8 labākie VPN Indonēzijai 2020 (ātrums pārbaudīts!) – Bitcatcha

Domājot par Indonēziju, varētu rasties kārdinājums paturēt prātā eksotisku svētku galamērķi, kura atrašanās vieta ir tik dažāda kā lieli iepirkšanās centri un ainaviskas pludmales. Diemžēl dzīvošana valstī var radīt pavisam citu scenāriju, ņemot vērā tās valdības vēlmi veikt slepenas uzraudzības darbības pat saviem iedzīvotājiem.


Tā kā interneta brīvības rādītājs ir tik zems kā Indijā, tas nav pārsteigums, ka Indonēzijā ir vairākas reizes uzspiestas nomācošas valdības digitālās aktivitātes. Sākot no ļoti plaši definētu uzraudzības pilnvaru piešķiršanas līdz sociālo mediju platformu bloķēšanai, Indonēzijas iedzīvotāji ir ideāls izmantošanas gadījums, jo tie, kas gūtu lielu labumu no VPN izmantošanas.

Indonēzijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 260 miljonus, un interneta izplatības līmenis ir salīdzinoši zems (54,68%), un tajā tomēr ir ierobežoti sociālo mediju platformas, ierobežota pieeja politiskajam saturam un pat ir pieredzējuši dažu augsta līmeņa emuāru veidotāju aresti..

Apdomīgi izmantojot VPN, no tā daudz var uzmanīgi izvairīties, jo īpaši tāpēc, ka VPN tur nav nelegāli.

Contents

Indonēzija izmanto AI balstītu rāpuļprogrammu, lai atklātu satura pārkāpumus

2018. gada sākumā Indonēzijas Komunikācijas un informācijas tehnoloģiju ministrija (MCIT) sāka darbu ar nosaukumu Cyber ​​Drone 9. Pielāgotais tīmekļa rāpuļprogramma tika izstrādāta, ņemot vērā divus mērķus – meklēt, ko valdība uzskatīja par “negatīvu saturu”, un pēc tam bloķēt indonēziešus no piekļuvi tam.

Parametri, uz kuriem darbojas rāpuļprogramma, joprojām tiek pilnveidoti, jo to pamatā ir AI, taču līdz šim darbības joma šķiet diezgan plaša. Saskaņā ar avotiem negatīvs saturs aptver “pornogrāfiju, azartspēles, vardarbības attēlojumus, radikālismu un diskrimināciju rases un reliģijas dēļ”.

To vēl vairāk papildina interneta pakalpojumu sniedzēji, kuri dažādu iemeslu dēļ patvaļīgi veic paši savas bloķēšanas darbības. Piemēram, 2016. gadā Indonēzijas lietotāji ziņoja, ka Netflix ir kļuvis nepieejams, izmantojot Telkomsel, kaut arī tas nebija aizliegumu sarakstā.

Ne tikai situācija netika atrisināta, lai palīdzētu lietotājiem, bet valdības ministrijas pateicās ISP par iniciatīvas bloķēšanu uzņēmumam, kurš, pēc tās domām, “darbojās nelikumīgi bez atbilstošas ​​licencēšanas”.

Netflix piekļuve tika atkārtoti atļauta tikai 2017. gadā, kad uzņēmums parakstīja līgumu ar lielāko telco valstī.

Valdība sev piešķir plašas uzraudzības pilnvaras

Valdībā vairākas aģentūras ir pilnvarotas ierobežot tiešsaistes saturu atbilstoši tam, kas tiek apzīmēts kā Informācijas un elektronisko darījumu likums (ITE likums). Likums ir vairākkārt grozīts, lai palielinātu tajā uzskaitīto pilnvaru jomu.

ITE likums tagad ne tikai atļauj bloķēt saturu, bet daži grozījumi ir ļāvuši iestādēm likt IPS to darīt. Kopš tā laika ir palielinājies to aģentūru skaits, kuras ir pilnvarotas filtrēt saturu.

