Singapur je už dlho známym krajinou s dosť drakonickými zákonmi a veľmi bohužiaľ to malo za následok to, že sa stal vyspelým štátom dohľadu. V spojení s úzkym vzťahom so Spojenými štátmi americkými v súvislosti s Dohodou o voľnom obchode medzi USA a Singapurom majú obyvatelia mestského štátu dobrý dôvod na nervozitu, pokiaľ ide o ich súkromie a anonymitu online..

Medzi všetkými krajinami na svete je Singapur pravdepodobne jednou z krajín, ktoré sa nachádzajú na špičke zoznamu, pokiaľ ide o potrebu používania služby VPN. Aspoň teraz, zatiaľ čo tam je stále povolené používať jeden.

Contents

Singapurská vláda legálne používa spyware

Zatiaľ čo Singapur sa zdá byť pre mnohých baštou demokratického procesu a nezávislosti súdnictva, málokto vie, že podrobnosti v ústave krajiny poskytujú jej vláde mimoriadne práva voči občanom a obyvateľom. Je to výrazne tak, pokiaľ ide o digitálne činnosti, najmä pokiaľ ide o súkromie.

Napríklad singapurská ústava konkrétne nezahŕňa žiadne právo na súkromie a iné stanoviská, ktoré vychádzajú z tejto skutočnosti s cieľom zmocniť určité vládne orgány, aby zasahovali do činností súkromných občanov online. Patrí sem trestný poriadok (zmenený a doplnený v roku 2012) a zákon o počítačovom zneužívaní a kybernetickej bezpečnosti (zmenený a doplnený v roku 1997)..

Príležitostnejšie povedané, Singapurčania a obyvatelia krajiny nemajú oficiálne právo na súkromie a niektoré vládne agentúry môžu bez dozoru alebo súdneho príkazu vykonať dohľad a odpočúvanie..

Krajina bola pomenovaná ako jeden z 25 hostiteľov príkazových a riadiacich serverov pre servery BackSpy (druh Malwaru používaného na pozorovanie a riadenie). To znamená, že vláda má prístup k takmer všetkým údajom v krajine bez toho, aby ktokoľvek mal právo na právne prostriedky.

Autorský zákon (Singapur 2014) je dôrazne presadzovaný

Možno ste už počuli, že v USA sú zdieľatelia súborov P2P často fackovaní súdnymi spormi a že mnoho spoločností vykonáva činnosti zdieľania súborov. Vzhľadom na dohodu o voľnom obchode medzi USA a Singapurom je Singapur v mnohých prípadoch povinný urobiť to isté.

V minulosti to napríklad urobila asociácia nahrávacieho priemyslu v Singapure a ja viem o jednotlivcoch, ktorí dostali od svojich poskytovateľov internetových služieb (ISP) listy a prestali si ich zasielať..

To znamená, že nielen spoločnosti, ktoré ich chcú spoplatňovať, ale aj poskytovatelia internetových služieb v Singapure s nimi spolupracujú pri hľadaní vlastných zákazníkov..

VPN sú v Singapure stále legálne

V roku 2016 ministerstvo práva uskutočnilo v Singapure verejnú konzultáciu s cieľom preskúmať zákonnosť využívania služieb VPN v krajine. Urobilo sa to s cieľom aktualizovať zákon o autorských právach, aby sa umožnilo prísnejšie presadzovanie.

V súčasnosti existuje len niekoľko krajín po celom svete, ktoré úplne zakázali používanie VPN, a o niečo väčší počet, ktoré povoľujú iba poskytovateľov služieb VPN riadených štátom. Predstavíme vám typ krajín, ktoré zakazujú siete VPN, medzi nimi sú Kórea a Severná Kórea, zatiaľ čo Čína a Rusko umožňujú prevádzkovanie služieb kontrolovaných vládou..

Avšak vzhľadom na skutočnosť, že singapurská vláda diskutuje o tejto otázke, znamená to, že na ňu veľmi záleží.

Čo hľadáme v sieti VPN pre Singapur

1. Ochrana osobných údajov a anonymita

Zatiaľ čo ochrana osobných údajov je zvyčajne na prvom mieste v zozname potrieb, ktoré poskytovateľ služieb VPN musí uspokojiť, nemám pocit, že by tento región v regióne nemal väčšiu potrebu ako používatelia v Singapure. Od vládneho dohľadu po monitorovanie ISP a hrozbu rýchleho súdneho konania sú používatelia internetu v Singapure pravdepodobne jednou z najviac vyvíjaných skupín v celom ázijsko-tichomorskom regióne..

