Oh Australia.

Ozzy-Ozzy-Ozzy, Oi-Oi-Oi.

Ziemia pod ziemią.

Miejsce urodzenia wyróżnionego quokka.

Słyniesz z tak wielu produktów, miejsc i ludzi, ALE jeśli chodzi o hosting, jesteś trochę… meh. Przepraszam chłopaki, ale to prawda.

Contents

Dlaczego szybkość hostingu ma znaczenie?

Najlepszy hosting australijskich stron internetowych

Australijczycy w naturalny sposób chcą wspierać australijskie firmy, w tym hosting, ale musimy zmierzyć się z faktami – australijski hosting jest powolny i zabije Twoją firmę.

Żyjemy w przyszłości, w której ludzie mają dostęp do informacji w mgnieniu oka i przyzwyczaili się do takich prędkości. Dlatego strony internetowe muszą się ładować w mniej niż 2 sekundy. Już dłużej, a ludzie będą się nudzić i przesuwać, szukając witryny, która BĘDZIE reagować z szybkościami, do których są przyzwyczajeni.

Innymi słowy, jeśli Twoja mała firma działa na wolnym australijskim hostingu, stracisz klientów i tysiące dolarów potencjalnej sprzedaży!

Szybkość strony odgrywa również ogromną rolę w optymalizacji wyszukiwarek. Możesz zoptymalizować słowa kluczowe, jak chcesz, ale jeśli Twoja witryna jest konsekwentnie wolniejsza od konkurencji, nigdy nie pojawi się jako pierwsza w wyszukiwaniach Google.

Do czasu zakończenia australijskich hostów zdecydowanie zalecamy korzystanie z marek spoza Australii, zwłaszcza z centrami danych w Singapurze.

Szybka rekomendacja: 

Dla tych z was, którzy są zbyt zajęci, aby przeczytać cały nasz artykuł, oto streszczenie; Australijski hosting nie robi wrażenia szybkością i wartością. Lepiej jest hostować w centrach danych SiteGround w Singapurze, dzięki czemu klienci w całym regionie będą mogli cieszyć się witryną szybkiego ładowania. Zobacz, jak szybki jest SiteGround.

Hosting Australia nie jest wystarczająco połączona

Widzisz, nawet w czasach, w których wszystko idzie bezprzewodowo, Internet nadal w dużej mierze zależy od kabli podmorskich.

Wszystko, do czego używasz Internetu (streaming wideo, gry, zakupy, biznes itp.), Wykorzystuje podmorskie kable, które są w stanie przesyłać terabajty danych z prędkością światła, i niestety Australia jest jednym z najmniej połączonych krajów na świecie , jak widać na Wikipedii na liście międzynarodowych kabli do komunikacji podwodnej.

Mapa kabli podmorskich

Australia jest najmniej połączona (źródło mapy)

Australia jest podłączona tylko do 21 okrętów podwodnych, ale 11 z nich nie działa (10 wycofanych z eksploatacji i 1 w budowie), a te, które są nadal w użyciu, są stare i podatne na przecięcia i uszkodzenia, które mogą powodować poważne awarie, takie jak ten tutaj.

Jak awaria kabla podmorskiego wpływa na Twoją małą firmę

Wspominaliśmy wcześniej w Best Host Singapore, że Amazon może stracić nawet 1,6 miliarda USD rocznie, jeśli ich strona zostanie spowolniona o zaledwie 1 sekundę. Teraz wyobraź sobie tę sytuację, ale z wyjątkowo powolnym czasem ładowania przez wiele dni – stracą zaufanie klientów, ponieważ ich niezawodność jest zagrożona, a klienci przyniosą swoją firmę gdzie indziej.

Tak będzie z awariami kabli podmorskich.

Ta sytuacja jest bardzo realna, szczególnie w przypadku małych firm internetowych w Australii, które potrzebują całodobowego czasu pracy. Wolne prędkości ładowania powodują frustrację klientów i nie będziesz sprzedawać tyle, ile chcesz lub tyle, ile możesz.

Dlatego zdecydowanie zalecamy hostowanie twoich witryn w międzynarodowych hostach internetowych z centrami danych w Singapurze.

