Austrālijas Statistikas biroja dati ir parādījuši, ka piekļuve internetam valstī gadu gaitā ir strauji palielinājusies. Pētījumi arī norāda, ka līdz 2021. gadam mājās visā Austrālijā būs 311 miljons savienotu ierīču. Apvienojot to, ka ar IPS, kas vāc datus un valdības cenzūru Austrālijā, iespējams, būtu laba ideja sākt iepirkšanos pie virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumu sniedzēja. tagad.

Pieaugošie interneta lietotāji Austrālijā

(Avots: ABS)

Tomēr, apvienojot šos skaitļus ar faktu, ka mūsdienās gandrīz visi dzenas pēc jūsu privātajiem datiem, ir svarīgi nopietni sākt nopietni apsvērt VPN izmantošanu. Tie piedāvā daudz lielāku drošību un anonimitāti internetā.

Contents

Austrālijas interneta pakalpojumu sniedzēji vāc jūsu datus

Oficiāli Austrālijas interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) valdība pieprasa vākt datus par to, kā klienti izmanto savus pakalpojumus. Tas nozīmē, ka jūsu ISP ne tikai veic sakarus ar smalku zobu ķemmi, bet arī glabā daudz jūsu personiskās informācijas.

Apzinīgi tiek reģistrēts viss, sākot no izmantotā saziņas pakalpojuma veida līdz atrašanās vietai un lietošanas laikiem. Pat Amerikas Savienotajās Valstīs patērētāju digitālās brīvības stāvoklis nav tik oficiāli ticis ietekmēts kā šodien Ozā.

Ja šajā gadījumā jūs īsumā neesat sapratuši, ko tas nozīmē; Austrālijas policija, Austrālijas Tiesībaizsardzības integritātes komisija un dažas citas aģentūras jebkurā laikā var piekļūt visiem datiem, kurus jūsu ISP laimīgi vāc..

Valdība filtrē jūsu tīmekļa pakalpojumus

Kad mēs runājam par interneta cenzūru, pirmās valstis, kas ienāk prātā, bieži ir Ķīna vai Krievija. Tomēr lielākajai daļai zināmās pasaules tas varētu būt kā šoks, ka daudzas tradicionāli demokrātiskas un brīvas valstis cenzē internetu vai vismaz mēģina.

Austrālijas komunikāciju ministrs 2012. gadā sacīja, ka sakarā ar paziņojumiem, ko valdība nosūtījusi ISP valstī, vairāk nekā 90% austrāliešu, kuri izmanto internetu, gatavojas veikt sava satura filtrēšanu.

Sākotnēji cenzūra bija paredzēta, lai apturētu smagus noziegumus, piemēram, vardarbību pret bērniem un tamlīdzīgi, bet 2015. gadā tā tika paplašināta, lai ietvertu autortiesību pārkāpumus. Tas ir pareizi, P2P lietotāji, tas nozīmē, jūs!

Faktiski valdībai ir bijis pavērsiens, kad interneta pakalpojumu sniedzēji lika cenzēt arvien vairāk vietņu, jo tiek uzskatīts, ka tās nes ar autortiesībām aizsargātu materiālu. To skaitā ir The Pirate Bay, Torrentz un TorenHound.

Optus bloķēšanas lapas

Paziņojums, ko Optus lietotāji ieguva, kad tiek pieprasītas cenzētas lapas
(Avots: Wikipedia)

Kā gandrīz jebkurš P2P lietotājs var to apliecināt, tā ir pilnīga ķīla un vienkārši parāda, ka vairums valdību vienkārši apgalvo nezināšanu un izmanto to kā attaisnojumu, lai slēgtu vietnes, kurām iebilst komercuzņēmumi, neatkarīgi no situācijas realitātes.

VPN izmantošana palīdzētu pārvarēt šos aizspriedumus un apturēt pārmērīgu izturēšanos, kas šobrīd tiek parādīta.

Ko mēs meklējam VPN

1. Konfidencialitāte un anonimitāte (protokoli, maksājuma iespējas)

Privātums ir vislielākās bažas, sazinoties ar VPN pakalpojumu sniedzēju, un tam ir divi aspekti – vai viņi reģistrē jūsu izmantošanas darbības (reģistrēšanu) un iespējas, ko viņi jums piedāvā maksājuma veikšanai..

