Jeśli natknąłeś się na tę stronę, szukając najlepszego hostingu w Indiach, masz szczęście – niedawno sprawdziliśmy ogromną listę hostów internetowych i wybraliśmy 7 najlepszych marek, które pomogą Ci wybrać jeden to najlepsze dla Twojej firmy!

Contents

W skrócie: 3 najlepszych hostów internetowych dla Indii

# 1 Hostinger w Indiach

https://www.hostinger.in/

Doskonały wybór dla tych z nas, którzy dopiero zaczynają. W Indiach będziesz cieszyć się czasem reakcji serwera wynoszącym 80 ms, a na całym świecie są one również cholernie szybkie! Ich szalona niska cena wstępna jest po prostu zbyt dobra, aby się jej oprzeć.

# 2 SiteGround Singapur

https://www.siteground.com/

Najlepszy wszechstronny z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Szybkość odpowiedzi serwera jest szalona przy pingach z Bangalore 68 ms i bardzo małe opóźnienie przy pingach z całego świata. Uważamy, że jest to idealny host dla małych i średnich firm w Indiach.

# 3 Hosting A2

https://www.a2hosting.in/

Korzystając z ich centrum danych w Singapurze, średnia światowa prędkość hostingu A2 nie jest tak szybka jak SiteGround, ale pingi z Bangalore powróciły w błyskawicznym tempie 68 ms. Uwielbiamy również ich wygodne funkcje!

Dlaczego warto nam zaufać?

Tutaj na Bitcatcha.com mamy dziesięciolecia połączonego doświadczenia w pracy w sieci i IT, a naszą misją jest odkrycie wszystkiego, co należy wiedzieć o hostingu.

Kładziemy ogromny nacisk na szybkość hostingu, ponieważ wiemy, że prędkość może łatwo założyć lub załamać firmę. Host musi być w stanie odpowiedzieć na żądanie szybciej niż możesz pstryknąć palcami (potrzeba 350 milisekund, aby pstryknąć palcami – dobry webhost musi być w stanie odpowiedzieć w mniej niż 200 milisekund).

Dlaczego prędkość jest tak ważna

Kiedy umieścisz swoją firmę w Internecie, powinieneś wiedzieć, że konkurujesz z setkami, a być może tysiącami innych sklepów internetowych. Możesz spodziewać się, że konkurencja zaoferuje dokładnie taką samą usługę lub produkt jak Ty, w dokładnie tej samej cenie lub nawet niższej.

Co możesz zrobić, aby uzyskać przewagę nad konkurencją?

Szybkość strony internetowej.

Większość ludzi jest przyzwyczajona do ładowania swoich informacji lub witryn w czasie krótszym niż 2 sekundy (co oznacza, że ​​host musi odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. W standardzie Google 200 ms). Coś dłużej, a ludzie są po prostu zbyt niecierpliwi, aby czekać, przechodząc do innej witryny, która zaspokaja ich potrzeby i ładuje się znacznie szybciej.

Zrozumienie ocen prędkości Bitcatcha

Ogólnoświatowa ocena prędkości

Użyliśmy naszego własnego narzędzia do sprawdzania prędkości serwera, aby przetestować czasy odpowiedzi z ośmiu różnych lokalizacji na całym świecie. Następnie uśredniamy te wyniki i porównujemy je z zalecanym czasem reakcji Google wynoszącym 200 ms. Hosty otrzymają ocenę A, jeśli jest szybsza niż 210 ms.

Prędkość w Indiach

Dokładnie mierzymy czasy reakcji z Bangalore. To mówi nam, jak szybki jest konkretny hosting dla indyjskiej publiczności.

Jak wybrać dobrego hosta internetowego

Większość ludzi chce tylko podstawowego hostingu, który działa. Istnieją jednak ogromne różnice w markach i konieczne jest wybranie hosta, który odpowiada Twoim potrzebom, aby prowadzić dobrze prosperujący biznes online.

Jest kilka rzeczy, które musi mieć hosting, abyśmy uważali je za dobre – oto kilka, abyś wiedział, na co zwrócić uwagę.

