урядів просто претендують на незнання і використовують це як привід для закриття сайтів, проти яких комерційні компанії заперечують, незалежно від реальності ситуації..

Використання VPN допоможе подолати цю забобону та зупинить владну поведінку, яка наразі відображається.

Що ми шукаємо у VPN

1. Конфіденційність та анонімність (протоколи, варіанти оплати)

Конфіденційність викликає надзвичайно важливе значення при роботі з постачальником послуг VPN, і в цьому є два аспекти – чи вони ведуть облік вашої діяльності з користування (ведення журналів) та варіанти, які вони надають вам для здійснення оплати.

Деякі VPN, насправді багато, сьогодні пропонують можливість оплатити подарункові сертифікати певної чи криптовалюти. Це не залишає жодного паперового сліду для вас, як користувача, що є на крок далі, ніж традиційно доступне.

2. Безпека (шифрування, блокування трекера тощо)

З точки зору безпеки, це знову два аспекти – протокол, з яким слід встановити з’єднання, а також метод шифрування, використовуваний для захисту даних, що перебувають між вашим пристроєм та серверами VPN..

У кожного протоколу є свої достоїнства та деякі недоліки, такі як швидкість, але наявність деяких прорізів у безпеці чи інший баланс безпеки та продуктивності. Загальноприйнято, що більш високий рівень шифрування зазвичай призводить до зниження продуктивності, оскільки в пакети даних буде додано більше даних..

Інші доповнення до безпеки зазвичай – це лише обмерзання торта, наприклад, вбудовані блокатори оголошень або можливість блокувати дані відстеження на деяких веб-сайтах.

3. Швидкість і стабільність

Швидкість, звичайно, наступна, оскільки, очевидно, ми не хочемо платити за користування послугою, яка занадто сильно сповільнить швидкість нашого Інтернету. Я б сказав, що хороший VPN повинен мати можливість запропонувати вам як мінімум 70% від вашої фактичної швидкості лінії (не теоретичної!) На самому мінімальному рівні.

4. Геолокаційна підробка

Існує також проблема розташування сервера, оскільки це допомагає в підробці геолокацій. Візьмемо для прикладу, що ви перебуваєте в Італії і хочете скористатись послугою BBC iBBC Player для передачі відео. Таким чином, реєстрація в VPN, який не має сервера у Великобританії, представлятиме невелику технічну проблему.

5. Підтримка P2P

Останній пункт стосуватиметься спільного використання файлів P2P. Обмін файлами P2P створює велике навантаження на Інтернет-лінії, і тому вони спокушаються деякими Інтернет-провайдерами та навіть деякими постачальниками послуг VPN. Це прикро, оскільки учасників файлів P2P часто переслідують у таких країнах, як “Об’єднані штати” та “Сінгапур” (колись у мене був друг, який отримав попереджувальний лист від свого провайдера за завантаження одного фільму!).

Хоча, можливо, нерозумно очікувати, що всі постачальники послуг VPN будуть обслуговувати користувачів P2P-файлів для спільного використання файлів, для їх використання має бути принаймні кілька серверів. Це значно відкриє клієнтський ринок і задовольнить незадоволений профіль користувачів.

Рейтинг: найкращий VPN для австралійця

Перш ніж переглядати результати тестів, я хотів би встановити базову швидкість для свого Інтернету. Далі – моя фактична широкосмугова швидкість на основі лінії обслуговування 500 Мбіт / с без активного VPN-з’єднання:

Немає базової лінії VPN

(Переглянути повний результат випробування на базовій швидкості тут)

Примітка

Використовуваний обмінний курс: 1) 1USD до 1,37AUD, 2) 1Euro до 1,57AUD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (AUD)

5,48 дол. / Міс

Основні моменти

 • Понад 4400 серверів
 • Подвійний DNS
 • Забезпечує 6 пристроїв
 • PGP для комм. конфіденційність
 • Кілька протоколів

"У NordVPN є гарна суміш безпеки, конфіденційності & швидкість @ важко перемогти довгострокові ціни"

Один з найпопулярніших VPN-сервісів навколо, NordVPN має привабливий досвід для понад 5000 серверів, що поширюються в 59 країнах. Будучи в бізнесі з 2012 року, йому вдалося не відставати від найкращих, а потім і деяких.

Будучи заснованим в Панамі таким, який він є, не викликає занепокоєння їх положення про анонімність та ведення журналів, оскільки країна ще не має жодних законів про збереження даних. Поєднайте це зі стандартами шифрування світового класу та захистом Double VPN, і ви отримаєте переможця.

NordVPN Тест на швидкість, Австралія

NordVPN Тест на швидкість Австралія – ​​Перт-сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Австралійським серверам на NordVPN вдалося отримати близько 45 Мбіт / с до швидкості 50 Мбіт / с.