Musisz pamiętać, że firmy internetowe to firmy globalne. W ten sposób reszta świata nadal będzie miała dostęp do Twojej witryny, jeśli kable zostaną zerwane, i nadal będziesz mieć przyzwoite prędkości w Ozzielandzie, gdy wszystko będzie działać.

Czego Twoi klienci nie powiedzą

 • Pierwsze wrażenie ma znaczenie
  Klienci będą formułować opinie o Twojej marce w ciągu pierwszych kilku sekund, gdy załadują Twoją witrynę. Jeśli Twoja witryna szybko się ładuje, będą zadowoleni i będą kontynuować przeglądanie. Jeśli będzie zbyt wolno, poczują się niezadowoleni i to uczucie pozostanie przy nich za każdym razem, gdy zobaczysz swoją markę.
 • Klienci łatwo się nudzą
  Jeśli Twoja witryna nie przyciągnie uwagi klienta, zarówno z powodu niskiej prędkości ładowania, jak i nieatrakcyjnych treści, przejdzie ona dalej i nie będzie się przejmować przeglądaniem Twojego sklepu internetowego.
 • Są niepewni
  Ludzie obawiają się zakupów online. Wolne witryny są postrzegane jako niezawodne, ich zamówienia mogą zaginąć lub zostać pomieszane itp. Szybsza witryna pomaga postrzegać Twoją markę lub witrynę jako profesjonalną i niezawodną, ​​co pomaga w sprzedaży.

Jak sprawdzamy szybkość hosta

Przede wszystkim musisz zapoznać się z unikalnym narzędziem do sprawdzania prędkości serwera Bitcatcha.com. Stworzyliśmy go, aby sprawdzać czasy reakcji serwera na całym świecie. Za jego pomocą możesz sprawdzić, jak szybko działa Twój serwer, odpowiadając na żądania z różnych krajów.

Jaki jest nasz punkt odniesienia?

Porównujemy prędkości serwerów z zaleceniami Google wynoszącymi 200 ms. Oto jak oceniamy testowanych hostów:

 • Wszystko poniżej 180 ms zajmuje pozycję A+
 • 181 ms -210 ms jest w rankingu A
 • 211 ms – 220 ms jest w rankingu B+
 • 221 ms – 240 ms jest w rankingu B
 • 241 ms – 280 ms jest w rankingu C+
 • 281 ms – 360 ms jest w rankingu C
 • 361 ms – 520 ms zajmuje pozycję D+
 • 521 ms – 840 ms zajmuje pozycję D
 • 841 ms – 1480 ms zajmuje pozycję E+
 • Wszystko powyżej 1480 ms jest klasyfikowane jako E.

* Uwaga: Skala nie jest liniowa.

Idealnie byłoby, gdyby Twoja witryna miała ranking przynajmniej B ale im szybciej Twoja witryna działa, tym lepiej dla Ciebie.

Najlepszy hosting w porównaniu z Australią – która marka jest najszybsza?

Wszystkie marki hostingowe, które testowaliśmy, są dość szybkie, z minimalnym rankingiem B +. Zasadniczo nie możesz się pomylić, jeśli korzystasz z dowolnej z tych marek, a wszystko sprowadza się do osobistych preferencji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które według nas pomogą Ci rozwinąć Twój biznes!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Sydney

95 ms

Cena (AUD)

7,68 / mies

Kluczowe cechy

 • 20 GB miejsca na dysku SSD
 • 25 000 wizyt / mies
 • SuperCacher
 • 24/7 techn. wsparcie
 • Kopia zapasowa premium

"Wszechstronny i bardzo dobrze zaokrąglony host. Hostujemy z nimi nawet Bitcatchę!"

Powiedzieliśmy to wcześniej i powtórzymy to jeszcze raz – nasz ulubiony web hosting, bez wątpienia SiteGround. Nasze witryny są z nimi hostowane, jesteśmy wobec nich stronniczy, a naszym skromnym zdaniem oferują one najlepszy hosting dzielony pod względem szybkości i wartości w tej chwili.

Nasza witryna testowa jest hostowana w centrum danych SiteGround w Singapurze, więc działają całkiem dobrze w całym regionie, z jedynie 95 ms po wysłaniu polecenia ping z Sydney. Na całym świecie zrobili też niesamowite, biorąc pod uwagę odległość do US East (215 ms) i Sao Paolo (351 ms).