Neskaidrība tiesībās uz privātumu

Lai arī oficiāli tiek uzskatīts, ka indonēziešiem ir tiesības uz privātumu, ko aizsargā konstitūcija, acīmredzot nav likuma, kas būtu paredzēts, lai palīdzētu īstenot šīs tiesības. Sakarā ar valdības pilnvarām uzņēmumiem glabāt lietotāju datus, tomēr privātums ir nedaudz aizdomīgs.

Tas jo īpaši tāpēc, ka ir zināms, ka daži uzņēmumi pēc pieprasījuma tiesībaizsardzības aģentūrām sniedz lietotāju datus. Starp citu, tas ir viens no galvenajiem VPN elementiem – lietotāju privātuma aizsardzība. Lielākā daļa labāko VPN lietotāju garantē, ka netiks saglabāti viņu darbību žurnāli, kas burtiski nozīmē, ka pieprasījuma gadījumā nav datu, kas jānodod..

Raugoties no vairāku gadu darbības grafika, mēs redzam, ka valdība sistemātiski virzās ne tikai tāpēc, lai iegūtu patvaļīgas tiesības piekļūt lietotāju datiem, bet arī veido vidi, lai tā to varētu viegli izdarīt. Šis grafiks ir viens no šādiem iezīmēm, kas iezīmē scenāriju;

 • 2000. gads – valdība piešķir telco klientu saglabāšanas periodu ne mazāk kā trīs mēnešus
 • 2012. gads – elektronisko sistēmu nodrošinātāji, kas piedāvā sabiedriskos pakalpojumus, kas nepieciešami datu centru izveidošanai
 • 2016. gads – MCIT liek OTT pakalpojumu sniedzējiem iekļauties vietējā mērogā, lai atvieglotu likumīgu pārtveršanu

Kaut arī anonimitāti nereglamentē Indonēzijas likumi, šie atskaites punkti ir solis uz valsts valdības aģentūru tiesībām un iespējām noņemt šo anonimitātes slāni.

Interneta aktīvistu arests un kriminālvajāšana

Nacionālās drošības vārdā Indonēzija ir arī nopietni apņēmusies izmantot internetu dažādiem mērķiem, ieskaitot, bet ne tikai, neslavas celšanu, reliģiskus jautājumus un manipulācijas ar saturu (“viltus ziņas”)..

Lai arī tas var šķist ļoti Donalda-Trumpa eskripts, realitāte ir izteiktāka un vismaz vienā gadījumā valsts interneta lietotājs tika arestēts par kritiskā satura kopīgošanu Pārstāvju palātas runātājā. 2017. gadā trīs plašsaziņas līdzekļus arī pieņēma uzdevumā (piezīme: saites saturs ir indonēziešu valodā), ko izdarījusi valdības amatpersona, kura apgalvoja, ka viņi to apmelo..

VPN joprojām ir likumīgi Indonēzijā

Kaut arī visā pasaulē notiek arvien vairāk gadījumu (piemēram, Krievijā un Ķīnā), kas sāk pievērst uzmanību VPN un mēģina panākt kaut kādu regulējumu, šobrīd šķiet, ka Indonēzija vēl nav pievienojusies šim vagonam..

Ko mēs meklējam VPN

1. Privātums un anonimitāte

Kā jūs jau tagad varat saprast, Indonēzija patiesībā nav tāda vieta, kur vēlaties sērfot tīklā, neizmantojot VPN, neatkarīgi no tā, vai esat valstspiederīgais vai valsts apmeklētājs. Ņemot vērā iepriekš minētos faktorus un šo noteikumu pārkāpšanas nopietnību, ir laba ideja koncentrēties uz privātuma un anonimitātes aspektiem, ko VPN piedāvā lietotājiem Indonēzijā..

Kad valdība un privātā sektora pārstāvji strādā kopā, kā arī neatkarīgi, lai uzraudzītu un kontrolētu trafiku, VPN jāspēj nodrošināt, ka jūsu dati un darbības tiek glabāti tieši tā, kā tam vajadzētu būt – privātam..

Viens no labākajiem veidiem, kā to nodrošināt, ir pievērst uzmanību VPN, kuriem ir ne tikai stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanu, bet kuri atrodas arī ārpus tām valstīm, kurās datu saglabāšanas likumi ir vājāki. Tas noteikti izslēdz valstis, kas ir piecu un četrpadsmit acu jurisdikcijā.

