Сингапур давно, як відомо, є країною з досить драконічними законами, і, на жаль, це певним чином призвело до того, що він став передовим державою нагляду. У поєднанні з тісними стосунками до Сполучених Штатів у зв’язку з Угодою про вільну торгівлю між США та Сінгапуром, жителі міста-держави мають вагомі підстави бути невпинними щодо своєї конфіденційності та анонімності в Інтернеті.

Серед усіх країн світу, можливо, Сінгапур є однією з тих, хто знаходиться у верхній частині списку, якщо мова йде про необхідність використання послуги VPN. Принаймні поки що, поки все ще законно використовувати один.

Contents

Уряд Сінгапуру юридично використовує шпигунські програми

Хоча Сінгапур багатьом здається бастіоном демократичного процесу та незалежності судів, мало хто знає, що деталі в конституції країни надають її уряду надзвичайні права щодо своїх громадян та жителів. Це помітно, тому що стосується цифрових заходів, особливо коли це стосується конфіденційності.

Наприклад, конституція Сінгапуру не передбачає конкретного права на недоторканність приватного життя та інших підзаконних актів, що сприяють наданню певним органам влади права на втручання в діяльність приватних громадян в Інтернеті. До них відносяться Кримінально-процесуальний кодекс (змінений у 2012 р.) Та Закон про зловживання комп’ютером та кібербезпеку (змінений у 1997 р.).

Більш випадково кажучи, сінгапурці та жителі країни не мають офіційного права на приватне життя, і деякі урядові установи можуть без необхідності доручення чи судового наказу здійснювати спостереження та перехоплення передачі..

Країна була названа однією з 25, де розміщуються сервери команд та управління для FinSpy (тип зловмисного програмного забезпечення, що використовується для спостереження та контролю) на відкритому повітрі. Це означає, що уряд може отримати доступ до майже всіх даних у країні, не маючи права на законний захист.

Закон про захист авторських прав (Сінгапур 2014) посилено застосовується

Можливо, ви чули, що в США часто подільники файлів P2P часто обробляються судовими позовами, і що багато компаній проводять діяльність з обміну файлами. Через Угоду про вільну торгівлю між США та Сінгапуром Сінгапур зобов’язаний зробити те саме у багатьох випадках.

Так, наприклад, раніше це робила Асоціація звукозаписної галузі Сінгапуру, і я знаю людей, які отримували від своїх постачальників послуг Інтернету (Інтернет-провайдери) листи про припинення та відмову..

Це означає, що в Сінгапурі не тільки є компанії, які хочуть стягувати їх з плати, але співпрацюють з ними Інтернет-провайдери для пошуку своїх клієнтів..

VPN все ще легальні в Сінгапурі

У 2016 році Міністерством законів було проведено громадську консультацію в Сінгапурі з метою перегляду законності використання VPN-послуг у країні. Це було зроблено з метою оновлення Закону про авторські права, щоб забезпечити більш суворе виконання.

Наразі існує лише декілька країн світу, які заборонили використання VPN прямо зараз, і дещо більша кількість, яка дозволяє лише постачальникам послуг VPN, що контролюються державою. Щоб дати вам уявлення про тип країн, які забороняють VPN, Північна Корея та Ірак є серед них, тоді як Китай та Росія дозволяють лише контролювати державні служби.

Однак, враховуючи той факт, що уряд Сінгапуру обговорює це питання, це означає, що це дуже їм до душі.

Що ми шукаємо у VPN для Сінгапуру

1. Конфіденційність та анонімність

Незважаючи на те, що конфіденційність зазвичай є високою у списку потреб постачальника послуг VPN, якими я задовольняюсь, я ніде не відчуваю, що в регіоні є більша потреба в цьому, ніж користувачі Сінгапуру. Від державного спостереження до моніторингу Інтернет-провайдерів та загрози швидких юридичних дій, користувачі Інтернету в Сінгапурі – це, мабуть, одна з найбільш тиску груп у всьому Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Таким чином, важливо, щоб будь-який постачальник послуг VPN, який використовується в Сінгапурі, мав чітку послугу щодо конфіденційності користувачів, наприклад, суворої політики без реєстрації та, можливо, навіть у міру прийняття анонімних видів оплати. Сюди можна віднести подарункові сертифікати, готівку або навіть криптовалюту.

