Ja jūs nokļuvāt šajā lapā, meklējot vislabāko tīmekļa mitināšanu Indijā, jums veicas – nesen mēs pārbaudījām apjomīgu tīmekļa mitinātāju sarakstu un mēs izvēlējāmies 7 labākos zīmolus, kas jums palīdzēs izlemt par vienu tas ir labākais jūsu biznesam!

Contents

Īsumā: 3 populārākie tīmekļa mitinātāji Indijai

# 1 Hostinger Indija

https://www.hostinger.in/

Lieliska izvēle tiem no mums, kuri tikai tagad sāk. Jums patiks Indijas 80 ms atbilžu laiks, un arī visā pasaulē tie ir diezgan sasodīti ātri! Viņu traki zemā ievada cena ir vienkārši pārāk laba, lai pretotos.

# 2 SiteGround Singapūra

https://www.siteground.com/

Vislabākais apaļais ar ļoti izdevīgu cenu. Servera reakcijas ātrums ir neprātīgs, ja 68 ms tiek parādīts no Bangalore, un ļoti mazs latentums, ja tas tiek piestiprināts no visas pasaules. Mēs uzskatām, ka tā ir ideāla saimniece maziem un vidējiem uzņēmumiem Indijā.

# 3 A2 mitināšana

https://www.a2hosting.in/

Izmantojot viņu Singapūras datu centru, A2 mitināšanas vidējais ātrums visā pasaulē nav tik straujš kā SiteGround, bet pingīni no Bangalore atgriezās ātri ar 68 ms ātrumu. Mēs arī mīlam viņu ērtās funkcijas!

Kāpēc jums vajadzētu uzticēties mums??

Šeit, vietnē Bitcatcha.com, mēs esam ieguvuši gadu desmitiem vērtu apvienoto pieredzi tīkla veidošanā un IT, un mēs esam padarījuši par savu misiju atklāt visu, kas ir jāzina par tīmekļa mitināšanu..

Tīmekļa mitināšanas ātrumam mēs piešķiram vislielāko nozīmi, jo mēs zinām, ka ātrums var viegli izveidot vai sagraut biznesu. Tīmekļa mitinātājam jāspēj reaģēt uz pieprasījumu ātrāk, nekā jūs varat satvert pirkstus (pirkstiem jāpiespiež 350 milisekundes – labam tīmekļa mitinātājam jāspēj atbildēt mazāk nekā 200 milisekundēs).

Kāpēc ātrums ir tik svarīgs?

Piedāvājot savu biznesu tiešsaistē, jums jāzina, ka jūs konkurējat ar simtiem, iespējams, tūkstošiem citu interneta veikalu. Jūs varat sagaidīt, ka konkurence piedāvās tieši tādu pašu pakalpojumu vai produktu kā jūs, tieši tajā pašā cenu punktā vai pat zemāku.

Ko jūs varat darīt, lai iegūtu priekšrocības salīdzinājumā ar sacensībām??

Vietnes ātrums.

Lielākā daļa cilvēku ir pieraduši, ka viņu informācija vai vietnes tiek ielādētas mazāk nekā 2 sekundēs (tas nozīmē, ka tīmekļa mitinātājam ir jāreaģē pēc iespējas ātrāk. Google standartā – 200 ms). Viss ilgāk, un cilvēki vienkārši ir pārāk nepacietīgi gaidīt, dodoties uz citu vietni, kas apmierina viņu vajadzības un tiek ielādēta daudz ātrāk.

Izpratne par Bitcatcha ātruma vērtējumiem

Ātruma vērtējums visā pasaulē

Mēs izmantojām mūsu pašu servera ātruma pārbaudītāju, lai pārbaudītu reakcijas laikus no astoņām dažādām vietām visā pasaulē. Pēc tam mēs šos rezultātus iegūstam vidēji un salīdzinām ar Google ieteikto 200 ms reakcijas laiku. Tīmekļa mitinātāji iegūs A vērtējumu, ja tas ir ātrāks par 210 ms.

Ātrums Indijā

Konkrēti mēs mēra reakcijas laikus no Bangalore. Tas mums norāda, cik ātrs konkrēts tīmekļa resurss ir pieejams Indijas auditorijai.