Preto je dôležité, aby každý poskytovateľ služieb VPN používaný v Singapure mal spoľahlivé záznamy o ochrane osobných údajov používateľov, napríklad prísne zásady neprihlásenia a možno dokonca v rozsahu akceptovania anonymných typov platieb. Môže to zahŕňať darčekové certifikáty, hotovosť alebo dokonca kryptomenu.

2. Bezpečnosť

Zatiaľ čo niektorí používatelia majú možnosť prepnúť možnosti šifrovania na nižšie sadzby, aby umožnili rýchlejšie rýchlosti VPN, vzhľadom na pokročilé možnosti dohľadu vlády Singapuru by bolo rozumné vyhľadať poskytovateľa VPN, ktorý sa okrem súkromia zameriava aj na bezpečnosť..

Bezpečnosť v sieti VPN pochádza z dvoch hlavných zdrojov – protokolov založenia komunikácie a šifrovania pre tok údajov. K dispozícii sú rôzne z nich a našťastie mnoho sietí VPN má celý rozsah otvorený na použitie.

3. Rýchlosť a stabilita

Rýchlosť, našťastie, nie je v Singapure ani tak dôležitým problémom, a to vďaka svojej skvelej polohe vzhľadom na globálne komunikačné linky a samozrejme fantastickej infraštruktúre, ktorú má táto krajina. Tak by takmer každý poskytovateľ v krajine bol schopný uspokojiť vysoké rýchlosti.

Toto je ideálna situácia v Singapure pre používateľov VPN, pretože si môžu zvoliť server so zatvorením možného fyzického umiestnenia, ktorý natívne podporuje vysokorýchlostný prenos údajov..

4. Geolokácia spoofing

Aj keď umiestnenie servera nemusí byť až také problémom pre používateľov VPN v Singapure, je treba sa vyhnúť tomu, aby sa zabránilo závislosti od VPN, ktoré sa príliš zameriavajú mimo Áziu. Určite by bolo skvelé, keby zamýšľaným výsledkom bolo podvodné geolokácia, čo však môže viesť k nižšej miere dostupnosti v ázijskom regióne..

5. Podpora P2P

Možno druhým najdôležitejším kritériom pre singapurských poskytovateľov služieb VPN je schopnosť dobre spravovať a spravovať prenos P2P. Zdieľanie súborov P2P často kladie vysoké nároky na šírku pásma na VPN a niektorí sa naň mračia.

Dobrým nápadom by bolo vybrať taký, ktorý jasne uvádza svoje politiky týkajúce sa používania P2P, napríklad TorGuard. Prinajmenšom by VPN mala mať vyhradený vyhradený server vyhradený na použitie na zdieľanie súborov P2P.

Hodnotenie: Najlepšie VPN pre Singapur

Predtým, ako prejdem výsledkami testov, tu by som chcel stanoviť základnú rýchlosť pre môj internet. Toto je moja skutočná rýchlosť širokopásmového pripojenia založená na servisnej linke 500 Mbps, bez aktívneho pripojenia VPN:

Žiadna základná rýchlosť VPN

(Tu nájdete výsledok testu základnej rýchlosti tu)

Ako vidíte, dokážem získať relatívne dobré pripojenie k singapurskému serveru rýchlostných skúšok bez siete VPN, hoci môj vstupný tok sa zdá byť trochu obmedzený.

Poznámka

Použitý výmenný kurz: 1) 1 USD na 1,38 SGD; 2) 1 euro až 1,56 SGD

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (SGD)

5.50 / mo

Hlavné funkcie

 • Viac ako 4 000 serverov
 • Vysoká rýchlosť
 • Žiadne záznamy & Hlavný vypínač
 • Podporuje 6 zariadení

"Elegantné rozhranie, stabilné rýchlosti a fantastické dlhodobé cenové plány."

Myslím si, že môžem bezpečne povedať, že zo všetkých poskytovateľov VPN, na ktorých som sa pozrel, NordVPN ľahko vyjde na špičke vo svojom úplnom geografickom rozsahu a pokrytí. Má rozmiestnenie viac ako 4 000 serverov v 62 krajinách, pričom dokonca veľa z nich sa nachádza v ázijsko-pacifickom regióne.