1. Prędkość

Jeśli Twój hosting nie odpowiada, może to kosztować tysiące, może miliony utraconych potencjalnych sprzedaży. Chcemy szybkiego hosta internetowego, który może co najmniej dorównać testowi Google wynoszącemu 200 ms! W Bitcatcha mierzymy szybkość serwera i oceniamy hosty internetowe od A + do D.

2. Szybkość w miejscu docelowym

Musisz uzyskać hosting, który będzie SZYBKO odpowiadał na żądania od docelowej grupy docelowej, więc pamiętaj, aby wybrać hosting z dobrym czasem reakcji w regionie odbiorców. Właśnie dlatego unikatowy kontroler prędkości serwerów Bitcatcha pokazuje czasy reakcji z 8 krajów na całym świecie!

3. Cena

Chcemy zachować równowagę między niskimi cenami a dobrym hostingiem. Wybierz hosta, który zapewni Ci potrzebne funkcje w przystępnej cenie!

4. Obsługa klienta

Komplikacje mogą wystąpić, gdy masz do czynienia ze stronami internetowymi, i miło jest mieć zespół ekspertów, którzy pomogą Ci rozwiązać problemy. Pamiętaj, aby wybrać hosta, który ma dobrą historię obsługi klienta.

5. Gwarancja bezawaryjności

Twoja witryna stanie się bezużyteczna dla Ciebie i Twoich odbiorców, jeśli będzie stale się obniżać. Chcemy poszukać usługodawcy hostingowego, który zapewni nam co najmniej 99,8% gwarancji nieprzerwanej pracy

6. Bezpieczeństwo

Jeśli Twój hosting ma słabą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i hackami, nie będziesz narażać swojej witryny i danych na ataki. Wybierz hosta, który ma dobre osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa, złośliwego oprogramowania i ochrony przed atakami hakerskimi.

7. Funkcje

Zawsze miło jest uzyskać więcej niż zapłacono za funkcje. Niektóre marki hostingowe mogą oferować więcej funkcji, ale mogą nie być najszybsze. Wybierz hosting, który jest dobrze wyważony między posiadaniem pożądanych funkcji, szybkością i ceną.

Jeśli wybierzesz opcję lokalną lub globalną?

Twój sklep internetowy lub firma są skoncentrowane w Indiach. Jakie są opcje hostingu??

 1. Możesz uzyskać hosta z siedzibą w Indiach

  Jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich odbiorców, którzy mogą cieszyć się większą prędkością. Możesz także preferować zlokalizowany zespół obsługi klienta.

 2. Możesz uzyskać globalną markę obejmującą Indie

  Dzięki globalnym markom zwykle uzyskuje się lepsze globalne prędkości (idealne, jeśli kierujesz reklamy do globalnej publiczności). Powinieneś także uzyskać lepsze bezpieczeństwo i ogólną obsługę.

Na poniższej liście mamy kilka opcji lokalnych i globalnych. Ostatecznie zalecamy globalnego hosta obejmującego Indie w celu zapewnienia lepszej obsługi klienta i udogodnień.

Miejsce: 7 Najlepszy hosting dla indyjskich stron internetowych

Uwaga

1. Wszystkie wymienione ceny oparte są na cenie wstępnej 12-miesięcznej umowy.
2. Stosowana stawka walutowa wynosi od 1 USD do 64,94 Rupii indyjskiej.

1. Hostinger

https://www.hostinger.in

Hostinger

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In India

99 ms

Cena (₹)

205 / mies

Kluczowe cechy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Nieograniczone miejsce na dane
 • nieograniczona przepustowość
 • hPanel
 • Zlokalizowane wsparcie

"Świetne funkcje w atrakcyjnej cenie, szczególnie dla początkujących"

Podczas gdy bawiliśmy się naszą witryną testową Hostinger India, zdaliśmy sobie sprawę, że ci faceci rzeczywiście otrzymali dość szybkie czasy odpowiedzi, gdy pingowany z Indii! Dokonaliśmy porównań i przetestowaliśmy Hostingera na innych hostach internetowych i doszliśmy do wniosku, że ci genialni Litwini zasługują na to, aby znaleźć się na pierwszym miejscu na tej liście.