Otrzymaliśmy ranking A + ze średnią światową 159,9 ms (porównywalną z niektórymi dostępnymi opcjami hostingu w chmurze)!

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Średnia prędkość: 159,9 ms – Zobacz pełny wynik

Ich zespół wsparcia jest po prostu doskonały. Przez cały czas, gdy prowadzimy z nimi hosting, nigdy nie zawiedliśmy odpowiedzi na pytanie ku naszemu zadowoleniu, bez względu na to, jak głupie może być. Uważamy, że mogą być jednym z powodów, dla których SiteGround jest jednym z nich Zalecane hosty WordPress!

Jeśli chodzi o centra danych, mają one 5 nowoczesnych budynków zlokalizowanych w 3 regionach. Wybierz ten, który jest najbliżej Twoich klientów, aby zoptymalizować szybkość witryny (w tym przypadku wybierz Singapur).

Dzięki konkurencyjnym cenom (tylko 7,68 AUD / miesiąc), doskonałemu wsparciu, wyjątkowej szybkości, gwarancji dostępności na poziomie 99,99% i całej gamie funkcji, bez których nie możemy żyć, nic dziwnego, że SiteGround jest naszym numerem jeden wśród hosteli internetowych w Australii!

SiteGround w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję SiteGround.
 • Odwiedź naszą stronę testową SiteGround hostowaną w Singapurze.

2. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostinger

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Sydney

191 ms

Cena (AUD)

5,25 / mies

Kluczowe cechy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Nieograniczone miejsce na dane
 • Nieograniczona przepustowość
 • hPanel
 • Zlokalizowane wsparcie

"Hosting, który jest najlepszy dla początkujących."

Niedawno dostaliśmy nasze brudne małe rękawice z jednym palcem na kilku kontach Hostinger i jesteśmy pod wrażeniem poziomu świadczonych usług. Ich bardzo wydajny i pomocny zespół wsparcia poprowadzi Cię krok po kroku, aby rozwiązać wszelkie napotkane problemy w Twoim ojczystym języku (obecnie mają zespoły obsługujące ponad 20 języków ojczystych z planami rozszerzenia na więcej), które będą naprawdę pomagają początkującym w ich problemach z witryną.

Teraz pomyśleliśmy, że w tym przedziale cenowym może ich serwery nie są tak szybkie. Okazuje się, że się myliliśmy. Użyliśmy naszego singapurskiego konta Hostinger, sprawdzając szybkość serwera, aby sprawdzić, jak dobrze sobie radzą na całym świecie i w samej Australii, a wyniki nas obudziły.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Średnia prędkość: 175,8 ms – Zobacz pełny wynik

Z ogólnoświatową średnią 175,8 ms singapurskie centrum danych firmy Hostinger udowodniło swoją przydatność w tym teście prędkości. W Sydney ich serwery zarejestrowały się z bardzo poważnym 199 ms, pokazując światu, że Hostinger może z łatwością obsługiwać klientów australijskich, zapewniając jednocześnie otaczającym regionom prędkości, których potrzebują. Naprawdę zasługuje na nasz ranking A +.

Przy naprawdę konkurencyjnej cenie 5,25 AUD / miesiąc liczba funkcji, które otrzymasz, jest szalona. Nieograniczone miejsce na dysku SSD, nieograniczona przepustowość, nielimitowane wiadomości e-mail, 99,9% gwarancji dostępności bez przestojów, wszystkie zalety, które znajdziesz w hostingu premium, ale za ułamek ceny. Podsumowując, dodają nawet bezpłatną nazwę domeny do każdego nowego konta.

Ich doskonałe wsparcie w połączeniu z szybkimi prędkościami serwerów, konkurencyjną ceną i niezliczonymi funkcjami zwiększania prędkości czyni Hostinger jednym z najlepszych hostów internetowych dla tych, którzy są nowi w firmach internetowych.

