7 labākie tīmekļa mitināšanas materiāli Austrālija 2020 – (Skatiet ātruma testa rezultātus!)

Ak Austrālija.

Ozzy-Ozzy-Ozzy, Oi-Oi-Oi.

Zeme zem.

Izcilas quokkas dzimtene.

Jūs esat slavens ar tik daudziem produktiem, vietām un cilvēkiem, BET, ja runājat par tīmekļa mitināšanu, jūs vienkārši esat meh. Piedod puiši, bet tā ir taisnība.

Contents

Kāpēc Web hostinga ātrumam ir nozīme?

Labākās tīmekļa mitināšanas vietnes Austrālijā

Tas ir pilnīgi dabiski, ja austrālieši vēlas atbalstīt Austrālijas uzņēmumus, ieskaitot tīmekļa mitināšanu, taču mums nācās sastapties ar faktiem – Austrālijas tīmekļa mitināšana ir lēna, un tā nogalinās jūsu biznesu.

Mēs dzīvojam nākotnē, kad cilvēkiem ir pieejama informācija acumirklī, un viņi ir pieraduši pie šāda ātruma. Tāpēc vietnēm ir jāielādē mazāk nekā 2 sekundēs. Vēl ilgāk, un cilvēki vienkārši garlaikosies un aizvilksies prom, meklējot vietni, kas atbildēs ar ātrumu, pie kura viņi ir pieraduši.

Citiem vārdiem sakot, ja jūsu mazais bizness darbojas ar lēnu Austrālijas tīmekļa mitināšanu, jūs zaudēsit klientus un tūkstošiem dolāru potenciālos pārdošanas darījumus.!

Vietnes ātrums arī spēlē milzīgu faktoru meklētājprogrammu optimizācijā. Varat optimizēt atslēgvārdus, ko vēlaties, bet, ja jūsu vietne ir konsekventi lēnāka nekā konkurence, tā Google meklēšanas rezultātos nekad netiks parādīta vispirms..

Kamēr Austrālijas tīmekļa mitinātāji neuzbāzīsies, mēs ļoti iesakām sadarboties ar zīmoliem, kas nav Austrālijas, it īpaši ar zīmoliem ar datu centriem Singapūrā.

Īss ieteikums: 

Tiem no jums, kas ir pārāk aizņemti, lai izlasītu visu mūsu rakstu, šeit ir kopsavilkums; Austrālijas tīmekļa mitināšana nerada iespaidu ātruma un vērtības ziņā. Daudz labāk rīkoties ar vietņu SiteGround Singapūras datu centru, tāpēc klienti visā reģionā varēs baudīt jūsu ātro iekraušanas vietni. Skatiet, cik ātrs ir vietneGroundGround.

Tīmekļa mitināšanas vietne Austrālija nav pietiekami savienota

Jūs redzat, pat šajā laikmetā, kurā viss notiek bezvadu režīmā, internets joprojām ir lielā mērā atkarīgs no zemūdens kabeļiem.

Viss, ko izmantojat internetu (video straumēšana, spēles, iepirkšanās, bizness utt.), Tiek izmantoti zemūdens kabeļi, kas gaismas pārraides laikā spēj pārraidīt datu terabaitus, un diemžēl Austrālija ir viena no vismazāk savienotajām valstīm pasaulē , kā redzams Wikipedia starptautisko zemūdens sakaru kabeļu sarakstā.

Zemūdens kabeļu karte

Austrālija ir vismazāk savienota (kartes avots)

Austrālija ir savienota tikai ar 21 zemūdens kabeļiem, bet 11 no tiem nedarbojas (10 ir pārtraukti un 1 tiek būvēts), un tie, kas joprojām tiek izmantoti, ir veci un tie ir pakļauti griezumiem un bojājumiem, kas var izraisīt tādus nopietnus pārtraukumus kā šis. tieši šeit.

