8 labākie VPN konkursam Singapūra 2020 (ātrums pārbaudīts!)

Singapūra jau sen ir zināma kā valsts ar diezgan drakoniskiem likumiem, un ļoti diemžēl tas savā ziņā ir ļāvis tai kļūt par progresīvas uzraudzības valsti. Kopā ar ciešajām attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm, atsaucoties uz Amerikas Savienoto Valstu un Singapūras brīvās tirdzniecības nolīgumu, pilsētas štata iedzīvotājiem ir labs iemesls būt aizrautīgiem par savu tiešsaistes privātumu un anonimitāti..

Starp visām pasaules valstīm, iespējams, Singapūra ir viena no tām, kas atrodas tuvu saraksta augšgalam, runājot par nepieciešamību izmantot VPN pakalpojumu. Vismaz pagaidām, kamēr to joprojām ir likumīgi izmantot.

Contents

Singapūras valdība likumīgi izmanto spiegprogrammatūru

Kaut arī Singapūra daudziem šķiet demokrātiskā procesa un tiesu neatkarības bastions, retais zina, ka valsts konstitūcijas detaļas piešķir tās valdībai ārkārtas tiesības pār tās pilsoņiem un iedzīvotājiem. Tas ir izteikti izteikts, ja runa ir par digitālajām darbībām, it īpaši attiecībā uz privātumu.

Piemēram, Singapūras konstitūcijā nav īpaši noteiktas tiesības uz privātumu un citi likumi, kas izmanto šo faktu, lai dotu dažām valdības struktūrām tiesības iejaukties privātpersonu darbībās tiešsaistē. Tajos ietilpst Kriminālprocesa kodekss (grozīts 2012. gadā) un Likums par datoru ļaunprātīgu izmantošanu un kiberdrošību (grozīts 1997. gadā)..

Gadījuma izteiksmē Singapūras iedzīvotāji un valsts iedzīvotāji oficiāli nav tiesīgi uz privātumu, un dažas valdības aģentūras var bez uzraudzības vai tiesas rīkojuma veikt novērošanas un pārraides pārtveršanu.

Valsts ir nosaukta par vienu no 25, kurā atrodas FinSpy (ļaundabīgās programmatūras veids, ko izmanto novērošanai un kontrolei) vadības un vadības serveri aizmugurē. Tas nozīmē, ka valdība var piekļūt gandrīz visiem datiem valstī, ja nevienam nav tiesību uz tiesisko palīdzību.

Autortiesību likums (2014. gada Singapūra) tiek stingri ievērots

Jūs, iespējams, esat dzirdējis, ka ASV P2P failu koplietotājus bieži tracina tiesas prāvas un ka daudzi uzņēmumi ir veikuši failu koplietošanas darbības. Amerikas Savienoto Valstu un Singapūras brīvās tirdzniecības līguma dēļ Singapūrai daudzos gadījumos ir pienākums rīkoties tāpat.

To jau iepriekš ir darījusi, piemēram, Singapūras Ierakstu industrijas asociācija, un es zinu personas, kuras ir saņēmušas pārtraukšanas un atteikšanās vēstules no saviem interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP).

Tas nozīmē, ka ne tikai uzņēmumi, kas vēlas iekasēt maksu, bet arī tas, ka Singapūras interneta pakalpojumu sniedzēji sadarbojas ar viņiem, lai sekotu saviem klientiem.

VPN joprojām ir likumīgi Singapūrā

2016. gadā Singapūrā Juridiskā ministrija rīkoja sabiedrisko apspriešanu, lai pārbaudītu VPN pakalpojumu izmantošanas likumību valstī. Tas tika darīts ar mērķi atjaunināt Autortiesību likumu, lai nodrošinātu stingrāku izpildi.

Pašlaik visā pasaulē ir tikai nedaudzas valstis, kas ir pilnībā aizliegušas VPN izmantošanu, un nedaudz lielāks skaits, kuras atļauj tikai valsts kontrolēti VPN pakalpojumu sniedzēji. Lai sniegtu jums priekšstatu par valstu tipiem, kas aizliedz VPN, starp tām ir arī Ziemeļkoreja un Irāka, savukārt Ķīna un Krievija atļauj darboties tikai valdības kontrolētiem dienestiem.