Szybkość serwera Hostinger

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
194 ms229 ms246 ms5 ms349 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
99 ms191 ms70 ms212 ms163 ms

Śr. Prędkość: 175,8 ms (Zobacz pełny wynik)

Ponieważ serwer znajduje się w Singapurze, spodziewaliśmy się, że Hostinger przyniesie dość szybkie wyniki w regionie azjatyckim i nie zawiedli się. Na wszystkie prośby z Singapuru, Japonii i Sydney odpowiedziano bardzo szybko w czasie poniżej 190 ms, co jest bardzo szybkie. W szczególności Bangalore otrzymało odpowiedź w 99 ms. W Hostinger India podobało nam się to, że nie ma znaczenia, czy Twoi klienci mają siedzibę w Azji, Ameryce czy Europie; ich serwery generują dość szybki czas reakcji w większości regionów.

Obsługa klienta Hostinger

„Zabawa” nie jest słowem, którego zwykle używamy do opisania zespołu wsparcia, ale nasze doświadczenie ze wsparciem Hostingera było naprawdę fajne! Widżet czatu na żywo jest zawsze wyświetlany w prawym dolnym rogu pulpitu nawigacyjnego, co sprawia, że ​​nawiązywanie połączenia z kimś jest bardzo łatwe.

Obejmowały one również możliwość wysyłania emotikonów, gifów i plików, co może wydawać się bezużyteczne, ale w rzeczywistości jest bardzo pomocne w przekazywaniu naszych frustracji zespołowi.

Obsługują również ponad 20 krajów w swoich językach ojczystych, z planami dodania kolejnych, pokazując, że naprawdę zależy im na komunikacji z klientami.

Nasze przemyślenia na temat Hostingera

Hostinger nie oferuje na tej liście tylu korzyści, co ich konkurenci (brak bezpłatnego ssl lub codziennej kopii zapasowej), ale zasługują na miejsce numer 1 ze względu na atrakcyjne ceny wstępne.

Są w stanie konkurować z resztą hostów internetowych pod względem szybkości, funkcji i łatwości użytkowania, ale udało im się podnieść konkurencję, oferując 1 bezpłatną nazwę domeny dla każdego nowego konta.

Zapewnia to doskonałą wartość, szczególnie dla przedsiębiorców i nowych właścicieli firm internetowych, którzy są zaniepokojeni przepływami pieniężnymi. Dzięki tak solidnym wynikom, imponującym czasom reakcji i doskonałemu systemowi wsparcia, naprawdę nie możesz się pomylić, hostując za pomocą Hostingera.

Sprawdź naszą pełną recenzję na Hostinger, aby uzyskać więcej informacji!

Hostinger w akcji

 • Zobacz naszą stronę testową Hostinger
 • oficjalna strona internetowa inger

2. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In India

66 ms

Cena (₹)

386 / mies

Kluczowe cechy

 • 20 GB miejsca na dysku SSD
 • 25 000 wizyt / mies
 • SuperCacher
 • Wsparcie 24/7
 • Kopia zapasowa premium

"Nasz ulubiony hosting. Dobrze zaokrąglony i wszechstronny. Hostujemy z nimi Bitcatcha!"

Nie jest tajemnicą, że SiteGround jest naszym ulubionym hostingiem. Nie byli długo (tylko od 2004), ale ich obsługa i szybkość były absolutnie gwiezdne, a my jesteśmy wobec nich dość stronniczy. W rzeczywistości lubimy je tak bardzo, że ta strona, Bitcatcha.com, jest faktycznie hostowana w SiteGround!

Szybkość serwera SiteGround

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Śr. Prędkość: 159,9 ms (Zobacz pełny wynik)

Ponieważ centrum danych witryny testowej znajduje się w Singapurze, nic dziwnego, że czasy odpowiedzi wysyłane przez ping z Japonii, Sydney i Singapuru są wyjątkowo dobre, poniżej 100 ms. Cieszyliśmy się z pingowanego czasu reakcji Bangalore odczytał 136 ms – to bardzo szybko dla indyjskiej publiczności!