Hostinger w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję Hostinger.
 • Odwiedź naszą stronę testową Hostinger hostowaną w Singapurze

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Sydney

265 ms

Cena (AUD)

37,41 / mies

Kluczowe cechy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Host 5 stron internetowych
 • 60 GB miejsca na dysku SSD
 • 30 000 wizyt / mies
 • SSH & Dostęp SFTP

"Marka hosta stworzona dla WordPress"

Jako nowy dzieciak na bloku, WPWebhost zdecydowanie robi wrażenie. Są siostrzaną firmą Exabytes (firmy hostingowej o silnej obecności w Azji Południowo-Wschodniej), więc odziedziczyły wiele cech, które sprawiły, że Exabytes był świetny na początek.

Sami nazwali się hostingiem Premium Managed WordPress i mają wiele narzędzi zwiększających wydajność, które pasują do zarządzanego hosta WordPress (pamięć SSD, technologia NGIX, http / 2, prace)

Nasza strona testowa dla WPWebhost znajduje się w Kolorado w USA, z planem WP Plus (37 AUD / miesiąc). Dzięki temu mamy 60 GB przestrzeni dyskowej, 30 000 odwiedzin miesięcznie i limit 5 domen.

Pod względem prędkości WPWebhost jest dość cholernie szybki ze średnią światową wynoszącą 141 ms, a pingi z Sydney osiągają przyzwoite 177 ms. Pomiędzy wszystkimi naszymi stronami testowymi hostowanymi w USA na tej liście, WPWebhost faktycznie osiągnął najszybsze wyniki z pingami z Australii!

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
65 ms43 ms97 ms230 ms119 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
463 ms225 ms159 ms60 ms115 ms

Średnia prędkość: 157,6 ms – Zobacz pełny wynik

Do tej pory WPWebhost wydaje się być kolanem pszczoły z mnóstwem funkcji i szybkości, ale ich usługa jest wciąż bardzo nowa, a ich wsparcie jest nadal testowane.

Podsumowując, WPWebhost jest doskonałym gospodarzem dla Australijczyków, jeśli chodzi o funkcje i szybkość. Ich oddany zespół wsparcia 24/7 ma siedzibę w Penang w Malezji – ale będąc bardzo młodą marką, wciąż muszą się sprawdzać pod względem wsparcia.

4. Hosting A2

https://www.a2hosting.com/

Hosting A2

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Sydney

141 ms

Cena (AUD)

6,95 / mies

Kluczowe cechy

 • Nieograniczony dysk SSD
 • Nieograniczona przepustowość
 • Zoptymalizowany A2 WP
 • Darmowa migracja strony
 • Zwrot pieniędzy za każdym razem

"Najlepsze dla małych firm i witryn osobistych działających na WordPress."

Podobnie jak Inmotion, hosting A2 jest jedną z niewielu wiodących marek hostingowych, która naprawdę dba o naszą planetę. Prowadzą poważną kampanię ekologiczną i są w 100% neutralni pod względem emisji dwutlenku węgla.

Poza tym, że są świetni w ratowaniu planety, zdobyli także wiele nagród, co mówi coś o ich niezwykłej szybkości i obsłudze.

Zdecydowaliśmy się na ich plan Swift (6,95 AUD / miesiąc) i mogliśmy cieszyć się wieloma funkcjami, które pomogły utrzymać szybkość naszej witryny, takimi jak pamięć SSD, PHP7 i ich wyjątkowa zoptymalizowana aplikacja WordPress A2.

Mają 3 centra danych rozmieszczone w różnych regionach, a najbliższe Australii znajduje się w Singapurze.

Oczywiście postanowiliśmy udostępnić naszą witrynę testową z ich centrum danych w Singapurze, ale wyniki nie były zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Pingi z Sydney wróciły o 329 ms, co jest trochę za wolne dla naszych upodobań. Jednak nadal udało im się zdobyć cholernie dobrą ogólnoświatową średnią 176 ms z rankingiem A +, ze względu na ich olbrzymie prędkości w pozostałych testowanych lokalizacjach.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Średnia prędkość: 173,2 ms – Zobacz pełny wynik

A2 może nie być najszybszym hostingiem w Australii, ale osiągają wyjątkowo dobre wyniki w całym regionie. Dzięki ich nieograniczonym funkcjom, A2 jest świetnym hostingiem, który warto rozważyć!