Kā izvēlēties labu tīmekļa mitinātāju

Lielākā daļa cilvēku vēlas tikai tādu tīmekļa hostingu, kas darbojas. Tomēr zīmolos pastāv milzīgas atšķirības, un veiksmīgas tiešsaistes uzņēmējdarbības veikšanai ir svarīgi izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošu tīmekļa mitinātāju..

Ir dažas lietas, kas tīmekļa mitinātājam ir vajadzīgas, lai mēs tos uzskatītu par labiem – šeit ir dažas lietas, lai jūs zināt, no kā pievērst uzmanību.

1. Ātrums

Ja jūsu tīmekļa mitināšana reaģē lēni, tas varētu maksāt tūkstošiem, varbūt miljoniem zaudētu potenciālo pārdošanas apjomu. Mēs vēlamies ātru tīmekļa mitinātāju, kas vismaz varētu atbilst Google noteiktajam etalonam – 200 ms! Bitcatcha mēs mēra servera ātrumu un klasificē tīmekļa mitinātājus no A līdz D

2. Ātrums, kur atrodas jūsu mērķauditorija

Jums ir jāiegūst tīmekļa mitināšana, kas ātri reaģē uz jūsu mērķauditorijas pieprasījumiem, tāpēc noteikti izvēlieties tīmekļa mitinātāju ar labu atbildes laiku jūsu auditorijas reģionā. Tāpēc Bitcatcha unikālais servera ātruma pārbaudītājs parāda reakcijas laikus, kas ņemti no 8 pasaules valstīm!

3. Cena

Mēs vēlamies panākt labu līdzsvaru starp zemām cenām un labu tīmekļa mitināšanu. Izvēlieties saimniekdatoru, kas var jums piedāvāt nepieciešamās funkcijas par cenu, kuru jūs ērti maksājat!

4. Klientu apkalpošana

Komplikācijas var rasties, strādājot ar vietnēm, un ir patīkami, ka ekspertu komanda ir veltīta jūsu problēmu risināšanai. Pārliecinieties, ka izvēlējāties tādu tīmekļa mitinātāju, kura klientu apkalpošanas pieredze ir laba.

5. Uptime garantija

Jūsu vietne jums un jūsu auditorijai būs bezjēdzīga, ja tā pastāvīgi samazināsies. Mēs vēlamies meklēt tīmekļa mitinātāju, kas mums vismazāk varētu nodrošināt garantiju par 99,8% izmantošanu

6. Drošība

Ja jūsu tīmekļa mitināšanai ir slikta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un hakeriem, jūs atstājat savu vietni un datus plaši atvērtus uzbrukumiem. Izvēlieties resursdatoru, kam ir liela pieredze drošības, ļaunprātīgas programmatūras un hakeru aizsardzības jomā.

7. Īpašības

Vienmēr ir patīkami iegūt vairāk, nekā maksājāt funkciju ziņā. Daži tīmekļa mitināšanas zīmoli var piedāvāt vairāk funkciju, taču tie, iespējams, nav visātrākie. Izvēlieties tīmekļa mitinātāju, kas ir labi līdzsvarots starp vēlamajām funkcijām, ātrumu un cenu.

Ja jums vajadzētu izvēlēties vietējo vai kļūt globālam?

Tātad jūsu interneta veikals vai bizness ir koncentrēts Indijā. Kādas ir jūsu mitināšanas iespējas?

 1. Jūs varat saņemt tīmekļa mitinātāju, kas atrodas Indijā

  Tas ir ideāls jums, un jūsu auditorija, iespējams, izbaudīs lielāku ātrumu. Jūs varētu arī dot priekšroku lokalizētai klientu atbalsta komandai.

 2. Jūs varat iegūt globālu zīmolu, kas aptver Indiju

  Izmantojot globālos zīmolus, parasti tiek sasniegts labāks ātrums visā pasaulē (ideāli, ja mērķauditorija tiek atlasīta visā pasaulē). Jums vajadzētu piedzīvot arī labāku drošību un vispārēju servisu.

Tālāk esošajā sarakstā ir dažas vietējās un globālās iespējas. Galu galā mēs iesakām globālu uzņēmēju, kas aptver Indiju, lai nodrošinātu labāku klientu atbalstu un iespējas.

Ranžēts: 7 labākie vietņu mitināšanas pakalpojumi Indijas vietnēm

Piezīme

1. Visu uzskaitīto cenu pamatā ir 12 mēnešu līguma sākuma cena.
2. Tiek izmantota Forex likme no 1 USD līdz 64,94 Indijas rūpijai.