2. Drošība

VPN drošības spektrs Indonēzijas lietotājiem ir tāds pats kā visur citur. Ideālais līdzsvars ir zināms tikai jums kā lietotājam. Vai jūs izvēlaties 256 bitu šifrēšanu, riskējot ar mazāku VPN ātrumu, vai arī vēlaties palielināt šo ātrumu, lai palielinātu ātrumu?

Personīgi es uzskatu, ka Indonēzijas tirgum vislabāk būtu mēģināt saglabāt augstu šifrēšanas līmeni divu galveno iemeslu dēļ. Pirmais ir tas, ka viens no galvenajiem dalībniekiem, par kuru mēs diskutējam, ir Indonēzijas valdība, kurai, iespējams, būs vairāk līdzekļu, kas veltīti mēģinājumiem izjaukt jebkādu šifrēšanu.

Otrais ir tas, ka zemāka vidējā interneta ātruma dēļ valstī varat droši saglabāt pēc iespējas augstāku šifrēšanas līmeni, neapdraudot kopējo sasniedzamo maksimālo ātrumu..

3. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana

Parasti, ja mēs runājam par krāpšanos ar ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, tā mērķis būtu piekļūt alternatīvam saturam no tādiem vispārpieņemtiem pakalpojumu sniedzējiem kā Netflix US vai BBC iPlayer Lielbritānijā. Tomēr Indonēzijas lietotājiem ir daudz vairāk jāgaida, veicot ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, jo ir burtiski daudz vietņu, kurām viņi nevar piekļūt.

4. P2P atbalsts

Šķiet, ka viena no vietņu kategorijām, kurai Indonēzijā ir bloķēta pieeja, ir torrentu vietnes. Šī ir vēl viena joma, kurā VPN patiešām palīdzētu. Pievērsiet uzmanību VPN, piemēram, TorGuard vai NordVPN, kuru P2P datplūsmas vadlīnijas ir skaidri noteiktas pakalpojumu sniegšanas noteikumos..

5. Ātrums un stabilitāte

Ar vidējo fiksētās līnijas platjoslas ātrumu Indonēzijā tikai 16,31Mbps, lielākajai daļai VPN jābūt nulles problēmām, kas atbilst tur esošo lietotāju vajadzībām. Mobilo ierīču ātrums ir vēl zemāks – vidēji 10,45Mbps, tāpēc galvenās rūpes par VPN Indonēzijā noteikti nebūs ātrums.

Rangs: labākais VPN indonēziešiem

Tāpat kā visos manos VPN testos, arī pirms to ātruma vērtēšanas es vienmēr vērtēju savējos. Šis ir mans faktiskais platjoslas ātrums, kura pamatā ir 500Mbps pakalpojumu līnija, bez aktīva VPN savienojuma:

sākotnējā ātruma testa rezultāts - Indonēzija

(Pilnu sākotnējā ātruma testa rezultātu skatiet šeit)

Tā kā es dzīvoju Malaizijā, mans ātrums parasti būs liels, savienojot ar Āzijas reģiona VPN serveriem, un lēnāks, savienojoties ar serveriem ASV vai Eiropā. Šim testam es pieslēdzos pie Indonēzijas bāzes ātruma pārbaudes servera, lai dotu jums priekšstatu par relatīvo ātrumu visā attālumā.

Kā redzat, bez VPN savienojums ar vietējo serveri man nodrošina pienācīgu ātrumu – 365Mbps. Ātrums, protams, dažreiz mainīsies, tāpēc ņemiet to ar šķipsniņu sāls.

Piezīme

 1. Cenas pamatā ir valūtas maiņas kurss 1 USD = 14,148 IDR.
 2. Norādītā cena ir balstīta uz 12 mēnešu abonementiem. Cena var kļūt lētāka, abonējot ilgāku laiku.
 3. 1. NordVPN

  https://nordvpn.com

  NordVPN

  Ātrums

  Lieliski

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

  Cena (IDR)

  98,894 / mēn

  Feature uzsver

  • Nav žurnālu
  • Avārijas poga
  • Atbalsta 6 ierīces

  "Ar savu gludo interfeisu, stabilo ātrumu un fantastiskajiem ilgtermiņa cenu plāniem Nord ir lieliska izvēle jebkuram VPN lietotājam."