A2 Hosting w akcji

 • Przeczytaj naszą szczegółową recenzję hostingu A2.
 • Odwiedź naszą stronę testową A2 Hosting hostowaną w Singapurze

5. Kinsta

https://kinsta.com/

Kinsta

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Sydney

266 ms

Cena (AUD)

41,86 / mies

Kluczowe cechy

 • Obsługiwane przez Google Cloud
 • 20 000 wizyt / mies
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Ekspert WP jako wsparcie
 • Gwarancja naprawy włamań

"Hosting premium WordPress obsługiwany przez platformę Google Cloud"

Następny na naszej liście najszybszych hostów internetowych dla Australii jest Kinsta Managed WordPress Hosting. Najlepszą rzeczą w Kinsta jest to, że ich infrastruktura jest budowana wyłącznie przy użyciu własnej platformy chmurowej Google! To pozwala im wykorzystać ciągle ulepszane technologie Google i aż 20 centrów danych, co daje Kinsta potencjał do bycia NAJSZYBSZYM hostingiem online, kropka.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu z WordPress, Kinsta ma zdolność i wiedzę, jak stworzyć najlepsze, najprężniejsze rozwiązanie do zarządzania WordPress Hosting na rynku.

Wykorzystując architekturę i infrastrukturę nowej generacji, Kinsta jest w stanie ładować hostowane witryny szybciej niż większość ludzi może mrugać.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
130 ms95 ms10 ms287 ms203 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
487 ms266 ms221 ms83 ms13 ms

Średnia prędkość: 179,5 ms – Zobacz pełny wynik

Kinsta jest hostem WordPress, oznacza to, że możesz hostować tylko WordPress. Są również w kategorii premium, wszystkie świetne wsparcie i szybkość mają wysoką cenę; 41,86 USD miesięcznie za ich plan podstawowy. Kinsta może być drogie, ale jeśli możesz sobie na to pozwolić, będziesz mieć wsparcie na najwyższym poziomie w branży.

Kinsta w akcji

 • Przeczytaj naszą pełną recenzję na temat Kinsta.
 • Odwiedź naszą witrynę testową Kinsta hostowaną w centrum danych w Londynie.

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In Sydney

168 ms

Cena (AUD)

9,61 / mies

Kluczowe cechy

 • Linux & cPanel
 • Nieograniczone zasoby
 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych
 • Ochrona zasobów
 • CloudFlare CDN

"Jedna z najstarszych marek w okolicy."

Bluehost to najstarsza marka hostingowa, która znalazła się na tej liście, a dzięki 15-letniemu doświadczeniu (od 2003 roku) wiedzą, że ludzie szukają – szybkiego i niezawodnego hostingu.

Podoba nam się, że mają wbudowaną sieć CDN bezpośrednio na swoim koncie. Jeśli potrzebujesz przyspieszenia, jest ono dostępne za jednym naciśnięciem przycisku.

Za jedyny 9,61 AUD wraz z ich planem Plus uzyskaliśmy nieskomplikowaną pamięć i przepustowość, z nieograniczonymi domenami. Jeśli chodzi o szybkość, średnia światowa BlueHost jest nieco wolniejsza w porównaniu do większości marek z tej listy, ale jeśli kierujesz reklamy tylko do klientów australijskich, nie masz się czym martwić.

Bluehost nadal zajmuje pozycję A ze średnią światową 188 ms, a Pings z Sydney przybywa na 183 ms (z centrum danych zlokalizowanym w USA).

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Średnia prędkość: 153 ms – Zobacz pełny wynik

Nie są tak szybkie jak hosty A +, ale dla blogów i małych firm internetowych BlueHost jest idealny.

7. Kluczowe

https://www.crucial.com.au/

Istotny

Światowy wynik prędkości

ZA

Speed ​​In Sydney

1 ms

Cena (AUD)

16,58 / mies

Kluczowe cechy

 • Prawdziwie gospodarz Australii
 • 50 GB miejsca na dysku
 • Obsługa Aussie 24 × 7
 • Nieograniczone e-maile
 • Zielony hosting

"Najlepsze dla witryn kierowanych na odbiorców w Australii"

Dokładaliśmy wszelkich starań, aby do tej listy włączyć australijskie marki hostingowe, ale spójrzmy prawdzie w oczy – australijski hosting nie jest po prostu dobry.