1. Hostinger

https://www.hostinger.in

Hostinger

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Indijā

99 ms

Cena (₹)

205 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots joslas platums
 • hPanel
 • Lokalizēts atbalsts

"Lieliskas iespējas par izdevīgu cenu, īpaši iesācējiem"

Kamēr mēs sajaucāmies ar mūsu Hostinger India testa vietni, mēs sapratām, ka šie puiši patiesībā rada diezgan ātru reakcijas laiku, kad tiek piesprausti no Indijas! Mēs veica dažus salīdzinājumus un pārbaudīja Hostinger salīdzinājumā ar citiem tīmekļa mitinātājiem un secināja, ka šie ģeniālie lietuvieši ir pelnījuši atrasties pirmajā vietā šajā sarakstā.

Hostinger servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Vid. Ātrums: 175,8 ms (skatīt pilnu rezultātu)

Tā kā serveris atrodas Singapūrā, mēs gaidījām, ka Hostinger Āzijas reģionā sniegs diezgan ātrus rezultātus, un viņi nelika vilties. Uz visiem pieprasījumiem no Singapūras, Japānas un Sidnejas visi atbildēja ļoti ātri ar ātrumu zem 190 ms, kas ir ļoti ātri. Īpaši Bangalore saņēma atbildi 99 ms. Kas mums patika attiecībā uz Hostinger India, ir tas, ka nav svarīgi, vai jūsu klienti atrodas Āzijā, Amerikā vai Eiropā; viņu serveri rada diezgan ātru reakcijas laiku lielākajā daļā reģionu.

Hostinger klientu atbalsts

“Jautrība” nav vārds, kuru mēs parasti lietojam, lai aprakstītu atbalsta komandu, taču mūsu pieredze ar Hostingera atbalstu patiesi bija jautra! Viņu tiešsaistes tērzēšanas logrīks vienmēr ir redzams informācijas paneļa apakšējā labajā stūrī, kas padara saziņu ar kādu ļoti vienkāršu.

Tajos ietilpa arī spēja nosūtīt emocijzīmes, gifus un failus, kas var likties nelietderīgi, bet patiesībā ir ļoti noderīgi, lai mūsu neapmierinātību nodotu komandai.

Viņi arī apkalpo vairāk nekā 20 valstis viņu dzimtajās valodās, plānojot pievienot vairāk, parādot, ka viņiem patiesi rūp saziņa ar klientiem.

Mūsu domas par Hostingeru

Hostinger nepiedāvā tik daudz priekšrocību kā viņu konkurenti šajā sarakstā (bez bezmaksas SSL vai ikdienas dublējuma), taču viņi ir pelnījuši pirmo vietu, pateicoties pievilcīgajām ievada cenām.

Viņi spēj konkurēt ar pārējiem tīmekļa mitinātājiem ātruma, funkciju un lietošanas ērtuma ziņā, taču viņiem izdevās apvienot konkursu, piedāvājot 1 bezmaksas domēna vārdu ar katru jaunu kontu.

Tas nodrošina izcilu vērtību, it īpaši uzņēmējiem un jaunajiem tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem, kuriem rūp naudas plūsma. Ar tik pārliecinošiem rezultātiem, iespaidīgiem reakcijas laikiem un lielisku atbalsta sistēmu jūs tiešām nevarat noiet greizi, uzņemot vietni ar Hostinger.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnīgu pārskatu vietnē Hostinger!

Hostinger darbībā

 • Skatiet mūsu Hostinger testa vietni
 • inger oficiālā vietne

2. Vietnes zeme

https://www.siteground.com

Vietne

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Indijā

66 ms

Cena (₹)

386 / mēn

Galvenās iezīmes

 • 20 GB SSD krātuve
 • 25 000 apmeklējumu mēnesī
 • SuperCacher
 • 24/7 atbalsts
 • Premium rezerves kopija

"Mūsu iecienītākais tīmekļa mitinātājs. Labi noapaļota un daudzpusīga. Mēs kopā ar viņiem uzņemam Bitcatcha!"

Nav noslēpums, ka SiteGround ir mūsu iecienītākā tīmekļa mitinātāja. Viņi nav bijuši ilgi (tikai kopš 2004. gada), taču viņu apkalpošana un ātrums ir bijis absolūti zvaigžņu, un mēs patiesībā esam pret viņiem diezgan neobjektīvi. Faktiski mums viņi tik ļoti patīk, ka šī vietne Bitcatcha.com faktiski tiek mitināta vietnē SiteGround!