  Daudzu iemeslu dēļ NordVPN ieņem pārliecinošu pirmo vietu Indonēzijas labāko VPN sarakstā. Viens no pirmajiem ir tas, ka viņi atrodas Panamā, kas ir arī piemērota vieta, kur atrasties VPN. Bez tam, NordVPN ir lieliska reputācija, un tas ir vēl viens VPN sniedzējs, kam ir milzīgs serveru skaits daudzās valstīs.

  Viņu stingrā politika bez reģistrēšanas apvienojas ar 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu un lieliskiem cenu plāniem gandrīz ikvienam piedāvāt darījumu, kam ir grūti pretoties.

  NordVPN ātruma tests Indonēzijā

  “NordVPN Speed ​​Test Indonesia” – Džakarta serveris
  (Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

  Ar 16Mbps lejupvērstu ātrumu šajā testu kārtā NordVPN parādīja ļoti stabilu sniegumu savā Indonēzijas serverī. Kas padara tos vēl pievilcīgākus, ir tas, ka viņi ne tikai ļauj P2P trafiku, bet tiem ir īpaši optimizēti serveri P2P trafikai!

  Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par NordVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir Bitcatcha # 1 VPN!

  2. ExpressVPN

  https://www.expressvpn.com

  ExpressVPN

  Ātrums

  Labi

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

  Cena (IDR)

  117 711 / mēn

  Feature uzsver

  • Privātums jūrā
  • 148 VPN atrašanās vietas
  • Pilna 256 bitu šifrēšana

  "Izmantojot ExpressVPN, Indonēzijā var iegūt ātru, drošu IP adresi, kas ļauj straumēt multividi un daudz ko citu."

  Daudzo ierobežojumu dēļ nav pārsteigums, ka ExpressVPN Indonēzijai ir noteikusi plašas infrastruktūras atlaides. Vidēji šis VPN pakalpojums piedāvā izcilu visaptverošu pakalpojumu, sākot no vismodernākajiem ātrumiem līdz visaptverošām lietojumprogrammām un protokoliem – ideāli drošībai, privātumam un anonimitātei. Tās drošības protokoli ir arī labākie, kas mūsdienās tiek izmantoti patērētājiem.

  Es esmu visaptveroši pārbaudījis pakalpojumu un nekautrējoties ieteikt tos kā labāko VPN pakalpojumu sniedzēju lietotājiem Indonēzijā. ExpressVPN ir stabils un ļauj piekļūt arī daudzām ierīcēm.

  ExpressVPN ātruma pārbaude Indonēzijā

  ExpressVPN ātruma pārbaude Indonēzijā – Džakartas serveris
  (Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

  Kā ideja par to, cik labi tas kļūst, es salīdzināju savu noklusējuma līnijas ātrumu bez VPN ar ExpressVPN aptverto testu tajā pašā vietā. Kad ExpressVPN bija ieslēgts un savienots ar serveri Indonēzijā, man izdevās parādīt spēcīgu 86 Mb / s ātrumu.

  Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu vietnē ExpressVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir viens no mūsu labākajiem ieteikumiem!

  3. Surfshark

  https://surfshark.com/

  Surfshark

  Ātrums

  Lieliski

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

  Cena (IDR)

  28155 mēnesī

  Galvenās iezīmes

  • Multi-Hop savienojums
  • Atbalsta daudzas platformas
  • Nav žurnālu

  "Neskatoties uz izcilu un konsekventu sniegumu, Surfshark izceļ savu vārdu kā spēcīgs gaidāmais sāncensis."

  Par salīdzinoši jauno pakalpojumu Surfshark līdz šim ir parādījis iespaidīgu sniegumu un neatlaidību. Tas ir viens no spēcīgākajiem konkursa dalībniekiem, un tā vieta šajā sarakstā atspoguļo to, cik labi tas līdz šim ir paveicis, neskatoties uz “jaunību”.