Kā zemūdens kabeļa pārtraukums ietekmē jūsu mazo biznesu

Iepriekš Best Host Singapore mēs pieminējām, ka Amazon var zaudēt līdz 1,6 miljardiem USD gadā, ja viņu vietnes darbība tiek palēnināta tikai par 1 sekundi. Tagad iedomājieties šo situāciju, bet ar ārkārtīgi lēnu iekraušanas laiku dienām ilgi – viņi zaudēs klientu uzticību, jo viņu uzticamība ir apdraudēta, un pircēji savu biznesu ved citur.

Tā tas būs ar zemūdens kabeļa pārtraukumiem.

Šī situācija ir ļoti reāla, it īpaši attiecībā uz maziem tiešsaistes uzņēmumiem, kas mitināti Austrālijā un kuriem visu diennakti nepieciešams darbspējas laiks. Lēns iekraušanas ātrums izraisīs klientu neapmierinātību, un jūs nepārdosit tik daudz, cik vēlaties, vai tik daudz, cik iespējams.

Tāpēc mēs ļoti iesakām mitināt jūsu vietnes starptautiskos tīmekļa mitinātājos ar datu centriem Singapūrā.

Jums jāpatur prātā, ka tiešsaistes uzņēmumi ir globāli uzņēmumi, un šādā veidā pārējā pasaule joprojām varēs piekļūt jūsu vietnei, ja kabeļi tiks sabojāti, un jums joprojām būs pienācīgs ātrums Ozzieland, kad viss ir gatavs un darbojas.

Tas, ko klienti jums neteiks

 • Pirmo iespaidu jautājums
  Klienti izklāsta savu viedokli par jūsu zīmolu dažās pirmajās sekundēs, kad viņi ielādē jūsu vietni. Ja jūsu vietne tiek ātri ielādēta, viņi jutīsies laimīgi un turpinās pārlūkot. Ja tas notiek pārāk lēni, viņi jutīsies neapmierināti, un šī sajūta paliks pie viņiem katru reizi, kad redzēsit savu zīmolu.
 • Klientiem ir viegli garlaicīgi
  Ja jūsu vietnei neizdodas piesaistīt klienta uzmanību vai nu lēna iekraušanas ātruma, vai nepievilcīga satura dēļ, tā pāriet uz priekšu un vairs netraucēs ieskatīties jūsu interneta veikalā.
 • Viņi ir nedroši
  Cilvēki ir atturīgi no iepirkšanās tiešsaistē. Lēnās vietnes tiek uzskatītas par neuzticamām, to pasūtījumi var pazust vai tikt sajaukti utt. Ātrāka vietne palīdz cilvēkiem uztvert jūsu zīmolu vai vietni kā profesionālu un uzticamu, kas palīdz ar pārdošanu.

Kā mēs pārbaudām Web Host ātrumu

Pirmkārt un galvenokārt, jums būs jāiepazīstas ar Bitcatcha.com unikālo servera ātruma pārbaudītāju. Mēs to izveidojām, lai pārbaudītu servera reakcijas laikus visā pasaulē. Varat to izmantot, lai redzētu, cik ātri jūsu serveris darbojas, reaģējot uz dažādu valstu pieprasījumiem.

Kāds ir mūsu etalons?

Mēs nosakām servera ātrumu atbilstoši Google ieteikumam – 200 ms. Tālāk ir aprakstīts, kā mēs vērtējam tīmekļa mitinātājus, kurus pārbaudījām:

 • Jebkurš, kas mazāks par 180 ms, tiek vērtēts kā A+
 • 181 ms –210 ms tiek vērtēti kā A
 • B1 pakāpē ir 211 ms – 220 ms+
 • 221 ms – 240 ms ir ierindoti B pozīcijā
 • C kategorija ir 241 ms – 280 ms+
 • 281 ms – 360 ms tiek vērtēti pēc C kategorijas
 • 361 ms – 520 ms tiek vērtēti kā D+
 • 521 ms – 840 ms tiek vērtēti kā D
 • E rangs ir 841 ms – 1480 ms+
 • Jebkurš, kas pārsniedz 1480 ms, tiek vērtēts kā E

* Piezīme: mērogs nav lineārs.

Ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai jūsu vietne tiktu klasificēta vismaz B bet jo ātrāk jūsu vietne darbojas, jo labāka tā jums.

Labākais tīmekļa hostings salīdzinājumā ar Austrāliju – kurš zīmols ir ātrākais?

Visi mūsu pārbaudītie tīmekļa mitināšanas zīmoli ir diezgan vienkārši, un to minimālais vērtējums ir B +. Būtībā jūs nevarat noiet greizi, uzņemot kādu no šiem zīmoliem, un tas viss ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kuri, mūsuprāt, palīdzēs jums palielināt jūsu biznesu!

1. Vietnes zeme

https://www.siteground.com

Vietne

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Sidnejā

95 ms

Cena (AUD)

7,68 / mēn

Galvenās iezīmes

 • 20 GB SSD krātuve
 • 25 000 apmeklējumu mēnesī
 • SuperCacher
 • 24/7 tehn. atbalstu
 • Premium rezerves kopija

"Universāls un ļoti labi noapaļots saimnieks. Mēs pat ar viņiem uzņemam Bitcatcha!"

Mēs to jau teicām un mēs teiksim vēlreiz – mūsu iecienītākais tīmekļa mitinātājs, kurš ir uz leju, ir SiteGround. Mūsu vietnes tiek mitinātas kopā ar viņiem, mēs esam pret viņiem aizspriedumaini, un, pēc mūsu domām, mēs šobrīd piedāvājam labāko dalīto mitināšanu gan ātruma, gan vērtības ziņā..

Mūsu testa vietne atrodas vietnes SiteGround Singapūras datu centrā, tāpēc tās darbojas diezgan labi visā reģionā – tikai 95 ms, ja tās ir piespraustas no Sidnejas. Arī visā pasaulē viņi darbojās lieliski, ņemot vērā attālumu līdz ASV austrumiem (215 ms) un Sanpaolo (351 ms)..

Mēs saņēmām rangu A + ar vidējo rādītāju pasaulē 159,9 ms (salīdzināms ar dažām mākoņu mitināšanas iespējām, kas pastāv)!

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Vidējais ātrums: 159,9 ms – skatīt pilnu rezultātu

Viņu atbalsta komanda ir vienkārši lieliska. Visu mūsu viesošanās laiku viņi nekad nav spējuši atbildēt uz kādu jautājumu, kas mūs priecē, lai cik dumjš tas arī nebūtu. Mēs uzskatām, ka tie var būt viens no iemesliem, kāpēc SiteGround ir viens no WordPress ļoti ieteicamie mitinātāji!

Runājot par datu centriem, viņiem ir 5 vismodernākās ēkas, kas atrodas 3 reģionos. Izvēlieties savu klientiem vistuvāko, lai optimizētu jūsu vietnes ātrumu (šajā gadījumā izvēlieties Singapūru).

Ar viņu konkurētspējīgajām cenām (tikai AUD7.68 mēnesī), lielisko atbalstu, izcilo ātrumu, 99.99% garantiju par darbības laiku un veselu virkni funkciju, bez kurām mēs nevaram iztikt, nav pārsteigums, ka SiteGround ir mūsu galvenā tīmekļa mitināšanas izvēle Austrālijai.!

VietneZeme darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto Vietnes zemes pārskatu.
 • Apmeklējiet mūsu vietni SiteGround, kas atrodas Singapūrā.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Sidnejā

191 ms

Cena (AUD)

5,25 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots joslas platums
 • hPanel
 • Lokalizēts atbalsts

"Tīmekļa mitināšana, kas vislabāk piemērota iesācējiem."

Nesen dažos Hostinger kontos mēs saņēmām savus drūmos mazos dūraiņus, un mēs esam diezgan pārsteigti par saņemtā pakalpojuma līmeni. Viņu ļoti efektīvā un izpalīdzīgā atbalsta komanda palīdzēs jums soli pa solim atrisināt visas problēmas, ar kurām saskārāties, savā dzimtajā valodā (pašlaik viņiem ir komandas, kas atbalsta vairāk nekā 20 dzimto valodu ar plāniem paplašināt to vairāk), kas tiešām palīdz iesācējiem ar viņu vietņu ciešanām.