2. Безпека

У той час як деякі користувачі мають можливість переключити параметри шифрування на більш низькі показники, щоб активізувати швидкість VPN, враховуючи розширені можливості спостереження уряду Сінгапуру, можливо, було б доцільно звернутися до постачальника VPN, який окрім конфіденційності зосереджується на безпеці..

Захист у VPN відбувається з двох основних джерел – протоколів встановлення зв’язку та шифрування для потоку даних. Існують різні з них, і, на щастя, багато VPN мають повний спектр відкритий для використання.

3. Швидкість і стабільність

Швидкість, на щастя, не є настільки важливою проблемою в Сінгапурі, завдяки її чудовому розташуванню щодо глобальних ліній зв’язку та, звичайно, фантастичній інфраструктурі, яку має країна. Таким чином, майже будь-який постачальник у країні може забезпечити високу швидкість.

Це ідеальна ситуація в Сінгапурі для користувачів VPN, оскільки вони можуть вибрати сервер із можливим закриттям фізичного розташування, яке в основному підтримує швидкісну передачу даних.

4. Геолокаційна підробка

Незважаючи на те, що розташування сервера може бути не таким, як проблема з користувачами VPN в Сінгапурі, все ж слід подбати про те, щоб уникнути залежно від VPN, які мають занадто велику увагу поза межами Азії. Звичайно, було б чудово, якщо підробка геолокації – це запланований результат, але це може призвести до зниження рівня доступності в Азіатському регіоні.

5. Підтримка P2P

Мабуть, другим найважливішим критерієм для сінгапурських постачальників послуг VPN є можливість обслуговувати та керувати трафіком P2P. Обмін файлами P2P часто ставить великі вимоги пропускної здатності до VPN, а деякі нахмуряються.

Доброю ідеєю було б вибрати таку, яка чітко визначає свою політику щодо використання P2P, наприклад TorGuard. Як мінімум, VPN повинен мати вибір виділених серверів, призначених для використання спільного використання файлів P2P.

Рейтинг: найкращий VPN для сінгапурців

Перш ніж переглядати результати тестів, я хотів би встановити базову швидкість для свого Інтернету. Далі – моя фактична широкосмугова швидкість на основі лінії обслуговування 500 Мбіт / с без активного VPN-з’єднання:

Немає базової лінії швидкості VPN

(Повний результат тесту на базову швидкість переглянути тут)

Як бачите, я можу отримати відносно хороший зв’язок із сервером тестування швидкості на базі Сінгапуру без VPN, хоча мій верхній потік здається трохи обмеженим.

Примітка

Використовуваний обмінний курс: 1) 1 USD до 1,38 SGD; 2) від 1 євро до 1,56 SGD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (SGD)

5,50 / міс

Основні моменти

 • Понад 4000 серверів
 • Швидка швидкість
 • Без журналів & Kill Switch
 • Підтримує 6 пристроїв

"Елегантний інтерфейс, стабільна швидкість та фантастичні довгострокові цінові плани."

Я думаю, що можу з упевненістю сказати, що серед усіх постачальників VPN, на яких я дивився, NordVPN легко виходить на перше місце за своїм географічним масштабом та охопленням. Він має понад 4000 серверів у 62 країнах, навіть велика кількість тих, хто знаходиться в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Ви можете бути впевнені, що ваша конфіденційність перебуває в хороших руках, оскільки вона має сувору політику без реєстрації даних, тому ваш дай не буде зберігатися. NordVPN базується в Панамі, де насправді не існує жодного закону щодо збереження даних.