  Viņi piedāvā pilnu VPN paketi, kuras kodolā ir privātums un drošība, un to atbalsta spēcīgās P2P atbalsta iezīmes un ērtais reģionālo bloku apiešana. Tas īpaši labi darbojas tiem, kuri vēlas piekļūt dažāda reģiona saturam tādos pakalpojumu sniedzējos kā Netflix vai Hulu.

  Viņiem ir ļoti minimālistisks interfeiss, kuru nepārblīvē ļoti daudz funkciju, kuras jūs ne prasījāt, ne vēlaties. Tas padara viņus ļoti koncentrētus un labi noder tiem, kas vienkārši nevēlas papildu nevēlamo saturu.

  surfshark ātruma tests Indonēzijā

  Surfshark Speed ​​Test Indonesia – Surabaya Server
  (Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

  Tā kā daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji novārtā atstāj Āzijas Klusā okeāna reģionu par labu Eiropai un Ziemeļamerikai, Surfshark ne tikai piedāvā serveri Indonēzijā, bet arī nodrošina lietotājiem labu ātrumu. Faktiski stabils ātrums no visiem viņu serveriem ir viens no Surfshark savienojuma izmantošanas akcentiem.

  Ar Surabaya servera ātrumu, kas pārsniedz 80Mbps, priecāsies lietotāji Indonēzijā vai tie, kuriem šeit jāizmanto serveris.

  Uzziniet vairāk par tās izcilību mūsu rūpīgajā Surfshark pārskatā!

  4. TorGuard

  https://torguard.net

  TorGuard

  Ātrums

  Lieliski

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

  Cena (IDR)

  79 598 mēnesī

  Feature uzsver

  • Veidots P2P
  • TorGuard Stealth starpniekserveris
  • Atbalsta 5 savienojumus

  "TorGuard lietošana ir apburoša pieredze un dod pārliecību, ka viņu interneta savienojums ir patiesi drošs."

  Viens no vissvarīgākajiem faktoriem TorGuard izvietošanā ir tas, ka tas ir ļoti P2P draudzīgs VPN pakalpojumu sniedzējs. Lietotāju pusē nav daudz bling, taču tas ir izcils sniegumā.

  Pirmo reizi saskaroties ar TorGuard saskarni var šķist nedaudz datēts, taču nav šaubu, ka apkārt ir viens no drošākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Pat ja uz lietotāju vērstā puse nav tik liela, ka veiktspēja ir diezgan ievērojama.

  Starp TorGuard un daudziem konkurentiem ir viena galvenā atšķirība tajā, ka tas ļauj jums izvēlēties, kādu šifrēšanas līmeni vēlaties. Tas nozīmē, ka P2P lietotājiem jebkurā brīdī varat noraidīt šifrēšanu un baudīt ātrāku straumēšanas ātrumu.!

  Papildus TorGuard ir arī daudzas citas izpirkšanas īpašības, piemēram, stabils ātrums, vairāku platformu iespējas un spēja apiet VPN bloķētājus..

  TorGuard ātruma tests Indonēzijā

  TorGuard Speed ​​Test Malaysia – Petaling Jaya Server
  (Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

  Diemžēl TorGuard nav serveru, kas atrodas tieši Indonēzijā, tāpēc lietotājiem būs jāizvēlas viens no valsts. Tuvākais būtu Singapūrā vai Malaizijā – caur kuru tas parādīja spēcīgu ātruma sniegumu.

  Kā viens no trim labākajiem Indonēzijas VPN, TorGuard, protams, izpildīja noteiktas ātruma prasības, un jo īpaši ņemot vērā, ka viņiem vajadzēs izveidot savienojumu no valsts, 77 Mbps ir ļoti labs. Vienīgais mīnuss ir tas, ka jaunākiem lietotājiem, kuri ir pieraduši pie modernu lietojumu gluduma, TorGuard saskarne izskatīsies kā kaut kas no pagātnes.

  Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu rūpīgo TorGuard analīzi!

