О Австралія.

Ozzy-Ozzy-Ozzy, Oi-Oi-Oi.

Земля внизу під.

Батьківщина видатної квочки.

Ви знамениті багатьма продуктами, місцями та людьми, АЛЕ що стосується веб-хостингу, ви начебто … Мех. Вибачте, хлопці, але це правда.

Contents

Чому важливий швидкість веб-хостингу

Кращий веб-хостинг австралійських веб-сайтів

Для австралійців єдине природне бажання підтримувати австралійський бізнес, включаючи веб-хостинг, але нам доведеться зіткнутися з фактами – австралійський веб-хостинг НИЗЬКИЙ, і це вб’є ваш бізнес.

Ми живемо в майбутньому, коли люди отримують доступ до інформації за мить, і вони звикли до такої швидкості. Тому веб-сайти потрібно завантажувати менше ніж за 2 секунди. Якщо довше, і люди просто набридають і розберуться, шукаючи веб-сайт, який відповість швидкістю, яку вони звикли.

Іншими словами, якщо ваш малий бізнес працює на повільному австралійському веб-хостингу, ви втратите клієнтів і тисячі доларів при потенційних продажах!

Швидкість сайту також відіграє величезний фактор оптимізації пошукових систем. Ви можете оптимізувати ключові слова все, що вам потрібно, але якщо ваш сайт постійно повільніше, ніж конкуренція, він ніколи не з’явиться першим у пошуку Google.

До тих пір, поки австралійські веб-хости не збільшаться, ми наполегливо рекомендуємо перейти з австралійськими брендами, особливо з центрами обробки даних у Сінгапурі.

Коротка рекомендація: 

Для тих, хто надто зайнятий, щоб прочитати всю нашу статтю, ось резюме; Австралійський веб-хостинг не справляє враження щодо швидкості та вартості. Вам набагато краще хостинг в Сінгапурському центрі обробки даних SiteGround, тож клієнти в усьому регіоні зможуть насолоджуватися вашим сайтом для швидкого завантаження. Подивіться, наскільки швидкий SiteGround.

Веб-хостинг Австралія недостатньо підключений

Розумієте, навіть у цей вік, коли все відбувається бездротовим, Інтернет все ще значною мірою залежить від підводних кабелів.

Все, для чого ви користуєтесь Інтернетом (потокове відео, ігри, покупки, бізнес тощо) – все це використовує підводні кабелі, які здатні передавати терабайти даних зі швидкістю світла, і, на жаль, Австралія – ​​одна з найменш підключених країн світу , як видно з переліку Вікіпедії міжнародних кабелів зв’язку підводних човнів.

Карта підводних кабелів

Австралія найменш пов’язана (джерело карти)

В Австралії підключено лише 21 підводний кабель, але 11 з них не працюють (10 виведено з експлуатації та 1 знаходиться в стадії будівництва), а ті, які все ще використовуються, старі і схильні до порізів і пошкоджень, що може призвести до великих відмов, таких як цей саме тут.

Як відключення підводного кабелю впливає на ваш малий бізнес

Раніше у Best Host Singapore ми згадували, що Amazon може втратити до 1,6 мільярдів доларів на рік, якщо їхній сайт сповільниться лише на 1 секунду. Тепер уявіть таку ситуацію, але з неприємними повільними завантаженнями протягом кількох днів – вони втратять довіру клієнтів, оскільки їхня надійність порушена, а покупці перенесуть свій бізнес в інше місце.

Це буде як при відключенні кабелів підводного човна.

Ця ситуація є дуже реальною, особливо це стосується малого бізнесу в Інтернеті, який розміщений в Австралії, і потребує цілодобового часу роботи. Повільна швидкість завантаження призведе до розладу у клієнтів, і ви не продасте стільки, скільки хочете, або стільки, скільки потенційно зможете..

Ось чому ми настійно рекомендуємо розміщувати ваші сайти з міжнародними веб-хостами з центрами обробки даних у Сінгапурі.