Tomēr, ņemot vērā faktu, ka Singapūras valdība debatē par šo jautājumu, tas nozīmē, ka tas viņu ļoti domā.

Ko mēs meklējam VPN Singapūrā

1. Privātums un anonimitāte

Lai gan privātums VPN pakalpojumu sniedzēja vajadzību sarakstā parasti ir augsts, nekur es nedomāju, ka reģionā tas ir vajadzīgs vairāk nekā lietotājiem Singapūrā. Sākot ar valdības uzraudzību un beidzot ar ISP uzraudzību un ātras juridiskas darbības draudiem, interneta lietotāji Singapūrā, iespējams, ir dažas no visvairāk nospiestajām grupām visā Āzijas Klusā okeāna reģionā..

Kā tāds ir ļoti svarīgi, lai visiem Singapūrā izmantotajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem būtu stabila informācija par lietotāju privātumu, piemēram, stingri neveic reģistrēšanos un, iespējams, pat tādā mērā, ka tiek pieņemti anonīmi maksājumu veidi. Tas varētu ietvert dāvanu sertifikātus, skaidru naudu vai pat kriptovalūtu.

2. Drošība

Tā kā dažiem lietotājiem ir iespēja pārslēgt šifrēšanas iespējas uz zemākām likmēm, lai nodrošinātu ātrāku VPN ātrumu, ņemot vērā Singapūras valdības uzlabotās uzraudzības iespējas, varētu būt prātīgi meklēt VPN pakalpojumu sniedzēju, kas papildus privātumam koncentrējas arī uz drošību..

VPN drošība nāk no diviem galvenajiem avotiem – sakaru izveides protokoliem un datu plūsmas šifrēšanas. Pieejamie ir dažādi, un par laimi daudziem VPN ir pieejams pilns klāsts.

3. Ātrums un stabilitāte

Ātrums, par laimi, nav tik svarīgs jautājums Singapūrā, pateicoties tā lieliskajai atrašanās vietai attiecībā uz globālajām sakaru līnijām un, protams, fantastiskajai infrastruktūrai, kāda valstī ir. Tādējādi gandrīz jebkurš pakalpojumu sniedzējs valstī spētu rūpēties par lielu ātrumu.

Šī ir ideāla situācija VPN lietotājiem Singapūrā, jo viņi var izvēlēties serveri ar iespējami tuvu fizisko atrašanās vietu, kas sākotnēji atbalsta ātrgaitas datu pārraidi.

4. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana

Kaut arī servera atrašanās vieta var būt ne tik daudz problēma kā VPN lietotājiem Singapūrā, tomēr ir jāraugās izvairīties no atkarības no VPN, kuriem pārāk liela uzmanība ir pievērsta ārpus Āzijas. Protams, būtu lieliski, ja paredzētais rezultāts būtu ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšana, taču tas Āzijas reģionā var izraisīt zemāku pieejamības līmeni.

5. P2P atbalsts

Varbūt otrs kritiskākais Singapūras VPN pakalpojumu sniedzēju kritērijs ir spēja labi rūpēties par P2P trafiku un to pārvaldīt. P2P failu apmaiņa bieži VPN izvirza lielas joslas platuma prasības, un daži to dara nepatikā.

Laba ideja būtu izvēlēties tādu, kurā skaidri norādīta tās politika attiecībā uz P2P izmantošanu, piemēram, TorGuard. Vismaz VPN jābūt izvēlētiem atvēlētajiem serveriem, kas rezervēti P2P failu apmaiņas lietošanai.