Daži VPN, patiesībā daudzi, mūsdienās piedāvā iespēju norēķināties, izmantojot noteikta veida vai kriptovalūtas dāvanu sertifikātus. Tas neatstāj jums kā lietotājam nekādas papīra pēdas, kas ir solis tālāk par tradicionāli pieejamo.

2. Drošība (šifrēšana, izsekotāja bloķēšana utt.)

Drošības ziņā tam atkal ir divi aspekti – protokols, ar kuru jāizveido savienojums, kā arī šifrēšanas metode, ko izmanto, lai nodrošinātu datu pārvietošanos starp jūsu ierīci un VPN serveriem..

Katram protokolam ir savas priekšrocības un daži trūkumi, piemēram, tas ir ātrāks, taču tajā ir dažas drošības nepilnības vai kāds cits drošības un veiktspējas līdzsvars. Šifrēšanas ziņā parasti ir tas, ka augstāks šifrēšanas līmenis parasti novedīs pie lēnākas veiktspējas, jo datu paketēm tiks pievienots vairāk datu.

Citi drošības papildinājumi parasti ir tikai kūkas apledošana, piemēram, ar iebūvētiem reklāmu bloķētājiem vai iespēju bloķēt izsekošanas datus dažās vietnēs.

3. Ātrums un stabilitāte

Ātrums, protams, ir nākamais, jo acīmredzot mēs negribēsim maksāt par pakalpojumu, kas pārāk palēninās mūsu interneta ātrumu. Es teiktu, ka labam VPN jāspēj piedāvāt jums vismaz 70% no jūsu faktiskā līnijas ātruma (nevis teorētiski!) Ar minimumu.

4. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana

Ir arī jautājums par servera atrašanās vietu, jo tas palīdz veikt ģeogrāfiskās vietas noteikšanu. Pieņemsim, piemēram, ka atrodaties Itālijā un video straumēšanai vēlaties izmantot BBC iBBC Player pakalpojumu. Pierakstīšanās ar VPN, kam nav servera Lielbritānijā, radīs nelielu tehnisku problēmu.

5. P2P atbalsts

Pēdējais punkts būs par P2P failu koplietošanu. P2P failu apmaiņa rada lielu slodzi interneta līnijām, tāpēc daži interneta pakalpojumu sniedzēji un pat daži VPN pakalpojumu sniedzēji to satrauc. Tas ir žēl, jo dažās valstīs, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs un Singapūrā, bieži tiek vajāti P2P failu dalītāji (man kādreiz tur bija draugs, kurš no sava ISP saņēma brīdinājuma vēstuli par vienas filmas lejupielādi!).

Lai arī nav saprātīgi gaidīt, ka visi VPN pakalpojumu sniedzēji rūpējas par P2P failu apmaiņas lietotājiem, to izmantošanai vajadzētu būt vismaz vairākiem serveriem. Tas ievērojami atvērtu klientu tirgu un apmierinātu nepietiekami izmantoto lietotāju profilu.

Rangs: labākais Austrālijas VPN

Pirms pārbaudīt testa rezultātus, es šeit vēlētos noteikt sava interneta bāzes ātrumu. Šis ir mans faktiskais platjoslas ātrums, kura pamatā ir 500Mbps pakalpojumu līnija, bez aktīva VPN savienojuma:

Nav VPN bāzes līnijas

(Pilnu sākotnējā ātruma testa rezultātu skatiet šeit)

Piezīme

Izmantotais valūtas maiņas kurss: 1) 1USD līdz 1,37AUD, 2) 1Euro līdz 1,57AUD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (AUD)

USD 5,48 mēnesī

Feature uzsver

 • Vairāk nekā 4 400 serveru
 • Dubultā DNS
 • Nodrošina 6 ierīces
 • PGP kom. privātums
 • Vairāki protokoli

"NordVPN ir labs drošības un privātuma apvienojums & ātrums @ grūti pārspēt ilgtermiņa cenas"

Viens no vispopulārākajiem VPN pakalpojumiem apkārtnē, NordVPN piedāvā uzmanību vairāk nekā 5000 serveriem 59 valstīs. Darbojoties biznesā kopš 2012. gada, tai ir izdevies sekot līdzi labākajiem un pēc tam arī dažiem.