З’єднання також може бути настільки ж безпечним, як ви хочете, оскільки NordVPN підтримує не тільки 256-бітове шифрування, але також має щось, що називається “подвійний VPN”. Це означає, що ви підключаєтесь до VPN-сервера, а потім відхиляєте це з’єднання від іншого перед тим, як відправлятися на адресу призначення.

Можливо, параноїя, але якщо ваш уряд знає, що легально шпигує за вами, ви не хочете скоріше бути параноїком, ніж стикатися із законом з незрозумілих причин?

Випробування на швидкість NordVPN у Сінгапурі

Тест швидкості NordVPN – Сервер Сінгапуру
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Сингапурський сервер від NordVPN був надзвичайно хороший, оскільки з’єднання й швидкість були вражаючими, як завантаження, так і завантаження. Вони також мають спеціалізовані сервери P2P, оптимізовані для цього типу трафіку.

Ціни приблизно в нормі, але якщо ви шукаєте VPN, до якого ви будете дотримуватися довший період, NordVPN – це для вас. З трирічною підпискою ціни на них значно знижуються і є одними з найкращих, що я бачив на ринку.

Прочитайте наш поглиблений огляд NordVPN, щоб дізнатися, чому це Bitcatcha №1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (SGD)

11,47 / міс

Основні моменти

 • Захист конфіденційності в офшорних зонах
 • Повне 256-бітове шифрування
 • 148 VPN-адрес

"ExpressVPN пропонує таке хороше обслуговування за дуже широкими критеріями – рідкісне для VPN!"

ExpressVPN був одним із перших, кого я коли-небудь випробував, і спочатку я відчув, що це… не вражаюче. Багато часу пізніше і багато інших VPN-послуг під моїм поясом, тільки тоді я справді зміг оцінити це за те, що це було – джек усіх торгів і оцінив дуже високу більшість із них!

Наприклад, це не завжди може бути найшвидшим, або пропонувати найширший спектр протоколів підключення або навіть, можливо, мати найбільшу кількість серверів у більшості локацій, але це точно не було сутулкою в якійсь конкретній області.
Я бачив, що багато VPN перевершуються в одній або двох областях, щоб вони впали в інших місцях, і в кінці дня мені було цікаво, чому я як користувач хочу зв’язати себе з сервісом, який не може працювати так розумно. як це могло бути в стільки областей, скільки мені було потрібно?

З цієї причини, як і його зіркова репутація в колах VPN (безумовно, заслужено), я не вагаюся рекомендувати їх як найкращого суперника.

Тест на швидкість ExpressVPN Сінгапур

Тест швидкості ExpressVPN – Сінгапурський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Як ми бачимо зі швидкості, вона може не відповідати моїй «голій» лінії швидкості, але інфраструктура Сінгапуру, безумовно, дає їй ногу. Також відомо, що ExpressVPN може управляти відносно стабільною швидкістю на багатьох своїх серверах, тому ви, швидше за все, не застряжете в одному місці.

Це може бути не найдешевшим, але це, безумовно, не найдорожче. Як фантастичний баланс співвідношення ціни та якості, ця послуга VPN дійшла далеко.

Прочитайте наш повний огляд на ExpressVPN, щоб побачити, чому це один з наших найкращих виборів!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (SGD)

2,75 / міс

Ключові особливості

 • Мульти-хоп-з’єднання
 • Підтримує багато платформ
 • Без журналів

"Без надмірностей і послідовний у виконанні, Surfshark називає своє ім’я як сильний майбутній суперник."

Surfshark, можливо, є одним із нових постачальників VPN, але йому вдалося дуже швидко виправдати досить високі очікування. Вони перейшли від 0 до більш ніж 1000 серверів у 61-й країні, коли вони не збираються.

Що зробило їх ще більш вражаючим – це той факт, що вони робили все це безперешкодно. Мій перший досвід використання Surfshark був без проблем, і я з тих пір підтримував свій власний обліковий запис. Поки не було проблем із зв’язком або сервісом, і час від часу я помічав розумні оновлення додатків.