Vietnes zemes servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Vid. Ātrums: 159,9 ms (skatīt pilnu rezultātu)

Tā kā testa vietnes datu centrs atrodas Singapūrā, nav pārsteigums, ka reakcijas laiki no Japānas, Sidnejas un Singapūras ir ārkārtīgi labi lasāmi zem 100 ms. Par ko mēs priecājāmies, ka tika norādīts reakcijas laiks Bangalore lasīja 136 ms – tas ir ārkārtīgi ātri Indijas auditorijai!

Vietnes vietnes vidējais reakcijas laiks visā pasaulē ir 165 ms, kas tai piešķir stabilu A + – labāko rangu, kāds mums ir vietnē Bitcatcha.com.

Vietnes klientu atbalsts

Mēs esam strādājuši ar visu šodien šeit uzskaitīto tīmekļa mitināšanas zīmolu klientu atbalstu, un vietņu atbalsts ir vislabākais, ar ko esam saskārušies..

Tiešraides tērzēšana mums atbildēja dažu sekunžu laikā, bija pietiekami pacietīgi, lai prasmīgi atbildētu uz visiem muļķīgajiem jautājumiem. Viņi arī ļoti palīdzēja ar visu, kas mums vajadzīgs. Biļetes tika atrisinātas ātri un prasmīgi, mūs nekādā veidā neapbēdinot.

Vietnes vietne patiešām ir iestatījusi klientu atbalsta joslu, padarot pārējos tīmekļa mitinātājus sliktus!

Mūsu domas vietnē SiteGround

Viena no priekšrocībām (no tik daudzām), kas vietnei SiteGround ir salīdzinājumā ar citiem tīmekļa mitinātājiem, ir bezmaksas SSL iekļaušana lietotājiem. Sākot ar 2018. gada jūliju, pārlūks Chrome (pasaules populārākais pārlūks) visas vietnes, kas nav SSL vietnes, sāks atzīmēt kā “nav drošas”, un tas ļaus jūsu klientiem justies nedaudz pārliecinātiem par jūsu zīmolu. Pasaulē, kurā konkurence ir tik smaga, jūs nevēlaties, lai jūsu pakalpojums pazeminātos.

Tātad, mēs domājam, ka SiteGround ar Singapūras datu centru ir stabils, ar satriecošu ātrumu visā pasaulē un vēl labākus rezultātus Indijā! Savienojiet to kopā ar izcilo klientu atbalsta komandu un jūs saņemat saimnieku, kurš ir patiešām satriecošs visos aspektos.

Noteikts jā mūsu grāmatās! Iepazīstieties ar mūsu pilnu vietnes Ground pārskatu par visām lietām, kas jums jāzina par saimnieku.

VietneZeme darbībā

 • Skatiet mūsu vietnes vietni Testa vietne
 • Apmeklējiet vietni SiteGround oficiālajā vietnē

3. A2 mitināšana

https://www.a2hosting.in/

A2 mitināšana

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Indijā

163 ms

Cena (₹)

350 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Neierobežots SSD
 • Neierobežots joslas platums
 • A2 optimizēta WP
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Anytime naudu atpakaļ

"Uzticama tīmekļa mitinātāja ar ātriem rezultātiem, īpaši viņu Turbo plānu."

Šī amerikāņu tīmekļa mitināšanas kompānija ir diezgan labi pazīstama ar saviem lieliskajiem Turbo serveriem un satriecošo A2 optimizācijas funkciju. (Pilna informācija mūsu padziļinātajā A2 mitināšanas pārskatā)

Lai arī viņi nav visātrākie tīmekļa mitinātāji, viņiem tomēr izdevās iegūt A + servera ātruma pārbaudēs.

A2 mitināšanas servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Vid. Ātrums: 173,2 ms (Skatīt pilnu rezultātu)

Izmantojot viņu Singapūras datu centru, pings no Singapūras ieradās ļoti ātri ar ātrumu 6 ms, Japānā – 67 ms, kamēr Bangalore ieguva ļoti cienījamu 163 ms. Reakcijas laiki pārējā pasaulē ir simtiem, un tie joprojām ir ātrāki nekā jūsu vidējā tīmekļa mitinātāja ar vidējo rādītāju visā pasaulē 173 ms.