Хоча ціни на Nord стартують на рівні галузевого стандарту, цей VPN хороший для тих, хто прагне дотримуватися його протягом тривалого періоду. Він має величезні знижки на трирічні плани, які, ймовірно, можуть підірвати конкуренцію.

Прочитайте наш поглиблений огляд NordVPN, щоб дізнатися, чому це Bitcatcha №1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (AUD)

11.43 / міс

Основні моменти

 • Без обмежень
 • Офшорна конфіденційність
 • Протокол DNS / IPv6
 • Цілодобова підтримка
 • Підтримка декількох протоколів

"Найкраще для тих, хто хоче стабільності, безпеки & солідні показники. Настійно рекомендується!"

Моя помилка полягала в тому, що я обрав ExpressVPN першим у списку оглядів, що змусило мене повністю оцінити Mercedes VPN за те, що воно справді було. Я поставив планку надзвичайно високо і розчарувався, що їй просто вдалося виконати встановлені мною вимоги – ледве.

Провівши зараз надзвичайно тривалий проміжок часу, задираючись у багатьох VPN-сервісах, я розумію, що замислюється, що ExpressVPN справді перевершує те, що робить. Він підходить до правильних приміток у поєднанні у списку всього, що ми шукаємо у VPN, а потім і деяких.

Я відчуваю, що це ідеальний сервіс VPN через правильний баланс інгредієнтів, чого нелегко досягти в такій технічній сфері, як ця. Поєднайте, що з необхідністю керувати інфраструктурою по всьому світу для досягнення цих стандартів це робить ще більш вражаючим.

Тест на швидкість ExpressVPN Австралія

Тест на швидкість ExpressVPN Австралія – ​​Сіднейський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

ЕкспресVPN з високою швидкістю зумів запропонувати переважно стабільні швидкості по всій дошці, незалежно від того, наскільки далеко від мого фізичного розташування. Австралійські сервери працювали дуже ефективно і повинні бути більш ніж здатні керувати майже будь-якою лінією в країні.

ExpressVPN може бути не найдешевшою службою VPN у бізнесі, але це більше ніж компенсується їх продуктивністю.

Прочитайте наш повний огляд на ExpressVPN, щоб побачити, чому це один з наших найкращих виборів!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (AUD)

2,75 дол. / Міс

Ключові особливості

 • Мульти-хоп-з’єднання
 • Підтримує багато платформ
 • Без журналів

"Без надмірностей і послідовний у виконанні, Surfshark називає своє ім’я як сильний майбутній суперник."

Surfshark завжди здавався мені одним із найдосконаліших постачальників послуг VPN через багато факторів. І все-таки якось все завжди склалося так, що вони все ще відносно нові. Для постачальника послуг з безпеки, що знаходяться на ринку за короткий термін, що не перевищує двох років, це не вселяє саме довіру.

Але на кожному кроці, з точки зору чистої продуктивності та простоти, Surfshark довів мене неправильно. Мені здається неминучим, що я пильно пильную їх і періодично переглядаю свою думку. Поки що це був надзвичайно позитивний досвід.

Вигода Австралії з точки зору швидкості VPN у двох критичних областях. Перший полягає в тому, що він має потужну інфраструктуру, а другий полягає в тому, що вони займають критичне азіатсько-тихоокеанське місце для трафіку даних. Surfshark, схоже, отримав велику користь від цієї свердловини, а швидкість їхніх серверів в Австралії вражає.

тест на швидкість серфінгу в Австралії

Surfshark Speed ​​test Australia – Перт Сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Хоча Сінгапур мені набагато ближче, ніж Австралія (фізично), Surfshark добре зробив свій балансуючий акт. Насправді, майже у всіх країнах, де є їх сервери, Surfshark, здається, зможе підтримувати мінімальний рівень продуктивності.

Я б сказав, що швидкість для Aussies буде показувати відносно сильно, незалежно від того, до яких серверів вони підключені – де завгодно в мережі Surfshark. Ви також можете бути вдячні за низькі ціни на Surfshark та порівняно міцні долари Aussie, щоб ви могли добре похитнутись..

Дізнайтеся більше про його досконалість у нашому ретельному огляді на Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (AUD)

6,85 дол. / Міс

Основні моменти

 • Підтримує всі пристрої
 • Оголошення & блок зловмисних програм
 • Необмежена пропускна здатність
 • Стелс VPN
 • Кілька GCM & CBC шифри

"TorGuard був розроблений для задоволення потреб користувачів P2P і робить це із задоволенням"

Моє перше враження від TorGuard VPN було те, що це здавалося трохи… дивним. Він не мав блиску та маркетингового блиску, який пропонують сьогодні багато послуг, і здавався таким технічним, що я сумнівався, що це сподобається багатьом, хто на це дивився.