Вам потрібно пам’ятати, що інтернет-бізнес – це глобальний бізнес, і таким чином, решта світу все одно матиме доступ до вашого сайту, якщо кабелі будуть розбитими, і ви все одно будете мати пристойні швидкості в Ozzieland, коли все працює і працює..

Що ваші клієнти не скажуть вам

 • Перша вражаюча справа
  Клієнти формуватимуть свою думку про ваш бренд у перші кілька секунд, коли вони завантажуватимуть ваш сайт. Якщо ваш веб-сайт швидко завантажується, вони будуть щасливі та продовжуватимуть перегляд. Якщо це занадто повільно, вони будуть почувати себе незадоволеними, і це відчуття буде залишатися з ними кожен раз, коли побачать ваш бренд.
 • Клієнти легко набридають
  Якщо ваш веб-сайт не зможе привернути увагу клієнта через повільну швидкість завантаження або непривабливий вміст, він рухатиметься далі і не заважатиме знову заглядати у ваш веб-магазин..
 • Вони небезпечні
  Люди насторожено ставляться до інтернет-магазинів. Повільні сайти розглядаються як ненадійні, їхні замовлення можуть пропасти або змішатися тощо. Більш швидкий сайт допомагає людям сприймати ваш бренд або сайт як професійний та надійний, що допомагає у продажах.

Як ми перевіряємо швидкість веб-хоста

Перш за все, вам потрібно буде ознайомитись з унікальною контролером швидкості сервера Bitcatcha.com. Ми створили його для перевірки часу відгуку сервера по всьому світу. Ви можете використовувати його, щоб побачити, як швидко працює ваш сервер під час відповіді на запити з різних країн.

Що є нашим орієнтиром?

Ми орієнтуємо швидкість сервера проти рекомендації Google у 200 мс. Ось як ми оцінюємо тестовані веб-хости:

 • Все, що не перевищує 180 мс, займає А+
 • 181 мс -210 мс займає А
 • 211 мс – 220 мс займає В+
 • 221 мс – 240 мс займає В
 • 241 мс – 280 мс займає рейтинг С+
 • 281 мс – 360 мс займає рейтинг С
 • 361 мс – 520 мс посідає D+
 • 521 мс – 840 мс посідає D
 • 841 мс – 1480 мс посідає Е+
 • Все, що перевищує 1480 мс, належить до Е

* Примітка. Шкала не є лінійною.

В ідеалі ви хочете, щоб ваш веб-сайт займав рейтинг принаймні Б але чим швидше працює ваш сайт, тим краще для вас.

Кращий веб-хостинг Австралії порівняно – який бренд найшвидший?

Ми протестували брендів веб-хостингу, які є досить непоганими, з мінімальним рейтингом B +. По суті, ви не можете помилитися, коли хостите будь-який із цих брендів, і все зводиться до особистих уподобань. Читайте далі, щоб дізнатися, які саме, на нашу думку, допоможуть вам розширити свій бізнес!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у Сіднеї

95 мс

Ціна (AUD)

7,68 / міс

Ключові особливості

 • 20 Гб накопичувача SSD
 • 25 000 відвідувань / міс
 • SuperCacher
 • 24/7 техн. підтримка
 • Преміум резервне копіювання

"Універсальний і дуже добре округлений господар. Ми навіть приймаємо з ними Bitcatcha!"

Ми говорили це раніше, і ми повторимо це знову – наш улюблений веб-хост, руки вниз – це SiteGround. Наші веб-сайти розміщені разом з ними, ми налаштовані на них, і, на нашу думку, вони пропонують найкращий спільний хостинг з точки зору швидкості та вартості прямо зараз..

Наш тестовий сайт розміщується в сінгапурському центрі обробки даних SiteGround, тому вони працюють досить добре по всьому регіону, лише 95 мс під час пінг-переходу від Сіднея. У всьому світі вони також були приголомшливими, враховуючи відстань до Сходу США (215 мс) та Сан-Паоло (351 мс).