A2 mitināšanas klientu atbalsts

Tagad šajā vietā mums ir neliela problēma ar A2 mitināšanu – viņu tiešraides tērzēšanas guru patiesībā ir labi, ko viņi dara. Vienkārši ir tas, ka kādreiz tos ir grūti sasniegt. Tomēr, kad tikām galā ar Guru, viņiem izdevās bez pūlēm atrisināt mūsu problēmas!

Mūsu domas par A2

Tāpat kā SiteGround, arī A2 hostings saviem klientiem piedāvā bezmaksas SSL – funkciju, kas ir viegli ieviešama, taču to vēl neizmanto vairums tīmekļa mitinātāju. Klientu atbalstu var uzlabot, taču, kad esat izveidojis savienojumu ar viņiem, viņi ir stabils tīmekļa mitinātājs ar lieliskām funkcijām!

A2 darbībā

 • Skatiet mūsu A2 mitināto testa vietni
 • Apmeklējiet A2 Hostinga oficiālo vietni

4. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com/

Inmotion hostings

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Indijā

514 ms

Cena (₹)

324 / mēn

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Maksimālās ātruma zonas ™
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • SSH piekļuve
 • 24 × 7 ASV atbalsts

"Lielisks pārklājums visā pasaulē ar pasaules klases atbalstu"

Mēs personīgi uzskatām, ka Inmotion Hostings ir viens no nepietiekami novērtētajiem tīmekļa mitināšanas dārgakmeņiem. Viņu serveri ir ātri, viņiem ir lieliskas iespējas, un viņu klientu apkalpošana ir fantastiska. Faktiski Bitcatcha.com mēdza mitināt ar Inmotion pirms pārejas uz SiteGround (Mēs joprojām mitinām dažas citas vietnes, kurās darbojas Inmotion)!

Inmotion Hostinga servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Vid. Ātrums: 171,9 ms (skatīt pilnu rezultātu)

Inmotion Hosting ir tikai datu centri Amerikā, kas izskaidro viņu zemāko 55 ms ātrumu ASV rietumos un ASV austrumos. Viņiem neveicās pārāk slikti arī pārējā pasaulē – 109 ms Japānā, 153 ms Sidnejā, 172 ms Sanpaolo un 178 ms Singapūrā. Diemžēl viņiem neveicās pārāk labi Bangalore (514 ms).

Viņu vidējais rādītājs visā pasaulē ir 171,9 ms, kas viņiem nopelna A + rangu.

Inmotion klientu atbalsts

Kā gaidīts, Inmotion Hosting klientu atbalsta komanda ir izcila. Viņi zina, ko viņi dara, un ir efektīvi, nekad neatstājot mūs ilgi gaidīt. Tiešsaistes tērzēšanas sesijas tiek savienotas dažu minūšu laikā, un biļetes tiek atrisinātas bez lielām grūtībām.

Mūsu domas par Inmotion hostingu

Ja jūs mērķējat uz starptautisku auditoriju, Inmotion hostings ir ideāls – ja jūs tikai tiecaties vērsties pie vietējiem Indijas klientiem, ieteicams apsvērt citus mitinātājus..

Iedvesma darbībā

 • Skatiet mūsu Inmotion Hosting testa vietni
 • Apmeklējiet Inmotion Hosting oficiālo vietni

5. GoDaddy Indija

https://in.godaddy.com/

GoDaddy Indija

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Indijā

111 ms

Cena (₹)

149 / mēn

Galvenās iezīmes

 • 30 GB cietais disks
 • Nemēra pārsūtīšana
 • Atļauta 1 vietne
 • 1 GB datu bāze
 • Tiek atbalstīts PHP7

"Diezgan pieklājīgi, ja jums nav prātā, ka nav nekādu burvīgu tīmekļa mitināšanas"

Mūsu pieredze ar GoDaddy India bija vienādās daļās “forša!” un “meh!”. Katrai lietai, kas mūs iepriecināja, viņiem izdevās radīt līdzvērtīgu problēmu, kas mūs satracināja. Apskatīsim, ar ko mēs nodarbojamies.

GoDaddy India servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
167 ms218 ms197 ms10 ms337 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
111 ms182 ms71 ms245 ms173 ms

Vid. Ātrums: 171,1 ms (skatīt pilnu rezultātu)

Viena no lieliskajām lietām, kas mums patika attiecībā uz GoDaddy India, ir tās ātrums – tās patiesībā ir diezgan ātras!