Ieņēma: labākais Singapūras VPN

Pirms pārbaudīt testa rezultātus, es šeit vēlētos noteikt sava interneta bāzes ātrumu. Šis ir mans faktiskais platjoslas ātrums, kura pamatā ir 500Mbps pakalpojumu līnija, bez aktīva VPN savienojuma:

Nav VPN ātruma bāzes līnijas

(Pilnu sākotnējā ātruma testa rezultātu skatiet šeit)

Kā redzat, es varu iegūt salīdzinoši labu savienojumu ar Singapūrā bāzētu ātruma pārbaudes serveri bez VPN, lai gan mans augšupvērstais šķiet nedaudz ierobežots.

Piezīme

Izmantotais valūtas maiņas kurss: 1) 1 USD līdz 1,38 SGD; 2) no 1 eiro līdz 1,56 SGD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (SGD)

5.50 / mēn

Feature uzsver

 • Vairāk nekā 4000 serveru
 • Ātrs ātrums
 • Nav žurnālu & Avārijas poga
 • Atbalsta 6 ierīces

"Gluds interfeiss, stabils ātrums un fantastiski ilgtermiņa cenu plāni."

Es domāju, ka varu droši teikt, ka starp visiem man apskatītajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem NordVPN viegli izceļas ar izcilu ģeogrāfisko mērogu un pārklājumu. Tam ir vairāk nekā 4000 serveru izplatība 62 valstīs, pat ļoti daudzi no tiem atrodas Āzijas Klusā okeāna reģionā.

Varat būt drošs, ka konfidencialitāte ir labās rokās, jo tai ir stingra politika bez reģistrēšanās, tāpēc jūsu daba netiks turēta. NordVPN atrodas ārpus Panamas, kur nav īsti datu saglabāšanas likumu, par kuriem būtu jārunā.

Savienojums var būt arī tik drošs, cik vēlaties, jo NordVPN atbalsta ne tikai 256 bitu šifrēšanu, bet tam ir arī kaut kas ar nosaukumu “dubultā VPN”. Tas nozīmē, ka jūs izveidojat savienojumu ar VPN serveri un pēc tam atkāpjaties no šī savienojuma, pirms dodaties uz savu mērķa adresi.

Varbūt paranoja, bet, ja jūsu valdība zina, ka likumīgi spiego par jums, vai jūs nebūtu paranoisks, nevis nezināmu iemeslu dēļ saskāries ar likumu?

NordVPN ātruma tests Singapūrā

NordVPN ātruma pārbaude – Singapūras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Singapūras serveris no NordVPN bija ārkārtīgi labs, ciktāl tas attiecas uz savienojumiem, un ātrumi bija iespaidīgi, gan augšupielādējot, gan lejupielādējot. Viņiem ir arī speciāli P2P serveri, kas ir optimizēti šāda veida satiksmei.

Cenas ir aptuveni normas robežās, bet, ja jūs meklējat VPN, uz kuru jūs pieturēsities ilgāku laiku, jums noderēs NordVPN. Ar trīs gadu abonementu viņu cenas ievērojami pazeminās, un tās ir dažas no labākajām, kādas esmu redzējis tirgū.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par NordVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir Bitcatcha # 1 VPN!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (SGD)

11.47 / mēn

Feature uzsver

 • Privātpersonu aizsardzība ārzonās
 • Pilna 256 bitu šifrēšana
 • 148 VPN atrašanās vietas

"ExpressVPN piedāvā tik labu pakalpojumu pēc ļoti plašiem kritērijiem – reti izmantojams VPN!"

ExpressVPN bija viens no pirmajiem, ko jebkad esmu izmēģinājis, un sākumā es jutu, ka tas ir… nesimpātiski. Daudz laika vēlāk un daudz citu VPN pakalpojumu zem manas jostas, tikai tad es patiesi varēju to novērtēt par to, kas tas bija – visu amatu ligzda, un lielākajā daļā no tiem tika novērtēti ļoti augsti!