Światowy średni czas reakcji Siteground wynosi 165 ms, co daje mu solidny A +, najlepszy ranking, jaki mamy w Bitcatcha.com

Obsługa klienta SiteGround

Zajmowaliśmy się obsługą klienta ze wszystkich wymienionych tutaj marek hostingu, a wsparcie SiteGround jest najlepsze, na jakie się natknęliśmy..

Czat na żywo odpowiedział nam w kilka sekund, byliśmy wystarczająco cierpliwi, aby umiejętnie odpowiedzieć na wszelkie głupie pytania, które mieliśmy. Byli również bardzo pomocni we wszystkim, czego potrzebowaliśmy. Bilety zostały rozwiązane szybko i umiejętnie, bez frustracji w jakikolwiek sposób.

SiteGround naprawdę ustawił poprzeczkę dla obsługi klienta, przez co inni hosty wyglądają źle w porównaniu!

Nasze przemyślenia na temat SiteGround

Jedną z zalet (z tak wielu), którą SiteGround ma w porównaniu z innymi hostami internetowymi, jest włączenie bezpłatnego protokołu SSL dla ich użytkowników. Od lipca 2018 r. Chrome (najpopularniejsza przeglądarka na świecie) zacznie oznaczać wszystkie witryny bez protokołu SSL jako „niezabezpieczone”, co sprawi, że Twoi klienci będą mieli wątpliwości co do Twojej marki. W świecie, w którym konkurencja jest tak trudna, nie chciałbyś tracić zaufania do swoich usług.

Uważamy więc, że SiteGround z centrum danych w Singapurze jest solidne, ma niesamowite globalne prędkości i jeszcze lepsze wyniki w Indiach! Połącz to ze wspaniałym zespołem obsługi klienta, a otrzymasz hosta, który jest naprawdę niesamowity pod każdym względem.

Zdecydowanie tak w naszych książkach! Sprawdź naszą pełną recenzję SiteGround pod kątem wszystkich rzeczy, które musisz wiedzieć o hoście.

SiteGround w akcji

 • Zobacz naszą stronę testową SiteGround
 • Odwiedź oficjalną stronę SiteGround

3. Hosting A2

https://www.a2hosting.in/

Hosting A2

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In India

163 ms

Cena (₹)

350 / mies

Kluczowe cechy

 • Nieograniczony dysk SSD
 • Nieograniczona przepustowość
 • Zoptymalizowany A2 WP
 • Darmowa migracja strony
 • Zwrot pieniędzy za każdym razem

"Niezawodny hosting z szybkimi wynikami, szczególnie ich plan Turbo."

Ta amerykańska firma hostingowa znana jest z doskonałych serwerów Turbo i niesamowitej funkcji optymalizacji A2. (Pełne informacje w szczegółowej recenzji A2 Hosting)

Chociaż nie są najszybszym hostem internetowym, wciąż udało im się uzyskać A + w naszych testach szybkości serwerów.

A2 Szybkość serwera hostingowego

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
172 ms212 ms278 ms6 ms316 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
163 ms141 ms67 ms218 ms159 ms

Śr. Prędkość: 173,2 ms (Zobacz pełny wynik)

Korzystając z ich singapurskiego centrum danych, pingi z Singapuru pojawiły się bardzo szybko w 6 ms, 67 ms dla Japonii, podczas gdy Bangalore zdobył bardzo szanowany 163 ms. Czasy reakcji dla reszty świata spadły na setki, są one wciąż szybsze niż przeciętny hosting internetowy ze średnią światową wynoszącą 173 ms.

A2 Obsługa klienta hostingu

Teraz mamy mały problem z hostingiem A2 – ich guru czatu na żywo są naprawdę dobrzy w tym, co robią. Po prostu są trochę trudne do osiągnięcia. Kiedy jednak dotarliśmy do Guru, udało im się bez wysiłku rozwiązać nasze problemy!