Lai gan viņi nebija pārāk pārskatāmi par sava datu centra atrašanās vietu (mēs noklikšķinājām uz “Asia”, bet tas nekad mums neteica, kur Āzijā atrodas serveri), no servera ātruma testa ir redzams, ka tas atrodas Singapūrā ar milzīgu 10 jaunkundze.

Nākamie Pings no Japānas nāca ar ātrumu 71 ms un pēc tam interesanti, ka Bangalore ar ļoti ātru 111 ms. Lieki piebilst, ka GoDaddy India ir ideāls, ja mērķauditorija ir vietējā indiāņu demogrāfija.

Tīmekļa mitinātājam diezgan labi veicās arī citās pasaules daļās, Sanpaolo visu laiku samazinot līdz 337 ms. Kopumā GoDaddy India vidējais rādītājs pasaulē ir 171,1 ms, un tas ir pietiekami labs, lai iegūtu A + rangu!

GoDaddy India klientu atbalsts

Viņi ir labi, ko dara, ir diezgan pieredzējuši, un jūs ātri savienosities. Ne tik ātri kā Hostinger vai SiteGround, bet viņi saņem darbu. Nav ko kliegt – tas vienkārši darbojas.

Mūsu domas par GoDaddy India

Šajā vietā mēs sāksim nedaudz runāt.

GoDaddy būtu ideāls tīmekļa mitinātājs Indijai, ja tikai viņiem būtu dažas precīzi pielāgotas lietotnes WordPress, taču mēs ieguvām lielu somu ar neko. Visi pārējie mitinātāji lietotājiem piedāvā kaut kādas ērtības, izmantojot lietotnes, tāpēc, lai neko nesaņemtu, ir nedaudz sarūgtināms.

Vēl viena lieta, par kuru mēs esam diezgan noraizējušies, ir viņu lietotāja saskarne – viņi ir pielāgojuši savu saskarni, taču mēs uzskatām, ka viņi būtu varējuši izdarīt labāk, lai padarītu to intuitīvāku.

GoDaddy India mitināšanas lietotāja interfeiss

Mums vajadzēja tikai 30 minūtes, lai atrastu īsto vietu, lai pareizi izgūtu mūsu DNS, un navigācija pa lietotāja interfeisu jutās nedaudz piespiesta un nedabiska.

Ja vēlaties ieviest pamata SSL savās vietnēs, jums būs vīlušies, konstatējot, ka GoDaddy India ir nav bezmaksas SSL. Jūs varat par to samaksāt, bet jums būs rūgts, zinot, ka tas ir kaut kas, ko jūs viegli varat dabūt ar citiem saimniekiem bez maksas.

To visu sakot, mēs domājam, ka GoDaddy India patiesībā ir labs, ja jūs meklējat nekādu brīnišķīgu tīmekļa mitināšanas vietni, kas Indijas patērētājiem paredzēta par lētu cenu, taču, ja jūs gaidāt augstākās klases funkcijas vai kaut ko papildus, vislabāk ir meklēt citus tīmekļa mitinātāji.

GoDaddy India darbībā

 • Skatiet mūsu GoDaddy India testa vietni
 • Apmeklējiet GoDaddy India oficiālo vietni

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Pasaules ātruma rādītājs

A+

Ātrums Indijā

318 ms

Cena (₹)

354 / mēn

Galvenās iezīmes

 • 50 GB SSD
 • Nemēra pārsūtīšana
 • Atļauta 1 vietne
 • 1 bezmaksas domēns
 • Šifrēsim SSL

"Liels pārklājums visā pasaulē, bet slikts ātrums Indijā. Cenas varētu būt labākas."

Bluehost tika izveidots 2003. gadā un ātri kļuva par vienu no labākajiem tīmekļa mitināšanas zīmoliem tirgū. Viņi ir īpaši populāri Indijā, bet vai viņu popularitāte pielīdzina kvalitātei? Noskaidrosim.

Bluehost servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Vid. Ātrums: 153 ms (skatīt pilnu rezultātu)

Bluehost datu centri atrodas ASV, un tie ir ieguvuši diezgan labu signālu (mazāku par 200 ms) no visas pasaules ar vidējo rādītāju 181,1 ms visā pasaulē. Tomēr viena problēma – viņiem nebija pārāk labi Bangalore ar rezultātu 330 ms.