Як я помилявся! Хоча ця послуга почала орієнтуватися на користувачів P2P, з балансу функцій та простоти видно, що дизайнери все продумали. У дитинстві він зіткнувся з опозицією на багатьох фронтах через свою увагу на P2P.

Однак сьогодні TorGuard став сервісом, який виріс на відповідність високим стандартам VPN, як ExpressVPN, і має сервери в понад 50 країнах світу..

Тест на швидкість TorGuard, Австралія

Тест швидкості TorGuard Австралія – ​​Мельбурн-сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Швидкість їхніх серверів, що базуються в Австралії, пристойна і насправді була більша, ніж у багатьох областях, ближчих до мого фізичного розташування. Це хороший знак того, що вони приділили пильну увагу інфраструктурі в регіоні Австрії.

Однак, як я вже згадував раніше, їх брак у маркетинговому процесі не зміцнюється у трохи датованому інтерфейсі для клієнта Windows. Я настійно раджу зазирнути в минуле, оскільки з точки зору продуктивності вони видатні.

Розраховуйте заплатити відносно нижчі ціни, ніж платить більшість топ-VPN – але не все так дешево.

Прочитайте наш ретельний аналіз на TorGuard для отримання додаткової інформації!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (AUD)

4,81 / міс

Основні моменти

 • Пропонує стиснення даних
 • Блокування реклами
 • Підтримує 7 пристроїв

"CyberGhost вдалося гідно налаштувати свої сервери для продуктивності"

Хоча CyberGhost не є невідомим у колах VPN, тим не менше, CyberGhost не дуже вписується в те, що я вважаю критеріями VPN вищого рівня. Хоча це правда, що в деяких випадках вона відповідає рівню функцій та продуктивності, для мене залишається достатньо сумнівів, щоб не відчувати себе цілком комфортно, рекомендуючи їх..

Що стосується пропозиції, CyberGhost має достатньо серверів, щоб відповідати гігантському VPN, але все-таки відстає в продуктивності, незважаючи на таку інфраструктуру. Однією з головних причин цього може бути те, що більшість їх серверів збираються в Європі.

Тест на швидкість CyberGhost Австралія

Тест на швидкість CyberGhost Австралія – ​​Сіднейський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Для мене в Малайзії та для тих, хто шукає хорошого VPN для Австралії, це може бути не найкращою новиною. При підключенні до 500 Мбіт / с я ледве витримав частину цього під час підключення до одного з їхніх серверів Aussie.

Знову ж таки, те, що може не вистачати у продуктивності, схоже, компенсує додатки для безпеки. Наприклад, він блокує відстеження в Інтернеті і робить все можливе, щоб змусити HTTPS на більшості веб-сайтів І навіть має вбудований захист від вірусів та блокування оголошень..

Оскільки ціни на довгострокові плани знижуватимуться до 3,50 дол. США (4,81 AUD) на місяць, це може бути вигідною ціною, якщо ви просто шукаєте анонімність і не дуже стурбовані тим, щоб збільшити швидкість своєї лінії.

Дивіться наш повний огляд на CyberGhost, щоб дізнатися більше!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (AUD)

8,91 / міс

Основні моменти

 • Примусове 256-бітове шифрування
 • Необмежений P2P
 • Підтримує 10 пристроїв

"Страшна підтримка клієнтів. Якщо ви можете заглянути в минуле, IPVanish в деяких питаннях має свої плюси"

З полемікою щодо кардинального гріха (для VPN) надання журналів користувачів владі, IPVanish почав у моєму огляді темну хмару, що нависла над ним. Це ускладнювалося зусиллями його маркетингової команди зібрати факти під килим, стверджуючи, що вони не знали і не знали, оскільки компанія змінила руки.

І все-таки, заглянувши в минуле, що мені довелося, або огляд пішов би на стік, перш ніж він почався. На жаль, IPVanish мало рекомендувати себе. Справді, деяка річ, яку вони роблять, наприклад, нав’язування 256-бітного шифрування для своїх користувачів, була б плюсом з деяких точок зору..

IPVanish VPN

Тест на швидкість IPVanish Австралія – ​​сервер Adelaide
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Хоча мені вдалося отримати пристойні швидкості на їх сервері, що базується в Сінгапурі, інші варіанти, які я намагався, були слабкішими в продуктивності. В Австралії мені вдалося вивернути ледве більше 10% від фактичної швидкості лінії, що також було трохи неприємно.