Tagad mēs domājām, ka šajā brīdī viņu serveri varbūt nav tik ātri. Izrādās, mēs maldījāmies. Izmantojot servera ātruma pārbaudi, mēs izmantojām savu Singapūras Hostinger kontu, lai noskaidrotu, cik labi viņi darbojas visā pasaulē un pašā Austrālijā, un rezultāti mūs uzņēma.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Vidējais ātrums: 175,8 ms – skatīt pilnu rezultātu

Ar Hostinger Singapūras datu centru ar vidējo vidējo rādītāju 175,8 ms visā pasaulē ar savu ātruma testu pārliecinoši pierādīja. Sidnejā viņu serveri tika ierakstīti ar ļoti cienījamu 199 ms, parādot pasaulei, ka Hostinger var viegli apkalpot Austrālijas klientus, vienlaikus nodrošinot apkārtējam reģionam nepieciešamo ātrumu. Patiesi pelnījuši mūsu A + rangu.

Par patiešām konkurētspējīgu cenu 5,25 AUD / mēnesī saņemto funkciju daudzums ir traks. Neierobežota SSD krātuve, neierobežots joslas platums, neierobežots e-pasts, 99,9% darbības laika garantija – visi labumi, ko atradīsit izcilā tīmekļa resursdatorā, taču par nelielu cenu. Lai to labi saliktu, viņi ar katru jaunu kontu ir pat iemetuši bezmaksas domēna vārdu.

Lieliskais atbalsts apvienojumā ar ātro servera ātrumu, konkurētspējīgajām cenām un neskaitāmajām ātruma palielināšanas funkcijām padara Hostinger par vienu no labākajiem tīmekļa mitinātājiem tiem, kas ir jauni tiešsaistes biznesā..

Hostinger darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto Hostinger pārskatu.
 • Apmeklējiet mūsu Hostinger testa vietni, kas mitināta Singapūrā

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Sidnejā

265 ms

Cena (AUD)

37,41 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Host 5 vietnes
 • 60 GB SSD krātuve
 • 30 000 apmeklējumu mēnesī
 • SSH & SFTP piekļuve

"Tīmekļa resursdatora zīmols, kas paredzēts WordPress"

Kā jaunais bērns blokā, WPWebhost noteikti atstāj iespaidu. Viņi ir Exabytes (tīmekļa mitināšanas uzņēmums ar spēcīgu klātbūtni Dienvidaustrumu Āzijā) māsas uzņēmums, un tāpēc viņi ir mantojuši daudzas iezīmes, kas Exabytes padarīja lielisku, sākot ar.

Viņi ir sevi dēvējuši par Premium pārvaldītu WordPress mitināšanu un ir ieguvuši daudz veiktspējas uzlabošanas rīku, kas ir piemēroti pārvaldītajam WordPress resursdatoram (ssd krātuve, NGIX tech, http / 2, darbi)

Mūsu WPWebhost testa vietne atrodas ASV, Kolorādo, ar WP Plus plānu (AUD37 mēnesī). Līdz ar to mēs saņēmām 60 GB krātuves, 30 000 apmeklējumu mēnesī un 5 domēnu piemaksu.

Ātrumā WPWebhost ir diezgan sasodīti ātrs ar vidējo vidējo rādītāju 141 ms visā pasaulē, un signāli no Sidnejas tiek ievadīti ar pienācīgu 177 ms. Starp visām mūsu uzturētajām testa vietnēm šajā sarakstā WPWebhost faktiski visātrāk uzstājās ar pingvielām no Austrālijas!