  5. CyberGhost

  https://www.cyberghostvpn.com

  CyberGhost

  Ātrums

  Nabadzīgs

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

  Cena (IDR)

  84,746 / mēn

  Feature uzsver

  • Piedāvā datu saspiešanu
  • Reklāmu bloķēšana
  • Atbalsta 7 ierīces

  "CyberGhost atrodas ārpus Rumānijas, taču tā ir pievērsusi uzmanību Indonēzijas lietotāju vajadzībām, pastāvīgi palielinot savu serveru skaitu valstī."

  CyberGhosties ir apmierināti ar viņiem, un viņi noteikti ir mēģinājuši būt gurni un optimistiski savā mārketingā. Šis ir vēl viens no VPN nozarē pazīstamākajiem nosaukumiem, bet personīgi es uzskatu, ka tie varētu būt nedaudz pārspīlēti.

  Specifikācijas ziņā CyberGhost runā par labu, taču, pārbaudot testus, es iesaku nelielu šķipsniņu sāls. Paturiet prātā, ka šis ir rangu saraksts, tāpēc manas cerības ir diezgan augstas.

  Cyberghost Indonēzija

  CyberGhost ātruma pārbaude Indonēzijā – Džakarta serveris
  (Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

  Lietotājiem Indonēzijā jāņem vērā, ka vairums CyberGhost serveru atrodas ES zonā, bet par laimi, daži no tiem ir arī Āzijas reģionā. Šķiet, ka Indonēzija tomēr ir izņēmums, un viņi valstī ir izveidojuši vismaz astoņus zināmus serverus.

  Kopumā mums izdevās iegūt ļoti izmantojamu ātrumu 15Mbps, kas joprojām ir pietiekams, lai ieslēgtu multividi.

  Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnu pārskatu par vietni CyberGhost!

  6. IPVanish VPN

  https://www.ipvanish.com

  IPVanish

  Ātrums

  Gadatirgus

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

  Cena (IDR)

  91 820 / mēn

  Feature uzsver

  • Piespiedu 256 bitu šifrēšana
  • Neierobežots P2P
  • Atbalsta 10 ierīces

  "Lieliski piemērots paranoīdiem, bet, iespējams, nebūs populārāko Indonēzijas lietotāju saraksta augšgalā, IPVanish tiek plaši tirgots, bet vāji atbalstīts."

  IPVanish pēdējā laikā ir smagi cietis, pateicoties tā iesaistei dažos…, teiksim, neveiksmīgos starpgadījumos. Neskatoties uz to, ņemiet vērā, ka viņi tiek pakļauti jaunai pārvaldībai, un, cerams, ka šādas lietas kļūs tikai par ātruma traucējumiem pagātnē.

  Pārvietojot šos gadījumus malā, tie paliek VPN gigants uz lauka un lepojas ar iespaidīgu ātrumu. Par laimi, tā kā, ja jums ir sūdzības par to ātrumu, jūs neko daudz nevarat darīt, jo tie liek 256 bitu šifrēšanu visiem bez izņēmuma.

  IPVanish VPN Malaizija

  IPVanish Speed ​​Test Malaysia – Kuala Lumpur Server
  (Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

  Atkal, IPVanish nav tāds, kurā vietējie serveri atrodas Indonēzijā, tāpēc tuvākie bija vai nu Singapūrā, vai Malaizijā. Uz Malaizijas savienojuma palīdzību man izdevās izveidot ātrumu aptuveni 3Mbps, kas ir tik tikko izmantojams. Tiem, kas vēlas eksperimentēt, jūs vienmēr varat izmēģināt citus serverus reģionā, kas var dot labākus rezultātus. Tomēr savienojums bija stabils un pietika ar multivides straumēšanu.

  Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par IPVanish, lai uzzinātu vairāk!

  7. PureVPN

  https://www.purevpn.com

  PureVPN

  Ātrums

  Gadatirgus

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

  Cena (IDR)

  47,112 / mēn

  Feature uzsver

  • Viegli lietojamas lietotnes
  • Neierobežots joslas platums
  • Atbalsta dalītu tunelēšanu

  "Pateicoties stabilam serveru tīklam, PureVPN noteikti ir viens no komplektējošās nozares līderiem."