Сінгапурці, які знають бюджет, особливо оцінять непотрібне ставлення Surfshark, коли мова йде про послугу VPN – вигідна ціна саме того, якою має бути послуга VPN – без плати за небажані (або непотрібні) додатки.

Той факт, що вони також можуть приховати трафік P2P на всіх серверах, також дає їм великий плюс.

тест на швидкість серфінгу в Сінгапурі

Тест на швидкість серфінгу – сервер Сінгапуру
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Хоча трафік VPN в Сінгапурі на Surfshark може бути не швидшим, ніж деякі інші провайдери, де він перевершує свою стабільність. Швидкість Surfshark є постійною майже на всіх їх серверах. Це робить їх ідеальним вибором для VPN, оскільки, швидше за все, ви не будете триматися на одному сервері країни, правильно?

Тим не менш, 80+ Мбіт / с для VPN спільної лінії не є чистим чиханням, і якщо ви не плануєте використовувати лише одне місце з максимальною швидкістю, знайдена тут послідовність є головним стимулом. Звичайно, їх низькі ціни також роблять їх дуже привабливим.

Дізнайтеся більше про його досконалість у нашому ретельному огляді на Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Швидкість

Відмінно

Безпека & Конфіденційність

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

Ціна (SGD)

6,88 / міс

Основні моменти

 • Побудований для P2P
 • TorGuard Stealth Proxy
 • Підтримується 5 підключень

"Один з найкращих VPN для спільного використання файлів P2P."

Мене вперше привернуло TorGuard завдяки маркетингу як сприятливому для P2P постачальника послуг VPN, але як тільки я встановив клієнт Windows, який незабаром перетворився на питання, чи можливо, я помилився. Це було певним чином спричинене досить застарілим інтерфейсом.

Цей VPN не має багато сучасного маркетингового утиску, що вподобає сучасників, але я незабаром з’ясував, що в роботі він був найкращим. Це підкреслюється тим, що вона зросла для надання понад 3000 IP-адрес у більш ніж 50 країнах.

Завдяки підтримці P2P і безлічі інших видатних якостей – стабільної швидкості, розгортання навіть на маршрутизаторах, покращених служб безпеки і навіть можливості обійти блокатори VPN – я б сказав, що TorGuard знаходиться на вершині або поблизу, особливо для Сінгапуру базованих користувачів.

Тест на швидкість TorGuard Сінгапур

Тест швидкості TorGuard – Сінгапурський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Як ви бачите, навіть при солідній швидкості вниз за течією я зміг навіть збільшити швидкість завантаження з моєї базової лінії. Це, хоча не те, що кожен може хотіти або потребує, може бути корисним для користувачів P2P в деяких випадках (підтримуйте ці співвідношення!).

Я вважаю, що єдиний головний недолік цієї послуги VPN полягає в її старомодному користувальницькому інтерфейсі, і це не вистачає хороших (або, як слід сказати, непогашених) цін для довгострокових клієнтів. Тим не менш, ціни все ще впадають у низький діапазон високопоставлених постачальників VPN.

Прочитайте наш ретельний аналіз на TorGuard для отримання додаткової інформації!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (SGD)

4,83 / міс

Основні моменти

 • Пропонує стиснення даних
 • Блокування реклами
 • Підтримує 7 пристроїв

"Безпечний та приватний, але, можливо, не на такому рівні з подібними до ExpressVPN."

CyberGhost досить добре відомий в галузі VPN, але особисто я вважаю, що це не така відповідність для вершків врожаю. Хоча він представляє приємний, запаморочливий кругозір, є деякі аспекти його виконання, які викликають трохи скептичного ставлення до мене.

На папері CyberGhost пропонує хороші функції, а також має спеціалізовані сервери для P2P. Він застосовує це досить суворо, і якщо ви не можете завантажити його на свій клієнт P2P, швидше за все, ви підключились до не-P2P-сервера, оскільки швидкість залишиться на великому нульовому нулі.