Ja prioritāte tiek piešķirta ātrumam, izskatās, ka Bluehost ir labāks cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt starptautisku mērogu. Ja mērķauditorija tiek atlasīta vietējā indiāņu demogrāfijā, varbūt jūs vēlaties doties kopā ar citu resursdatoru, jo 330 ms ir pārāk lēns, lai mūsu vēlmēm.

Bluehost klientu atbalsts

Sazināties ar Bluehost tiešraides komandu ir tāpat kā spēlēt krievu ruleti – ja jums paveicas, jūs iegūsit rezultātu un iegūsit pieredzējušu personālu, kurš zina, ko viņi dara, un spēj jums palīdzēt. Ja jums nav paveicies, jūs saņemat praktikantu, kam ir maz vai vispār nav palīdzības.

Noteikti nav mūsu mīļākie.

Mūsu domas par Bluehost

Mēs nevaram palīdzēt, salīdzinot Bluehost ar SiteGround, jo tie gandrīz atrodas vienā cenu diapazonā. Jūs varat sagaidīt labākas vietnes SiteGround funkcijas, taču par Bluehost jums būs jāmaksā nedaudz zemāka cena, tāpēc es domāju, ka tā atbilst prioritātēm un vēlmēm.

Bluehost faktiski ir ļoti populāra izvēle starp daudziem emuāru autoriem un saistītajiem tirgotājiem, taču, ja prioritāte tiek piešķirta ātrumam, ieteicams pirms apņemšanās apsvērt, kur atrodas jūsu auditorija..

Bluehost darbībā

 • Skatiet mūsu Bluehost testa vietni
 • Apmeklējiet Bluehost oficiālo vietni

7. BigRock

https://www.bigrock.in/

BigRock

Pasaules ātruma rādītājs

A

Ātrums Indijā

64 ms

Cena (₹)

199 / mēn

Galvenās iezīmes

 • 20 GB cietais disks
 • 100 GB pārsūtīšana
 • Atļauta 1 vietne
 • 300+ viena klikšķa lietotne
 • cPanel iekļauts

"Ātrs ātrums Indijā par zemām cenām.

BigRock! Mīts, zīmols, leģenda!

Mēs esam daudz par viņiem dzirdējuši, un šķiet, ka tie ir diezgan populāri Indijā, tāpēc mēs nolēmām izveidot kontu viņiem ar šo sarakstu, lai tikai redzētu, vai viņi attaisno cerības.

Bet, pirms mēs ķeramies pie uzslavām / sarunām, vispirms apskatīsim testa rezultātus.

BigRock servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu
226 ms241 ms130 ms62 ms343 ms
Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija
106 ms309 ms133 ms216 ms137 ms

Vid. Ātrums: 190,3 ms (skatīt pilnu rezultātu)

Ar pasaules vidējo 190 ms ātrumu Bigrock ir acīmredzami lēnākā tīmekļa mitinātāja sarakstā. Gluži gudri, tie ir lieliski piemēroti ātru vietējo zvanu veikšanai, jo viņi ir vienīgie tīmekļa mitinātāji šajā sarakstā ar datu centru Mumbajā..

Ja tomēr vēlaties piesaistīt starptautisku klientu loku, BigRock varētu nebūt labākā izvēle ar 226 ms no ASV rietumiem, 241 ms no ASV austrumiem, 130 ms no Londonas, 343 ms no Sanpaulu un 309 ms no Sidnejas..

Vienīgās valstis, kurās mēs redzējām, ka mums veicas labi ārpus Indijas, bija Singapūra 62 ms un Japāna 133 ms attālumā.

BigRock klientu atbalsts

Mēs parakstījāmies uz BigRock sākuma plānu pēc tam, kad redzējām, cik viņi ir populāri Indijas vietējiem iedzīvotājiem, gaidot pienācīgu apkalpošanu un ērtu lietošanu, taču pieredze, kuru mēs pārdzīvojām, bija… milzīga vilšanās.

Pirmkārt, sistēma nenosūtīja mums nepieciešamo informāciju, lai pieteiktos savā kontā. Nav pieteikšanās informācijas, nav DNS, lai iestatītu, pilnīgi nekas.