Tā kā tās pašreizējā atrašanās vieta ir Panama, nav bažu par to anonimitāti un reģistrēšanas noteikumiem, jo ​​valstī vēl nav datu saglabāšanas likumu. Apvieno to ar pasaules klases šifrēšanas standartiem un dubultu VPN aizsardzību, un jums ir savās rokās uzvarētājs.

NordVPN ātruma tests Austrālijā

NordVPN Speed ​​Test Australia – Perth Server
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Austrālijas serveriem NordVPN izdevās samazināt ātrumu no 45Mbps līdz 50Mbps.

Kaut arī Nord cenas sākas nozares standarta līmenī, šis VPN ir labs tiem, kuru mērķis ir pieturēties pie tā ilgāku laiku. Tam ir milzīgas atlaides 3 gadu plāniem, kas, iespējams, aizkavē konkurenci.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par NordVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (AUD)

11.43 / mēn

Feature uzsver

 • Nav ierobežojumu
 • Privātums jūrā
 • DNS / IPv6 noplūdes prot
 • 24/7 atbalsts
 • Vairāku protokolu atbalsts

"Vislabākais tiem, kuri vēlas stabilitāti, drošību & stabils sniegums. Augsti ieteicams!"

Mana kļūda bija, izvēloties ExpressVPN kā pirmo pārskata sarakstā, kas lika man pilnībā nenovērtēt VPN mersedesu par to, kāds tas patiesībā bija. Es uzstādīju stieni ārkārtīgi augstu un nācu vilšanās, ka tas tik tikko spēja izpildīt manis izvirzītās prasības – tik tikko.

Tagad, pavadot ārkārtīgi ilgu laika posmu, spraužoties caurumiem daudzos VPN pakalpojumos, pēc pārdomām es saprotu, ka ExpressVPN patiesi izceļas ar to, ko dara. Tas apvieno pareizās piezīmes kombinācijā ar visu, ko meklējam VPN, un pēc tam dažas.

Es uzskatu, ka tas ir ideāls VPN pakalpojums, jo ir pareizs sastāvdaļu līdzsvars, un to nav viegli sasniegt tikpat tehniskā pakalpojuma jomā. Apvienojot to ar nepieciešamību pārvaldīt infrastruktūru visā pasaulē, lai sasniegtu šos standartus, tas kļūst vēl iespaidīgāks.

ExpressVPN ātruma pārbaude Austrālijā

ExpressVPN Speed ​​Test Australia – Sidnejas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Ātruma ziņā ExpressVPN izdevās piedāvāt lielākoties stabilus ātrumus visā bortā neatkarīgi no tā, cik tālu no manas fiziskās atrašanās vietas. Austrālijas serveri darbojās spēcīgi, un tiem vajadzētu būt vairāk nekā spējīgiem pārvaldīt gandrīz jebkuru līniju valstī.

Iespējams, ka ExpressVPN nav lētākais VPN pakalpojums biznesā, taču to vairāk nekā kompensē to veiktspēja.

Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu vietnē ExpressVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir viens no mūsu labākajiem ieteikumiem!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (AUD)

USD 2,75 mēnesī

Galvenās iezīmes

 • Multi-Hop savienojums
 • Atbalsta daudzas platformas
 • Nav žurnālu

"Neskatoties uz izcilu un konsekventu sniegumu, Surfshark izceļ savu vārdu kā spēcīgs gaidāmais sāncensis."

Daudzu faktoru dēļ Surfshark man vienmēr ir šķitis par izcilākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr kaut kā vienmēr lietas ir mainījušās uz to, ka tās joprojām ir salīdzinoši jaunas. Drošības pakalpojumu sniedzējam tas, ka tirgū ir īss laiks, kas mazāks par diviem gadiem, tieši nerada pārliecību.

Tomēr, ņemot vērā milzīgo veiktspēju un vienkāršību, Surfshark ir pierādījis man visu nepareizi. Man šķiet neizbēgami, ka es tos cieši sekoju un periodiski pārskatīšu savu viedokli. Līdz šim tā ir bijusi ārkārtīgi pozitīva pieredze.