Тест на швидкість CyberGhost Сінгапур

Тест швидкості CyberGhost – Сінгапурський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

З урахуванням швидкості, хоча мені вдалося отримати від них корисні швидкості, ви можете бути розчаровані. Для Сінгапуру це не так вже й погано, але я вважаю, що якщо ви більше намагаєтеся обійти геоблокування для потокового відео, то ви можете трохи постраждати. Травень їх серверів збираються по всій Європі.

Тим не менш, якщо ви лише сподіваєтесь на безпечне з’єднання з Сінгапуру до місць в мережі, це – керована послуга, з якою ви можете ввійти. Це особливо так, коли ви враховуєте численні додатки щодо безпеки, з якими постачається CyberGhost.

Окрім стандартного шифрування VPN, ця послуга також може заблокувати відстеження в Інтернеті та робить все можливе, щоб застосувати HTTPS на більшості веб-сайтів. Поєднайте це з деякими додатковими додатками, такими як вбудований захист від вірусів та блокування реклами, і ви, можливо, отримаєте те, за що платите.

Як і NordVPN, CyberGhost має відмінні варіанти довгострокового ціноутворення, які знижують вашу щомісячну зобов’язання до мінімальних $ 3,50 на місяць. У вашому рішенні доведеться збалансувати його ціну в порівнянні з продуктивністю і побачити, чи зможете ви жити з цим за ці витрати.

Дивіться наш повний огляд на CyberGhost, щоб дізнатися більше!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (SGD)

8,95 / міс

Основні моменти

 • Примусове 256-бітове шифрування
 • Необмежений P2P
 • Підтримує 10 пристроїв

"Чудово підходить для параноїків, але, можливо, не буде в списку для користувачів, що базуються в Сінгапурі."

Якби це базувалося виключно на історії, я б ніколи не впустив цю VPN у наш список найкращих VPN для Сінгапуру. Раніше IPVanish звинувачувались у наданні журналів користувачів властям, і це головне – ні, що стосується VPN. Незважаючи на те, що це досить погано, нові власники IPVanish намагалися підмітати інцидент під килимом, заявивши, що вони не знають про попередні випадки, які можуть або не можуть статися.

Озвучити те, що може бути їхнім остаточним смертним казом (я знаю, сінгапурці люблять скаржитися!) – це їх підтримка клієнтів, яка є абсолютним сміттям. Я живу в Малайзії, і навіть мені огида рівень підтримки, який надає своїм клієнтам IPVanish.

Однак IPVanish на дивовижних показниках швидкості базується на сингапурських тестах І поєднує це з примусовим 256-бітовим шифруванням. Хоча деякі з вас можуть думати, що вам не потрібен такий рівень шифрування, ми можемо сказати, що це рятує вас від вашої дурості (можливо).

Тест на швидкість IPVanish Сінгапур

Тест швидкості IPVanish – Сінгапурський сервер
(Дивіться результат тесту на повну швидкість)

Як завантаження, так і завантаження надзвичайно швидко на серверах IPVanish, що перевищує показники навіть NordVPN та ExpressVPN в цьому випадку. Тут не було жодних скарг, але проблеми, які я мав з їх швидкістю до серверів, що базуються в Малайзії, полягали в тому, коли мене дійсно отримала служба обслуговування клієнтів.

Різниця в рівнях підвищеної продуктивності в поєднанні з їх жахливим обслуговуванням клієнтів робить IPVanish справжнім хітом. Я б просив вас, чи готові ви скористатись шансом, що це справно підійде для вас. Якщо ви так вважаєте, це чудово. Якщо ні, то, можливо, доведеться вимагати повернення коштів.

Читайте наш глибокий огляд на IPVanish, щоб дізнатися більше!