Môžete si byť istí, že vaše súkromie je v dobrých rukách, pretože má prísne zásady neprihlasovania, takže vaše daa nebude zachovaná. Spoločnosť NordVPN pochádza z Panamy, ktorá v skutočnosti nemá žiadne zákony o uchovávaní údajov, o ktorých by bolo možné hovoriť.

Pripojenie môže byť rovnako bezpečné, ako chcete, pretože NordVPN podporuje nielen 256-bitové šifrovanie, ale má aj niečo, čo sa nazýva „dvojitá VPN“. Znamená to, že sa pripájate k serveru VPN a potom pred ďalším smerovaním na cieľovú adresu toto spojenie vypnete.

Možno Paranoia, ale ak vaša vláda VEDIE, že na vás zákonne špionuje, nebol by ste radšej paranoidný, než aby ste z neznámych dôvodov čelili zákonu.?

Test rýchlosti NordVPN v Singapure

NordVPN Speed ​​Test – Singapore Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Singapurský server od spoločnosti NordVPN bol veľmi dobrý, pokiaľ ide o pripojenie, a rýchlosti boli pôsobivé, nahrávanie aj sťahovanie. Majú tiež špeciálne P2P servery, ktoré sú optimalizované pre tento typ prenosu.

Ceny sa pohybujú okolo normy, ale ak hľadáte VPN, na ktorú sa budete držať dlhšie, spoločnosť NordVPN je práve pre vás. S trojročným predplatným ich ceny výrazne klesajú a sú jedny z najlepších, ktoré som na trhu videl.

Prečítajte si našu podrobnú recenziu na serveri NordVPN a zistite, prečo je to VPN č. 1 spoločnosti Bitcatcha!

2. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (SGD)

11,47 / mo

Hlavné funkcie

 • Ochrana súkromia na otvorenom mori
 • Úplné 256-bitové šifrovanie
 • 148 umiestnení VPN

"ExpressVPN ponúka takúto dobrú službu na základe veľmi širokých kritérií – zriedkavé pre VPN!"

ExpressVPN bol jeden z prvých, ktorý som kedy vyskúšal, a spočiatku som mal pocit, že to bolo… nevhodné. O veľa neskôr a oveľa viac služieb VPN pod mojím pásom som bol schopný skutočne to oceniť za to, čo to bolo – jack všetkých obchodov a na väčšine z nich bol hodnotený veľmi vysoko!

Napríklad to nemusí byť vždy najrýchlejšie, alebo ponúkať najširšiu škálu protokolov pripojenia alebo dokonca môže mať najväčší počet serverov na väčšine miest, ale v žiadnej konkrétnej oblasti to určite nebol žiaden problém..
Videl som veľa sietí VPN vynikajúcich v jednej alebo dvoch oblastiach, ktoré v iných len klesajú, a bol som zvedavý, na konci dňa, prečo by som sa ako užívateľ chcel spojiť so službou, ktorá nedokáže fungovať tak primerane, čo by mohlo byť v mnohých oblastiach, ako som to potreboval?

Z tohto dôvodu, ako aj jeho hviezdna reputácia v kruhoch VPN (určite si zaslúžia), nemám váhanie ich odporučiť ako najlepšieho uchádzača..

Test rýchlosti ExpressVPN v Singapure

Test rýchlosti ExpressVPN – Singapurský server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Ako vidíme z rýchlosti, nemusí sa zhodovať s mojou „nahou“ rýchlosťou linky, ale singapurská infraštruktúra jej určite dá nohu. Je známe, že ExpressVPN dokáže spravovať relatívne stabilné rýchlosti na mnohých svojich serveroch, takže pravdepodobne nebudete zaseknutí na jednom mieste..

To nemusí byť najlacnejšie, ale určite to nie je najdrahšie. Ako fantastická rovnováha medzi cenou a výkonom sa táto služba VPN dostala ďaleko.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu na portáli ExpressVPN a zistite, prečo je to jeden z našich najlepších tipov!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (SGD)

2.75 / mo

Kľúčové vlastnosti

 • Multi-hop pripojenie
 • Podporuje mnoho platforiem
 • Žiadne záznamy

"Surfshark si zachováva svoj výkon a je konzistentný vo výkone, a tak si získal meno silného pripravovaného uchádzača."

Surfshark môže byť jedným z novších poskytovateľov VPN v okolí, ale dokázal veľmi rýchlo splniť pomerne vysoké očakávania. Prešli z nuly na viac ako 1 000 serverov v 61 nepárnych krajinách a neprišiel čas.