Austrālijas ieguvums attiecībā uz VPN ātrumu divās kritiskās zonās. Pirmais ir tas, ka tam ir spēcīga infrastruktūra, bet otrais ir tas, ka tie datu pārraidei aizņem kritisku Āzijas un Klusā okeāna vietu. Šķiet, ka Surfshark ir izmantojis šo kapitālu, un viņu Austrālijas serveru ātrums ir iespaidīgs.

surfshark speed test Austrālija

Surfshark Speed ​​Test Australia – Pērtas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Lai arī Singapūra man ir daudz tuvāk nekā Austrālija (fiziski), Surfshark savu līdzsvarošanas darbību ir paveicis labi. Faktiski gandrīz visās valstīs, kurās atrodas viņu serveri, šķiet, ka Surfshark spēj uzturēt minimālu veiktspējas līmeni.

Es teiktu, ka ātrums Aussies parādīs salīdzinoši spēcīgi neatkarīgi no tā, ar kādiem serveriem viņi pieslēdzas – jebkur Surfshark tīklā. Varat arī būt pateicīgs par zemām Surfshark cenām un salīdzinoši spēcīgajiem Aussie dolāriem, lai jūs cenu ziņā samērīgi satricinātu..

Uzziniet vairāk par tās izcilību mūsu rūpīgajā Surfshark pārskatā!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (AUD)

6,85 USD / mēn

Feature uzsver

 • Atbalsta visas ierīces
 • Reklāmas & ļaunprātīgas programmatūras bloķēšana
 • Neierobežots joslas platums
 • Maskēšanās VPN
 • Vairāki GCM & CBC šifri

"TorGuard tika izstrādāts, lai piepildītu P2P lietotāju vajadzības, un to dara apbrīnojami"

Mans pirmais iespaids par TorGuard VPN bija tāds, ka tas likās mazliet… dīvaini. Tam nebija mirdzuma un mārketinga spīduma, ko šodien piedāvā daudzi pakalpojumi, un tas šķita tik tehnisks, ka es šaubījos, ka tas patiks daudziem, kas to uzlūkoja.

Cik es kļūdījos! Lai arī šis pakalpojums tika izveidots, koncentrējoties uz P2P lietotājiem, no funkciju līdzsvara un vienkāršības izriet, ka dizaineri ir pārdomājuši šo lietu. Savā sākumstadijā tā daudzās frontēs saskārās ar opozīciju, ņemot vērā P2P fokusu.

Tomēr šodien TorGuard ir kļuvis par pakalpojumu, kas ir izaudzis, lai atbilstu augstajiem VPN standartiem, piemēram, ExpressVPN, un tam ir serveri vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē.

TorGuard ātruma tests Austrālijā

TorGuard Speed ​​Test Australia – Melburnas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Viņu Austrālijā bāzēto serveru ātrums ir pienācīgs un faktiski bija lielāks nekā daudzos apgabalos, kas atrodas tuvāk manai fiziskajai atrašanās vietai. Tā ir laba zīme, ka viņi ir pievērsuši pastiprinātu uzmanību infrastruktūrai Aussie reģionā.

Tomēr, kā jau minēju iepriekš, viņu mārketinga trūkums parādās nedaudz novecojušā lietotāja interfeisā viņu Windows klientam. Es tomēr ļoti iesaku palūkoties uz to, jo, ņemot vērā sniegumu, tie ir izcili.

Gaidiet, ka maksāsit relatīvi zemākas cenas nekā iekasēs vairums labāko VPN, taču tas nav tik lēti.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu rūpīgo TorGuard analīzi!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (AUD)

4,81 / mēn

Feature uzsver

 • Piedāvā datu saspiešanu
 • Reklāmu bloķēšana
 • Atbalsta 7 ierīces

"CyberGhost ir izdevies pienācīgi pielāgot savus serverus veiktspējai"

Lai arī tas nav nezināms VPN aprindās, CyberGhost tomēr īsti neiederas tajā, ko uzskatu par VPN augstākā līmeņa kritērijiem. Lai gan ir taisnība, ka dažos gadījumos tas skar funkciju un veiktspējas līniju, man joprojām ir pietiekami daudz šaubu, ka nejūtos pilnībā ērti, tos iesakot..

Piedāvājuma ziņā CyberGhost ir pietiekami daudz serveru, lai tie atbilstu VPN gigantam Nord, tomēr, neskatoties uz šo infrastruktūru, veiktspēja atpaliek. Viens no galvenajiem iemesliem varētu būt tas, ka vairums viņu serveru ir apkopoti Eiropā.