7. БезпечнішийVPN

https://www.safervpn.com

БезпечнішийVPN

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (SGD)

4,54 / міс

Основні моменти

 • 256-бітове шифрування
 • 24/7 Служба підтримки клієнтів
 • Розташування серверів у всьому світі

"Трохи обмежений, ніж VPN верхнього рівня, SaferVPN, проте, пропонує гідну пропозицію за прийнятну ціну."

SaferVPN – компанія SaaS з кібербезпеки, заснована партнерами Amit Bareket та Sago Gidali, двома технічними хлопцями, які самі переважають у галузі кібербезпеки. Вони пишаються тим, що пропонують хороший продукт, що підтримується їх принципами нецензурованого та безпечнішого Інтернету для всіх.

У SaferVPN їх мета полягала у створенні найпростішого та найшвидшого можливого VPN та в тій мірі, в якій їм це вдалося зробити. Для відносно меншого гравця вони успішно створили мережу з понад 700 серверів у понад 34 місцях по всьому світу.

Сервіс навіть отримав похвалу від лайків для Forbes та PCWorld, а також власних клієнтів, які похвалили як саму послугу, так і обслуговуючий персонал, хто там, щоб допомогти їм у разі потреби.

8. АзіреВПН

https://www.azirevpn.com

АзіреВПН

Швидкість

Справедливий

Безпека & Конфіденційність

Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5Оцінений 3 з 5

Ціна (SGD)

4,68 / міс

Основні моменти

 • Підтримує протокол WireGuard
 • Дозволяє трафік P2P
 • Не контролює трафік

"AzierVPN пропонує доступ до протоколу WireGuard, що все ще досить рідко."

Демонам швидкості слід радіти тому, що AzireVPN був протестований на підтримку швидкості до 500Mbps в деяких випадках. Це вкрай рідко, і ми повинні сприймати це з дрібкою солі. Незважаючи на це, поєднання WireGuard плюс підтримка 256-бітного шифрування робить його на сьогодні що-небудь уважним..

На жаль, AzireVPN трохи обмежений у своєму сервісі, оскільки у нього є лише близько 20 серверів у п’яти країнах. Але за ціми цінами і підтримуючи подібний тип технології, є потенціал для її зростання.

Хорошим плюсом у своїй перевазі є можливість оплати за деякі форми криптовалюти, такі як Bitcoin та Litecoin.

Заключні думки: чи потрібен вам VPN в Сінгапурі?

Думка запропонувати постачальника послуг VPN в Сінгапурі спочатку мене хвилювала. Країна справді володіє передовими технологіями і в руках уряду, ну, там може статися все, що завгодно.

Як такий у моїх рекомендаціях, трійка найкращих гравців повинна базуватися на компаніях із солідними пропозиціями та перевіреним досвідом. Моя упередженість частково була обумовлена ​​особистим досвідом та друзями, які перебувають у країні, але, чесно кажучи, краще бути в безпеці, ніж шкодувати.

Маючи надійну інфраструктуру в країні, легко знайти майже будь-якого постачальника VPN, яким ви можете користуватися там, і отримати принаймні гідну швидкість, але при цьому більше уваги приділяти безпеці. 256-бітове шифрування може уповільнити вашу ефективність, але принаймні будь-які перехоплені дані залишаться безпечними.

Для резюме, ось три найкращих VPN Сінгапуру:

ШВИДКІСТЬ

БЕЗПЕКА & ПРИВАТНІСТЬ

ЦІНА (SGD / MO)

NordVPN

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

5.50

Відвідайте VPN

ExpressVPN

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

11.47

Відвідайте VPN

Surfshark

Відмінно

Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5Оцінено 5 з 5

2,75

Відвідайте VPN

Я вважаю, що я зрозумів свою позицію, коли мова заходить про необхідність VPN для користувачів, що базуються в Сінгапурі. Незалежно від того, чи є ви подільником файлів P2P, відео стримером або просто хочете бути анонімним та безпечним взагалі – перейдіть до цього.

Занадто багато на карту, коли уряд починає обговорювати питання про те, чи усунути останній шанс на свободу Інтернету в ім’я національної безпеки.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me