Piemēram, tas ne vienmēr var būt ātrākais vai piedāvāt plašāko savienojuma protokolu klāstu vai pat varbūt vislielākais serveru skaits visvairāk vietās, taču tas noteikti nebija liels kritums nevienā noteiktā vietā.
Esmu redzējis, ka daudzi VPN izceļas ar izcilību vienā vai divos apgabalos, lai citās tikai pazeminātos, un dienas beigās man radās jautājums, kāpēc es kā lietotājs vēlētos saistīt sevi ar pakalpojumu, kas nespēj darboties tik saprātīgi kā tas varētu būt tik daudzās jomās, cik man to vajadzēja?

Šī iemesla dēļ, kā arī tās zvaigžņu reputācija VPN aprindās (noteikti ir labi pelnīta), es nekautrējos ieteikt viņus kā galveno sāncensi..

ExpressVPN ātruma pārbaude Singapūrā

ExpressVPN ātruma pārbaude – Singapūras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā redzam no ātruma, tas, iespējams, neatbilst manas “neapbruņotās” līnijas ātrumam, taču Singapūras infrastruktūra to noteikti paceļ. Ir arī zināms, ka ExpressVPN spēj pārvaldīt samērā staļļa ātrumu daudzos viņu serveros, tāpēc jūs, visticamāk, neesat iestrēdzis vienā vietā.

Tas varētu nebūt lētākais, taču tas noteikti nav dārgākais. Kā fantastisks cenu un veiktspējas līdzsvars šis VPN pakalpojums ir tālu nonācis.

Izlasiet mūsu pilnīgo pārskatu vietnē ExpressVPN, lai uzzinātu, kāpēc tas ir viens no mūsu labākajiem ieteikumiem!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (SGD)

2,75 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Multi-Hop savienojums
 • Atbalsta daudzas platformas
 • Nav žurnālu

"Neskatoties uz izcilu un konsekventu sniegumu, Surfshark izceļ savu vārdu kā spēcīgs gaidāmais sāncensis."

Iespējams, ka Surfshark ir viens no jaunākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, taču tam ļoti ātri ir izdevies piepildīt diezgan augstās cerības. Viņi ir pārgājuši no 0 līdz vairāk nekā 1000 serveriem 61 nepāra valstīs, un vēl vairāk laika.

Viņus vēl iespaidīgākus padarīja fakts, ka viņi to visu darīja nemanāmi. Mana pirmā pieredze, izmantojot Surfshark, bija bez grūtībām, un kopš tā laika esmu turējis savu kontu ar viņiem. Līdz šim nav bijis savienojuma vai pakalpojumu problēmu, un es laiku pa laikam atzīmēju saprātīgus lietotņu atjauninājumus.

Singapūras iedzīvotāji, kas apzinās budžetu, īpaši novērtēs Surfshark attieksmi pret frizūru, runājot par VPN pakalpojumu – labu cenu tieši tādam, kādam vajadzētu būt VPN pakalpojumam – bez maksas par nevēlamām (vai nevajadzīgām) ekstras.

Arī viņiem liels plus ir fakts, ka viņi spēj paslēpt P2P trafiku visos serveros.

surfshark ātruma pārbaude Singapūrā

Surfshark Speed ​​Test – Singapūras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Lai gan Singapūras VPN trafiks Surfshark varētu nebūt ātrāks nekā dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, kur tas izceļas ar stabilitāti. Surfshark ātrums ir nemainīgs gandrīz visos viņu serveros. Tas viņiem padara ideālu izvēli par VPN, jo nav ticams, ka jūs visu laiku pieturēsities pie viena valsts servera, vai ne?

Tomēr koplietojamās līnijas VPN 80+ Mb / s nav šķaudīšana un, ja vien jūs neplānojat izmantot tikai vienu atrašanās vietu ar maksimālu ātrumu, šeit atrodamā konsekvence ir būtisks stimuls. Protams, zemās cenas padara tos arī ļoti pievilcīgus.

Uzziniet vairāk par tās izcilību mūsu rūpīgajā Surfshark pārskatā!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Ātrums

Lieliski

Drošība & Privātums

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

Cena (SGD)

6,88 / mēn

Feature uzsver

 • Veidots P2P
 • TorGuard Stealth starpniekserveris
 • Atbalsta 5 savienojumus

"Viens no labākajiem VPN P2P failu koplietošanai."