Čo ich ešte viac zapôsobilo, bolo to, že to všetko robili bez problémov. Moja prvá skúsenosť s používaním Surfsharku bola bezproblémová a odvtedy som si u nich udržoval svoj vlastný účet. Doposiaľ nedošlo k žiadnym problémom s pripojením alebo servisom a všimol som si, že čas od času sú potrebné aktualizácie aplikácií.

Singaporeans, ktorí sú si vedomí rozpočtu, obzvlášť ocenia postoj spoločnosti Surfshark, pokiaľ ide o služby VPN, ktorý je vynikajúci – ide o dobrú cenu za presne to, čo by mala byť služba VPN – bez účtovania za nechcené (alebo nepotrebné) doplnky.

Skutočnosť, že sú tiež schopní skryť prenos P2P na všetkých serveroch, im tiež prináša veľké plus.

skúška rýchlosti surfovania v Singapure

Test rýchlosti surfovania – Singapurský server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Aj keď Singapurský prenos VPN nemusí byť na Surfsharku rýchlejší ako niektorí poskytovatelia, kde vyniká, je v jeho stabilite. Rýchlosti surfovania sú takmer rovnaké na všetkých serveroch. Toto z nich robí ideálny výber pre VPN, pretože je nepravdepodobné, že sa budete neustále držať jedného servera v krajine, správne?

Napriek tomu 80+ Mbps pre zdieľanú linku VPN nie je niečo, na čo by ste sa mali kýchať, a pokiaľ neplánujete používať iba jedno miesto pri maximálnej rýchlosti, tu zistená konzistencia predstavuje výrazný nárast. Vďaka ich nízkej cene sú samozrejme veľmi atraktívne.

Viac informácií o jeho dokonalosti nájdete na našej dôkladnej kontrole na stránkach Surfshark!

4. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

rýchlosť

vynikajúci

zabezpečenia & súkromia

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

Cena (SGD)

6.88 / mo

Hlavné funkcie

 • Vytvorené pre P2P
 • TorGuard Stealth Proxy
 • Podporuje 5 pripojení

"Jedna z najlepších sietí VPN na zdieľanie súborov P2P."

Prvýkrát som bol priťahovaný k TorGuardu kvôli jeho marketingu ako poskytovateľa VPN služieb priateľských s P2P, ale keď som nainštaloval klienta Windows, ktorý sa čoskoro obrátil na otázku, či by to bolo možné, urobil som chybu. Dôvodom bolo jeho skôr datované vyzerajúce rozhranie.

Táto sieť VPN neprichádza s mnohými modernými marketingovými nástrojmi, ktoré milosťou jej súčasníkov, ale čoskoro som zistila, že vo výkone bolo vynikajúce miesto. Potvrdzuje to skutočnosť, že sa rozrástla o viac ako 3 000 IP vo viac ako 50 krajinách.

S podporou P2P ako jej základom a množstvom ďalších vynikajúcich vlastností – stabilné rýchlosti, nasadenie dokonca aj na smerovačoch, vylepšené bezpečnostné služby a dokonca aj schopnosť obísť blokátory VPN – povedal by som, že TorGuard je na vrchole alebo blízko vrcholu, najmä pre Singapur- používateľov.

Test rýchlosti TorGuard v Singapure

Test rýchlosti TorGuard – Singapurský server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Ako vidíte, aj pri vysokej rýchlosti na dolnom konci som bol schopný dokonca zvýšiť rýchlosť nahrávania z mojej základnej línie. Aj keď to nie je niečo, čo by každý mohol chcieť, alebo by to mohlo byť pre používateľov P2P v niektorých prípadoch užitočné (zachovať tieto pomery!).

Mám pocit, že jedinou hlavnou nevýhodou tejto služby VPN je jej staromódne používateľské rozhranie a pre dlhodobých zákazníkov je to nedostatok dobrých (alebo by som mal povedať vynikajúcich) cien. Ceny však stále klesajú v nízkom rozsahu popredných poskytovateľov VPN.

Viac informácií nájdete v našej dôkladnej analýze TorGuard!

5. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (SGD)

4.83 / mo

Hlavné funkcie

 • Ponúka kompresiu údajov
 • Blokovanie reklám
 • Podporuje 7 zariadení

"Bezpečné a súkromné, ale možno nie na takej istej úrovni, ako má ExpressVPN."

CyberGhost je v odvetví VPN pomerne dobre známy, ale osobne mám pocit, že to nie je tak blízko zápasu krému plodiny. Aj keď to predstavuje pekný, svieži výhľad, existujú aspekty jeho výkonu, ktoré vo mne priťahujú trochu skeptikov.