Ми отримали рейтинг A + із середнім показником у світі в 159,9 мс (порівняно з деякими варіантами хмарного хостингу)!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
211 мс215 мс180 мс3 мс351 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
66 мс95 мс70 мс240 мс168 мс

Середня швидкість: 159,9 мс – Переглянути повний результат

Їх команда підтримки просто відмінна. Протягом усього нашого часу перебування з ними вони ніколи не відмовлялися відповісти на запитання на наше задоволення, як би це не було глупо. Ми вважаємо, що вони можуть бути однією з причин, через які SiteGround – одна з Дуже рекомендуються хости WordPress!

Що стосується центрів обробки даних, у них є 5 найсучасніших будівель, розташованих у трьох регіонах. Виберіть найбільш близький до ваших клієнтів, щоб оптимізувати швидкість вашого веб-сайту (у цьому випадку виберіть Сінгапур).

Завдяки їх конкурентоспроможним цінам (лише AUD7,68 / місяць), чудовій підтримці, видатній швидкості, 99,99% гарантії тривалості роботи та безлічі функцій, без яких ми не можемо жити, не дивно, що SiteGround – наш вибір веб-хостингу номер 1 для Австралії!

SiteGround в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд SiteGround.
 • Відвідайте наш тестовий сайт SiteGround, який розміщений у Сінгапурі.

2. Хостингер

https://www.hostinger.com/

Хостингер

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у Сіднеї

191 мс

Ціна (AUD)

5,25 / міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Необмежене зберігання
 • Необмежена пропускна здатність
 • hPanel
 • Локалізована підтримка

"Веб-хостинг, який найкращий для початківців."

Нещодавно ми отримали свої маленькі рукавички на кількох облікових записах Hostinger, і ми дуже вражені рівнем сервісу, який ми отримали. Їх дуже ефективна та корисна команда підтримки допоможе вам поетапно вирішувати будь-які проблеми, на які ви потрапляєте, рідною мовою (на даний момент у них є команди, що підтримують понад 20 рідних мов, які планують розширитись на інші), які будуть дійсно допомагають новачкам на їхньому веб-сайті.

Тепер ми подумали, що в цій ціні, можливо, їхні сервери не такі швидкі. Виявляється, ми помилилися. Ми використовували наш сингапурський обліковий запис Hostinger через перевірку швидкості роботи на сервері, щоб побачити, наскільки вони ефективні в усьому світі та в самій Австралії, і результати нас врахували.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
194 мс229 мс246 мс5 мс349 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
99 мс191 мс70 мс212 мс163 мс

Середня швидкість: 175,8 мс – Переглянути повний результат

У середньому по всьому світу 175,8 мс сингапурський центр обробки даних хостингера довів свою відповідність цим тестом на швидкість. У Сіднеї їхні сервери працювали з дуже поважними 199 мс, показуючи світові, що Hostinger може легко обслуговувати австралійських клієнтів, забезпечуючи прилеглому регіону швидкість, яка їм потрібна. Воістину заслуговує на наш A + рейтинг.

За дійсно конкурентоспроможною ціною 5,25 AUD на місяць кількість функцій, які ви отримаєте, божевільна. Необмежене зберігання SSD, необмежена пропускна здатність, необмежена кількість електронних листів, гарантія 99,9% часу безперебійного користування, всі смаколики, які ви знайдете в преміум-хості, але за частку ціни. Щоб це добре завершити, вони навіть додавали безкоштовне доменне ім’я з кожним новим обліковим записом.

Їх відмінна підтримка в поєднанні зі швидкістю швидкості сервера, конкурентоспроможними цінами та безліччю функцій підвищення швидкості робить Hostinger одним з найкращих веб-хостів для тих, хто є новим для онлайн-бізнесу.

Хостингер в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд хостингерів.
 • Відвідайте наш тестовий сайт Hostinger, що розміщений у Сінгапурі

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у Сіднеї

265 мс

Ціна (AUD)

37,41 / міс

Ключові особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Хост 5 веб-сайтів
 • 60 Гб SSD-накопичувача
 • 30000 відвідувань / міс
 • SSH & SFTP доступ

"Розроблений веб-бренд для WordPress"

Як новий малюк на блоці, WPWebhost безумовно вражає. Вони є дочірньою компанією Exabytes (веб-хостинг-компанія з сильною присутністю в Південно-Східній Азії), і тому вони успадкували багато рис, завдяки яким Exabytes чудово почав.