Nasze przemyślenia na temat A2

Podobnie jak SiteGround, A2 Hosting oferuje również bezpłatne SSL dla swoich klientów, funkcję, którą można łatwo wdrożyć, ale nie jest jeszcze wykonana przez większość hostów internetowych. Obsługa klienta może zostać ulepszona, ale po nawiązaniu z nimi połączenia jest to solidny host internetowy z doskonałymi funkcjami!

A2 w akcji

 • Zobacz naszą stronę testową hostowaną A2
 • Odwiedź oficjalną stronę A2 Hosting

4. Host Inmotion

https://www.inmotionhosting.com/

Hosting Inmotion

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In India

514 ms

Cena (₹)

324 / mies

Kluczowe cechy

 • Darmowa nazwa domeny
 • Max Speed ​​Zones ™
 • Nieograniczony transfer danych
 • Dostęp SSH
 • Wsparcie 24 × 7 w USA

"Świetny zasięg na całym świecie dzięki światowej klasy obsłudze"

Osobiście uważamy, że Inmotion Hosting jest jednym z najbardziej niedocenianych klejnotów hostingowych. Ich serwery są szybkie, mają doskonałe funkcje, a ich obsługa klienta jest fantastyczna. W rzeczywistości Bitcatcha.com hostowała z Inmotion przed przejściem na SiteGround (nadal obsługujemy kilka innych witryn z Inmotion)!

Szybkość serwera Inmotion Hosting

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Śr. Prędkość: 171,9 ms (Zobacz pełny wynik)

Hosting Inmotion ma tylko centra danych w Ameryce, co tłumaczy ich prędkości poniżej 55 ms w zachodnich i wschodnich Stanach Zjednoczonych. Nie zrobili też nic złego w pozostałych częściach świata – 109 ms w Japonii, 153 ms w Sydney, 172 ms w Sao Paolo i 178 ms w Singapurze. Niestety nie wypadły zbyt dobrze w Bangalore, przy 514 ms.

Ich średnia światowa wynosi 171,9 ms, co daje im ocenę A +.

Obsługa klienta Inmotion

Zgodnie z oczekiwaniami zespół obsługi klienta Inmotion Hosting jest doskonały. Wiedzą, co robią i są wydajni, nigdy nie zostawiają nas długo czekających. Sesje czatu na żywo są łączone w kilka minut, a bilety są rozstrzygane bez większych problemów.

Nasze przemyślenia na temat Inmotion Hosting

Jeśli kierujesz swoją ofertę do międzynarodowej publiczności, to Inmotion Hosting jest idealny – jeśli chcesz przyciągnąć tylko lokalnych klientów z Indii, możesz rozważyć inne hosty.

Inmotion w akcji

 • Zobacz naszą stronę testową Inmotion Hosting
 • Odwiedź oficjalną stronę Inmotion Hosting

5. GoDaddy India

https://in.godaddy.com/

GoDaddy India

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In India

111 ms

Cena (₹)

149 / mies

Kluczowe cechy

 • Dysk twardy 30 GB
 • Przelew niezmierzony
 • Dozwolona 1 strona internetowa
 • Baza danych 1 GB
 • Obsługa PHP7

"Całkiem przyzwoite, jeśli nie przeszkadza Ci bez fanaberii hosting"

Nasze doświadczenie z GoDaddy India było równe części „cool!” i „meh!”. Dla każdej rzeczy, która nas cieszyła, udało im się stworzyć równoważny problem, który nas wkurzył. Rzućmy okiem na to, z czym mamy do czynienia.

Szybkość serwera GoDaddy India

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
167 ms218 ms197 ms10 ms337 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
111 ms182 ms71 ms245 ms173 ms

Śr. Prędkość: 171,1 ms (Zobacz pełny wynik)

Jedną z fajnych rzeczy, które podobały nam się w GoDaddy India, jest ich szybkość – w rzeczywistości są one dość szybkie!