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
65 ms43 ms97 ms230 ms119 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
463 ms225 ms159 ms60 ms115 ms

Vidējais ātrums: 157,6 ms – skatīt pilnu rezultātu

Līdz šim šķiet, ka WPWebhost ir bišu ceļgali ar savām iespējām un ātrumu, taču viņu pakalpojums joprojām ir ļoti jauns, un viņu atbalsts joprojām nav pārbaudīts.

Apkopojot to, WPWebhost ir lielisks mitinātājs austrāliešiem, kad runa ir par iespējām un ātrumu. Viņu īpaša diennakts atbalsta komanda atrodas Penangā, Malaizijā, taču, būdami ļoti jauns zīmols, viņiem joprojām ir jāpierāda sevi atbalsta ziņā..

4. A2 mitināšana

https://www.a2hosting.com/

A2 mitināšana

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Sidnejā

141 ms

Cena (AUD)

6,95 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots SSD
 • Neierobežots joslas platums
 • A2 optimizēta WP
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Anytime naudu atpakaļ

"Vislabākais maziem uzņēmumiem un personīgām vietnēm, kas darbojas vietnē WordPress."

Tāpat kā Inmotion, arī A2 hostings ir viens no nedaudzajiem populārākajiem hostinga zīmoliem, kas patiešām rūpējas par planētu. Viņiem ir sākusies nopietna zaļā kampaņa, un viņi ir 100% oglekļa neitrāli.

Viņi ir ne tikai lieliski par planētas glābšanu, bet arī ir nopelnījuši daudz balvu, kas kaut ko saka par viņu ievērojamo ātrumu un apkalpošanu.

Mēs izvēlējāmies viņu Swift plānu (AUD 6,95 mēnesī) un izbaudījām daudzas funkcijas, kas palīdzēja ātri uzturēt mūsu vietni, piemēram, SSD krātuve, PHP7 un viņu ekskluzīvā A2 optimizētā lietotne WordPress.

Viņiem ir 3 datu centri, kas izvietoti dažādos reģionos, un vistuvākais Austrālijai atrodas Singapūrā.

Protams, mēs nolēmām mitināt mūsu testa vietni ar viņu Singapūras datu centru, taču rezultāti nebija gluži tādi, kādus gaidījām.

Pings no Sidnejas atgriezās ar ātrumu 329 ms, kas, šķiet, ir pārāk lēns. Tomēr viņiem joprojām izdevās iegūt sasodīti labu pasaules vidējo rādītāju – 176 ms ar rangu A +, ņemot vērā to dedzinošo ātro ātrumu pārējās pārbaudītajās vietās.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Vidējais ātrums: 173,2 ms – skatīt pilnu rezultātu

A2, iespējams, nav ātrākais tīmekļa mitinātājs Austrālijā, taču visā reģionā tie darbojas izcili labi. Ar savām neierobežotajām iespējām A2 ir lieliska tīmekļa mitinātāja, par kuru ir vērts padomāt!

A2 mitināšana darbībā

 • Izlasiet mūsu padziļināto A2 mitināšanas pārskatu.
 • Apmeklējiet mūsu A2 hostinga testa vietni, kas atrodas Singapūrā

5. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Sidnejā

266 ms

Cena (AUD)

41,86 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Darbina Google Cloud
 • 20 000 apmeklējumu mēnesī
 • Ikdienas dublējumi
 • WP eksperts kā atbalsts
 • Hack fix garantija

"Premium WordPress mitināšana, ko nodrošina Google Cloud platforma"

Nākamais mūsu ātrāko Austrālijas tīmekļa mitinātāju sarakstā ir Kinsta pārvaldītais WordPress hostings. Pats labākais Kinsta ir tas, ka viņu infrastruktūra tiek veidota, izmantojot tikai pašu Google mākoņa platformu! Tas viņiem ļauj izmantot Google vienmēr pilnveidotās tehnoloģijas un milzīgos 20 datu centrus, sniedzot Kinsta potenciālu būt visātrākajam tīmekļa mitinātājam visā pilnībā.

Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi WordPress, Kinsta ir spēja un zina, kā izveidot vislabāko, vismocīgāko pārvaldīto WordPress mitināšanas risinājumu tirgum..

Izmantojot nākamā paaudzes arhitektūru un infrastruktūru, Kinsta spēj ielādēt mitinātās vietnes ātrāk, nekā vairums cilvēku var mirgot.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Vidējais ātrums: 179,5 ms – skatīt pilnu rezultātu

Kinsta ir WordPress resursdators, tas nozīmē, ka jūs varat mitināt WordPress tikai kopā ar viņiem. Viņi ir arī premium kategorijā, visiem lieliskajiem atbalstiem un ātrumam ir dūšīga cena; Mēnesī par viņu sākuma līmeņa plānu – USD 41,86. Kinsta varētu būt dārga, taču, ja varat to atļauties, jums būs visaugstākais atbalsts nozarē.

Kinsta darbībā

 • Lasiet mūsu pilnu pārskatu vietnē Kinsta.
 • Apmeklējiet mūsu Kinsta testa vietni, kas atrodas viņu Londonas datu centrā.

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Sidnejā

168 ms

Cena (AUD)

9,61 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Linux & cPanel
 • Neierobežoti resursi
 • Automātiska dublēšana
 • Resursu aizsardzība
 • CloudFlare CDN

"Viens no vecākajiem zīmoliem apkārt."

Bluehost ir vecākais tīmekļa mitināšanas zīmols, kas iekļuvis šajā sarakstā, un ar 15 gadu pieredzi (kopš 2003. gada), kas ir viņu jostā, viņi zina, ka cilvēki meklē – ātru un uzticamu tīmekļa mitināšanu.

Mums patīk, ka CDN ir iebūvēts tieši viņu kontā. Ja jums nepieciešams ātruma palielinājums, tas ir pieejams ar vienu peles piesitienu.

Tikai 9,61 AUD ar viņu Plus plānu mēs ieguvām neierobežotu krātuvi un joslas platumu ar neierobežotu domēnu. Runājot par ātrumu, BlueHost vidējais rādītājs pasaulē ir nedaudz lēnāks, salīdzinot ar lielāko daļu šī saraksta zīmolu, taču, ja jūs mērķējat tikai uz Austrālijas klientiem, jums nav par ko uztraukties.

Bluehost joprojām ir ierindots A kategorijā ar vidējo rādītāju 188 ms visā pasaulē, bet Pings no Sidnejas ierodas ar ātrumu 183 ms (ar datu centru atrodas ASV)..

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Vidējais ātrums: 153 ms – skatīt pilnu rezultātu

Viņi nav tik ātri kā A + tīmekļa mitinātāji, taču emuāriem un maziem tiešsaistes uzņēmumiem BlueHost ir ideāls.

7. Būtisks

https://www.crucial.com.au/

Svarīgi

Pasaules ātruma rādītājs

A

Ātrums Sidnejā

1 ms

Cena (AUD)

16.58 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Patiesi Austrālijas uzņēmēja
 • 50 GB diska krātuve
 • 24 × 7 Aussie atbalsts
 • Neierobežots e-pastu skaits
 • Zaļā hostings

"Vislabākais vietņu mērķauditorijai Austrālijā"

Mēs patiesībā centāmies visu iespējamo, lai šajā sarakstā iekļautu Austrālijas tīmekļa mitināšanas zīmolus, taču pieņemsim vērā faktus – Austrālijas mitināšana vienkārši nav laba.

Mēs pārbaudījām Ventraip un bijām diezgan vīlušies par to rezultātiem (vidējais rādītājs pasaulē 249 ms, rangs C +), un arī NetRegistry nepalika daudz labāks – vidēji pasaulē 246 ms (arī rangs C +)..

Tomēr ļoti svarīgi mums izdevās pārsteigt ar klientu draudzīgo apkalpošanu un ātrumu. Viņi ļoti vēlas palīdzēt Austrālijas uzņēmumiem gūt panākumus, un viņu mazā, bet efektīvā klientu apkalpošanas komanda to atspoguļo.