Вони назвали себе хостингом WordPress, що управляється преміум-класом, і у них з’явилося безліч інструментів для підвищення продуктивності, які підходять для керованого хоста WordPress (ssd-сховище, NGIX-техніка, http / 2, роботи)

Наш тестовий майданчик для WPWebhost знаходиться в Колорадо, США, з планом WP Plus (AUD37 / місяць). Завдяки цьому ми отримали 60 ГБ пам’яті, 30 тис. Відвідувань на місяць та кількість 5 доменів.

На швидкості WPWebhost досить чортово швидкий із середнім показником у світі в 141 мс, пінг з Сіднея працює на пристойних 177 мс. Між усіма американськими тестовими сайтами у цьому списку, WPWebhost фактично виступив найшвидше з пінгами з Австралії!

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
65 мс43 мс97 мс230 мс119 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
463 мс225 мс159 мс60 мс115 мс

Середня швидкість: 157,6 мс – Дивіться повний результат

Наразі WPWebhost, здається, є коліна бджіл з їхніми можливостями та швидкістю, але їхня послуга все ще дуже нова, і їх підтримка все ще не перевірена.

Щоб завершити це, WPWebhost є прекрасним господарем для австралійців, що стосується функцій та швидкості. Їх спеціальна команда підтримки цілодобово базується в Пенані, Малайзія, але, будучи дуже молодим брендом, вони все ще повинні продемонструвати себе в плані підтримки.

4. Хостинг A2

https://www.a2hosting.com/

А2 хостинг

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у Сіднеї

141 мс

Ціна (AUD)

6,95 / міс

Ключові особливості

 • Необмежений SSD
 • Необмежена пропускна здатність
 • A2 оптимізований WP
 • Безкоштовна міграція сайту
 • У будь-який час повертаємо гроші

"Найкраще для малого бізнесу та персональних сайтів, які працюють на WordPress."

Так само, як Inmotion, хостинг A2 – один з небагатьох найпопулярніших брендів, що займаються хостингом, який дійсно дбає про планету. У них триває серйозна загальнозміцнена кампанія і вони на 100% нейтральні.

Окрім того, що вони врятували планету, вони також заслужили багато нагород, що щось говорить про їхню надзвичайну швидкість та сервіс.

Ми обрали їхній план Swift (6,95 AUD / місяць) та отримали насолоду від безлічі функцій, які допомогли зберегти наш сайт швидко, як зберігання SSD, PHP7 та ексклюзивний додаток WordPress, оптимізований A2.

У них три центри обробки даних, розповсюджені в різних регіонах, найближчий до Австралії – Сінгапур.

Звичайно, ми вирішили розмістити наш тестовий майданчик з їхнім центром обробки даних у Сінгапурі, але результати були не зовсім такими, які ми очікували.

Пінгс із Сіднея повернувся в 329 мс, що є занадто повільним для нашого смаку. Однак, їм все-таки вдалося набрати прокляття в середньому по всьому світу в 176 мс з рейтингом A +, завдяки їх палаючим швидким швидкостям в решті тестованих місцевостей.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
172 мс212 мс278 мс6 мс316 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
163 мс141 мс67 мс218 мс159 мс

Середня швидкість: 173,2 мс – Переглянути повний результат

A2 може бути не найшвидшим веб-хостом в Австралії, але вони працюють надзвичайно добре по всьому регіону. Завдяки їх необмеженим можливостям, A2 – чудовий веб-хостинг, про який варто задуматися!