CyberGhost ātruma pārbaude Austrālijā

CyberGhost ātruma pārbaude Austrālijā – Sidnejas serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Man Malaizijā un tiem no jums, kas meklē labu VPN Austrālijai, šīs, iespējams, nav labākās ziņas. Izmantojot 500Mbps savienojumu, es tik tikko spēju to uzturēt, pieslēdzoties vienam no viņu Aussie serveriem.

Un atkal tas, kas, iespējams, pietrūkst izpildījumā, šķiet, tiek kompensēts drošības papildinājumos. Piemēram, tas bloķē tiešsaistes izsekošanu un dara visu iespējamo, lai piespiestu HTTPS lielākajai daļai vietņu, un tai pat ir iebūvēta aizsardzība pret vīrusiem un reklāmu bloķēšana.

Tā kā ilgtermiņa plānu cenas nokrītas līdz USD 3,50 (AUD 4,81) mēnesī, tas varētu būt izdevīgs darījums, ja jūs vienkārši meklējat anonimitāti un pārāk neuztraucaties par līnijas līnijas palielināšanu..

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnu pārskatu par vietni CyberGhost!

6. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (AUD)

8,91 / mēn

Feature uzsver

 • Piespiedu 256 bitu šifrēšana
 • Neierobežots P2P
 • Atbalsta 10 ierīces

"Briesmīgs klientu atbalsts. Ja varat paskatīties garām, IPVanish dažos punktos ir uzlabojusies"

Ar pretrunām par kardinālo grēku (VPN) par lietotāju žurnālu nodrošināšanu iestādēm, IPVanish manā pārskatā sāka ar tumšu mākoni, kas karājās virs tā. To papildināja tās mārketinga komandas centieni apkopot faktus zem paklāja, apgalvojot, ka viņi nezina un nezina, jo uzņēmums nomainīja īpašniekus.

VĒL skatījos pagātnē, kas man bija jādara, vai recenzija būtu aizgājusi kanalizācijā pirms tās sākšanās. Ļoti diemžēl IPVanish bija maz, lai sevi ieteiktu. Jāatzīst, ka daža lieta, ko viņi dara, piemēram, 256 bitu šifrēšanas ieviešana lietotājiem, no dažiem viedokļiem būtu plus..

IPVanish VPN

IPVanish Speed ​​Test Australia – Adelaide Server
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Lai gan man izdevās panākt pienācīgu ātrumu viņu Singapūrā bāzētajā serverī, citas iespējas, kuras izmēģināju, bija nepietiekamas veiktspējas ziņā. Austrālijai man izdevās izdzīt gandrīz vairāk nekā 10% no mana faktiskā līnijas ātruma, kas arī bija nedaudz nepatīkami.

Parasti šajos gadījumos es mēģinātu sadarboties ar pakalpojumu sniedzēju, lai noskaidrotu, vai situāciju var labot, bet diemžēl IPVanish bija briesmīgs klientu serviss. Sākot ar novēlotām atbildēm (3 dienas pa e-pastu!) Līdz nelietderīgiem norādījumiem – es nekādi negrasījos tērēt nedēļas, lai strādātu ar viņiem problēmu.

Kopumā ļoti pretrunīgi vērtēts rezultāts no uzņēmuma, kas jau strādā ar sabojātu reputāciju.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par IPVanish, lai uzzinātu vairāk!

7. iPredator

https://ipredator.se

iPredator

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (AUD)

10,96 / mēn

Feature uzsver

 • Nav žurnālu politikas
 • IPv6 tiek atbalstīts
 • Pieejami statiskie IP

"IPredator, kuru dibinājis Pīters Sunde no The Pirate Bay slavas, ir interesants, taču tam ir smagi ierobežojumi"

Ikvienam P2P failu apmaiņas ventilatoram The Pirate Bay ir nosaukums, kas nav pieņemams torrentu nozarē. Pazīstams kā P2P čempions visā pasaulē un vajāšana no visiem virzieniem, loģiski šķiet, ka šis VPN būs viens no neatkarīgākajiem un visnotaļ lojālajiem klientiem, ka pakalpojums var būt.