Pirmoreiz mani piesaistīja TorGuard, jo tā mārketings bija P2P draudzīgs VPN pakalpojumu sniedzējs, bet, kad es biju instalējis Windows klientu, kurš drīz vien pārdomāja, vai varbūt es esmu pieļāvis kļūdu. To savā ziņā izraisīja tās diezgan novecojušais interfeiss.

Šis VPN nenāk kopā ar daudzām mūsdienu mārketinga spējām, kas iepriecina tās laikabiedrus, bet drīz es uzzināju, ka sniegumā bija tas, kur tas izcēlās. To uzsver tas, ka tas ir pieaudzis, nodrošinot vairāk nekā 3000 IP vairāk nekā 50 valstīs.

Ar P2P atbalstu kā pamatu un virkni citu izcilu īpašību – stabilu ātrumu, izmantojamu pat maršrutētājos, uzlabotus drošības pakalpojumus un pat spēju apiet VPN blokatorus – es teiktu, ka TorGuard atrodas augšpusē vai tās tuvumā, īpaši Singapūrai – balstīti lietotāji.

TorGuard ātruma tests Singapūrā

TorGuard Speed ​​Test – Singapūras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Kā redzat, pat ar stabilu pakārtoto ātrumu es varēju pat palielināt manu augšupielādes ātrumu no sākotnējā stāvokļa. Tas, kaut arī ne kaut kas tāds, ko visi varētu vēlēties, vai dažos gadījumos varētu būt noderīgs P2P lietotājiem (saglabājiet šīs attiecības!).

Es uzskatu, ka vienīgais lielākais šī VPN pakalpojuma negatīvais elements ir tā vecmodīgais lietotāja interfeiss un labu cenu (vai, man jāsaka, izcilu) trūkums ilgtermiņa klientiem. Neskatoties uz to, cenas joprojām ir zemā augstākā līmeņa VPN pakalpojumu sniedzēju diapazonā.

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu rūpīgo TorGuard analīzi!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (SGD)

4,83 / mēn

Feature uzsver

 • Piedāvā datu saspiešanu
 • Reklāmu bloķēšana
 • Atbalsta 7 ierīces

"Droši un privāti, bet varbūt ne uz vienlīdzīgiem pamatiem ar ExpressVPN."

CyberGhost ir diezgan plaši pazīstams VPN nozarē, bet personīgi es uzskatu, ka tā nav tik cieša sakritība labības krēmam. Lai arī tas piedāvā jauku, īslaicīgu skatu, ir daži tā izpildes aspekti, kas manī nedaudz izvelk skeptiķi.

Uz papīra CyberGhost piedāvā labas iespējas, un faktiski tam ir arī specializēti serveri P2P. Tas to stingri izpilda, un, ja jūs pamanāt, ka nevarat lejupielādēt savā P2P klientā, iespējams, ka esat izveidojis savienojumu ar serveri, kas nav P2P serveris, jo ātrums saglabāsies pie lielas tauku nulles.

CyberGhost ātruma pārbaude Singapūrā

CyberGhost ātruma pārbaude – Singapūras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Gluži pretēji ātrumam, kamēr man izdevās no viņiem iegūt izmantojamu ātrumu, jūs varat būt vīlušies. Singapūrai tas nav tik slikti, bet es uzskatu, ka, ja jūs vairāk cenšaties pārtraukt video straumēšanu, iespējams, nedaudz cietīsit. Viņu serveru maijs tiek pulcēts visā Eiropā.

Tomēr, ja jūs cerat tikai uz drošu savienojumu no Singapūras uz vietām tīklā, tis ir pārvaldāms pakalpojums, ar kuru pierakstīties. Tas jo īpaši, ja ņem vērā daudzos drošības papildinājumus, kas nāk ar CyberGhost.