Tāpēc mēs sazinājāmies ar viņu tiešraidi, lai saņemtu palīdzību, taču viņi nevar neko darīt bez pieteikšanās, tāpēc mums tika lūgts piezvanīt BigRock starptautiskā atbalsta numuram (par savu cenu, ņemiet vērā, ka jūs), lai to sakārtotu..

Tātad mēs piezvanījām un izpildījām automatizētās instrukcijas, pacietīgi nospiežot taustiņus, kurus mums lika nospiest… tad zvans atkrita.

Tāpēc mēs mēģinājām vēlreiz.

Un zvans atkrita. Atkal.

Mēs mēģinājām viņus saukt par grandiozām 3 reizēm, un zvana precīzi. Tas pats. Brīdi.

Mēs konsultējāmies ar tērzēšanas komandu, lai redzētu, ko vēl var izdarīt.

Mēs viņiem jautājām, vai viņi var mūs nodot tieši attiecīgajai komandai – viņi nevar.

Vai viņi var anulēt mūsu kontu – viņi nevar.

Šī ātri kļuva par vissliktāko tikšanos, kādu mēs jebkad esam pieredzējuši ar šāda kalibra tīmekļa mitinātāju.

17:00 mēs nosūtījām e-pastu uz adresi, kuru laipni sniedza livechat komanda, un viņi pulksten 18:00 atbildēja ar mums nepieciešamo informāciju, lai beidzot pieteiktos un izveidotu mūsu testa vietni..

Lieki piebilst, ka mēs nebijām pārāk priecīgi par visu pārbaudījumu.

Mūsu domas par BigRock

BigRock ir lēts, taču viņiem tas patiešām ir jāapkopo. Ātruma ziņā viņi rīkojas pareizi, neskatoties uz to, ka trūkst PHP7 un SSD. Viņi vēl nav ieviesuši SSL, tāpēc lietotājiem, iespējams, tuvākajā nākotnē varētu rasties nepatikšanas, kad Chrome atjauninās savu sistēmu.

Viņiem noteikti ir jāsniedz vairāk funkciju lietotājiem, un viņu lietotāja saskarne ir jāatjaunina – izskatās, ka viņi to projektēja 90. gados un līdz pusei atlaida dizaineru.

Mēs nevaram sniegt ekrānuzņēmumus, jo pierakstīšanās laikā mums izdevās piekļūt klienta zonai tikai vienu reizi – kopš tā laika mēs esam bijuši izslēgti, un funkcija “aizmirst paroli” vienkārši nedarbojas. Mēs to esam izmēģinājuši daudzas reizes, un iesūtnes vai surogātpasta mapēs nekas vēl nav parādījies.

BigRock darbībā

 • Skatiet mūsu BigRock testa vietni
 • Apmeklējiet BigRock oficiālo vietni

Spriedums

Pēc intensīvas testēšanas un katra zīmola plusu un mīnusu izjutšanas mēs personīgi uzskatām, ka labākās iespējas ir veikt starptautiskos tīmekļa mitinātājus (Hostinger, SiteGround, A2 Hostings un Inmotion Hostings). Viņi vienmēr ir ātri un uzticami, un viņu klientu atbalsts palīdzēs jums jebkurā veidā.

PASAULES ĀTRUMS

AVG. ĀTRUMS INDIJĀ

CENA (₹ / mēnesī)

Hostinger

A+

99 ms

205

Vietne

A+

136 ms

386. lpp

A2 mitināšana

A+

163 ms

350

Inmotion hostings

A+

514 ms

324

Bluehost ir jūtams pa vidu – tie ir ļoti labi līdzsvaroti, un jūs iegūsit lielāku vērtību, ja vēlaties sasniegt ASV tirgus. Ļoti labs tīmekļa mitinātājs iesācēju emuāru autoriem un saistītajiem tirgotājiem!

Tomēr, ja cena ir jūsu prioritāte, tad BigRock un GoDaddy India būs lieliski piemērotas jūsu vajadzībām, it īpaši, ja mērķauditorija tiek atlasīta vietējā indiāņu demogrāfijā. Viņiem ir ļoti ātri saņemti vietējie zvani, taču jūs atsakāties no funkcijām un noderīga klientu atbalsta.

Mums slikts klientu atbalsts ir darītājs, bet, ja tas jums nerada problēmas, dodieties uz priekšu.

Tādējādi tiek apkopoti mūsu 7 labākie Indijas tīmekļa mitināšanas zīmoli!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me