Tomēr pakalpojums šķiet kā pusnozīmīgs mēģinājums uzsākt uzņēmējdarbību, vienlaikus mēģinot iekasēt nozares normas. Piemēram, tam nav klienta programmatūras, un palīdzība ir ierobežota ar visu pieejamo atvērtā pirmkoda dokumentāciju un forumiem. (Nemaz nerunājot par tā ierobežošanu tikai ar Zviedrijas serveriem.)

Neskatoties uz to, apvienojumā ar acīmredzami vidēju sniegumu, šī koncepcija ir interesanta tikai tāpēc, ka tā kaut kādā veidā ir saistīta ar The Pirate Bay.

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (AUD)

4,70 / mēn

Feature uzsver

 • Atbalsta WireGuard protokolu
 • Ļauj P2P trafiku
 • Neuzrauga trafiku

"Viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumiem, kas atbalsta WireGuard protokolu"

Ja ātrums ir jūsu lieta, tad AzireVPN vajadzētu atstāt iespaidu, jo ir saņemti ziņojumi, ka tas dažiem lietotājiem ļāvis izmantot līnijas ātrumu līdz 500Mbps. Tomēr tajā pašā laikā uzņēmums ir salīdzinoši jauns, tas tika izveidots tikai 2012. gadā.

AzierVPn atbalsta līdz 256 bitu šifrēšanu ar SHA512 HMAC un TLS autentifikāciju. Ja jūs esat viens no paranojas grupējumiem, tas ir aptuveni tikpat augsts pārtikas ķēdē, cik tas notiek – katrā ziņā komerciāli.

Ar speciālajām lietotnēm, kas paredzētas galvenajām platformām, tai diemžēl nav tādu ekstras, kā RaspBerry Pie vai PlayStation pārklājums. Tā arī ir ierobežota, ja tai ir tikai 20 serveri piecās valstīs.

Cerams, ka tas viņiem ļaus koncentrēt optimizācijas centienus un galu galā parādīs mums patiesi pasaules klases VPN pakalpojumu.

Noslēguma domas

Kā daži no jums, iespējams, pamanīja, es esmu runājis par dažiem pakalpojumu sniedzējiem, vienlaikus sajūtot, ka esmu vērtējis citus pārāk bargi. Lai lietotu situāciju plašākā kontekstā, es jūtu nepieciešamību jums ieteikt, ka papildus tīrajiem darbības rādītājiem individuālās vajadzības ir vēl viens svarīgs faktors, kas jāņem vērā.

No mana viedokļa es vērtēju VPN pakalpojumu sniedzējus, un tādējādi man būs augsti standarti, kurus viņiem visiem vajadzētu izpildīt katrā jomā – kas parasti nav iespējams. Šajā sakarā dažiem no jums ātrums ir viss, citiem – anonimitāte un privātums. Daži ir gatavi ziedot mazāk, bet citi labprātāk samazinātu izmaksas līdz minimumam.

Ņemot to vērā, es ceru, ka jūs izlasīsit starp rindiņām un izdarīsit izvēli, kas nodrošina jūsu vajadzībām atbilstošu līdzsvaru.

Jāatgādina, ka šeit ir 3 populārākie VPN Austrālija:

ĀTRUMS

DROŠĪBA & PRIVĀTUMS

CENA (AUD / MO)

NordVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

5.48

APMEKLĒT VPN

ExpressVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

11.43

APMEKLĒT VPN

Surfshark

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

2.75

APMEKLĒT VPN

Raugoties no tīras kvalitātes viedokļa, es domāju, ka esmu skaidri norādījis, kur manas izvēles dod šis vērtējums. Saistībā ar to, kas būtu labākais VPN Austrālijas tirgū, es domāju, ka daudzi no jums izjutīs atvieglotu nopūtu, lai saprastu, ka Singapūra ir diezgan tuvu jums un tur esošie serveri gandrīz pilnībā darbojas gandrīz visās vietās..

Tādējādi, manuprāt, Austrālijas lietotājiem ir paveicies ar veiktspēju, jo viņi var izvēlēties gandrīz jebkuru no iepriekšminētajiem. Kā es jau minēju, apsveriet citus faktorus un to, vai jūs varat dzīvot kopā ar viņiem.

Es, piemēram, nekad neizvēlētos pakalpojumu sniedzēju, kas, piemēram, piesakās klientu apkalpošanā.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me