A2 Хостинг в дії

 • Прочитайте наш глибокий огляд хостингу A2.
 • Відвідайте наш тестовий сайт A2 Hosting, що розміщений у Сінгапурі

5. Кінста

https://kinsta.com/

Кінста

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у Сіднеї

266 мс

Ціна (AUD)

41,86 / міс

Ключові особливості

 • Працює на Google Cloud
 • 20000 відвідувань / міс
 • Щоденне резервне копіювання
 • Експерт WP як підтримка
 • Гарантія виправлення

"Преміум хостинг WordPress, що працює на платформі Google Cloud"

Наступним у нашому списку найшвидших веб-хостів для Австралії є Кінста Керований WordPress хостинг. Найкраще в Kinsta – це те, що їх інфраструктура побудована виключно за допомогою власної хмарної платформи Google! Це дозволяє їм скористатись постійно вдосконаленими технологіями Google та величезними 20 центрами обробки даних, що дає Kinsta потенціал бути швидким веб-хостом, повним зупинком.

Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи з WordPress, Kinsta має можливість і знати, як створити найкраще, найшвидше управління керованим WordPress хостинговим рішенням для ринку.

Використовуючи свою архітектуру та інфраструктуру наступного покоління, Kinsta може завантажувати розміщені сайти швидше, ніж більшість людей може блимати.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
130 мс95 мс10 мс287 мс203 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
487 мс266 мс221 мс83 мс13 мс

Середня швидкість: 179,5 мс – Переглянути повний результат

Kinsta – хост WordPress, це означає, що ви можете розміщувати з ними лише WordPress. Вони також входять до категорії преміум-класу, вся чудова підтримка та швидкість поставляються із здоровенною ціною; $ 41,86 на місяць, для їх плану початкового рівня. Kinsta може бути дорогим, але якщо ви можете собі це дозволити, ви будете мати високу підтримку в галузі.

Кінста в дії

 • Читайте наш повний огляд про Kinsta.
 • Відвідайте наш тестовий майданчик Kinsta, розміщений у їх лондонському центрі обробки даних.

6. Блюхост

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Світовий показник швидкості

А+

Швидкість у Сіднеї

168 мс

Ціна (AUD)

9,61 / міс

Ключові особливості

 • Linux & cPanel
 • Необмежені ресурси
 • Автоматичне резервне копіювання
 • Захист ресурсів
 • CloudFlare CDN

"Один із найстаріших брендів навколо."

Bluehost – найстаріший бренд веб-хостингу, який потрапив у цей список, і з 15-річним (з 2003 року) досвідом роботи під їх поясом вони знають, що люди шукають – швидкий та надійний веб-хостинг.

Нам подобається, що у них вбудований CDN безпосередньо у свій обліковий запис. Якщо вам потрібно збільшити швидкість, вона доступна одним натисканням кнопки.

Лише 9,61 AUD з їхнім планом Plus отримали необмежену пам’ять та пропускну спроможність, з необмеженими доменами. Що стосується швидкості, то середній показник по всьому світу BlueHost трохи повільніше порівняно з більшістю брендів у цьому списку, але якщо ви орієнтовані лише на австралійських клієнтів, вам нічого не потрібно турбуватися.

Bluehost все ще займає місце А зі середнім показником у світі в 188 мс, Pings із Сіднея – 183 мс (центр обробки даних знаходиться в США).

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
23 мс78 мс183 мс193 мс164 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
330 мс168 мс125 мс92 мс174 мс

Середня швидкість: 153 мс – Дивіться повний результат

Вони не такі швидкі, як веб-хости A +, але для блогів та малого інтернет-бізнесу BlueHost ідеально підходить.

7. Вирішальне значення

https://www.crucial.com.au/

Вирішальне значення

Світовий показник швидкості

А

Швидкість у Сіднеї

1 мс

Ціна (AUD)

16.58 / міс

Ключові особливості

 • Воістину господар Австралії
 • 50 Гб дискового сховища
 • Підтримка Aussie 24 × 7
 • Безлімітні електронні листи
 • Зелений хостинг

"Найкраще для веб-сайтів, націлених на аудиторію в Австралії"

Ми насправді намагалися включити австралійські веб-хостингові бренди до цього списку, але давайте зіткнемося з фактами – австралійський хостинг просто не гарний.