Зазвичай у цих випадках я б намагався співпрацювати з постачальником послуг, щоб побачити, чи можна виправити ситуацію, але, на жаль, IPVanish мав жахливе обслуговування клієнтів. Від пізніх відповідей (3 дні електронною поштою!) До непотрібних інструкцій – я не мав змоги витрачати тижні, працюючи над проблемою..

Загалом дуже суперечливий результат від компанії, яка вже працює з репутацією.

Читайте наш глибокий огляд на IPVanish, щоб дізнатися більше!

7. iPredator

https://ipredator.se

iPredator

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (AUD)

10,96 / міс

Основні моменти

 • Немає політики щодо журналів
 • Підтримується IPv6
 • Доступні статичні IP-адреси

"Компанія iPredator, заснована Пітером Сунде із слави Піратського затоку, цікава, але має суворі обмеження"

Для будь-якого прихильника спільного використання файлів P2P The Pirate Bay – це ім’я, яке не можна використовувати в торент-індустрії. Відомий тим, що брав участь у P2P у всьому світі та переслідував з усіх боків, логічно здається, що ця VPN була б однією з найбільш незалежних і люто відданих своїм клієнтам, що послуга може бути.

І все-таки сервіс здається напівсерйозною спробою бізнесу, в той же час намагаючись стягувати галузеві норми. Наприклад, у нього немає клієнтського програмного забезпечення, і допомога обмежується будь-якою документацією та форумами з відкритим кодом, які ви можете знайти. (Не кажучи вже про його обмеження лише на шведські сервери.)

Але, незважаючи на це, у поєднанні з очевидною середньою продуктивністю, концепція цікава лише тому, що якось пов’язана з ім’ям Піратської бухти.

8. АзіреВПН

https://www.azirevpn.com

АзіреВПН

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (AUD)

4,70 / міс

Основні моменти

 • Підтримує протокол WireGuard
 • Дозволяє трафік P2P
 • Не контролює трафік

"Один з небагатьох сервісів VPN для підтримки протоколу WireGuard"

Якщо швидкість – це ваша річ, то AzireVPN повинен вражати, оскільки з’явилися повідомлення про те, що це дозволило деяким користувачам використовувати швидкість руху до 500 Мбіт / с. Але в той же час компанія відносно молода, її створили лише в 2012 році.

AzierVPn підтримує шифрування до 256-розрядної з SHA512 HMAC та TLS-аутентифікації. Якщо ви одна з параноїдальних банд, це приблизно настільки високий ланцюг харчування, як він отримує – комерційно в будь-якому випадку.

З виділеними програмами для основних платформ, на жаль, немає додаткових додатків, таких як RaspBerry Pie або PlayStation. Його сенс також обмежений, маючи лише 20 серверів у п’яти країнах.

Сподіваємось, це дозволить їм зосередити свої зусилля з оптимізації та зрештою запропонувати нам VPN-сервіс, який справді є світовим рівнем.

Фінальні думки

Як деякі з вас, можливо, помітили, я балувався про деяких постачальників послуг, водночас відчуваючи, що я суворо судив інших. Щоб поставити речі в більш широкий контекст, я відчуваю необхідність порадити вам, що окрім чистих показників ефективності, індивідуальні потреби є ще одним важливим фактором, який слід враховувати.

З моєї точки зору, я проводив оцінку постачальників послуг VPN і, таким чином, буду мати високі стандарти для всіх, які вони можуть задовольнити в кожній області – що, як правило, неможливо. Зважаючи на це, для деяких з вас швидкість – це все, для інших – анонімність та конфіденційність. Деякі готові пожертвувати менше, а інші віддають перевагу мінімуму витрат.

Враховуючи це, я сподіваюся, що ви прочитаєте між рядками і зробите вибір, який пропонує баланс, який відповідає вашим потребам.

Для резюме, ось три найкращих VPN Австралії:

ШВИДКІСТЬ

БЕЗПЕКА & ПРИВАТНІСТЬ

ЦІНА (AUD / MO)

NordVPN

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

5.48

Відвідайте VPN

ExpressVPN

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

11.43

Відвідайте VPN

Surfshark

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

2,75

Відвідайте VPN

З точки зору чистої якості, я думаю, я зрозумів, де мої переваги лежать у цьому рейтингу. У контексті того, що було б найкращим VPN для австралійського ринку, я думаю, що багато хто з вас зітхне із полегшенням, зрозумівши, що Сінгапур досить близько до вас, і сервери там працюють майже повністю на всій основі.

Отже, з точки зору продуктивності, я думаю, австралійським користувачам пощастило, що змогли вибрати майже будь-яке з перерахованих вище. Як я вже згадував, враховуйте інші фактори та чи можете ви з ними жити.

Я, наприклад, ніколи б не вибрав постачальника послуг, який забирає обслуговування клієнтів, наприклад.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map