Przetestowaliśmy Ventraip i byliśmy bardzo rozczarowani ich wynikami (średnia światowa 249 ms, w rankingu C +), a NetRegistry również nie wypadło znacznie lepiej, przy średniej światowej 246 ms (również w rankingu C +).

Najważniejsze jednak, że zrobiły na nas wrażenie swoją przyjazną dla klienta obsługą i szybkością. Z pasją pomagają australijskim firmom odnieść sukces, a ich niewielki, ale wydajny zespół obsługi klienta to odzwierciedla.

Korzystaliśmy z planu Shared Hosting (16,58 AUD) i otrzymaliśmy 50 GB przestrzeni dyskowej, nieograniczoną przepustowość z 10 domenami. Może to wydawać się trochę drogie, zwłaszcza, że ​​ograniczają przestrzeń dyskową i domeny, ale może to działać na naszą korzyść – ograniczone zasoby we współdzielonym hostingu oznaczają, że żaden pojedynczy klient nie będzie mógł zablokować serwera, co zapewni stabilne serwery dla wszystkich.

Prędkości ich serwerów są całkiem przyzwoite, ale nie tak dobre, jak reszta hostów internetowych na tej liście ze średnim wynikiem na świecie 192 ms (A).

Są w porządku, jeśli kierujesz reklamy do międzynarodowych klientów, ale jeśli chcesz mieć tylko australijskich widzów / klientów, z przyjemnością dowiesz się, że pingi z Sydney wróciły z zawrotną prędkością – tylko 1 ms.

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
149 ms204 ms283 ms98 ms320 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
234 ms1 ms114 ms205 ms312 ms

Średnia prędkość: 192 ms – Zobacz pełny wynik

Jednym z problemów, jakie mamy z Crucial, jest to, że nadal używają PHP 5.6. Uważamy, że jeśli zdecydują się na wdrożenie PHP7, zauważą znaczny wzrost prędkości.

Podoba nam się, że Crucial naprawdę ma to na myśli, gdy mówią, że im zależy – podobnie jak A2 i Inmotion, Crucial aktywnie szuka sposobów na zmniejszenie swojego śladu węglowego na planecie. Regularnie uczestniczą także w działaniach charytatywnych i inicjatywach mających na celu zachowanie naturalnego piękna Australii.

Gdybyśmy kierowali reklamy tylko do Australijczyków, chętnie gościmy w Crucial i ich zespole ekspertów.

Werdykt

Naprawdę chcieliśmy, aby więcej australijskich hostów internetowych tworzyło listę, ale niestety po prostu nie działają wystarczająco dobrze pod względem szybkości lub ceny.

Jasne, australijskie marki hostingowe osiągają wyjątkowo dobre wyniki w domu, ale to jedyne miejsce, w którym się wyróżniają; są tak powolni wszędzie! Jaki jest sens prowadzenia firmy internetowej o długim czasie ładowania na całym świecie, gdy głównym celem wprowadzenia firm do Internetu jest potencjalne pozyskanie większej liczby globalnych klientów?

Podsumowując, oto nasi 3 najlepsi dostawcy hostingu dla witryn internetowych w Australii:

PRĘDKOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

PRĘDKOŚĆ W SYDNEY

CENA (AUD / MO)

SiteGround

ZA+

95 ms

7,68

Hostinger

ZA+

190 ms

5.25

WPWebHost

ZA+

225 ms

37,41

Osobiście korzystalibyśmy z SiteGround (hostowanego w Singapurze), gdybyśmy mieli dotrzeć do klientów australijskich. Otrzymalibyśmy doskonałe prędkości z całego regionu, w przeciwieństwie do szybkiego w Australii.

Dzięki konkurencyjnym cenom, fantastycznym funkcjom, superszybkim prędkościom i najbardziej przyjaznemu zespołowi obsługi klienta na świecie, naprawdę trudno nam wyeliminować SiteGround z naszego pierwszego miejsca.

Wejdź na oficjalną stronę SiteGround, aby sprawdzić ich plany, lub sprawdź naszą szczegółową recenzję SiteGround!

Jak zwykle napisz do nas na wszelkie pytania, a my chętnie na nie odpowiemy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me