Ми протестували Ventraip і були дуже розчаровані їх результатами (середнє значення в усьому світі 249 мс, рейтинг C +), і NetRegistry також не став набагато кращим, у середньому по всьому світу 246 мс (також займав C +).

Однак важливо, що нам вдалося вразити нас своїм сервісом та швидкістю обслуговування клієнтів. Вони із захопленням допомагають австралійському бізнесу досягти успіху, і їхня невелика, але ефективна команда з обслуговування клієнтів це відображає це.

Ми використовували їх план спільного хостингу (16,58 AUD) і отримували обсяг пам’яті 50 ГБ, необмежену пропускну здатність з 10 доменами. Це може здатися трохи дорогим, тим більше, що вони обмежують ваш обсяг пам’яті та домени, але це може працювати на нашу користь – обмежені ресурси в спільному хостингу означають, що жоден клієнт не зможе зав’язати сервер, що призводить до стабільних серверів для всіх.

Їх швидкість роботи сервера досить пристойна, але не така хороша, як решта веб-хостів у цьому списку із середнім показником у світі в 192 мс (A).

Вони просто добре, якщо ви орієнтуєтесь на міжнародних клієнтів, але якщо ви будете мати лише австралійських глядачів / клієнтів, ви будете раді дізнатись, що пінгси з Сіднея повернулися із швидкістю швидкості – лише 1 мс.

США (Вт)
США (E)
Лондон
Сінгапур
Сан-Паулу
149 мс204 мс283 мс98 мс320 мс
Бангалор
Сідней
Японія
Канада
Німеччина
234 мс1 мс114 мс205 мс312 мс

Середня швидкість: 192 мс – Дивіться повний результат

Одним із завдань, які ми маємо з вирішальним, є те, що вони все ще використовують PHP5.6. Ми вважаємо, що якщо вони вирішили впровадити PHP7, вони побачать значне збільшення швидкості.

Нам подобається, що вирішальне значення насправді це означає, коли вони кажуть, що вони піклуються – як і A2 та Inmotion, Crucial активно шукає способи зменшити свій вуглецевий слід на планеті. Вони також регулярно беруть участь у благодійних організаціях та ініціативах, спрямованих на збереження природних красот Австралії.

Якщо ми орієнтуємося лише на австралійців, ми будемо раді приймати участь у компанії Crucial та їхній групі експертів.

Вирок

Ми дійсно хотіли, щоб в Австралії було внесено більше австралійських веб-хостів, але, на жаль, вони не працюють досить добре з точки зору швидкості та ціни.

Звичайно, австралійські бренди веб-хостингу надзвичайно добре працюють на домашньому майданчику, але це єдине місце, в якому вони переважають; вони просто такі повільні скрізь ще! Який сенс мати Інтернет-бізнес із повільним завантаженням у всьому світі, коли основна мета залучення бізнесу до Інтернету – потенційно залучати більше глобальних клієнтів?

Для резюме, ось наші топ-3 провайдери веб-хостингу для веб-сайтів Австралії:

ШВИДКІСТЬ СВІТУ

ШВИДКІСТЬ В СІДНІ

ЦІНА (AUD / MO)

SiteGround

А+

95 мс

7.68

Хостингер

А+

190 мс

5.25

WPWebHost

А+

225 мс

37.41

Особисто ми хотіли б із SiteGround (розміщеним у Сінгапурі), якби ми орієнтувались на австралійських клієнтів. Ми отримаємо відмінні швидкості з усього регіону, на відміну від того, щоб швидко проїхати в Австралії.

З їх конкурентоспроможними цінами, фантастичними функціями, надзвичайними швидкостями та найдобрішою у світі командою з обслуговування клієнтів, ми, чесно, нам дуже важко збити SiteGround з нашого місця № 1.

Перейдіть на офіційний веб-сайт SiteGround, щоб ознайомитись із їхніми планами або ознайомитись з нашим поглибленим оглядом SiteGround!

Як завжди, киньте нам повідомлення на будь-які питання, і ми з радістю відповімо на нього.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me