Na papieri ponúka CyberGhost dobré funkcie av skutočnosti má aj špecializované servery pre P2P. Vynúti to dosť prísne a ak zistíte, že nemôžete sťahovať na vašom P2P klientovi, pravdepodobne ste sa pripojili k serveru, ktorý nie je P2P, pretože rýchlosť zostane na vysokej tukovej nule.

Test rýchlosti CyberGhost Singapur

Test rýchlosti CyberGhost – Singapurský server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Ak sa mi podarí z nich získať použiteľné rýchlosti, môžete byť sklamaní. Pre Singapur to nie je také zlé, ale zistím, že ak sa viac chystáte obísť geografické blokovanie pre streamovanie videa, môžete trochu trpieť. Máj ich serverov sa zhromažďuje po celej Európe.

Ak však stále len dúfate v zabezpečené pripojenie z Singapuru k miestam v sieti, je to spravovateľná služba, pomocou ktorej sa môžete prihlásiť. Je to tak najmä vtedy, keď beriete do úvahy početné bezpečnostné doplnky, s ktorými CyberGhost prichádza.

Okrem vášho štandardného šifrovania VPN môže táto služba blokovať aj sledovanie online a robí všetko pre to, aby vynútila HTTPS na väčšine webových stránok. Skombinujte to s ďalšími doplnkami, ako je vstavaná ochrana proti vírusom a blokovanie reklám, a možno dostanete to, za čo platíte.

Podobne ako NordVPN má CyberGhost vynikajúce dlhodobé cenové možnosti, ktoré znižujú váš mesačný záväzok až na 3,50 USD mesačne. Vaše rozhodnutie bude musieť byť v rovnováhe medzi cenou a výkonom a zistiť, či s tým môžete pre tieto náklady žiť.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu úplnú recenziu na serveri CyberGhost!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (SGD)

8.95 / mo

Hlavné funkcie

 • Nútené 256-bitové šifrovanie
 • Neobmedzený P2P
 • Podporuje 10 zariadení

"Skvelé pre paranoidy, ale pravdepodobne nebude na prvom mieste zoznamu pre používateľov zo Singapuru."

Keby to bolo založené čisto na histórii, nikdy by som túto VPN nepreniesol do nášho zoznamu najlepších VPN pre Singapur. Spoločnosť IPVanish bola v minulosti obviňovaná z poskytovania protokolov používateľov orgánom, a čo sa týka sietí VPN, jedná sa o zásadný problém. Aj keď je to dosť zlé, noví majitelia IPVanish sa pokúsili zamiesť incident pod koberec tvrdením, že nevedeli o predchádzajúcich incidenciách, ktoré by sa mohli alebo nemuseli vyskytnúť.

Ak chcete znieť, aký by mohol byť ich konečný počet úmrtí (viem, že si Singaporeans radi sťažujú!), Je ich zákaznícka podpora, čo je absolútne nezmysel. Žijem v Malajzii a dokonca som znechutený úrovňou podpory, ktorú poskytuje IPVanish svojim zákazníkom.

IPVanish však v singapurských rýchlostných testoch prekvapivo dobre funguje A kombinuje to s vynúteným 256-bitovým šifrovaním. Aj keď si niektorí z vás možno myslia, že túto úroveň šifrovania nepotrebujete, môžeme povedať, že vás to ušetrí pred vlastnou hlúposťou (možno).

IPVanish Speed ​​Test Singapore

IPVanish Speed ​​Test – Singapore Server
(Pozri výsledok testu plnej rýchlosti)

Nahrávania aj sťahovanie sú na serveroch IPVanish pozoruhodne rýchle, v tomto prípade dokonca vyššie ako v prípade NordVPN a ExpressVPN. Žiadna sťažnosť tu nebola, ale problémy, ktoré som mal s ich rýchlosťou na servery v Malajzii, boli miestom, kde sa ich zákaznícky servis ku mne skutočne dostal.

Rozdiel v úrovniach zvýšeného výkonu v kombinácii s ich hrozným zákazníckym servisom robí z IPVanish skutočný hit alebo slečnu. Chcel by som sa vás opýtať, či ste pripravení riskovať, že vám to bude fungovať dobre. Ak si myslíte, že je to skvelé. Ak nie, možno budete musieť nakoniec požiadať o vrátenie platby.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si podrobnú recenziu na webe IPVanish!