  PureVPN, kas mitina vairāk nekā 2000 serverus, kas atrodas vairāk nekā 140 pasaules valstīs, noteikti ir ar infrastruktūru, kas nepieciešama, lai parādītu sevi kā nozares līderi. Tas to papildina ar izciliem uzņēmuma līmeņa drošības līdzekļiem, lai aizsargātu lietotājus no ielaušanās vai atklāšanas.

  PureVPN Indonēzija

  PureVPN Speed ​​Test Indonesia – Džakarta serveris
  (Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

  Liels ieguvums, izmēģinot viņus, ir tas, ka viņi ir vieni no nedaudzajiem tirgū, kuri šobrīd atļauj piekļūt WireGuard protokolam – nākamā paaudzes protokolam, kas, domājams, ir gaismas gadi priekšā OpenVPN. Tomēr tā darbības joma ir nedaudz ierobežota, un tā darbojas tikai aptuveni piecās valstīs.

  Pieslēdzoties Džakartas serverim PureVPN, man bija iespēja iegūt ātrumu aptuveni 4 Mb / s, atkal diezgan mazs.

  8. ĀtrākaisVPN

  https://fastestvpn.com

  Ātrākais VPN

  Ātrums

  Gadatirgus

  Drošība & Privātums

  Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

  Cena (IDR)

  35,228 / mēn

  Feature uzsver

  • Optimizēti serveri P2P
  • Ļauj izlēkt uz serveri
  • Atbalsta 10 ierīces

  "FastestVPN nav ātrākais, taču tas noteikti piedāvā vērtības ierosinājumu, kuru ir grūti apstrīdēt."

  FastestVPN nav ātrākais, ko esmu pārbaudījis, taču tas nav arī lēnākais. Tas piedāvā ierobežotākām valstīm izmantot jūsu savienojumu, salīdzinot ar daudziem augstākā līmeņa VPN, taču tas ir zagts, sākot no cenām, sākot no 83 centiem mēnesī. Viņiem ir arī P2P optimizēti serveri, kas tos padara par labu arī šim.

  Zemām cenām ir viens nopietns trūkums, un tā ir ierobežotā veiktspēja, pārvarot ģeogrāfisko bloķēšanu. Beidzot mēs atklājām, ka FastestVPN nevar atļaut jums piekļūt Netflix ASV saturam vai Lielbritānijas BBC iPlayer – bummer!

  Dodieties uz mūsu FastestVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk!

  Vai man tiešām ir nepieciešams VPN Indonēzijā??

  Runājot nopietni, šķiet, ka Indonēzija ir viena no valstīm, kuru dažādu faktoru dēļ esmu uztraucis arvien vairāk. Ja tas būtu tikpat vienkāršs kā vienkāršs regulējums, kas paredzēts noziegumu novēršanai, lietas nebūtu tik sliktas.

  Tomēr privātuma un drošības aina Indonēzijā šķiet haotiska, un valdība acīmredzot daudz nerūpējas par interneta brīvību. Tas apvienojumā ar vēlmi aizturēt un saukt pie atbildības rada milzīgu spiedienu uz valsts interneta lietotājiem.

  Es uzskatu, ka VPN izmantošanai vajadzētu būt diezgan augstai lielākajai daļai lietotāju darba kārtības. Tas tā ir divtik, ja ārzemniekiem, kuri atrodas Indonēzijā darba vai atpūtas dēļ – nenoteiktu iemeslu dēļ jūs noteikti nevēlaties pakļauties likumdošanai un nonākt Indonēzijas cietumā.

  Atgādinām, ka šeit ir 3 galvenie Indonēzijas VPN:

  ĀTRUMS

  DROŠĪBA & PRIVĀTUMS

  CENA (IDR / MO)

  NordVPN

  Lieliski

  Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

  98,894

  APMEKLĒT VPN

  ExpressVPN

  Labi

  Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

  117 711

  APMEKLĒT VPN

  Surfshark

  Lieliski

  Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

  28,155

  APMEKLĒT VPN

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map