Mēs izmantojām viņu koplietojamo hostinga plānu (AUD 16,58), un mums tika nodrošināta 50 GB krātuve, neierobežots joslas platums ar 10 domēniem. Tas var šķist nedaudz dārgi, jo īpaši tāpēc, ka tie ierobežo jūsu krātuvi un domēnus, taču tas varētu darboties mūsu labā – ierobežoti resursi dalītajā mitināšanā nozīmē, ka neviens klients nenonāks pie servera, tādējādi nodrošinot stabilus serverus visiem.

Viņu servera ātrums ir diezgan pienācīgs, taču ne tik labs kā pārējiem tīmekļa mitinātājiem šajā sarakstā ar vidējo rezultātu 192 ms (A) visā pasaulē.

Viņiem ir taisnība, ja jūs mērķējat uz starptautiskiem klientiem, bet, ja jums būs tikai Austrālijas skatītāji / klienti, jūs ar prieku uzzināsit, ka pingīši no Sidnejas atgriezās nelielā ātrumā – tikai 1 ms.

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
149 ms204 ms283 ms98 ms320 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
234 ms1 ms114 ms205 ms312 ms

Vidējais ātrums: 192 ms – skatīt pilnu rezultātu

Viena no grūtībām, kāda mums ir ar Crucial, ir tā, ka viņi joprojām izmanto PHP5.6. Mēs uzskatām, ka tad, ja viņi izlems ieviest PHP7, viņi redzēs lielu ātruma palielinājumu.

Mums patīk, ka Crucial to patiešām nozīmē, kad viņi saka, ka viņiem rūp – tāpat kā A2 un Inmotion, Crucial aktīvi meklē veidus, kā samazināt viņu oglekļa pēdas uz planētas. Viņi arī regulāri piedalās labdarības pasākumos un iniciatīvās, kuru mērķis ir saglabāt Austrālijas dabisko skaistumu.

Ja mēs mērķētu tikai uz austrāliešiem, mēs ar prieku uzņemtu viesus kopā ar Crucial un viņu ekspertu komandu.

Spriedums

Mēs patiešām vēlējāmies, lai vairāk Austrālijas tīmekļa mitinātāju sastādītu sarakstu, bet diemžēl tie vienkārši nepietiekami labi darbojas ātruma vai cenas ziņā.

Protams, Austrālijas tīmekļa mitināšanas zīmoli vietējos apstākļos darbojas izcili, taču tā ir vienīgā vieta, kurā viņi izceļas; viņi visur citur ir tik lēni! Kāda jēga ir tiešsaistes biznesam ar lēnu iekraušanas laiku visā pasaulē, kad visu biznesa virzīšanas mērķis ir potenciāli piesaistīt vairāk globālo klientu?

Atgādinām, ka šeit ir mūsu 3 galvenie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji Austrālijas vietnēm:

PASAULES ĀTRUMS

ĀTRUMS SYDNEY

CENA (AUD / MO)

Vietne

A+

95 ms

7.68

Hostinger

A+

190 ms

5.25

WPWebHost

A+

225 ms

37.41

Personīgi mēs dotos uz vietni SiteGround (mitināta Singapūrā), ja mēs mērķētu uz Austrālijas klientiem. Mēs iegūtu lielisku ātrumu no visa reģiona, nevis vienkārši ātri braucam Austrālijā.

Ar viņu konkurētspējīgajām cenām, fantastiskajām funkcijām, īpaši ātru ātrumu un pasaulē draudzīgāko klientu apkalpošanas komandu mēs godīgi sakām, ka mums ir ļoti grūti noturēt vietni SiteGround no mūsu pirmās vietas..

Atklājiet vietni SiteGround oficiālajā vietnē, lai pārbaudītu viņu plānus vai pārbaudītu mūsu padziļinātu vietnesGround pārskatu!

Kā parasti, pametiet mums ziņu par visiem iespējamiem jautājumiem, un mēs esam priecīgi uz to atbildēt.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map