Papildus jūsu standarta VPN šifrēšanai šis pakalpojums var arī bloķēt tiešsaistes izsekošanu un dara visu iespējamo, lai piespiestu HTTPS lielākajai daļai vietņu. Apvieno to ar vēl dažām papildu iespējām, piemēram, iebūvētu aizsardzību pret vīrusiem un reklāmu bloķēšanu, un, iespējams, jūs saņemat to, kas jums jāmaksā.

Tāpat kā NordVPN, arī CyberGhost ir lieliskas ilgtermiņa cenu iespējas, kas samazina jūsu ikmēneša saistības līdz USD 3,50 mēnesī. Jūsu lēmumam būs jābūt līdzsvarot tā cenu ar veiktspēju un redzēt, vai jūs varat ar to dzīvot par šīm izmaksām.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilnu pārskatu par vietni CyberGhost!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (SGD)

8,95 / mēn

Feature uzsver

 • Piespiedu 256 bitu šifrēšana
 • Neierobežots P2P
 • Atbalsta 10 ierīces

"Lieliski piemērots paranojas raksturam, bet, iespējams, nebūs top par Singapūras lietotājiem."

Ja tā pamatā būtu tikai vēsture, es nekad nebūtu ļāvis šim VPN iekļauties mūsu labāko Singapūras VPN sarakstā. IPVanish iepriekš ir bijis pārmests par lietotāju žurnālu nodrošināšanu iestādēm, un tas ir galvenais nē-nē attiecībā uz VPN. Lai gan tas ir pietiekami slikti, jaunie IPVanish īpašnieki mēģināja notīrīt incidentu zem paklāja, sakot, ka viņiem nav zināmi par iepriekšējiem gadījumiem, kas varētu būt vai varētu nebūt notikuši.

Lai izklausītos, kas varētu būt viņu galīgais nāves sarunu biedrs (es zinu, ka singapāniem patīk sūdzēties!), Ir viņu klientu atbalsts, kas ir absolūts atkritums. Es dzīvoju Malaizijā, un man pat riebjas atbalsta līmenis, ko IPVanish sniedz saviem klientiem.

Tomēr IPVanish pārsteidzoši labi darbojas Singapūrā balstītos ātruma testos UN tos apvieno ar piespiedu 256 bitu šifrēšanu. Lai arī daži no jums domā, ka jums nav vajadzīgs šāds šifrēšanas līmenis, mēs varam teikt, ka tas glābj jūs no jūsu pašu muļķības (iespējams).

IPVanish ātruma pārbaude Singapūrā

IPVanish Speed ​​Test – Singapūras serveris
(Skatīt pilna ātruma testa rezultātu)

Gan augšupielāde, gan lejupielāde IPVanish serveros ir ārkārtīgi ātra, šajā gadījumā pārsniedzot pat NordVPN un ExpressVPN. Šeit nebija sūdzību, bet problēmas, kas man radās saistībā ar Malaizijas serveru ātrumu, bija tas, kur viņu klientu apkalpošana patiešām nonāca pie manis.

Paaugstinātas veiktspējas līmeņu atšķirība apvienojumā ar to briesmīgo klientu apkalpošanu padara IPVanish par īstu trāpījumu vai garām. Es jums jautātu, vai esat gatavs izmantot iespēju, ka tas jums noderēs. Ja tā domājat, tas ir lieliski. Ja nē, iespējams, nāksies pieprasīt atmaksu.

Izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par IPVanish, lai uzzinātu vairāk!

7. DrošāksVPN

https://www.safervpn.com

DrošāksVPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (SGD)

4,54 / mēn

Feature uzsver

 • 256 bitu šifrēšana
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Serveru atrašanās vietas visā pasaulē

"Nedaudz ierobežotāks nekā augstākā līmeņa VPN, SaferVPN tomēr nodrošina pienācīgu piedāvājumu par saprātīgu cenu."

SaferVPN ir kiberdrošības SaaS uzņēmums, kuru dibinājuši partneri Amit Bareket un Sago Gidali – divi tehnoloģiju puiši, kas paši izceļas ar kiberdrošību. Viņi lepojas ar to, ka piedāvā labu produktu, kura pamatā ir viņu cenzūra un visiem drošāks internets.