Chociaż nie byli bardzo transparentni co do lokalizacji swojego centrum danych (kliknęliśmy „Asia”, ale nigdy nie powiedział nam, gdzie w Azji znajdują się serwery), z testu szybkości serwerów wynika, że ​​ma siedzibę w Singapurze, z imponującą liczbą 10 SM.

Pingi z Japonii przyszły następnie o 71 ms, a następnie, co ciekawe, Bangalore z bardzo szybką 111 ms. Nie trzeba dodawać, że GoDaddy India jest idealny, jeśli kierujesz reklamy na lokalną grupę demograficzną w Indiach.

Webhost radził sobie całkiem dobrze również w innych częściach świata, spadając jedynie do 337 ms przez cały czas w Sao Paolo. Ogólnie ogólnoświatowa średnia GoDaddy India wynosi 171,1 ms, co jest wystarczające, aby uzyskać ranking A +!

Obsługa klienta GoDaddy India

Cóż, są dobrzy w tym, co robią, dość doświadczeni i szybko się połączycie. Nie tak szybko jak Hostinger czy SiteGround, ale wykonują zadanie. Nie ma o czym krzyczeć – to po prostu działa.

Nasze przemyślenia na temat GoDaddy India

Tutaj zaczniemy trochę rantować.

GoDaddy byłby idealnym hostingiem dla Indii, gdyby tylko mieli jakieś dostrojone aplikacje dla WordPressa, ale dostaliśmy dużą torbę niczego. Wszystkie inne hosty oferują użytkownikom pewną wygodę za pośrednictwem aplikacji, więc nic nie jest rozczarowujące.

Inną rzeczą, która nas denerwuje, jest ich interfejs – dostosowali własny interfejs, ale uważamy, że mogliby wykonać lepszą pracę, czyniąc go bardziej intuicyjnym.

GoDaddy India hosting interfejsu użytkownika

Znalezienie odpowiedniego miejsca do prawidłowego odzyskania DNS zajęło nam 30 minut, a poruszanie się po interfejsie było trochę wymuszone i nienaturalne.

Jeśli chcesz wdrożyć podstawowy protokół SSL dla swoich witryn, zdziwisz się, że GoDaddy India ma brak darmowego SSL. Możesz za to zapłacić, ale będziesz zgorzkniały, wiedząc, że jest to coś, co możesz łatwo uzyskać z innymi hostami za darmo.

Mimo to uważamy, że GoDaddy India jest naprawdę dobre, jeśli nie szukasz zbędnego hostingu skierowanego do indyjskich konsumentów po niskich cenach, ale jeśli oczekujesz najlepszych funkcji lub czegoś dodatkowego, najlepiej spojrzeć na inne hosty internetowe.

GoDaddy India w akcji

 • Zobacz naszą stronę testową GoDaddy India
 • Odwiedź oficjalną stronę GoDaddy India

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

Światowy wynik prędkości

ZA+

Speed ​​In India

318 ms

Cena (₹)

354 / mies

Kluczowe cechy

 • 50 GB SSD
 • Przelew niezmierzony
 • Dozwolona 1 strona internetowa
 • 1 darmowa domena
 • Zaszyfrujmy SSL

"Świetny zasięg na całym świecie, ale słabe prędkości w Indiach. Ceny mogą być lepsze."

Bluehost powstał w 2003 roku i szybko stał się jedną z najlepszych marek hostingu na rynku. Są szczególnie popularne w Indiach, ale czy ich popularność jest równa jakości? Dowiedzmy Się.

Szybkość serwera Bluehost

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
23 ms78 ms183 ms193 ms164 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Śr. Prędkość: 153 ms (Zobacz pełny wynik)

Centra danych Bluehost mają siedzibę w USA i mają całkiem dobre pingi (poniżej 200 ms) z większości świata ze średnią światową 181,1 ms. Jeden problem – nie radzili sobie zbyt dobrze w Bangalore, z wynikiem 330 ms.

Jeśli priorytetem jest szybkość, wygląda na to, że Bluehost jest lepszy dla osób, które chcą mieć zasięg międzynarodowy. Jeśli kierujesz reklamy na lokalną społeczność demograficzną w Indiach, być może zechcesz wybrać innego hosta, ponieważ 330 ms jest po prostu zbyt wolne dla naszych upodobań.