7. SaferVPN

https://www.safervpn.com

SaferVPN

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (SGD)

4.54 / mo

Hlavné funkcie

 • 256-bitové šifrovanie
 • Zákaznícka podpora 24/7
 • Celosvetové umiestnenia serverov

"SaferVPN je o niečo obmedzenejší ako špičková sieť VPN, napriek tomu poskytuje slušnú ponuku za primeranú cenu."

SaferVPN je spoločnosť SaaS týkajúca sa kybernetickej bezpečnosti, ktorú založili partneri Amit Bareket a Sago Gidali, dvaja technici, ktorí vynikajú sami v kybernetickej bezpečnosti. Sú hrdí na to, že ponúkajú dobrý produkt, ktorý vychádza z princípov necenzurovaného a bezpečnejšieho internetu pre všetkých.

V spoločnosti SaferVPN bolo ich cieľom vytvoriť najjednoduchšiu a najrýchlejšiu možnú VPN a do tej miery, do akej sa im to podarilo. Pre relatívne malého hráča sa im darilo vytvoriť sieť viac ako 700 serverov na viac ako 34 miestach po celom svete.

Táto služba dokonca získala pochvalu od rád pre Forbes a PCWorld, ako aj od jej vlastných zákazníkov, ktorí ocenili tak samotnú službu, ako aj podporných pracovníkov, ktorí tam pomáhajú v prípade potreby..

8. AzireVPN

https://www.azirevpn.com

AzireVPN

rýchlosť

Fér

zabezpečenia & súkromia

Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5Hodnotené 3 z 5

Cena (SGD)

4.68 / mo

Hlavné funkcie

 • Podporuje protokol WireGuard
 • Umožňuje prevádzku P2P
 • Nesleduje premávku

"AzierVPN ponúka prístup k protokolu WireGuard, ktorý je stále pomerne zriedkavý."

Démoni rýchlosti by sa mali tešiť s vedomím, že AzireVPN bol v niektorých prípadoch testovaný na podporu rýchlosti linky až 500 Mbps. Toto je mimoriadne zriedkavé a musíme to vziať so štipkou soli. Aj napriek tomu vďaka kombinácii technológie WireGuard plus podpora 256-bitového šifrovania je zatiaľ niečo na dohľad.

Bohužiaľ, služba AzireVPN je vo svojej službe trochu obmedzená, pretože má iba okolo 20 serverov v piatich krajinách. Stále za tieto ceny a podporujúce tento druh technológie existuje potenciál pre rast.

Dobré plus v jeho výhode je schopnosť platiť v niektorých formách kryptomeny, ako sú bitcoín a Litecoin..

Záverečné myšlienky: Potrebujete VPN v Singapure?

Myšlienka navrhnúť poskytovateľa služieb VPN v Singapure sa ma najskôr týkala. Krajina skutočne disponuje vyspelými technológiami av rukách vlády sa tam môže stať čokoľvek.

Podľa mojich odporúčaní museli traja najlepší hráči vychádzať zo spoločností so solídnymi ponukami a preukázateľnými výsledkami. Moje zaujatie bolo sčasti vyvolané osobnou skúsenosťou a skúsenosťami priateľov, ktorí sú v krajine, ale úprimne povedané, je lepšie byť v bezpečí ako ľutovať.

Vďaka solídnej infraštruktúre v krajine by malo byť ľahké nájsť takmer každého poskytovateľa VPN, ktorý môžete použiť, a získať aspoň slušné rýchlosti, ale tam by sa malo viac venovať bezpečnosti. 256-bitové šifrovanie môže spomaliť váš výkon, ale aspoň všetky zachytené údaje zostanú v bezpečí.

Súhrnne uvádzame tri najlepšie VPN v Singapure:

SPEED

SECURITY & PRIVÁTNE

PRICE (SGD / MO)

NordVPN

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

5.50

NAVŠTÍVTE VPN

ExpressVPN

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

11,47

NAVŠTÍVTE VPN

Surfshark

vynikajúci

Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5Hodnotenie 5 z 5

2.75

NAVŠTÍVTE VPN

Domnievam sa, že som objasnil svoj postoj, pokiaľ ide o potrebu VPN pre používateľov zo Singapuru. Či už zdieľate súbor P2P, streamer videa, alebo chcete byť všeobecne anonymný a bezpečný – choďte na to.

Keď vláda začne diskutovať o tom, či vylúčiť svoju poslednú šancu na slobodu internetu v mene národnej bezpečnosti, je príliš veľa.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me