SaferVPN viņu mērķis bija izveidot pēc iespējas vienkāršāku un ātrāku VPN, un tādā mērā, kā viņiem tas ir izdevies. Salīdzinoši mazākam spēlētājam viņi ir lieliski paveikuši tīkla izveidi, kurā ir vairāk nekā 700 serveru 34 vietās visā pasaulē.

Pakalpojums pat ir saņēmis uzslavas no Forbes un PCWorld, kā arī no saviem klientiem, kuri ir slavējuši gan pašu pakalpojumu, gan atbalsta personālu, kurš vajadzības gadījumā palīdz viņiem..

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

Ātrums

Gadatirgus

Drošība & Privātums

Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5Novērtēts 3 no 5

Cena (SGD)

4,68 / mēn

Feature uzsver

 • Atbalsta WireGuard protokolu
 • Ļauj P2P trafiku
 • Neuzrauga trafiku

"AzierVPN piedāvā piekļuvi WireGuard protokolam, kas joprojām ir diezgan reti sastopams."

Ātruma dēmoniem vajadzētu priecāties, uzzinot, ka AzireVPN ir pārbaudīts, lai dažos gadījumos atbalstītu līnijas ātrumu līdz 500Mbps. Tas notiek ļoti reti, un mums tas jālieto ar šķipsniņu sāls. Pat ja tā, WireGuard plus kombinācija ar atbalstu 256 bitu šifrēšanai padara to par kaut ko, kam šobrīd jāseko līdzi..

Diemžēl AzireVPN pakalpojums ir nedaudz ierobežots, jo tam ir tikai aptuveni 20 serveri piecās valstīs. Joprojām par šīm cenām un atbalstot šāda veida tehnoloģijas, tām ir potenciāls augt.

Labs plus tās priekšrocībā ir spēja maksāt dažos kriptovalūtas veidos, piemēram, Bitcoin un Litecoin.

Noslēguma domas: vai jums ir nepieciešams VPN Singapūrā?

Doma ierosināt VPN pakalpojumu sniedzēju Singapūrā sākumā mani uztrauca. Valstij patiešām ir modernas tehnoloģijas, un valdības rokās, kaut kas tur var notikt.

Tā kā manos ieteikumos trīs labāko spēlētāju pamatā bija jābūt uzņēmumiem, kuriem ir stabils piedāvājums un pierādīti sasniegumi. Daļēji manu aizspriedumu ir veicinājusi personīgā pieredze un to draugu pieredze, kuri ir šajā valstī, bet, ja godīgi, labāk būt drošiem nekā žēloties.

Ar stabilu infrastruktūru valstī vajadzētu būt viegli atrodamam gandrīz jebkuram VPN pakalpojumu sniedzējam, kuru jūs tur varat izmantot, un iegūt vismaz pieņemamu ātrumu, taču tur vairāk jāpievērš uzmanība drošībai. 256 bitu šifrēšana var palēnināt jūsu veiktspēju, taču vismaz visi pārtvertie dati paliks droši.

Atgādinām, ka šeit ir 3 populārākie VPN Singapūra:

ĀTRUMS

DROŠĪBA & PRIVĀTUMS

CENA (SGD / MO)

NordVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

5.50

APMEKLĒT VPN

ExpressVPN

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

11.47

APMEKLĒT VPN

Surfshark

Lieliski

Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5Novērtēts 5 no 5

2.75

APMEKLĒT VPN

Es uzskatu, ka esmu skaidri paudis savu nostāju attiecībā uz VPN nepieciešamību Singapūras lietotājiem. Neatkarīgi no tā, vai esat P2P failu koplietotājs, video straumētājs vai vienkārši vēlaties būt anonīms un kopumā drošs – meklējiet to.

Pārāk daudz tiek likts uz spēles, kad valdība sāk debatēt par to, vai valsts drošības vārdā novērst jūsu pēdējo iespēju izmantot interneta brīvību.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map