Obsługa klienta Bluehost

Kontakt z drużyną na żywo Bluehost jest jak gra w rosyjską ruletkę – jeśli masz szczęście, zdobędziesz punkty i zdobędziesz doświadczoną kadrę, która wie, co robią i jest w stanie Ci pomóc. Jeśli masz pecha, dostajesz stażysty, który niewiele lub wcale nie pomaga.

Zdecydowanie nie nasz ulubiony.

Nasze przemyślenia na temat Bluehost

Nie możemy nie poradzić na porównanie Bluehost z SiteGround, ponieważ są one prawie w tym samym przedziale cenowym. Możesz oczekiwać lepszych funkcji w SiteGround, ale za Bluehost zapłacisz nieco niższą cenę, więc myślę, że sprowadza się to do priorytetów i preferencji.

Bluehost jest tak naprawdę bardzo popularnym wyborem wśród wielu blogerów i marketingowców stowarzyszonych, ale jeśli priorytetem jest szybkość, możesz zastanowić się, gdzie najpierw jest twoja lokalizacja odbiorców, zanim zaczniesz.

Bluehost w akcji

 • Zobacz naszą stronę testową Bluehost
 • Odwiedź oficjalną stronę Bluehost

7. BigRock

https://www.bigrock.in/

BigRock

Światowy wynik prędkości

ZA

Speed ​​In India

64 ms

Cena (₹)

199 / mies

Kluczowe cechy

 • Dysk twardy 20 GB
 • Transfer 100 GB
 • Dozwolona 1 strona internetowa
 • Ponad 300 aplikacji 1-kliknięciem
 • cPanel w zestawie

"Szybkie prędkości w Indiach w niskich cenach.

BigRock! Mit, marka, legenda!

Wiele o nich słyszeliśmy i wydaje się, że są bardzo popularne w Indiach, dlatego postanowiliśmy założyć u nich konto na tej liście, aby sprawdzić, czy spełniają oczekiwania.

Ale zanim przejdziemy do pochwał / rantów, najpierw spójrzmy na wyniki testu.

Szybkość serwera BigRock

US (W)
POSŁUGIWAĆ SIĘ)
Londyn
Singapur
San Paulo
226 ms241 ms130 ms62 ms343 ms
Bangalore
Sydnej
Japonia
Kanada
Niemcy
106 ms309 ms133 ms216 ms137 ms

Śr. Prędkość: 190,3 ms (Zobacz pełny wynik)

Ze światową średnią 190 ms, Bigrock jest zdecydowanie najwolniejszym hostem na liście. Jeśli chodzi o szybkość, są idealne do szybkich pingów lokalnych, ponieważ są jedynym hostingiem na tej liście z centrum danych w Bombaju.

Jeśli chcesz przyciągnąć międzynarodową klientelę, BigRock może nie być najlepszym wyborem, z wynikami 226 ms z US West, 241 ms z US East, 130 ms z Londynu, 343 ms z Sao Paulo i 309 ms z Sydney.

Jedynymi krajami, które dobrze sobie radziliśmy poza Indiami, był Singapur o 62 ms i Japonia o 133 ms.

Obsługa klienta BigRock

Zapisaliśmy się na plan startowy BigRock po tym, jak zobaczyliśmy ich popularność wśród mieszkańców Indii, oczekując przyzwoitej obsługi i łatwości użytkowania, ale doświadczenie, które przeżyliśmy, było… wielkim rozczarowaniem.

Po pierwsze, system nie wysłał nam wymaganych informacji do zalogowania się na nasze konto. Bez danych logowania, bez konfiguracji DNS, absolutnie nic.

Skontaktowaliśmy się więc z pomocą techniczną na żywo, aby uzyskać pomoc, ale nie mogą nic na to poradzić bez loginu, dlatego zostaliśmy poproszeni o skontaktowanie się z międzynarodowym numerem pomocy technicznej BigRock (na nasz koszt, proszę pamiętać), aby rozwiązać ten problem.

Zadzwoniliśmy więc i postępowaliśmy zgodnie ze zautomatyzowanymi instrukcjami, cierpliwie naciskając klawisze, które kazano nam nacisnąć … a potem połączenie zostało przerwane.

Więc spróbowaliśmy jeszcze raz.

Połączenie zostało przerwane. Jeszcze raz.

Próbowaliśmy nazywać je łącznie 3 razy, a połączenie kończy się dokładnie. Podobnie. Za chwilę.

Skontaktowaliśmy się z zespołem czatu na żywo, aby dowiedzieć się, co jeszcze można zrobić.

Zapytaliśmy ich, czy mogą przenieść nas bezpośrednio do odpowiedniego zespołu – nie mogą.

Czy mogą anulować nasze konto – nie mogą.

To szybko stało się najgorszym spotkaniem, jakie kiedykolwiek mieliśmy z hostingiem tego kalibru.

O 17.00 wysłaliśmy wiadomość e-mail na adres podany przez zespół lechechat, a oni odpowiedzieli o godzinie 18:00 informacjami, których potrzebowaliśmy, aby w końcu zalogować się i założyć naszą stronę testową.

Nie trzeba dodawać, że nie byliśmy zbyt zadowoleni z całej tej próby.

Nasze przemyślenia na temat BigRock

BigRock jest tani, ale naprawdę muszą się pozbierać. Jeśli chodzi o szybkość, radzą sobie dobrze pomimo braku PHP7 i SSD. Nie wdrożyli jeszcze protokołu SSL, więc użytkownicy mogą mieć problemy w najbliższej przyszłości, gdy Chrome zaktualizuje swój system.

Z pewnością muszą udostępnić więcej funkcji swoim użytkownikom, a ich interfejs musi zostać zaktualizowany – wygląda na to, że zaprojektowali go w latach 90. i zwolnili projektanta w połowie.

Nie możemy udostępniać zrzutów ekranu, ponieważ udało nam się uzyskać dostęp do obszaru klienta tylko raz podczas rejestracji – od tego czasu jesteśmy zablokowani, a funkcja „zapomnij hasła” po prostu nie działa. Próbowaliśmy tego wiele razy, nic nigdy nie pojawiło się w naszej skrzynce odbiorczej lub folderach ze spamem.

BigRock w akcji

 • Zobacz naszą stronę testową BigRock
 • Odwiedź oficjalną stronę BigRock

Werdykt

Po intensywnych testach i sprawdzeniu zalet i wad każdej marki, osobiście uważamy, że międzynarodowe firmy hostingowe (Hostinger, SiteGround, A2 Hosting i Inmotion Hosting) są najlepszym wyborem. Są konsekwentnie szybkie i cieszą się reputacją niezawodnego, a ich obsługa klienta pomoże Ci w każdy możliwy sposób.

PRĘDKOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

AVG. PRĘDKOŚĆ W INDIACH

CENA (₹ / MIESIĄC)

Hostinger

ZA+

99 ms

205

SiteGround

ZA+

136 ms

386

Hosting A2

ZA+

163 ms

350

Hosting Inmotion

ZA+

514 ms

324

Bluehost wpada prosto w środek – są bardzo dobrze wyważone i zyskasz lepszą wartość, jeśli chcesz dotrzeć do rynków amerykańskich. Bardzo dobry hosting dla początkujących blogerów i partnerów marketingowych!

Jeśli jednak cena jest Twoim priorytetem, BigRock i GoDaddy India będą dobrze pasować do Twoich potrzeb, szczególnie jeśli kierujesz reklamy na lokalną społeczność demograficzną w Indiach. Mają bardzo szybkie lokalne pingi, ale będziesz rezygnować z funkcji i pomocnej obsługi klienta.

Dla nas słaba obsługa klienta stanowi przełomowe rozwiązanie, ale jeśli nie jest to dla ciebie problemem, to śmiało.

To podsumowuje nasze 7 najlepszych marek hostingu dla Indii!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me